Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vetamicus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vetamicus

Atsiliepimai apie Vetamicus, UAB

Mūsų tikslas - diagnozė!
Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Vetamicus, UAB

Teko apsilankyti šioje klinikoje su šuneliu, kuris buvo paralyžuotas (nebevaldė galinių kojų). Be galo esame dėkingi klinikai už operatyvius veiksmus nuo pat pradžių. Vos paskambinus ir nupasakojus situaciją buvome priimti konsultacijai tą pačią dieną (esame iš Šiaulių), gydytojas V.Stankus apžiūrėjo mūsų augintinį, išsamiai ir aiškiai papasakojo apie esamą situaciją bei galimus variantus, o priėmus sprendimą, skubiai operavo musų šunelį, kuris turejo didelę disko išvaržą ir mažą šansą pasveikti. Tačiau tik šio operatyvaus ir kompetetingo gydytojo dėka Spyglius atsigavo ir jau vaikšto. Po operacijos gydytojas labai domėjosi Spygliaus būkle, jautėme nuoširdų rūpestį ir norą padėti. Todėl labai dėkojame gydytojui V.Stankui už visą suteiktą pagalbą ir išgelbėtą draugą. Rekomenduojame šią kliniką visiems.
Apsilankymas šioje klinikoje paliko dvejopą įspūdį. Lankėmės pas gydytoją V. Sabūną. Priėmė labai greitai, atlikti tyrimai ir parinktas gydymas mylimam mūsų augintiniui padeda (šiuo metu dar gydomės). Džiaugiamės, kad gydytojas orientuotas į negalavimų priežasties ieškojimą, o ne į pasekmių slopinimą vaistais, su kuo teko susidurti lankantis pas kitus veterinarus. Klinika labai moderni, švari ir tvarkinga. Kainos didelės, bet kai nori gyvūnui padėti, pinigai tampa antraeiliai. Plius suprantama, kad kokybė kainuoja. Apie procedūrų kainas informuojama prieš jas atliekant. O dvejopas įspūdis dėl personalo bendravimo su klientu - bendravimas nors ir profesionalus, bet šaltas ir toks galima sakyti abejingas. Reziume, svarbiausia tinkama pagalba gyvūnui. Vertinu 8/10. Sėkmės.
UAB "Vetamicus" 2020-08-31 09:48:23
Dėkojame už komentarą. Nenorime, kad klientai lauktų eilėse, o gydytojai dirbtų įsitempę, todėl vykdome išankstinę registraciją telefonu. Elektroniniu paštu būtų sudėtinga kontroliuoti srautus. Pastaba - sunkiai sergančius, kritinius pacientus įprastai priimame be išankstinės registracijos. Stengiamės dirbti remdamiesi pasaulyje pripažintomis metodikomis ir protokolais. Jūsų atveju neatlikome šlapimo tyrimo, nes ėminys buvo surinktas netaisyklingai ir turėjo kontaktą su aplinka - toks mėginys gali būti užterštas mikroorganizmais ir kitomis medžiagomis, kurios iškreipia tyrimo rezultatus. Jūs bendravote nepagarbiai, nurodinėjote ką daryti, bandėte primesti savo taisykles gydytojui, taip priversdami jaustis klinikos personalą nemaloniai. Gydytojai ilgus metus mokinasi universitetuose, kursuose, konferencijose, moka milžiniškus pinigus už stažuotes ne tam, kad elgtūsi netinkamai su pacientais, o tam, kad jiems padėtų. Jūs lankėtės klinikoje, be augintinio, nesuprantame, kokiu pagrindu rašote apie netinkamą elgesį? Prieš priimant gyvūną procedūroms, sutartis visuomet pasirašoma, todėl ir šioje vietoje nesuprantame jūsų komentaro pagrindo.
P.S. Beje Jus pasitikęs jaunuolis yra ilgametės praktikos veterinarijos gydytojas, biologijos mokslų daktaras, skaitantis paskaitas tiek Lietuvoje, tiek pasauliniuose renginiuose.
Atėjęs klientas atneša šlapimo mėginį ir prašo jį tik ištirti ir daugiau nieko - o jūs čia kliedite apie pasaulyje pripažintas metodikas ir t.t.

Jeigu kliento prašymas skubiai atlikti tyrimą yra nepagarbumas - tada tebūnie.

