Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Radviliškio Ligoninė, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Radviliškio Ligoninė

Atsiliepimai apie Radviliškio Ligoninė, VŠĮ

Parašyk savo nuomonę apie Radviliškio Ligoninė, VŠĮ

Paguldzius zmogu i ligonine buvo padarytas COVID-19 tyrimas ir jis buvo neigiamas, prabuvus ligonineje beveik 2 sav COVID-19 tyrimas teigiamas. Vietoje to kad negalinciam atsistoti zmogui suteikti pagalba, jis parveztas ir paliktas namie. Net nepasiteiravus ar bus kas juo pasirupina, nes zmogui reikalinga slauga. Be COVID-19 buvusi zmogu dabar parveze su COVID-19 ir paliko seimos nariui, kuris gali uzsikresti.. Ar tai zmogiska?!
Niekada gyvenime nesu mačiusi tokios Radviliškio priimamojo skyriaus nemandagumo ir tokio neaktualumo. Reagavimas į skamnučius yra 0 vietoje. Žmogus miršta ir važiuoja 1 h laiko!!!! Kaip taip galima???? Nevažiuokite niekas ten niekada, nes ten ne daktarai, o šundaktariai!!!!! Važiuoja lėtai ir neatsakingai, o kai pasakiau kad negera mano vaikinui, tai sustoję dar pasakė, veltui čia stojom dėl tokio menkniekio! Ar tai yra normalu??? Priimamajame mane tiesiog vyte vijo iš laukiamajamo, o kur naktį galiu rasti vairuotoją ir dar plius kai naujieji metai!!!! Man taip pat kraujavo koja, tai seselė pamačius tiesiog supurkštavo ir nuėjo, man taip pat turėjo suteikti pirmąją pagalbą. Vienu žodžiu gėda!!!!!!!!
Dėkoju Radviliškio ligoninės Ortopedijos -traumatologijos skyriaus gydytojui Tomui Januševičiui ir operacinės personalui už atliktą kelio sąnario keitimo operaciją. Ačiū medicinos seserims, aptarnaujančiam personalui už pagalbą, rūpestį, patarimus esant po operacijos, virtuvės darbuotojams už skanų maistą. Ačiū.
Janina Ragauskienė
2021-08-27 08:55:41 IP 1b2akm2k
Didžiai dėkojame gyd. Stasiui Žvikui už operatyvumą, rūpestingumą ir atidumą Skubiosios pagalbos bei Izoliacinio skyrių komandoms už 08-26 vakarą operatyviai suteiktą visapusišką pagalbą Ragauskui Donatui. Gydytojo ir tąkart budėjusių medikų, med. pagalbos vairuotojo nuoširdus bendravimas, noras padėti ne tik ligo, niui, bet ir paciento artimiesiems buvo įkvepiantis stiprybės ir raminantis žodis. Sėkmės Jums, gerieji žmonės..
Labai didelis AČIŪ konsultacinės poliklinkos akių specialistei Dalei Venclovienei, puiki ir rūpestinga specialistė???? jei būtų visi tokie malonūs tai būtų gera eit į polikliniką, paaiškina viską suprantamai, atidžiai.Labai didelis Ačiū Jums????????????
labai nuoširdžiausiai dėkoju priėmimo skyriaus personalui, greitosios pagalbos darbuotojams iš Šeduvos, už operatyvumą, nuoširdumą ir rūpinimąsi pacientu. Mano vyrui reikėjo skubios pagalbos kovo 5 dienos vėlų vakarą Pociūnėliuose. Ačiū visiems medikams už jų nuoširdų darbą. Stiprybės Jums ir sveikatos.
Labai esu dėkinga gydytojui traumatologui Evaldui Kascėnui, kuris gydė mane prieš operaciją, operavo ir vėl gydė.Tai gydytojas, kuris ne tik puikiai išmano savo darbą, bet dar yra nuoširdus žmogus.Jis savo pacienrams negaili nei jėgų, nej laiko, o kilus nors menkai abejonei siunčia konsultuotis pas specialistus, kurie turi didesnės darbo patirtues arba geresnes medicinines aparatūras.
Labai Jums ačiū.
2021 m. vasario 19 d. kreipėmės į Radviliškio ligoninės priėmimo skyrių. Norime labai padėkoti tuo metu dirbusiam gydytojui S. Žukauskui už nuoširdumą, profesionalumą ir kantrybę. Šis gydytojas buvo itin rūpestingas tiek su ligone, tiek su artimaisiais, kuriems nuolat teikė informaciją. Džiugu, kad Radviliškio ligoninės direktorius tokiu sudėtingu metu randa tokių perspektyvių, jaunų gydytojų, kurie nei ligoniui, nei šeimos nariams negaili savo dėmesio ir atjautos.

