Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Radviliškio duona, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Radviliškio duona

Atsiliepimai apie Radviliškio duona, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Radviliškio duona, UAB

Visad perku jūsų pyragą su vyšnių įdaru ir kokosinį, bet šįkart nusivyliau. Kokosinis pyragas pirktas dar tik penktadienį, o jau įpusėjus valgyt pyragą įdare radau pelėsio. :) Šaunu. Galiojimo data iki šiandien, tai keista, kad jau pelėsis randasi, nors anksčiau valgydavo dar ir po galiojimo termino, bet nieko panašaus nesam radę. 1, 65 ir dar už pelėsį, tai arba jūs, arba Norfa nesužiūri ir labai gaila. Daugiau šitų pyragų nebepirksiu kaip ir apskritai jūsų produkcijos.
Ona Raščauskienė
2019-10-11 11:26:45 IP 1b2ce72l
Sveiki, Jūsų kepama duona labai skani, tačiau aš pasigedau, , Prezidentinės". Kur ji dingo? Paklausti Norfos darbuotojai be, , neatveža, nežinom" negali pasakyti.
Sėkmės Jums!
Labai skani buvo Jūsų Prezidentinė duona. Vilniuje ją galima buvo nusipirkti Norfoje. Dabar jos ten nebeliko. Ar Jūs jos jau nebekepate? Kur galima būtų jos įsigyti?
Alvydas 2019-02-08 13:13:41
Neseniai komentare labai pagyriau jūsų anksčiau keptą šventinę duoną (visada būdavo puiki) ir išreiškiau susirūpinimą - kodėl ji suprastėjo paskutinėmis dienomis, kas atsitiko? Šiandien savo komentaro jau nematau. Kodėl? Jis nebuvo nei ne kultūringas, nei įžeidžiantis. Aš tik klausiau - kas atsitiko? Ar visam laikui skanioji Šventinė duona pavirto eiline, ar čia tik laikinas dalykas.
As pastebejau, kad kartais tikrai niekam tikusios partijos buna.Gal kokybes kontrole slubuoja.
Labai skani Jūsų senovės duona, pasaka. Noriu sužinoti kur Kaune galima nusipirkti?
Sventine duona pati skaniausia is visu ka galima rasti parduotuveje.
Sveiki. Visi Jūsų duonos kepiniai yra skanūs bet kasdieniam vartojimui geriausiai patinką man ir mano skrandžiui "Senovės duona" tik manau galėtų būti mažiau kmynų.
Adomas iš Vilniaus
Suskiai neraliuoti, pirkau ir vertinau jusu produkcija siandien nusipirkau jusu batona ziuriu palmiu riebalai, patys ir valgykit tokia produkcija zmones bukit atidesni, nes pradejo halturint.
Labai skani duona. Kur galimma jos nusipirkti be NORFOS parduotuviu?. Gal, yra Vilniuje firmine, , Radviliskio duona" parduotuve?
Sveiki. Esu vilnietis ir noriu sužinoti, kur galima nusipirkti jūsų produkcijos ("Šventinės" duonos) be Norfos parduotuvių? Mums artimiausia Norfos parduotuvė buvo Šiaurės miestelyje, Lakūnų g. Bet ją uždarė ir visame Žirmūnų mikrorajone tokių parduotuvių neliko. Nejaugi negalite turėti ryšių ir su kitais prekybos centrais, parduotuvėmis Vilniuje?

