Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Druskininkų viešbutis Pušynas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Druskininkų viešbutis "Pušynas"

Atsiliepimai apie Druskininkų viešbutis "Pušynas", UAB

Jūsų Draugas Poilsiui!
Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Druskininkų viešbutis "Pušynas", UAB

Nežinau kodėl čia visi tokie nepatenkinti, nieko panašaus mums šį savaitgalį nebuvo. Visi buvo malonūs, maistas skanus, kambarys tvarkingas ir ne prastas, paslaugos patiko... Dar sugrįšime
Niekada nesakyk niekada, bet šiuo atveju sakau kategorišką NIEKADA čia negrįšiu ir kitus atkalbėsiu nuo tokio baisaus sumanymo. Nusipirkome nakvynę į šį viešbutį per įmonę, kuri platina pasiūlymus kokybiškam poilsiui. Nejuokauju tai buvo blaigiausia mūsų aplankyta vieta. Pasiūlymuose viskas perteikta pačiomis gražiausiomis spalvomis. Realybė yra visiškai kitokia. Pradedant nuo to, kad į viešbutį nuo pastatymo nebuvo investuota nei centas. Kambariai tiesiig tragedija, ne užuolaidos o žaliuzės, kurias palietus jos trupa, kiliminia danga iškluotos ne visos grindys, plėmai... pusryčiai apart trijų dešrų pasirinkimo, kiaušiniu ir sausų pusryčių daugiau nieko negausi. Sultys tiek atskiestos vandeniu, kad spalva sulčiu, o skonis vandens. Dar laukia pietus, bet net nesinori eiti bandyti laimės matyt gausime duonos su užteptu sviestu. Apie spa centrą tyliu pirtis neveikia, yra “sukurinė” vonia kurios temperatūra max 15 C kuomet rašo 35 C. Joje išbuvom vos 5min. kol sušalome, o buvome ne tokie vieni. Fenai neveikia, kambariuose jų nėra, nuo lubų bira tinkas, kranai ir kita įranga įskaitant lemputes aprūdyje... baisu tiesiog baisu. Kainos ir kokybės atžvilgiu vertinu 2. Vienintelis + tai administratorė, kuri dirba savo darbą tikrai neblogai, tik nesuprantu kodėl ji vis dar čia. Labai man nuoširdžiai gaila, kad reikia atstovėti už tokios baisios kokybės viešbutį. Nuoširdžiai niekas geriau nevykite čia.
Buvome Pušyno viešbutyje sausio 20-22 dd.Pasibaisėjome labai, nors esame nereiklūs, bet stebina darbuotojai, aplinka.Neseniai suėjo 55 metai ir gavau dovanų kuponą į Pušyno viešbutį, atvykus, o tai buvo sekmadienis, žmonių buvo nedaug, registratūroje sėdėjo vaikinas, lyg ir viskas gerai, su gera nuotaika gavome raktą ir nuėjome į 205 kambarį ir visa nuotaika prapuolė pamačius kambarį, neužsidarė balkono durys, kambaryje buvo šalta, senas televizorius kuris rodė sijojančius kanalus, dušo kabina apsilaupiusi, apačioje pelėsis, unitazas kliba.Nuėjau paprašyti, kad pakeistų kambarį, bet neaiškiai suburbėjęs ten dirbęs vaikinas, pasakė kad atsiųs šildytuvą, kurį tiesa atnešė kambarinė, nakvojome dvi naktis ir visą laiką šalome, , nepadėjo šildytuvas.Nors mums priklausė masažai, bet niekas nepasiūlė.Perskaičiau daug komentarų, ir keista, kad viešbučio vadovybė nieko nesiima trūkumams pašalinti, užmigo ant laurų, esam buvę prieš 10 metų, tai visai atrodė viskas kitaip.Kas dėl maisto, tai restorano darbuotojos stengiasi, maistas skanus.Niekam nelinkėčiau ten važiuoti kai ten toks aptarnavimas ir tokios sąlygos, keista, kad negalėjo pakeisti kambario, matėsi, kad žmonių viešbutyje nedaug, vadinasi buvo laisvų kambarių, negi mes daug prašėme, ačiū kabutėse viešbučiui už sugadintą gimtadienį,
Viesbutis, visiskai nevertas 3 zvaigzduciu... Kaina neatitinka realybes visiskai. nuvaziuavom ir labiau pavargom nei pailsejom.
