Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rancoris, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rancoris

Atsiliepimai apie Rancoris, UAB

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Rancoris, UAB

Natalija Visocka
2021-10-20 10:53:59 IP 2ju3l7or
Labai esu patenkinta, labai patogi lova tik pasirinkau patogesni čiužinį tai ir kaina didesnė bet džiaugiuosi pasirinkimu????
Gintare Petrauskaite
2021-10-20 10:36:00 IP 2ivrp3b4
Jau ne pirmą kartą perkame iš šios įmonės baldus, esam labai patenkinti tiek baldais, tiek aptarnavimu. Tikrai dar sugrįšim. Didelis ačiū :)
Lina Kazlauskaitė
2021-10-20 10:14:01 IP 2ivrp3b4
Tobula ♥️♥️ visos rekomendacijos. Pavyko suderinti vėlesni pristatymo terminą nei pas juos parašyta, kol pas mane velavo su remontais. Pridedu ir nuotrauką savo naujosios lovos.
Noreciau pagirt. Kelis kartus teko pasikeist lovos spalva, nes zmona perkalbedavo. Maniau, kad visvien sumaisys. Bet gavau teisinga ir laiku. Rekomenduoju. Atsakingi
Mandagūs ir supratingi darbuotojai. Džiaugiamės jų paslaugomis ir itin gera baldų kokybe. Patenkino visus lūkesčius, tiek čiužinys tiek lova. Tikrai sugrįšime pirkti dar kartą. Rekomenduosime ir draugams.
Esame labai patenkinti kokybe tiek baldų tiek serviso ir pačio pristatymo. Pirksime dar ne vieną kartą ????
Didelis pasirinkimas, geros kainos, malonus bendravimas, rekomenduoju!
Įsigijome puikią dvigulę lovą. Aptarnavimas malonus, labai greitas, orientuotas į kliento norus. Lengvai susirinkome lovą pagal instrukcijas. Buvome nustebinti puikia kokybe už priimtiną kainą! Rekomenduoju.
Maloniai bendrauja ir profesionaliai pataria. Lovą pristatė laiku, kaip žadėjo. Prekė kokybiška, greitai ir patogiai surenkama.
Покупал диван Серджио. Выбором доволен. Работой персонала доволен. Следующую покупку мебели будем рассматривать в этом магазине.
Užsisakiau stalą transformerį, prekę gavau tą pačią savaitę! Esu labai patenkintas kokybe ir kolektyvo darbu. Rekomenduoju!
Draugiški ir malonūs darbuotojai, visada pasiruošę pasiūlyti geriausią variantą. Baldai stilingi, kokybiški ir už prieinamą kainą! Rekomenduoju!
Laba diena, Liepos 22 d. buvo ptistatytas užsakymas. Jį pristatė darbuotojas Saulius. Esu labai dėkinga ir maloniai nustebinta. Saulius mandagus, paslaugus, tolerantiškas. Didelis ačiū. Tokie žmonės - tai Jūsų įmonės veidas - saugokite! :)

Gauti baldai taip pat puikūs.
Geros kloties įmonei.

