Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lučuno firma

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lučuno firma

Atsiliepimai apie Lučuno firma

kavinė PUŠYNĖLIS

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Lučuno firma

Po kokių dviejų metų pertraukos, šiandien užsukome cepelinų pavalgyti. Nors kavinės užimtumas buvo koks 60-70 proc., užsakytų cepelinų laukėme kokias 45 minutes. Na, galvojame, gal naują partiją verda, visgi išeiginės....Kai galų gale juos atnešė, buvome priblokšti. Jie buvo praktiškai visiškai šalti, kokių 40 laipsnių temperatūros (kai aplinkos temperatūra beveik 30 laipsnių). Dar to negana, nežinau iš ko jie tą cepelinų tešlą daro, gal ten be gailesčio pripilta krakmolo, gal miltų, ar dar kažko, kad tik išlaikytų formą, ir neišskystų. Rezultate, gavosi kažkas glitaus, ir visiškai nevalgomo. Be to, dar ir šalti....Atskiro įvertinimo prašosi ir cepelinų padažas "grietinės, su spirgučiais". Iš tikro, tai tiesiog cepelinų nuoviras, nežinia kuo užbalintas, su keliais spirgais. Visiška tragedija. Beja, kol laukėme užsakytų"patiekalų" sugalvojome su vaikais nusileisti kavinėje įrengtais mediniais laiprais prie Neries. Deja, neišdrįsome. Kairė laiptų sija nudegusi perpus, apanglėjusi, laiptai papuvę. Iš tarp laiptų augančių dilgėlių matyti, kad laiptais pabijojome naudotis ne tik mes, bet ir kiti lankytojai. Niekas niekur nebelipa. Žodžiu, visiška kavinės degradacija. Labai gaila, kad iš anksčiau buvusios puikios kavinės, su puikiu vaizdu, liko visiška sovietinė valgykla. Labai nusivylėme, ir tikrai daugiau ten nebevažiuosime.
Labai gera kavinė. lABAI GRAŽI APLINKA. Prieinamos kainos ir malonus aptarnavimas. Daug veiklos vaikams, jems ten tikrai patiks.Taip pat labai malonus savininkas. Kas mėgsta gamtą ir skanų maistą, rekomenduoju apsilankyti.
Puiki kavinė. Labai skanus maistas, puiki aplinka vaikams ir suaugusiems, šaunus personalas ir aptarnavimas. Smagu čia užvažiuoti ir linksmai praleisti laiką! Rekomenduojame. AČIŪ UŽ PUIKIĄ KAVINĘ!!!
Labai šauni kavinė.Sėdėdamas kavinėje gali gėrėtis atsiveriančiais nuostabiais Neries vingio ir miškų vaizdais.Skanūs patiekalai ir mandagus aptarnavimas.Ypatingai skanūs patiekalai pagaminti grilyje.Rekomenduoju apsilankyti.Kavinė tik 30 km nuo Vilniaus, Neries regioniniame parke.Apžiūrėjus visas parko įžymybes galima skaniai papietauti
Super kavine labai skanus cepilinai visas maistas labai skanus super personalas labai geras aptarnavimas as kada pro šona vaziuoju visa laika uzvazioju... 100 BALU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER UZVAZIOKIK!!!!
Super kavine labai skanus cepilinai visas maistas labai skanus super personalas labai geras aptarnavimas as kada pro šona vaziuoju visa laika uzvazioju... 100 BALU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER UZVAZIOKIK///
Skanus maistas ir labai greitas ir malonus aptarnavimas, aciu :) Bet kas ta pagyvenusi rusakalbe moteris, kuri terorizuoja vaikus zaidimu aiksteleje??? Man susidare ispudis, kad jai su psichika biski negerai... Seimininkai, darykit ka nors, nes uzsirausit ant principingu teveliu ir turesit nemalonumu, ir ji ir Jus!
Šašlykai neiškepę, stalai purvini, kažkokia rusakalbė moteris įžeidžinėja, vaiko nuo hamako.. Nors žaidimų zonoj.. Vieta graži, o svečių priimti nesugeba. Susitvarkykit pagaliau.
Šiandien buvome apsilankę su šeimyna, labai skanios salotos, pagiros virtuvei, labai patiko ir aptarnavimas, gamta, užsuksime dar :) Ačiū :)
Šiandien užsukau papietauti. Užsakytas troškinys klaikus. Kažkokia pašutinta sausa mėsa su uždėtu rūkytu spirgučiu...Visa lėkstė paplūdusi raugintų agurkų skysčiu. Šalia įmestos dvi paprikos skiltelės ir svogunai atrodė tiesiog juokingai. Patiekalo kokybė žemiau 0. Labai nusivyliau. Troškinio kaina 7 Eur..Patiekalas net nepanašus i troškinį. Aplinka elementariai apleista. Ji paprasčiausiai netvarkoma!!! WC užmyžti iki negalėjimo tai padaryti dar labiau. Tualete baisu prie bet ko prisiliesti, nes higiena TRAGIŠKA....Nusivyliau viskuo. Nei cento nepalikau arbatpinigių, nes nebuvo už ką. Ši vieta man sukėlė pasikoktėjimą maistu ir pasibaisėjimą regionio parko išdarkymu.....Itin gražaus Lietuvos kampelio išdarkymu.