Nuoširdžiai dėkoju.
Radviliškio konsultacinė yra baisiau visko, esu nėščia moteris ir niekaip negaliu susišnekėti dėl echoskopo datos, niekur kitur nebando nukreipti nors gali siųsti į Šiaulius, net neįdomu ką bandau pasakyti, neklauso, bendrauja baisiai. Gyvybė nėra svarbu. Daktaras serga, siuntimo galiojimas greit baigsis, o man jau beveik 3 mėnesiai ir dar neturėjau padaryto echoskopo ir jokios pagalbos.
Kokie cia dar gali buti atsiliepimai, kazkas baisaus. Kalbant apie gydytoja Toleiki, neturiu net zodziu, kazkoks sundaktaris, kuris jauciasi labai jau aukstai, paskambinom pasikonsultuoti, kokius vaistus galetume duoti mociutei, jis tiesiog pasiunte mus velniom ir numete rageli, ar taip gali elgtis gydytojas, jai taip ji galima pavadinti? O kai mociute atvezi konsultacijai, jis tik pasako, kad paziurekit kelintu ji gimimo..ir viskas vyksta Saukoto poliklinikoje, kurioje jis paskirtas dirbti. Jei vadovybe nieko nedarys, zmones kreipsis kazkur auksciau, nes su tokiu gydytoju ir sesele, kuri ten dirba, nebeimanoma. Tyciojasi is zmoniu..tokius isvis atleisti ir atimti licenzija.
Daktarės reabilitologės Kiaunė, paskirtu gydymu esu nusivylusi gavusi du siuntimus ji man skyrė tik už vieną siuntimą.Visiškai nekompetetinga, nemandagi, nemokanti bendrauti su pacientais.K
Alfreda Lauciuvinė
2020-05-22 07:10:17 IP 28mcqlvn
Dėkoju gyd. odontologui Aurimui Niprikui ir jo padėjėjai Aldonai Daukšienei
už jų kompetenciją ir bendravimo su ligoniais stilių.
Sveikatos ir sėkmė Jums.
Apie radviliskio priimamaji negaliu pasakyt nieko gero nes ten ne daktarai o sundaktariai, vakar teko ten nuvykti nes po panose pasidare pulinys ir ka is typo gydytojaus isgirsti duosiu siuntima pas nosies daktara i siaulius kuris savaitgaliais nedirba nes jokiu antibijotiku negali rasyti nes nenori sesti i kaleima, jei man cepsis bus, koks cia daktaras kuris turi suteikti pagalba arba turejo kokiu antibijotiku rasyti kad per savaitgali neatsirastu cepsis arba tiesiog daryti pjuvi ir isvalyti vieta tai kokia jie priesaika dave jie
Rasa Timinskaite
2020-03-28 19:21:03 IP 2k00q5su
Laba diena.nuosirdziai dekoju slaugos skyriaus antro auksto sesytei Laimai kovo 28 d.karantino metu padejusiai atstatyti telefonini rysi su mamyte.Didelis nuosirdus aciu !
Irena Gerbenienė
2019-06-23 18:13:07 IP 1b2akm3g
Dėkoju konsultacinės poliklinikos pėdos kab. slaugytojai Laimutei Jarašūnienei už nuoširdų, sąžiningą ir profesionalų darbą. Sėkmės !
S.M RUGPJUCIO 15 D. DEL PRASTOS SAVIJAUTOS KREIPIAUSI I RADVILISKIO SKUBIOS PAGALBOS SKYRIU. PRIEME PONAS K.BRIEDIS [GYDYTOJU PAVADINTI NEGALIU] PIRMIAUSIA PASITIKO DEJONE, KAD TOKIA DIENA PASITAIKE.ATSKAITE 10-15 MIN. MORALA, TOKIEMS, KAIP AS KREIPTIS TEN AR KITUR, NESJAM NEPRIKLAUSO VISOKIETEN KRAUJO SPAUDIMAI IR KT. ISKAUDINO PANIEKA ZMOGUI, AROGANCIJA PONAITIS MATOMAI PAMIRSO, KAD IR KAIP NEPATINKA LIGONIS REIKIA ELGTIS PROFESIONALIAI
Dekojame gydytojai I.Barkauskienei uz gydyma, mokejima bendraut su ligoniais.Dekojame visiems slaugos darbuotojams, sekmes ju nelengvame darbe.
