Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Pušynas, VRM poilsio ir reabilitacijos centras, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Pušynas, VRM poilsio ir reabilitacijos centras

Atsiliepimai apie Pušynas, VRM poilsio ir reabilitacijos centras, VŠĮ

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Pušynas, VRM poilsio ir reabilitacijos centras, VŠĮ

Puikus gydytojas, nuostabus personalas, atliekantis fizioterapijos procedūras tiek vandens pricedūras.
Dėkoju !!!
Šiandien buvau papietauti drauge su vyru ir labai nusivylėm.Kai vietoj užsakyto mažesnio bokalo alaus atnešė didesnį, patylėjom.Kai mano užsakytą kepsnį atidavė žymiai vėliau atėjusiai moteriai, dar patylėjau.Bet kai po 1, 5 valandos laukimo kepsnį atnešė tik man, buvau priversta paklausti, kur vyro užsakytas kepsnys? Padavėja paaiškino, kad ji užsirašiusi tik mano vieną kepsnį, o vyrui neužsirašiusi... Teko pasidalinti pusiau ir taip kiek užvalgyti...Su vyru pajuokavom, kad tikrai nepersivalgėm....Bet jeigu nenorit likti alkani ir susigadinti nuotaikos, aplenkit šitą kavinę iš tolo!
Po operacijos norėjome įsigyti sanatorinio komercinio gydymo paslaugą Palangos "Pušyno" sanatorijoje. Rezervavome mums patogų laiką. Po savaitės paaiškėjo, kad atvykstantiems su savo mašina, nebus suteikta mašinos parkavimo paslauga. Buvo pasakyta, kad mašiną teks statyti bet kurioje Palangos miesto apmokamoje mašinų stovėjimo aikštelėje. Tai yra nepatogu, kai sanatorija turi puikią ir didžiulę stovėjimo aikštelę. Mums buvo pasakyta, kad aikštelėje parkuotis galės sanatorijos personalas. O ligoniai?
Skaitau atsiliepimus apie šį centrą. Yra labai keistų, ko gero visi skirtingai žiūrime į paslaugos ir kainos santykį. Kai kas tikisi, kad sumokėję kelis eurus gaus kokio nors pvz. Turkijos Amara Dolce Vita viešbučio servisą.
Ką tik, 2021.03.19 grįžau iš Pušyno po klubo sanario reabilitacijos...
Žinot, netikėjau, kad galiu per keleta dienų po operacijos tapti vėl normaliu žmogumi. Labiausiai prie to prisidėjo merginos kinezaterapeutės. Nenoriu išskirti nei vienos, visos nuoširdžiai, kantriai mane mokė teisingai atlikti pratimus, skyrė papildomų pratimų kai sutvirtėjau. Nors pradžia man buvo labai sunki, bet per ašaras ir norą persilaužiau.. Bet čia didelis merginų indėlis ir labai ačiū JUMS už tai. Šeštą dieną reabilitacijoje jau nesunkiai nueidavau apie 10000 žingsnių. Sėkmė priklauso nuo jūsų pačių pastangų. jokie specialistai už jus pratimų neatliks.
Tvarka ir švara mane stebino. Geriems viešbučiams reiktų pasimokyti.
Maistas- labai skanus. Porcijos pakankamos, jei kam trūksta tikrai pakartos. Bet pati maisto kokybė stebino- daug daržovių vaisių. Maistas neriebus. Bet vistiek girdėjau bambančių...dėl juodo taško ant banano žievies. Keista...
Laikykite savo kartelę ir ateityje. Tikrai rekomenduoju po operacijų ar traumų pasinaudoti paslaugomis.
