Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę PZU Lietuva gyvybės draudimas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę PZU Lietuva gyvybės draudimas

Atsiliepimai apie PZU Lietuva gyvybės draudimas, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie PZU Lietuva gyvybės draudimas, UAB

Buves darbuotojas
2020-09-17 08:39:31 IP 2ju3l7l9
Niekam niekada nerekomenduoju dirbti šioje vietoje.
Milžiniška darbuotoju nepagarba, kai vadovai save aukština iki padangių ir laiko darbuotoja kaip neišmanėlį.
Pastovus valdžios spaudimas, kad pasirašyti kuo daugiau sutarčių ir nesvarbu ar konsultacija buvo atlikta sąžiningai kliento atžvilgiu, taip pat kontaktų neduoda ir reikalauja siūlyti paslaugas visiems draugams ar pažįstamiems
Neatliekant reikiamo sutarčių kiekio per mėnesį, vadovai net nemėgina išsiaiškinti kame problema ir nepadeda.
Galiausiai, karantino metu atleidžia, padarydami viską taip lyg butų darbuotojo noras išeiti. Neatraso į laiškus, nepaaiškina kodel yra atleistas darbuotojas ir prie visa to dar liepia gražinti suma pinigu.
Taip pat likusiems darbuotojams pasako, kad išėjai savo noru :)
Sugadinti nervai, išsekusi kantrybe ir dar daug daug galėčiau pasakoti apie šia įmonė ir jos siekimą kiekybės o ne kokybės.
Taip palikti visko aš nežadu, tačiau niekam nesiūlau čia dirbti, na nebent patiks, melas, kad laisvas grafikas ir geri pinigai tačiau nei vieno nei kito lengvai negausit ir visada būsit spaudžiami valdžios :)
Labai esu patenkintas, vienintelė įmonė draudimo, pakeitusi mano nuomonė apskritai apie draudimą. Buvau priešiškai nusiteikęs kol neapdraudžiau visos savo šeimos ir kai ištiko mus nelaimė gavome labai didelė išmoka, vaikui sukaupėme pinigus jo dabartinėms studijoms ir pirmai mašinai. Labai šaunu, ir labai džiaugiuosi atėjęs į tą pirmąją konsultaciją;)
Sveiki, tikrai esu patenkinta Pzu kompanija.Turiu savo konsultante.Į visus klausymus atsakys, patars.Dirba sąžiningi žmones.Jau esu su šia kompanija 10metų.
Labai šaunūs žmonės dirba, visada atsakys į visus klausymus. Pati esu apsidraudusi jau 5erius metus ir esu labai patenkinta.
Esu apdraudusi savo dukrytę, kaupiasi gerai tikrai neturiu ką blogo pasakyti.
Ne vieną pažįstamą turiu irgi apsidraudusius pzu ir gavo žalas nesiskundė (turbūt geri dalykai nutylimi, tik blogi viešinami
Norėjau pakeisti tik naudos gavėją. Kadangi apdraustasis karantino metu neteko darbo, PZU padidino įmokas 12, 56 EUR/mėn. - padidėjo traumų rizika. Ir pikta, ir graudu iš tokio noro pasipelnyti. Atsargiai su tokia kompanija
Didelis darbuotoju atlaidumas, kai pildeme asmeniskai susitike buvo sutarta ir pazymeta kad reikalingi visi draudimai su visais rizikos faktoriais, o ne tik nuo mirties, bet kai atsitiko nelaimingas atsitikimas konsultante pareiske kad butinai turime issiusti visus issrasus, kad uz luzi bus skirta ismoka, taciau po svarstymo paaiskejo kad punktas del nelaimingu atsitikimu tiesiog buvo pamirstas itraukti i galutine sutarti, mat tai darbuotojos klaida, bet vistiek ismokos negausiu. geras patis pripazista bet to nieks nekompensuoja!!!!!!!! Ar tokiam draudime noresis dar draustis?!!!
Bardakas ir apsurdas!!!!!!!!!!!
