Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Capital Real Estate, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Capital Real Estate

Atsiliepimai apie Capital Real Estate, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Capital Real Estate, UAB

Tai buvo tas atvejis, kada viršyjami lūkesčiai ir jautiesi labai laimingas. Už tas geras emocijas ir puikius rezultatus ieškant būsto, norime padėkoti Capital NT brokeriui Aurimui Ragauskui.
Jau pora metų dairėmės būsto pirkimui. Žinojome ko norime, bet nieko tinkamo nepavykdavo rasti. Su Aurimu bendradarbiauti apsisprendėme tą akimirką, kai jis pasakė: "svarbu suprasti, kad bendradarbiavimo metu nelieka "aš" ar "Jūs". Norint gauti maksimaliai gerą rezultatą, mes turime būti kaip komanda".
Tai buvo brokeris, kuris atvėrė mums platesnes galimybes ir atvedė iki puikaus rezultato ! Tai buvo žmogus, kuris lietui lyjant klientui atiduodavo savo skėtį :) Nuolat jautėme nuoširdų jo rūpestį ir profesionaliai atliekamą darbą.

Rekomenduojam.
Rita S.
Noriu padėkoti NT brokeriui Česlovui Savickui už profesionaliai atliktą darbą. Šaunus, energingas, paslaugus, malonus, profesionalus, sumanus, patikimas ir pareigingai dirbantis žmogus. Tikrai rekomenduosiu savo pažįstamiems ir draugams. Dar kartą ačiū ir sekmės.

Irma

Kaunas
Audronė Einienė
2020-08-03 11:58:46 IP 28men2g8
Džiaugiuosi, kad priėmiau gerą sprendimą kreipdamasi į Capital. Viskas įvyko net greičiau, negu tikėjomės. Ir ypatingai noriu padėkoti brokerei Albinai Melinskienei už taip operatyviai parduotą butą, už jos nuoširdų darbą. Ji ne tik puikiai išmano įstatymus, žino kada ir kur reikės kokių dokumentų ar pažymų, bet ir užsakydavo laiką banke, pas notarę (o tokių vizitų reikėjo ne vieno), bet ir nuveždavo mano 90-metę mamą. Tokios atidos ir dėmesio net nesitikėjom. Džiaukitės, kad turite tokią darbuotoją kaip Albina Melinskienė.
Suklaidintas klientas
2020-07-14 23:48:36 IP 2juah7ok
Apie brokerį Artur Fridman: Interneto svetainėje capital.lt reklamuojama, kad brokeris turi sukaupęs didžiulę patirtį, pristatomas, kaip ekspertas. Tačiau pabendravus ir susidūrus su brokeriu susidaro įspūdis, kad brokeris nesupranta, kaip korektiškai bendrauti. Kyla abejonių ar brokeris yra pajėgus kažką išmokyti ar padėti Jums. Todėl visiems rekomenduoju prieš pradedant bet kokį bendradarbiavimą stipriai apgalvoti ir galbūt įsivertinti kitas alternatyvas.
Įmonė rimta, kreipiausi į ją anksčiau, buvo suteiktos tikrai labai aukštos kokybės paslaugos. Tačiau paskutini karta susidūriau su visiškai nekokybišku ir neatsakingu darbu (brokeris Ivona). Dėl brokerio netvarkingai paruoštu dokumentu senam žmogui (virš 80 metų) teko du kartus be reikalo eiti į registro centrą. Tačiau brokeris taip ir nesugebėjo tinkamai paruošti prašymą registro centrui (registro centro pastaba „Atsiprašome, bet tokių raštų mes negalime priimti. Nenorime Jūsų įžeisti, bet čia kaip 3 klasės mokinio parašyta“), teko tai padaryti patiems. Be to parduodame bute gyveno nuomininkas, nuo kuriuo nuolat girdėjau nusiskundimas dėl brokerio darbo. Paskambinau brokerio vadovui Arturui, norėdama kad jis sutvarkytu esamą situaciją, nes pas notarą buvo paskirtas laikas o dokumentai buvo netinkamai paruošti, tačiau vietoj to kad tiesiog išklausytu, jis mane apšaukė „Jums tiesiog nepatiko Ivona“. Noriu pabrėžti kad su Ivona bendravau tik telefonu ir tik nuo to momento kai pamačiau kad mano mama visiškai pasimetusi ir nežino kaip elgtis susiklosčiusioje situacijoje. Rezultate pirkimo/ pardavimo sutartis buvo pasirašyta su sąlyga kad dokumentai bus sutvarkyti per 10 kalendorinių dienų po sutarties pasirašymo. Buvo be reikalo sugaištas mano ir kitų žmonių laikas. Nesupratau kodėl taip brangiai kainuoja tokia nekokybiška paslauga.
Daiva Rutkauskiene
2020-02-11 10:38:05 IP 2bj1ofke
Norejau padekoti labai profesionaliam brokeriui, tai Gintautas Tamkevicius. Tai labai ismanantys savo darba, abu kartu su Dalia Tamkeviciene. Viskas buvo aisku, greitai ir labai profesionalu.Labai dziugu kaip zmones dirba darba, kuri supranta.Tada visiems yra labai parasta ir lengva ACIU dar ir dar karta.Sekmes Jums Jusu darbuose !!!!