Aptarnaujantis personalas ne tik nenukrausto stalu taciau net neatnesa menu. Belaukiant padavejos teko isgirsti nusiskundimus del puszaliu cepelinu. Galop pralaukus 40 minuciu tiesiog isejome nes uzsisakyti taip nieko ir nepavyko
Šendieną pietavome su šeima. Mus aptarnavo Inesa jos šypsena ir geras aptarnavimas mus nuteikė tikrai pozityviai. Pietūs buvo skanūs ir AČIŪ INESAI už jos gerą nuotaiką. Su pagarba Ignas
Apsilankėme su dukra gegužės viduryje. Gamta graži, bet statiniai ir kt. - neskoningi, eklektiški. Netgi sakyčiau disonuoja su natūralia aplinka. Ten reiktų gero architekto pagalbos.
Aptarnavimas malonus.
Bet kainos perdidelės. Užsisakėme sriubą (skani), bulvių plokštainį (visiškai nevalgomas), obuolių pyragą (nevalgomas).
busimas klientas
2015-11-18 10:25:27 IP 28mbt7fa
Klientas 2015-09-21 08:58:24
2015-09-19 sventem vestuves. Buvome pirsliais. Pradesiu nuo karstu pirmu tai yra zemiau nulio nebuvo ka valgyti. Bulves perkeptos vien paziurejus i masta jau bloga. Aptarnavimas zemiau nulio. O savininkas chamas. Aplinka grazi bet kartais galetu pavalyt ja.
O iš kur žinote kad savininkas chamas, jis ką, pats aptarnauja pobūvius, ar šiaip teko bendrauti ? Kas priima užsakymus pobūviams pats savininkas ar kas nors iš personalo ? Girdėjau neblogus atsiliepimus apie šią kavinę, tai norim kitai vasarai užsisakyti vestuvių pobūvį, bet nenorime kokių nors nesklandumų.
Šventėm draugės gimtadienį. Nustebino sąlyginai neaukštos kainos, bet paragavus maisto, viskas tapo aišku. Kepta duona su sūriu. Kieta, guminė, tikriausiai kepta vakar, dar karta pašildyta ir užpilta baisiu mišyniu iš majonezo ir sūrio gaminio. Karštų patiekalų kokybė ir skonis taip pat nepasižymėjo. O kava! Atrodo ką čia galima sugadinti? Bet kai ją atnėšė po 3 min., pamačiau spalvą, supratau, kad ir čia prašovėm. Vienu žodžiu, vieta graži, bet įspūdžiai nublanko pavalgius jų maisto.
2015 05 16 sioje kavineje sventeme krikstynas. Tik geri atsiliepimai. Aptarnavimas puikus, maistas skanus, direktorius labai malonus zmogus, darbuotoju bendravimas malonus, ju sypsenos...Buvo begalo malonu. Aciu!
LABA DIENA RASAU NE IS BLOGIU TAI KAVINEI.BET VISKAM YRA TASKAS.MES LABAI DAZNAI TEN ATVAZIUOJAM IR VISKAS BUVO PUIKU.IR MAISTAS IR APLINKA. PAVALGYTI IR LAUKTI PAPRASTU SALOTU 2 VALANDAS TAI NENORMALU.ATVAZIAVOM PER VALEVTINO DIENA PIRMA KAD DARBUOTOJAI DIRBO. NEZINAU KUR IR KAM.UZSAKIMA PRIIMA GREITAI.PO TO VYRUI ATNESE SRIUBOS, VAIKAMS BULVYTES A MAN PO DVIEJU VALANDU SALOTOS.NESUPRATAU BAJERIO IR SUSINERVINON LABAI.TURBUT NELABAI ZINO KAIP DIRBTI SAVO PAREIGAS.O GALIE PASAKIE KAD PADARYS MUMS 10 % NOLAIDA.SUGADINO BAISIAI MAN IR MANO SEIMAI SV.VALENTINO DIENA.TADA KAM STOVEJO SIRDELES ANT STALO?.SU PAGARBA KLIENTE
Labai suprastejo maistas, produktai naudojami patys pigiausi, vegeta majonezas bulves po du kartus shildomos, aptarnavimas nulinis, meniu pats pasiimi ir po to prie kasos eini pats susimoketi, maista ruoshi valanda o kartais ir ilgiau.
Rugpjucio men. sventeme savo vestuves kavineje "Pusynelis" ir likom labai patenkinti ne tik mes jaunieji, bet ir visi musu sveciai. Maistas nuostabus, virejos viska daro pacios, aptarnavimas - puikus. Nieko netruko, viskuo buvo pasirupinta. Sale puosiames patys, todel galejom puosiames kaip mums patinka. Barmene, kuri viska isanksto aprode ir papasakojo labai maloni, kaip ir sios kavines direktorius. Labai paprastas ir malonus zmogus. Viskas buvo super !!! Tikiuosi, kad kita karta cia butinai svesime krikstynas !!!

