Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Promo vero, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Promo vero

Atsiliepimai apie Promo vero, UAB

Gudrutis

Pirmasis Jūsų mažylio telefonas-laikrodis
Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Promo vero, UAB

Nusipirkom jusu gudruti laikrodi.kas kelias valandas reikia perkaut nes neveikia ekranas.gps rodo nesamones. Nunesiau i garantini.laiko jau 2 savaites be zinios. Likau be pinigu ir be laikrodzio. Laikrodziui tik 3 savaites.pirktas varle
Sim kortele interneta turi.
Gaila kad zmoniu vaikus taip apgaudinejat parduodami tokius brokuotus laikrodzius. Kreipsiuos i vartotoju teise.paskaitykite zmoniu komentarus visi su problemom jusu laikrodziai !!!

El. Laišku pranešėme apie problemą, valandos bėgyje su mumis susisiekė darbuotoja ir viską išsprendė. Dėkoju Jums.
Natalija 2019-09-18 13:02:10
Gerb.p Zilvinai!
Kaip supranti, naudojates 4 metus, pirkot is keliu vietu (isvardyta 3 vietas-kas met po nauja laikroduka?), ir visur buvo problemos? Kreipimasis i Gudrucio komanda tik pagreitino problemu sprendima? Nieko gero... Dabar Gudrucio komanda "smarkiai dirba", tiek smarkiai, kad neimanoma susisiekti-neatsako, nei atraso.
Nusivylem siaubingai, neapsikentem ir nupirkom vaikams telefonus.
Ne visai taip - laikrodukus pirkome is keliu vietu ne del gedimu, bet daugiau del skirtingu poreikiu, vaiku skaiciaus ir modeliu. Ir problemu budavo ne tik del laikroduku specifikos, bet ir patys vaikai tai sudauzydavo ekranelius, tai suslapdavo...Kol nesikreipemes tiesiogiai i Gudrucio komanda, laikrodukus taisymui priimdavo tiekejas, is kurio pirkdavome. Tiesiog, perejus prie tiesioginio kontakto su Gudrucio komanda, reikalai zymiai sparciau budavo sprendziami. Ka ir pasiuliau visiems, kurie susiduriate su nesklandumais...
Žilvinas 2019-09-18 09:15:50
Sveiki! Naudojame Gudruti (skirtingus modelius) jau 4 metai. Pradzioje dariau klaidu, kad del ivairiu nesklandumu nesusisiekdavau su Gudrucio komanda tiesiogiai, nes pirkdavom tai is Senuku, tai Topo centro, tai Bites ir pan. Galvodavome, kad sie tiekejai turetu visas problemas isspresti. Ir jau buvome beatsisaka laikroduku...Taciau viskas pasikeite, kai emiau bendrauti tiesiogiai su Grudrucio komanda (jie siuo metu isikure Vilniuje, Forum palace) - technine pagalba, operatyvumas ir problemu sprendimas pagreitejo x1000!
Patariu ir jums visiems - kazkas stringa, netenkina arba, atvirksciai, esate patenkinti naudojamu Gudruciu, turite pasiulymu - tiesiai kontaktuokite su Gudrucio komanda https://gudrutis.lt/susisiekite/. Visos bedos bus issprestos! Beje, Gudrutyje patariu isigyti apsaugini stikliuka laikrodukui- pasiziurekite dydzius, bet tikrai verta sumoketi 5€ ir islaikyti ekraneli sveika, nei uz jo tvarkyma moketi kelis kartus brangiau ir netureti tuo metu laikroduko...
Gerb.p Zilvinai!
Nusivylem siaubingai, neapsikentem ir nupirkom vaikams telefonus.
Natalija 2019-09-04 12:34:07
Pilnai Jus palaikau!
Praeitais metais isigyjome 2 Gudručius, ir dėl abiejų likom labai nusivylę. Kaip Jus ir minėjot, su vietos nustatymu grybauja +-5km, patalpoje, kur net 2 WIFI modemai! Abiejose buvo problemu su mikrofonais. Pakeitė abu į kito modelio, vistiek nieko gero. Va dbr vaikui sedint prie manes, jo Gudrutis nuolat siunčia pranešimus apie "senkančia baterija (akumuliatorius pilnas, bent jau telefone ir ekrane rodo), numestas prietaisas, nuimtas prietaisas". Jei nebūtų vaikas šalia- vienas Dievas žino, ką pamanyčiau!
Andrius 2019-05-10 14:26:16
Gal metai laiko naudojam R9 gudrutį. Neverta pirkti. Brangus ir atlieka tik bazines funkcijas. Ir tas šiaip sau.