Pradziai nustebino tai jog automobili reikia statyt belekur gatvej jaigu yra vietos, kitu atveju ieskot kitose gatvese.
Iejus administratorius tesugenejo pasakyt kad pirtis apacioj ir daugiau kaip kas nesiteike paaiskinti. Toliau iejus i kambari buvom nustebe, kad vietoj lempu islinde laidai, o durys tualeto nelabai tvarkingos...
aisku kitu smulkmenu jau neminesiu. Visumoje kambarys buvo tvarkingas, tik balkonai bendri visiems.
Televizorius sunkiai isijunge ir rode daugumoj rusiskus kanalus.Lova turejo but dviviete, tai tiesiog sustume dvi viengules ir tipo dvigule gavom, bent antklode dvigule galejo duot o ne dvi viengules irgi...
Liftas tarybiniu laiku visa nakti buvo neimanoma miegot ir nuo pat ryto aisku irgi jis dirbo visu garsu.
Toliau masazas. i musu dovanu kupona iejo 30min masazo bet reziume gavom 15min tik masazo ir 5 min paliko persirengimui, kur kas keista, kad ten net sake gult su batais ir kelnem.uztenka maike nusivilkt ir tave jau pamankys su neplautom rankom ir nenukirptais nagais, o va tik ka valge spurga prie tavo akiu ir gere kava atsisedus ant staliuko prieskambaryje...
Atlaikem masaza ta ir atejo laikas ispirktam masazui, kuris kainavo nei daug nei mazai 1val 40e vienam asm. atpalaiduojancio masazo. Bet masaziste visaip kaip atkalbinejo nuo tokio ilgo laiko ir pasak jos ji zino geriau ir negalima tiek ilgai masazuotis geriau eikit i vonia pagulet. aisku jai laisvo laiko daugiau liks.Paklausus kodel tada parduoda tokias paslaugas ir nurodyta valanda laiko ir ilgiau pasake, kad neziuret ka ten raso ir ka kalba administratorius neklausyt.
Tai po galais galetu bent susitart ir kalbet bent panasiai, o ne skirtingai ir internete dar kitaip nurodyt tuos masazu laikus ir kurias kuno vietas kiek galima masazuot.
Bet aisku mes nesutikom ir prasem to uz ka mes susimokejom.Masaza jinai sutiko atlikt nor akivaizdziai mates, jog nebuvo patenkinta. Pradziai pasodino ant surudijusios klibancios kedes ir dar juokdamasi, kad gal jus gyvenime nesat buves masazo kabinete... ?
po 15min liepe jau gultis ant stalo tik ta syk jau batus nusiaut reikejo.ir masaza padare labiau gydomaji negu atpalaiduojanti, davus pastaba, kad netoks turetu but atpalaiduojantis masazas pareiske, kad bus tik i nauda, jai pakentesiu.padare masaza ir paliko gulet pasakius, jog ateis uz 3min. atejo uz 10min geriausiu atveju, nes labai pykosi uz duru su kolege. nes sake jog neturi jau sveikatos dirbt toki darba ir dirbtu pati jaigu nori.
Com on... kaip galima vaziuot i tokia istaiga, kur vyksta tokie marazmai. klientui visiskai nerupi ju asmeniniai gyvenimai ir jis ten nuvaziavo pailset, o ne istoriju klausyt bobu visokiu atsiprasant...Juk as ne uztai moku pinigus...

Reziume vienintelis dalykas, kuris patiko tai restorano maistas, kuris tikrai buvo skanus ir sukalbama barmene buvo.Daugiau visiskas snipstas. ir bendras ivertinimas neauksciau vieneto. Niekada daugiau ten nevaziuosime ir niekam nerekomenduosime.
Viešbutis vertas maksimum dviejų žvaigždučių, iki trijų žvaigždučių dar investuoti ir investuoti. Kambaris tvarkingas, bet ne jaukus, vonios kambaris prašosi renovavimo, nėra "gyvatuko" kur galima būtų džiovinti maudimo kostiumėlius bei rankšluosčius. Atidarius duris į balkoną, vos uždarėm, įėjimo durų rankenos kliba. Pusryčiai negausus, neradom nei košės, nei žalių salotų, o pavakarieniavom neskaniai. Garinės pirties ir sūkurinės vonios kompleksas - tik garsiai skamba. Į pirtelė ir sūkurinė vonia vienu metu gali naudotis 3, maksimum 4 žmonės, о įleidžia vienu metu 8 žmonės. Pirtis maža bei prasta, sūkurinė vonia taip pat. Šitam komplekse vietoj valandos praleidom tik 15 minučių. Nuotaika buvo sugadinta.

