Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Projektai visuomenei, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Projektai visuomenei

Atsiliepimai apie Projektai visuomenei, VšĮ

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie Projektai visuomenei, VšĮ

Viskas gerai, šiaip bijojau užsisakyti, bet prekę gavau. Buvo nemokamas pristatymas, bet yra imamas užsakymo paruošimo mokestis 3e, tai tas kaip ir nemokama, bet vis tiek. O šiaip neblogai, ypač kainų atžvilgiu.
Aciu uz kapsules prie kavos aparato dovanu! O siaip.viskas ok. Pirkau issimoketinai, preke gavau.
Bandžiau pirkti 3 iittala žvakides pagal akciją, kur viena dovanų, bet nepavyko, vis dėl to davė nuolaidų kuponą pirkimui. Kviečiu sutvarkyti sistema, ps ačiū už šokoladą :)
Gavau kvietimą parasyti atsiliepima. Nezinau, viskas buvo ok, pirkom tv gavom per 3 dienas, iskaiciuota 5 metu garantija, matysim ar tiek dirbs
Sunokejau, preke gavau, kol kas viena padoriausiu el.parduotuviu su normaliom kainomis.
Pagaliau ir aš atvgavau savo sumokėtus pinigus. Tai, kad atgavau, aišku džiūgina, bet biurokratija nereali čia pas mus : (
Inga 2019-03-20 12:58:05
Kaip Jums tai pavyko?
Jau tokia meslo kruva el.parduoruve.nuo gruodzio men laukiu kol grazins pinigus uz kavos aparata.
Sveiki. Turiu tokiu bedu grodzio men uzsisakiau is svetaines "kasdienai.lt" prekia ir dingo nei pinigu nei prekes.
Klientė 2019-03-21 10:50:02
Kreipėtės į vartotojų teises? Atgavote tiesiai iš pardavėjo ar per antstolį?
Kreipiaus i vartotoju teises, jie nusprende, kad logiska prasyt savo pinigu, kai prekes negauni kelis menesius, gavus vartotoju teisiu nutarima, jis isigalioja po 30d ir tada galima kreiptis i anstolius, taciau jie man grazino pinigus mazdaug po savaites
Inga 2019-03-20 12:58:05
Pagaliau atgavau savo sumokėtus pinigus :)
Kreipėtės į vartotojų teises? Atgavote tiesiai iš pardavėjo ar per antstolį?
Pagaliau atgavau savo sumokėtus pinigus :)
Visi rašykit skundus vartotojù teisėms! Šiuo metu gauti jau keli skundai, tad kuo daugiau, tuo operatyviau bus viskas tiriama.
Jelena 2019-01-07 08:35:50
Iš savo pusės pareiškimą policijai jau pateikiau per e.policiją. Kviečiu ir kitus teikti pareiškimus, kuo daugiau bus pareiškimų, tuo policijos reakcija turėtų būti operatyvesnė. Ir tikiuosi, kad vis gi turėsime galimybę atgauti sumokėtus pinigus. Pažadais grąžinti pinigus gražiuoju, jau nebetikiu...
Sveiki, ar Jums pavyko atgauti pinigus su policijos pagalba? Mes irgi jau padavem skunda siuo metu vartotojo teisems, ziuresim kaip cia bus, ar yra kokia viltis
ingrida 2019-01-06 12:00:11
deja, ir aš laukiu žadėtų pinigų, jau nuo gruodžio 21d. pervedinėja. Labai nesinorėjo, bet nebera kito varianto tik rašyti skundą vartotojų teisių tarnybai ir kreiptis į policiją.
Sveiki, ar pavyko Jums instituciju pagalba issireikalauti pinigus? Teiksime ir mes skunda, tik kazkodel netikiu kad pavyks atgauti pinigus
Zaneta 2019-01-15 20:28:37
Uzsisakem preke gruodzio 18, kavos aparata issiunte per lpexpress, deja siunta kazkur pasimete, sutarem kad issius pakartotinai kita kavos aparata, atseit sikart jau per DPD, bet pasiteiravus pas DPD paaiskejo kad jokio kavos aparato man neissiunte. I el laiskus neatsako zinoma, kaip suprantu irgi teks su jais kovoti del pinigu grazinimo.
