Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Qbis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Qbis

Atsiliepimai apie Qbis, UAB

Qbis Recruitment

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Qbis, UAB

B. 2020-09-16 08:25:13
Ieškau darbo.
Bandžiau užsiregistruoti į jūsų svetainę, bet kažkodėl neleido.
Kaip man su jumis susisiekti?
Sveiki, priežastis gali būti, kad jau turite anketą mūsų sistemoje. Gal galite atsiųsti savo vardą ir pavardę el. paštu - info@qbis.lt, taip pat nurodykite savo telefono numerį ir mes su jumis susisieksime.
Ieškau darbo.
Bandžiau užsiregistruoti į jūsų svetainę, bet kažkodėl neleido.
Kaip man su jumis susisiekti?
Eugenijus 2020-02-08 05:56:32
Pakankamai nemažai metų atgal esu rašęs atsiliepimą ir esu siūlęs su manimi susisiekti dėl asmeninės patirties abejojantiems žmonėms. Išvykau per šią įmonę maždaug prieš penkis metus. Tiksliau, gegužės mėnesį bus penkeri metai. Nekeičiu savo požiūrio į šios įmonės darbą, nors ir turėjome labai mažai "sąlyčio" taškų. Tai yra gera įmonė ir esminiai momentai egzistuoja visai ne ten kur daugelis bando atkreipti Jūsų dėmesį. Jeigu esate neužtikrinti, abejojate... betkada galite susisiekti su manimi dėl platesnės informacijos rūpimais klausimais elektroniniu paštu: sapunovas.e@gmail.com arba telefonu +37060012234 (tik ne darbo valandomis nuo 8 iki 17 Olandijos laiku). Nesu šališkas ar suinteresuotas pateikti viską vienokiu ar kitokiu aspektu. Tiesiog nenoriu, kad atsidurtumėte toje pačioje situacijoje kaip aš. Kai skaičiau tik blogus atsiliepimus, o galų gale nusprendęs surizikuoti, likau patenkintas ir esu jau beveik penkerius metus čia. Sėkmės, ištvermės ir visų kitų gerų dalykų Jums, skaitytojai. Taip. Yra žmonių siekiančių padėti kitiems už "AČIŪ".
Džiaugiamės, kad galėjome Jums pagelbėti. Labai šaunu, kad Jūs esate linkęs dalintis savo patirtimi. Ačiū Jums!
Ieva 2019-09-17 10:54:24
Šiandien bendravau el.paštu su šia įmone dėl kambarinės darbo Amsterdame. Norėčiau pradėti dirbti lapkričio pradžioje, dabar rugsėjo pabaiga. Dėl darbo galima kalbėtis tik einamąją savaitę prieš išvykstsnt. Aš pasipiktinusi!!! Gal jūs tyčiojatės iš žmonių??? Aš irgi turiu planų: kaip išsinuomoti butą be darbo sutarties, o jei netikčiau, tai ką tada daryti, kai jau turėsiu išvykti ant dienų?! Visiška nepagarba ir aiškus šios įmonės UAB "Qbis" požiūris į žmogų !!!
Laba diena Ieva,

