Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Promo vero, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Promo vero

Atsiliepimai apie Promo vero, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Promo vero, UAB

Blogiausias mūsų turėtas daiktas.
Per metus abu laikrodžiai pabuvoję garantiniuose, abu laikrodžiai yra visiškai nebenaudojami.
Vieno baterija nebelaiko. Kitas po kiekvieno atnaujinimo yra nepasiekiamas.
Dabar vaikas išvažiavo į stovyklą ir su juo susisiekti galimybės nebėra, nes ne iš šio ne iš to telefonas tapo nebepasiekiamas. Per programėlę rodo, kad telefonas nepasiekamas, prisiskambinti paprastai irgi nėra galimybės.
Žodžiu, pasitikėti šiuo daiktu, tikėti jo saugumu ir patikimumu tikrai negalima.
Didžiausios ne rekomendacijos!!
Pirkom laikrodi super-G activ. Rysio visai nerodo. Isveze taisyti aiskino kad jiems rysys yra. Gavau "pataisyta laikrodi" o problema liko ta pati... Rysio kaip nera taip nera.. O visi budai isbandyti.
Pinigai į balą!!!!!! Dar tokio netikusio daikto nebuvome gyvenime įsigiję... Dar nėra nė metų suėję nuo pirkimo dienos, baterija nei pusdienio neišlaiko, traška, braška, susišnekėti neįmanoma. Ekranas suskilo, perskilo. Košmaras. NEPIRKITE ŠIO LAIKRODŽIO!!!
Violeta 2021-03-17 21:38:10
Nepirkite gudručio!!!
Nuo pat pradziu isigijus gudruti, baterija laike tik iki pietu. Vaika pasiimant is mokyklos po bureliu, niekada nezinojau ar prisiskambinsiu ar jau baterija bus nusedusi. Po sesiu menesiu baterija telaike tik dvi valandas. Nusprendziau paskambinti Gudrucio gamintojui tiesiogiai, paklausiau ka daryti, nukreipe i artimiausia garantinio aptarnavimo centra (jie patys nepasisiule padeti, kaip sako Žilvinas). Garantinio aptarnavimo centre pasake, kad baterijos nekeicia, o laikrodukus keicia i naujus, bet mano laikroduko ekranas iskiles, tai man garantinis nepriklauso. Tas, ju zodziais "ekrano iskilimas", buvo mazas taskelis ant ekrano sono, as jo net nemaciau ir iki to dziaugiausi, kad laikroduko ekranas taip gerai priziuretas (buvo su apsaugine plevele).
Perkant laikroduka, kaip zinodami, nusipirkom ir draudima, pardaveja sake, jei kas atsitiks, pakeis i nauja nemokamai. Uz draudima sumokejome 35 eurus. Atidavem i ta taisykla, ir visgi turejom susimoketi dar 25 eurus, nes tokia fransize. Taigi pirma karta susimokejom uz laikroduka 79 eurus, kita karta 60.
Ir prie to pacio, dar pasakysiu. Vaiko vietos buvimo niekada nerode: vaikas zinom, kad mokykloj, o laikrodukas rodo 5-10 km nuo jos. Gerai, kad buvau pasiskaicius, kad kitiems taip buvo, o tai sokas butu istikes :) Siemet antrasis vaikas eis i pirma klase, pirksim paprasta, bet telefona.
Aš galvojau, kad mums tiesiog nepasisekė su laikrodžiu Gudrutis. Iš komentarų gausos puikiai galima susidaryti nuomonę apie produktą ir jo tolimesnį aptarnavimą. Praėjus metams nuo Gudručio įsigijimo (realiai buvo naudojamas tik kelis mėnesius vaikui einant į mokyklą) nebėjo įkrauti laikrodžio. Pagalvojau, kad sugedo pakrovėjas arba laikrodžio baterija. Užregistravau gedimą ir išsiunčiau garantiniam remontui. Laikrodis atrodė kaip naujas ir ką tik išimtas iš vitrinos. Bet 2021-05-11 TSC atsiuntė SMS pranešimą, kad siūlomas mokamas įrenginio remontas, nes garantija negalioja. Paskambinus telefonu, atsiliepęs darbuotojas paaiškino, kad buvo pastebėtas ekrane įskilimas, todėl garantija negalioja. Ir dar netekus galimybe naudotis įrenginiu reikia mokėti už Telia planą GUDRUTIS, kurio sutartis sudaryta 24 mėn. Kažkaip įtartinai tie ekrano įskilimai nežymūs atsiranda, kai reikia spręsti baterijų klausimą. Įdomu ką tuo klausimu pasakys Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba. Tikrai nerekomenduoju šio laikrodžio tiek dėl kokybės, tiek dėl tolimesnio aptarnavimo.