Vietos nustatymas - jei lauke, tai veikia labai labai apytiksliai. Gali būti namie kieme, gali būti gretimam kaime. O jei pastato viduje, lietuvos provincijoje - visiškai bevertis, gali rodyti bet kur 5 km spinduliu.
Deklaruojama vietos nustatymo galimybė pagal bevielį tinklą. Tačiau pastatuose nustatymas tampa tik pagal GSM, o kaip nustatyti pagal Wifi aprašymo nėra. Įtariu tokios galimybės ir nėra. Tai čia vartotojo apgavystė.
Baterija laiko 1, 5 d.
Netgi radio ryšys silpnas. Patalpose pagaliukai greitai nukrenta iki I ar II. Kai tuo tarpu eilinis išmanusis telefonas rodo IIIII.
Programėlė tėvų išmaniąjam telefonui padaryta atbulomis rankomis ir neatnaujinama. Pvz. kad nusiųsti žinutę į laikroduką reikie eiti į settings (Nustatymai) :)
Yra žingsniamatis, tai ir tas nelabai veikia. Visą dieną pravaikščiojo, o žingsnių rodė tik 230 :) Išjungėm.

Ir šiaip čia, jie didžiuojasi, "Mes sukūrėm lietuvišką laikroduką - telefoną vaikams". Pilnas Aliexpress tų gudručių. Ir ne panašių, o lygiai tokių pat laikrodukų, kurių net laikrodžio ekrano gyvūnėlis, šriftas ir kt. vienodi, tik kaina, žinoma mažesnė. Ką padarė lietuviai, tai parašė kreivą programėlę jam valdyti ir pamiršo apie atnaujinimus.

Kaip tik šiandien duktė mokykloje užtruko, telefonu neatsiliepė. O vietos nustatymas rodo, kad ji kitame kaime už 5, 5 km. Ką daryti? Kelti policiją? :)
Pilnai Jus palaikau!
Laba diena, atsiprašome už pavėluotus atsakymus bei tikimės, kad jau spėjote susisiekti su Gudručio komanda ir mums pavyko išspręsti šias Jūsų problemas, o jeigu ne - drąsiai kreipkitės, nes mes esame pasiruošę Jums padėti. :)

