Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę R2L, UAB

Atsiliepimai apie R2L, UAB

Ratuotam dvigubai linksmiau!
Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie R2L, UAB

Geras autoservisas. Paslaugūs meistrai, kokybiškai atliktas darbas. Pastebėjau, kad jei su meistrais pagarbiai elgiesi, užduodi tau svarbius klausimus, tai ne tik gauni aiškų atsakymą bet ir pačiam aiškiau ir meistro kvalifikaciją įvertini. Šaunuoliai, taip ir toliau dirbkite.
Sveiki, noriu padėkoti meistrui ir darbuotojui, kuris atliko mano automobilio remonto darbus praeitą savaitę. Sugedus mašinai, kreipiausi į šį servisą.Na, galvoju, bus sunku, nes nieko nesuprantu apie mašinas.Bet meistras nuosekliai ir kantriai išaiškino, aiškino galimus gedimus ir kainą už detales ir remontą. Atsakė į visas abejones. Mašiną sutaisė ir likau patenkinta.
Sėkmės visam kolektyvui.
Puikus servisas. Nekilo jokių problemų. Suderintus remonto darbus atliko laiku ir kokybiškai. REKOMENDUOJU !
Keista, kad prirašyta tiek daug neigiamų atsiliepimų. Remontuojame automobilį šiame servise jau du metus ir jokių nesklandumų nepatyrėme. Visiems čia prirašiausiems neigiamų dalykų, siūlyčiau pirmiausia užduoti sau patiems klausimą ar jie savo darbuose visuomet viską atlieka idealiai ir ar nepridaro klaidų, bei ar yra visažiniai. Serviso darbuotojai yra tokie patys žmonės, kaip ir visi kiti, jie taip pat gali ir turi teisę klysti, bei kažko nesuprasti, arba nežinoti. Kaip minėjau, savo automobilį remontuojame šiame servise Justiniškių g. jau du metus, atliktais darbais esame patenkinti, manau pasitikėsime šiuo servisu ir toliau. Galiu paneigti ir tą komentarą apie problemas dėl sąskaitų išrašymo, nežinau be abejo kaip ten buvo konkrečioje situacijoje, tačiau mums visos sąskaitos yra išrašomos visuomet tvarkingai, be jokių problemų. Sėkmės jų kolektyvui!
Mistiniai darbai...
1. Problemos su sąskaitos faktūros išrašymu. Paprašius išrašyti faktūrą sulaukiau atsakymo, kad tokiu atveju kaina didesnė, nes neva, jie pirko detale, be sąskaitos, norėdami sutaupyti mano pinigus. Šiaip ne taip sąskaita buvo gauta.
2. Paprašius grąžinti detale, kuri buvo pakeista, mistiškai ta detale tapo ne pakeista, o jau restauruota ta pati. Taip detale ir nebuvo grąžinta. Paklausus kas buvo dar pakeista - atsakymo nesulaukiau.
3. Per 2 savaites automobilis buvo paliktas du kartus, antra karta dėl tos pačios problemos, kuri pasiliko nuo pirmo vizito. Gedimas taip ir nesutvarkytas. Tai arba buvo netinkamai identifikuotas gedimas ir tvarkyta tai kas buvo nereikalinga tvarkyti arba atlikti remonto darbai nekokybiški.
Spręsti Jums... patirtis tokia.
Turiu dvi patirtis Justiniškių g. 134A. Pirmoji buvo gana seniai prieš 6 metus kuomet atvariau mašiną ratų geometrijai ir po 3h laukimo pasakė, kad nepadarys kol nepakeis vairo kolonėlės. Aišku šio malonumo atsisakiau, mašina šiai dienai dar važinėja su ta vairo kolonėle ir praeina technines apžiūras be jokių problemų. Geometriją padarė kitas servisas.
Kita patirtis nauja, 2019.04 mėn kuomet buvo atvarytas automobilis su konkrečiais gedimo simptomais, serviso priėmėjas viską užsirašė tačiau mašinos apžiūrėti nepanoro. Mašina pralaikyta visą dieną pakeistos nereikalingos keisti detalės o gedimas kaip buvo taip liko. Grįžus atgal komentaras buvo, kad nepastebėjo ir liepė registruotis kitam vizitui :) Aišku už pakeistas nereikalingas dalis teko sumokėti. Netoleruoju tokio atmestino požiūrio.
Niekam NEREKOMENDUOJU.
Atsiskaitymas tik grynais, kas šiais laikais yra nesuvokiama. Už bandelę kioske galima sumokėti kortele o čia kur rimtos sumos negalima.
Sitas servisas tinkamas manau yra paprastiems darbams, visokiu traukiu-sarnyru keitimams o ne elektronikos ar varikliu gedimams, is patirties tai sakau, buvau nuvezes auto kuris gesdavo vaziuojant, jie patikrino su komputeriu ir nieko nerado, nusprende kad reike ardyti baka ir ziureti siurbli bet ir tai nebuvo tikri, sake brangiai kainuos, nuvazeves i kita servisa isiaaiskinau kad beda buvo purkstukuose :)
Blogas servisas. Yra tekę seniau jame lankytis. Kainos didelės, dėl darbų kokybės seniau skųstis neteko, bet kai pakeičia padangas ir sako paruošta važiavimui, turėtų lyg ir būti viskas ok. Bet buvo taip, kad vairą meta visiškai į kairę pusę, kadangi nedarytas ratų suvedimas arba padangos nelygiai sudilusios, bet išvarant mašiną į lauką serviso darbuotojas tai turėjo pastebėti, tačiau jokių neigiamų komentarų negavau.
Grįžau į servisą ir sako šiandien jau nieko nebedarysim, tai atvažiuok rytoj, kai mašina važiuoja visiškai į kairę...čia nėra nei saugus nei normalus požiūris ir dar papildomai už viską sakė imtų pinigus. Žinoma nebegrįžau...
Buves 2018-09-26 18:09:30
Niekam nepatariu rinktis šito serviso, nes paims pinigus ir nieko nepadarys. Prieš metus tvarkiausi rankinį stabdy. Tai nuvežiau į šitą servisą, po poros dienų atsiėmiau ir lygtais viskas gerai buvo, po poros mėnesių važiavau technikinę ir nepraėjau dėl rankinio stabdžio. Grįžau į servisą, tai paporino, kad surūdiję, bet įtempė ir dabar veiks ir dar už tai paėmė pinigus. Dabar rankinis vėl neveikia, nuvažiavau į normalų servisą, vyrai patikrino ir pasakė, kad nieko nebuvo daryta ir padaryta iki galo. Paėmė žymiai mažiau pinigų nei r2l ir išvažiavau su garantija, kad po pusės metų viskas bus tvarkoje. Taip kad siūlau apvažiuoti, nes daugiau pinigų paliksit, nei naudos gausite.