Violeta 2021-03-17 21:38:10
Laba diena, Violeta,
Ačiū už Jūsų komentarą. :)
Minėjote, kad turėjote nesklandumų nuo pat pradžių, todėl liūdime, kad nesikreipėte į mus anksčiau, kai pastebėjote, kad įrenginys neveikia tinkamai. Būtume šią problemą išsprendę taikiai ir operatyviai. :)
Mes apgailestaujame, kad patyrėte nemalonumų ir norime paminėti, kad Gudručio komanda turi profesionalių ir savo darbą išmanančių meistrų komandą, kurie kruopščiai taiso mūsų įrenginius ir vadovaujasi visomis taisyklėmis. Jei įrenginys yra suskaldytas, įlenktas, sudaužytas, subraižytas ar kitaip pažeistas ekranas - garantija nėra taikoma ir taisymas yra mokamas, daugiau apie tai galite paskaityti čia: https://help.super-g.watch/lt/support/solutions/articles/48000951309-kokiais-atvejais-yra-taikoma-garantija-
Taip pat norime paminėti, kad mes patys neturime draudimo įrenginiams paslaugos, todėl neatsakome už partnerius, kurie siūlo šią paslaugą ir jos teikiamas sąlygas.
Jei iškiltų daugiau nesklandumų ar klausimų, maloniai siūlome susisiekti su su mumis el. paštu: labas@gudrutis.lt arba tel. +37061477866. :)
P. S. pridedame daugiau informacijos apie tai, kaip yra nustatoma lokacija: https://help.super-g.watch/lt/support/solutions/articles/48000953698-gudrutis-netiksliai-rodo-lokacij%C4%85
Nepirkite gudručio!!!
Košmaras su tuo gudručiu. Panaudojus vos kelis mėn prasidėjus nuotoliniui mokslui vaikas nesinaudojo laikroduku, jis gulėjo kambarį ant spintelės ir prasidėjo nesamonės.. raibuliuoja ekranas, po ilgesnio laiko pasidaro 3 ekranai ir nebegali juo visiškai naudotis ar išjungti. Išsijungia tik su programėle. Perkrovus laikroduką vėl kuriam laikui atsigauna. Kadangi karantinas ir esame ne iš didžiųjų miestų teko siūsti per omniva paštomatą į Vilnių, kad apžiūrėtų garantinis. Va čia ir prasidėjo cirkas. Specialiai pirkome šį laikrodį, nes jis apsaugotas nuo drėgmės ir dulkių, bet pasirodo, jog garantinis šiems veiksmams negalioja. Rado, kad laikrodukas gavęs drėgmės ir pažeisti kontaktai. Taisymas vos 50 eurų... 50!!!! Kai pats laikrodukas nekainuoja nei 100 eurų... Lietuva stebuklų šalis ir garantinis čia negalioja. Nusivylusi ir laikrodžiu ir aptarnavimu. Košmaras! Šis laikrodis tikrai nepritaikytas nei vaikams, nei apskritai naudojimui.
Niekam nepatarčiau pirkti šio laikrodžio. Jis nevertas tokiu pinigu. Sis laikrodis visiškai nepritaikytas vaikams. Nors rašo atsparus drėgmei, neapsigaukite. Vaikas su laikrodziu ant ranku jokiu budu negali plauti ranku. Nusiimineti vaikui ji sunku, o duziams jis taip pat neatsparus. I lauka su siuo laikrodziu jokiu budu negalima leisti vaiko! Salciui pasirodo irgi neatsparus. Tai kam tuomet toks daiktas reikalingas? Jis sukurtas guleti ant spinteles. Uz tokia kaina tokios pacios kokybes zaislini laikrodi galima nusipirkti ir pigiau. Niekam nerekomenduoju.
Lina 2020-12-17 15:06:31
Laikroduką pirkome prieš 6 mėnesius. Sugedo mikrofonas, pristatėme į garantinį. Kadangi apsauginis stikliukas buvo įskilęs, atsisakė gudrutį taisyti. Pasiūlė įsigyti naują už 87 Eur. Atsisakėme ir paprašėme grąžinti į saloną, iš kurio pirkome, nes jame buvo palikta SIM kortelė. Galiausiai atsiimant pareikalavo susimokėti 12 Eur už gudručio siuntimą! Neverta investuoti tokios didelės pinigų sumos į daiktą, kurio garantinis netvarko. Retras vaikas nešios gudrutį taip, kad apsauginis stikliukas atrodys kaip naujas. Esame nusivylę. Gaila, kad šios įmonės atsiliepimų nepaskaičiau anksčiau.
Sveiki Lina,

