Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Provident Polska S.A. filialas Provident Finansai

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Provident Polska S.A. filialas "Provident Finansai"

Atsiliepimai apie Provident Polska S.A. filialas "Provident Finansai"

Parašyk savo nuomonę apie Provident Polska S.A. filialas "Provident Finansai"

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų kontaktus matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą arba sumokėtumėte savo sąskaitas ir verslo finansinę informaciją apie nekilnojamąjį turtą ir bet kokio pobūdžio verslo finansavimą (Creditplusfinance11@gmail.com arba Whatsapp +16234044993). Mes taip pat siūlome paskolas asmenims, įmonėms ir įstaigoms 3% palūkanų norma. Mes suteikiame paskolą rimtiems asmenims, norintiems gauti paskolą, jei susidomėjote, susisiekite su šiuo el. Pašto adresu: Creditplusfinance11@gmail.com arba WhatsApp +16234044993
Aš esu ponas Morrisas Rayas, Teisėtas ir gerbiamas pinigų skolintojas. Mes skolinome lėšas asmenims, kuriems reikalinga finansinė pagalba, mes suteikiame paskolą žmonėms, turintiems blogą kreditą ar turinčius pinigų, kad galėtų sumokėti sąskaitas, investuoti į verslą.
Ar ieškojote paskolos? jūs neturite nerimauti, nes esate tinkamoje vietoje, siūlau paskolą už mažą palūkanų normą 2%, todėl, jei jums reikia paskolos, aš noriu, kad jūs tiesiog susisiekite su manimi šiuo el. pašto adresu: morrisray1106@gmail.com
Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte verslą arba sumokėtumėte savo sąskaitas ir verslo finansinę informaciją apie nekilnojamąjį turtą ir bet kokio pobūdžio verslo finansavimą (Creditplusfinance11@gmail.com). Mes taip pat siūlome paskolas asmenims, įmonėms ir įstaigoms 3% palūkanų norma. Mes suteikiame paskolą rimtiems asmenims, norintiems gauti paskolą, jei susidomėjote, susisiekite su šiuo el. Pašto adresu: Creditplusfinance11@gmail.com
Aš esu registruotų paskolų teikėjas iš Rusijos Federacijos, aš skolinau įmones ir asmenis visai pasaulio daliai už mažą ir prieinamą 2% palūkanų normą. Jei banko finansų įstaiga paskolą atsisakė dėl vienos ar daugiau priežasčių, ar esate finansiškai nuslopintas ieškant verslo paskolos, asmeninės paskolos, hipotekinės paskolos, automobilių paskolos, studentų paskolos, skolos konsolidavimo paskolos, neužtikrintos paskolos ir rizikos kapitalo? Susisiekite su mumis šiandien per: unicreditloantransferplc@mail.ru per Whats App Number +1 (845) 731 5341
Jūs negalite patikėti tuo, ką ką tik gavau, 60 000 dolerių paskola. Aš ieškojau paskolos praėjusius 2 metus, kol man buvo kreiptasi į teisėtą skolintoją. Nepaisant to, kad tai nebuvo lengva patvirtinti mano paskolą, nes jūs nieko gero nežinote, paprasta. Bet aš gavau paskolą per savaitę, tik turėjau tik paskolą sumokėti tik 100 dolerių, nes ji buvo ne įkeistina paskola, ir kol aš ją žinojo, paskola man perleista. prašau draugų, neleiskite niekam apgauti tave ir s*****i, kad tai yra tikra. Susisiekite su jais adresu Hobelmanfinance@gmail.com
Geros dienos metu mes siūlome paskolą asmenims ir įmonėms, ieškančioms skubios paskolos verslo pradžiai, verslo plėtrai, auto paskolai, studentų paskolai ir kt. mes taip pat siūlome trumpalaikių ir ilgalaikių paskolų paskolą tiek įmonėms, tiek asmenims investuotojams ir tt Atsakykite mums elektroniniu paštu, norėdami gauti daugiau informacijos
Ar jums reikia skubios paskolos? Jei taip, susisiekite su mumis dabar adresu spignio192@gmail.com, jei norite gauti daugiau informacijos.
Ar jums jokių finansinių sunkumų? Ar jums reikia paskolą pradėti verslą ar apmokėti sąskaitas? Mes apdalinti paskola žmonių, kurie reikia pagalbos. Taikyti dabar elektroniniu paštu: dannyoscar6@gmail.com