O aš planuoju rudenį dar kartą apsilankyti, nors tai jau bus mokama paslauga.
Pliusai: strategiška vieta, geri tik pusryčiai.Kai kurie medikai gerai atlieka savo darbą. Minusų žymiai daugiau. Linkiu privatizuotis ir pasistengti dirbti dėl pacientų.
Buvau Palangoje ir PUŠYNO sanatorijoje nusipirkau procedūrų sveikatinimui po traumų. Esu dėkinga vandens procedūrų darbuotojoms Rimai ir Virgilijai už geranoriškumą, supratimą ir nuoširdų patarimą. Ypač gerb.Rima mielai bendravo ir kantriai padėjo net tada, kai procedūra neatitiko esamos savijautos.Nuoširdus ačiū ir linkiu tolesnio sėkmingo kasdienio tikrai nelengvo darbo.
Man nesenai teko ilsėtis "Pušyno" reabilitacijos centre. Atsiliepimai labai blogi, atsidūriau tarsi buvusioje Tarybų sąjungoje. Kambariai maži, nėra kur apsisukti, nei kuo kvėpuoti. Kambariuose nėra nei indų, lygintuvo, chalatų. Šaldytuvas mažas, tas pats pusiau veikiantis (bėga vanduo). Nėra kondicijonieriaus, nors karšta labai, lovos senos, čiužiniai prasti, patalynė sintetinė. Maistas blogas, porcijos mažos. Gerai, kad dar personalas neblogas ir procedūros geros. Taip, kad sumokėjau daug už keletą parų, o nepailsėjau, bet pavargau. Daugiau niekada nevažiuosiu ir patariu kitiems pagalvoti prieš atvažiuojant.
Nustebau perskaičiusi kelis atsiliepimus, kadangi juose buvo išreikšti nepasitenkinimai. Aš buvau prieš 11 metų po sunkios ligos, bet neturėjau nei vieno nusiskundimo, nes kiek ankčiau lankiausi kitose sanatorijose- ši man paliko geriausią įspūdį ir dabar renkuos tik šitą, nes imponavo darbuotojų nuoširdumas, didelis noras padėti pacientams, švara, tvarka, skanus maistas. Jeigu kam kyla kokių problemų, jas išsprendžia direktoriaus pavaduotoja Antanas Šatas - tai gydojas dirbantis pagal Hipokrato priesaiką, bet ir apie kitus gydytojus ir slaugytojas, administracijos darbuotujus esu geros nuomonės ir po tiek metų renkuosi tik šią sanatoriją ir kitiemrekomenduočiau tik štą.
Elena Girdvainienė
Turiu pritarti kad jusu paminetos darbuotojos bei kitos tikrai stengiasi, isigilina i tavo problema. Man ambulatorinei reabilitacijai skirtos procedūros patiko. Gal kiek papykdavo kai ateidavau ne nurodytu laiku, bet esant galimybei ne karto nepraspyre. Vieta labai patogi kas nori ramiu zingniu nueiti prie juros.
Sveiki, jaučiuosi nusivylusi ir gėda prieš mamą, kad išrinkau būtent šią įstaigą reabilitacijai, Esu sukrėsta kad tokiose mažose erdvėse sutalpinti po du žmonės, o wc kambarys įrengtas tiesiai virš lovos, kur žmogus deda galvą, ir dar iš kito kambario eina žmonės į jį, kaip žmogus turi pailsėti ir atsigauti po sunkios operacijos tokiomis sąlygomis man nesuprantama.Balkone pasėdėti neįmanoma, nes cigarečių dūmai.Suprantu, jog kompensuoja reabilitaciją valstybė, bet senjoras argi nevertas ramybės.Guodžia mintis jog atgavus jėgas bus galimybė išeiti į lauką, tikrai tvarkingas kiemas, graži gamta, arti jūra, maistas ir personalas taip pat puikus.Pirmas kartas, prisvilęs, pamoką išmokau, renkantis būsiu atidesnė.
