Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Provident Polska S.A. filialas Provident Finansai

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Provident Polska S.A. filialas "Provident Finansai"

Atsiliepimai apie Provident Polska S.A. filialas "Provident Finansai"

Parašyk savo nuomonę apie Provident Polska S.A. filialas "Provident Finansai"

Sveiki visi!
Aš esu Maria Waves, šiuo metu gyvenanti lietuvių kalba, šiuo metu aš esu našlė su keturiais vaikais, o birželio mėnesį buvau įstrigusi finansine padėtimi, todėl turėjau refinansuoti ir sumokėti savo sąskaitas. Aš bandžiau ieškoti paskolų iš įvairių paskolų firmų, tiek privačių, tiek korporacijų, bet niekada nesėkmingai, ir dauguma bankų sumažino mano kreditą. Bet, kaip tai turėtų Dievas, buvau supažindintas su "Dievo MAN", kuris paskolino privačią paskolą, suteikė 80 000 eurų paskolą ir šiandien esu verslo savininkas, o mano vaikai šiuo metu gerai sekasi, jei turite kreiptis į bet kurią įmonę, norėdamas gauti paskolą be užstato, netikrinti kredito, nė vieno pasirašiusiojo su tik 3% palūkanų norma ir geresniais grąžinimo planais ir grafiku, kreipkitės į p. Dante Paola elektroniniu paštu: dantecooperativehelp@hotmail.com Jis neturi "Aš žinau, kad tai darau, bet dabar esu labai laimingas, ir aš nusprendžiau leisti žmonėms daugiau sužinoti apie jį, taip pat norėčiau, kad Dievas jį dar labiau palaimintų. Galite susisiekti su juo el. Paštu: dantecooperativehelp@hotmail.com
Ar jums reikia skubios paskolos? Jei taip, susisiekite su mumis dabar adresu spignio192@gmail.com, jei norite gauti daugiau informacijos.
Ar jums jokių finansinių sunkumų? Ar jums reikia paskolą pradėti verslą ar apmokėti sąskaitas? Mes apdalinti paskola žmonių, kurie reikia pagalbos. Taikyti dabar elektroniniu paštu: dannyoscar6@gmail.com