Turėjau 3 pakopos pensijų sutartį, pasirašiau 2019 kovą. Taip nutiko, kad ėmiau lauktis ir gruodžio mėn susisiekiau su savo konsultantu ir paprašiau stabdyti sutartį, kol būsiu motinystės atostogose. Jis sakė pasiaiškins kaip tai galima daryti ir su manim susisieks. Tada informavo, kad galėsiu stabdyti, kai sueis 12 mėnesių, todėl dar 3 mėnesius mokėjau įmokas. Kovo mėnesį gavau iš jo prašymo formą, ją užpildžiau ir nusiunčiau konsultantui D. Jis su manim nebesusisiekė, bet maniau sustabdė. Balandį gaunu sąskaitą įmokai kaip įprastai ir suprantu, kad jis nieko nesustabdė. Pasiskambinu bendruoju tel ir paaiškėja, kad galiu stabdyti tik po 36 mėn. Paklausus apie darbuotojų nekompetenciją ir galimą kompensaciją už klaidingą informavimą nutraukiant sutartį, man buvo pasakyta "atsiprašome už nesusipratimą". Taip kad nerekomenduoju jokiu būdu, nei šios bendrovės, nei konsultantų, nes klientų neteisingas informavimas ir jų pinigai šiai bendrovei yra viso labo nesusipratimas
Per 4 metus kaupiamojo draudimo sumokėjau 1786 eur įmokų. Sukaupiau 1114 eur. Tai reiškia, kad 672 eurus (tai sudaro 38 procentus!) mano įmokėtų pinigų PZU tiesiog pasisavino. Kai atėjau nutraukti sutartį, man sakė "taigi jums turėjo paaiškinti, kad tik pirmuosius tris metus tokie dideli mokesčiai", o maždaug paskui jau prasideda tikrasis kaupimas. Per tuos keturis metus PZU investuodama man uždirbo 18 (aštuoniolika) eurų. Pabandykit įsivaizduoti, ar per likusius 6 metus įmanoma taip fantastiškai sėkmingai investuoti, kad būtų galima klientui grąžinti jo pasisavintus pinigus ir dar, kaip žadama sudarant sutartį, išmokėti jam didesnę sumą, negu jo realiai įmokėti pinigai. Sakysit, betgi per tą laiką aš buvau apdrausta gyvybės draudimu? Taip, bet tik minimaliai sumai - 3 tūkstančiams eurų. O bet kuriame draudime galima apsidrausti gyvybę ir nuo nelaimingų atsitikimų žymiai didesnei sumai už 20-30 eurų per metus.
Rusejo men. patyriau galvos trauma su smegenu sukretimu. Po galvos traumos man nustate vienos akies tinklaines atsoka, vienos akies vyzdzio inervacijos sutrikima, vestibulini sutrikima. Gydytoju konsultacijoms, istyrimams, vaistams isleidau daugiau nei 800 euru. Ir dar pabaigos nesimato, nes vaistus reikes gerti 3 men., o gal ir ilgiau. Akies atsokusia tinklaine reikes gydyti lazeriu. Reguliariai tikrinti akis, nes po traumos sokineja akispudis. Pzu draudimo imoka moku beveik desimt metu po 29 eurus kas men., nei karto nevelavau. Uz mano galvos trauma su smegenu sukretimu gavau is PZU draudimine ismoka tik 28 eurus su centais (100 LT)!!! Labai gaila, kad tokio pobudzio traumos, taip menkai vertinamos. Juk po bet kokio smegenu sukretimo pasekmes sveikatai gali likti visam likusiam gyvenimui.
Laura 2018-07-24 17:12:09
Jei bankas per kurį dariau draudimą yra s*****i, tuomet niekuom šiais laikais negalime pasitikėti. Aiškinausi per visur, net per banką, sutartis tiesiog buvo nutraukta. O mūsų įmoka nieks nežino kur dingo. Tai laimei, kad pastebėjau laiku ir prapuolė tik viena įmoka, o ne žymiai daugiau. O sutuacija labai aiški. Dabar visi nuo savęs nusimeta atsakomybę.
Dabar kaltų nebėra, bankas atsakomybės neprisiėmė, o telefonu nurodytu skambinau. Deja kaip minėjau anksčiau sutarties pasirodo nėra, nutraukta, arba kažkokiu būdu pasimetė... bet laimei pasimokiau, nebesidraust, nei per tarpininkus, nei per draudimo bendrovės, o tuos pinigus kaupt savarankiškai.
Pateikiau įmokų atidėjimo sutartį, o sąskaitas vis siunčia. El. paštu atsako automatas kad laiškas gautas, bet atsakymo nesulaukiu. Nėra net kur paskambinti, nes telefonai viešai neskelbiami. Kur Jūs dingote draudėjai ???
Tikra sukčių kompanija. Vaikas buvo apdraustas nelaimingų atsitikimu metiniu draudimu. Kai įvykus nelaimingam atsitikimui paskambinau, kad sužinoti kaip daryti, kaip registruoti nelaimingą atsitikimą, sužinojau, jog draudimo nėra!!! Nėra?! Kaip nėra, juk kas metus automatiškai atskaičiuodavo pinigus iš sąskaitos. Paaiškinimas, vienas sutartis perėmė Lietuvos draudimas, kitas sutartis perėmė Gjensedige dar vienos liko PZU, taigi pasirodo sūnaus draudimo nėra niekur, nei vienoje kompanijoje. Tai kur nuėjo pinigai? Kažkoks siaubas, niekam nerekomenduoju draustis per šia kompanija, ir aplamai gerai pagalvot ar verta drausti bet kuriame draudime. Geriau jau tuos menesinius ar metinius pinigus dėti atsirai, į kažkokią sąskaitą, kad bėdai atsitikus busiu tikra, jog turėsiu pinigų sumokėti už traumas ar kitus nenumatytus atvejus.