Danny
I teisma kreipsimes rytoj sumokejom wisus pinigus o tada perdawe i anstoli
Ar jums reikia paskolos ar jums buvo atmestas jūsų banko ar įmonės
paskolos dėl blogo kredito? Ar turite neapmokėtos sąskaitos arba jums skolos? Dėl
greitai reaguoti į akis: americaloancompanny@gmail.com
Paskolos suma:
adresas:
seksas :.
Mobilaus telefono numeris
sveiki noreciau suzinoti kaip jusu imone tikrina asmens duomenis jei paskolas gauna zmones be nuolatines gyvenamos vietos pasake bet koki adresa kuriame gyveno neaisku kada o paskui tuo adresu siunciami laiskai apie jo skolas ir panasiai.nejaugi tarpininkai pildo sutartis is dangaus.
pikta kliente ! 2016-12-01 20:21:10
iš tokios firmos paskolos daugiau tikrai neimčiau. Durniu laivas. vienas tarpininkas buvo geras dirbo savo darba jis isejo is darbo kitiem tarpininkam dzin. Imoku neatvažiuodavo paimt, priskambinti patiems nejo tarppininkams tipo vaziuodavo i namus (persikraustem kitur senasis tyarpininkas tai zinojo) tipo kiti tarpininkai gal vaziavo i sena adresa nu tai palaukit o kam telefonas skirtas paskambint kur esu ar kazka tai niekas neinformavo ir perdave i gelvora. ar čia yra paskolos davimo salygos ?
Pritariu simtu procentu. Kiek esu emus kreditu niekad bedu nebuvo, tik su sitais susidejau tai skolos iki ausu
laba diena as elena jankauskiene a/k 45512020656 turiu paskolu is jusu nuo 2016 metu geguzes men nedirbau isidarbinaau tik spalio men padirbau 5 dienas ir susirgau ir siuo metu esu ant billiotenio as tikrai zinau kad esu skolinga ir labai prasau jusu palaukti turedama keleta euru as butinai susisieksiu su vadybinike ir po kiek galesiu mokesiu jums
Nerekomemduoju niekam suos imones saraskinu kontora.... buvo apmoketa paskola su didziule permoka niekas nesiteikia grazinti.... stumdo vieni nuo kitu... nei vienas nedirba su klientais. Gera pagalvokite prie pasirinkdami sia imone
Ši kreditų teikimo įmonė yra pati nenormaliausia, todėl neveltui niekada pati asmeniškai neimiau ir neimčiau iš čia paskolos. Ir argumentuosiu kodėl: pvz jai žmogus pasiima paskola iš providento tai jam yra skambinėjama po kokius mažiausiai dešimt kartų į dieną iš privataus numerio.Mano vienam pažystamam žmogui taip buvo kad turejo kažkiek gražint skolos kas savaitę ir atrodo viską sąžiningai žmogus mokėjo, bet vistiek ramybės neturėjo, nes šios įmonės konsultantai vien dėlto kad leidžia sau perdaug įkyriai kišdami savo tuos pasiūlymus kitai paskolai gauti gerokai persistengia.Negana to kad mokėjimo sutartyse nurodytas mokėjimas kas savaitę tai dar drystat skambinet ir įkyrėt žmonėm.Džiaukitės kad apskritai iš jūsų vargšai žmonės skolinasi neturėdami kitos išeities nes labai greit gali bit kad nesiskolins niekas.Gėdytumetės verčiau, o, ne lystumėt į akis! Mat labai gudrūs manot esantys kad skambinėjat iš privataus numerio? Čia jau žmogaus teisių pažeidinėjimas sakyčiau.Tad linkiu visiems kurie dar turi čia skolų greičiu jas gražint ir nelyst i ši šūdą iš kurio ši bendrovė siūlo neišlyst vien dėlto kad uždirbtų kuo daugiau pinigų sau
Jei meloja kad doda paskola per 15min man teko laukti savaiti kol atvaževo ir nervina bomžams pijokams doda paskola o aš turiu pastoves pajamas 500eauru man rukpjuti nedavi ir daba visa dena. Lauku kol paskambis teks laukti savaiti užmige dirba!
Per dauk ten tu darbuotoju dirba tam provident jau uzkniso galutinai. Taip esu skoloje jusu imonei bet nereiskia kad kas antra diena reikia skambineti ir pliurpti ta pati per ta pati darau savaitines imokas po kiek galiu. Tai ar nuo to kas pasikeis kad jus skambinat zmonem ir knisat smegenis tas zmogus puikiai zino kad yra skoloje ir moka po kiek gali. Ir dar prilinde visokiu rusu ir lenku tipo mokam kalbeti lietuviskai su didziausiais akcentais. Tai nors be akcento ismokit kalbeti!!!!!. Tikiuosi kad is valdzkos atkreips demesi y mano laiskeli ir apsvarstys ir paskaiciuos kad tikrai ten tu darbuotoju per daug. Neturi ka veikti tai skambina ir po du kartus y diena. UZKNISOT!!!!!!
Sveiki.ar galiu gauti atra kredita jusu imoneje jei nesu grazines pirmo?
Jau pusantros savaitės padarytas refinansavimas mano paskolos o jūsų įmonėje jo vis nemato banko pavedimo, kaip tai gali būti, banko pavedimai vaikšto daugiausia vieną parą, jūs sukčiaujat perskaičiuodami palūkanas ir todėl nematot pavedimo !!!
Provident Polska S.A. filialas "Provident Finansai" 2016-03-31 16:04:53