Danny
I teisma kreipsimes rytoj sumokejom wisus pinigus o tada perdawe i anstoli
sveiki noreciau suzinoti kaip jusu imone tikrina asmens duomenis jei paskolas gauna zmones be nuolatines gyvenamos vietos pasake bet koki adresa kuriame gyveno neaisku kada o paskui tuo adresu siunciami laiskai apie jo skolas ir panasiai.nejaugi tarpininkai pildo sutartis is dangaus.
pikta kliente ! 2016-12-01 20:21:10
iš tokios firmos paskolos daugiau tikrai neimčiau. Durniu laivas. vienas tarpininkas buvo geras dirbo savo darba jis isejo is darbo kitiem tarpininkam dzin. Imoku neatvažiuodavo paimt, priskambinti patiems nejo tarppininkams tipo vaziuodavo i namus (persikraustem kitur senasis tyarpininkas tai zinojo) tipo kiti tarpininkai gal vaziavo i sena adresa nu tai palaukit o kam telefonas skirtas paskambint kur esu ar kazka tai niekas neinformavo ir perdave i gelvora. ar čia yra paskolos davimo salygos ?
Pritariu simtu procentu. Kiek esu emus kreditu niekad bedu nebuvo, tik su sitais susidejau tai skolos iki ausu
laba diena as elena jankauskiene a/k 45512020656 turiu paskolu is jusu nuo 2016 metu geguzes men nedirbau isidarbinaau tik spalio men padirbau 5 dienas ir susirgau ir siuo metu esu ant billiotenio as tikrai zinau kad esu skolinga ir labai prasau jusu palaukti turedama keleta euru as butinai susisieksiu su vadybinike ir po kiek galesiu mokesiu jums
Nerekomemduoju niekam suos imones saraskinu kontora.... buvo apmoketa paskola su didziule permoka niekas nesiteikia grazinti.... stumdo vieni nuo kitu... nei vienas nedirba su klientais. Gera pagalvokite prie pasirinkdami sia imone
Ši kreditų teikimo įmonė yra pati nenormaliausia, todėl neveltui niekada pati asmeniškai neimiau ir neimčiau iš čia paskolos. Ir argumentuosiu kodėl: pvz jai žmogus pasiima paskola iš providento tai jam yra skambinėjama po kokius mažiausiai dešimt kartų į dieną iš privataus numerio.Mano vienam pažystamam žmogui taip buvo kad turejo kažkiek gražint skolos kas savaitę ir atrodo viską sąžiningai žmogus mokėjo, bet vistiek ramybės neturėjo, nes šios įmonės konsultantai vien dėlto kad leidžia sau perdaug įkyriai kišdami savo tuos pasiūlymus kitai paskolai gauti gerokai persistengia.Negana to kad mokėjimo sutartyse nurodytas mokėjimas kas savaitę tai dar drystat skambinet ir įkyrėt žmonėm.Džiaukitės kad apskritai iš jūsų vargšai žmonės skolinasi neturėdami kitos išeities nes labai greit gali bit kad nesiskolins niekas.Gėdytumetės verčiau, o, ne lystumėt į akis! Mat labai gudrūs manot esantys kad skambinėjat iš privataus numerio? Čia jau žmogaus teisių pažeidinėjimas sakyčiau.Tad linkiu visiems kurie dar turi čia skolų greičiu jas gražint ir nelyst i ši šūdą iš kurio ši bendrovė siūlo neišlyst vien dėlto kad uždirbtų kuo daugiau pinigų sau
Jei meloja kad doda paskola per 15min man teko laukti savaiti kol atvaževo ir nervina bomžams pijokams doda paskola o aš turiu pastoves pajamas 500eauru man rukpjuti nedavi ir daba visa dena. Lauku kol paskambis teks laukti savaiti užmige dirba!
Per dauk ten tu darbuotoju dirba tam provident jau uzkniso galutinai. Taip esu skoloje jusu imonei bet nereiskia kad kas antra diena reikia skambineti ir pliurpti ta pati per ta pati darau savaitines imokas po kiek galiu. Tai ar nuo to kas pasikeis kad jus skambinat zmonem ir knisat smegenis tas zmogus puikiai zino kad yra skoloje ir moka po kiek gali. Ir dar prilinde visokiu rusu ir lenku tipo mokam kalbeti lietuviskai su didziausiais akcentais. Tai nors be akcento ismokit kalbeti!!!!!. Tikiuosi kad is valdzkos atkreips demesi y mano laiskeli ir apsvarstys ir paskaiciuos kad tikrai ten tu darbuotoju per daug. Neturi ka veikti tai skambina ir po du kartus y diena. UZKNISOT!!!!!!
Sveiki.ar galiu gauti atra kredita jusu imoneje jei nesu grazines pirmo?
Jau pusantros savaitės padarytas refinansavimas mano paskolos o jūsų įmonėje jo vis nemato banko pavedimo, kaip tai gali būti, banko pavedimai vaikšto daugiausia vieną parą, jūs sukčiaujat perskaičiuodami palūkanas ir todėl nematot pavedimo !!!
Provident Polska S.A. filialas "Provident Finansai" 2016-03-31 16:04:53

Mums išties svarbu suprasti ir išspręsti visus kilusius nesutarimus, nes siekiame užtikrinti aukščiausią aptarnavimo kokybę.
Prašome susisiekti su mūsų Klientų aptarnavimo kokybės specialiste telefonu 869987605 arba el. paštu inga.barauske@provident.lt ir būtinai atsakysime į Jums kylančius klausimus.

