Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Purpura, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Purpura

Atsiliepimai apie Purpura, UAB

Salsa Duo-Bistro

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Purpura, UAB

Nebuvo žmonių, neaptarnavo, nachališkai pasakė, kad bus maistas tik už pusvalandžio, nors tuščia. Pasakiau žmonai, kad nedaro, tai viena Virėja ar kaip ji ten vadinasi pasakė, ko tu čia burbi... paprašiau savininko ar admin nr tai nedavė klausiu jos vardo nesako, žodžiu žiauru. NEREKOMENDUOJU !!!
Šios įmonės vadovas visiškais mužikas. Nuo plūgo nulipęs, neišsilavinęs žmogus. Bendravimo su klientais etiketo nulis žinių.
Neberemsiu savo apsilankymais tokių verslininkų ir kitiems nerekomenduosiu.
Rekomenduoju, tobulas maistas, aptarnavimas nuostabus.
Rekomenduoju 100%. Labai skanus ir kokybiskas maistas, greitas ir mandagus aptarnavimas, grazi ir jauki aplinka. Norisi sugrizti dar ir dar. Tiems, kas vertina kokybe rekomenduoju butinai apsilankyti.
Puiki komanda ir nuostabus maistas!
Sveiki, ačiū už skanius sumušrinius su vištiena ir su šonine, bei abu su vyru apsidžiaugėme ir malonei nustebome mielu palinkėjimu "skanaus". nors buvo ir kurjerio palinkėta, buvo malonu :) ačiū gero darbo dar daug jums metų!
Užsisakėm sumuštinių į namus. Visada būna skanus sumuštiniai, neskaitant, kad bulvytės perkeptos. Bet ši kart ir sumuštiniai buvo be skonio ir negana to ilgas juodas plaukas sumuštinyje. Šįkart tikrai nuvylė.
Martynas papartynas
2020-08-02 17:03:34 IP 5f4sp6jc
Skanus, sumuštiniai ir gaminančios mergytės gražios jokių priekaištų manau reikėtų paskatinti jas, o tiems kuriems nepatinka sala sumuštiniai lai eina į čili dziuvesių valgyti, kokybė yra svarbiausia o ne aplinka sėkmės jums
Usisakem sumustiniu su sonine tai atnese sumustiniu su varvanciais lasiniais
Pažiūrėjus kokias šis niekšas moka algas, aišku kas tai per š*******o kontora. Kur žiūri VMI, Sodra, veterinarijos tarnybos?
Nežinau kaip dabar, bet bent jau seniau buvo tikras balaganas. Tikrai panos neplautomis rankomis gamino sumuštinius, rūkydavo prie įėjimo ir grįžusios kaip niekur nieko, prasmirdusiom rankom imdavo maistą. Pirštinės gal ir kabo kažkur, bet... Jau vien tai, kad klientams matant jos rūko prie kavinės "veido - įėjimo" daug ką pasako apie vietą. Senai Salsą aplenkiu ratu ir visiems draugams taip patariu. Aptarnavimo kultūros nulis. Ir dabar pravažiuojant matyti, kad bent jau rūkymo maniera pas aptarnaujantį personalą tikrai nepasikeitė. Vien jau rūkanti mergina viešoje vietoje, nekelia teigiamų emocijų, o kai pagalvoju, kad ji gali maistą man ruošt, tai ir noras valgyti praeina :)
klientas (buves) 2014-01-28 12:49:02
Retkarčiais užsukdavau pakeliui iš darbo pasiimti kokį sumuštinuką namo, kol vieną dieną paskambinus atsiliepusi panelė nachališku tonu pasakė užsakymo nepriimsime nes kažkada neatvažiavot... Nežinau, gal pokštas, bet nelabai vykęs... juolab, kad man ne 18 ir net ne 28 kad žaisti tokius žaidimus...ir be jokių aiškinimosi padėjo ragelį. Va taip reikia daryti verslą Lietuvoje!

Taip galėjo atsitikti, kadangi Jūsų telefono numeris buvo išsaugotas kavinės telefono adresatuose. Turime nusistatę taisykles, kurių laikomės. Buvusiems melagingiems skambučiams nepriiminėti užsakymų.
Arba Jūs pats arba kažkas kitas skambino iš šito numerio ir užsakė maistą išsinešimui, bet neatvyko. Maistas buvo pagamintas ir neparduotas, dėl to kavinė patyrė nuostolių.
Kitą kartą ne skūskitės, o elkitės padoriai kad nekiltų ateityje problemų. Jeigu užsakėte maistą ir nepavyko atvažiuoti pasiimti, bent atsiprašykite dar kartą paskambine.
Vaidas 2014-03-30 13:36:23
Tokio aptarnavimo nesu mates niekur - darbuotojai arba is siukslyno arba is kalejimo istraukti. Kalba kaip su siukslem, eina rukyt, nenusiplovusios ranku pinigus skaiciuoja ir sumustinius daro. Kai paprasiau padaryt is naujo nusiplovus rankas, buvau taip aprektas, kad pabrukes uodega gavau sliukinti lauk... Kai papasakojau draugams, isaiskejo kodel keli apsinuodie buvo
Galiu kompetetingai pareikšti, kad šitas komentaras neatitinka realybės. Greičiausiai tai konkurentų arba užsakytas.
Lietuviai juk tokie. Iš pavydo, kad kitam sekasi gali susirgti depresija ir gal todėl mes pirmaujame europoje savižudybiu skaičiumi :)
Kiekvienas patiekalas pas mus daromas panaudojant mažiausiai keleta porų vienkartinių pirštinių. Prie jokio ingridiento nesiliečiama plikomis rankomis.
O apsinuodijimo pas mus nebuvo nei vieno per visą kavinės veiklos laiką. Kadangi produktai kavinėje visada tik šviežūs ir neužsilaiko net dienos. Nes turime daug patenkintų lankytojų.
Taip kad ponas Vaidai užsiimkite savo reikalais, o ne šmeižkite ir burbuliukite nebūtų dalyku kaip kaimo bobutė.
klientas (buves)
2014-01-28 12:49:02 IP 5los4833

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; individuali veikla; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

Konservatorių suvažiavime – partnerių pagyros valdančiajai koalicijai
Konservatorių suvažiavime – partnerių pagyros valdančiajai koalicijai 09-26 12:31
Centro-dešinės valdančioji dauguma ir Vyriausybė yra geriausia, kas galėjo nutikti su tiek skirtingų iššūkių pastaruoju metu susidūrusiai Lietuvai, sako Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.
N. Roubini. Gresia rimtas stagfliacijos pavojus
N. Roubini. Gresia rimtas stagfliacijos pavojus 09-26 12:04
Jau keletą mėnesių bandau perspėti, kad dabartinis nesibaigiančios skatinamosios pinigų, kreditų ir fiskalinės politikos derinys pernelyg stipriai stimuliuos visuminę paklausą ir prives prie...
Šeštadienį nustatytas 1.251 koronaviruso atvejis, mirė 13 žmonių
Šeštadienį nustatytas 1.251 koronaviruso atvejis, mirė 13 žmonių 09-26 09:41
Šeštadienį Lietuvoje nustatytas 1.251 koronaviruso atvejis, mirė 13 žmonių, praneša Statistikos departamentas.

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%