Ačiū Jums už Jūsų įvertinimą. Mes visada siekiame tobulinti mūsų paslaugas ir aptarnauti savo klientus kaip įmanoma geriau. Norėdami įsigilinti į Jūsų aprašytą situaciją, norėtume Jūsų paprašyti nurodyti savo taisyto automobilio valstybinį nr. ir savo kontaktinį telefono nr. el. paštu ruta@r2l.lt, kad mūsų aptarnavimo specialistė galėtų susisiekti su Jumis ir aptarti Jūsų apsilankymą pas mus. Jeigu pageidaujate, galite susisiekti su mūsų aptarnavimo specialiste teisiogiai telefonu 8 614 22933.

Iš anksto dėkojame.

Pagarbiai, R2L autoservisas
Puikus servisas, remontavau savo volvo v 70 gerai buvo atlikti darbai.Kita masina Jaguar s type, puikei patikrino pres pirkima vazineju be problemu.Didelis aciu meistrui Vidmantui ir serviso komandai.
Jei mergina atvažiuoja į servisą ir prašo pakeisti surūdijusius stabdžių vamzdelius, tai meistrai užuodę pinigus dar išpurtys visą pakabą ir pasakys, kad "ojoj kiek čia visko keist". Labai džiaugiuosi, kad yra Vilniuje ir kitų meistrų, kurių dėka sutaupiau ~800 eurų ir vėl galiu sau ramiai važinėti. Kas be ko, labai patogu yra vežti automobilį tvarkyti prie namų, bet matyt, kad tai buvo pirmas ir paskutinis kartas su šiuo servisu.
Tikiuosi, kad su tokiu požiūriu į žmogų - ilgai negyvuosit.
Prastas servisas
2018-03-27 12:15:06 IP 28m82buj
Sveiki
Nesilankykite šiame servise, darbai neatlikti laiku, tempiama guma, sutaupysite ir nervų ir laiko ir kantrybės pasirinke kita servisą, o tai kad rodo per btv autopilote neprideda atsakomybės jog gerai atlieka darbą, geriau pasirinkti geresni žinomesni servisą ar siulytą iš pažystamų, bus greičiau ir gerai atlikti darbai. R2L NEPATIKIMAS pasikalbėjus su kitais auto servisais jie tą patį kalba, jog nepatikimas servisas R2L tiek kainos tiek kokybės tiek laiko santykių.
Tenka šiame servise lankytis, kadangi šalia namų. Niekada nebuvo jokių nesusipratimų.Labai malonūs, paslaugūs, patars kaip ka geriau padaryti, pasakys kiek kainuoja, bei kokybiškai atlieka darbus. Bent manęs dar nėra nuvylę, tikiuosi taip ir nenutiks. O aš asmeniškai vienam žmogui norėčiau padėkoti už pagalbą, kuria suteikė man vienas žmogus iš šio serviso. Gaila vardo nepaklausiau, reiks užvažiuoti. Taip kaip man padėjo šis žmogus, nepadėtų joks kitas servisas. Tad ačiu dar kartą šiam žmogui, už pagalbą.
Puikus kolektyvas. Greitai ir kokybiškai pataisė gedimus. Rimta ir profesionali kompanija. Sėkmės darbuose!
Labai nemalonus, pasipūtes priėmėjas. Ne ieškantis kaip padėti, o rodantis abejingumą.
Gerb. Aleksandr,