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; gėrimai (alkoholiniai); pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
Villon
Vilnius Grand Resort

Adresas: Ežeraičių g. 2, Ežeraičiai, LT-14200 Vilniaus r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kavinės, klubai, barai, restoranai; nekilnojamasis turtas; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Vilnius Grand Resort“ kambario raktas atrakina daugiau nei duris. Jis atveria mintis naujiems potyriams, įspūdžiams ir emocijoms, subtiliems pojūčiams į supančią aplinką ir kulinarijos meną. „Vilnius Grand Resort“ – laisvalaikio, SPA poilsio, pramogų ir renginių kompleksas, džiuginantis svečius išskirtine...

Naujausias "Huawei" nešiojamas kompiuteris "Matebook D16": išmanus, greitas ir itin lengvas 08-16 23:01
Į Lietuvos rinką žengė iki šiol pažangiausias "Huawei" nešiojamas kompiuteris "MateBook D16". Šis įrenginys išsiskiria laisvalaikio ir darbo funkcijų gausa, todėl puikiai tiks tiek besimokantiems...
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu?
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu? 08-16 22:56
Šie neramūs laikai sukuria daug ir įvairių verslo galimybių, tačiau tuo pat metu išaugusi infliacija, medžiagų trūkumai ir net prastėjančios nuotaikos, ne tik apkartina naujo verslo pradžią, bet...
Ką verslui rinktis kibernetinių grėsmių kontekste: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą ar paslaugą 08-16 22:52
Augančių kibernetinių grėsmių kontekste vis daugiau įmonių susiduria su dilema, ką pasirinkti: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą (SIEM) ar SIEM kaip paslaugą? Kas geriau – visiška duomenų...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Cisco 49,37 +5,81%
Nasdaq 192,12 -0,86%