Edita
Ernesta 2019-06-12 01:39:03
Mes tą gudruti jau turim pusę metų. Viskas puikiai veikė. Bet nuo užvakar tiesiog paskambinus vaikui, jis atsiliepė, girdėjau tik iš jo labas ir viskas, jis manęs nebegirdejo...gryzo namo, pabandžiau jam vėl skambint jokio garso skambinant, nors viskas įjungta visi garsai.rodo tik vaizdą kad skambinu, pakėlus ragelį vaikas manęs negirdi.bandziau įjungti kad skambėtų žadintuvas, viskas be garso... tiesiog visiškai dingo visi garsai iš gudrucio
Man irgi su Gudrucio mikrofonu buvo bedu-sukontaktavau su Gudrucio komanda ir pakeite nauju laikroduku po apziuros. Mano patarimas-negaiskit laiko, nestresuokit, o tiesiai i Gudruti kreipkites. Pades tikrai!
Naudojantis 2019-06-12 01:34:43
Kontaktuokit su Gudrucio komanda-telefonas, email yra lengvai surandami...tikrai isspres problemas vienaip ar kitaip. Gal tiesiog ne viska teisingai nustatymuose padarete...
Ernesta 2019-06-10 21:06:05
Pirkome R10 bitėj su 3 metu sutartim... skambinant vaikui, jis negirdi skambučio net ką mes jam kalbame, neveikia žadintuvo garsas...
Arūnas 2019-04-19 15:05:25
Gudrutis 10, pirkom dukrai, kad išeitų susisiekti mokykloje, matytum išleidęs vaiką į lauką kur jis yra. Pradžioje neidavo atsiliepti, vietos paklaida iki 2 km, įsijunkdavo aliarmas-kai aparatas padėtas, ramiai guli lentynoje. Pridavėme į garantinį, per 1 mėn sugebėjo atstatyti gamyklinius parametrus. Vietos nustatymas toliau toks pats netikslus.Pilna nemokamų programėlių kurios puikiai rodo vietą telefone. Nepirkit, nevertas tokių pinigų.
Suprantama, taciau yra pora opciju vaikui del susisiekimo ir kontroles-kazkas panasaus i “Gudruti” arba mobilus telefonas. Mes pasirinkome “Gudruti” del to, kad svarbiausiomis laikeme sias funkcijas-vaiko buvimo vieta, susisiekimas vaikui su tevais ir tevams su vaiku, pagalbos mygtukas ir paprastumas naudojant, ant rankos=sunkiau pamesti. Nenorejome, kad vaikai nuolat “sedetu” sukise nosis ir akis i telefona, zaisdami zaidimus, rasinedami zinutes ir pan.
Cia jau tevais renkasi savo prioritetus pagal poreikius, o rinka pateikia pasiulymus...;-)
Andrius 2019-05-10 14:26:16

Baterija laiko 1, 5 d.

Sveiki! Kadangi naudojam “Gudruti” jau 3 metai, turiu ir savo nuomone. O kadangi laikkrodukus vis dar naudojam, tai reiskia, kad jie atlieka savo funkcijas, del kuriu butent juos rinkomes. Aisku, kruvos visokiu kitokiu gamintoju aplink, bet mano atveju buvo vietinis klientu palaikymas, kaip privalumas. Patariu visiems ir visoms: isigijote, neveikia ar esate nepatenkinti- nerasinekite cia, o skambinkite, rasykite i “Gudrucio” email ar komandos telefona, tikrai sutvarkys jusu problema, kaip ne karta mano atveju pagelbejo. Ir be jokiu “issikalinejimu”! Ieva, Saulene ir kitos bei kiti dirba taip, kad jokiu kitu laikroduku opciju nesvarstome, o renkames “Gudruti” ir toliau! Tuo paciu ir pati komanda gales tobuleti, jei iskils kazkokie nauji ir negirdeti dalykai del laikroduko naudojimo. Visiems bus gerai!
Zilvinas

Baterija laiko 1, 5 d.

Man labai patinka Gudručiai! Vaikas jaučiasi superherojumi ir tai labai džiugina mus, globėjus. Labai rekomenduoju, jų specialistai patars kas labiausiai tiktų vaikui. 5*
Žilvinas 2019-01-18 21:07:12
Sveiki!
Patenkinti “Gudruciu” ir komanda! Taip, buvo visko su prietaisu-ir neveike, ir geo tvora “grybavo”, ir kuri laika pranesimu negaudavom, buvo ir del musu kaltes tai ekranas subraizytas, tai apyrankes dirzas paplesytas, tai dar koks menkniekis, bet “Gudrucio” komanda (Ieva, Saulene ir kitos bei kiti) reaguoja greitai, sprendzia problemas operatyviai, kiek imanoma. Turejom R9, sugedo nepataisomai, prieme diagnostikai, pasiule keisti i S15 be priemokos, nepatiko tas modelis, primokejom ir paemem R10, nors R9 garantija pirkimo jau pasibaigusi seniai buvo-niekas nesismulkino, nesikabinejo ir pirkimo cekiu neprase. Zodziu, komanda sauni, lanksti, prietaisas geras ir reikalingas. Neverta metyti pinigu su visokiais garantiju pratesimais-“Gudrucio” ofise Konstitucijos pr. komanda ir taip zino, kad tai ju prietaisas ir kad tai ju atsakomybe, jeigu nera akivaizdziu prietaiso suniokojimu is kliento puses. Pirkit, naudokit-nesigailesit! Jei kyla problemu-ne cia rasinekit, o kreipkites tiesiai i “Gudrucio” komanda-tikrai gausite pagalba!
Žilvinai, visa komanda sako jums ačiū už palaikymą! Visuomet rūpinamės klientais ir stengiamės pagelbėti.
O visų atsiliepimai yra labai naudingi tobulėjimui ir augimui!