Ačiū Jums už atsiliepimą. Labai apgailestaujame, kad Jūsų apsilankymas mūsų autoservise nepateisino Jūsų lūkesčių, tačiau norėtume atkreipti Jūsų dėmesį į keletą aplinkybių, kurių Jūs nepaminėjote.

Jūs atvykote į mūsų autoservisą su prašymu sureguliuoti Jūsų automobilio žibintus, įskaitant priešrūkinius. Iš viso Jums buvo skambinta du kartus: 2017 metų sausio 24 d. 8:45 ir 15:58. Šių skambučių metu Jūs buvote informuotas, kad mūsų darbuotojai rado šiuos gedimus: sulaužyti priešrūkinių žibintų laikikliai, išlindę laidai, žibintai neskleidžia tinkamo spindulio, nedega šoniniai (posūkių) gabaritai, jų laidai nutraukti, numerio apšvietimo lemputė nedega.

Tų pačių skambučių metu Jūsų buvo pasiteirauta, ar taisyti šiuos gedimus, ar ne. Jūs patvirtinote, kad mes turėtume taisyti minėtuosius gedimus. Atitinkamai servisas ėmėsi darbų.

Tos pačios dienos 21:51 ir 21:55 Jūs pats paskambinote į autoservisą, pareiškėte nepasitenkinimą mūsų darbu ir norą nutraukti Jūsų automobilio taisymą. Jūs taip pat pareikalavote tuoj pat atgauti automobilį. Atsižvelgiant į tai, kad Jūs savo noru nutraukėte darbus, kurių užsakymą Jūs pavirtinote skambučių, įvykusių 8:45 ir 15:58, metu, tie darbai negalėjo būti atlikti. Taip pat pažymėtina, kad už autoserviso darbą, sugaištą laiką ir panaudotus resursus ieškant gedimų ir taisant Jūsų automobilį Jūs nemokėjote. Automobilis Jums buvo grąžintas tokios pačios būklės, kokios buvo atvežtas.

Autoservisas laikosi pozicijos, kad minėtieji gedimai buvo nustatyti teisingai, o darbų imtasi tinkamai.

Nepaisant to, mes norėtume Jūsų atsiprašyti. Įvertinus situaciją ir ieškant Jūsų nepasitenkinimo šaltinio mes priėjome išvadą, kad nors gedimai buvo surasti teisingai ir pradėtas darbas tinkamai, mūsų meistrams nepavyko užtikrinti Jūsų pasitikėjimo mūsų darbu. Visi mūsų darbuotojai yra savo srities specialistai, bet net ir mūsų meistrams pasitaiko padaryti komunikacijos klaidų. Mes neabejojame, kad, jeigu mūsų darbuotojai būtų geriau sureagavę į Jūsų abejones, Jums suteikę išsamesnės informacijos, aiškiai parodę gedimų ir lūžių vietas ir paaiškinę taisymo procesą, Jūs būtumėte nuramintas ir pasitikėjimas mumis būtų išlaikytas.

Tuo pačiu mes norėtume Jums padėkoti. Jūsų atsiliepimo ir pastabų dėka turėjome galimybę atsižvelgti į šią mūsų aptarnavimo spragą ir imtis veiksmų, kad tai nepasikartotų ateityje.

Tuo tarpu, jeigu kada nors norėtumėte vėl grįžti pas mus, mes Jūsų lauksime.