Mums išties svarbu suprasti ir išspręsti visus kilusius nesutarimus, nes siekiame užtikrinti aukščiausią aptarnavimo kokybę.
Prašome susisiekti su mūsų Klientų aptarnavimo kokybės specialiste telefonu 869987605 arba el. paštu inga.barauske@provident.lt ir būtinai atsakysime į Jums kylančius klausimus.

Provident Finansai
Taip matosi kaip yra svarbu !! jei kreipiesi ir nori atiduoti anksčiau o tau nesugeba sutarties atsiųsti ir palūkanų paskaičiuoti per visus telefono numerius skambini ir kiekvienas sako rašykite per 14 d. Duos atsakymą. Super palūkanos auga sukis kaip nori!!
Mi 2016-07-20 17:18:57
Sveiki, esu paemusi kreditas is jusu ir siuo metu esu skoloje. Norejau paklausti kaip galiu atsiskaityti? Nes paskambinus jusu tarpininkei atsake kad niekuo negali padeti ir kazkur perduota..o kai pasitikrinau savo israsus skolos buvo nurodyta jusu kompanija..

Siūlome Jums kreiptis į Klientų patirties valdymo koordinatorę el. paštu atsiliepimai@provident.lt ir būtinai atsakysime į Jums kylančius klausimus.

juoas 2016-06-16 14:32:20
norejau jusu paprasyti, kad paziuretumet kam as skolingas, sodroje nera skolu, as atsiusiu duomenis.Man reikalinga paskola, aciu.

Prašome atsiųsti savo užklausą mūsų Klientų patirties valdymo koordinatorei el. paštu atsiliepimai@provident.lt ir būtinai atsakysime į Jums kylančius klausimus.