Ir aš ką tik po nudegimų šios kompanijos. O situacija tokia, kai sudarynėjau sutartį kalba ėjo apie 10 metų, kad po 10 metų galėsit pasiimti visą savo sukauptą sumą. Ir ką jus galvojat aš ją gavau.... Tikrai ne. Iš sumokėtų 5ooo eurų per tuos 10 metų aš atgsusiu vos 2000 eurų su visais atskaitymais ir baudom. Galit pagalvot aš dar baudos gavau 30 eurų ale nutraukiau sutartį. Nes jiems šelpti tūrėjau dar 16 metų, kad atgaučiau neaišku tik ką..... Tai žmonėms linkiu apeiti tas draudimo kompanijas ir pagalvoti kitokių ir kaupimo būdų ir sveikatos apsaugos. Ką ir darysiu aš po šio nemalonaus potyrio. Gerai, kad akys atsimerkė ir po 10 metų
Sveiki, esu PZU draudimo kliente 10 metu, pries 1, 5 m. patyriau trauma, paskambinau savo konsultantei p.Dalei, paaiskinau padeti, ji kaip visada, maloniai man viska isaiskino, pasibaigus gydymui pateikiau reikiamus dokumentus, ir uz dvieju savaiciu gavau mane tenkinancia draudimo ismoka.Kol kas esu siuo draudimu ir savo konsultante patenkinta...
Melagiai sios PZU Lietuva agenturos tiek darbuotojai, tiek sutartys! Savo nuoziura pakeicia sutarti, neispeja, neatsiklausia. Turejau gyvybes draudima su visais padidintos rizikos draudimais, pasibaigti ar pakeisti galima pagal sutarti mirus, nemokant, nebedirbant, atsisakius sutarties, sukakus 65 metams. Man sukako 62metai. Visai atsitiktinai nuejus ir paprasius atkopijuoti nauja sutarti issiaiskinau, kad nebera ne tik visu kritiniu ligu, bet ir draudimo nuo traumu, liko tik uz mirti!!! O juk nei paklause, nei ispejo. Buciau pasimovus ant siu sukciu sakes istikus bedai!!! Stebekit savo sutartis ir karts nuo karto pasidomekit, jei seniai mokat imokas uz ka mokat... Tarp kitko sutartis pratesiama kiekv metais automatiskai..
Gailiuosi sudariusi gyvybės draudimo sutartį išvis. Pirmiausia buvo šnekėta apie 15m terminą. Tik vėliau pamačiau, kad terminas vis gi 25m ir dabar aiškina, kad anksčiau nutraukus bus suma apmokestinta.
O geriausia, kad tarkim draudžia nuo laimo ligos. Vaikas persirgo, bet išmokos negaus, nes negulėjo ligoninėj! Tai jie draudžia nuo ligos, ar nuo gul4jimo ligoninėj?
Geriau kaupti banke ir drausti paprastu draudimu nuo traumų. Tikrai daugiau naudos bus. Nes po 4m sąskaitoj gyvybės draudimo mažiau lėšų nei sumokėta, nors visada dirba investavimas pelningai.
Už Achilo plėšymo gavau išmoka 115, 80. Tik vertimas iš Islandų kalbos kainavo 30 euru, už gipsą su ramentais sumokėjau dar 100 euru, tai išmoka net šių sąnaudų nekompensavo!!! Labai nusivyliau ir ruošiuosi nutraukti sutartį, telefonu gavau paaiškinimą, kad turiu džiaugtis, kad esu gyvas
Norėčiau pasidalinti nemaloniu šiandienos nutikimu: PZU klientas esu ne pirmus metus ir patardavau savo artimiesiems taip pat draustis ten, PZU vadybininkei pasiūlius papildomą paslaugą "Pagalba kelyje" neatsisakiau. Šiandien sugedus mano automobiliui nusprendžiau pasinaudoti apmokėtu pasiūlymu, paskambinus i PZU teko nemaloniai nusivylti... Paprašė automobilio valstybinio numerio, pasakius numerį gavau atsakymą kad niekuo negali padėti, nes jų programoje įvyko klaida ir jie nemato duomenų. Pagalba man nebuvo suteikta... Esu labai nusivylęs ir manau nebesinaudoti jų teikiamomis paslaugomis, nepatariu ir kitiems. Vienu žodžiu s*****i...