Tokie daktarai ir i graba ivaryt gali gryzaubis uzsenio savaitei del moterisku bedu ginekologe dave siuntima echoskopijai kurios reike lauktu savaite o isvaziuoti turiu po 3 dienu net nedarbingumo negalejo israsyti
radviliškio ligoninės gydytojas V.Danielius labai geras, rūpestingas, malonus.Apie šį gydytoją galiu pasakyt tik gerus žodžius.Didelis ačiu jums už pagalbą.
Zita Vezeviciene
2017-06-14 08:40:34 IP 2g448101
Per savo 65 gyvenimo metus greitosios pagalba naudojausi tik du kartus.Taciau s.m.birzelio 10 d.pablogejus sveikatai teko kreiptis pagalbos.Greitoji pagalba is Radviliskio atvaziavo labai greitai apie 11 val.Na ir isveze i Siauliu respublikine ligonine jau su laseline rankoje.Nezinau/paklausus nesake/ nei pavardes, nei vardo greitosios komandai, kuriai noreciau padekoti uz nuosirduma, mandaguma, tik galiu pasakyti ACIU.
Priemimo skyriuje dirba nekompetingi gydytojai. Kreipiausi del nekrintančios temperaturos. Tai iš manes tik pasityčiojo. Labai nusivyliau tokiais gydytojais. Jiems svarbiau pamiegoti, nei suteikti pagalba...
Zita Jazdauskiene
2017-03-28 09:11:40 IP 1b2akp2j
Ir tamsoje yra sviesos...siais J.Marcinkeviciaus zodziais visos seimos vardu dekojame slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus vedejai V.Kazlauskienei gyd.J.Kampauskienei visam aptarnaujanciam personalui uz pagalba uz nuosirdu gydyma ir itin sunkia slauga.Aciu Jums!
Dangiras Kranauskas
2017-02-09 12:33:34 IP 1b2akm3k
Dangiras Kranauskas 2017-02-09 12:30:20
Sveiki, norėčiau padėkoti I vidaus ligų sk. visam medikų kolektyvui, o labai dėkingas skyriaus vedėjai Audronei Škleinikienei gydant mano tėvuką. Tai nuostabi gydytoja bet kaip ir žmogus, visada patars, išklausys, o jei reikės ir paguos. Žemai lenkiuosi šiai gydytojai. AČIŪ !!!!!!
Susijaudines pamiršau parašyti, kad gydytoja gydė Vytautą Ramošką
Dangiras Kranauskas
2017-02-09 12:30:20 IP 1b2akm3k
Laba diena. Ilgai norėjau ir pasiryžau parašyti atsiliepimą apie Radviliškio poloklinikos registratūra. Pradėsiu nuo to, kad stovėdama eilėje ir laukdama kol galėsiu pasiimti taloną ar tiesiog pasiteirauti kokios nors informacijos girdžiu, kaip nemandagiai kalbama su žmonėmis. Aišku, taip nutinka ir netgi telefonu jei paskambinu. Pirmiausia tai jei ko nors paklausi neišgirdusi ar tiesiog dėmesys ne ten tai atsakymas visada bus šiek tiek jau pakeltu tonu ir tikrai ne su šypsena, kaip aš manau jog turėtu būti. Jei tik pasakai, kad neišgirdai tai tuoj pat atšaunama tai reikia klausytis ar dar kas nors. Paklaustos ar gali su daktare susisiekt ir pklausti ko nors visada pasakys, kad tai ne jų darbas, nors manau turėtu ir tiek padarayti. Negi tiek daug norime ? Tiesiog jog ateitum užsiregistruoti ar ko paklausti tiesiog, kad šiltai priimtu. Nesakau jog ten visos tokios, bet yra yra tikrai.
Visiskai sutinku su nuomone apie gyd. E. Kascena. Visi dirbantys tame chirurgijos skyriuje nuostabus. Dekui uz puikiai atlikta operacija!!!
Spalio 6 d., teko gydytis chirurgijos skyriuje pas gyd., E.Kascena.Na pirma karta sutikau sitoki gydytoja, tai mandagus, taktiskas, profesonalus gydytojas.Nesitiki jog lietuvoje dar sitokiu zmoniu yra.Na savo profesijos zinovas is didziosios raides.Rekomenduoju susidurus su liga kreiptis i nuostabu daktara.
Dekoju gydytojams-T.Januseviciui, E.Kascenui, anestezologui R.Vyrtasu, ir visam sio skyriaus personalui, operacines sesutems uz puiku gydyma.....esate pavyzdys kitiems.......