Apgailestaujame, kad patyrėte nemalonumų. Kaip suprantame iš aprašymo, laikroduką pirkote ne tiesiogiai per Gudručio internetinę parduotuvę, bet salone. Ar buvote susisiekę su mūsų komanda dėl šios situacijos? Gal galite parašyti mums į labas@gudrutis.lt ir papasakoti dar kartą kaip viskas nutiko ir dėl ko salonas atsisakė taisyti mikrofoną? Norėtume padėti jums išspręsti šią problemą.

Gražių švenčių!
martynas 2020-10-27 19:55:01
sveiki la tik nupųrkom gudruti bet rodo kad nemato sim kirtos, kortele nauja, idejus i telefona viskas veikia
Sveiki Martynai,

Kaip Žilvinas ir patarė, geriausia būtų jeigu susisiektumėte su mūsų komanda adresu: labas@gudrutis.lt arba telefonu +37061477866. Mielai jums pagelbėsime.
Jūsų atveju greičiausiai yra taip, kad įdėjote kortelę į įjungtą laikrodį, dėl to jos ir neranda. Reiktų tiesiog perkrauti prietaisą ir viskas veiks įprastai :)
Gražios dienos!
martynas 2020-10-27 19:55:01
Po galais, pone Martynai, tikrai Gudrutis nepradės rodyti nieko ir jokio pokyčio nebus, jei nepaskambinsite Airai ar kitam pagalbininkui iš Gudrutis komandos- čiupkite savo ragelį ir padarykite tai! Tikrai įrenginys pradės Jūsų klausyti, kai tai atliksite...;-) sėkmės!
Sveiki, Gudručių naudotojai!