Provident Finansai
Taip matosi kaip yra svarbu !! jei kreipiesi ir nori atiduoti anksčiau o tau nesugeba sutarties atsiųsti ir palūkanų paskaičiuoti per visus telefono numerius skambini ir kiekvienas sako rašykite per 14 d. Duos atsakymą. Super palūkanos auga sukis kaip nori!!
Mi 2016-07-20 17:18:57
Sveiki, esu paemusi kreditas is jusu ir siuo metu esu skoloje. Norejau paklausti kaip galiu atsiskaityti? Nes paskambinus jusu tarpininkei atsake kad niekuo negali padeti ir kazkur perduota..o kai pasitikrinau savo israsus skolos buvo nurodyta jusu kompanija..

Siūlome Jums kreiptis į Klientų patirties valdymo koordinatorę el. paštu atsiliepimai@provident.lt ir būtinai atsakysime į Jums kylančius klausimus.

juoas 2016-06-16 14:32:20
norejau jusu paprasyti, kad paziuretumet kam as skolingas, sodroje nera skolu, as atsiusiu duomenis.Man reikalinga paskola, aciu.

Prašome atsiųsti savo užklausą mūsų Klientų patirties valdymo koordinatorei el. paštu atsiliepimai@provident.lt ir būtinai atsakysime į Jums kylančius klausimus.

Provident Finansai
laba diena, norejom gauti is jusu paskola, bet jum rodo, kad mes turime kazkokia skola, prasyciau informuoti kam mes skolingi.
turiu 3 paskolas is provident i men reikia moketi 160 euru nuo geguzes mem likau be darbo registruota darbo birzoje jokiu pajamu tik invalidumas 44 eurai kol dirbau mokejau ka dabar reika daryti o man 60 metu gerai jei dar gausiu darbo o jeigu ne ka tada daryti ar ymanoma laikinai sustabdyti mokejima kol gausiu darba aciu
Vakar pasirašiau sutartį su minėta įmonė. Taip tarpininkas atvažiavo į namus viską gražiai išdiestė kad galiu imti paskolą ir pinigus pervęs pavedimu. Pasak jo žodžiu pinigai bus pervesti į sąskaitą iki 15 val sekančia diena. Paskambinus į biūrą sužinuojau, kad pervedimas pasieks mane tik per 6 darbo dienas. Negaliu suprasti kam teikti melagingą informaciją.
Reikės pasidomieti šią įmonę per finansinės institucijas Lietuvoje ir ES šalyse.
Labai nusivyliau. Uzpildziau paraišką, atvažiavo tarpininkė Oksana (aš iš vilniaus) užpildžius visus dokumentus tarpininkė pareiškė, kad jos mašinoje jos laukia mažas šuniukas, ir su visais duomenimis išėjo. Gerą valandą tyla buvo jau maniau, kad apgavo, tada pradėjo man iš mašinos skambinti, bet namo taip ir neatėjo bendravo per atstumą.. Nusivyliau, jūsų darbu, ir būtinai visus perkalbesiu su jumis neprasidėti.
Parasiska uzpildem jai semiausiai o atsakimo nera tai.kas cia. Per saltgos kad suteikia perviena diena
sandra 2016-03-14 18:05:48
nieko gero pasemem paskola musu konsultante atleido is darbo naujo neskiria o palukanos auga jau trecia savaite negalime imoketi nes nera kur skambiti kad atvaziuotu grazu labai nepatenkinti niekam nerekomenduoju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pasiskaitykit sutarti is naujo.Vaziuokit i ofisa savo mieste ir sumokekite jei norite.Pereikite i pavedima.daug visokiu variantu yra.
Provident Polska S.A. filialas "Provident Finansai"
2016-03-31 16:04:53 IP 10.142.11.127

Provident Finansai
Gyvenu Telšiuose Birutes12_9 niekas neatvyksta jau visa menesi įmoku pajimti kur tik skambina mama sako kad nebedirbu visada įmoką moka mamą ka tokių atveju daryti