Man idomu, o cia is auksciau sedinciu personu kas nors skaito? Nemanau, bet vistiek parasysiu. nenoriu labai plestis, ieskosiu kur skunda parasyti. Kai uzarinejo vaiku ligu skyriu, visose ziniasklaidos priemonese skelbe, kad priimamajame budintis vaiku ligu gydytojas bus. Bus zmogus, kuris apziures vaikus ir nuspres, ar reikia vaikuciui vaziuoti i priimamaji Siauliuose, ar uzteks jam darbo diena pas savo gydytoja pasirodyti. Prireike pagalbos sekmadieni, atvaziavom, sesele siaip ne taip padejusi kavos puodeli pareiske, kad cia tokio nera ir nebuvo nuo pat Nauju Metu. WTF? Tai kur tas apskelbtasis budintis gydytojas? Bala nemate, nuvaziavom i Siaulius. O su suaugusiais kas darosi... Esu jauna moteris, bet sveikatos problemu turiu. Karta mane is darbo atveze vos ne be samones, sutriko sirdies ritmas. Mane inese i priimamaji, o is ten isvare, liepe eiti pas seimos gydytoja. Esu maciusi kaip ten ant grindu gulejo zmogus, o seseles ejo pro sali ir nekreipe demesio. Tik girdejau kaip sesele paskambino kazkokiai gydytojai ir pasake "Gal jau apziurekit ta zmgu, jis jau melynas"
labai nemandagūs mūsų gydytojai ypač pasipiktinau ausų gyd. Juodienės darbu, vaikui buvo ausies uždegimas išplovė ausytę, užpuliavo, nuvežėm į šiaulius pas gydytojus skyrė gydimą, kaip liepė taip gėrė vaistukus vaikas, o atėjus pas ją pasiulė ir toliau gydytis šiauliuose, kaip galima eiti pas tokius gydytojus
Esu labai patenkintas gyd.I.Kuliusienes bei jos seseles demesiu pacientams bei nuosirdziu bendravimu.Saunuoles.Linkiu tik stiprybes.....
Paskaičius tokius atsiliepimus, tikrai pradedi galvoti, kad teisingai daro, jog tokias ligonines uždarinėja, manau, kad Šiauliai visai netoli, tad ligoniai pakliūtų pas puikius šiauliškius gydytojus, kurie yra tikri specialistai ir įvertina kiekvieną pasientą.Pagalvokit apie tai Radviliškio gydytojai, kol dar nevėlu...
Na, ką, aš irgi turiu atsiliepimų apie šią ligoninę - morgą. Su tokios "aukštos" kompetencijos gydytoja dar neteko susidurti, bet visada yra pirmas kartas, kuris buvo vakar. Viskas prasidėjo 2015-07-12, kai mamos kraujospūdis šoktelėjo į aukštumas (maždaug 196-150-100). išsikvietėme greitąją pagalbą, kuri išvežė į Radviliškio ligoninę, ten priėmimo skyriuje palaikė 12 valandų (iš vakaro sulašino lašelinę, ryte prieš pietus išprašė namo, nes pasak itin "kompetetingų gydytojų", buvęs užfiksuotas visiškas širdies nusilpimas - atstatytas). Ką gi, važiuojame namo. 2015-07-14 dieną, vakare mamos kraujospūdis staiga pakilo dar labiau - vėl kviečiame greitąją pagalbą - išveža į tą pačią Radviliškio ligoninę, ten mus pasitinka žvėris (gydytoja Jos nepavadinsi). Taigi, metami kaltinimai mums, jog atvažiavome be priežasties - juk širdies ritmas atstatytas, o jeigu jums blogai, "jums reikia kardiologo" - žvėries žodžiai. Pasimečiau, gal ne čia atvežė ieškoti pagalbos? Piktu balsu, persikreipusiu snukiu žvėris kvočia mamą - kada, kokia lašelinė leista. Žinoma, mama tokio amžiaus ir tokios stadijos, kad nežino. Žvėris pasimeta, dokumentai neužpildyti, nežino kas buvo leidžiama.. Galėčiau ir toliau pasakoti, koks pokalbis vyko, tačiau man baisu, man gėda, kad ši įstaiga turi tokius "gydytojus". Man gaila mamos, ką jai teko patirtis. Gėda. Šiaip ne taip paguldė, ir žinoma, vėl paros nelaikys ir neieškos bėdų - juk vietų tai nėra. O juk ir "ko atvažiavome, juk širdies ritmas atstatytas".