Pušyno polsio namai Palangoje gali ir nieko būtu jei tik susitvarkytu su kavine nes užejusi pirmadienio popiete i kavine užkasti belaugdama savo užsakyto patiekalo pastebejau kaip vienas vaikinukas atlieka kelis darbus jis ir padavejas ir indu plovejas tad nesiskubinau jam priekaištauti jog mano pietai tuoj pataps pavakareis
Lankėmės Pušyno sanatorijoje vasario pabaigoje. Lankiausi ketvirtą kartą. Labai patinka.Švaru, tvarkinga, nuoširdus, visada besišypsantis aptarnaujantis kolektyvas. Skanus ir įvairus maistas, visad geros nuotaikos restorano darbuotojos. Ačiū kolektyvui už geras emocijas
Teko lankytis Palangos reabilitacijos centre PUŠYNAS. Negaliu pasakyti nieko blogo, nors buvau lapkričio mėn. man patiko. Galiu pasakyti padėkos žodžius gyd. Sauliui Mikučiui ir apskritai visam kolektyvui. Procedūros atliekamos sąžiningai aišku jeigu pats to nori. Maitinimas puikus, todėl tariu ačiū visam virtuvės personalui, suprantama aptarnaujančiam personalui dar didesnis ačiū už šypsenas.Nelabai suprantu tų žmonių kurie rado daug minusų, galbūt mandri labai. Aš tvirtai galiu rekomenduoti šį reabilitacijos centrą.
Sveikinu su artėjančiais Naujai metais, visiems sveikatos ir geros nuotaikos.
Pirkome su mergina kuponą ir tikėjomės pailsėti, tačiau labai nusivylėme. Pliusas yra tik tas, jog malonūs darbuotojai registratūroje ir gana skanus maistas už prieinamą kainą. Tačiau minusų šis viešbutis turi tikrai daug :
Kambarys: tik atėjus į kambarį pamatėme ne dvigulę lovą, bet dvi viengules lovas sustumtas, tarp kurių gan didelis tarpas ir dėl to sudarė didelius nepatogumus. Užvalkalai taip pat nebuvo labai švarūs. Kiliminė danga nešvari, buvo nemalonu vaikščioti. Televizorius sovietinių laikų, kurio pultelio migtukai nusitrynę ir ne visi veikia.
Vonia : vonios patalpa gana vėsi, nusimaudžius būna šalta, todėl abu su mergina peršalome. Dušo plytelės matėse nelabai švarios, galbūt net veisiasi pelėsis. Labai nepatogu, jog nėra plaukų džiovintuvo ir reikia dėl to kreiptis į registratūra, jog atneštų. Pakabinus rankšluosčius ant gyvatuko, per parą visiškai neišdžiuvo.
Baseino ir pirties kompleksas : pirtis visiškai nekaitri. Burbulinėje vonioje vanduo šaltokas.
Restoranas : nemalonus aptarnavimas, nes, kai pasakėme, jog dar neišsirinkome, pakeltu balsu atrėžė, jog paskubėtume, nes ateis didelė žmonių grupė, nors nebuvo jokio rezervacijos užrašo ant staliuko. Ryte pusryčiai taip pat labai nuvylė, nes norint papusryčiauti reikia atsikelti 8h, nes po valandos švediškame stale būna viskas išgraibstyta, o maisto daugiau nepapildo. Todėl turėjome eiti kažkur kitur papusryčiauti.
Tikėjomės šioje kelionėje pailsėti, tačiau tik dar labiau pavargome.
Taip maitinasi pacientai.

