Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Rada LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Rada LT

Atsiliepimai apie Rada LT, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Rada LT, UAB

Reda 2022-05-17 21:32:31
Atsiprasau kad dar trugdau o dideliu reikia?Cia pas mus Gausa uzsidare.tai nuomoja patalpas.Geroje vietoje.????
Galbūt galėtumėte paštu atsiųsti telefono nr nuomotojų, gal yra pakabintas ant lango, labai padėtumėte :) el paštas [email protected] ačiū :)
Reda 2022-05-17 21:32:31
Labai ačiū už informaciją, patikrinsime!
REDA 2022-05-17 19:18:09
Sveiki.norejau pasiteirauti.Gal Pasvalyje planuojate atsidaryti parduotuve.?Sauni jusu parduotuve Panevezyje.
Sveiki, smagu, kad domitės. Jei rasime tinkamas patalpas, būtinai atsidarysime!!
Dalia 2022-04-11 10:45:30
Aš taip pat noriu prisidėti geromis emocijomis apie Šilutės Rada, Tikrai pritariu, darbuotojos 10balų. Viena kaip matau, senbuvė, retai matau ją, bet geros energijos moteris, išsilaikius stipri moteris, nes manau su buvusiaja pardavėja turėjo nelengva būti dirbti, be galo konfliktiška mergina. Labai dabar visos šaunuolės mergytės. Man taip pat smagu visada užsukti į Radą.Tokią gerą energiją parsinešu namo iš ten grįžus. Sėkmės jums
Ačiū Jums labai už gražius žodžius, labai miela mums juos gauti. Džiaugiamės, kad turime tokius klientus, kaip Jūs!!
Romutė 2022-01-20 18:17:00
Sveiki, negaliu susilaikyti nepakomentavus apie Šilutės RADA pardavėjas. Pirmiausia labai noriu pasidžiaugti, abi tokios malonios, mandagios, su šypsena. Priešingai, kaip buvo senbuvė Eglė be rods vardu. Nu kažkas nenormalaus ten, net eiti neisnorėdavo. Atrodo, kad nusikaltimą padarai jog užeini į parduotuvę, nužvelgs, burbtels kažką ir dar galiausiai aprėks.Tikrai, ačiū naujoms pardavėjoms, kad vėl malonu užsukti į šią gerą parduotuvę
Sveiki, ačiū Jums labai už gerą atsiliepimą, Džiaugiamės kartu, kad Jums smagu pas mus sugrįžti! Ačiū, kad esate!
Daiva 2021-09-29 11:37:29
Sveiki.Labai noriu suzinot kada dirbs Jusu parduotuve Kaune Jonavos gatv.Labai Jusu pasiilgom ????.Labai malonu buvo lankytis ir apsipirkti.Labai laukiam Jusu.????.
Sveiki, Jonavos gatvėje, Kaune, deja nebedirbsime. Ieškome naujų patalpų, bet kol kas, deja, nesėkmingai. Laba smagu, kad mūsų pasiilgote, gera tai girdėti, ačiū labai :) Artimiausia RADA parduotuvė Panevėžyje, J. Basanavičiaus 3a. IKI! :)
Panevėžio, , RADOS, , pardavėjos pačios pačiausios
Dirba SUPER, greitai sukasi ypač pirmadieniais, pakabų jos prašo ne šiaip sau (perdaug į rankinės kišatės)
Kai pradėjau dažniau lankytis ir apsipirkinėti pastebėjau kokį burdaka ir chaosa padaro pačios klientės
O su keliais rūbeliai visuomet suteikia klientams galimybe greičiau atsiskaityti pakviesdamos į prieki.
Užuojauta joms dirbant pirmadieniais su kiauliškomis klientėmis
Džiaugiuosi už vieną pardavėją kaip ji moka su jais bendrauti už jos gerumą nuoširdumą ir atsidavimą darbui
Esu mokytoja, bet iš jos dar galiu pasimokinti taktiško ir paprasto bendravimo su klientais, laaabai faini pardavėją, gaila vardo nežinau.Ačiū
Sveiki.Rekiancios, klientus vaikancios surinkti pakabu ir niekada nemusancios cekiu, ypac sestadieniais ir pirmadieniais, kai didziausios nuolaidos.Sukelia dirbtini chaosa kviesdamos pirkejus is tolimesnes eiles ir sudarydamos ispudi, kad nespeja.Perspeju ir ruosiuosi kreiptis rimciau.
Inesa 2021-06-04 14:18:09
Tai kaip su tais procentais, ar jie tik dėl vaizdo? Ar yra rūbų, kuriems netaikomos nuolaidos?