Aptarnavimas - atmestinas požiūris į klientą. Kelialapį mums padovanojo beveik prieš metus, pirko prekybos centre, jame buvo parašyta, kad chalatus galėsim išnuomoti už 2.90 eur. Atvažiavę paprašėm chalatus, mums pasakė, kad kainos 5 eur. Kai pasakiau, kad kupone kita kaina, pasakė, kad mokėsime kiek parašyta kupone. Bet išvažiuojant vistiek sumokėjome po 5 eur. Kai paklausiau kodėl paėmė daugiau, nei turėjo, atmestinai pasakė, kad rašyčiau el.paštu jų vadovybei. Į Druskininkus važinėjam po 2-3 kartus per metus 2-3 nakvynėm, bet į tą viešbutį niekada daugiau neužsuksim ir šią informaciją keliaus per visus mano ir vyro draugus bei pažįstamus, kad kuo daugiau žmonių sužinotu kaip gali būti sugadintas poilsis.
Padovanojo mums bilietą. Gerai kad nepirkom. Buvome ten su žmona pirmą ir PASKUTINĮ kartą. Už chalatus mokejom po 5 ueropietiskus, nors biliete buvo po 2, 90. Garinė pirtis dar galima kentėti. Dzakuzi baisi, masazine dušo kabiną neveikia, durys islauzitos, ir parašyta neliesti. Pusryčiai dar pusė bėdos, o per pietus sriuboje radau vakar dienos dešrelių, alivoges kaip košė.Sriuba SILDITA mikrobangų. Kambaryje Nr. 217 spina IŠlauzita, duris NEuzsidaro, rankena klyba, bijojom kad iškris. Balkono durys NEuzsidaro. Ir galų gale mano auto nuo ratų nuo oro vientiliu nusuko kalpokus, jokios apsaugos NERA. Taip kad NE NE ir dar karta NE vaziuokit nekas ten.
Kelialapį pirkome per Beta.lt. Kambarys kuklus, bet viskas būtų neblogai, jei ne šuns kvapas kambaryje. Jausmas toks, lyg ten pastoviai gyventų didelis šiuo. Šio kvapo mums nepavyko išvėdinti per 1 parą kol mes ten buvome, nors visą laiką laikėme atidarytą langą. Vėliau perskaičiau, kad ten priimami gyventojai su gyvūnais. Turbūt kaip Beta.lt klientai gavome "šunų kambarį" :). Nors ir pati turiu šunį, buvo tikrai nemalonu.
sveiki visi, noreciau isakyti ir savo numone apie si viezbuti.
Mes atvykome ir mus pasitiko vyr.administratore Ramune, ji buvo labai maloni paasikino kur ir kas, zodziu mums patiko, ir kambariai buvo tvarkingai, aptarnavimas super, maistas irgi atitiko musu norus.
Is savo puses as tik pagirti galiu si viezbuti ir jo personala.
Ne 3 zvaigzduciu viesbutis cia, geriausiai 2 jei ne maziau. Kambarys mazas, o "vonios kambarys" tik lieknam sveikam zmogui... Kvapas jauciamas kambary kaip seneliu. Kambary tvanku, nera padorios ventiliacijos ar ventiliatoriaus, bet "geriausiai" 2-tra nakti negalejom miegoti del lauke garsiai veikusio netvarkingo kompresoriaus. Nakti budejusi administratore problemos nebande spresti. Ne poilsis o skaudanti galva ir nuovargis. Maistas patiko.
