Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Capital Real Estate

Atsiliepimai apie Capital Real Estate, UAB

Dextera
Parašyk savo nuomonę apie Capital Real Estate, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Nijolė Kasparė
2022-04-08 19:00:54 IP 2ju3l0tq
Atsakyti
2022-04-08 apie 7 val ryto parašytas negatyvus komentaras apie auksinę brokerę Dianą Bitinaitę yra ištrintas.
Jau įdomu.....
Nijolė Kasparė
2022-04-08 06:11:59 IP 2ju3l1sg
Atsakyti
Brokerė Diana Bitinaitė prekiavo Zoo prekėmis.
Keista, kad tapo NT ekspertė.
Mano santuokos metu su mano buvusiu sutuoktiniu Antanu Serva praleisdavo daug laiko.....
Matomai, studiavo NT rinką...
Atsakyti
Ilgai ieško klientų, daug žada ir mažai padaro
Atsakyti
Rekomenduoju brokerę Patriciją Bubulaitę - patikima, patyrusi. Su Patricijos pagalba pardaviau ir pirkau būstą. Gavau neįkainojamų patarimų, kurie padėjo padaryti teisingus, logiškus sprendimus ir nepasiklysti sudėtingame NT pasaulyje. Bendrauti buvo lengva ir paprasta, brokerė visuomet buvo lengvai pasiekiama kai kilo klausimų ar norėjosi pasitarti. Visi pirkimo ir pardavimo procesai įvyko sklandžiai, be rūpesčių. AČIŪ!!!!
Atsakyti
Perkant NT teko bendrauti su brokeriais Saulium Vaitkevičium ir Eimantu Karieta. Bendravimas buvo malonus, geranoriškas, kultūringas, į visus kilusius klausimus atsakyta ir paaiškinta profesionaliai, dokumentai sutvarkyti greitai, neturėjome jokių problemų. Nuoširdžiai dėkojame šiems žmonėms ir, jeigu prireiks, būtinai kreipsimės būtent į juos. Ir kitiems rekomenduosime :)
Atsakyti
"Capital Real Estate" brokeriai neskiria dėmesio potencialiems klientams. Likome nusivylę.
Atsakyti
Bendras komentaras, pabendravus ne su vienu, o keliais brokeriais iš "Capital Real Estate":
Deja, bet labai nusivylėme.. Du brokeriai nepaskambino, kaip žadėjo padaryti pasitikslinę kai kurias detales dėl parduodamų objektų (negražu ir neprofesionalu...)
Dar viena brokerė pardavimo metu pasielgė labai nekorektiškai ir nekompetentingai : ((
Praktiškai galime pasakyti, kad kompetencija ir bendradarbiavimu "Capital" dar nei iš tolo negali lygiuotis į "Remax", su kuriais sėkmingai bendradarbiavome (ir parduodant, ir perkant).
Pasisistenkite mieli "Capital" imti pavyzdį pvz. iš "Remax" :) pasižiūrėkite, kaip jie dirba :)
Sėkmės!