Sveiki dar kartą, kaip jau minėjau ankstesniame komentare su šia parduotuve mes neturime nieko bendro ir tikrai nežinome, kokia pas jų nuolaidų sistema. Rada LT parduotuvė Mažeikiuose yra įsikūrusi Laisvės 11. Mes taikome nuolaidas visiems drabužiams, rankinėms, batams, prašome užsukti pas mus ????
Inesa 2021-06-04 13:58:50
Inesa 2021-06-04 13:58:50
Mažeikiuose, Žemaitijos g.
Žemaitijos gatvėje yra ne UAB Rada LT parduotuvė, su ja neturime nieko bendro. Labai prašome ištrinti komentarą, nes jis priklauso ne mums. Ačiū Jums iš anksto ????
Rada 2021-06-04 13:46:16
Sveiki. Kuriame mieste?
Inesa 2021-06-04 13:42:18
Laba diena. Perku rūbus ne pirmą kartą jau Radoje ir labai keista, kad nuėjus ketvirtadienį kai viskam buvo 50proc man pasakė, kad ne visiems rūbams taikomas yra 50proc ir palikau nesupratusi ir sumokėjusi tiek, kiek buvo parašyta? Žvalgiausi, gal yra kur sukabinti rūbai, kur akcentuojama, kad jiems netaikoma nuolaida, bet nieko.... Ieškojau ant etiketės neįprastos žymos, nieko.... Taip kaip ten? Ateinu ir perku, nesvarbu, kad 50proc ar 10proc? :D
Sveiki. Kuriame mieste?
Laura 2021-05-03 19:42:22
Sveiki, esu labai labai pasipiktinusi Šilutės " Rada " pardavėjomis.Visų pirma pardavėjų mandagumas žemiau nulio, jokio mandagumo iš jų pusės. Nesisveikina, nesiskaito su žodžiai, apkalbinėja, labai grubios. Kai pakabini rūbus kurie netinka pasižiuri skersai, vos ne tai, kad turi pats nunešti ir pakabinti į vietą. Ir dar dėl ko esu labai pasipiktinusi, kad mes sažiningai laukiam lauke kol atidarys parduotuve, o jos įsileidusios savo draugę ar giminaitę puse valandos ankščiau, per kitą įėjima, leidžia jai rinktis prekes. Ir taip kiekvieną pirmadienį. Šiaip rūbų parduotuvė labai gera yra, neskaitant pardavėjų. Labai tikiuosi, kad sureaguosit į mano atsiliepimą.!!! Ačiu.
Laba diena. Ačiū už Jūsų komentarą, jis leidžia mums tobulėti. Labai atsiprašome už Jums sukeltus nepatogumus. Sureagavome į Jūsų atsiliepimą ir tikimės, kad kai kitą kartą mus aplankysite, būsime mandagūs ir geranoriški. Gražios Jums dienos.
Indre 2019-05-24 08:42:49
Kauno pilies pardavėjos bjaurios, rūbus sudeda kaip skudurus, jokio mandagumo, visada surugusios, nesisveikina, žiūri keistais žvilgsniais, na tikrai labai nemandagios. PASIBAISETINA. Vien dėl tokių pardavėjų parduotuve aplenkiu.
Ačiū Indre už komentarą, pasistengsime trūkumus ištaisyti ir vėl artimiausiu metu galėsite apsilankyti pas mus parduotuvėje.
Skundas del Silutes miesto parduotuves. Dirba dvi merginos - Egle ir dar viena, kurios vardo nezinau. Sitos elgiasi nekulturingai, pastoviai saiposi ir tyciojasi is zmoniu. Prasome susitvarkyti su sitomis 'merginomis', nes sitaip elgtis negalima.
Normali buvo parduotuve Panevezyje, kol neatsirado naujos darbuotojos. Ypac rudaplauke, kuri nuolat rekauja, sukauja parduotuveje, moralizuoja klientams, kaip sie turi laikyti ar sukabinti prekes, vietoj to, kad pati sparciau dirbtu. Ne klientu rupestis yra prekiu sukabinimas.
Kaskart jauciuosi kaip turgaus vidury su tokia pardaveja ir su tokiu aptarnavimu, atrodo, kad gilesnes provincijos jau nebegali buti. Karta, man neradus kainos ant rubo, pasake, kad pati ja sugalvos, ir uz devetas, aiskiai ne naujas kelnes uzsiplese 8 eur! Suma, kuria paliekame prekybcentryje uz nauja preke. Ne as viena pastebejau, kad paskutiniu metu kainos yra LABAI uzkeltos. Grizti cia jau senokai nebemalonu.

