VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė RAKTŲ IMPERIJA

RAKTŲ IMPERIJA, UAB

Raktai, spynos, avarinis durų atrakinimas

Avarinis butų, automobilių, seifų spynų atrakinimas dingus arba lūžus raktui +370 686 88866
Įmonės kodas 152603171
PVM mokėtojo kodas LT526031716
Vadovas Žanas Sliževičius, direktorius
Adresas Sodų g. 1-11, LT-00113 Palanga
Telefonas Raktu Imperija Telefonas
Mobilus telefonas Raktu Imperija Mobilus telefonas
Taikos pr.20 Klaipėda Raktu Imperija Taikos pr.20 Klaipėda
Budintis visą parą Raktu Imperija Budintis visą parą
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.raktuimperija.lt
Facebook paskyra https://www.facebook.com/raktuimperija
Bankas AB SEB bankas
Atsiskaitomoji sąskaita LT217044060000791143
Darbo laikas Ne vasaros laikotarpiu: I-V 9:00-18:00 val., VI 10:00-17:00 val.
Darbuotojai 8 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas 529,21 € (2022 m. gegužė)
Atlyginimų istorija »
Pardavimo pajamos 2016: 98 782 € Pajamų istorija »
Grynasis nuostolis 2016: -15 213 € Plačiau »
Transportas 2022-01: 3 automobiliai (priklauso)
Pranešimai
Registrų centras, VMI Skaityti visus »
Įstatinis kapitalas 2 896,20 €
Įmonės amžius 27 metai 5 mėnesiai 6 dienos
Įvertinimas
5.9 / 10 (įvertino 31)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę »

Įmonės aprašymas:

„Raktų Imperija“ įkurta 1995 m. Su spynomis pradėta dirbti dar nuo 1987 m. Spynų žinios ir pradinė praktika perimta iš Tėvo, kuris dar prieš perduodamas šias žinias su spynomis ir raktais pradirbo 25-erius metus. Šiuo metu įmonė yra „ASSA ABLOY Baltic“ atstovė Žemaitijoje. „ASSA ABLOY Baltic“ užima pirmaujančias pozicijas Europos, Šiaurės Amerikos, Australijos, Pietų Azijos rinkose. Daugiau nei 150 grupės kompanijų veikia 40 pasaulio šalių, dirba apie 30 000 darbuotojų. Visi mūsų žmonės turi ne mažesnę kaip 10 metų patirtį darbe su spynomis. Kiekvienais metais po kelis kartus specialiuose kursuose papildomai keliama kvalifikacija mūsų darbuotojų. Mūsų įmonė turi partnerių, su kuriais vyksta bendradarbiavimas ne tik visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, bet ir visoje Europoje, bei pasaulyje. Mes tiekiame 24 val. per parą (visą parą) serviso paslaugas (Avarinis spynų atrakinimas dingus, arba lūžus raktui, bei sugedus spynai. Raktų gamyba pagal kopija, spyną ir su „imobilizer‘iu“ (ne tik automobiliams). Spynų, jų priedų/aksesuarų, seifų montavimas bei remontas. MasterKey Sistem – vieno rakto „Karališko rakto“ rakinimo sistema plačiausiu asortimentu Lietuvoje nuo kainos dydžio iki saugumo, bei patikimumo lygio – Iseo (Italija), Mauer (USA), ASSA (Švedija), TrioVing (Norvegija), Yale (UK), Mul-T-Lock (Izraelis), FAB (Čekija)).

„Raktų Imperija“ atstovaujanti ASSA ABLOY Baltic Švedų firmos ASSA produkciją (įvairių saugumo klasių mechaninės, elektroninės, motorinės, solenoidinės ir avarinio išėjimo – „Antipanic“ ir evakuacinės spynos, cilindrai, rankenos, durų uždarytuvai – mechaniniai ir automatiniai). Bendrovė komplektuoja įvairios paskirties objektus ne tik anksčiau išvardinta produkcija, tačiau ir firmų įeinančių į ASSA ABLOY grupę produkcija:

 • Ruko (Danija) – rankenos spynų aksesuarai.
 • SOLID (Švedija) ir eff-eff (Vokietija), Bera (Čekija) – elektromagnetinės sklendės, magnetai.
 • VingCard (Norvegija) – viešbutinės kortelinės spynos.
 • TimeLox (Švedija) -viešbutinės kortelinės spynos.
 • Elsafe (Norvegija) – viešbutiniai seifai.
 • FIX (Švedija) – apkaustai durims bei langams.
 • Habo (Švedija) – durų rankenos.
 • Entre matic (Švedija) – durų automatika.
 • Tonic Line ( Belgija) – rankenos ir durų aksesuarai.
 • JPM (Prancūzija) – Avarines spynos ir jų aksesuarai.
 • Stremler (Prancūzija) – Berėmio stiklo spynos ir jų aksesuarai.
 • SmartAir (Ispanija) –Belaidė praėjimo kontrolės sistema.
 • Mul-T-Lock (Izraelis) – įvairių tipų cilindrai.
 • FAB (Čekija) – spynos cilindrai.
 • Yale (Didžioji Britanija) – spynos, cilindrai.

Turėdami tokį didelį asortimentą galime pasiūlyti spynas patenkinant bet kokio kliento poreikius.

Pagrindinis mūsų tikslas – aukštas saugumas, patikimumas ir patogumas eksplotuojant šiuos gaminius. Tai daug daugiau negu spyna. To įrodymas – ASSA įmonei suteiktas valdymo ISO 9001, o gaminiams – ISO 14001 sertifikatas. Savo saugumo ir kainos santykiu ji stipriai lenkia konkurentus. Spynos atitinka, ir priešgaisrinės saugos ir Europos Sąjungos bei Lietuvos LST EN 12209 ir LST EN 1303 LST EN 1125 standartų reikalavimus, bei turi tai liudijančius sertifikatus. Visos ASSA spynos turi CE žymėjimą.

Visos ASSA spynos yra vienodų matmenų, todėl bet kurie spynos elementai (korpusai, šerdys, rankenos ir kt.) gali būti bet kada pakeisti, norint padidinti spynos saugumą, MasterKey sistem‘os vartotojų praplėtimą, paįvairinti dizainą, spalvą ir pan. nedarant duryse jokių papildomų kiaurymių.

ASSA spynos statomos į lauko ir vidines, bei siauro profilio elementų duris (medines, metalines, plastikines). ASSA šerdžių unikalumas yra jų rakinimo neribotose galimybėse. Į vieną „Karališko rakto“ (MasterKey) rakinimo sistemą galima apjungti nuo kelių, iki dešimčių ar tūkstančių šerdžių ir toje pačioje sistemoje naudoti įvairių lygių ir standartų šerdis. Tai leidžia taupyti garantuojant saugumą. Kiekvienu sisteminiu raktu galima rakinti tiek spynų, kiek tai leidžiama pagal užimamas pareigas, ir toje pat sistemoje atskiru vienu raktu galima rakinti visas spynas.

AVARINIS DURŲ ATIDARYMAS

 • Skubate į darbą, o prieš Jūsų akis užsitrenkė durys? Bandote jas atidaryti įvairiais būdais, tačiau niekaip nepavyksta? Nusiraminkite ir neleiskite nerimui užvaldyti Jūsų minčių. Tiesiog prisiminkite, jog tokioje situacijoje avarinis durų atidarymas – greita bei patogi išeitis. Pasirinkus tokį sprendimą galima ne tik greitai įeiti į savo namus, bet ir sutaupyti laiko, kuris būtų sugaištas bandant jas nesėkmingai atidaryti. Jeigu norite, kad Jūsų užsikirtusių durų avarinis atrakinimas nekeltų galvos skausmo ir neatimtų brangaus laiko – į pagalbą kvieskitės profesionalus, kurie duris atrakins lengvai bei greitai! Skambinkite Tel.: +370 686 88866 ir šį darbą palikite specialistams.