Zaneta, kaip suprantu Jums turėjo pristatyti tą aparatą, kurį iš manęs LP Express kurjeris pasiėmė 2018.12.20 (grąžinau, nes man buvo pristatytas ne tas modelis, kuris buvo užsakytas, tikėjau, kad sąžinigai pakeis). Ši siunta tikrai kažkaip stebuklingai pasimetė ir LP Express jos ieško, gal dar yra vilčių, kad atsiras... ir gausite bent aparatą. Aš tai jau praradau visas viltis gauti pakeistą aparatą arba bent jau pinigus atgauti
Gaila, kad prieš užsakant prekę ir už ją atlikus apmokėjimą neperskaičiau atsiliepimų. Praėjus 15 kalendorinių dienų nuo apmokėjimo prekė dar nepasiekė užsakovo (deklaruojamas pristatymas per 5-7 kalendorinės dienas). Skambinant nurodytu telefonu niekas neatsiliepia. Į tris elektroninius laiškus atsakymo negauta.
a*******i, nei prekės, nei pinigú.
Dar vienas nepatenkintas klientas 2019-01-05 14:24:31
Mums lygiai tokia pat situacija, kaip teigiama įmonės "atstovų", jokie pinigai grąžinti nebuvo. Gruodžio 19 d. buvo atsakyta, kad grąžins pinigus, laukiame minėtas 14 d.d. ir tuomet, negrąžinus pinigų, iškart kreipsimės į atitinkamas institucijas. Atsakingiems asmenims užtikrintai gresia baudžiamoji atsakomybė, čia yra akivaizdus sukčiavimas. Dabar jų svetainė apskritai yra naujinama, telefonu susisiekti neįmanoma.
Dar vienas nepatenkintas klientas 2019-01-05 14:30:54
Lėšos NEPERVESTOS, NE PER VES TOS. Pavedimų tarp bankų įskaitymas savaitėmis neužtrunka. Ir apie kokį geranoriškumą kalbate..
Dar vienas nepatenkintas klientas
2019-01-05 14:30:54 IP 28ma0j0v
Kasdienai 2018-12-21 13:20:57
Laba diena, dar kartą, lėšos buvo pervestos. Jeigu pervedimas tarp skirtingų bankų, tai lėšų įskaitymas užtrunka. Prašytume palaukti. Dėkojame. Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad lėšų grąžinimas šiuo atveju iš mūsų pusės vyksta itin geranoriškas, kadangi pagal prekių pirkimo-pardavimo taisykles, su kuriomis sutikote, jeigu mes neįvykdėme savo įsipareigojimų ir pirkėjas pateikė prašymą grąžinti lėšas - tai yra atliekama per 14 darbo dienų.
Dar vienas nepatenkintas klientas
2019-01-05 14:24:31 IP 28ma0j0v
Jelena 2019-01-02 15:06:55
Nepatikima el. parduotuvė kasdienai.lt!!!! Kavos aparatas buvo užsakytas ir apmokėtas 2018.12.08. Užsakymą DPD kurjeris atvežė 2018.12.14. Apžiūrėjau atvežtą dėžę ir net neišpakavus pamačiau, kad yra atvežtas ne tas kavos aparato modelis, kuris buvo užsakyme. Tą pačią dieną susisiekiau pagalba@kasdienai.lt ir šeštadienį gavau atsakymą, kad įvyko klaida ir jie tikrai pasiruošę klaidą ištaisyti. Sutikau, kad aparatas būtų pakeistas, bet pakeitimo laukiu iki šiol.....
Netinkamą prekę DPD kurjeriui grąžinau 2018.12.20, o užsakytos prekės laukiu iki šiol... Į du paskutinius el. paštu siųstus laiškus atsakymo jau negavau, nors pradžioje dar lygtai visai noriai bendravo. Aš kantri, bet ir mano kantrybė turi ribas.. Šiai dienai jau paruoštas kreipimasis į VVTAT, kuris jau artimiausiomis dienomis bus išsųstas adresatui. Ir tai bus tik pirmas žingsnis, ginant savom, kaip vartotojo teises!
nepatikima įmonė. pinigus pasiėmė, prekės nepristatė, telefonu nebendrauja, dvi savaites pinigų negražina. a*******i.