Žinoma, pasakėme, kad užsiregistravome 2015-07-16 pas kardiologą, tai ir pasiūlė namo išvažiuoti - juk "per dvi paras neištiks nei insultas, nei infarktas"- teigė Gerb. Žvėris.
Žinokite, nepamenu aš šios moteriškės pavardės. i 2015-07-14 priėmė mus priėmimo skyriuje. Juodais plaukais, jaunesnio amžiaus moteris. Su persikreipusiu žvėries snukeliu.
Mielieji, linkiu aplenkti šią įstaigą ir, jeigu leidžia galimybės, nepalikite ten savo artimųjų.
teko ir man susidurti su "gerbiama" gydytoja kersuliene kai paprasiau pakomentuoti kokie tyrimai buvo atlikti pacientui ir kokie tyrimu atsakymai ir koks gydymas paskirtas tai ji isdriso man pasakyti kad "negaliu ir nekomentuosiu" nors buvau pacientei artimiausias zmogus mat nepatiko poniutei kad pries paklausdama apie tyrimus truputi pasigincijau kad ji privalo israsyt kompensuojamus vaistus.Taigi daugelis Radviliskio ligonines daktaru isivaizduoja esantys dievai apsivilke baltais chalatais ir turintys teise i zmones zvelgti is auksto ir juos zemintinori kad zmones jiems lenktu galvas ir kojas vos nebuciuotu.Ta kersuliene toks pat zmogus kaip ir as ir ner cia ko pustis ir vaidinti gydytoja kuri negali net tyrimu pakonsultuoti.manau jau laikas jai i pensija tegul uzleidzia vieta jaunam gydytojui kuris mokes zmoniskiau bendrauti.O ligonines vadovei gerb.gyd Danutei kuria teko gerai pazinti auginant vaikus siulau atkreipti demesi i siuos zmoniu parasytus skundus ir pasikviesti tokias gyd. kaip Kersuliene laikas nuo laiko pas save i kabineta "ant kilimelio"
Negaliu pakesti ponios Onos Kriksciunenes, kaip ji gali :-) gyditi pacijantus jai nieko neismano, ir ko dar pencininke ten laiko manou ant peciaus jai vieta, kol dar kas neprileido jai pacei i sikna vaistu kad nusividuriotu taip kaip padare mano mamai, amzinatelsi, jos darbas nuvaryti i kapus buvo, nes neatlikus jokiu tirimu nezinuodama kas istiesu yra, tai privare neisku kokia doze vidurius valanciu vaistu, kad nusividurevo taip, kad nei renimacija nepadejo, tokiai prie mediku ne vieta, na nebent jai alga uz lavonus moka,
svarbiausia pastatus atnaujina, o del zmoniu sweikatos nieko nedaro, i siaulius kiek bevaziuociau su vaiku visada yra atliekami visi tyrimai, vaikas nuo A iki Z yra apziurimas, ir netrukdo nei sienos nubirejusios, nors ten protingi daktarai gydo zino savo darba.
vakar atsiguliau su vaiku i radviliskio ligonine vaiku skyriu su laringitu, prasiau kad padarytu vaikui slapimo tyrimus nes nesenai sirgome inkstu uzdegimu ir turint temperaturos reikia padaryti slapimo tyrimus bet deja taupymo sumetimais jie nei kraujo tyrimu nepadare nei slapimo, siandien as jau namie nes nera jokio reikalo ten guleti, normaliai vaiko neapziureja nepasvere paskyre antibijotikus, baisus radviliskio ligonones poziuris i mazus vaikus ir ne tik, pirma ir paskutini karta as ten lankausi.
susirgau plauciu uzdegimu, persviete po paros liepe ateiti pasiimti atsakymo su 38 temperaturos ejau tris kartus to atsakymo pasiimti, tai vis pasako kad dar nera stai koks ju poziuris i ligonius sedi kava geria o dirbti visai nenori
teko pasilankyti ir artimą žmogų lankyti, nemokantys bendrauti, didelė kultūros stoka, apkalbantys nepažinodami žmogaus, žiauri situacija, ant durų lipdukai kad neima kyšio, o tik ir laukia kad idetum, gal tada ir nuotaikos būtų geresnės. kam teko apsilankyti visi tą žino. situacija žiauri
labai arogantiški, reiškiantys savo įžeidžiančią nuomonė paciento atžvilgiu, nekulturingi.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
ELDK
Era Esthetic Lazerinės Dermatologijos Klinika

Adresas: M. Valančiaus g. 7-57, LT-03158 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 6 filialai, kuriuose dirba 70 kvalifikuotų gydytojų. Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%