Dėkojame už jūsų komentarą jis padės mums tobulinti mūsų tiekiamų paslaugų kokybę, taip pat atsiprašome, kad gal būt ne iki galo aiškiai pateikėme informaciją.
UAB „Qbis“ yra personalo atrankos įmonė, mes atliekame personalo atranką. Mūsų klientai yra Olandijos įdarbinimo agentūros. Mes pateikti konkretų Jūsų pageidavimus ir galimybes atitinkantį darbo pasiūlymą galime tik po darbo pokalbio, o darbo pokalbį galime sutarti jums patogiu laiku. Konkrečiai šiai darbo pozicijai tikrai galime gauti patvirtinimą ir prieš tris savaites, tad išvykimas per kelias dienas tikrai nėra būtinas.
Mūsų partneriai suteikia jums gyvenamą vietą nuo pat pirmos darbo dienos, tad ieškotis gyvenamosios vietos jums nereikia, viską jums suteiks mūsų partnerių agentūra.
Susisiekite su mumis elektroniniu paštu (info@qbis.lt) arba telefonu (+37052131164), mes suteiksime dar kartą visą būtiną informaciją ir jeigu jus domins darbo pozicija mes sutarsime jums patogų pokalbio būdą ir laiką.
Karalaitis Raimundas 2019-08-01 14:48:31
Ieškau darbo
Sveiki Raimundai,
Jums reikia užpildyti registraciją mūsu svetainėje www.qbis.lt ir mes jums paskambinsime.
Karalaitis Raimundas
2019-08-01 14:48:31 IP 6a6m067d
Ieškau darbo
Emigrantas 2019-07-24 23:20:21
Qbis atrodo patraukliai, bet... pokalbis per skype ir anglų kalbos žinios tragiškos. Realiai klausimų klausia iš lapų, žmogus atsakingas pats nemoka anglų kalbos. Tai viską sutarėm ir pnš, po kelių dienų skambina sako nebereikia jūsų.. po kelių valandų vėl reikia, gerai patikėjom ir išvažiavom. Nuvažiavom ankstų rytą, hotelis uždarytas, niekas neatsiliepia, nepasitinka, bent viešbutis nemokamas ir pnš. Sutvarkėm dokumentus ir iškart pasakė 3 gyvens kartu ir aš atskirai, sakė keliom dienom. Vienas išgyvenau savaitę, tarp žmonių nekalbančių angliškai, per tą savaitę dirbom 1 dieną... kitą pirmadienį išvis nedirbom, antradienį rado kažkokį kitą darbą, nes aceit sandėlį kur turėjom visą laiką dirbt jūsų nebereikia... padirbom kitam sandėlį vieną dieną, tada po darbo aš buvau šoke, atvažiavo kita kordinatorė sako susirink daiktus ir lauk iš namų.. ant gatvės pralaukiau iki 23h panašiai, kol surado vieną kambarį ir sako vieną naktį pamiegok čia ir kitą dieną perkelsim prie visų, nieko neperkėlė ir tada pasiūlė darbą skerdykloj (kaip jie sako mėsos fabrike) Tai neiškentęs išvažiavau, tiesiog nedirbsit tą ką žada jums ir mėtys iš vieno namo į kitą, bei tik žadės gerą gyvenimą.
Sveiki, apgailestaujame, kad jūsų patirtis nebuvo tokia kokios jūs tikėjotės. Jūsų komentaras mums labai svarbus tobulinant mūsų tiekiamų paslaugų kokybę. Jūsų situaciją nedelsiant aiškinsimės su mūsų klientais. Mes būtinai su jumis susisieksime ir pasiūlysime kitą darbo poziciją.
Donatas 2019-06-19 11:50:27
Jau geriau Lietuvoj dirbt už €400 nei per Qbi už €500.

Valandų duoda mazai, nuoma €400 per mėnesį, apgyvendino net ne kaime o vienkiemy
Sveiki, nematome Jūsų duomenų mūsų sistemoje. Jeigu dirbate mažiau valandų, visada galite susisiekti su Qbis agentūra ir mes išspręsimi šią problemą kartu su mūsų partneriais.
Nuomos kainas Olandijoje nustato Olandijos įdarbinimo agentūros, ir tikrai vidurkis žmogui yra apie 400 eurų/mėn.
Jau geriau Lietuvoj dirbt už €400 nei per Qbi už €500.