Rima 2018-12-21 14:48:33
Aš tai gavau kavos aparatą per savaitę ir esu patenkinta, veikia be priekaištų. Šiaip patarimas visiems, kurie nori pirkti čia. Jeigu neskubate, tai tikrai galit neblogai sutaupyti. Jeigu skybat ir prekės norit jau poryt, tai rinkitės kitą el. parduotuvę.
as būčiau ir palaukusi arba galejus keisti į kitą modelį, deja, niekas nesiteikia bendrauti, nei prekes, nei pinigų. tik kelinta diena pažadai, kad gražins
2018-12-21 16:38:24 IP 28mdo69i
Nepatenkinta klientė 2018-12-21 13:24:53
Nepamirškite, kad jūs turite ne tik teisių, bet ir PAREIGŲ.
Pinigus gavome prieš kelias minutes, bet tai kainavo daugybę pastangų, kas nėra normalu. Pavedimas buvo padarytas tik šiandien, o ne vakar, kaip teigėte. Jei šiandien vėl iš naujo nebūtume pradėję judinti šio reikalo, nežinau kaip būtų. Labai neigiama patirtis...
2018-12-21 13:24:53 IP 28mdo69i
Kasdienai 2018-12-21 13:20:57
Nepamirškite, kad jūs turite ne tik teisių, bet ir PAREIGŲ.
Nepatenkinta klientė 2018-12-21 13:12:02
Sunku patikėti. Žadėjote atsiųsti pavedimo patvirtinimą (prašėme elektroniniu paštu). Padarykite tai, nes jau esu parengusi kelis raštus atsakingoms instancijoms dėl jūsų veiklos. Pateiksiu juos kelių valandų bėgyje, jei nematysime grąžinimo sąskaitoje.
Laba diena, dar kartą, su Jumis susisiekėme el. paštu. Kadangi pagal komentaro el. pašto adresą mes nerandame užsakymo, paprašytume parašyti savo užsakymo numerį atsakant mums el. paštu, kadangi visiems klientams lėšos pagal prašymus buvo grąžintos. Jeigu pervedimai tarp skirtingų bankų, tai lėšų įskaitymas užtrunka keletą valandų. Prašytume palaukti. Dėkojame. Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad lėšų grąžinimas šiuo atveju iš mūsų pusės vyksta itin geranoriškas, kadangi pagal prekių pirkimo-pardavimo taisykles, su kuriomis sutikote, jeigu mes neįvykdėme savo įsipareigojimų ir pirkėjas pateikė prašymą grąžinti lėšas - tai yra atliekama per 14 darbo dienų.
Klientas N 2018-12-21 13:13:31
deja, žadeti pinigai kol kas perpervesti.
Kasdienai 2018-12-21 13:04:47
Laba diena, visiems klientams, kurie paprašė pinigų grąžinimo, buvo pervesto lėšos. Pirkėjams, kuriems prekės pristatymas nėra skubus ir paprašė pristatyti prekę, prekės yra išsiųstos.
deja, žadeti pinigai kol kas perpervesti.
2018-12-21 13:12:02 IP 28mdo69i
Kasdienai 2018-12-21 13:04:47
klientė N 2018-12-20 20:23:16
visiškai nepatikima. naiviai tikiuosi, kad pinigus atgausiu
Nepatenkinta klientė 2018-12-21 11:18:46
Po vakarykščių pažadų ir vėl tyla! Nieko neatgavome.Kodėl nedarote grąžinimų ir neatsakote klientams????
2018-12-21 11:18:46 IP 28mdo69i
visiškai nepatikima. naiviai tikiuosi, kad pinigus atgausiu
2018-12-20 18:39:39 IP 28mdo69i
Šiandien pažadėjo grąžinti pinigus ir atsiųsti patvirtinimą. Žiūrėsim, kaip čia bus.
Julius 2018-12-20 15:28:12
Standartinis SCAM (apgaulės) puslapis. Nerialiai geros kainos niekaip neatitinkančios rinkos kainų. Nėra galimybės atsiskaityti pristatymo metu. Kiekvienais metais prieš pat šventes tikių atsiranda 3-5 nauji. Žmonės nepasimoko ir lieka apgauti. Keista tik, kad OPAY kurie jiems surenka pinigus to nemato.
Laba diena, užsakymai yra vykdomi ir pristatomi. Iš visų gautų užsakymų jau yra išsiųsta ir įvykdyta daugiau nei 70%. Jeigu negavote prekės, parašykite užsakymo numerį ir mes Jums grąžinsime lėšas.
