Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Šviesos Loftai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Šviesos Loftai

Atsiliepimai apie Šviesos Loftai, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Šviesos Loftai, UAB

Du metus buvau maitinama pažadais, kad jau tuoj, dabar žiema, dabar lietus, keliam į kitus metus, į kitą ketvirtė. Paprašius grąžinti avansą tampė tampė, rašė gražius laiškus, kol finale kreipiamės į teismą, ggalbūt padės. Šiuo metu mano rezervuotas loftas toliau yra sėkmingai pardavinėjamas, laukiant kitų lengvatikių, nors rezervacijos ir preliminarios sutarties turėtoja- vis dar aš:))
Geranoriškumo nebuvimas ir profesionalus akių muilinimas perša išvadą, kad nieks ir neketino investuoti į tą objektą ir jį vystyti, bet tik gaudyti patiklius pirkėjus gražiomis vizualizacijomis.
Nuoširdžiai kviečiu neapsigauti, o vystytojus ir Andriaus Zakaro pavardę visada pasitikrinti prieš investuojant į NT visoje Lietuvoje- ne tik Klaipėdoje.
Labai noretusi perspeti kitus zmones, kurie planuos investuoti I siuos loftus.pasidomekite imone, veikla, procesu.pries 2 metus sumoketas avansas, niekas nevyksta.dabar lieka tik teismai, nes geranoriskai UAB Sviesos loftai avanso negrazina.jokios komunikacijos, tusti pazadai ir melagystes!!!
UAB "Šviesos loftai" 2022-04-25 13:54:16
Laba diena, Monika, Sandra,

Maloniai prašome susisiekti su bendrove el.p., siekiant išspręsti/atsakyti į Jūsų klausimus ir komunikaciją vykdyti tiesiogiai.

UAB "Šviesos loftai"
Noriu jums priminti, kad 2022 m kovo mėn, aš buvau atvykusi, i jūsų ofisą Taikos pr 52, Klaipėdoje, ten norėjau išgirsti apie jūsų konkrečius planus, apie vykdomą projektą šviesos loftai, nes esu pirkėja, sumokėjusi jums avansą 10050 eur, ir pasirašiusi buto pirkimo-pardavimo preliminarią sutarti.
Tačiau jūsų darbuotojas Vladislav Ošovskij, kuris labai gražiai man melavo 2021 m spalio mėn, kad darbai negali vykti, nes atėjo žiema, tai galėčiau jums priminti, kad jau pavasaris, ir darbus atlikti, leidžia oro sąlygos..Tai atvykus, jau 2022 kovo mėn, aš jokio konkretaus atsakymo, apie projektą, apie tolesnius darbus, rangovus, kurie vykdys projektą neišgirdau..V. Ošovskio atsakymas buvo: aš nieko nežinau..
Noriu jums taip pat priminti, kad sutartyje pabrėžiama, kad terminai pratęsiami šalių susitarimu...O aš gavau iš jūsų tik pranešimą.., ten mano parašo nėra, ir jūs raštu atrašėte, kad nereikia..
Jei jūs norite save gerbdami, kaip jus sakote, šalių susitarimu, susitarti dėl sutarties, darbų vykdymo, darykite veiksmus garbingai, o ne meluojant..Mes jau sotūs jūsų melo!!!
UAB "Šviesos loftai" 2022-04-25 13:54:16

UAB "Šviesos loftai"
Laba diena "Šviesos loftai”
Kaip keista, kad mes turime susisiekti su Jumis el.p. Kaip Jūs ten kartojat nuolatos? “ Jūs neskaitot sutarieties” - nuolatos bandant su Jumis kalbėtis taikiai nuskambėdavo šis frazė. O Jūs skaitote sutartį? Ten yra žinokite visi mūsu kontaktai. Beje Jūs turite ir mūsu advokatės kontaktus. Nerandate mūsu? Kažkodėl buvęs Jūsu vadybininkas ne tik rasdavo ir e-mail pasakėles siūsdavo, bet net ir viena karta Jam paskambinus telefonus “maloniai nustebino “ atsiliepdamas - Laba Diena p.Sandra!
Todėl paskaitykite sutartis dabar Jūs.
Norėtūsi palinkėti gražios dienos, bet nuo tos dienos kai pradėjau minti advokato ir teismo slenksčius - dienos tapo negražios ir nemalonios.
2022-04-25 13:54:16 IP 2cfq6itj