Pradzioje reiketu susivokti esminese savokose: Pagal Bendra Vidaus Produkta (BVP) 1 gyventojui Lietuvoje yra apie 16 000 Euro, Olandijoje 48 000 Euro. Lietuvoje uz nekvalifikuota darba mokama 2-4 Euro/val, o Olandijoje 9-12 Euro/val. Bet kokiu atveju Olandija yra bet jau 3 kartus sekmingesne uz Lietuva. Bendras kainu lygis parduotuvese yra toks pats kaip Lietuvoje +/- kai kurioms prekems. Jeigu kitas kainas lyginsim su kokiais lietuviskais, , Vasiukais“, tai gali atrodyti daug, bet paziurekit i Vilniaus, Kauno, Klaipedos kainas ir tada ta Olandija tampa lygeverte.Dabar apie Qbis: buvau idarbintas B2work agenturoje. Atvykimas sekmadieni i viesbuti, , Nimma“. Kambari viesbutyje dave nemokamai. Pirmadieni ryte dokumentu sutvarkimas. Nuveze i agenturos nuomuojama buta. Tiems kas nemoka Lietuvoje mokesciu ir gaudavo visokias pasalpas, turetu atrodyti keista, kad uz nakvyne, sveikatos draudima ar dviracio nuoma reikia susimoketi. Gyvenamoji vieta gali būti geresne, grazesne arba netokia smagi, bet tai stogas virs galvos, siltas vanduo is krano, virtuve, saldytuvas, skalbimo masina, internetas. O tai kad man patinka ar nepatinka, tai kiekvieno issidirbinejimo lygis. Agentura nera labdaros organizacija, jiems irgi reikia pinigu, taip pat kaip ir man. Todel visi taupo. Darbo sutartis yra su agentura, o ne su imone kurioje dirbate. Jei imoneje keiciasi planai, kita diena galite jau nedirbti ten, bet agenturai reikia jusu pinigu, todel jie nori kad dirbtumet vel, jie siulo kita darba. Jei tik nori dirbti, tik dirbk ir visi dziaugsis. Mano atveju tie kiti darbai manes nesuzavejo. Agentura butent yra tai, kad pradzioje, galetum apsitrinti, ismokti bent minimaliai olandu kalba. O kad viskas paprastetu galima ir duma uztraukti legaliai.
Nepeikit nei Qbis, nei B2work visi dirba, kaip gali ar moka, kartais geriau, kartais blogiau.
Neil 2019-01-28 15:36:44
Kai tais laikais dirbau per qbis, buvau jaunas, gal 20 metų, neturėjau teisių tuo metu, teko važiuoti dviračiu. 8 km reikėjo minti su sulaužytu galiniu ratu žiemos metu. Atvykus į darbą reikėjo atidirbti 8 valandas už 4 eurus su centais. Okay, šiaip ne taip susitaupiau ant asmeninio dviračio ir kažkoks lenkas pavogė jį važiuodamas atostogų. Dėl to netekau darbo nes negalėjau nuvykti į darbą ir tuo metu, mano vadybininkė buvo lenkė, pasakiau, kad lenkas pavogė dviratį. Ji labai įsižeidė ir paliko blogą atsiliepimą. Nebėra galimybės sugrįžti atgal. O dabar jau uždirbtum nebe 4 eurus su centais. Nenoriu nieko blogo sakyti, bet žmonės neatsižvelgia į kito žmogaus galimybės pasiekti darbą, kai tuo metu tai tikrai rekomendavo, nieko minėdami apie dviračius. Ech, sėkmės Jums ir toliau ieškoti mažų vaikiukų vergų
Sveiki, susisiekite su mumis ir rasime bendrą sprendimą, jeigu tiesa ką aprašėte, mes jums pasiūlysime kitą darbą;)
Dirbes B2Works per Qbis 2019-01-10 13:55:44
Laba diena ir vėl jūs su tom savo pasakėlėm, tai ar jus tikit ką jum sako b2works ar ką rašo žmonės ten dirbę? B2works agentūra apgaudinėja žmonės dar kartą jums kartoju. Man teko pačiam naudotis savo dviračiu ir jie vistiek nuskaičiuodavo mėnesinį dviračio nuomos mokestį iš algalapio ir taip buvo ne man vienam. Taip pat dirbant per B2works 1000 eur į rankas gauna tik vienetai, kadangi daugumai darbuotojų nesuteikiamos galimybės išdirbti 40 valandų į savaitę, o ir jas išdirbus daug valandų būna neįrašoma į payslipa. Nejuokinkit su tuo 1000 eur į rankas, čia ir taip kapeikos Nyderlanduose ir dar jų neišmoka tas B2works jūsų. Tai ką jūs čia kliedit? Ar galvojat, kad čia žmonės šiaip sau skundžiasi ? Gal taip ir turėtų būti, bet esmė tame, kad b2works nesuteikia to ką jūs garantuojate žmoniem. Taip kad nemeluokit jog žmonės dirbdami 40 val. per savaitę minimaliai uždirbs 1000 Eur į rankas, čia jau skaitosi neblogai b2works agentūroje o ne minimaliai. Man tą patį sakėte, tačiau nors aš to 1000 Eur pas juos nemačiau kaip ir nematė mano bendradarbiai. Dirbdami 40 val. gaudavo 820-920 eur į rankas.
Sveiki, mūsų tikslas nėra įtikinti Jus, kad B2works agentūra yra geriausia Olandijoje. Šioje agentūroje yra tikrai labai daug dirbančių ir viskuo patenkintų darbuotojų. Gaila, kad jūsų patirtis yra kitokia. Kaip ir minėjome anksčiau esant problemoms galite visada kreiptis į mus ir mes dėsime maksimalias pastangas Jums pagelbėti ir išspręsti jūsų bėdas. Mes dirbame su daugeliu Olandijos įdarbinimo agentūrų ir jeigu ateityje domins pasiūlymai visada galite kreiptis.
Dirbes B2Works per Qbis
2019-01-10 13:55:44 IP 5los4osr
UAB "Qbis" 2019-01-04 11:42:53
Laba diena, dėkojame už Jūsų komentarą. Visais atvejais, kai jūs susiduriate su nesklandumais galite kontaktuoti su Qbis agentūra ir mes dėsime maksimalias pastangas jums padėti. Taip pat mums svarbi jūsų nuomonė ir turėdami tinkamą informaciją visada siekiame gerinti mūsų ir mūsų partnerių paslaugų kokybę. Žemiau pateikiame atsakymą į jūsų išsakytus punktus.
Agentūra B2works sekmadieniais visus atvykusius apgyvendina "Nimma" viešbutyje, kuris yra puikiai vertinamas booking.com vartotojų.
Olandijoje yra priimta į darbą vykti dviračiais, taip pat jūs visada galite įsigyti savo dviratį, ir tai jums kainuos 50 ar 100 eurų, ir jums nereikės naudotis agentūros suteiktu dviračiu. Tačiau jeigu naudojatės agentūros dviračiu, jie taiko depozitą, kuris yra grąžinimas kai dviratis bus gražintas agentūrai, bei jo nuomos mokestį. Jūs patys nusprendžiate kuris variantas yra patogesnis ir priimtinesnis.
Olandijoje yra mokamas valandinis atlyginimas, tad jūsų uždarbis priklauso nuo faktiškai išdirbtų valandų. Dirbant po 40 darbo valandų, uždirbama apie 1000-1100 eurų "į rankas" dirbant nekvalifikuotą darbą.
Dirbantys 40 d.val. per savaitę, tikrai per mėnesį uždirbs minimaliai 1000 eurų,
Dirbes B2Works per Qbis 2019-01-03 12:08:00
Visiem kurie galvoja važiuoti per Qbis patariu gerai pamastyti. Vienintelis normalesnis jų partneris Olandijoje yra agentūra "Hobij", kurioje man dirbant buvo laiku mokamas atlyginimas, tačiau apgyvendinimo sąlygos tragiškos. Jei pasiūlys važiuoti dirbti per kitas agentūras, nukentėsit. Mano patirtis dirbant B2Works yra tokia, kad atvažiavus į gyvenamąją vietą kažkur mažame Olandijos kaimelyje sekmadienį niekas nepasitiko kaip buvo žadėta. Gyvenamoji vieta buvo kažkokiose arklidėse, kur ganėsi arkliai ir smirdėjo jų mėšlu. Įėjus į gyv. patalpas buvo patirtas šokas pamačius gyvenimo sąlygas, t. y. gyvena chandžiulnikai, teisti, be jokio išsilavinimo žmonės ir žinoma girtuokliauja. Visur šiukšlynas, kambarių durys nerakinamos, o miegot pasiulyta buvo rūsyje su pacais.. Žinoma pareiškus, kad tokiomis sąlygomis negyvensiu ir nedirbsiu ir važiuoju rytoj namo, buvau perkeltas į kitas patalpas, šiek tiek geresnes, tačiau taip pat katastrofa. Į darbą reikėjo minti dviračiu 12 km, automobilio niekas nesuteikė, nors pagal kontraktą, jei apgyvendinamas esi už daugiau kaip 10 km nuo darbovietės, turi skirti automobilį agentūra arba nuvežti i darbą. B2Works nuskaičiuoja depozitą už dviratį 200 Eur, net ir atsisakius dviračio vistiek nuskaičiuoja jo nuomos mokestį kiekvieną mėnesį, t.y. apie 25 Eur, gal ir nedidelė suma, tačiau t.y. jūsų pinigai. Taip pat jei nusipirksite savo apsaugos batus, kurie reikalaujami kiekviename darbe, vistiek jums atskaičiuos apsaugos mokestį. Su agentūra susikalbėti neįmanoma, į elektroninius laiškus nereaguoja, kordinatoriai niekuomet neturi laiko, nuvykus į agentūra gražiu balsu pakalba, kad atsižvelgs į nesklandumus ir juos išspręs ir vėl viskas kartojasi, nieks nieko nedaro. Qbis tik pasako, kad susisieks su agentūra ir taikys jiems kažkokias tai sankcijas už sutartinių įsipareigojimų nevykdymą, tačiau tai tik pasakos, nes tai buvo prieš 2 metus, o kaip matau iš komentarų žmonės ir toliau apgaudinėjami ir skundžiasi dėl nežmoniškų sąlygų o qbis vis tą pačią melodiją gieda. Jei dirbsit per B2Works turėkite omenyje, kad 80 proc. tikimybės bus, jog dirbsite už 500-700 Eur į rankas, gyvensite nerakinamuose kambariuose su visokiais narkomanais, vagimis, teistais už nusikaltimus, namuose dažnai girtuokliaujama, agentūra jus apgaudinės ir išnaudos, dirbsite po 2-3 dienas per savaitę. Jei pasiseks ir dirbsite 5 dienas per savaitę per B2Works uždirbsite 800 na gal 900 Eur į rankas. Čia tokie uždarbiai asmenims kurių amžius bent 25 metai, jaunesni asmenys uždirbs dar mažiau pagal Olandijos įstatymus. Ir netikėkite Qbis kad maistas olandijoje kainuoja tiek pat ar mažiau nei Lietuvoje, jis tikrai brangesnis, įpatingai mėsa. Taip, kad spręsti jums ar norite rizikuoti. Mažai daliai žmonių pasiseka gauti padorius darbus ir padorias gyvenimo sąlygas.
Dirbes B2Works per Qbis
2019-01-03 12:08:00 IP 5los4osr
Gedrius 2017-10-08 20:44:59
Neliskit jus i sita Qbis ir B2WORKS.NL
Tai variugu kontoros kurie apgaudineja tuos kurie leidzia save apgaudinet. Eigu jums nereikia nervu tai neliskit i sitas kontoras. Givensit bomzinose su narkomanais ir girtuokliajs. Adekvatus zmogus nekada nelis i tokias salygas. Eigu i tokia kontora papultu Olandai ten jau senai butu teismai. Kam jie nemoka tesiog skambinkit i Olandu TAX kontora ir bombarduokit skunduomis. jie taip pat nepaduoda jusu dokumentus i mokesciu kontora. Vienu zodziu tai grinas sukciu burelis kuris jau senai turi atsistesti kur jie ir vieta.
Sveiki Giedriau,

