Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Capital Real Estate

Atsiliepimai apie Capital Real Estate, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Capital Real Estate, UAB

Nijolė Kasparė
2022-04-08 19:00:54 IP 2ju3l0tq
2022-04-08 apie 7 val ryto parašytas negatyvus komentaras apie auksinę brokerę Dianą Bitinaitę yra ištrintas.
Jau įdomu.....
Nijolė Kasparė
2022-04-08 06:11:59 IP 2ju3l1sg
Brokerė Diana Bitinaitė prekiavo Zoo prekėmis.
Keista, kad tapo NT ekspertė.
Mano santuokos metu su mano buvusiu sutuoktiniu Antanu Serva praleisdavo daug laiko.....
Matomai, studiavo NT rinką...
Ilgai ieško klientų, daug žada ir mažai padaro
Rekomenduoju brokerę Patriciją Bubulaitę - patikima, patyrusi. Su Patricijos pagalba pardaviau ir pirkau būstą. Gavau neįkainojamų patarimų, kurie padėjo padaryti teisingus, logiškus sprendimus ir nepasiklysti sudėtingame NT pasaulyje. Bendrauti buvo lengva ir paprasta, brokerė visuomet buvo lengvai pasiekiama kai kilo klausimų ar norėjosi pasitarti. Visi pirkimo ir pardavimo procesai įvyko sklandžiai, be rūpesčių. AČIŪ!!!!
Perkant NT teko bendrauti su brokeriais Saulium Vaitkevičium ir Eimantu Karieta. Bendravimas buvo malonus, geranoriškas, kultūringas, į visus kilusius klausimus atsakyta ir paaiškinta profesionaliai, dokumentai sutvarkyti greitai, neturėjome jokių problemų. Nuoširdžiai dėkojame šiems žmonėms ir, jeigu prireiks, būtinai kreipsimės būtent į juos. Ir kitiems rekomenduosime :)
"Capital Real Estate" brokeriai neskiria dėmesio potencialiems klientams. Likome nusivylę.
Bendras komentaras, pabendravus ne su vienu, o keliais brokeriais iš "Capital Real Estate":
Deja, bet labai nusivylėme.. Du brokeriai nepaskambino, kaip žadėjo padaryti pasitikslinę kai kurias detales dėl parduodamų objektų (negražu ir neprofesionalu...)
Dar viena brokerė pardavimo metu pasielgė labai nekorektiškai ir nekompetentingai : ((
Praktiškai galime pasakyti, kad kompetencija ir bendradarbiavimu "Capital" dar nei iš tolo negali lygiuotis į "Remax", su kuriais sėkmingai bendradarbiavome (ir parduodant, ir perkant).
Pasisistenkite mieli "Capital" imti pavyzdį pvz. iš "Remax" :) pasižiūrėkite, kaip jie dirba :)
Sėkmės!