UAB "Šviesos loftai"
Prašau visu kurie sumokėjo avansus susisiekti el.paštu [email protected]
Nelaukite daugiau nei dienos. Vladislav Ošovskij įmonėje nebedirba!
Pirkėjas 2022-04-04 16:46:41
Projektas nevystomas, avansas sumokėtas. Metus laiko, buvęs pardavimų atstovas Vladislav Ošovskij dėliojo pažadus, kad projektas bus tęsiamas, tik nerandami rangovai darbų atlikimui. Šiuo metu niekas į laiškus ir skambučius neatsiliepia.
Atsiliepkite, kas esate sumokeje avansus uz sviesos loftus!!!!!
Pirkėjas 2022-03-16 16:20:06
Niekas nevyksta jau antri metai. Ka tikrai įmonė moka daryti tai maitinti pažadais. Foto 2020 metai. 2021 metai. 2022 metai.
Sveiki.Gal jus esate sumokejes avansa?
Albinas 2021-10-04 18:52:27
Sveiki, mes investavome 2021.03.04 d.9750 euro, kaip pradini inasa...Atvykome paziureti ta pacia diena to pastato kur investavome pinigus.Viska kaip ir normalu...Sienos stovi stogo plokste uzdetos...na statybu pradzia..viskas gerai.Po to buvom desimt kartu pazuiureti objekto....niekas nieko nedaro...ir kazkos statytinis sneka ivairias versijas....Bukit atsargus....kazkas ce yra negerai....Aplinkui visi stato..ir viska pastato...Kieme sutikom keleta isgerusiu kazkokiu nesuprantama ka daranciu darbuotojiu...Siandiem buvom susitike su kazkokiu nesupranatamu vaduvu...BALSO POKALBIS IRASYTAS.....sako pradzia bus tik kitais metai Geguzes men....Ce kazkas negerai....terminai parasyti kitokie...Pirkejai bukit atsargus....Gero vakaro visiems....
Tu gal iš medžio iškritęs? Visur veluojama, visi projektai, ir tau tai užkliuvo? Juokini žmonės, artiste. Dar ir balsą įrašęs nenustebk, kai tas pats žmogus tave atvanos gerai už tokius cirkus. Netinka, pasiimk savo pinigus ir pirk kitur. Artistas))))
Baldai gaminami kitoje įmonėje, užsakiau, kokybė ta pati, mechanizmai sudėti geresni.
Anzelika 2014-02-04 10:47:37
2013.11.15 Kauno ¨Nemuno balduose¨ uzssisakiau UAB "¨PUSIS"¨ (Klaipeda) knygu spinta.Pagaminimo data turejo buti 2014.01.05 (toki termina numate, ¨nes turi daug darbo¨...)Pradini inasa sumokejau 400lt.iskart. Skambinu i UAB "¨PUSIS¨ kiekviena diena, pradedant 2014.01.27.Man aiskina:"¨paskambinkit rytoj..."¨.02.04 diena nebeatsiliepia nei vienas telefonas.
Spreskit patys, ar imanoma pasitiket tokiu firmos darbuotoju poziuriu i KLIENTA.
O tai padare visgi ta spinta ar ne? Mes ir ilgai laukem uzsakymo, padare 100 lt nuolaida. Paskui uzsisakem komoda, kuria zadejo padaryti po 2-ju men, tai daba sako kad bus po 4-iu menesiu, nzn kaip elgtis

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Pamiškės g. 2B, Miškinių k., LT-21119 Trakų r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nauji butai Vilniuje

Adresas: Draugystės g. 17-1, LT-51229 Kaunas.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Lithome
Nekilnojamojo turto vystymas

Adresas: Kareivių g. 11B-4a, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas.
Rūpestingai apgalvoti namai – mūsų išskirtinis požiūris į būsto rinką. Darome viską, jog šeimų gyvenimas būtų patogus – kruopščiai apgalvojame projektų lokaciją mieste, renkamės tik puikiu susisiekimu ir saugia kaimynyste pasižyminčius rajonus. Siekiame, jog naujakuriai su džiaugsmu grįžtų namo – pasirūpiname...
CITUS
Būsto projektų valdymas

Adresas: Lvivo g. 25-701, LT-09320 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; pastatų administravimas; patalpų nuoma.
#CitusDNR Dar vos prieš kelis metus tebuvome NT vystymo kompanija. Šiandien esame išskirtinių būsto projektų bei lanksčių sprendimų verslui generatoriai ir įgyvendintojai, miestų miestuose kūrėjai, interjerų magai. Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome...

Naujausias "Huawei" nešiojamas kompiuteris "Matebook D16": išmanus, greitas ir itin lengvas 08-16 23:01
Į Lietuvos rinką žengė iki šiol pažangiausias "Huawei" nešiojamas kompiuteris "MateBook D16". Šis įrenginys išsiskiria laisvalaikio ir darbo funkcijų gausa, todėl puikiai tiks tiek besimokantiems...
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu?
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu? 08-16 22:56
Šie neramūs laikai sukuria daug ir įvairių verslo galimybių, tačiau tuo pat metu išaugusi infliacija, medžiagų trūkumai ir net prastėjančios nuotaikos, ne tik apkartina naujo verslo pradžią, bet...
Ką verslui rinktis kibernetinių grėsmių kontekste: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą ar paslaugą 08-16 22:52
Augančių kibernetinių grėsmių kontekste vis daugiau įmonių susiduria su dilema, ką pasirinkti: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą (SIEM) ar SIEM kaip paslaugą? Kas geriau – visiška duomenų...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Hasbro 84,00 +1,69%
Kraft Heinz Co 38,53 +0,71%