Tas jaunuolis gali būti nors ir akademiku, gali skaityti paskaitas, bet absoliučiai nieko nesupranta apie augintinio ir jo
mylinčio šeimininko emocinį ryšį.
klientas 2020-08-26 11:27:33
Ar tai tikrai ta VET klinika, kuri rūpinasi gyvūnais, įsigilina į gyvūnų savininkų poreikius, pageidavimus ? Mano nuomone NE, NE ir NE. Mano patirtis su šia VET. Iš vakaro išsiunčiau elektroniniu paštu pranešimą, kad atvešiu šuns šlapimo mėginį tyrimams apie 11.00 val. Atsakymas į e-mail negautas. Sekančią dieną apie 10.30 val. šlapimo tyrimas pristatomas į kliniką. Priėmime pasitinka jaunuolis (kokių 25 - 28 metų amžiaus) ir prasideda klausimai gana arogantiška maniera - kaip šlapimą ėmėte, kodėl taip o ne anaip, šlapimą tik VET darbuotojai moka paiimti (paaiškina kad šunį reikia atvežti, palikti pas juos ir jie paiims šlapimą). Finalas - atsisakė atlikti elementarų šlapimo tyrimą - mes daugiau nieko neprašėme - gydymo nepageidavome.
Klientai, prieš vesdami savo augintinius į šią kliniką ir juos palikdami tyrimams labai apgalvokite - ar tai nėra sąmoningas elgesys iš kliento ištraukti daugiau pinigų primesdami savo paslaugas prisidengdami klinikos vidaus taisyklėmis ? Ar esate tikras kad su jūsų paliktu augintiniu bus elgiamasi tinkamai, ar jį grąžins tokios pat būklės ? Ar nėra jūsų paliktas augintinis VET klinikos stažuotojų praktikos objektas - kitaip sakant jums nežinant stažuotojai - praktikantai gali mokytis atlikti įvairias procedūras su jūsų paliktu augintiniu ? Ar paiimdami augintinį yra pasirašoma sutartis, priėmimo - perdavimo aktas ?
Apie šia klinika tik gera nuomonė. Prieš 3metus gyd.Robertas operavo šuniuka, viskas praėjo sklandžiai. Šiais metais teko kreiptis į neurologa gyd. Vytauta Klaipėdos gatv. po šuniuko stuburo išvaržos operacijos, buvo suteikta kvalifikuota pagalba, šuniukas pasveiko. Ačiū gydytojui už profesionaluma, malonu bendravima, gerus patarimus. Antra karta važiuojant į klinika šuniukas visai nebijojo
Kliente 2013-05-31 10:01:39
Pradejome lankytis pas Roberta po kitu aplankytu Klaipedos veterinaru. Kai nusivyleme Klaipedos veterinarais, pas Roberta pateke tikrai likome patenkinti jo darbu. Sis veterinaras visada viska stengiasi patikrinti, o tik tada daro isvadas ir taiko gydima. Niekada nesiulys to ko nereikia. Ir nors pas ji nera pigu lankytis, bet pas ji gauni visus tyrimus jei reikia atlikti ir gera aptarnavima ko kitur nerasi. Kol kas jo darbu esame patenkinti ir noriu, kad zmones tai zinotu, nes tikrai esame bendrave ir gydesi pas kitus veterinarus ir taip saugiai nesijauteme.
Pritariu 100 proc

Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1-7, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
RUMINAVET
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Baltijos g. 26A, Šilainiai, LT-48251 Kaunas.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba.
APIE MUS Veterinarijos klinika RuminaVet dirbanti daugiau nei 14 metų kartų su Jumis. Tai viena seniausių veterinarijos klinikų, teikianti paslaugas smulkiems gyvūnams Kauno mieste. Mes pelnėme Jūsų ir Jūsų augintinių pasitikėjimą. Mums rūpi Jūsų augintinių sveikata! PASLAUGOS Gyvūnų rentgeno tyrimai: Skaitmeninis...
K. Aleksejūno įmonė
Jeruzalės veterinarijos klinika

Adresas: Jeruzalės g. 7, LT-08420 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Įmonės aprašymas: Jeruzalės veterinarijos klinika - tai jau 20 metų darbo patirtį turinti smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų, kačių bei šeškų ligų profilaktikoje, diagnostikoje ir gydyme. Jeruzalės veterinarijos klinikoje kvalifikuoti specialistai suteiks visokeriopą...

"Air Baltic" vėl dairosi valstybės pagalbos
"Air Baltic" vėl dairosi valstybės pagalbos 11-26 21:04
Latvijos nacionalinė skrydžių bendrovė "AirBaltic" 2020 m. gali patirti 250-280 mln. Eur nuostolį ir jai gali tekti vėl prašyti vyriausybės finansinės pagalbos, pranešė aviakompanijos vadovas...
Neapolio Šv. Pauliaus stadionas pervadinamas Diego Maradonos vardu
Neapolio Šv. Pauliaus stadionas pervadinamas Diego Maradonos vardu 11-26 20:45
Neapolio meras Luigi De Magistris pradėjo oficialią Diego Maradonos vardo suteikimo miesto stadionui procedūrą.
EP siūlo surengti tarptautinį Baltarusijos režimo tyrimą
EP siūlo surengti tarptautinį Baltarusijos režimo tyrimą 11-26 20:15
Europos Parlamentas (EP) pasmerkė smurtą Baltarusijoje, paskelbė pritariantis naujam sankcijų paketui ir siūlo surengti tarptautinį Aliaksandro Lukašenkos režimo tyrimą.

Karantino metu Jūs:

Auksas 1900,27 -1,13%