O dar norejom kelialapi pirkti, gerai kad to nepadarem
viesbutis nebloga, spa personalas saunus! Nu bet padaveja kuri aptarnavo vakar tai yra balandzio 22d tai manau reiktu pasimokyti aptarnavimo nes kaip ji tai daro atgraso nuo viso viesbucio. Isiregistrave norejome atsigerti tai tik iejus i restorana iskart ji pasake kad reiks laukti valanda bet pasakeme kad mes ne valgyti atejom tik atsigerti ir paklausus ar irgi reiks valanda laukti tai ji nuejo suburbejus kad panasiai, priejo vaikinukas kuris gerimus atnese iskart.Vakariene 6h atejome anksciau 10min sove kad virtuve nedirba na atsisedome prie stalo atnese meniu pasakem kad turim vakariene su kelialapu kai pirkome tai atsove kad reikejo is anksto pranesti ir mums ant kaktos neparasyta kad vakariene is geltonos korteles!!sako tai meniu jums nepriklauso..o mandagiau neiseina pasakyt??jai vidaus taisykles taip pat neparasytos ant kaktos kaip ji sake. cia su ta kakta isvis kazkoks kosmosas isgirst is aptarnaujancio kolektyvo. Pradejo nesti maista, starteri po jo pagrindini ir jokiu gerimu tipo eskit sausai paklausus ar neieina gerimas ir desertas tai pasake kad ieina stalo vanduo bet is jos intonacijos nebesinorejo nieko tik iseit. Ejom i Sicilija dasimust, rekomenduoju nueiti ten !:) Ir seip lauke sededami girdejom kaip zmonem reze kad lauke neaptarnausiu nes salta. Bet jokio kvietimo i vidu nieko pasake ir nuejo, tai zmones isejo kitur pavalgyt. As nesuprantu arj jos darbas ne prikviesti zmones o juos atbaidyti?? po tokiu cirku tikrai nebesirinksiu sio viesbucio ir kitam nerekomenduosiu!
Nemaloniai Nustebintas Svečias
2018-04-06 20:48:03 IP 90.131.45.208
Pažiūrėjau atsiliepimus ir supratau, kad tokie patys skundai rašyti jau prieš metus ir NIEKAS nepasikeitė. Tai rodo valdžios ir savininko požiūrį į paslaugų kokybę. Paminėsiu kas ne taip, rik tam, kad ir po kelių metų tokie nelaimėliai kaip mes padarytų išvadą jog atsiliepimus skaityt verta PRIEŠ renkantis viešbutį. Sulūžę, išbyrėję, murzinos, aptrupėję normaliai neužsitraukiančios žaliuzės, nuo lempų besidriekiantys voratinkliai, klibantis tualetas, sulūžęs dušo stovas, aptrinti kilimai, suskilinėję bet kokiom spalvom "taisytos" sienos, paklodės be gumų tad pasikiša po šonais ir tenka gulėti ant pliko čiužinio, sugedusi ventiliacija = kvapas lyg slaugos ar senelių namuose. Kvapas buvo blogiausia dalis, nes kankino net nakti prabudus. Tiesa, personalas malonus, gaila, kad turi dirbti tokioj vietoj. NIEKADA ten negrįšim ir visiems pasakysim.
Dvigulė lova buvo sustumta iš dviejų viengulių lovų. Dušas buvo neišvalytas - mulinėje buvo pridžiuvę senų muilų likučiai, duše prausiantis atšokinėjo kalkės ir purvas iš tarp plytelių (pasirodo tarp plytelių yra balti, o ne rudi dažai). Kambario kilimas buvo su neaiškios kilmės plėmais. Balkonai pereinami, o vietoj užuolaidų buvo normaliai neužsitraukiančios žalzės, tad privatumo nedaug. Lėkštėje vaisių, kurią turėjome gauti, tarp vaisių buvo papuvusių braškių ir pasenusių vynuogių. Taip pat lankėmės SPA, su pirtim ir jacuzzi. Persirengimo kambarys labai nedidelis, o žmonių tam pačiam laikui buvo prirašyta daug. Praktiškai džiakuzi nebuvo vietos. Kas patiko tai restoranas ir jo maistas. Romantiška vakarienė buvo labai skani ir sudaryta puiki atmosfera. Pusryčiai taip pat buvo labai skanūs.
Teko apsilankyti šiame viešbutyje prieš keletą dienų. Paskaičius komentarus prieš važiuojant, nusiteikėm pačiam blogiausiam, kad viskas bus blogai, niekas neveiks, maistas neskanus ir.t.t. (nes taip daugelis čia ir rašė, dar galvojom, kad ir kambario negausim nors buvo rezervacija iš anksto padaryta, vieni rašė, kad liktai negavo kambario, nors užsiregistravo...).
