Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Raguvilė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Raguvilė

Atsiliepimai apie Raguvilė, UAB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Raguvilė, UAB

Šaunuoliai vyrai, rupinasi pajūrių dėl mūsų.Ačiu Jums didelis. Sekmės. https://www.youtube.com/watch?v=3tNsI8N57Vg
Sudas ne įmone, nesumoka algų, direktorius psichas isterikas. Neįmanoma susikalbėti, velniop tik laiką dirbdamas išmečiau. Aciu tikrai niekada daugiau
Puikus ir paslaugus darbuotojai. Sėkmingai ir greitai atliko visus valymo darbus. Matosi, kad tikrai savo srities profesionalai.
paziurekit video ir paskaitykit 200 piktu komentaru apie sitos imones veikla.
Liuks viskas, teko susidurti, išmano savo darbą ir puikiai jį atlieka, ačiū jums už operatyvumą ir kokybę. Sėkmės darbuose ;-)
Profesionaliai suteiktos paslaugos. Puikiai sutvarkė nuotekas, suteikė konsultaciją ir likom labai patenkinti. Operatyvumas, aukštas klientų aptarnavimas ir super super darbuotojų kvalifikaciją. Ačiū.
Virgis Brazauskis
2020-11-26 22:56:21 IP 28mdo2a9
Pati prasčiausia įmonė kuriai ne tik nusispjaut j aplinka, bet ir į įstatymus. Ne duok Dieve tureti su ja reikalų
Tai ką? Kur išvešit savo šlaką dabar?
zuikiai zuikiai :D
2020-10-30 09:53:32 IP 65hihvcm
Braziau Braziau.... vargeli tu vargeli
Jei esate privatus klientas, neskambinkit, jūs neįdomus. Prieš dvi dienas sutariau kad pas mane atvažiuos ištraukti nuotekų, išplauti talpą. Pasiklausiau ar tikrai atvažiuos, ar nereikia kitų ieškoti. Man garantavo. Nesiderėjau, buvau pasiruošęs mokėti tiek kiek pasakys. Deja, dieną kai turėjo atvažiuoti, nesulaukęs jų skambučio, jiems skambinu, o man atsako ne, neatvažiuosime, turime kitų darbų, mūsų pagrindinis darbas ne privatūs klientai. Paklausus ar neturėjo paskambinti, perspėti, numykė ir pasakė kad teoriškai gal taip, bet supraskit kad mes esame užsiėmę. Aš manau gerbti reikia visus klientus, visi mes esame žmonės. Kokia garantija ir svarbesniems, didesniems klientams sulaukti šios įmonės, juk visada gali atsirasti dar didesnis, dar svarbesnis. Niekam nerekomenduoju.
Dėkoju už operatyvią pagalbą.

Valau
Valymo profesionalų komanda

Adresas: Raudondvario pl. 242E, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
UAB „VALAU“ profesionalų komanda, nuo 2013 metų teikia įvairias valymo paslaugas visoje Lietuvoje. Mes kasdien rūpinamės komercinių, gamybinių bei privačių gyvenamųjų patalpų švara ir priežiūra. Mūsų tikslas – su kaupu patenkinti klientų lūkesčius. Mūsų darbu patenkintų klientų rekomendacijos – didžiausias UAB...
Mažoji transporto kompanija
GERBŪVIS | KARJERŲ MEDŽIAGOS | STATYBOS TECHNIKA

Adresas: Meistrų g. 12-106, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; akmens gaminiai; atliekų tvarkymas; betonas ir betono gaminiai; gėlės ir dekoratyviniai augalai; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; įrankiai; kelių tiesimas, remontas, tiltai; komunalinės paslaugos; krautuvai, keltuvai, liftai; miško, sodo, vejos technika; naudingosios iškasenos; statyba; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Visi gerbūvio, apželdinimo bei aplinkos tvarkymo darbai. Transporto ir statybos technikos nuoma Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. Darbus atliekame tiek didelėms statybos kompanijoms, tiek individualių namų bei sklypų šeimininkams. BETONINIŲ TRINKELIŲ ĮRENGIMAS Klojame įvairių rūšių ir spalvų trinkeles...
Vitaresta
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija, spec. dezinfekcija nuo Covid-19 UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO...
Eurton
Miško pirkimas, kirtimas, priežiūra visoje Lietuvoje

Adresas: Liepų g. 6, Ringaudai, LT-53335 Kauno r.
Veiklos sritys: miškininkystė; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; didmeninė prekyba; konsultacijų paslaugos; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; transporto paslaugos.
UAB "Eurton" –miškininkystės įmonė, užsiimanti miško žemės, apvaliosios medienos, įvairių medžių rūšių rąstų, popiermedžio, tarinių rąstelių bei malkų pirkimu ir pardavimu visoje Lietuvoje. Įmonė įkurta 2006m. Sėkmingai dirbanti, solidžią patirtį sukaupusi, patikima miškininkystės įmonė, Per 24 valandas NEMOKAMAI...
Rinresta
Gerbūvio darbai

Adresas: Draugystės g. 17-1, LT-51229 Kaunas.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; kelių tiesimas, remontas, tiltai; statyba; statybos technika, įranga, nuoma.
TRINKELIŲ KLOJIMAS Vienas iš sudedamųjų ir labai svarbių namo statybos ar aplinkos tvarkymo darbų yra trinkelių klojimas. Nors įmonių, klojančių trinkeles Kaune ar jo apylinkėse, yra gausybė, reta teikia ypač aukštos kokybės paslaugas ir suteikia garantijas. Trinkeles Jūsų pageidavimu klojame ir kituose Lietuvos...

Per penkerius metus įkuriamų verslų skaičius išaugo trečdaliu
Per penkerius metus įkuriamų verslų skaičius išaugo trečdaliu 06-19 16:25
Pandemijos iššūkiai nesustabė aktyvumo kurti verslą. Pernai naujų įmonių įkurta daugiau negu ikipandeminiais metais, o skaičiuojant naujų įregistruotų įmonių pokytį per metus, pernai jų įsteigta...
Irano prezidentu išrinktas ultrakonservatyviojo sparno dvasininkas E. Raisi
Irano prezidentu išrinktas ultrakonservatyviojo sparno dvasininkas E. Raisi 06-19 16:25
Irano ultrakonservatyviojo sparno dvasininkas Ebrahimas Raisi buvo išrinktas šalies prezidentu, gavęs 61,95% balsų, rodo šeštadienį šalies vidaus reikalų paskelbti oficialūs rezultatai.
Lietuvos socialdemokratų darbo partijai vadovaus J. Pinskus
Lietuvos socialdemokratų darbo partijai vadovaus J. Pinskus 06-19 15:28
Lietuvos socialdemokratų darbo partijai (LSDDP) nuo šiol vadovaus Seimo narys Jonas Pinskus, pareigose pakeisiantis Gediminą Kirkilą.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%