Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę PROGRESYVŪS SPRENDIMAI, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę PROGRESYVŪS SPRENDIMAI

Atsiliepimai apie PROGRESYVŪS SPRENDIMAI, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie PROGRESYVŪS SPRENDIMAI, UAB

Malonu dirbti su specialistais išmanančiais savo darbą. Pažangi įmonė, greitai atlieka darbus, aukšta darbų kokybė, patraukli
kaina. Profesionali komanda greitai reaguojanti į užklausas. Linkime sėkmės ir daug naujų klientų. Ačiū.
UAB Progresyvūs sprendimai
2020-06-08 12:07:51 IP 2e8onv4q
Linas 2020-05-28 11:41:39
Saugokite, kopijuokite savo svetaines duomenis, nes imone nusiuncia formalu laiska, nesivargina susisiekti telefonu, ir po menesio istrina duomenis negriztamai.
Sveiki Linai,
dėkojame už Jūsų nuomonę.
Prieš panaikindami duomenis mes bandome susisiekti visais Jūsų pateiktais kontaktiniais duomenimis. Deja, nei iš vienu nepavyko susisiekti. Dėl šios priežasties Jūsų paslaugos galiojimas buvo anuliuotas.
Dėkui Viphost kolektyvui už sprendimų radimą, kokybišką, greitą, puikų aptarnavimą.
Noriu padėkoti visam Viphost kolektyvui už greitą, kokybišką ir malonų aptarnavimą ir ypatingai Dmitrijui, kuris visada išklauso ir greitai suranda sprendimą. AČIŪ :)
5 metus dirbame kartu su sia imone. Greiti, operatyvus vaikinai. Prieinamos kainos. Geriausios rekomendacijos!
Didelis ir nuoširdus ačiū VIPhost uz pagalbą ir operatyvų darbą! Duomenų bazę padėjo perkelt be jokių nesklandumų ir atlygio!Be jūsų mes tikrai nebūtume išssivertę! Dar kartelį dėkojame!
Noriu padekoti VIPhost uz nerealiai puiku darba ir pagalba.Ypac DIDZIULIS ACIU Dmitrijui.Super greitas reagavimas, operatyvi pagalba net savaitgalio dienomis.Kadangi pati nelabai daug ka moku ir suprantu kompiuteriniuose reikaluose Dmitrijaus pagalba labai lengviai, greitai ir sklandziai telefonu buvau "pravesta" per visas operacijas (neziurint i tai, kad uz lango- sekmadienis!) VIPhost, Dmitrijau, esat auksciausio lygio profesionalai savo srities! Rekomenduoju visiems!!Geriausi linkejimai is Vokietijos
Noriu Jums padėkoti už operatyvų darbą, visos buhalterijos serverio perkėlimas užtrūko nedaugiau negu 3 valandas, viskas įvyko labai sklandžiai, ypač dėkingi už tai, kad dirbate su "Rivilė", neteko papildomai mokėti jiems už tą darbą. Jūsų dėka susitaupėme, o ir mėnesinis palaikymo mokestis tikrai konkurencingas. Rekomenduoju.
Profesionali komanda, puikus supportas - reaguoja greitai (i laiskus atsake net ir sestadienio vakara) ir nuosirdziai padeda isspresti iskilusias problemas ne tik serverio palaikymo klausimais, bet ir kitais IT klausimais.
Esame labai patekinti UAB Progresyvus Sprendimai aptarnavimu!
Mūsų UAB "Jugma"- buhalterinių paslaugų įmonė, todėl visi Progresyvūs Sprendimai yra tiesiog lengvesnis kelias į finansinę sėkmę. Ačiū vadovui Andriui ir Dmitrijui už nuoširdų ir malonų bendradarbiavimą bei profesionalius patarimus!
Inovatyvi komanda visada pasirengusi atsakyti į visus iškilusius klausimus, malonus bendravimas ir greiti atsakymai.Sėkmės ir didelio ryžto visai VIPhost komandai tolimesniame bendradarbiavime!!!
Puiki įmonė. Greitai, kokybiškai ir profesionaliai atlieka paslaugas. Visada operatyviai padeda iškilus problemai. O be to konkurencingos paslaugų kainos, kurias darbo kokybė lenkia gerokai.
All Time group UAB
2017-11-10 16:25:07 IP 2e8omm36
Profesionalus darbas, naudingi ir inovatyvūs sprendimai ir patarimai, darbuojamės su VIPhost jau eilę metų ir esame labai patenkinti. Rekomenduojame!
Profesionalūs patarimai, bei iškilusių klausymų operatyvūs sprendimai.

Sėkmingo bendradarbiavimo tikimės ir ateityje.

Dėkui
Artūr Andrejev, UAB "EXPOSEIT"
2017-09-21 10:46:25 IP 2i24rtu0
Profesionalus, greitai reaguojantis į užklausas ir lankstus mūsų įmonės partneris jau daugelį metų. Ačiū. Sėkmės darbuose!

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...

Konstitucinis Teismas atsisakė priimti individualų skundą dėl karantino
Konstitucinis Teismas atsisakė priimti individualų skundą dėl karantino 07-05 18:07
Konstitucinis Teismas atsisakė nagrinėti individualų skundą dėl Vyriausybės įvestų judėjimo apribojimų karantino metu.
Paryžiaus Luvras vėl atveria duris
Paryžiaus Luvras vėl atveria duris 07-05 12:33
Paryžiaus Luvras – gausiausiai lankomas pasaulio muziejus – pirmadienį vėl atvers duris, tačiau dėl koronaviruso galios tam tikri apribojimai, o ir kai kurios komplekso dalys bus uždarytos...
Per parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai
Per parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai 07-05 11:22
Per praėjusią parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai, bendras skaičius išaugo iki 1.836, sekmadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%