Aprašykite savo situaciją mums el. paštu info@qbis.lt, nurodykite konkrečius faktus ir mes susisieksime su agentūra.
Dainius 2017-10-10 17:06:43
Zmones gauna apie 5 euro i valanda ant ranku. Dirbsit 2-3 dienas i savaite taigi reikes eiti vogti kad nepadvest nuo bado. Geriau eigu norit Olandija tai registrokites tik Olandu firmose. Lietuviu, Latviu, ir kitu Arabu ir visokiu ciurku kontoras ignorokit. B2Works.NL tai ciurku kontora jiems net neleidzia junkti sildimo nes tada atsius baudas. Vienu zodziu tai vergu krantas kuriame jie sedi ir dreba kad tik direktorius neatsiustu baudu. Taip pat jie ne paduoda dokumentus ji mokesciu inspekcija, faktiskai jus dirbat nelegaliaj. Ten vieni pazejdimai ir visiem nusispjaut nes zmones tili. Vergai yra vergai! Taigi jieskokit per googla Olandu kontoras jie turi daugiau atsakingumo. Galit padandit sita https://www.nl-jobs.com pazistamas ten buvo. Ten ne rojus bet mokejo.
Sveiki Dainiau,

Nora 2017-12-09 15:28:31
B2Works.NL nedirbkit, is manes pavoge 220 euru ir net nesitikiu atgauti yra ir daugiau apgautu lietuviu ir ne tik. Tikrai yra daug patikimu agenturu pasidomekti ir nereiks taip baisiai visko patirti kaip man, kad pavagia ir taip sunkiai uzdirbtus tuos kelis eurus.

Prašome atsiųsti konkrečius faktus ir mes susisieksime su agentūra dėl jūsų situacijos.
Nikas Klimčiauskas 2018-05-28 13:36:06
Pokalbį turėjau su Indre iš šios įdarbinimo agentūros. Kaip galima dirbti darbą su žmonėmis, kai tavo bendravimo įgūdžiai prilygsta beždionei, tikrai nelikau sužavėtas, siūlau nesigadinti nuotaikų ir apeiti šią agentūrą :)
Laba diena Nikai,

Dėkuj už pastabas, tobulėsime!
Gintas 2018-06-05 18:59:38
As metus dirbau per b2works.paskui gavau tiesiogini olandu kontrakta...kai deklaravau pajamas, tai islindo galai, kad per tuos metus, b2works nemokejo mano sveikatos draudimo, nors kas menesi nuskaiciuodavo 86 eurus "draudimui"... Taip kad metus dirbau neapdraustas! Ir nezinojau sito... Ir turejau sumoket 1400e bauda... Taip kad spreskit patys
Laba diena Gintai,

