Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Capital Real Estate, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Capital Real Estate

Atsiliepimai apie Capital Real Estate, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Capital Real Estate, UAB

Darjuš pagalbos sulaukėme sesei parduodant butą Antakalnyje. Šis žmogus yra puikus nekilnojamo turto ekspertas, likome maloniai nustebinti jo profesionalumu, atkaklumu ir entuziazmu! Darjuš labai atsakingai ir efektyviai pagal mūsų poreikius padėjo surasti optimaliausią sprendimą, bei patarė visais papildomais klausimais. Šis specialistas viršijo mūsų lūkesčius, galime užtikrintai rekomenduoti jo paslaugas. Nuoširdžiai dėkojame Darjuš Urbanovič iš Capital už jo pagalbą!
Teko bendrauti su NT brokeriu Arminu Kaluževičium. Likau labai patenkintas. Itin paslaugus, savo darbą išmanantis. Sulaukiau visokeriopos pagalbos, greitų ir aiškių atsakymu į iškilusius klausimus. Geriausios rekomendacijos ir dar kartą ačiū.
Perkant NT teko bendrauti su brokeriais Saulium Vaitkevičium ir Eimantu Karieta. Bendravimas buvo malonus, geranoriškas, kultūringas, į visus kilusius klausimus atsakyta ir paaiškinta profesionaliai, dokumentai sutvarkyti greitai, neturėjome jokių problemų. Nuoširdžiai dėkojame šiems žmonėms ir, jeigu prireiks, būtinai kreipsimės būtent į juos. Ir kitiems rekomenduosime :)
Renkantis butą teko susidurti su keletu įvairių agentūrų brokeriu, kurie stengėsi tik parduoti, pamiršdami plačiau pasidomėti apie butą. Tačiau turiu labai pagirti Capital brokerius Dovilę Veličkienę ir Irmantą Viliūną. Abu jie atsakė į visus užduotus klausimus, buvo pasidomėję parduodama preke, o kai priėmėme sprendimą pirkti, Irmantas padėjo greitai ir lengvai sutvarkyti visus dokumentus, neatidėliodamas suskubdavo į pagalbą. Tad didelis ačiū už pagalbą :)
Niekam nerekomenduoju ale " brokerio" Michail Resetov. Nieko nežino apie planuojamą įsigyti būstą ir pastoviai sako "tuoj pasiklausiu vystytojo" ir pastoviai skambina, perskambina ir t. t. Visiška nekompetencija.
Be to, apie save aprašyme "pilnas sandorio lydėjimas ir griežta kontrolė" - totalus melas ir nesamonė, sandoris neberūpi iš karto, kada pinigai būna pervedami ir daugiau jokio atgalinio ryšio nesulauksit, reikės patiems viskuo duomėtis, klausinėt, o brokeris, gavęs pinigus tiesiog tampa visiškai pasyviu.
"Capital Real Estate" brokeriai neskiria dėmesio potencialiems klientams. Likome nusivylę.
Bendras komentaras, pabendravus ne su vienu, o keliais brokeriais iš "Capital Real Estate":
Deja, bet labai nusivylėme.. Du brokeriai nepaskambino, kaip žadėjo padaryti pasitikslinę kai kurias detales dėl parduodamų objektų (negražu ir neprofesionalu...)
Dar viena brokerė pardavimo metu pasielgė labai nekorektiškai ir nekompetentingai : ((
Praktiškai galime pasakyti, kad kompetencija ir bendradarbiavimu "Capital" dar nei iš tolo negali lygiuotis į "Remax", su kuriais sėkmingai bendradarbiavome (ir parduodant, ir perkant).
Pasisistenkite mieli "Capital" imti pavyzdį pvz. iš "Remax" :) pasižiūrėkite, kaip jie dirba :)
Sėkmės!
Tai Vita, kam trinat masinius blogus atsiliepimus apie brokeres Danguole K. ir Viktorija Ž.? Ar sunku pripazinti kad pas Jus komandoje dirba nekompetetingi zmones? Gal jau laikas daryti isvadas? Atmerkti akis? Ir nustoti mulkinti klientus? Ar morale sioje kompanija neegzistuoja- tik pelnas?

sunkiai suvokiama, kad kompanija, kuri siekia NT rinkoje būti lydere, negali korektiškai paruošti NT pirkimo/pardavimo sutarčių. Jei pageidaujate, kad jūsų teikiamos paslaugos kokybės rodikliai būtų geresni, atkreipkite į dėmesį.
Kitais paslaugos portfelio įrankiais, darbuotojai dirba kokybiškai.

Sėkmės versle

Rolandas Stanys
Kreipiausi į nekilnojamo turto brokerį Mantą Laumelį, ir likau be galo patenkinta, surado man nuomininkus per kelias dienas. Prieš tai buvau išnomavusi keliems dirbantiems studentams savo butą, iš pažiūros atrodė padorus bet po poros mėnesių gavau skambutį iš kaimynų. Atvykusi į savo butą vos infarkto negavau, aišku butas buvo ne 5 žvaigždučių viežbutis bet kai atvykau, viskas bubo išplėšyta išlaužyta išvariau tą pačia sekundę.
Kreipiausi į Mantą kaip ir minejau po kelių dienų rado nuomininkus, npatikėsite, moka laiku, jokių triukšmu ir tusų nedaro, o kas svarbiausia padarė remontą ir jei sugalvočiau pardavinėti kreipčiausi tik į Mantą nes manau jis mano butą šiai dienai parduotu 30 ar net 50 tūkstančių litų brangiau nei pirkau.
Ačiū tau Mantai labai, labai.
Linkiu tau iš širdies, kad tavo sugebėjimas taip dirbti tik gerėtu ir augtu.

Anreka
Adresas: Gabijos g. 38-1, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Anreka“ – investicijų į nekilnojamąjį turtą valdymas, parenkant žemės sklypus nekilnojamojo turto plėtrai, kuruojant projektų rengimus, parenkant rangovus. Tai projektavimo darbų organizavimas, vykdymas ir kontrolė, įvairių derinimų bei leidinių gavimas, objektų pridavimo organizavimas; Tai butų ir negyvenamų...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma; statyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; nekilnojamasis turtas; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
SIMPER statyba
Statybos darbai, statybų valdymas ir priežiūra

Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 66-1, LT-44351 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; geologija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; konsultacijų paslaugos; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; projektavimas; santechnika; statyba; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „SIMPER statyba“ veiklos sritys: Statybos darbai Rekonstravimo darbai Remonto darbai Bendrieji statybos darbai Specialieji statybos darbai Statybos užbaigimo organizavimas Statybos valdymas ir konsultavimas UAB „SIMPER statyba“ vykdo veiklą pastatų statybos ir statybos valdymo srityje. Statome, rekonstruojame...

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Lengvinamas pramogai skirtų laivų naudojimas
Lengvinamas pramogai skirtų laivų naudojimas 03-20 17:50
Pramogai skirtų vidaus vandens transporto priemonių naudojimas tampa paprastesnis, praneša Susisiekimo ministerija, kurios siūlymams trečiadienį pritarė Vyriausybė.

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Walt Disney 110,00 -2,76%