Jūsų duonos mėgėjas - Feliksas G.
Labai Ačiū už Jūsų kepamą nuostabią Senovės duoną. Ji ne tik labai skani, be mielių, ilgai išsilaiko, nebrangi. Nusipirkti galima Norfoje. Linkėjimai visam kolektyvui.
aciu uz prezidentine duona, jau nesulipusi parduodama Norfoje Vilniuje.
sekmes duonos kepimo kolektyvui ir issaugokite gera savo gaminiu skoni
Pyragas su cinamono įdaru - skanus dalykas!
aciu uz PREZIDENTINE duona, nes tai tikrai skani duona.
bet paskutiniu metu kazkas atsitiko su jos pjaustimu ir pakavimu.
NORFOJE ji parduodama sulypusi, ir kai atidarai pakuote sutrupa
manau kad pjaustote karsta ir iskart kisate i maisiuka
gal as neteisi, bet butu labai smagu, kad pagavotumete, ir tos problemos neliktu
o duona tikrai labai skani, aciu
Ačiū Jums už "Šventinę" duoną ! Visa šeima ja džiaugiamės. Ji primena močiūtės keptą duoną... O vyrui net rūgštis nesukyla, jos užvalgius... Kadangi Vilniuje jos randame tik NORFOS parduotuvėse, tai dėl Jūsų keptos duonelės einame specialiai į tą parduotuvę. Kol Jūs ją tokią skanią kepsite, kitos neieškosime. Ir tai ne tik sentimentai žemiečiams... Didelis dėkui už tikrai skanią duoną.
"Šventinę duoną" mielai valgėm ir džiaugėmės, bet kovo mėn.pirkta duona pilna akmenukų.Pirkom vis kitą kepaliuką, o rezultatas tas pats.Gaila, įmonė matyt nebetikrina miltų kokybės.
Nuosirdziai dekojame Jums uz jusu kepama puikaus skonio ir kvapo duonele " Sventine", kuria mes, vilnieciai perkame, valgome ir dziaugiames!
Linkime Jums graziu svenciu ir sekmingu darbu 2014m!
Jus kepkite-me visada pirksime!
Aciuuuuuuu!
Jau keli metai valgau tik, , Šventinę'' duoną.Geresnės nežinau.Skonis kaip kadaise krosnyje keptos.Tik kvapas silpnesnis.Krosnis yra krosnis...Tokio skonio duoną kepdavo Zarasų rajone, prie Salako.Labai dėkingas už, , Šventinę''.
Pirkau karameline duona laiku pamaciau po supakavimo plevele tamsu ilga plauka, reiskia ten nesilaikoma higienos ir sanitariniu normu darbuotojai dirba atvirais plaukais. O seip skani duona patiko.

Kartagena
Maisto pramonės įrengimai ir žaliavos

Adresas: Taikos pr. 106, LT-51165 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; konditerija, saldumynai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga; žemės ūkio technika.
KARTAGENA - 23 metai patikimas prekybos ir eksporto partneris: * Maisto pramonės įrenginiai (dozavimo linijos, išpilstymo linijos, šaldymo įrenginiai). * Restoranų ir kavinių įranga. * Pakavimo įranga, medžiagos. * Konditerijos ir duonos gamybos pramonės žaliavos. * Kepyklų įranga. * Prieskoniai ir maisto priedai...
Metalista
Adresas: Paliūniškio g. 11, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: metalas, apdirbimas, gaminiai; gamyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
UAB „Metalista“ – metalo apdirbimo ir technologinių įrenginių gamybos įmonė, kuri savo gaminiais džiugina klientus Lietuvoje ir už jos ribų. Kokybiškas metalo ir kitų kietųjų medžiagų mechaninis apdirbimas atliekamas naudojant CNC (programinio valdymo) apdirbimo centrus. Pagal pateiktus brėžinius gaminami...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
10 dienų izoliacija bus reikalinga ir iš Lietuvos į Latviją atvykstantiems žmonėms 09-18 19:32
Toliau plintant koronavirusui, izoliacijos nuo šeštadienio reikės laikytis ir asmenims, kurie į Latviją atvyksta iš Lietuvos, rodo penktadienį paskelbti Ligų profilaktikos ir kontrolės centro...
Ekologiškam transportui įsigyti gyventojai prašo 5 mln. Eur
Ekologiškam transportui įsigyti gyventojai prašo 5 mln. Eur 09-18 19:09
Kompensacijoms už seno ir taršaus automobilio sunaikinimą, įsigyjant paspirtuką, dviratį ar viešojo transporto bilietą gauta prašymų už 5 mln. Eur – tiek, kiek ir buvo skirta iš Klimato kaitos...

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

eBay 48,64 -3,53%