Rima Vrubliauskė
Širvintos
Был приятно удивлен, что консультацию и оформление заказа мог получить на русском языке. Купил угловой диван и столик к нему. Мне помогли определиться со цветом обивки, выслали варианты на эл.почту. Все было очень оперативно. Мебель привезли примерно как и было назначено. Я лично заказал бы там ещё раз.
10/10 baldų. Puiki įmonė, darbuotojai operatyvūs, padėjo išsirinkti prekę pagal poreikius, padėjo išsirinkti spalvą, kadangi negalėjome atvykti į fizinę parduotuvę, tai darbuotoja siuntė nuotraukas baldų audinių pasirinkimui. Tikrai esame labai dėkingi už pagalbą ir labai esame patenkinti gautais baldais. Rekomenduoju.
Užsisakėme miegamojo lovą su čiužiniu, lova labai nesudėtingai surinkome patys, likome labai patenkinti kokybės ir kainos santykiu. Vėliau ir kampą užsisakėme to paties gamintojo, teko palaukti truputi kol pagamins, bet dabar labai džiaugiamės ir tikrai dar esame numatę ir daugiau baldų įsigyti. Puikus aptarnavimas! Tikrai rekomenduojame!
Aš Akropolyje Šiauliuose jų parduotuvėje užsisakiau kampą, pasakė, kad yra sandėlyje ir tuoj pat vietoje surašė užsakymą, sumokėjau irgi vietoje. Atvežė po 2 dienų. Tai likau labai patenkinta. Ir darbuotoja labai maloni buvo. Ačiū.
Trys žodžiai:
TO-BU-LA
Rimvydas Dromantas
2021-07-12 13:50:14 IP 2ju3kr20
Labai geras aptarnavimas ir operatyvus užsakymų pristatymas. Vadovas pasitengęs bet kuriuo momentu padėti ir patarti. Šaunuoliai !!!
Baldai su labai aiškiom instrukcijom ir kokybiška furnitura, surinkau baldus greitai be jokių problemų, malonus aptarnavimas, rekomenduoju!
Ne iš sandėlio įsigyto baldo kartais tenka palaukti apie mėnesį, tačiau įsigytais baldais labai džiaugiuosi aš ir šeima, tai atperka visą laukimą! Geri baldai už prieinamą kainą!
Imones administracija
2021-06-30 20:51:02 IP 2e7r445m
Ramunė 2021-06-26 19:15:45
Užsisakėme lova prieš 3 mėnesius. Padarius užsakyma, su mumis susisiekė konsultantė, kad lova gausime mėnesio bėgyje, viskas tvarkoje-laukiame. Praėjus daugiau nei mėnesiui skambina mum, kad atvežė fūra ju užsakytas prekes, bet mūsu lovos nėra, ar sutiktumėme dar truputį palaukti-sutikome, tada dar siūlė visiškai kito modelio lova, neva ja turi iškart sandėlyje, mes nesutikome, už mūsu laukima žadėjo 50€ nuolaida kai gausime SAVO laukta lova.Dar po mėnesio skambiname ir vėl “problemos” gamintojui problemos būtent su tuo audiniu kurio mums reikia ir vėl prašymas palaukti, sutinkam dar palaukti, pradžioje sakė savaitę, tada iki Birželio galo, na ir reziume vakar paskambinus, man ne ta koja iš lovos išlipusi moteriškė rėkia į ragelį, kad jūs čia neskambinėkit, mes kai išsiaiškinsim situacija tai pranešim, tada paskambinus labai nemaloniai informuoja, kad arba jūs laukiat iki Liepos vidurio arba mes gražinam pinigus. Jie 3 mėnesius disponavo mūsu pinigais (sumokėta pilna suma už lova) gaišino mūsu laika ir dar galiausiai net atsiprašau pasakyti nemoka.Be viso to ta lova ir tos spalvos toliau sėkmingai pardavinėjama ju puslapyje, žmonės užsisakys-sumokės pinigus ir lauks iki Kalėdu kol galiausiai vistiek jos negaus. Niekam NEREKOMENDUOJAM pirkti iš šio puslapio, o imonės vadovui siūlome bent jau darbuotojus normalius susirasti.
Sveiki. Apgaileistaujame, kad Jusu patirtis tokia. Musu imone sia situacija matome kitaip ir visus imanomus Jusu aptarnavimo budus pritaikeme, stengdamiesi itikti klientui pagal esama situacija. Gaila, kad itikti visiems neimanoma. Linkime geresnes patirties ieskant prekiu.
Ačiū tikbaldai.lt komanadai už operatyviai ir profesonaliai išspręstą problemą, dėl kurios pardavėjas nebuvo atsakingas. Jūsų dėka galėsiu pilnavertiškai ir kokybiškai naudotis įsigytu daiktu.

Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Ažuona
Baldų namams gamyba ir prekyba, HORECA projektai

Adresas: Taikos pr. 125B, LT-47270 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
"Sofaforma" baldų salonuose Vilniuje ir Kaune bei internetu prekiaujame svetainės, miegamojo, valgomojo baldais namams bei įvairiais interjero aksesuarais. Pas mus rasite gausų kėdžių, sofų, minkštų kampų, fotelių ir lovų asortimentą. Aukščiausios kokybės baldai pagaminti siekiant maksimalaus patogumo, todėl į...
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Mažųjų Rūšupių k., LT-98106 Skuodo r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
Mes padedame klientams kurti jaukius namus nuo 2002 m. „Gintaro baldų“ istorija prasidėjo Klaipėdoje nuo pirmojo baldų salono ir sėkmingai tęsiasi iki šiol Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šiuo metu galime pasidžiaugti, jog esame didžiausias baldų salonų tinklas Lietuvoje. Manome, kad kiekvieni namai nusipelnė...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
JT reikalauja imtis veiksmų, kad ES ir Baltarusijos pasienyje būtų išvengta mirčių 10-22 20:42
Jungtinės Tautos penktadienį pareikalavo imtis skubių veiksmų gelbstint gyvybes ir išvengiant žmonių kančių Europos Sąjungos ir Baltarusijos pasienyje po kelių prieglobsčio prašytojų mirties.
Lietuva ir Lenkija svarsto galimybę mažinti GIPL tarifus
Lietuva ir Lenkija svarsto galimybę mažinti GIPL tarifus 10-22 20:29
Lietuvai ir Lenkijai baigiant tiesti 500 mln. Eur vertės 508 km ilgio magistralinį dujotiekį (GIPL) – jis turėtų pradėti veikti kitų metų viduryje – šalys svarsto galimybę mažinti jo naudotojų...

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Nike 162,18 +2,35%
IBM 128,33 -9,56%