Daiva Rutkauskiene
Capital per daug save reklamuoja kaip super agentai, o butent Romualdas Germanavicius - nepatikimas, tik tuscios snekos.
Nepadare nieko, sugaise pusantru metu ir nieko nepardave, nesurado nei vieno potencialaus kliento!Likome visiskai nepatenkinti!
Is tikruju sie zmones reikalaija sumoket 300eur uz taip vadinama "administracini" mokesti ir NIEKO nedaro. Uz siuos pinigus jus negausit - nieko, netgi ispudingo skelbimo viesuose skelbimuose.
Siu pinigu Jums niekada negrazins! O sie pinigai bus sunaudoti agentu kavai, sausainiams ir tt...
Be to Capital surenka didesni komisini mokesti nei kiti agentai.
Tai kad neisleiskit pinigu ant tusciu sneku ir pazadu, ir kreipkites i kitus NT agentus, pvz REMAX.
Perkant NT teko bendrauti su brokeriais Saulium Vaitkevičium ir Eimantu Karieta. Bendravimas buvo malonus, geranoriškas, kultūringas, į visus kilusius klausimus atsakyta ir paaiškinta profesionaliai, dokumentai sutvarkyti greitai, neturėjome jokių problemų. Nuoširdžiai dėkojame šiems žmonėms ir, jeigu prireiks, būtinai kreipsimės būtent į juos. Ir kitiems rekomenduosime :)
"Capital Real Estate" brokeriai neskiria dėmesio potencialiems klientams. Likome nusivylę.
Bendras komentaras, pabendravus ne su vienu, o keliais brokeriais iš "Capital Real Estate":
Deja, bet labai nusivylėme.. Du brokeriai nepaskambino, kaip žadėjo padaryti pasitikslinę kai kurias detales dėl parduodamų objektų (negražu ir neprofesionalu...)
Dar viena brokerė pardavimo metu pasielgė labai nekorektiškai ir nekompetentingai : ((
Praktiškai galime pasakyti, kad kompetencija ir bendradarbiavimu "Capital" dar nei iš tolo negali lygiuotis į "Remax", su kuriais sėkmingai bendradarbiavome (ir parduodant, ir perkant).
Pasisistenkite mieli "Capital" imti pavyzdį pvz. iš "Remax" :) pasižiūrėkite, kaip jie dirba :)
Sėkmės!

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Pamiškės g. 2B, Miškinių k., LT-21119 Trakų r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nekilnojamojo turto plėtra

Adresas: Draugystės g. 17-1, LT-51229 Kaunas.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Kredito garantas
Adresas: Turgaus g. 33-4, LT-91249 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Simple Finance
Automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma

Adresas: Veiverių g. 9B-41, LT-11346 Vilnius.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; finansai; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas.
SIMPLE FINANCE - automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma. Siūlome finansavimo, refinansavimo, faktoringo paslaugas palankiomis sąlygomis. Padedame spręsti jūsų financines problemas. IŠPERKAMOJI AUTOMOBILIO NUOMA Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 20 000 EUR Mes jį įsigysime ir Jums išnuomosime...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos 09-19 18:21
Rumunijoje policija atrado apie 200 retų ir vertingų knygų, pavogtų per sudėtingą sandėlio apiplėšimą Londone 2017-aisias, pranešė Europos teisinio bendradarbiavimo institucija "Eurojust".
Turto bankas aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje
Turto bankas aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje 09-19 16:56
Valstybės valdomas Turto bankas spalį aukcione už 1,97 mln. Eur pradinę kainą aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?