Turbūt Jus daug ką nežinote apie šita įmone Provident Finansai ir daug ką Jus ne informuoja kredito tarpininkai arba Plėtros vadovai kaip sudarinėjot sutarti, pagal visas taisykles, Jus turėtu informuot, kad yra du vartojimo paskolos variantai, tai butu pavedimu arba Griniais. Kad galima, atsisakyti paslaugu per 14 darbo dienų ir pinigus pervest į banko sąskaita per 29 darbo dienas su 0% piermakos. Tiesiog galit pasinaudoti paslauga, kada Jums reikalinga. Ir ar žinojote, kad pavedimu paketas yra žimiai pigesnis, o geriausiai jeigu esate pasirinkę vartojimo kredito paskola namu paketą, tai pereikit į pavedimo paketą, palūkanos daug mažesnes ir pinigu sutaupysit. Kad puikiai Jus suprantu, kad nekam nerupi pas Jus važineti ir imti iš Jūsų įmoku, o Jus tik kenčiat, dėl neprofisanalios įmones ir darbuotoju veiklos.
gailiuos, kad skolinaus.reikejo mokesciams.netvarkingai moku ir nniekaip neisimoku, o pasirodo dvigubai reik grazint.nesamone.nepatariu
Neprasidekite su ta imone nes tik nervus sugadins jei tik veluoji moketi tai ir skambineja i savaite po kelis kartus ir netgi padaro nematoma numeri tada tik rodo telefone apribota arba nezinoma toks ispudis butu kai koks reketas daro visai kaip nenormalios imones
nori pasiimti bet negauni nes pakimba duomenys, kita savaite per mažai uždirbu, kita savaite esu skolingas...va tau ir greita paskola...
noriu pasiskusti jusu darbuotoja Erika Dvarzeckyte todel kad isigudrino as gyvenu kudirkos naumiesti ir ji is manes neatvaziuoja paimt savaitiniu imoku sako ji kad jai nepriklauso tai tikrai apmaudu as turiu verstis per galva ir pervedinet svetimiems zmonems pinigus kad jai nereiktu atvaziuot as manau toki darbuotojai yra neatsakingi ir nesirupina savo darbu
Vyras buvo pasiėmes iš jų kredita.gražinom laiku, dabar reikia vėl pinigeliu ir ka jus galvojate visa menesi tarpininkas sako kad mano vyro duomenys yra neapdorojami.pasiskambinus i Vilniu jie aiskina visai ka kita.Susidaro toks ispudis, kad ten nebe imonė, o vaikų darželis, ir kas yra keisciausia, kad duomenys pas juos vwrciasi i savaite viena karta,
Sveiki, o aš patenkinta.Aišku permoka nemaža, bet tai ir yra paskola.Visų pirmą baikit skųstis, nes visur rašo, kad įmokos kas savaitę, Plius iškart rašo kiek bus palūkanų, tai jei neskaitote sutarties ir tt tai ko tada skundžiatės?
Mrs Isa Anita 2015-08-16 13:18:55
Gera diena,

Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad mes šiuo metu suteikiant iš paskolų už mažą palūkanų normą 2%. jei domina kreiptis dėl paskolos, užpildykite žemiau taikymą. Dėl išsamesnės informacijos susisiekite su mumis dabar elektroniniu paštu: anitaloanfirm1@live.com