Provident Finansai
laba diena, norejom gauti is jusu paskola, bet jum rodo, kad mes turime kazkokia skola, prasyciau informuoti kam mes skolingi.
turiu 3 paskolas is provident i men reikia moketi 160 euru nuo geguzes mem likau be darbo registruota darbo birzoje jokiu pajamu tik invalidumas 44 eurai kol dirbau mokejau ka dabar reika daryti o man 60 metu gerai jei dar gausiu darbo o jeigu ne ka tada daryti ar ymanoma laikinai sustabdyti mokejima kol gausiu darba aciu
Vakar pasirašiau sutartį su minėta įmonė. Taip tarpininkas atvažiavo į namus viską gražiai išdiestė kad galiu imti paskolą ir pinigus pervęs pavedimu. Pasak jo žodžiu pinigai bus pervesti į sąskaitą iki 15 val sekančia diena. Paskambinus į biūrą sužinuojau, kad pervedimas pasieks mane tik per 6 darbo dienas. Negaliu suprasti kam teikti melagingą informaciją.
Reikės pasidomieti šią įmonę per finansinės institucijas Lietuvoje ir ES šalyse.
Labai nusivyliau. Uzpildziau paraišką, atvažiavo tarpininkė Oksana (aš iš vilniaus) užpildžius visus dokumentus tarpininkė pareiškė, kad jos mašinoje jos laukia mažas šuniukas, ir su visais duomenimis išėjo. Gerą valandą tyla buvo jau maniau, kad apgavo, tada pradėjo man iš mašinos skambinti, bet namo taip ir neatėjo bendravo per atstumą.. Nusivyliau, jūsų darbu, ir būtinai visus perkalbesiu su jumis neprasidėti.
Parasiska uzpildem jai semiausiai o atsakimo nera tai.kas cia. Per saltgos kad suteikia perviena diena
sandra 2016-03-14 18:05:48
nieko gero pasemem paskola musu konsultante atleido is darbo naujo neskiria o palukanos auga jau trecia savaite negalime imoketi nes nera kur skambiti kad atvaziuotu grazu labai nepatenkinti niekam nerekomenduoju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pasiskaitykit sutarti is naujo.Vaziuokit i ofisa savo mieste ir sumokekite jei norite.Pereikite i pavedima.daug visokiu variantu yra.
Provident Polska S.A. filialas "Provident Finansai"
2016-03-31 16:04:53 IP 10.142.11.127

Provident Finansai
Gyvenu Telšiuose Birutes12_9 niekas neatvyksta jau visa menesi įmoku pajimti kur tik skambina mama sako kad nebedirbu visada įmoką moka mamą ka tokių atveju daryti

Turbūt Jus daug ką nežinote apie šita įmone Provident Finansai ir daug ką Jus ne informuoja kredito tarpininkai arba Plėtros vadovai kaip sudarinėjot sutarti, pagal visas taisykles, Jus turėtu informuot, kad yra du vartojimo paskolos variantai, tai butu pavedimu arba Griniais. Kad galima, atsisakyti paslaugu per 14 darbo dienų ir pinigus pervest į banko sąskaita per 29 darbo dienas su 0% piermakos. Tiesiog galit pasinaudoti paslauga, kada Jums reikalinga. Ir ar žinojote, kad pavedimu paketas yra žimiai pigesnis, o geriausiai jeigu esate pasirinkę vartojimo kredito paskola namu paketą, tai pereikit į pavedimo paketą, palūkanos daug mažesnes ir pinigu sutaupysit. Kad puikiai Jus suprantu, kad nekam nerupi pas Jus važineti ir imti iš Jūsų įmoku, o Jus tik kenčiat, dėl neprofisanalios įmones ir darbuotoju veiklos.
gailiuos, kad skolinaus.reikejo mokesciams.netvarkingai moku ir nniekaip neisimoku, o pasirodo dvigubai reik grazint.nesamone.nepatariu
Neprasidekite su ta imone nes tik nervus sugadins jei tik veluoji moketi tai ir skambineja i savaite po kelis kartus ir netgi padaro nematoma numeri tada tik rodo telefone apribota arba nezinoma toks ispudis butu kai koks reketas daro visai kaip nenormalios imones
nori pasiimti bet negauni nes pakimba duomenys, kita savaite per mažai uždirbu, kita savaite esu skolingas...va tau ir greita paskola...
noriu pasiskusti jusu darbuotoja Erika Dvarzeckyte todel kad isigudrino as gyvenu kudirkos naumiesti ir ji is manes neatvaziuoja paimt savaitiniu imoku sako ji kad jai nepriklauso tai tikrai apmaudu as turiu verstis per galva ir pervedinet svetimiems zmonems pinigus kad jai nereiktu atvaziuot as manau toki darbuotojai yra neatsakingi ir nesirupina savo darbu
Vyras buvo pasiėmes iš jų kredita.gražinom laiku, dabar reikia vėl pinigeliu ir ka jus galvojate visa menesi tarpininkas sako kad mano vyro duomenys yra neapdorojami.pasiskambinus i Vilniu jie aiskina visai ka kita.Susidaro toks ispudis, kad ten nebe imonė, o vaikų darželis, ir kas yra keisciausia, kad duomenys pas juos vwrciasi i savaite viena karta,
Sveiki, o aš patenkinta.Aišku permoka nemaža, bet tai ir yra paskola.Visų pirmą baikit skųstis, nes visur rašo, kad įmokos kas savaitę, Plius iškart rašo kiek bus palūkanų, tai jei neskaitote sutarties ir tt tai ko tada skundžiatės?
Mrs Isa Anita 2015-08-16 13:18:55
Gera diena,

Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad mes šiuo metu suteikiant iš paskolų už mažą palūkanų normą 2%. jei domina kreiptis dėl paskolos, užpildykite žemiau taikymą. Dėl išsamesnės informacijos susisiekite su mumis dabar elektroniniu paštu: anitaloanfirm1@live.com

Skolininkas informaciją, reikalingą

Lytis:
Amžius:
Telefonas:
Reikalinga suma:
Pareigos:

Linkėjimai.

Ponia Isa Anita
Tekk susidurti su providen gyvenime neimsiu paskolos. Lupikai. O procentai baisu. O aptarnavimas.
Esat s*****i. Negrąžina permoketu pinigų jau 50 dienų. Ofiristai. Skambinti jiems, maitina pažadais ryt po ryt, siom dienom. Kai jiems centrą nedamoki, tai iškart antstolių kontora grasina. O kai jie skolingi, net nejuda. Vakar norėjo idiote padaryti. Sako jau pervesta, jūs ne pastebėjo. Neprasidėjus su jais
Galiu pasiūlyti finansinę paramą sąžiningai patikimų žmonių ir įmonių ne
labai žemas palūkanų norma ir be rizikos involved.i pat siūlome tiek trumpalaikius
ir ilgalaikis pasiūlymas patikimą garantiją daugiau informacijos, galite
kreiptis į šį laišką: farrukhloan@yahoo.com.sg
Mrs Isa Anita 2015-08-16 13:18:55

Reikalinga suma:
Pareigos:

Linkėjimai.

Ponia Isa Anita
Sveiki, pasiskolinau ir providento maziau nei pries metus 460 euru. Suteike savo paskola. Mokejau koki menesi kas savaite, dvi.
Isvaziavau i uzsieni, uzdirbau pinigu ir grazinau visa paskola. Siandien sulaukiau skambucio is vaikino ir pasirodo, kad as jiems esu skoloje 57 eurus, nes pagal jos nepilnai grazinau skola, nors turiu visus popierius, kad as ja grazinau. Ir kas keisciausia praejo 3 menesei ir nei karto nepaskambino :) Nors turiu tu pinigu, bet is principo negrazinsiu. Pasikonsultavau siandien su advokatu pazystamu, tai duosiu jos i teisma, jei rytoj niekas nepasikeis :) tevai sako dar i televizija prasinesti, bet to nedarysiu (nors ka gali zinoti kiek nervu teismai iseikvos).
Tiesa rašo Aukse, bet ji dar baisesne, Provident tai labai gudriu a******u gauja, jie neperspeja 400 sutarties mokestis, priklijiuja paslaugas i namus, už jas taip pat moki už atvažiavima, ir viršunė-visko kai kas savaite prasideda skambuciai, duok pinigu klausimas -kada mokesi, moki moki o pakola stovi vietoje ir ateina momentas kai ji pradeda dideti
Sveiki as esu Aukse imu jau antra karta provident paskola. Pirma karta imiau paakola nieko neatgavau jukiu palukanu nieko tik maziau sumokejau visa suma. O siuo metu kaip durne pasiemiau 400 euru o atiduoy reikia virs 700 euru nx kaip uzsikele jie mes ne uzsienyje gyvename kad kasavaite gautume algas ir atidavinet skolas cia apgavineja ir sau pelna jie darosi is palukanu kaskokia tragedija. Siuo metu rodo per reklama kad atgauni 10% nieko neatgausiu as net o paskola pasiemiau tada kai jau reklama rode galiu tik tiek pasakyti jie a*******i ir tik pelna sau darosi nebeiimsiu gyvenime PROVIDENTO!!!!!!!
Kovoju su sūnaus aokoholizmu, pinigų švaistymu. Jis paskelbtas kaip nemokus per infocredit, bet, nežiūrint to, Provident jam suteikė kreditą. Provident žiūri tik pelno, jiems nesvarbu, ar asmuo dirba, ar ne, netikrina duomenų, netikrina, ar asmenys yra paskelbti nemokiais respublikoje.
Bendrovė napatikima, duosiu į teismą.