Rezultate: Nuostabi vieta viešbučio, viskas labai arti ir patogu, automobiliui vieta pastatyti buvo, pirmame aukšte dirbo tikrai labai malonios administratorės, mūsų kambarys buvo antrame aukšte, todėl nusprendėm užkilti liftu, liftas kaip iš 1980 m. filmo kuriuo buvo labai malonu pakilti, nes jautėsi, kaip grįžau 15 metų atgal kuomet gyvenom su žmona daugiabutyje (čia pliusas nes kol kilom abiejų veiduose buvo šypsena, nes čia antikvaras Ha ha). Pats kambarys gal ir reikalauja šiek tiek remonto, bet tikrai nėra taip, kad viskas ten blogai (čia jau turi būti didelis pedantas, jei pamatęs ant sienos 3 mažas skilutes sakytum oj kaip reikia remonto). Antklodės buvo švarios, duše šiek tiek pelėsio buvo, bet kiek mes jame buvom...Tikrai ne tiek, kad susirgti. :) Pusryčiai buvo labai LABAI skanus ir geri... kas nustebino, kad sulčių pasirinkimas buvo gal iš 8 skonių (ko dažnai negauni kitur arba gauni dviejų tipų sultis). Maisto buvo per akis ir vis buvo pildomas.

Vieta 10/10
Aptarnavimas 9/10
kambario būklė 8/10 (bet kiek jame busi? gi ten tik pernakvoji). :)

Ačiū, ir rekomenduoju. :)
Gavome kelelapį dovanų. Vykome 2017/11/17 - 19 dienomis. Esame pasibaisėję, kaip tokios įstaigos dar veikia. Atvykome vakare, administratorė buvo maloni, tačiau pirmas kas nustebino kad aptarnaujantis personalas su kuriuo jai teko susisiekti mums esant šalia nesuprato prašymo lietuvių kalba. Atrasis kad atvykę sužinojome kad į pirties ir sukurinių vonių kompleksą jau nepateksime, nes į jį patekti reikia užsirašyti iš anksto, kas iš tiesų nustebino. Kambarys verkiant reikalajantis remonto, nulūžusios užuolaidos kurios net nedengė dalies lango, balkonai kurie bendrai sujungti kartu visame viešbūtyje. Nejautėme jokio privatumo ir net karts nuo karto teko žvalgytis ar niekas mūsų nestebi. Na tikrai jausmas nekoks. Kilimas pilnas dėmių, ant lovos užtiestas pledas su skyle, kėdės murzinos, vonios plytelės nenuvalytos. Užrašytu laiku patekus į pirčių ir sūkurinės vonios kompleksą teko nusivilti dar labiau, turkiška pirtis nepanaši į tokią, šiluma jaučiasi tik atsistojus ant sėdimų vietų, ant akmenų užpylus vandens jie net neišskleisdavo garų, apie sūkurinę vonią net nežinau ką pasakyti kai jos vandens temperatūra 35 laipsniai, kas yra šaltas vanduo.
Vakare užsirašėme į vakarienę, kuri buvo priskirta prie kelialapio, čia buvo blogiausia dalis. Kiaulienos suktinukas buvo sugedęs, mėsa skleidė kvapą, dėja jos teko paragauti, kas sugadino visą likusią višnagę dar labiau. Apsinuodijom maistu, naktis buvo bemiegė, kitą dieną temperatūra sukilo net iki 39 laipsnių.
Smagiausia dalis ta kad buvome naktį sukandžioti blakių, net baisu pagalvoti kur jos ten tūno.
Dar verta būtų paminėti, kad atėjus pusryčių pirmąjį rytą, teko laukti kol atsiras laisva vieta, arba sėsti prie svetimų žmonių, kai tuo tarpu už priėmimo yra dar viena valgomojo salė, apie kurią darbuotojai net nepasivargino pranešti.
Nerekomenduoju niekam ten vykti!!!!!
Ieva 2017-11-04 11:01:03
Dauguma rašė, kad viešbučio restoranas geras ir pusryčiai skanūs. Ankčiau taip manėme ir mes! Tačiau po šių kelių dienų Druskininkų PUŠYNO viešbutyje pakeitėm nuomonę, nes maistas buvo šlykštus arba jo tiesiog nebuvo (kalbu apie pusryčius!). Šeštadieniais pusryčiai iki 11 val., visgi nuėjus 10.10 val jau nebuvo omleto. Paklausus, ar planuojama papildyti, buvo pasakyta, kad ne. “Puikūs” pusryčiai “iki 11 val.”. Bet net ne tai labiausiai nuvylė! Vakarieniavome PUŠYNO restorane.. tai buvo pati baisiausia valgyta vakarienė. Siaubas kažkoks! Maistas sudžiuvęs ir neskanus, baigėsi tuo, kad teko gerti vaistus, nes vakare supykino! Esame pasibaisėję viešbučio pasikeitimais, niekam nerekomenduojame čia apsilankyti (nei pačiame viešbutyje, nei jų “restorane”!). Labai gaila išleistų pinigų šiame “bendrabutyje”. Daugiau niekada negrįšime ir niekam nerekomenduojame! P. S. Jeigu vis dėl to turite kuponą ir planuojate nuvykti - nepamirškite pasiimti plaukų džiovintuvo ir užkloto - naktį sušąlome, nes kambariai šildomi labai silpnai, o “kaldros” visiškai plonytės.