EDRAUDA, UADBB
DRAUDIMAS INTERNETU

Adresas: Šeimyniškių g. 21, LT-09236 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas.
Draudimo brokerių įmonė EDRAUDA įkurta 2009 m. ir skirta šiandieniniam Lietuvos vartotojui, kuriam ypač svarbus tapo laiko ir kokybės santykis. Čia skirtingos draudimo bendrovės konkuruoja dėl jūsų dėmesio. O kur konkurencija, ten skaidrumas ir žemiausios kainos. Pagrindinis mūsų tikslas - suteikti klientui...
UAB "Finance Property"
Nepriklausoma žalų administravimo ir sureguliavimo įmonė

Adresas: Antakalnio g. 42-40, LT-10304 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; nekilnojamasis turtas; statyba; tarpininkavimas.
UAB „Finance property“ įkurta 2009 metais, teikianti kompleksines ir dalines žalų administravimo, kilnojamojo ir nekilnojamojo turto vertinimo,sugadinto turto realizavimo, statybos/remonto darbų, nekilnojamojo turto pardavimo ir kitas paslaugas. UAB „Finance property“ aukščiau išvardintus veiksmus atlieka...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Blaupunkt, Clarion, Parrot, Manta ,Modecom, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos sistemos, paieškos sistemos, transporto kontrolės sistemos, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis...
Riaturas plius
Adresas: Vytenio g. 6, LT-03113 Vilnius.
Veiklos sritys: draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Kelionių organizatorius „Riaturas Plius“ siūlo Jums poilsines keliones į populiariausius kurortus Turkijoje, Graikijoje, Bulgarijoje ir kitose šalyse. Taip pat siūlome pažintines keliones į gražiausius Europos miestus autobusu, lėktuvu bei keltu. Įmonės „Riaturas Plius“ darbuotojai patikimai ir laiku padės...
TS GROUP
Vialtis atstovas

Adresas: Pažaislio g. 6-1, LT-45362 Kaunas.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; draudimas; finansai.
360° TS Group – oficialus „Vialtis“ atstovas Lietuvoje. MOKESČIAI UŽ KELIUS IR TUNELIUS Mokėjimas už kelius ir tunelius gali būti sklandus ir paprastas, kai dirbate su Vialtis. Nesvarbu, kokiose Europos šalyse važiuoja Jūsų transportas, Vialtis centralizuotai valdo mokėjimus kelių kortelėmis ir aparatais...

Jungtinėse Tautose perspėjimai dėl naujo "šaltojo karo" grėsmės
Jungtinėse Tautose perspėjimai dėl naujo "šaltojo karo" grėsmės 09-22 20:08
Jungtinių Tautų generalinis sekretorius Antonio Guterresas antradienį paragino pasaulį neleisti, kad tarp JAV ir Kinijos kiltų "Šaltasis karas", ir nutraukti konfliktus, kad pagrindinį dėmesį...
Nobelio premijų teikimo ceremoniją pakeis televizinis renginys
Nobelio premijų teikimo ceremoniją pakeis televizinis renginys 09-22 19:43
Pirmą kartą nuo 1944 metų dėl COVID-19 pandemijos atšauktą tradicinę Nobelio premijų teikimo ceremoniją pakeis televizinis renginys, antradienį pranešė organizatoriai.
Dėl COVID-19 pavojaus atidedamas ES viršūnių susitikimas
Dėl COVID-19 pavojaus atidedamas ES viršūnių susitikimas 09-22 19:34
Europos Sąjungos lyderių susitikimas, turėjęs prasidėti ketvirtadienį, atidedamas, nes Europos Vadovų Tarybos pirmininko Charles'io Michelio apsauginiui buvo nustatytas koronavirusas.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

American Express 98,17 -5,09%