Nesuprantu, ko siekiate rašinėdami būtent čia (nebent padėkas Gudručių komandai galite rašyti ir dėti “like”-tada OK!), bet, jei turite problemų, visada skambinkite ar rašykite Gudručio komandai email- jų klientų aptarnavimo specialistai dirba super! Problemas sprendžia greitai, jei tik tokių atsiranda. Pats savo ir pažįstamų vaikams per eilę metų esu pirkęs ir rekomendavęs visą Gudručio paletę- nesakau, kad nebuvo problemų su technika. Tačiau su žmogiškuoju faktoriumi iš Gudručio pusės - niekada. Tiek savininkas Paulius, tiek merginos iš “front desk”, tiek likusi komandos dalis sukasi, kaip vijurkai, kad pagelbėtų klientui bėdoje. Taip kad pirmyn- skambinkite jiems, jei turite reikalų, viskas bus cool!!!
Patenkintas klientas Žilvinas
rytis 2020-09-30 12:55:34
Sveiki. Pirkome neseniai Super G Blast laikrodį. Praėjus kelioms dienoms jis pradėjo strigti: išsijungia\įsijungia kada nori, paskambint negalima nes rodo nuolat kad išjungtas. Programėlė taip pat telefone stinga ir rodo kad neveikia. Lauksiu atsakymų.
Sveiki, Ryti. Ačiū, kad kreipiatės. Susisiekite su mumis telefonu +37061477866, el.paštu labas@gudrutis.lt arba per GUDRUTIS Facebook ir mes jums padėsime išspręsti problemą. Reikia daugiau informacijos apie jūsų laikroduką.
Nerijus 2020-09-27 19:55:13
Sveiki
Gudrutis Super G, pirktas prieš 10 mėn. Iki šiol viskas buvo gerai. Vandens nepateko. Skambinant pašnekovas nieko negirdi, o gudrutyje pašnekovas girdisi. Balso žinutes įrašius ir klausant nieko nesigirdi. Kokia gali būti problema ?
Sveiki, Nerijau. Reikia labiau pasigilinti į situaciją, dabar sudėtinga pasakyti kodėl taip yra. Susisiekite su mumis telefonu +37061477866 arba el.paštu labas@gudrutis.lt ir mes jums padėsime išspręsti problemą.
Sveiki
Šarūnas 2020-09-25 16:14:23
Sveiki nupirkau dukrai super-G laikroduka. Kortele uzregistravau gavau numeri bet neina ivesti nei vieno numerio kur problema?
Sveiki, Šarūnai. Ačiū už žinutę. Susisiekite su mumis telefonu +37061477866 arba el.paštu labas@gudrutis.lt ir mes jums padėsime operatyviai išspręsti problemą.
NESVARBU 2020-09-24 16:16:57
O šiaip klausimas, kodėl ne atsakinėjat į tų atsiliepimus kur yra kažkas blogai???
O į tų atsiliepimus kur yra "gerai" per sekundę atsakyta???
Nuostabu
Sveiki. Gal galite konkrečiau patikslinti apie kurį atvejį kalbate? Gal konkrečiai jums nesame atsakę? Mes stengiamės atsakyti visiems vienodai, visuose kanaluose.
Jeigu neatsakėme jums, galbūt pasimetė žinutė ar nepastebėjome jos. Tokiu atveju galite mums parašyti į labas@gudrutis.lt arba skambinti nurodytu telefonu. Labai lauksime.
Gražios dienos!
O į tų atsiliepimus kur yra "gerai" per sekundę atsakyta???
Nuostabu
Aira 2020-09-14 09:21:36
Sveiki, Alina. Ačiū už žinutę. Ar galėtumėte su mumis susisiekti telefonu +37061477866 arba el. paštu: labas@gudrutis.lt? Sunku pasakyti kodėl laikrodukas nesikrauna, reikėtų jūsų laikrodžio IMEI ir daugiau infomacijos apie jį, tad labai lauksime iš jūsų žinutės.