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
UAB „Greater Outdoors“ valdo specializuotas parduotuves „Hiatus“ ir „Hiatus Go“, kuriose prekiaujama pasaulyje gerai žinomų ir pripažintų prekės ženklų „Columbia“, „Didriksons“, „Jack Wolfskin", „Picture“, „Zo-on“, SIGG ir kt. aktyviam laisvalaikiui skirtais drabužiais, avalyne ir aksesuarais vyrams, moterims ir...

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.
Euroliuksas
Santechnikos prekės ir internetinė prekyba

Adresas: Stoties g. 5, LT-90115 Plungė.
Veiklos sritys: santechnika; apranga, drabužiai; baldai (prekyba); betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; pirtys ir baseinai; pramonės įrengimai; sporto, turizmo reikmenys; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; tvirtinimo detalės, elementai; ūkio prekės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas; židiniai, krosnys.

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: dovanos; apranga, drabužiai; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
GIFTIKA - verslo dovanos, reklaminė tekstilė, reprezentaciniai gaminiai. Mūsų koordinuojamus projektus rasite paspaudę ant nuorodų apačioje! JUOSTELES.LT - identifikavimo priemonių asortimentas: kontrolinės juostelės, kaklajuostės, apyrankės, ženkliukai, atšvaitiniai gaminiai, vardo kortelės ir kt. PUODELIAI.EU -...

Ekspertų verdiktas: besikeičianti geopolitinė situacija didina naujų kompetencijų poreikį Lietuvos žemės ūkyje 05-19 00:26
Šalies agroversle taikomi nauji ūkininkavimo modeliai, pažangios technologijos, naudojama šiuolaikiška technika jau kuris laikas keičia stereotipinį visuomenės požiūrį į žemės ūkį. Tačiau dėl karo...
Konteinerių tinklo plėtra leis pasiekti stiklo pakuočių surinkimo tikslus
Konteinerių tinklo plėtra leis pasiekti stiklo pakuočių surinkimo tikslus 05-18 17:35
Nuo 2016 metų Lietuvoje vykdoma sparti stiklo rūšiavimo konteinerių tinklo plėtra, o iki 2023 m. rudens bendros investicijos į ją turėtų pasiekti 30 mln. eurų. Pakuočių tvarkymo organizacijos...
Finansinių ataskaitų teikimas: dažniausi klausimai ir atsakymai
Finansinių ataskaitų teikimas: dažniausi klausimai ir atsakymai 05-18 17:32
Artėjant terminui, gegužę suaktyvėja juridinių asmenų finansinių ataskaitų teikimas – šiuo metu Registrų centras sulaukė per 40 tūkst. finansinės atskaitomybės dokumentų už 2021 metus...

Ar jau esate suplanavę atostogas šiai vasarai?