Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Prototechnika, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Prototechnika

Atsiliepimai apie Prototechnika, UAB

Sukurta Lietuvoje Jūsų verslo augimui!
Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Prototechnika, UAB

Buhalterė 2019-10-10 16:55:13
Jei reikėtų apskaitos ir verslo valdymo programai užkabinti medalį už stabilumą ir patikimumą užkabinčiau EUROSKAITAI. Jau daugiau nei 5 metus naudojamės šia programa ir visada esame ramūs, kad po kiekvieno atnaujimo mūsų suvesti duomenys ar tik mums daryti programos pakeitimai išliks savo vietoje. Nes prieš tai turėtoj sistemoj po kiekvieno atnaujinimo kildavo "gaisrai" dėl dingusių ar išsikraipiusių duomenų. Ačiū
Šiame tinklapyje retai rašomi teigiami dalykai. Nuoširdžiai dėkui.
UAB Prototechnika
2019-09-26 13:09:35 IP 2i51g0eq
Lara 2019-09-23 16:36:24
Mielieji, esate tikra "š*******o KONTORA", Klaipėdos padalinys. Šio padalinio vadovė turėtų išmokti elementarių bendravimo taisyklių ir verslo etikos bendraujant su žmonėmis. Toks elgesys, kai vedžiojamas žmogus už nosies, Jūsų įmonei gero vardo nepelno. Ateityje, niekam neparekomenduočiau kreiptis į Jus nei verslui, nei būsimiems darbuotojams.

Suprantu Jūsų nepasitenkinimą dėl neištesėtų pažadų Jus priimti į darbą sutartą dieną. Pasikeitus aplinkybės įdarbintas buvo kitas žmogus, turintis ilgametę patirtį verslo valdymo sistemų versle. Apgailestauju dėl sukeltų lūkesčių ir atsiprašau, kad apie pasikeitusią situaciją Jūsų neinformavau laiku.

UAB "Prototechnika" Klaipėdos filialo vadovė
Personalo skaita atnaujinimas susijęs su mokesčių pakeitimais po 2019m (sujungė darbuotojo ir darbdavio mokesčius) ATNAUJINIIMO KAINA 500 eur, bandysiu ieškoti naujų sprendimų šita buhalterinė programa netinkama smulkiam verslui visiškai neadekvati suma už tokius pakeitimus paprastus.
Prototechnika ir skaita žinoma turi savo veidą. Man patinka Jų programos savybė „Išsaugo klientų individualius programavimus“ naujose programų versijose. Pernai įsidiegėme naują Euroskaita versiją kur i.saf atitinka VMI reikalavimus. Nustebau bet senas, jų individualiai mums kurtas sandėlio valdymo sprendimas veikia be papildomų pinigų. Gaila, reikia pastovėti eilėje kartais net pora savaičių kai norime papildomai programuoti, tačiau gerai kad užsiima individualiu programavimu.
Darius 2017-12-28 13:18:40
Noriu pagirti Prototechniką. Dirbu su Skaita nuo 2000 metų. Ne už dyką, tačiau visi sudėtingi pokyčiai (perėjimas prie Euro, i.saf, i.vaz, SEPA ir kt.) įvyko nepaprastai sklandžiai. Atrodo kad galvojate ne tik apie savo programą, bet ir apie mūsų laiko sąnaudų mažinimą. Tačiau Jūsų e-crm‘ui tikrai dar reikia tobulėti.
Dėkui už pastabas ir pasiūlymus.
Mieli klientai, Jūsų poreikiai yra mūsų veiklos prasmė. Tobulinome kelis metus mūsų e-crm klientų aptarnavimo programą, tad kviečiame prisijungti prie Naujos versijos CRM2.prototechnika.lt

Linkėjimai,
UAB Prototechnika kolektyvas
Produktas tai geras, tik labai brangus. Kad išgauti iš programos tai ką norima matyti, pirma reikia turėti smegenų ją užsikrauti, valdyti ir dirbti ja.
UAB Prototechnika
2016-10-18 16:32:15 IP 2i51g0eq
Vaidas 2016-10-05 12:36:30

Negaliu rekomenduoti šios įmonės pagrinde dėl ypač prasto klientų posutartinio aptarnavimo.
Visas bendravimas vyksta per nepatogią e-crm sistemą, susisiekti telefonu kažko paklausti nėra galimybės. Operatyviausias įsipareigojimas atsakyti per 4 darbo valandas ir tik už papildomą mokestį.

Atsakymai dažnai paviršutiniški (pvz.: "Bandykite ieškoti <...> vartotojo <..>, su juo prisijungti ir tvarkyti vartotojus"; "Sveiki, pabandykite perkrauti kompiuteri ir startuoti su programa is naujo" ir daugelis kitų) Tarp kiekvieno parašymo kelių valandų tarpas ko pasekoje problemos sprendimas gali trukti net kelias dienas, kurių metu negali dirbti su programa.

