Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Raguvilė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Raguvilė

Atsiliepimai apie Raguvilė, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Raguvilė, UAB

Likom patenkinti atliktu darbu. Rekomenduojam.
Operatyviai, nepriekaištingai palaistyta gatvė.
Ačiū, kitą kartą tikrai kreipsimės vėl.
Labai operatyviai ir kokybiškai atliko kelio nuo dulkėtumo laistymo darbus! Rekomenduoju!
Jau daug metų bendrauju su UAB Raguvile ir galiu palikti tik pačius geriausius atsiliepimus. Darbai atliekami operatyviai, kokybiškai.
Labai operatyviai sureaguota ir kruopščiai išvalytas valymo įrenginys! Profesionalių darbuotojų komanda!
Darbuotojai gerai atliko nuotekų valymo įrengimo išvalymą, kreipsimės ir vėl kai prireiks.
Labai kokybiškai atliktas darbas. Operatyvu, profesionalu! Rekomenduoju!
Vyrai atliko darbą greitai ir kokybiškai. Mūsų Traidenis kaip naujas. Rekomenduoju
Profesionaliai suteiktos paslaugos. Rekomenduoju. Ačiū
Greitai ir gerai išvalė sklypą.Ačiū vyrams.sėkmės.
Raguvilė atliko aplinkos valymo darbus: nupjovė medžius, panaikino šaknis, surinko stambiagabaritines atliekas, išlygino žemės paviršių ir t.t. Žodžiu puikiai atliko, tai ko buvau prašiusi. Nustebino, tai kad sulaukiau skambučio ir buvo paankstinta darbų pradžia. Esu labai patenkinta šių darbų atlikimu. Tikrai rekomenduoti
Ačiū labai, vyrukai dirba greitai, tvarkingai, kokybiškai, mūsų Traidenis vėl kaip naujas, rekomenduoju. Klaipėda, Jakai, Rolandas
Dirba gerai, dvi dienos Gargždai sutvarkyti. https://www.facebook.com/profile.php?id=100064591066461
Tikrai kaip šukyje: greaitai ir kokybiškai. Sutvarkė sklypą, vyrai šaunuoliai, be priekaištu. Su žmona tikrai kreipsimės ateityje
Labai kokybiškai atlikti kelio laistymo dulkėtumui mažinti darbai. Operatyvu, profesionalu! Rekomenduoju!
Džiugu matyti pažangia ir modernia technika ir puikiai nusiteikusius ir kompetentingus darbuotojus. Labai malonu kai atliekami darbai kokybiškai, greitai ir tikrai už priimtina kainą.
Viktoras Kasparavicius
2022-04-13 07:37:19 IP 2g5vclbl
Ačiu Raguvilės komandai sutvarkius Traidenio nuoteku sistemą, dingo visos problemos su nuotekomis. Priš tai buvo aptarnaujama kitos kompanijos, kuri atliko tik paviršutiniškai darbus.
Dar karta ačiu už suteiktas super paslaugas.
Vadovas s*****s. Naudojasi savo pareigom ir pažintim. Lipa per galvas. Sąžinę pamynęs. Bet kokia kaina siekia savo tikslų, jam jau nebėra nieko švento. Gaila, kad turim bendrų interesų. Taip norėčiau tokį žmogų aplenkti...
Šaunuoliai vyrai, rupinasi pajūrių dėl mūsų.Ačiu Jums didelis. Sekmės. https://www.youtube.com/watch?v=3tNsI8N57Vg
Sudas ne įmone, nesumoka algų, direktorius psichas isterikas. Neįmanoma susikalbėti, velniop tik laiką dirbdamas išmečiau. Aciu tikrai niekada daugiau
Puikus ir paslaugus darbuotojai. Sėkmingai ir greitai atliko visus valymo darbus. Matosi, kad tikrai savo srities profesionalai.
paziurekit video ir paskaitykit 200 piktu komentaru apie sitos imones veikla.
Liuks viskas, teko susidurti, išmano savo darbą ir puikiai jį atlieka, ačiū jums už operatyvumą ir kokybę. Sėkmės darbuose ;-)
Profesionaliai suteiktos paslaugos. Puikiai sutvarkė nuotekas, suteikė konsultaciją ir likom labai patenkinti. Operatyvumas, aukštas klientų aptarnavimas ir super super darbuotojų kvalifikaciją. Ačiū.
Virgis Brazauskis
2020-11-26 22:56:21 IP 28mdo2a9
Pati prasčiausia įmonė kuriai ne tik nusispjaut j aplinka, bet ir į įstatymus. Ne duok Dieve tureti su ja reikalų
Tai ką? Kur išvešit savo šlaką dabar?
zuikiai zuikiai :D
2020-10-30 09:53:32 IP 65hihvcm
Braziau Braziau.... vargeli tu vargeli
Jei esate privatus klientas, neskambinkit, jūs neįdomus. Prieš dvi dienas sutariau kad pas mane atvažiuos ištraukti nuotekų, išplauti talpą. Pasiklausiau ar tikrai atvažiuos, ar nereikia kitų ieškoti. Man garantavo. Nesiderėjau, buvau pasiruošęs mokėti tiek kiek pasakys. Deja, dieną kai turėjo atvažiuoti, nesulaukęs jų skambučio, jiems skambinu, o man atsako ne, neatvažiuosime, turime kitų darbų, mūsų pagrindinis darbas ne privatūs klientai. Paklausus ar neturėjo paskambinti, perspėti, numykė ir pasakė kad teoriškai gal taip, bet supraskit kad mes esame užsiėmę. Aš manau gerbti reikia visus klientus, visi mes esame žmonės. Kokia garantija ir svarbesniems, didesniems klientams sulaukti šios įmonės, juk visada gali atsirasti dar didesnis, dar svarbesnis. Niekam nerekomenduoju.
Dėkoju už operatyvią pagalbą.