Nunesiau i tele 2 pagal garantini. Ziuresim jas cia atsitiko. Aciu
Ernesta 2020-09-13 00:45:35
Laikrodukas super g blast kaip raso kad apsaugo nuo vandens. Pirkome pries 2 menesius, vaikas parejes is lauko sako issijunges laikrodis. Pries tai keleta kartu issijunginedavo nekreipiau demesio. Nunesus i salona buvo siustas garantiniam tvarkymui isvada:DREGMES PAZEIDIMAI LAIKRODUKAS NEPATVARKOMAS. Susisiekus su konsultantu pareiske kad dregmes pazeidimai garantinis negalioja ir teigia jog reikia isigyti nauja laikroduka! Kas cia per nesamone?!
Sveiki, Ernesta. Ačiū už žinutę. Mes deklaruojame, kad Gudručio laikrodukai turi atsparumą vandens purslams ir dulkėms. Tai reiškia, kad jeigu jūsų vaikas plaudamas rankytes šiek tiek aptaškys laikroduką ar grįš namo per dulksną lauke - jam nieko netūrėtų atsitikti.
Jeigu laikrodukas buvo stipriai sušlapintas, panardintas, tokiu atveju jam sugedus garantija deja, bet negalioja. Klientams turime gerų pasiūlymų tokiais atvejais. Susisiekite su mumis el. paštu: labas@gudrutis.lt arba tel. +37061477866.

Alina 2020-09-12 20:16:36
Sveiki, laikrodis pajungtas krauti ir nerodo kad krauna, beje net baterija senka. Siaip sumanymas laikrodzio geras bet jums ne pasiseke dar ji padaryti be trikdziu ir problemu. Tai jis nepasiekiamas tai dar kas. Kainuoja gi jis nemazai. Kodel as nepaklausiau kitu zmoniu atsiliepimu... Patarkit kodel nesikrauna

Erika 2020-09-12 18:18:51
Kazkoks sudas, dvi valandas zaidziu, bet programele sako, kad irenginys nepasiekiamas... tai kaip man ji pasiekt????
Sveiki, Erika. Ačiū, kad kreipiatės. Dažniausiai šią klaidą meta tuomet, kai SIM kortelė būna įdėta į įjungtą laikroduką arba kai nėra užsakytas SIM kortelės planas. Pabandykite įjungti ir išjungti laikroduką - laikykite šoninį mygtuką kol laikrodukas išsijungs (iki 15sek) ir tada įjunkite vėl. Turėtų susitvarkyti :)
Jeigu nepavyks, susisiekite su mumis ir mes jums padėsime: labas@gudrutis.lt arba tel. +37061477866.

Alina 2020-09-12 20:16:36
Visa vakara kraunu ir nesikrauna.
Mano vardas 2020-09-10 21:54:28
Nupirkom super-g. Ispakuojam. Sulauzytas dangtelis. Gaunam nauja. Perdedu. Po dvieju dienu nustoja rodyt ekranas. Visa kita veile neblogai apar vietos nustatyma. Garantinis. Po savaites gaunam kita super g. Ir jau gal 2 val. bandau sujung su telefonu. Ir nieko. Korta ta pati. Kas dar b***?!
Sveiki, ačiū už žinutę.
Ar bandėte susisiekti su mūsų komanda? Mes mielai jums padėsime išpręsti kylančias problemas dėl laikoduko prijungimo prie programėlės. Prijungti gali nepavykti dėl keletos priežasčių. Reiktų mums jūsų laikroduko IMEI ir daugiau infomacijos. Parašykite mums: labas@gudrutis.lt arba skambinkite telefonu +37061477866.

Labai lauksime!
Tadas 2020-06-19 10:21:51
Skaitau komentarus ir pradedu itarti kad cia arba konkurentai tokias litanijas raso arba ne apie ta laikrodi. 1. Laikrodukas pigus 2. Akumuliatorius puikiai laiko. 3. Veikia be priekaistu. Naudoja pirmoke dukra jau beveik metai. Koks modelis nepamenu, toks rozinis kamufliazinis pirktas is telia.
Sveiki, Tadai. Ačiū, kad dalinatės patirtimi.

Perpratus laikroduko naudojimo principą ir visas funkcijas problemų tikrai neturėtų kilti.

Smagu, kad esate kartu su Gudručiu! :)

Eglė 2020-08-05 09:52:08
Tai jeigu jau viskas taip blogai ir niekas jūsų ginčų nesprendžia, juk vartotojų teisės yra:). O laikrodukas šaunus, viskas veikia super
Sveiki, Egle! Ačiū už atsiliepimą.