Nėra išsamių instrukcijų kaip dirbti su programa nei tinkamų programos funkcijų aprašymų.
Minimalūs atnaujinimai teoriškai nemokami (su tam tikru mokamu planu) tačiau dėl sudėtingų instaliavimo darbų / konfigūravimo procedūrų tampa neįmanomi be specialisto įsikišimo (kas irgi yra mokama).

Kokybės kontrolės, klientų aptarnavimo kokybės ar kitokio grįžtamojo ryšio neegzistuoja.

Linkėjimai
Laba diena, Vaidai,
atsiprašome dėl nesusipratimų, apie kuriuos ir jūs, ir mes žinome, ir dėl kurių jūs parašėte šį komentarą.
Iš tiesų klientus, esant klausimams, su mumis susisiekti skatiname per e-crm sistemą. Tam yra bent kelios esminės priežastys: prie šios sistemos budintis konsultantas, išnagrinėjęs klausimą, jį nukreipia specialistui, kuris gali operatyviausiai kompetentingai atsakyti bei padėti klientui, o jei panašių klausimų sulaukiame ir daugiau, juos sisteminame ir parengiame atitinkamas rekomendacijas kitiems mūsų klientams ar koreguojame programas. Nors, kaip žinote, sutartyje numatytas reagavimo laikas yra 24 darbo val., bet paprastai su besikreipiančiuoju susisiekiame tą pačią dieną. Be to, nevengiame bendrauti ir telefonu: kai trūksta informacijos, konsultantas su klientu susisiekia telefonu. Kai klientas pageidauja, sutartyje už atitinkamą mokestį yra numatomas ir skubus reagavimas į kliento paklausimus, kuris trunka iki 4 val.
Visi mūsų klientai su programomis gauna ir pagrindinių modulių aprašymus/instrukcijas. Vieni jas sugeba įsidiegti automatiškai, kitų kompiuteriai dėl tam tikrų konfigūracijų ir juose naudojamų programų „nesusikalba“, todėl tenka kviesti specialistus.
Visi klientai, kurie turi pasirašę priežiūros sutartį, programų versijų atnaujinimus gauna nemokamai.
Kaip jau minėjome, kad su klientais būtų bendraujama kokybiškai, veiktų efektyvi šio bendravimo kontrolės sistema ir galėtume nuolat tobulėti, visus mūsų klientus prašome naudotis e-crm sistema.
„Prototechnikos“kolektyvas

Linkėjimai
Gerbimas, Laisvydai,

Malomu, kad domitės UAB Prototechnika teikiamomis paslaugomis. Jei abejojate dėl mūsų kompetencijų, kviečiu pas mus apsilankyti - įsitikinsit, kad yra visai kitaip.

Linkėjimai,
UAB Prototechnika kolektyvas
Dar neseniai cia buvo publikuojami skundai ir garbes nepriduodantys komentarai, kaip suprantu "ispirkote" nuodemes? :)

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Dvi kryptys Plius
BIURO ĮRANGA, TELEKOMUNIKACIJOS, INŽINERINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Stanevičiaus g. 96A, LT-07103 Vilnius.
Veiklos sritys: biuro įranga; kanceliarijos prekės; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; popierius, jo gaminiai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
UAB „Dvi kryptys Plius“ - BIURO ĮRANGA; ELEKTRA, TELEKOMUNIKACIJOS BEI INŽINERINIAI SPRENDIMAI. UAB „Dvi kryptys Plius“ yra privataus kapitalo įmonė įkurta 2010 gegužės 6 d. išskirščius buvusios įmonės UAB „Dvi kryptys“ (įkurtos 1999 gegužės 14 d.) atskiras sritis (veiklos kryptis) į atskiras įmones. Kaip ir...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Apie agentūrą “Kelionių laikas”
Apie agentūrą “Kelionių laikas” 10-18 16:20
"Kelionių laikas" įkurtas 2002 metais, šiandien yra viena ilgiausiai savo veiklą vykdančių kelionių organizatorių įmonių, kelerių metų "Gazelės" apdovanojimų laimėtoja bei "Nacionalinės...
"McDonald‘s" pelnas nuvylė – akcijos atpigo 5%
"McDonald‘s" pelnas nuvylė – akcijos atpigo 5% 10-23 12:01
JAV restoranų tinklo "McDonald‘s" trečiojo ketvirčio pelnas pirmą kartą per dvejus metus neatitiko analitikų prognozių, todėl akcijos atpigo 5%.
N. Storonskis pardavė dalį "Revolut" akcijų, tarp pirkėjų – buvęs "Uber" vadovas 10-23 11:43
Jungtinės Karalystės finansinių technologijų startuolio "Revolut" vienas iš įkūrėjų Nikolajus Storonskis pardavė 6 mln. USD vertės savo turėtų bendrovės akcijų.

Ar pritariate Prezidento pasiūlytiems mokesčių pakeitimams?

McDonald's 199,27 -5,04%