Prašome atsiųsti savo duomenis info@qbis.lt, mes susisieksime su agentūra ir padėsime jums išspręsti šią situaciją.
Noriu per sia agentura padirbeti, bet vienai labai nedrasu. Gal atsirastu vienisa moteriske, kuri taip pat neturi kompanjones. Man 47 metai. Mano email. irenaz70@hotmail.com
Užpildžiau anketą Qbis puslapyje, iš karto susisiekė vadybininkė, patikrino kalbos žinias per skype ir perdavė mano duomenis įdarbinimo agentūrai jau tiesiogiai Vokietijoje - Humanus Personalservice GmbH. Tik geriausi atsiliepimai - surado norimą darbą, apgyvendino. Vokiška darbo sutartis, draudimas ir t.t. Qbis tarpininkavo, atsakė į visus rūpimus klausimus, padėjo išvykti. Patenkintas tiek jais, tiek surasta įdarbinimo agentūra Vokietijoje - Humanus Personalservice GmbH. Mokėti nieko niekam nereikėjo, viskas kaip ir buvo žadėta, tikrai rekomenduoju.
Dainius 2017-10-10 17:06:43
Nikas Klimčiauskas
2018-05-28 13:36:06 IP 28p8car4
Kas nors darbinasi siuo metu? Kokia jusu nuomone apie sia idarbinimo istaiga? Ar verta per ja vaziuoti?
Noriu pranesti apie viena darbuotoja is qbis kolektyvo. Kuris pasizymi tikru izulumu ir nederamu bendravimu. Keista kaip gali tokie dirbti tokioje imone kuri bendrauja su zmonemis ir suteikia jiems darba.
Lina 2017-10-10 10:05:20
aciu Giedriui...ir as planavau per juos i Olandija, gal galit parasyt kiek grynais i rankas gaunasi, nes kiek as su jais kalbejau tai man mazokai pasirode, palyginti su kitom agenturom.Kas turi patirties pasidalinkit prasau, atmetus visas nuomas, maista ir t.t.
aciu
Gedrius 2017-10-08 20:44:59
aciu
Neliskit jus i sita Qbis ir B2WORKS.NL
Kas dirba dabar per B2works? kaip sekas?
Agne 2017-05-02 15:22:52
Saunuoliai! Gavau viska kas buvo zadeta, net geriau nei tikejausi.
Placiau galima ?
Sveiki gal kas isvykstate per qbi penktadieny is alytaus
Tomas nusvilom 2017-06-19 23:38:24
Su drauge norėjome padirbėti užsidirbti, sako iš qbis paskambines kad yra geras varijantas. Reikes gyventi 5-6 asmenim vasarnamio tipo name. Nuvykome savo automobiliu. Visą diena tampėmės po įstaigas pildėm dokumentus. Pagaliau davė adresą kur vykti į gyvenamą vietą. Nuvykome likom šokiruoti... Kambaryje dvokas lyg butų kas nors numires. Tame name yra apie 50+ kambarių. Virtuvė tragiška likome be zodziu. Skambinejome musu agentei ji vaidino kad nezinojo situacijos, pradejau reikalauti kad vygdytu isipareigojimus pagal sutarti. Pradejo grasinti kad as niekada daugiau nedirbsiu su ju kompanija (niekinanciu balsu) lyk buciau ne zmogus. Paziurejau i savo drauge, ji verke po 1, 5 tukstanciu km keliones negalejo normaliai atsigulti pasiilseti. Jauciausi susiktai. Sakau tai kad atvesiu batus ir rubus grazint ir isvykstu jai nesielgia kaip su zmonemis. Pasake kad vykciau i savo susikta sali ir mete rageli. Uzsibookinau viesbutyje kambari. Po 5. Minuciu skambina jau normaliu balsu sako turiu jum normalu kambari tuoj susisieks. Daugiau nepaskambino man ji. Moralas toks tegu ciulba agentai ka nori, bet savo tautiecius kaip vergus duot kitai saliai. Zemas reikalas. Laime kad taupeme truputi isvykimuj pries kelione, bei vykome savo automobiliu. Ir nepaklauseme qbis patarimo kad pasiimti kokia 50€ ir uzteks. Butumem tureja art ir gyvent kaip gyvuliai... Saugokites (gal kam ir pasiseke)
Mes su draugu taip pat labai nusivylėme tiek su gyvenamuooju bustu, tiek su darbu (sake jog darbas nesunkus ir po 8h dirbsime). Vergovė neišpasakytą, įmonė net neinformuoja, kad pasiimti savo safety shoes, nes agentūrai kuriai priklausai, bando tik iš tavęs sukaupti kaip įmanoma daugiau sau pinigų, jei batai kainuoja 12 euru; sumoki agentūrai 25 eurus, o kojos ne tik kad prakaituoja bet po tiek valandu darbo tiesiog tu jau ne tik kad nebejauti kojų bet ir savo nugaros. Realiai poros apgyvendinamos atskirai, o ne kaip visi galvoja, jei vienam darbe dirbsi, tai vienoje vietoje ir gyvensi... O iki darbo kaip pasiskeks, gali tave apgyvendinti stoviklavietės vietoje, kur kambariai nerakinami, duoda raktą tik nuo pagrindinių durų, tai realiai kas nori tas gali ateiti ir daryti kol tu dirbi. Nėra saugu... Arba nebent su draugu priėjome išvados, kad važiuoti su savo mašina ir vsio... Tiesa jei tu ir papuoli ale i vasarnamio tipa, tu negali rinktis su kuo gyvensi, nes žmonės skirstomi kaip papuola, gali gauti vienvietį kambarį ir gyventi dviesi, gali gauti kambari tarp tuoleto su dusu bei living room tarp tavo kambario, užmigti yra 2% tokiose sąlygose, nekalbant jau apie savo daiktų padėjimą ir jų užrakinimą. Iš tikrųjų jei patekai į stoviklavietės vietą tai nenustebkite, čiūžiniai minkšti, kad tu net negali išsimiegoti, kambariai visai nevalyti, pilna tiek šiukšlių tiek atsidaryti lango normaliai negali, nes dėl ale jų saugumo tu gali tik viena mažiuka atsidariti, o tai kur pasidžiauti po dušo rankšluosti irgi bėda. tiesiog gyveni kaip kiaulydėje, o iš tavęs kievieno nori beveik po 100euru per savaite imti, kur tai matyta... Tavo kordinatore priskirta nereaguoja į jokias žinutes, jog negali išsimiegoti ir