Džiaugiamės, kad naudojatės Gudručiu ir kad viskas veikia gerai :)

Laura 2020-08-19 20:52:33
Labai neteisingai rodo buvimo vieta! Nelaiko baterija.Nerekomenduoju niekam!!!
Sveiki, Laura. Ačiū už atsiliepimą!

Gudručio pagrindinė funkcija yra skambučiai. Laikrodis turi svarbiausias mobilaus telefono funkcijas, reikalingas susisiekimui. Tai nėra profesionalus vietos nustatymo prietaisas. Vietos nustatymas yra papildoma funkcija, kurios veikimo tikslumas gali priklausyti nuo įvairių aplinkybių, kurioms negalime daryti įtakos. Daugiau informacijos apie tai, kaip yra nustatoma lokacija kviečiame pažiūrėti štai čia: https://help.super-g.watch/lt/support/solutions/articles/48000953698-gudrutis-netiksliai-rodo-lokacij%C4%85

Vytautas 2020-08-23 08:22:45
Vakar nusipirkau Gudrutis r10 laikrodį. Bet jis ne įsijungia. Kroviau net 6 valandas vistiek ne įsijungia. Kaip išspręsti šią problemą. Kur kreiptis?
Sveiki, Vytautai. Ačiū už komentarą!

Dėl ko neįsijungia laikrodukas gali būti keletas priežasčių - pakrovėjo arba paties prietaiso. Reiktų patikrinti laikroduką, kad galėtume duoti tikslesnias išvadas. Gal galite susisiekti su mumis labas@gudrutis.lt? Mielai pagelbėsime.

Sarunas 2020-08-23 10:31:17
Po pusmečio naudojimo nelaiko baterija. Ramybės būsenoje- 4-5 val. Ar yra galimybė pasikeisti baterija. Nugarėlėje yra 4 varžtai, tik juos atsukus - joks dangtelis nenusiima
Sveiki, Šarūnai. Ačiū, kad kreipiatės!

Jeigu turimas Gudrutis išsikrauna, reikia patikrinti ar naudojamoje SIM kortelėje yra aktyvuotas mobilusis internetas. Jeigu SIM kortelėje yra išjungti ar pasibaigę mobilūs duomenys, tai reiškia, jog įrenginys vis bando išsiųsti duomenis į aplikaciją, tačiau nesėkmingai. Tuo pačiu, negauna informacijos kokiu režimu naudoti bateriją bei kas kiek laiko atnaujini lokaciją. Tai leidžia baterijai nuolat kreiptis į aplikaciją ir taip eikvoti energiją.

Jeigu norite priduoti laikroduką į garantinę patikrą susisiekite su mumis - labas@gudrutis.lt

Liucija 2020-09-02 11:53:57
Nerekomenduoju Gudručio, nuolat stringa, tai ryšio nėra, rai dar lokia bėda... Jeigu vaikas išėjo iš namų su Gudručiu, tai nebûsite tikri, kad jam galėsite paskambinti.
Sveiki, Liucija. Ačiū už atsiliepimą! Jeigu nerodo ryšio, gali būti jog SIM kortelę įdėjote į įjungtą laikroduką. Tokiu atveju reiktų prietaisą perkrauti. Taip pat ryšio gali nerodyti dėl neaktyvuotos kortelės. Įsitikinus, kad kortelė yra aktyvuota ir įdėta į išjungta laikroduką, tuomet ryšio problemų neturėtų kilti ir su vaiku galėsite lengvai susisiekti.

Jeigu kils klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: labas@gudrutis.lt ir mes mielai jus pakonsultuosime ir padėsime perprasti laikroduko funkcijas ir veikimo principą.

Edmas 2020-08-30 15:08:54
Rodo kad kazkas negerai su sim kortele.Nors ji nebuvo judinama nuo pat pirkimo.Kas gali buti?