Dar noriu papildyti dėl kambarių “trūkumų” - razetė prie lovos veikdavo tik kai pati norėdavo, todėl ryte atsikėlus mob buvo nepasikrovęs, vonioje, nors ir viešbutis maloningai duoda muilo gabaliuką, nėra muilinės jam pasidėti, tualete vanduo bėgo be sustojimo, žaliuzės sugedusios ir purvinos, mazgais surištos jų virvutės.. esame tikrai pasibaisėję.. higienos tarnyboms tikrai reikėtų čia apsilankyti ir kuo greičiau.
Viešbutis pušynas tai tarybinių laikų viešbutis. Kambaryje žaliuzės suplyšusios, lovų čiužiniai išgulėti, baldai sulūžę, o svarbiausia buvo netvarkomas kambarys. Pirtyje per mums skirtą laiką susirinko tiek žmonių, kad mums teko nebaigus procedūros išeiti, kadangi nebetilpome. Vienintelis pliusas tai geras maitinimas.
Viešbučio restoranas tikrai geras, maistas labai skanus, kambariai pakankamai švarūs, tačiau daug trūkumų, kurie nusveria žemyn visus vertinimus ir tikrai neduočiau niekaip 3 žvaigždučių. Visų pirma baisus liftas, kambariai ir tie balkonai seniai reikalauja remonto- iejus i balkona matosi suskilusios grindys, visai nesaugu, klausimas kad prades byret betono gabalai zmonems ant galvu. Kambariu kilimine danga jau labai išdėvėta, sienos purvinos, sutrukineje dazai, patalyne nors švari bet jau suplyšusi, televizoriai tai ten del grožio tik pastatyti - senoviniai ir neveikia, distancinis sulaužytas. Viena naktine lempa perdegusi. Vonioj su toletu tai jokios ventiliacijos, užtukęs tas filtras, duše nuskiles lempos gaubtas, ta lempa net neveikia, muiline net pažaliavus, klozetas kliba atsisėdus. Nu žinokit mieli savininkai net namuose niekas jau taip nebegyvena, o pas jus atvažiuoja žmonės turintys pinigų. SPA jei taip galima pavadint burbulinej vonioj tik per viduri daro stipru burbula kuris taško žmonėms i akis ir neįmanoma ten paguleti. Administracijoje jei dirba du žmonės tai pavalgyt gali eiti pakaitomis o ne visi, durnai jaučiausi kai reikėjo laukti administratorės išvykstant nes visi valge. Be to didelis minusas kad kambariuose nera plauku džiovintuvu, pusryčiaut ėjau šlapia galva.
2016-12-16 skambinau i ta pušyną. Sakau, užregistruokite man dvivieti kambarį liepos men. Kažkokia mažvaike telefonu man atsake, kad esu užregistruotas pušyno 309 kambaryje, o vienos paros kaina 49 Eur. Šiandien 2016 12 23 panorau pasitikslinti telefonu del kainos ir kambario numerio.. Kažkokia mažvaike pušyno nurodytu telefonu man pasakė, kad nesu registruotas ir išjungė telefoną. VMI, susidomėkite, kokios mažvaikes dirba pušyne. Manau, kad VMI, Kriminalinis tyrimu biuras ar Druskininku policija susidomės, kodėl pušyne nakties metu dirba nepilnametes. O gal tai įdomu ir Nepilnamečiu reikalu komisijai? Nuvažiuokite, patikrinkite. Kad negerai yra pušyne, paskaitykit is atsiliepimu google.