Ponia Isa Anita
Tekk susidurti su providen gyvenime neimsiu paskolos. Lupikai. O procentai baisu. O aptarnavimas.
Esat s*****i. Negrąžina permoketu pinigų jau 50 dienų. Ofiristai. Skambinti jiems, maitina pažadais ryt po ryt, siom dienom. Kai jiems centrą nedamoki, tai iškart antstolių kontora grasina. O kai jie skolingi, net nejuda. Vakar norėjo idiote padaryti. Sako jau pervesta, jūs ne pastebėjo. Neprasidėjus su jais
Galiu pasiūlyti finansinę paramą sąžiningai patikimų žmonių ir įmonių ne
labai žemas palūkanų norma ir be rizikos involved.i pat siūlome tiek trumpalaikius
ir ilgalaikis pasiūlymas patikimą garantiją daugiau informacijos, galite
kreiptis į šį laišką: farrukhloan@yahoo.com.sg
Mrs Isa Anita 2015-08-16 13:18:55

Ponia Isa Anita
Sveiki, pasiskolinau ir providento maziau nei pries metus 460 euru. Suteike savo paskola. Mokejau koki menesi kas savaite, dvi.
Isvaziavau i uzsieni, uzdirbau pinigu ir grazinau visa paskola. Siandien sulaukiau skambucio is vaikino ir pasirodo, kad as jiems esu skoloje 57 eurus, nes pagal jos nepilnai grazinau skola, nors turiu visus popierius, kad as ja grazinau. Ir kas keisciausia praejo 3 menesei ir nei karto nepaskambino :) Nors turiu tu pinigu, bet is principo negrazinsiu. Pasikonsultavau siandien su advokatu pazystamu, tai duosiu jos i teisma, jei rytoj niekas nepasikeis :) tevai sako dar i televizija prasinesti, bet to nedarysiu (nors ka gali zinoti kiek nervu teismai iseikvos).
Tiesa rašo Aukse, bet ji dar baisesne, Provident tai labai gudriu a******u gauja, jie neperspeja 400 sutarties mokestis, priklijiuja paslaugas i namus, už jas taip pat moki už atvažiavima, ir viršunė-visko kai kas savaite prasideda skambuciai, duok pinigu klausimas -kada mokesi, moki moki o pakola stovi vietoje ir ateina momentas kai ji pradeda dideti
Sveiki as esu Aukse imu jau antra karta provident paskola. Pirma karta imiau paakola nieko neatgavau jukiu palukanu nieko tik maziau sumokejau visa suma. O siuo metu kaip durne pasiemiau 400 euru o atiduoy reikia virs 700 euru nx kaip uzsikele jie mes ne uzsienyje gyvename kad kasavaite gautume algas ir atidavinet skolas cia apgavineja ir sau pelna jie darosi is palukanu kaskokia tragedija. Siuo metu rodo per reklama kad atgauni 10% nieko neatgausiu as net o paskola pasiemiau tada kai jau reklama rode galiu tik tiek pasakyti jie a*******i ir tik pelna sau darosi nebeiimsiu gyvenime PROVIDENTO!!!!!!!
Kovoju su sūnaus aokoholizmu, pinigų švaistymu. Jis paskelbtas kaip nemokus per infocredit, bet, nežiūrint to, Provident jam suteikė kreditą. Provident žiūri tik pelno, jiems nesvarbu, ar asmuo dirba, ar ne, netikrina duomenų, netikrina, ar asmenys yra paskelbti nemokiais respublikoje.
Bendrovė napatikima, duosiu į teismą.

ieva 2015-05-21 22:30:42
Papasakokite kaip Jums pavyko atgauti tuos 10 % nes jie neatsiliepia ir meluoja.
Pprasciausei atejusi pas mane konsultante pasiimti paskutines imokos, pasake kad grazina dar 10proc, ir atidave i rankas
Esu labai dėkingas už nuoširdų Irmos Kvietkauskaitės darbą ir suteiktas geras emocijas.
Didelis dėkui už pagalbą. Linkiu dideslės sėkmes darbe !
Rasute 2015-05-12 16:52:30
o as sia imone patenkinta, buvau 2 kart pasemus ir abu kart man grazino po 10proc, labai maloni moteris pas mane ateina Erika, visada maloniai paaiskina ir pataria geriausius varijantus. Tiek kad dideles palukanos tai tikrai
Nu paskaičiau ir pagalvojau, kad nafik. Kodėl mokėt kas savaitę? Čia kas ? Užsienis?