2018-12-20 14:54:34 IP 28mdo69i
Kasdienai 2018-12-20 14:47:07
Laba diena, visiems klientams buvo išsiųstas el. laiškas. Jeigu dar negavote prekės arba norite atšaukti užsakymą, užpildykite laiške esančią formą ir mūsų vadybininkas iškart su Jumis susisieks dėl Jūsų užsakymo ar lėšų grąžinimo. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.
O ar galite išsiųsti klientams siuntos sekimo numerius? Kodėl nesiunčiate jų iš karto???? Per DPD mūsų užsakymas nėra siunčiamas, jau domėjomės. Tai gal turite LP express sekimo numerį? Jums ką tik elektoniniu paštu išsiųstas laiškas, prašantis sekimo numerio.Priklausomai nuo to, kur yra siunta, žiūrėsime, ką toliau daryti.
Nepatenkinta klientė 2018-12-20 14:43:35
Užsakymas vėluoja ir jau netikime, kad gausime iki Kalėdų (tai Kalėdinė dovana).Jis turėjo būti išsiųstas jau gruodžio 14d. Tad jei tai padaryta, siųskite klientams siuntos sekimo numerius. Dar labiau neramina, kad neatsiliepiama jokiais telefono numeriais, neatsakoma elektroniniu paštu, žodžiu, jokios pagalbos klientas negauna parašęs pagalba@kasdienai.lt, skambindamas interneto puslapyje nurodytu numeriu ar kitais oficialiais telefono numeriais. Ruošiamės kreiptis į visas institucijas nuo VVTAT iki policijos. Būtų malonu, jei kuo greičiau patikrintumėte pašto dėžutę ir atsakytumėt į neatskytus laiškus, o jei prekės neišsiųstos, kuo skubiau informuotumėt klientus ir grąžintumėt pinigus.
2018-12-20 14:43:35 IP 28mdo69i
Nusivylęs klientas 2018-12-19 19:06:43
Nepatikimas pardavėjas, nes nusipirkus prekę įmonei priklausančioje www.kasdienai.lt svetainėje su pardavėju neįmanoma susisiekti jokiomis ryšio priemonėmis, prekių neatsiunčia, pinigų irgi deja negrąžina... Kasdien įmonės svetainėje atsiranda nemažai neigiamų atsiliepimų iš kitų klientų, bet po kiek laiko jie išnyksta iš www.kasdienai.lt puslapio... Vienintelė išeitis sulaukus 14 d.d. kreiptis į vartotojų teises ir taip bandyt atsiimti sumokėtus pinigus.
Laba diena, atsiprašome, jeigu negavote prekės. Šį sezoną gavome itin daug užsakymų ir nespėjame jų visų laiku apdoroti, tačiau galime patikinti, kad net 70 procentų visų gruodžio mėn. gautų užsakymų jau yra išsiųsti ir įvykdyti. Jeigu el. paštu pagalba@kasdienai.lt informavote mus apie norą atšaukti užsakymą, Jums bus grąžinti pinigai artimiausiomis dienomis.
Nusivylęs klientas
2018-12-19 19:06:43 IP 2cfq5dp6

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir apratnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...

„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Dėl pensijų reformos Estijos ekonomika gali sulaukti trumpalaikio impulso
Dėl pensijų reformos Estijos ekonomika gali sulaukti trumpalaikio impulso 11-13 16:08
Kitais metais Estijos ekonomikos augimas turėtų sulėtėti iki 2%, nuo 3,2% šiemet, naujausioje apžvalgoje prognozuoja SEB banko analitikai. Tačiau šalyje vykstanti antros pakopos pensijų sistemos...
ES Teisingumo Teismas: Lietuva pieno kainas reguliuoja teisėtai
ES Teisingumo Teismas: Lietuva pieno kainas reguliuoja teisėtai 11-13 16:03
Trečiadienį Europos Sąjungos Teisingumo Teismas paskelbė sprendimą byloje dėl Lietuvos Respublikos ūkio subjektų, perkančių – parduodančių žalią pieną ir prekiaujančių pieno gaminiais, nesąžiningų...

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Walt Disney 138,58 +1,35%
CBS 37,76 -3,62%