Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Reditus LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Reditus LT

Atsiliepimai apie Reditus LT, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Reditus LT, UAB

Smalsu 2019-03-28 13:34:57
Sveiki.
UAB REDITUS vis atsiprašo ir atsiprašo už nesklandūmus. Man iškilo klausimas. Ar jie kompensuoja išlaidas ir moralinę žalą ?
Žemiau komentarai teigia, kad jie liko apgauti REDITUS tarpininkavimo metu ? Ar sutartyse yra tiesiog įrašytas ''FORS MAŽOR '' dėsnis ir jie už nieką neatsako ?
Nes mano nuomuone jie turėtų atlyginti visą žalą nepateisinus sutartų lukėsčių atvejų.
Ka manote jūs ?

retorinis klausimas ir Jums: o jei darbuotojas nuvykęs į darbo vietą nepateisina savo pristatytų gebėjimų, jis taip pat turėtų atlyginti moralinę ir materialinę žalą tiek tarpininkaujančiai pusei, tiek darbdaviui?
Tuo norime pasakyti, kad daugeliu atvejų sėkmė/nesėkmė darbo paieškos/pasiūlos procese priklauso ne nuo vienos pusės, todėl visada pakankamai sunku objektyviai įvertinti nesklandžius atvejus.
Kad tokių atvejų būtų kuo mažiau, kandidatas beveik visada turi tiesioginį kontaktą su būsimu darbdaviu, galimybę gauti atsakymus į rūpimus klausimus ir tik pats įvertinęs pliusus bei minusus priimti galutinį sprendimą dėl vienos ar kitos darbo pozicijos.
Jei neigiami faktoriai atsiranda darbo vietoje ir objektyviai yra ne drabuotojo naudai, tada, taip, visada stengiamės padėti žmogiškai ir kompensuoti patirtas išlaidas.
Su geriausiais linkėjimais
Pagarbiai Reditus LT
Ka manote jūs ?

T 2018-12-27 21:59:22
Nepatarciau. Si imonė tik ziuri kaip istumti darbuotoja i uzsieni, o po to jau nebe ju reikalas. Primeluoja, pakisa tave kaip specialista, o nuvaziaves lieki kaltas, kaip atvaziaves taip ir isvaziuoji is savo lesu ir galu gale nei vieno kalto...
Sveiki.
Atsakome tik dabar, atsiprašom, nematėm, retai gaunam blogą atsiliepimą.
Bendra mūsų pozicija: visada stengiamės gerai dirbti ir maksimaliai žmogiškai elgtis bei spręsti nesklandumus, jei jų atsiranda. Pakomentuoti tiksliau neturim galimybės, nežinom situacijos, tad šį komentarą vertinti galima tik kaip vienašališką ir labai abstrakčią nuomonę.
Iš parašymo suprantam, kad galimai nepavyko įsitvirtinti pasiūlytoje darbo vietoje. Jei turit nuoširdų norą išsiaiškinti kodėl nepavyko ir kas tai įtakojo, o ne, tiesiog, pykti, tikrai esam atviri diskutuoti su konkrečiu asmeniu ir apie konkrečią jūsų situaciją.
Reditus LT komanda
Lukas 2018-11-12 18:38:45
Gavau ir aš darbo pasiūlyma iš reditus, sake luktelti pora sav, bet jau ne pirmas kartas su tais laukimais ir nebepasiūlo darbo kiti darbdaviai..Tikiuosi bus išimtis iš jų...
Jūsų nuvykimo datos yra derinamos. Linkime sėkmingai startuoti darbuose.