Lovos senos, remontui 30+ metų, smirda, 1 slaugytoja aptarnauja virš 20 sunkios būklės pacientų.

Lovadienio kaina apie 40 eurų, gulinčių pacientų daug +70, kai kurie žmonės ateina į procedūras kas dieną ir plius yra vaikų korpusas. Apgailėtina kad nesutvarko reabilitacijos.
Lankiausi „Pušyne“ Palangoje 2017 m. gegužės mėn. kaip komercinis klientas. Ir galėčiau papasakoti apie šį centrą:
Privalumai:
arti miesto centras, jūra;
nuostabi gydytoja L. Narmontienė.
Minusai:
1. Ilgas registracijos procesas (nėra sistemos, kuri klientus priimtų greičiau, nes mes laukėme apie 2 val. kol mus užregistravo, paskirstė procedūras, o po to staigiai liepė lėkti į visas procedūras, nes jos tik iki 15 val. Nespėjom net po kelionės persirengti ir daiktų susidėti (priėmimas nuo 12 val.))
2. Piktos ir susiraukę darbuotojos. Apie patarimus ir konsultacijas nėra nė kalbos (išskyrus Dalytę, kuri purvo - parafino terapijas atlieka, jai didelis AČIŪ)
3. Meniu prastokas, bet valgoma. Labai mažai daržovių.
4. Jei pakliūsite savaitgalį, tai didelė tikimybė, kad centre bus vestuvės, o apie ramybę tada nėra nei kalbos (rūko visi po langais, muzika kaip Basanavičiaus gatvėje, o jei vakarienė nepatiko, tai centro kavinėje gausite tik alaus ar kavos, nes visos virėjos pasidavę tik vestuvėms)
5. Kambariai erdvūs, švaroki, tačiau jei pakliūsite į vadinamą trivietį, kuris susideda iš dviejų kambarių, tai keista tai, kad nėra durų tarp jų. Nepatogu būtų gyventi su svetimu žmogumi.
Nežinau, kaip šis reabilitacijos centras elgiasi su klientais, kurie atvyksta „iš ligonių kasų“ ar VRM pareigūnais, bet komercinių ten nemėgsta. Čia yra tik mano nuomonė ir išvados, kurias padariau per savaitę laiko būvimo ten.

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Tulpės sanatorija
SPA, poilsis Birštone, Baltoji vila, apgyvendinimas

Adresas: B. Sruogos g. 4, LT-59209 Birštonas.
Veiklos sritys: poilsio namai, sanatorijos; kavinės, klubai, barai, restoranai; medicinos įstaigos, paslaugos; pirtys ir baseinai; spa centrai.
Šeimos poilsis „Tulpės“ sanatorijoje Birštone! Nakvynės pačiame kurorto centre esančioje „Baltojoje viloje“, bei apsilankymais „Tulpės“ vandens ir pirčių komplekse! Birštono centre moderniai įrengtas korpusas „Baltoji vila“, vos 150 m nuo „Tulpės“ sanatorijos baseino ir gydyklos! „Tulpės“ sanatorija turi ilgametes...
Nidos Gaiva
Poilsis Nidoje. Kambarių nuoma Nidoje.

Adresas: G.D. Kuverto g. 8-1, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis.
Poilsis Nidoje – geriausias pasiūlymas Jūsų vasaros atostogoms. Svečių namai Nidoje "Nidos Gaiva" sukurs Jums ypatingą jaukumą ir patogumą. Nedideli, jaukūs kambariai ir apartamentai, pačiame Nidos miesto centre, garantuos Jums išskirtinę kokybę Jūsų atostogų metu. Kuklia prabanga dvelkiantis stilius, jaukią ir...

Palankiausiai vertinamu politiku išlieka G. Nausėda
Palankiausiai vertinamu politiku išlieka G. Nausėda 09-25 09:58
Prezidentas Gitanas Nausėda lieka palankiausiai vertinamas šalies politikas, nors jo reitingas pamažu artėja prie 50% ribos, rodo laikraščio "Lietuvos rytas" užsakymu atlikta bendrovės "Vilmorus"...
Smuko S. Skvernelio netekusių "valstiečių" populiarumas
Smuko S. Skvernelio netekusių "valstiečių" populiarumas 09-25 09:41
Rugsėjį ekspremjerui Sauliui Skverneliui su bendražygiais palikus "valstiečių" frakciją Seime smuko šios partijos reitingas, rodo šeštadienį paskelbta laikraščio "Lietuvos rytas" užsakymu...
A. Borumas. Darbo vietų išsaugojimas – žemaitiškas požiūris
A. Borumas. Darbo vietų išsaugojimas – žemaitiškas požiūris 09-24 23:39
Darbo rinka įkaitusi iki raudonumo — užimtumo tarnybos praneša, kad darbdaviai birželį įregistravo virš 60.000 laisvų darbo vietų ir tai didžiausias laisvų darbo vietų skaičius per pastaruosius 30...

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%