Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Pušyno poilsiavietė, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Pušyno poilsiavietė

Atsiliepimai apie Pušyno poilsiavietė, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Pušyno poilsiavietė, VšĮ

Žmonės įkūrę šią vietą :šaunuoliai, drąsūs, kilnūs, darbštūs...
Poilsiavietėj, gali pasportuot, nes yra aikštynas, pasimaudyt nes yra kubilas tvenkinys, vaikučiams supynės...galima su šeima atokiai šašlykų išsikept...
Yra kur pasikščiot ir ką pamatyt, pvz angelų kalva....buvau maloniai nustebinta gėlių grožio seklytėlės, upeliuko sutvarkymo...kiekvienas kampelis išpuoselėtas.Yra konferensijų salė ir privatus numeris dviems ar daugiau po atviru dangum (stiklinis kupolas), naktį galima matyti žvaigždes...apie savininkų moralę liudija ne tik sutvarkyta gamta, bet varpinėj kabančios ptotėvių nuotraukos, kiek atokiau esantis kapelis augintiniams, seklytėlė mums primenanti istoriją.Patirtis šioje sodyboje man buvo neįkainojama.Ačiū nuoširdžiai????
sia poilsiaviete isniekino orlausko seimu farsas, nesaugi vieta
Nuostabi poilsiavietė, graži, išpuoselėta aplinka, pušynai. Vieta kurioje galima tikrai pailsėti.
Privačioje sodybos teritorijoje buvo organizuojamas antivalstybinis renginys, kurio autoriai siejami su antivakseryste, prorusiškumu, homofobija, neonacizmu, netikrų naujienų ir konspiracijų teorijų sklaida viešoje erdvėje.
Už Lietuvą, o ne baubikus!
2022-05-15 12:28:36 IP 28m81jf6
Ši poilsiavietė priėmė antivalstybinį renginį, kuris niekina žmogiškas vertybes.
Su renginiu yra susiję ne tik nesantaikos kurstytojai, bet ir prorusiški, antilietuviški elementai.

Tokiu būdu ši "poilsiavietė" palaiko destrukcinę veiklą. Niekada nekelsiu ten kojos pats, neleisiu rinktis šitų paslaugų darbuotojams, informuosiu apie tai ir pažįstamus žmones.
Puiki sodyba!normaliems Lietuvos žmonėms, pabrėžiu normaliems už tradicine šeima ir vertybes!
Vaflių maršas 2022-05-13 20:08:42
Maršistų priegloba :) Vatinių atliekų vieta. Niekada gyvenime čia nevažiuosi ir draugams savo tai pasakysiu.
apsirūkę armonautai "atakuoja " be reikalo. Puiki poilsio vieta tikram lietuviui, mylinčiam Lietuvą
Puiki vieta, šaunūs poilsiavietės šeimininkai - poilsis garantuotas
Vaflių maršas 2022-05-13 20:08:42
Tai gerai dolbajobas baigei? Tada gali eiti ten pat kur nuejo rusu laivas... Nors palauk tu ir taip ten kiekviena vakara eini spalvotas subinlaizy
Šauni sodyba, žinosiu kur grįžes su seima i Lietuva atostogu galesiu ramiai apsistoti, nes nebus jokiu ikšrypeliu ir spalviu. Sekmes jums! Linkejimai is Anglijos!
youtubo žiūrovas
2022-05-13 11:15:05 IP 2ju3l1qo
Pagarba Pušyno savininkams!!!
Puiki vieta visaverčiam poilsiui su šeima. Nuostabus aptarnavimas, nuoširdūs šimininkai.
Džiaugiamės, kad yra tokių poilsiaviečių Lietuvoje. Stiprybės ir sveikatos šeimininkams!
Teko lankytis šioje poilsiavietėje, tai labai jauki vieta. Šeimininkai labai pilietiški žmonės, didžiausia pagarba jiems!
gera vieta, labai jauku, šeimininkai nuostabūs, palaikysim jus visada o puolančių prasigėrusių beždžionių net nejreipkit dėmesio jie tik rašyt temoka, atvažiuokit į renginį gausit po morka į subinę ir busit paleisti pavėjui isigimėliai!!
Puiki sodyba, nuostabūs savininkai ???????? norit surasti sielos ramybę užsukite čia !!
Super vietą, praleisti laisvalaikį. Graži aplinka, yra ką veikti ir dideliems ir mažiems. Šeimininkai puikūs, rūpestingi žmonės. Poilsiavietė su gera aura, išvykus traukia sugrįžti vėl.
Šioje sodyboje praleistas laikas neįsiskaičiuoja į gyvenimo trukmę.????
Nuostabi Lietuvos vieta su fantastiškais šeimininkais. Super! Rekomenduoju
Maršistų prieglauda : (GĖDA
Puiki sodyba, jaukūs kambariai, nuostabūs šeimininkai.
Jonas Adamkevičius
2022-05-12 12:39:05 IP 2juabe6n
Esu buvęs šioje sodyboje, graži ir švari aplinka gamtos apsuptyje, puikus aptarnavimas! Rekomenduoju ir poilsiui ir pramogai!

Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; individuali veikla; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
BROLIŲ MENĖ, sodyba
Sodybos, salės, pirties, patalpų nuoma šalia Kauno

Adresas: Uosio g. 20, Neveronys, LT-54477 Kauno r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; individuali veikla; kavinės, klubai, barai, restoranai; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Brolių Menė, sodyba Neveronyse - šalia Kauno. Banketinė salės nuoma vestuvių šventei, krikštynų, jubiliejų šventimui. Salės nuoma su miegamomis vietomis. Pirtis mergvakariams, benvakariams švęsti. Patalpų nuoma šventei su nakvyne. Sodybos nuoma su maisto užsakymu Poilsiautojai ir svečiai laukiami ištisus metus...

Verslo procesų valdymas panaudojant didžiuosius duomenis
Verslo procesų valdymas panaudojant didžiuosius duomenis 05-24 10:48
Žmonės ir organizacijos yra linkę ieškoti saugumo ir stabilumo, o iš to kyla savotiška prieštara su pasaulio savybe keistis. Keičiasi metų laikai, potvynius keičia atoslūgiai, kvėpuojame...
Civilinės sąjungos įstatymas – kompromisas tarp emocijomis ir mitais grįstų argumentų bei vakarietiško požiūrio į šeimą? 05-24 02:19
2022 m. gegužės 16 d. grupė Seimo narių įregistravo Civilinės sąjungos įstatymo projektą, kuris nustatytų bendruosius civilinės sąjungos santykių teisinio reglamentavimo principus ir numatytų...
Agroverslo finansuotojas: mūsų misija – paskolomis prisidėti prie tvaraus ūkio augimo 05-24 02:12
Rūta Gucu, SEB banko Verslo klientų paslaugų departamento direktorė, kalba apie tai, kaip dabartinė makroaplinka veikia žemės ūkio ir apskritai agroverslo klientus, jų santykius su bankais. Ji...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

JPMorgan 124,60 +6,19%
Citigroup 52,77 +6,07%