Linkėjimai
Gudručio komanda
Agne (UAB Promo Vero)
2019-04-09 14:19:40 IP 2j3qhpp6
Natalija 2019-02-09 10:59:26
Nesuprantu.kodel rodot ne visą komentarą? Antroj dalį, kurios nerodot, parašiau-antras laikrodis veikia daug prasčiau, nei dukros: baterija pusę paros tik laiko, lokaciją +-300 metrų paklaida, pasiklausimo funkcija -garsas bangomis eina, kaip plokštelė užstrigusi. Pridavėm jį į saloną, laukiam atsakymo.
Laba diena, Natalija,

Ačiū už jūsų pastabas. Labai tikimės, jog sutvarkytas laikrodukas veiks puikiai.
Jeigu kiltų klausimų, mūsų komanda visuomet yra pasiruošusi padėti:
Agnė (UAB Promo Vero)
2019-04-09 14:14:23 IP 2j3qhpp6
Inga 2019-03-15 09:47:07
Nusivylėm šiuo laikrodžiu. Gal pasiskambinti ir gerai bet baterija laiko tik parą laiko. Rodo netikslią vaiko buvimo vietą.Programa stringa pastoviai. Šį rytą visą neįmanomą prisijungti prie programos laikrodžio nes rodo sutrikimą ryšio. Nors pasiskambinti buvo galima. Žodžiu jau geriau nupirkti telefoną nei šį laikrodį.
Laba diena, Inga,
Ačiū už jūsų komantarus. Tikimės, jog pagrindinės susisiekimo funkcijos - skambučiai ir žinutės - veikia sklandžiai.

Trumpai papasakosime, kokiu principu veikia laikroduko navigacija:
GPS - laikrodukui esant kieme naviguojama pagal palydovo signalą (veikia GPS, galima paklaida apie 50 metrų). Šis signalas tiksliai atvaizduoja buvimo vietą lauke.
WiFi - pagalbinė sekimo funkcija. Įėjus į bet kokį pastatą tikslus GPS siganalas yra prarandamas, laikrodis ieško WiFi tinklų, kad galėtų atvaizduoti vietą. Ne visad sėkmingai randa arba gali pasigauti patį pirmą pasitaikiusį ir nurodyti jo koordinates.
GSM - pagalbinė sekimo funkcija. Įėjus į bet kokį pastatą ir neprisijungus prie jokio WiFi tinklo, laikrodis gaudo artimiausio GSM bokšto koordinates. Laikrodis skanuoja bokštų dažnius dideliu spinduliu. Tikslumas priklauso nuo laikroduko atstumo nuo bokšto, tad naviguojant pagal GSM paklaida yra didesnė.

Visuomet patariame atkreipti dėmesį, ar laikrodis naviguoja su GPS (vaiko ikonelė rodoma mėlynai), o įsijungus GSM signalui (vaiko ikonėlė rodoma žaliai), vietą galima matyti pagal paskutinį GPS tašką (programėlė - istorija).

Laikrodžio baterijos laikymo trukmė gali priklausyti nuo laikrodžio režimo nustatymo ir kokku dažnumu yra atnaujinami duomenys (Programėlėje: Funkcijos - Prietaiso nustatymai - Prietaiso veikimo režimas). Kuo dažniau tanaujinami duomenys, tuo preitaisas greičiau išsikrauna.