Vitaresta
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija, spec. dezinfekcija nuo Covid-19 UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO...
Sivita
VALYMO PASLAUGOS

Adresas: Maironio g. 51, Tytuvėnai, LT-86472 Kelmės r.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Valymo paslaugos Patalpų valymas reikalauja ne tik daug laiko, bet ir jėgų. Ar nemalonu būtų išvengti krūvos rūpesčių ir patikėti nemalonius darbus kitiems. Mūsų valymo komanda visus valymo rūpesčius gali išspręsti už Jus. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento individualius poreikius ir pageidavimus. Kasdienis...
Ainava
Valymo paslaugos, Auto SPA

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai.
Ainava, UAB turinti Valstybės akreditavimo sveikatos priežiūros licenciją patalpų dezinfekavimui, atlieka dezinfekavimo garais paslaugą. Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 25 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas...
Švaros broliai
Automobilių plovyklos | Patalpų valymas

Adresas: Laisvės pr. 77B, LT-06122 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių plovyklos; švaros, valymo paslaugos.
UAB „Švaros broliai“ – „PRO BRO Group“ įmonių grupės dalis – tai švaros paslaugų bendrovė, daugiau nei 25 metus Lietuvoje teikianti aukščiausios kokybės kompleksines automobilių švaros, patalpų valymo ir priežiūros paslaugas. Automobilių švaros srityje bendrovė valdo 9 tunelines plovyklas, 10 bekontakčių savitarnos...
Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...

Lėtai įsibėgėjusi vasara tapo atradimų metu: Baltijos šalių pakrantės aktyvaus laisvalaikio mėgėjus užbūrė savo grožiu 08-04 07:27
Gerokai lėčiau nei pernai ar užpernai įsibėgėjęs šiltasis metų sezonas privertė nerimauti kurortų verslininkus ar pajūryje atostogas suplanavusius šalies gyventojus. Pasirinkusius poilsiauti...
"Bentley" skelbia finansinius 2022 metų pirmojo pusmečio rezultatus
"Bentley" skelbia finansinius 2022 metų pirmojo pusmečio rezultatus 08-03 14:48
Nepaisant šiuo metu visoje pasaulio rinkoje tvyrančio neužtikrintumo, "Bentley Motors" šiandien paskelbė optimistiškus finansinius 2022 metų pirmojo pusmečio rezultatus. Kol kas sunku prognozuoti...
Mažiau yra daugiau: ar šis posakis galioja renkantis IT tiekėją?
Mažiau yra daugiau: ar šis posakis galioja renkantis IT tiekėją? 08-02 18:37
Dešimt skirtingų tiekėjų – dešimt skirtingų nuomonių. Kai kurie iš mūsų susiduria su panašia situacija remontuodami savo namus: kiekvienas meistras turi savo know-how ir skuba nurodyti ankstesnių...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

JPMorgan 115,76 +3,03%
Starbucks 85,73 -1,32%