viskas kaip ir gerai su poilsiu "Pusyne", bet pasitikedama ir atsipalaidavus susimokejau uz paslaugas ir isvaziavau namo. tik namie apsiziurejau cekiuka. vietoj vieno masazo ikalkuliavo dvigubai uz procedura, kurios ne negavau! sugadino nuotaika, ziauriai : (
Mano patirtis "Pušyne" baisi.. Laukiuosi (6 mėn.), buvau ten prieš 2 savaites ir dariausi veido valymą. Mane ten be gailesčio traiškė pirštais, ant smakro dar dabar likę pūliuojančios žaizdos. Dar kaip tik spaudant smakrą, suėmė stiprus skausmas žandikaulyje. Dabar skauda kramtant maistą, traška ir negaliu pilnai išsižioti - net nežinau ar tokios būklės būdama galiu normaliai gydytis, kadangi vaistų vartot negaliu.. Negana to, buvau prašoma pasiskubinti, greičiau rengtis, nes laukia kiti klientai. Tikrai ne lygis, o ypač kai klientas aiškiai nėščias. Kai nuėjau atsiskaityti už paslaugas, buvo pasiteirauta, ar bus reikalingas čekis. Jau tada buvau įniršusi, todėl jo pareikalavau. Teko laukti min 5 minutes. Kai pagaliau gavau čekį, jame neatsispindėjo man atliktos procedūros. Atitiko tik bendra suma, kurią turiu sumokėti. Mes padarėm kaidą, nepaskaitę komentarų, prieš važiuodami ten, tikiuosi kažką manasis apsaugos. NEREKOMENDUOJU TEN LANKYTIS!
Gaila, kad nepaskaičiau komentarų prieš užsakant šį viešbutį. Kambariai maži, kvapas nekoks, reikalingas remontas, vonioje iš krano vanduo vos laša. Liftas prastos būklės, nusileidus į pirmą aukštą ir atsidarius durims matosi didžiulis tarpas, kuriame gali koją išsisukti.
Pabuvus džiakuzi ir pirties patalpoje, po 15 min. akis ir nosį pradėjo graužti chorkalkės kvapas.
O "geriausiai" nuteikė tai, kad prieš išsiregistruojant teko susimokėti už vaiko pristatytą "raskladuškę". Po 13 e. už kiekvieną parą. Nors rezervuojant kambarius telefonu administratorė mus informavo, kad 4 m. vaikui papildoma lovelė nieko nekainuos. Išsiregistruojant jauna administratorė negalėjo paaiškinti, kodėl taip atsitiko, į pagalbą pasikvietė vyresnę labai nemalonią darbuotoją. Kuri su klientais elgėsi labai nemandagiai. Pinigų negrąžino.
Taip pat suklydo skaičiuodami akva parko papildomas paslaugas vaikui vietoj 5 eur. priskaite 14 e.
Išvykome iš Druskininkų labai nusivylę ir blogos nuotaikos.
Baisu!!!! Daugiau į šį viešbutį kojos nekelsime ir kitiems papasakosime.
Telefono nekelia, pasiteirauti nėra kaip, atvažiavus reikia laukti, nes administratorė su kažkuo kalbasi. Numeris dan nėra taip nuvylęs, SPA proceduros nėra nė vidutinio lygio.
Nevaziuokit cia... Baisu.... Padariau klaida, is IP matot is kur rasau, bandau kuo greiciau is cia issinesdinti...

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00135 Palanga.
Veiklos sritys: dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...
Beta Media
BETA.LT

Adresas: Savanorių pr. 178A, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; fotografijos paslaugos, įranga; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kalbų kursai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kelionės; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; pramogos ir poilsis; spa centrai; teatrai; viešbučiai, moteliai.
UAB „BETA MEDIA“ yra įkurta 2010-07-09. Bendrovė valdo ilgiausiai Lietuvoje veikiančius ir auksčiausią vartotojų patikimumą pelniusius internetinius paslaugų portalus www.beta.lt ir www.grupinis.lt. 2016 metų pradžioje įmonė pradėjo verslo procesų optimizavimo bei verslo administravimo kokybės gerinimo pagal...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Vilguosta
Sodyba Guosta

Adresas: Guostaus g. 20, Stakliškės, LT-59369 Prienų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Sodyba Guosta - pirtis, ežeras, miškas VISOS SODYBOS NUOMAI TAIKOMOS DIDŽIULĖS NUOLAIDOS GUOSTA verslas ir pramogos Mes jau daugiau nei 15 metų organizuojame grandiozinius ir originalius firmų vakarėlius, galime pasiūlyti įvairiausių žaidimų ir pramogų. 7 ha teritorijoje ant Guostaus ežero kranto, miško apsuptyje...

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%