Jeigu turite dar klausimų, mūsų komanda mielai atsakys:
+370 614 77866
Pirkau elektrinį dviratį. Perkant davė garantiją ir sakė, kad bus galimybė įsigyt atsarginių detalių. Garantiniu laikotarpiu kreipiausi dėl atsarginių detalių elektroniniu paštu. Pirmą kartą atsakymą gavau greitai, bet kai paprašiau nusipirkt konkrečių detalių atsakymo laukiu jau 4 mėnesius. Prieš 3 mėnesius pakartojau užklausimą, bet jokio atsakymo negavau. Esu nustebintas tokia nepagarba pirkėjui.
Natalija 2019-02-09 10:53:35
Pirkau 2 laikrodukus - sūnui žalią, dukrai Purple. Skambinimo funkcijos abiejų-labai geros. Dukros laikrodis puikiai veikia"pasiklausimo funkcija" ir labai tiksliai rodo ir lokaciją. Nenaudojamas skambučiams ar stebėjimui atlaikė beveik keturias paras-vaikai sirgo, tai buvom pamiršę apie laikrodukus, kai jis išsijungdamas sucypė, net pašokom
Edgaras 2019-01-20 17:49:31
Turim irgi 2 gudrucius R10 tai del vaiko sekimo galiu pasakyti kad visiskas SUDAS. Jei vaikas pareina namo (gyvenam Silutei bute, 3 aukste is 5) tai man rodo kad abu vaikai randasi Kursiu mariose netoli Preilos..... Vaikai nuvyksta pas mociute i Juknaicius, man rodo kad vaikai miske apie 1 km nuo mociutes namu, nors jie istikruju randasi pas mociute namuose.....
Edgarai,

Pameginkit keleta variantu-geo tvora pasidaryti pagal zemelapy duodama artimiausia imanoma adresa su tikslumu tarkim 100-200m, tikrinant vaiko lokalizacija kaskart atnaujinti duomenis paspaudus Location ikona. Arba belieka kreiptis pagalbos i Gudrucio komanda-manau, suras sprendima.

Zilvinas
Sveiki!
Pirkom kalėdom TELE2 salone Gudrutį R10, Puikiai veikia tik skambinimas, vaikas būna namuose o rodo kad už penkių kilometrų prie TELE2 bokšto mieste tikrai navigacija neveikia.
Pirkau gudruti R10 bites salone su 3 metų sutartimi. Nusivyliau pirkiniu. Pirmiausia akumuliatorius islaiko vos virš paros budejimo rezimu, o apie vietos nustatyma nera net ko kalbeti, paklaida desimtys kilometrų. Žodziu nieko panasaus i reklamos informacija...
2018-10-25 11:52:58 IP 2j3qhpp6
Daiva 2018-10-12 06:33:05
Nusivylėme Gudručiu. Tikrai nevertas tokių pinigų. Vaiko buvimo ar nustatymo vietas iš vis rodo nesamoningai ir netiksliai. Kol įsitikinau net šoką turėjau, galvodama kad vaikas ne į tą autobusą įsėdo. Ryšio irgi nevisada gaudo. O tik del paskambinimo, manau galima rasti ir pigesnį variantą. Tikrai draugei patariau nepirkti, del vaiko stebėjimo.
Laba diena, Daiva, kokį modelį turite? Norime įsigilinti į Jūsų aprašytą problemą bei padėti ją jums išspręsti. Parašykite prašau mums el. paštu - labas@gudrutis.lt ir viską jums išaiškinsime bei pagelbėsime.

Ačiū,
Tomas, UAB Promo vero 2018-09-12 16:02:06
Sveiki, Sigita,

Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos bei netinkamo laikroduko funkcionavimo. Laikrodžio pakeitimas pagal mūsų vidaus taisykles reikalauja senojo (netinkamai veikiančio) apžiūros bei jo techninės būklės įvertinimo. Tad, be mūsų techniko apžiūros ir išvadų - pakeisti laikroduko negalime. Tačiau, grįžtant prie Jūsų atvejo, dėl išskirtinai susiklosčiusios situacijos Jums laikroduką pakeitėme bei pristatėme adresu, kurį mums nurodėte. Pasiklausymo funkcija taipogi turi veikti.