Ačiū, kad kreipiatės. Gali būti, kad pasibaigė planas arba jūsų kortelė yra užblokuota. Ar galite su mumis susisiekti el. paštu: labas@gudrutis.lt arba telefonu +37061477866? Mielai pagelbėsime ir padėsime tai išspręsti :)

Vytautas 2020-08-23 08:22:45
Sveiki Vytautai,

Ačiū už žinutę. Su jumis susisiekėme elektroninu paštu. Laukiame jūsų atsakymo!

2020-08-24 09:48:28 IP 2j3qhpp6
Sarunas 2020-08-23 10:31:17
Sveiki, Šarūnai. Malonu, kad kreipiatės!
Jeigu turimas Gudrutis išsikrauna, reikia patikrinti ar naudojamoje SIM kortelėje vis dar yra aktyvuotas mobilusis internetas. Jeigu SIM kortelėje yra išjungti ar pasibaigę mobilūs duomenys, tai reiškia, jog įrenginys vis bando išsiųsti duomenis į aplikaciją, tačiau nesėkmingai. Tuo pačiu, negauna informacijos kokiu režimu naudoti bateriją bei kas kiek laiko atnaujinti lokaciją. Tai leidžia baterijai nuolat kreiptis į aplikaciją ir taip eikvoti energiją.

Taip pat patikrinkite, koks baterijos naudojimo režimas yra nustatytas Super-G aplikacijoje. Laikrodžiui judant ir siunčiant informaciją nėra laikoma budėjimo režimu, tad ir baterija išsikrauna greičiau. Kaip pakeisti baterijos veikimo režimą rasite čia - https://bit.ly/2EnA2or

Jeigu problema išliks, laikroduką galitėsite atsiųsti garantinei patikrai. Susisiekite su mumis el. paštu: labas@gudrutis.lt

Aira, UAB Promo vero
Labai neteisingai rodo buvimo vieta! Nelaiko baterija.Nerekomenduoju niekam!!!
Pirkom pries menesi ir jau nusivilem dingsta rysis, skylo gali is dangtelis nors nebuvo niekur krytes, GPS grybauja labai, mes vienoi vietoi rodo visai kita.. Buna vietu kur bunam kartu man nerodo kad ten buvom, gerai kad vaikas dar i mokykla nevaiksto ir dazniau buna su manim.. Ismesti pinigai
Pirkau sunui pries puse metu.
Laikrodis TIKRAI nevertas tokiu pinigu. Per puse metu buvome servise 3 kartus. Pagrindine beda baterija. Nerekomenduoju!!!!!

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

Burlentininkai po antrosios plaukimo dienos: vėjas kilo pagal horoskopą
Burlentininkai po antrosios plaukimo dienos: vėjas kilo pagal horoskopą 07-26 14:51
Trečiose olimpinėse žaidynėse dalyvaujantis Juozas Bernotas po šešių RS:X klasės burlenčių plaukimų su 73 baudos taškais užima 15-ąją vietą, o Viktorija Andrulytė "Laser Radial" jachtų klasėje po...
Rusijos ryšių prievaizdas užblokavo 49-is su A. Navalnu siejamus tinklalapius
Rusijos ryšių prievaizdas užblokavo 49-is su A. Navalnu siejamus tinklalapius 07-26 14:32
Rusijos federalinė ryšių, informacijos technologijų ir visuomenės informavimo priemonių tarnyba ("Roskomnadzor") pirmadienį užblokavo 49 su kalinamu opozicijos veikėju Aleksejumi Navalnu...
Didžiausios birželio algų medianos: nauji lyderiai
Didžiausios birželio algų medianos: nauji lyderiai 07-26 14:12
Naujausi "Sodros" duomenys rodo, kurios šalies bendrovės šeštąjį 2021 m. mėnesį darbuotojams mokėjo didžiausias algų medianas.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Google 2756,32 +3,37%
Oracle 87,69 -3,31%