Reditus LT komanda
Mykolas 2018-08-22 10:40:32
Noriu padekoti Reditus uz suteikta galimybe pasiekti ilgai lauktos svajones, isidarbinant Olandijoje. Ankstesniuose komentaruose buvo mineta, jog kazkas kazka apgavo, kazkas nepavyko. Tai noriu pasakyti, kad situacija priklauso tik nuo musu paciu. Jei kazkas akla akim lekia i uzsieni, kad tik uzsidirbt pinigu, tai tokiems reiketu susilaikyti nuo komentaru. Man asmeniskai Olandijoje labai patinka, suteiktis salygos virsijo visas lukesciu normas, viskas kaip pasakoje. Miela malonu dirbti bei gyventi. Taigi, kas vadovaujasi sveika galva, ir iesko ateities uzsienyje, tikrai rekomenduoju rinktis Reditus kompanija.
Laba diena, dėkojame už gražų atsiliepimą bei rekomendaciją. Esame patenkinti, kad suteiktos darbo bei apgyvendinimo sąlygos atitiko Jūsų lūkesčius ir juos viršijo. Džiaugiamės su Jumis ir linkime visokeriopos sėkmės naujajame darbe!
Andrej 2018-07-29 09:56:41
Elektrikai į Švedija, būkyte budrūs, neapsigaukite - išbandžiau savo kailiu, nepatariu!
Sveiki.
Mums labai gaila, jei kažkuriuo atveju darbo vieta neatitinka darbuotojo lūkesčių. Beveik visais atvejais mes neesam tiesioginis darbdavys, bet visada stengiamės pateikti realias darbo pozicijos sąlygas. Taip pat, prieš priimant darbo pasiūlymą, pretendentui pateikiami darbdavio kontaktai, tad ir pats būsimas darbuotojas turi galimybę tiesiogiai susipažinti su darbo sąlygomis, užduoti visus rūpimus klausimus bei įvertinti darbdavį. Mes, kaip kompanija, mokomės iš kiekvienos savo klaidos ir nuoširdžiai linkime, kad patenkintų žmonių, kuriems siūlome darbo pozicijas, būtų kuo daugiau. Gražių dienų.
Vincentas 2018-06-15 09:13:07
Paskutinis mano darbdavys- jie žino, ką daro, konsultantė telefonu maloni ir kantri.
Sveiki, visada stengiamės (gal nevisada pavyksta maksimaliai sklandžiai sukontroliuoti visą procesą, nes dažnu atveju neesam tiesioginis darbdavys) ir visada labai dėkojam ir vertinam gerus žodžius. Ačiū. Su geriausiais linkėjimais
Ramas 2018-05-15 12:31:44
Sveiki visi.jokiu budu nevaziuokite per sia imone...pasiule darba su visom garantijom, sutartimis, tiesioginiu idarbinimu austrijoje, sutike nuvaziavome mus pasitiko babajus kazkoks prisistate visai kitu vardu nei sake reditus...nu nieko galvojam cia klaida...tik tiek, isnuomojo busta pazadedamas kita diena idarbint tiesiogiai ir visa kita gerai...rytenuveze I darbo vieta pasake dirbkit as jums suruosiu dokus na nesulaukeme jo paskambinome susitikome..pradejo siulit nesamones jog dirkit as jums mokesiu juodais tipo jau neoficialiai susirinkome daiktus ir isvaziavome namo...zodziu nepasitikekite cia firma...a*******i konkretus
Laba diena. Įmonės vardu atsakome tiek Ramui (Ramūnui), tiek visiems šio portalo lankytojams ar ieškantiems darbo. Dirbdami su naujais užsienio klientais visada stengiamės išsiaiškinti jų statusą, patikimumą, įvertinti žmogiškuosius faktorius, siūlomas sąlygas, labai aiškiai suprasdami, kad net ir vienetiniai nesklandumai kenkia mūsų įmonės vardui. Gaila, bet ne visada pavyksta išlikti budriems : (. Tačiau, šiuo atveju, tiek įmonė, tiek siunčiami darbuotojai žinojo Austrijos darbdavio, darbo pozicijų “šlubuojančią” situaciją ir įvertinus galimas rizikas, sprendimas vykti ar ne pas Austrijos darbdavį buvo priimtas bendrai.
Nuvykus darbuotojams abejonės bei nesklandumai su darbdaviu pasitvirtino, dėl ko labai nemalonu ir apgailetaujame.
Tačiau vienareikšmiškai mūsų įmonės pagrindinis tikslas- sąžiningas paslaugos teikimas t.y. kuo teisingesni darbdaviai ir realios, nepagražintos, darbo sąlygos ieškantiems darbo. Ko nuoširdžiai siekiame.