Jeigu iškilo papildomų klausimų ar neaiškumu - prašau kreipkitės el. paštu labas@gudrutis.lt arba telefonu +370 614 77866.

Sveiki, Tomai,

labai ačiū, kad taip lanksčiai sureagavote. Dabar esame patenkinti ir džiaugiamės, naudodamiesi Gudručiu.

Linkiu Jums daug patenkintų klientų ir sėkmės tobulinant laikroduką!
Sigita
2018-09-12 16:02:06 IP 2j3qhpp6
Sigita 2018-07-24 14:58:14
Pirkau Gudruti R10 dukrai, neatsizvelgdama i kolegos rekomendacija paieskoti kito varianto. Priemones susisiekti su dukra reikejo skubiai, tad nuvaziavau i Promo vero ofisa ir isigijau visa komplekta su kortele, paprasiau, kad iskart parodytu, kaip naudotis. Pardaveja dar demonstruodama funkcijas, pastebejo, kad neveikia “pasiklausymo” funkcija. Pakeite i kita kortele - vis tiek neveike. Paklause kolegos - sis patrukciojo peciais. Vis delto, laikrodi man pardave ir pazadejo susisiekti. Nesulaukiau. Lietimui jautrus laikroduko ekranas veikia kaip lietimui NEjautrus ekranas - sudetinga isijungti funkcija tiek suaugusiam, tiek vaikui. Galiausiai, po keliu savaiciu dingo garsas, skambinimo funkcija nustojo veikusi.
Po keleto skambuciu pavyko susisiekti su pardaveja, prasiau pristatyti vaikui kita laikroduka (pati su mazyliu buvau ligonineje), taciau man atsake, kad turime grazinti jiems neveikianti laikrodi, kuri jie istirs ir, jei gedimas pasitvirtins, isduos nauja. Taigi, su vaiku susisiekti negaliu, o anot Promo vero darbuotoju, “tokios taisykles” ir “ne pagal taisykles mes elgtis negalime”.
Sveiki, Sigita,

Tomas, UAB Promo vero
Pirkau laikroduką Tele2 salone, kilo keletas klausimų, tad paskambinau Gudručių nurodytu telefonu. Labai maloniai mergaite papasakojo ir atsake visus klausimus. Produktu esu patenkinta, ačiū jums :)
2018-02-27 15:09:45 IP 2j3qhpp6
antanas 2018-02-27 13:22:12
Visa šeima nusivylėm "Gudručiu". Jų deklaruojamas "tiksli vietovė" yr 200-300 m atstumas. Netikėkite jų reklama.
Tiukrai patariu nepirkti
Antanas
Sveiki, Antanai, kokį modelį turite? Norime įsigilinti į Jūsų aprašytą problemą bei padėti ją jums išspręsti. Parašykite prašau mums el. paštu - labas@ieskokitgudrucio.lt ir viską jums išaiškinsime bei pagelbėsime.

Ačiū,
Tiukrai patariu nepirkti
Antanas
Gintas 2017-12-25 13:11:10
Pirkau laikrodį sūnui dovanų kalėdom, esu nusivylęs - SIM kortelė sunkiai įsistato į laikrodį, reikia daug pastangų, kad ją įstatyti. Laikrodis kraunant ne visada įsijungia, nieko blogo negaliu pasakyti apie aptarnavimą, tačiau laikrodis nuvylė.
Gintai, ačiū už komentarą, susisieksime su jumis nurodytu el, paštu ir išspręsime šią situaciją. Paulius Promo vero.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta?
Kokybiški VIVA LANGAI langai: kodėl verta? 11-13 16:28
Namo renovacija ar naujo pastato statyba kiekvienam apie tai galvojančiam padovanoja keletą iššūkių - statybos ar remonto kaštai, atliktų darbų tvarumas ir energinis...
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walmart 118,87 -1,48%
Walt Disney 144,67 -1,69%