nori ramesnio busto ar nori tiesiog pakeisti darbą... Nes matot jiems tas paranku, jus durneliai arkite kaip arkliai, o mes jums gal po 2savaičių ką nors sumokėsime. Kodėl negalima leisti pasirinkti kuriai kompanijai olandijos priklausysi, nes yra žmonių kurie už tą pačią kaina gyvena 4žvaigždučių višbutyje, negi manote stovyklavėte ir viešbuis gali imti tas pačias kainas!!!!! Vagyste vidury dienos, daug kas nėra pasakoma, o jau kelionė su mikroautobusais tai patyliu, jei kam teks geriau žiūrėkites gal privačiais... Gyvenamas plotas 2, 5 x 2, 5 ant dviejų žmonių, negi jus manote tai normalu iš kiekvieno imti po beveik 100 i savaite - 200 euru už du žmones gaunasi, ar tai normalios sąlygos... Visa laimė nepaklausėme ir turime daugiau pinigu. O parduotuvių šalimais nėra, vietinė ale užeiga kur pardavinėja maistą, kainos 3 kartus brangesnės negu kitur...Jei tu per klaida nenuėja į darbą, siunčia žmogų žiūrėti kas nutiko, po to kompanija skambina tau i tavo nr kuris pagal viską yra ant romingo ir jiems nerūpi kiek pinigų tau priskaičiuos; o paskui pareiškė jei jums su draugu nepatinka sąlygos tai galite varyti atgal į savo sušikta šalį, ar tai yra normalus bendravimas su būsimais darbyuotojais, kurie reikalauja kas pagal viską jiems turėtų būti priklausoma ??? Jei kiekvienas taip ims durinti, tai tuoj dauguma įmonių neturės ką siųsti, o tuo labiau nebus vergu, kurie bent kažkiek gerbia save ir myli save, nes jau sąlygos tai....
Košmaras ir tuom viskas pasakytą. Tikrai Tomai mes suprantame jus, būtų džiugu susisiekti su jumis, plačiau pabendrauti kas kur buvo ir panašiai... Parašykite savo kontaktinius duomenys (el pašta) jog kaip nors susisiektumėme ar kaip nors užšifruota žinute.
Paskaitykite sita straipsni apie Qbio agentura zmones pasakoja savo sekmes istorijas http://m.delfi.lt/auto/laisva-pavara/article.php?id=74111880 kaip supratau darbo duoda bet kas nori tas dirba ir uzsidirba kas nenori suda volioja ir nedirba. Jei tai butu a*******i apie juos dwlfije ir ziniasklaidoje nerasytu teigiamai pres pora metu kiek girdejau apie qbi kad patikima agentura pati zadu per ja vazuoti rudeni
Saunuoliai! Gavau viska kas buvo zadeta, net geriau nei tikejausi.
skaitau atsiliepimus ir klausiu ir gi dirbu dabar jau per 2 agentura o kuri rimta agentura lt -nematau ne vienos todel juokinga kaip klausia kas gero ar nu nieko per lt agenturas jos tiekia pigia darbo jega uzsienio agenturoms nebent paciam tiesiogiai kur iseitu isidarbint, , ,
Qbis, gal ir nieko įmonė, nes kiek anksčiau girdėjau, tai būta žmonių kurie neturėjo babkių tai išlėkė dėka jų sutartinės pagalbos, o dabar babkių jokių nereikalauja kaip kitos kur visokie reikalingi administraciniai mokesčiai ir panašiai. Kalbant apie jų partnerius kuriems rekomenduoja, tai kiek susidarė nuomonė kad globose ne labai nori atsiskaityti, o progresas moka tokias algas, kokias galima pasidaryti Lietuvoje kontoroje progreso lenkų priveista ir jie pagrindę kiša lenkus o lietuvius į supystus darbelius. Jeigu kas pateksite per Qbį į progresą tai neikite pas vadybinikę gosia nes kiek girdėjau tai dauguma verkia jos atliekamų darbų, meluoja ir kyša į supystus darbus kur blogas atlyginimas ir panašiai. Šiaip, gal ir nieko bet per tokius vadybinkus kiti bėga nes galvoja kad durnių laivas.
D.M. 2016-11-09 08:51:09
Sveiki noreciau isvykti dirbti per sia firma Qbis y olandija kokie butu patarimai atsiliepimai kaip ten gyvenimo salygos ar labai sunku? Is anksto ačiū uz informacija
Ar pavyko isvaziuoti? O gal susiradote kita agentura? Planuoju isvykti i uzsieni, bet neapsizprendziau per kokia butent agentura geriau butu. Gal bus dar norinciu kazka suzinoti ar kartu aptarti? Susisiekite su manimi fb: Erika Si ARBA elinapeach@gmail.com. P.S. русских людей ждем также!! :)
Kokie nevykėliai ir a*******i dirba ten. Išvažiavau, permetė per begalę darbų, galų gale dingo darbas ir nebemoka pinigų. Nei vienas nenori kalbėtis, email nereaguoja nieko neišsiaiškinsi. Į skyrių nuvarai ir sako pasiskambint.. Niekas ragelio nekelia ir nesikalba. Sėdi Lietuvoj toks Mantas ofise... Bėkit kaip nuo velnio.. apipis kiekvieną. Sako, kad jo čia galima uždirbt didelius pinigus, o kai nuvarai tai dar ir skoloj lieki (iš praktikos). O labiausiai man patiko tas kai po savaitės be darbo sėdėjimo iš pačio hobij kontoros viršūniu tipo.. gauni tokį laiškelį:
for next week i dont need You anymore so You can leave camping this weekend.
Py*****tai, ne žmonės.
Atsiprašau ir nesigailiu.
Dirbi kelias savaites jie nieko nemoka nedarykit klaidu nevaziuokit per sia firma patariau koks siaubas laiko kaip siuniuka kada reikia tada dirbi bet uz tai nieko negauni b2works tokia ziauri kompanija jie tik lupa pinigus cia tik n********i gali dirbt nes jiems px is kar sakau turesit reikalu su policija norint atgaut savo pinigus siaubas!!!
Ziauru kokie a*******i yra patyriau savo kailiu zmones rimtai nevaziuokit per sia firma nieko nepesit apgaus ir grysit atgal be savo uzdirbtu pinigu...
Sveiki visi,

