Projektai ir Co viešųjų pirkimų statistika

Projektai ir Co, UAB viešieji pirkimai

Projektavimo profesionalai!
Dalyvavimas viešuosiuose pirkimuose

Projektai ir Co, UAB viešieji pirkimai pagal metus
 Laimėjo
2015 metais Projektai ir Co, UAB kaip tiekėjas laimėjo 8 viešuosiuose pirkimuose. 2016 metais įmonė laimėjo 5 viešuosiuose pirkimuose. 2017 metais įmonė laimėjo 26 viešuosiuose pirkimuose. 2018 metais įmonė laimėjo 54 viešuosiuose pirkimuose. 2019 metais įmonė laimėjo 27 viešuosiuose pirkimuose.

Projektai ir Co pagrindiniai partneriai, konkurentai ir pirkėjai

Partneriai: UAB "SAUGVILA"
Įmonės, kurios jungtinės veiklos pagrindu kartu teikė pasiūlymus.
Konkurentai: AB Energetikos tinklų institutas
Uždaroji akcinė bendrovė "Axis Power"
UAB "TETAS"
Konkurentai, tai organizacijos, kurios dalyvavo tuose pačiuose viešuosiuose pirkimuose kaip ir ši įmonė. Pateikiami TOP konkurentai, dažniausiai dalyvavę tuose pačiuose pirkimuose.
Pirkėjai:
(pagal sutarčių skaičių)
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija
AB "Energijos skirstymo operatorius"
TOP organizacijos pagal konkursų, kuriuose įmonė dalyvavo ir laimėjo, sutarčių skaičių.
Pirkėjai:
(pagal sutarčių sumas)
AB "Energijos skirstymo operatorius" 17 895 332 €
Viešoji įstaiga "Plačiajuostis internetas" 1 960 200 €
Klaipėdos miesto savivaldybės administracija 122 577 €
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos 115 918 €
Vilniaus miesto savivaldybės administracija 103 802 €
TOP organizacijos pagal konkursų, kuriuose įmonė dalyvavo ir laimėjo, sutarčių sumas. Sumos - bendra sutarčių su organizacija suma nuo 2015 metų skaičiuojant visus mokesčius.
Nuo 2015 metų Projektai ir Co, UAB dalyvauja Švenčionių rajono savivaldybės administracija, Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija, AB "Energijos skirstymo operatorius" ir kituose paskelbtuose konkursuose. Viešuosiuose pirkimuose konkuruoja su tiekėjais: AB Energetikos tinklų institutas, Uždaroji akcinė bendrovė "Axis Power", UAB "TETAS" ir kt. Pagrindiniai Projektai ir Co partneriai viešuosiuose pirkimuose yra UAB "SAUGVILA".

Statistika pateikiama pagal pasiūlymo pateikimo termino pabaigos datą arba skelbimo datą (ne pagal laimėjimo ar konkurso pabaigos datas). Jei nežinoma informacija apie pasiūlymus ir nėra pirkimo ataskaitos, vertinami sutarties duomenys. Tokiu atveju imama sutarties pasirašymo data. Į statistiką įtraukiami tik viešai skelbti duomenys. Tikėtina, kad kai kurie duomenys apie tiekėjo nelaimėtus pirkimus buvo nepaskelbti viešai, tokie duomenys portale nevertinami. Laimėjo - tai reiškia, kad įmonės pasiūlymas buvo pirmoje vietoje arba buvo pasirašyta sutartis. Nelaimėjo - įmonės pasiūlymas buvo 2-oje ar žemesnėje vietoje arba pasiūlymas buvo atmestas.

Duomenų šaltinis: Kontraktai.eu.
Informacija netiksli? Susisiekite!