R2L komercijos direktorė
Rūta
8 614 22933
Šis servisas - itin nekompetetingų darbuotojų buveinė. Ardo gerai, taiso - ne taip gerai. Atvežiau mašiną su konkrečia problema - nesureguliuoti priekiniai žibintai. Manau, kad ši problema yra pataisoma, net ir labai sudėtingais atvejais, per vieną darbo dieną. Tačiau palikus mašiną servise jau už keletos valandų prasidėjo problemos. Keletą kartų skambino iš firmos ir sakė, kad sulūžę abu priekiniai priešrūkiniai žibintai. Kadangi aš abu juos keičiau prieš keletą dienų, tai teko suabejoti tokiu pareiškimu. Dar vieno skambučio metu man buvo pranešta, kad nebeveikia ir numerio apšvietimo lemputės. Kitaip sakant - mano automobiliui būnant toje firmoje neveikiančių detalių daugėjo vos ne kas keletą valandų. Žinoma, kad tuo pareiškimu irgi suabejojau, nes dieną prieš visos lemputės degė puikiai. Iki vakaro nesulaukęs jokio skambučio dėl darbų rezultatų paskambinau į firmą pats. Išaiškėjo, kad mano automobilis yra išardytas (vis dar ieškoma priežasties), tačiau priekinių žibintų reguliavimas niekam ten nebuvo įdomus, o žymiai įdomesnis užsiėmimas R2L darbuotojams pasirodė numerių apšvietimo ir neveikiančių priešrūkinių žibintų bei gabaritų (kurie nėra privalomi tech. apžiūrai praeiti) laidelių krapštymas. Skambinančiam firmos atstovui užsiminiau, kad tiek priešrūkiniai žibintai, tiek numerių apšvietimas prieš keletą dienų veikė ir kad automobilį į jų servisą aš nuvežiau dėl priekinių žibintų reguliavimo. Suabejojus dėl firmos sąžiningumo ir kompetencijos nuprendžiau pasiimti automobilį atgal. Tą patį vakarą jo atgauti nepavyko, nes jis buvo išardytas. Skambėjo baisiai - nuveži auto dėl priekinių žibintų ir jau tos pačios dienos vakare turi išardytą automobilį, nes neva nedega numerių apšvietimas. Kitos dienos ryte atvykau ir pamačiau, kad mano automobilis iš tiesų yra gerokai paardytas. Labiausiai nustebino, kad išardyta gerokai daugiau, nei to reikėjo: Tam, kad pasiekti vairuotojo pusėję esančius saugiklius buvo išardytos panelės, tačiau to tikrai daryti nereikėjo - saugikliai yra puikiai pasiekiami be ardymo. Buvo išardytos bagažinės apdailos "tam, kad pamatyti laidus numerių apšvietimui". Dar buvo bandoma liestis prie galinių žibintų (kažkodėl) ir buvo nuimtos automobilio dugno apsaugos. Supratau, kad patekau į kreivarankių servisą. Man buvo pažadėta visas apdailas užsukti ir automobilį grąžinti. Tačiau numerių apšvietimo lemputė taip ir liko neveikianti. Užsukinėjo viską ilgai, bet užtikrintai - jau po geros valandos turėjau automobilį su prisuktom dalimis. Išvažiavięs iš serviso patikrinau saugiklius ir pamačiau, kad vienas saugiklis yra perdegęs... pakeitus saugiklį užsidegė ir numerių apšvietimas! O šio serviso darbuotojai krapštė man visas apdailas ir žiūrėjo laidus visą dieną net nepatikrinę saugiklius! Nuostabi kompetencija. Į tokį servisą nepatarčiau niekam važiuoti. Beje, jeigu nebūčiau pastebėjęs, kad nuimtos automobilio dugno apsaugos, tai likčiau be jų, nes jos buvo paslėptos kažkur kitame serviso gale ir niekas nesiteikė man jų prisukinėti atgal. Tik pasakius, kad nėra dugno apsaugos buvo pradėtos jos paieškos ir iš lėto apsauga buvo grąžintą į savo vietą. Ir žinoma, ko ir reikėjo tikėtis, šitame servise nieko sutaisyta nebuvo. Išvada: ardyti moka, taisyti - ne.

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 20 metų automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Tinklų g. 25, LT-35115 Panevėžys.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ

Adresas: Taikos pr. 139A, (įvažiavimas iš Garažų gatvės), LT-51131 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...

Švietimo ministerija kuria mokiniams ir mokytojams skirtą "Patyčių dėžutę"
Švietimo ministerija kuria mokiniams ir mokytojams skirtą "Patyčių dėžutę" 10-13 20:47
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) inicijuoja naują priemonę kovai su patyčiomis mokyklose – elektroninę platformą "Patyčių dėžutė".
M. Statulevičius: mokančiųjų NT mokestį ateityje daugės
M. Statulevičius: mokančiųjų NT mokestį ateityje daugės 10-13 20:01
Valdžiai ketinant išplėsti nekomercinio nekilnojamojo turto (NT) apmokestinimo bazę, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) direktorius Mindaugas Statulevičius sako, kad...
Ką skaito pasaulio milijardieriai
Ką skaito pasaulio milijardieriai 10-13 19:11
Elonas Muskas, inovacijų kūrėjas ir inžinierius, "Tesla" ir "SpaceX" įkūrėjas, į klausimą, kaip jis išmoko konstruoti raketas, atsakė paprastai – "Aš skaitau knygas". Tinklalapis "CEO World"...

Pasaulinis atšilimas..

Caterpillar 128,40 +4,65%