UAB "Financial accounting & law group"
Adresas: Aguonų g. 14-59, LT-03213 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; automobilių nuoma; baldų gamybos medžiagos, furnitūra; finansai; įmonių steigimas; investicinė veikla; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
FINANCIAL ACCOUNTING&LAW GROUP – teikia profesionalias buhalterinės apskaitos bei teisines paslaugas tiek ką tik įsikūrusioms, tiek veiklą vykdančioms įvairių teisinių formų bendrovėms bei fiziniams asmenims. Bendrovė taip pat nuomoja transporto priemones juridiniams bei fiziniams asmenims. Dar viena iš bendrovės...
Added Value
Aukštosios apskaitos technologijos

Adresas: Šeškinės g. 6, LT-07152 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos; turto vertinimas.
Finansinių ataskaitų ir konsoliduotų finansinių ataskaitų auditas; ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimo auditas; vidaus auditas; finansinių ataskaitų peržvalga; buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal VAS ir TAS apskaitos standartus; darbo užmokesčio apskaita; finansinių ataskaitų parengimas; vyr. buhalterio...
Accounting experts LT
Buhalterinės paslaugos | Įmonių steigimas

Adresas: Trimitų g. 6, LT-09318 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
BUHALTERINĖ APSKAITA Mokėsite tik už atliktą darbą; Nereikės mokėti socialinio draudimo ir kitų įmokų, kurias tenka mokėti samdant darbuotoją; Neteks rūpinti darbuotojo atostogų ar ligos metu – mes neatostogaujame ir nesergame; Nereikės įsigyti brangios apskaitos programos; Neteks rūpinti darbuotojo darbo vieta...
Thezis
Auditas, apleista buhalterinė apskaita

Adresas: S. Žukausko g. 2D, LT-49346 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
UAB THEZIS specializuojasi audito ir buhalterinės apskaitos, įmonių steigimo srityse. Atlieka Europos Sąjungos finansuojamų projektų auditą, įvairių fondų projektų lėšų panaudojimo patikrinimą. Garantuoja klientų pateiktų duomenų ir dokumentų konfidencialumą. Finansinių ataskaitų rinkinio auditas. Auditas (...
Aljanika
Adresas: Krivių g. 5, LT-01207 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos.
UAB “Aljanika” buhalterinės apskaitos ir finansinių konsultacijų srityje dirbame nuo 2003 metų, taikome ir nuolat tobuliname efektyvius ir laiką taupančius apskaitos paslaugų sprendimus. Mes perimame visą buhalterinės apskaitą ir teikiame papildomas įmonės finansų analizės ir finansų direktoriaus paslaugas...

Klaipėdos uoste dėl vėjo ribojama laivyba
Klaipėdos uoste dėl vėjo ribojama laivyba 10-24 07:28
Klaipėdos jūrų uoste dėl sudėtingų oro sąlygų nuo antradienio ribojama laivyba, pranešė uosto atstovė Dovilė Ringis.
Krapšto užakusią balą
Krapšto užakusią balą 10-23 21:06
Atrodytų, kad į aukščiausią Registrų centro (RC) postą atsisėdo kovotojas – Saulius Urbanavičius skelbiasi kovojantis su nereglamentuota tvarka, neaiškiomis taisyklėmis, "neteisingais" įkainiais...
"Lidl Lietuvos" vadovas turės pareigų Latvijoje
"Lidl Lietuvos" vadovas turės pareigų Latvijoje 10-23 19:49
Paskelbus apie planus statyti Vokietijos mažmeninės prekybos tinklo "Lidl" logistikos centrą, keičiama "Lidl Latvijos" vadovybė, skelbia Latvijos žiniasklaida.

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

3M 192,55 -4,38%