keista, kad žmonės, regis, visai neskaito komentarų ir brenda į tą pačią pelkę: Qbis yra visiškai neįgali įmonė, kuri gauna iš HOBIJ pvz. atlyginimą už kiekvieną naują žmogų, tad nenustebkit, jei jus išsiųs dirbti į Olandiją labai greitai, o jei kas nepatiks-ignoruos jūsų prašymą rasti kitą darbą ar spręsti problemas. Dirbau Hobij agentūrai Warder kaime. Moki 91 eu. per savaitę už dvivietį pokario metų apskretusį viešbučio kambarį, internetas neveikia dažniausiai. Vieną dieną dirbi, kitą-gali nedirbti. Niekada neturėsit laisvų savaitgalių, nebent sekmadienį. O šeštadienis pagal juos-eilinė darbo diena, tad didesnio tarifo nesitikėkit. Taip pat būsit priversti dirbti naktinėje pamainoje ir/ar viršvalandžius. Nieko negali planuoti, asmeninio gyvenimo neturi. Buvo man, kad ir 9 dienas iš eilės nedirbau. Mokesčiai Olandijoje dideli, maistas TIKRAI brangesnis nei Lietuvoje. Reziume, susitaupyti vargiai ar daug pavyks.
Sveiki. Apie gruodzio 15 vaziuoju i olandus su savo auto. Vaziuoju i veghel - hobij. Skype ScrewYou3
sveiki,
mastau vykti i olandus arba UK, norvegus sausio-vasario menesi 2017m. vienam kaskaip nedrasu ieskau kas drauge kaska mastot?
lauksiu info
echo19830314@gmail.com