ACL
ACL Geros buhalterės

Adresas: Rygos g. 6-95, LT-05270 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
PAŽINTI KLIENTĄ ĮSIKLAUSYTI Į KLIENTĄ DIRBTI SU KLIENTU ACL vertybės – pagarba, sąžiningumas, disciplina ir kompetencija. Turime ilgą istoriją ir patį didžiausią turtą – gerą reputaciją. Esame patarėjai, profesionalai. Taip pat šilti, draugiški žmonės. Lygiai taip, kaip vertiname klientus, labai vertiname vienas...
Aljanika
Adresas: Krivių g. 5, LT-01207 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos.
UAB “Aljanika” buhalterinės apskaitos ir finansinių konsultacijų srityje dirbame nuo 2003 metų, taikome ir nuolat tobuliname efektyvius ir laiką taupančius apskaitos paslaugų sprendimus. Mes perimame visą buhalterinės apskaitą ir teikiame papildomas įmonės finansų analizės ir finansų direktoriaus paslaugas...
Added Value
Aukštosios apskaitos technologijos

Adresas: Šeškinės g. 6, LT-07152 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos; turto vertinimas.
Finansinių ataskaitų ir konsoliduotų finansinių ataskaitų auditas; ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimo auditas; vidaus auditas; finansinių ataskaitų peržvalga; buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal VAS ir TAS apskaitos standartus; darbo užmokesčio apskaita; finansinių ataskaitų parengimas; vyr. buhalterio...
Accounting experts LT
Adresas: Baltrušaičio g. 9, LT-06145 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
BUHALTERINĖ APSKAITA Mokėsite tik už atliktą darbą; Nereikės mokėti socialinio draudimo ir kitų įmokų, kurias tenka mokėti samdant darbuotoją; Neteks rūpinti darbuotojo atostogų ar ligos metu – mes neatostogaujame ir nesergame; Nereikės įsigyti brangios apskaitos programos; Neteks rūpinti darbuotojo darbo vieta...
SAVI FINANSAI
Buhalterinės apskaitos paslaugos

Adresas: Jonavos g. 260-301, LT-44131 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Buhalterinė apskaita, apleista buhalterija, imonių steigimas - pagrindinės Savi finansai, UAB teikiamos paslaugos. Organizuojame kompiuterizuotus apskaitos kursus Rivilės programa - Rivilės kursai. Įmonių apskaitą tvarkome nuo pirminių dokumentų registravimo iki finansinės atskaitomybės sudarymo. Buhalterinė...

Kaip elgtis, kad jūsų augintiniai būtų sveiki, gražūs ir laimingi?
Kaip elgtis, kad jūsų augintiniai būtų sveiki, gražūs ir laimingi? 04-11 18:14
Šiandien jau sunku rasti namus, kuriuose nebūtų augintinio - dažniausiai šeimininkus džiugina bent vienas ar keli naminiai gyvūnėliai. Ko gero, net nereikia ir sakyti, kiek daug...
Skvernelis krentančių "valstiečių" reitingų nedramatizuoja ir įvardija priežastį 04-21 20:12
Premjeras Saulius Skvernelis sumažėjusius Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos reitingus vertina ramiai.
Kaip Skuodo ar Lazdijų klientą paversti savo pirkėju
Kaip Skuodo ar Lazdijų klientą paversti savo pirkėju 04-21 18:38
E. prekyba naikina geografines ribas, tačiau pirkėjų sulaukia ne kiekviena virtuali parduotuvė. Kaip atsirasti klientų akiratyje?

Kokį automobilį vairuojate?

Mamaimam