Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Radviliškio duona

Atsiliepimai apie Radviliškio duona, UAB

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Parašyk savo nuomonę apie Radviliškio duona, UAB

kaip gaila, kad Jusu produkcijos nebeliko.Pati skaniausia duona, kuria buvau atradusi-''Sventine".Dar turiu vilties, kad ji ''atgims''pas kitus kepejus tokia pacia receptura...O gal ir kepama jau kazkur???lO gal ir imone atgims is naujo...butu puiku.
Jei jau taip atsitiko, kad teko uždaryti puikią duoną kepusią įmonę, jei jau valstybė nepadėjo jai išlikti, neparėmė sunkią valandą, tai gal bent galima jos baltos forminės duonos RECEPTĄ IŠGELBĖTI - parduoti jį kitai įmonei? Jis neturi išnykti. Neturime prarasti supratimą, jog baltas duonos gaminys neturi kažkokiu lipniu gumulu veltis burnoje!. Jūsų receptas turi būti išgelbėtas ir perduotas jūsų meistriškumo perėmėjams! Gal jį gali nupirkti kad ir Prekybos bei pramonės rūmai, ar Duonos kepėjų asociacija (jei yra tokia)? Jei žmonės, nesilankantys, , Norfoje" būtų žinoję, jog yra Lietuvoje TOKIOS kokybės duona, jūs neturėtumėte sunkumų. Juk daug kas apie ją nėra girdėjęs. Nepaprastai apmaudu, kad nerandu jos. Vis ėjau į tolokai nuo manęs esančią Norfą tikėdamasi, kad atsirasite, kad gal remontuojate. Tik dėl jos ir Ukmergės juodos duonos ten einu. Kitką galiu vos už kelių žingsnių esančioje parduotuvėje nupirkti. ATGAIVINKITE SAVO BALTOS FORMĮNĖS DUONOS KEPIMĄ! Gaila, kad kepyklos nebėra, bet ar dėl to būtina palaidoti ir jos receptą?
Kaišiadorių rajono neįgaliųjų draugija
2021-09-05 07:55:19 IP 28menrs5
Norime klausti, kur dingo mūsų skaniausia Šventinė duonytė? Apsipirkdavome Norfos parduotuvėje. Jau kurį laiką nerandame.
Panašu kad įmonė sustabdė veiką.Todėl ir dingo duonos gaminiai iš norfa parduotuvių.
Linkėjimai iš Panevėžio.Kur dingo Šventinė duona, jau pora mėnesių neberandu Norfos parduotuvėse? Buvo pati skaniausia duona, visai kaip naminė.
Saulius Jancaitis
2021-07-23 11:02:56 IP 2ju3l2pn
Žemyna 2021-07-15 21:13:01
Balta forminė Radviliškio duona (kartu „Baltojo pyrago” arbatinėmis bandelėmis) - du vieninteliai balti kepiniai, kuriuos verta pirkti: tešla, kaip senoji naminė tešla, nesivelia kažkokiu neaišku gumulu aplink dantis, ji tokia TIKRA. Gaila, kad tik Norfoje jos rasdavau - todėl ten nesilankantys jos net nežinojo! Deja, jau senokai jos nerandu. Negi ji visiems laikams dingo? GRĄŽINKITE BALTĄ FORMINĘ RADVILIŠKIO DUONĄ Į PREKYBĄ!!!
Pritariu, gražinkite kvietinė forminė duoną į Norfą.
prieš daug metų radau savo organizmui tinkamą ir skanią duonelę "Senovės duona", kurią pirkau ir valgydama gardžiavausi. Deja, jau beveik mėnuo, kai jos neberandu "Norfos" parduotuvėje bei niekas negali paaiškinti, kodėl šios duonos neatveža į prekybą... Tai vienas iš duonos kepinių, kurioje nededama mielių ar kokių kitų priedų, kepama tikriausiai išlaikant senas tradicijas. Tokia buvo ir "Prezidentinė duona", kurią buvau pamėgusi. Ir aplamai aš mėgstu Radviliškio duonos kepinius nes jie ilgai nesensta, geros receptūros, galiausiai - gardi. Labai norėčiau sužinoti kodėl nebeliko šių duonos kepinių prekyboje?
Visad perku jūsų pyragą su vyšnių įdaru ir kokosinį, bet šįkart nusivyliau. Kokosinis pyragas pirktas dar tik penktadienį, o jau įpusėjus valgyt pyragą įdare radau pelėsio. :) Šaunu. Galiojimo data iki šiandien, tai keista, kad jau pelėsis randasi, nors anksčiau valgydavo dar ir po galiojimo termino, bet nieko panašaus nesam radę. 1, 65 ir dar už pelėsį, tai arba jūs, arba Norfa nesužiūri ir labai gaila. Daugiau šitų pyragų nebepirksiu kaip ir apskritai jūsų produkcijos.
Ona Raščauskienė
2019-10-11 11:26:45 IP 1b2ce72l
Sveiki, Jūsų kepama duona labai skani, tačiau aš pasigedau, , Prezidentinės". Kur ji dingo? Paklausti Norfos darbuotojai be, , neatveža, nežinom" negali pasakyti.
Sėkmės Jums!
Labai skani buvo Jūsų Prezidentinė duona. Vilniuje ją galima buvo nusipirkti Norfoje. Dabar jos ten nebeliko. Ar Jūs jos jau nebekepate? Kur galima būtų jos įsigyti?
Alvydas 2019-02-08 13:13:41
Neseniai komentare labai pagyriau jūsų anksčiau keptą šventinę duoną (visada būdavo puiki) ir išreiškiau susirūpinimą - kodėl ji suprastėjo paskutinėmis dienomis, kas atsitiko? Šiandien savo komentaro jau nematau. Kodėl? Jis nebuvo nei ne kultūringas, nei įžeidžiantis. Aš tik klausiau - kas atsitiko? Ar visam laikui skanioji Šventinė duona pavirto eiline, ar čia tik laikinas dalykas.
As pastebejau, kad kartais tikrai niekam tikusios partijos buna.Gal kokybes kontrole slubuoja.
Labai skani Jūsų senovės duona, pasaka. Noriu sužinoti kur Kaune galima nusipirkti?
Sventine duona pati skaniausia is visu ka galima rasti parduotuveje.
Sveiki. Visi Jūsų duonos kepiniai yra skanūs bet kasdieniam vartojimui geriausiai patinką man ir mano skrandžiui "Senovės duona" tik manau galėtų būti mažiau kmynų.
Adomas iš Vilniaus
Suskiai neraliuoti, pirkau ir vertinau jusu produkcija siandien nusipirkau jusu batona ziuriu palmiu riebalai, patys ir valgykit tokia produkcija zmones bukit atidesni, nes pradejo halturint.
Labai skani duona. Kur galimma jos nusipirkti be NORFOS parduotuviu?. Gal, yra Vilniuje firmine, , Radviliskio duona" parduotuve?
Sveiki. Esu vilnietis ir noriu sužinoti, kur galima nusipirkti jūsų produkcijos ("Šventinės" duonos) be Norfos parduotuvių? Mums artimiausia Norfos parduotuvė buvo Šiaurės miestelyje, Lakūnų g. Bet ją uždarė ir visame Žirmūnų mikrorajone tokių parduotuvių neliko. Nejaugi negalite turėti ryšių ir su kitais prekybos centrais, parduotuvėmis Vilniuje?