Su geriausiais linkėjimais :) Reditus LT
SVEIKI! Kas dirba šioje firmoje arba dirbo, kad parašytum apžvalgą?
Iš asmeninės patirties galiu tik teigiamai atsiliepti apie šią bendrovę tiek įdarbinimo, tiek pasirūpinimu darbuotoju svečioje šalyje. Už viską atsiskaitė kaip pridera ir tikrai grįžčiau darbintis vėl jei leistų šeimyninės aplinkybės, bei darbdavio svetur interesai. Pasielgsiu kaip "netikras lietuvis" ir parašysiu - kad jei renkatės darbą vien pagal atsiliepimus, tai galite praleisti geras progas, nes mūsų tauta įpratus geriau "įgelti" nei padėti viens kitam. Geriau nepabijoti surizikuoti, o ne remtis komentarais nauja patirtis visad į naudą ateičiai, man tas padėjo (viską gali išmokt jei esi užsispyręs kaip žemaitis). Sėkmės ieškantiems ir tiems kas padeda susirasti.

Nermeka
DARBUOTOJŲ NUOMA

Adresas: Vasaros g. 24, 3-ias aukštas, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas – tai šiuolaikiška įdarbinimo agentūra siūlanti lengviausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog darbuotojas yra didžiausia vertybė, tačiau personalo atranka atima daugybę laiko, todėl mūsų tikslas yra sutaupyti klientų resursus...
Atrankos
Atranka360

Adresas: V. Gerulaičio g. 1, Technopolis, Alfa, I aukštas, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai.
Daugiau apie mus kviečiame skaityti: http://www.atranka360.lt Atranka360 – personalo paieškos ir atrankos kompanija, taikliai ir betarpiškai padedanti verslui pritraukti tinkamiausius specialistus ir vadovus visoje Lietuvoje. Visos mūsų atrankų specialistės pasižymi giliomis psichologijos ir verslo žiniomis bei...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: Gedimino pr. 50, LT-01110 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
Soprana Personnel International - skandinaviško kapitalo įmonė, užsiimanti personalo atranka ir paieška bei valdymo sprendimais. PAGRINDINĖS MŪSŲ VEIKLOS KRYPTYS: Specialistų atranka, Vadovų atranka, Skubi pagalba personalo atrankai Kandidatų srauto užtikrinimas įmonėms Didžiausią patirtį esame sukaupę...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...

0,9 mln. Eur užsakymą remontuoti gatvę Vilniuje gavo "Eurovia Lietuva"
0,9 mln. Eur užsakymą remontuoti gatvę Vilniuje gavo "Eurovia Lietuva" 05-22 09:42
Kelių tiesimo UAB "Eurovia Lietuva" už 920.000 Eur rekonstruos apie 500 m Vilniaus Ąžuolyno gatvės atkarpą.
PST verslo centre Vilniuje – "Amber Food" greitų pietų restoranas
PST verslo centre Vilniuje – "Amber Food" greitų pietų restoranas 05-22 09:33
Vilniaus Šeškinėje statomame verslo centre "U219" viena didžiausių maitinimo sektoriaus dalyvių "Amber Food" išsinuomojo 370 kv. m. ploto patalpas.
R. Meilutytė traukiasi iš profesionalaus sporto
R. Meilutytė traukiasi iš profesionalaus sporto 05-22 09:18
Lietuvos plaukikė, Londono olimpinė čempionė Rūta Meilutytė baigia sportinę karjerą, pranešė Lietuvos plaukimo federacija.

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Coca-Cola 48,60 -0,51%
PepsiCo 129,05 -0,72%