Spynų atrakinimas

 • Kiekviena spyna turi savo raktą. Kiekvienos durys turi savo individualią spyną. Viena iš „Raktų imperija“ veiklos sričių – avarinis spynų atrakinimas bet kuriuo paros metu. Mes taip pat užsiimame spynų pardavimu ir remontu, raktų gamyba, praėjimo kontrolės sprendimais. Su spynomis pradėjome dirbti dar 1987-aisiais. Todėl ilgametė darbuotojų patirtis, nuolat gilinamos specifinės raktų gamybos ir spynų remonto žinios leidžia pasiūlyti efektyviausius kasdienių problemų sprendimo būdus. Pametėte namų raktus? Sugedo spyna? Užsitrenkė durys? „Raktų imperija“ 24 valandas per parą teikia avarinio spynų atrakinimo paslaugas.

Negalite atrakinti durų?

 • Nesvarbu, kokių durų atrakinti negalite. Garažo, seifo, plastikinės, medinės, o taip pat ir metalinės šarvuotos būsto durys, jų spynų atrakinimas – mūsų darbas. Žinoma, kiekvienas duris, kaip ir kiekvieną spyną galima išlaužti arba mėginti atrakinti pačiam. Bet ar tai geriausias sprendimas? Užtruksite ilgiau, o taip pat galite pridaryti papildomų nuostolių.
  Tokiose situacijose spynų atrakinimo ekspertų pagalba tiesiog būtina. Avarinis bet kokio tipo spynų atrakinimas – tai, spynos išmontavimas, nepažeidžiant turimo ruošinio, bei naujos spynos,
  pritaikytos Jūsų raktui pagaminimas. „Raktų imperija“ spynų atrakinimas – tai greitas, patogus
  sprendimas, padedantis išvengti papildomų nuostolių.

Automobilio atrakinimas 24/7

 • Užsitrenkė automobilio durelės? Viduje liko raktas? O gal jis nulūžo spynelėje? Tokia situacija
  stresą kelia kiekvienam. Ką daryti? Patariame nepanikuoti ir nebandyti atidaryti automobilio durelių pačiam. Taip galite patirti nemažai nuostolių.
 • Avarinis visų markių automobilių spynų atrakinimas bet kuriuo paros metu – geriausia išeitis.
  „Raktų imperijos“ profesionalai padės net jei pametėte raktelius su imobilizatoriumi. Mes jį
  perprogramuosime arba atjungsime. Mes atrakinsime Jūsų automobilis bei pagaminsime naują imobilizatorių.

GREITAI, TIKSLIAI IR KOKYBIŠKAI GAMINAME RAKTUS

 • pagal Jūsų rakto pavyzdį,
 • pagal spyną,
 • pagal kodą,
 • su imobilaizeriu (ne tik automobiliams).

Esame visuomet pasirengę padėti Jums išspręsti visus su rakinimu susijusius klausimus, nes turint tokį platų raktų bei spynų asortimentą neišsprendžiamų uždavinių nėra.

Karališkas raktas (MasterKey Sistem)

Tik pas mus: platus vieno rakto rakinimo sistemų pasirinkimas nuo mažo kainos dydžio iki aukšto saugumo, patikimumo lygmens. Viena „Karališko rakto“ rakinimo sistema gali apjungti nuo kelių iki dešimties ar tūkstančio šerdžių. Toje pačioje sistemoje gali būti naudojamos įvairių lygių bei standartų šerdys. Taip sutaupysite, nebereikės su savimi nešiotis didžiulio raktų ryšulio, o saugumas bus garantuotas.

Karališkoji raktų sistema puikiai tinka tiek administracinėms, tiek gyvenamosioms patalpoms rakinti. Tai galimybė šeimininkui vienu raktu rakinti visų savo patalpų duris.

Tokiu būdu Jūsų darbuotojai savo raktais galės atsirakinti tik jiems priklausančias patalpas. Išskirtinė karališkų raktų gamyba suteikia galimybę šią rakinimo sistemą, esant poreikiui, papildyti, keisti jos funkcijas. Taip visos Jūsų valdose esančios spynos galės būti rakinamos ne krūva raktų, o vienu vieninteliu – karališku raktu.

PEILIŲ IR ŽIRKLIŲ GALANDINIMAS

Šiais laikais raktų gamyba daug modernesnė nei anksčiau. Gamintojai žengia koja kojon su
elektroninėmis technologijomis, kurios labai greitai sensta ir nuolat tobulėja. Savadarbės staklės, kurių tikslumas abejotinas – nebenaudojamos. Tačiau savo raktų dirbtuvėse vis dar esame išsaugoję senąsias paslaugas – galandame peilius, žirkles.