Jūsų duonos mėgėjas - Feliksas G.
Labai Ačiū už Jūsų kepamą nuostabią Senovės duoną. Ji ne tik labai skani, be mielių, ilgai išsilaiko, nebrangi. Nusipirkti galima Norfoje. Linkėjimai visam kolektyvui.
aciu uz prezidentine duona, jau nesulipusi parduodama Norfoje Vilniuje.
sekmes duonos kepimo kolektyvui ir issaugokite gera savo gaminiu skoni
Pyragas su cinamono įdaru - skanus dalykas!
aciu uz PREZIDENTINE duona, nes tai tikrai skani duona.
bet paskutiniu metu kazkas atsitiko su jos pjaustimu ir pakavimu.
NORFOJE ji parduodama sulypusi, ir kai atidarai pakuote sutrupa
manau kad pjaustote karsta ir iskart kisate i maisiuka
gal as neteisi, bet butu labai smagu, kad pagavotumete, ir tos problemos neliktu
o duona tikrai labai skani, aciu
Ačiū Jums už "Šventinę" duoną ! Visa šeima ja džiaugiamės. Ji primena močiūtės keptą duoną... O vyrui net rūgštis nesukyla, jos užvalgius... Kadangi Vilniuje jos randame tik NORFOS parduotuvėse, tai dėl Jūsų keptos duonelės einame specialiai į tą parduotuvę. Kol Jūs ją tokią skanią kepsite, kitos neieškosime. Ir tai ne tik sentimentai žemiečiams... Didelis dėkui už tikrai skanią duoną.
"Šventinę duoną" mielai valgėm ir džiaugėmės, bet kovo mėn.pirkta duona pilna akmenukų.Pirkom vis kitą kepaliuką, o rezultatas tas pats.Gaila, įmonė matyt nebetikrina miltų kokybės.
Nuosirdziai dekojame Jums uz jusu kepama puikaus skonio ir kvapo duonele " Sventine", kuria mes, vilnieciai perkame, valgome ir dziaugiames!
Linkime Jums graziu svenciu ir sekmingu darbu 2014m!
Jus kepkite-me visada pirksime!
Aciuuuuuuu!
Jau keli metai valgau tik, , Šventinę'' duoną.Geresnės nežinau.Skonis kaip kadaise krosnyje keptos.Tik kvapas silpnesnis.Krosnis yra krosnis...Tokio skonio duoną kepdavo Zarasų rajone, prie Salako.Labai dėkingas už, , Šventinę''.
Pirkau karameline duona laiku pamaciau po supakavimo plevele tamsu ilga plauka, reiskia ten nesilaikoma higienos ir sanitariniu normu darbuotojai dirba atvirais plaukais. O seip skani duona patiko.