Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Promaksa

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Promaksa

Atsiliepimai apie UAB Promaksa

Veiksmo įrangos parduotuvė. DJI dronų ir GoPro kamerų atstovai
Parašyk savo nuomonę apie UAB Promaksa

Puikus aptarnavimas ir bendravimas. Kiek ko pirkau- visada likau patenkintas. Parduotuvė kuri suteikia ramybę- visada žinau, kad viskas bus gerai, laiku. Žinoma, kai prekiaujama tokio prabangumo prekėmis, taip ir turėtų būti. Visiškas "mersas". Taip ir toliau. Sėkmės !
Antanas Petrauskas 2020-07-29 15:11:25
Pralinksmino jūsų, Rolandai, humoro jausmas!
Dėl sodo žarnos rekomenduojame kreiptis į pardavėją, iš kurio pirkote :))))
Mes prekiaujame dronais, veiksmo kameromis, LED apšvietimu, mikrofonais, panašiais veiksmo įrangos priedais.
Sodo priemonėmis ir įrankiais niekada neprekiavome, ir artimiausiu metu neplanuojame pradėti ;)
Atsiprasau jei suklydau, bet ivedus "smartshopas atsiliepimai" i paieska ismeta promaksa.
Antanas Petrauskas
2020-07-29 15:11:25 IP 2e7r3va3
Rolandas 2020-07-29 14:01:24
Pirkau sodo zarna. Negaunu jau nuo liepos 10d.I laiskus neatsako, i skambucius neatsiliepia. Spresti jum patiem.
Pralinksmino jūsų, Rolandai, humoro jausmas!
Dėl sodo žarnos rekomenduojame kreiptis į pardavėją, iš kurio pirkote :))))
Antanas Petrauskas
2020-06-28 22:43:49 IP 65hii15f
dainius 2020-05-21 12:23:43
Siūlyčiau internetu iš šios parduotuvės nepirkti, nes aš turėjau situaciją: Pamačiau internete man tinkamą prekės kainą. Parduotuvėje padariau užsakymą. Belaukdamas atsakymo, kelis kartus teiravausi, kada galima tikėtis prekės gavimo. Galų gale, gavau atsakymą, kad už kainą, kuri nurodytą internete, prekės neparduos. Tipo, primokėk 7 Eur, tada parduosime. Aišku, jie po to pradėjo aiškinti, kad buvo paskutinė prekė už gerą kainą, bet ją nupirko ir pan. Netikiu. Pridedu susirašinėjimą
Ačiū Dainiau už atsiliepimą.
Iš tiesų, prekei, kurią radote buvo nuolaida, nes ji buvo seno modelio ir vykdėm išpardavimą iki paskutinio vieneto. BET taip pat buvo ir pažymėta pastaba, kad prekės šiuo metu parduotuvėje nėra ir prašome teirautis vadybininkų.
Pagal jūsų užklausą ieškojome tiekimo ir radome. Bet tiekimo savikaina buvo didesnė nei sena kaina su nuolaida - todėl Gabija pasiūlė kompromisą - įsigyti už kiek dindesnę kainą, bet mažesę už pilną prekės kainą.
Jūs turėjote teisę nepirkti ir ta teise pasinaudojote :) Tad pasipiktinimo nesuprantame :)

Beje, tą pačią dieną, ta pati konsultantė Gabija gavo maksimaliai gerai įvertintą atsiliepimą iš kliento. Prisegame :)
Viskas su jais tvarkoj. Maloniai nustebino visai adekvatus bendravimas, bet nuolaidos nepadarė : (bet gavau paildomą dovaną. Dažnai apsipirkinėju internetu, tai pasakysiu, kad tai kol kas viena iš dviejų, man sutiktų kompanijų, kuriems už paslaugumą ir susitarimų laikymasį norėtusi pasakyti ačiū. Šaunuoliai. Sėkmės !
Antanas, Promaksa
2018-03-21 10:31:06 IP 65hii15f
pilietis 2018-03-20 16:05:53
Jei kreipsitės į šitą įmonę su užsakymu, tai labai atsargiai, nes jei nepatiks Jūsų pasiūlymas ar kaina, dėl kurios teiraujatės, tai galite gauti nepagarbų atsakymą ir Jūsų laiškas (pažeidžiant vartotojo ir kliento teises) bus paviešintas viešai facebook, kad būtų galima pasityčioti. Labai nepagabus bendravimas. Buvau geresnės nuomonės apie įstaigą.
Gerb. piliete,
Ačiū už atsiliepimą. Gaila, kad neparašėte, kokią įmonę atstovauajate..
Tačiau aš Jus suprantu - Jūsų vietoje aš taip pat būčiau įsižeidęs. Kaip įsižeidė ir mūsų pilotas.

Norėdamas įvesti skaitytojus į kontekstą, prisegu nuotrauką, kuria pasidalinau su bendraminčiais uždaroje bepiločių Facebook grupėje.
Šiuo pavyzdžiu norėjau išviešinti aktualios problemos esmę, su kuria susiduria daugelis fotografų ir filmuotojų (net nebūtinai dronų pilotų) -- kuomet žmonių įgūdžiai, žinios, įranga ir laikas yra nepelnytai nuvertinami jiems atsidėkojant juokingai mažu finansiniu atlygiu.

Atsiprašau už savo prastą humoro jausmą! ;)
Profesionalai savo srityje.

Visada pasiruošę pagelbėti, atsakyti į rūpimus klausimus. Puikus serviso darbas!

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Muzikinis garažas, D. Kubiliaus firma
audiovideo.lt namų bei automobilių garso sistemos

Adresas: Armatūrininkų g. 1, LT-52373 Kaunas.
Veiklos sritys: video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas; automobilių garso ir apsaugos sistemos; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
MUZIKINIS GARAŽAS - specializuotų garso aparatūros lyderių, tokių kaip Dynaudio, Hertz, Audison, Ground Zero, Helix, Brax, Morel, Focal, Proson, Dynavoice oficialūs atstovai Lietuvoje. Esame oficialūs dyleriai prekinių ženklų JBL, Yamaha, Pioneer, Bose, Dali, Denon, Harman Kardon, Marantz, Heos, Jamo, Rega, Revel...
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...
Serviso kontraktų centras
Pratęstos garantijos paslaugos

Adresas: J. Basanavičiaus g. 51, LT-57283 Kėdainiai.
Veiklos sritys: buitinė technika; kompiuteriai ir programinė įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Serviso kontraktų centras“ sėkmingai veikia nuo 2003 m. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – Pratęsto garantinio aptarnavimo sertifikatų pardavimas ir administravimas. UAB „Serviso kontraktų centras“ tikslas – teikti aukštos kokybės buitinės technikos, kompiuterinės įrangos, sodo/daržo technikos, įrankių...

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
A. Navalnas sulaikytas oro uoste
A. Navalnas sulaikytas oro uoste 01-17 20:19
Kremliaus kritikas Aleksejus Navalnas sekmadienio vakarą grįžo į Maskvą iš Vokietijos. Oro uoste jį išsivedė teisėsaugos pareigūnai.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%