Nermeka
HireLabas Group

Adresas: Vasaros g. 24, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas Grupė – tai tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Ukrainoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog...
Atrankos
Atranka360

Adresas: Lvovo g. 105A, Park Town verslo centras, II aukštas, LT-08104 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai.
Daugiau apie mus kviečiame skaityti: http://www.atranka360.lt Atranka360 – personalo paieškos ir atrankos kompanija, taikliai ir betarpiškai padedanti verslui pritraukti tinkamiausius specialistus ir vadovus visoje Lietuvoje. Visos mūsų atrankų specialistės pasižymi giliomis psichologijos ir verslo žiniomis bei...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: H. Manto g. 22-416 (Herkaus galerija 4 a.), LT-92445 Klaipėda.
Veiklos sritys: personalo atranka; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Didžiausią vertę įmonėms sukuria žmonės. Šiandien kompanijų vadovai susiduria su iššūkiais: kaip laimėti kovą dėl talentų? Jau 12 metų Lietuvoje veikianti skandinaviško kapitalo įmonė, tarptautinė personalo valdymo ir atrankų kompanija „Soprana Personnel International“ žino patikimus metodus, kaip rasti ir...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Graužupių g. 12C, LT-14187 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...

Jungtinėse Tautose perspėjimai dėl naujo "šaltojo karo" grėsmės
Jungtinėse Tautose perspėjimai dėl naujo "šaltojo karo" grėsmės 09-22 20:08
Jungtinių Tautų generalinis sekretorius Antonio Guterresas antradienį paragino pasaulį neleisti, kad tarp JAV ir Kinijos kiltų "Šaltasis karas", ir nutraukti konfliktus, kad pagrindinį dėmesį...
Nobelio premijų teikimo ceremoniją pakeis televizinis renginys
Nobelio premijų teikimo ceremoniją pakeis televizinis renginys 09-22 19:43
Pirmą kartą nuo 1944 metų dėl COVID-19 pandemijos atšauktą tradicinę Nobelio premijų teikimo ceremoniją pakeis televizinis renginys, antradienį pranešė organizatoriai.
Dėl COVID-19 pavojaus atidedamas ES viršūnių susitikimas
Dėl COVID-19 pavojaus atidedamas ES viršūnių susitikimas 09-22 19:34
Europos Sąjungos lyderių susitikimas, turėjęs prasidėti ketvirtadienį, atidedamas, nes Europos Vadovų Tarybos pirmininko Charles'io Michelio apsauginiui buvo nustatytas koronavirusas.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

American Express 98,17 -5,09%