SPYNŲ PARDAVIMAS IR REMONTAS

 • Spynų, seifų pardavimas, montavimas, remontas, garantinis ir po garantinis aptarnavimas.
 • Korteliniai, Elektroniniai užraktai ir Vieno („Karališko“) rakto „MasterKey“ sistemaprivatiems namams, biurams, viešbučiams.

MŪSŲ KONTAKTAI

Budintis Visą Parą Tel.: +370 686 88866

Taikos pr. 20, Klaipėda LT-91224
Mob.Tel.: +370 612 88866
Budintis 2 Tel.: +370 616 88866, +370 611 16688
Darbo laikas: I-V 9:00-19:00 val.

Taikos pr. 61 PPC“Akropolis“, Klaipėda LT-91182
Vidaus adr.: Latvių al. 282 (priešais PC„Maxima“ 27-28 kasą)
Darbo laikas
Vasaros laikotarpiu: I-VII 10:00-21:00 val.
Ne vasaros laikotarpiu: I-VII 10:00-21:00 val.

Taikos pr. 139 PC„MOLAS“, Klaipėda LT-94284
Darbo laikas: I-VI 10:00-20:00 val., VII 10:00-17:00 val.

Plytų g. 3, Palanga LT-00132
Mob.Tel: +370 616 11166; +370 611 16688
Darbo laikas
Vasaros laikotarpiu: I-V 9:00-19:00 val., VI 10:00-17:00 val., VII 10:00-15:00 val.
Ne vasaros laikotarpiu: I-V 9:00-18:00 val., VI 10:00-17:00 val.

Įmonės nuotraukos:
RAKTŲ IMPERIJARAKTŲ IMPERIJA nuotraukaFoto RAKTŲ IMPERIJA (152603171)Įmonės RAKTŲ IMPERIJA nuotraukos„Raktų Imperija“ įkurta
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: Raktu gamyba, raktu gamyba palangoje, avarinis atrakinimas, avarinis atrakinimas klaipedoje, avarinis atrakinimas palangoje, raktu pardavimas, raktai, spynos palangoje, spynos, spynu gamyba, spynu remontas, praejimo kontrole, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 152603171
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės RAKTŲ IMPERIJA, UAB (įmonės kodas 152603171) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Ilgą laiką medicinoje naudota trombocitais papildyta plazma (PRP) buvo vienintelis trombocitų kilmės produktas, skirtas audiniams gydyti. 2013 m. prancūzų profesorius anesteziologijos gydytojas ir...
Tvari IT įranga – mada ar ateitis?
Tvari IT įranga – mada ar ateitis? 06-29 12:06
Kol vienos įmonės vis dar abejoja dėl investicinės grąžos į tvarumą, kitos gi imasi lyderystės ir brėžia strateginę kryptį jų pasekėjams. Taip "Dell Technologies" – viena didžiausių IT įrangos...
E.Stankevičius: Esame vienintelė sporto šaka, kuri tiesiogiai investuoja į infrastruktūrą
E.Stankevičius: Esame vienintelė sporto šaka, kuri tiesiogiai investuoja į infrastruktūrą 06-29 02:53
Lietuvos futbolas patiria sukrėtimus, skaudžias akimirkas ir kuria kitokios ateities planus."Esame vienintelė sporto šaka ir federacija, kuri iš savo biudžeto tiesiogiai investuoja į sporto...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?

Akcijų kainos

ConocoPhillips 95,22 +3,24%
Exxon Mobil 91,50 +2,77%
Chevron 149,94 +1,61%
Facebook 196,64 +0,51%
Macy's 19,38 -4,06%
Amazon.com 107,40 -5,14%
NVIDIA 159,82 -5,26%
Nike 102,78 -6,99%

Žaliavų kainos pasaulyje

Kava 5,74 -1,88%
Ryžiai 464,00 +7,66%
Dyzelis 4,65 +15,10%
Varis 9377,15 -7,72%
Dujos (JAV) 8,14 +24,66%
Sidabras 21,91 -10,75%
Benzinas 3,83 +20,06%
Auksas 1848,50 -4,56%