Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę PROGRESYVŪS SPRENDIMAI, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę PROGRESYVŪS SPRENDIMAI

Atsiliepimai apie PROGRESYVŪS SPRENDIMAI, UAB

Parašyk savo nuomonę apie PROGRESYVŪS SPRENDIMAI, UAB

Rekomenduoju įmonę Progresyvūs sprendimai. Labai operatyviai ir greitai išsprendė iškilusias problemas.100% rekomendacijos.
Visada sulaukiam greitos ir profesionalios pagalbos
operatyvus aptarnavimas ir reagavimas net po darbo valandų. Viskas super, rekomenduoju visiems :)
Maloni ir greita pagalba net velai po darbo valandų.

Ačiū!
Laba diena

Labai greitas ir malonus aptarnavimas. Rekomenduoju.
Puikus, operatyvus ir kokybškas aptarnavimas.
Dėmesingumas ir profesionalumas, taip apibūdintumėme VIPhost. Reaguojama operatyviai ir sprendžiami klausimai.
Itin taktiškas ir malonus bendravimas. Ačiū.
Operatyvus reagavimas į iškilusius klausimus, greitai reakcija, pagalba iš karto, labai malonus bendravimas. Ne tik, kad padaro darbą, bet ir paaiškina kur, ką ir kaip reikia daryti.
Bendradarbiaujame ir bendradabiausime :)
Labai patiko, kad yra skiriamas asmeninis dėmesys klientui, viską suderinome sklandžiai ir greitai. Tikrai rekomenduoju!
Su VIPhost jau ne pirmi metai. Pakeitus darbo vietą vėl grįžau pas juos. Esu patenkinta kaip jie tvarko reikalus, sprendžia iškilusias problemas, konkrečiai ir aiškiai atsako į rūpimus klausimus. Dėkoju jums už bendradarbiavimą, įsiklausymą. Esate šauni komanda. Linkiu jums puikių klientų:)
Visada malonus aptarnavimas ir labai greitas reagavimas, problemos išsprendimas kelių minučių bėgyje. Ačiū Jums !!!
Progresyvūs sprendimai
2021-07-20 20:15:52 IP 2g44baff
Sveiki Dariau,
Jūsų mokėjimas buvo pradelstas. Dėl šios priežasties paslaugos teikimas buvo sustabdytas. Duomenų atstatymo mokesčio dėl mokėjimo pradelsimo nemokėjote. Dėl šios priežasties paslaugų teikimas buvo nutrauktas.
Jei turite klausimų, prašome susisiekti su mumis.
Pukus aptarnavimas. Problemų sprendimas kelių minučių bėgyje. Viskas operatyviai ir net vėlyvu laiku.
UAB Pramogu vėjas
2021-03-01 15:23:00 IP 28mcqb7c
ačiū už pagalbą ir kantrybė.

Rasa
Operatyvus, puikus ir kokybiškas aptarnavimas.
MB Apskaita paprasta
2021-02-04 09:09:28 IP 28m82cnc
Naudojuosi šia paslauga jau pusę metų. Aptarnavimas ir kokybė mane visiškai patenkina. Iškilus klausimams ir problemoms, jos greitai išsprendžiamos ir klausimai atsakomi. Dirba operatyviai.
Greita ir operatyvu.
UAB "skaičiuoklės"
2021-01-26 12:36:05 IP 2i51g0hg
norime padėkoti už greitą reagavimą ir pagalbą, puikus aptarnavimas ! Dar kartą AČIŪ !
Greitas reagavimas, labai gerom kainom. Rekomenduoju.
Norime padėkoti už greitą, aiškią konsultaciją telefonu.

Sekmės Jūsų komandai!!!
Ačiū.
Puikus darbas, puikus aptarnavimas, reagavo 5 min bėgyje, nors jau buvo vėlyvas metas po darbo dienos. Sėkmės jums.
Puiku, rekomenduoju!!!
Esame labai patenkinti teikiama buhalterinių serverių paslauga. Nors įmonė teikia IT paslaugas, visada gauname tiesioginį žmogišką kontaktą bei reikiamą dėmesį kiekvienu iškilusiu klausimu. Į visas užklausas reaguoja itin operatyviai, visada girdi, ką sakome. Patikimi partneriai - didžiausios rekomendacijos.
UAB PASAGOS APSKAITA
2020-10-07 13:56:43 IP 2be6bgva
Esu nesena klientė, kol kas visada maloniai ir operatyviai atsiliepia, aptarnauja, padeda jei kas neaišku.
Ačiū
Paslaugomis naudojuosi beveik metus - visada greitas problemų sprendimas, patikimi serveriai.
UAB Editos kastingas
2020-09-09 18:38:53 IP 28mc047u
Greitai, lanksčiai ir abipusiai naudingai sprendžia problemas, ačiū
Gretai ir operatyviai sprendžia problemas. Savo srities profesionalai 100 balų :)
Puikiai, operatyviai, sklandžiai. 100 balų
Aptarnavimas sklandus ir puikus. acui labai!
Labai gera komanda, malonu dirbti su profesionalais, greitai ir laiku padės ir išsiaiškins
UAB WP Production
2020-08-03 10:41:07 IP 28m93v22
Esame labai patenkinti paslaugų kokybe ir aptarnavimu. Rekomenduojame ir kitiems, nes dirba puikūs specialistai
Uab Paslaugų centras
2020-07-20 19:31:44 IP 2ju9ca6v
Dirba tikri profesionalai!
Be išeiginių ir švenčių, bus atsiliepta, bei suteikta kvalifikuota pagalba.
Rekomenduojama prisijungti prie professionalų komandos!
Malonu dirbti su nuostabiais specialistais. Nesitikėjau tokio greito ir kokybiško aptarnavimo.Iškilus klausimams-darbuotojai maloniai bendrauja ir pataria.Be jokio papildomo mokėjimo už atliktą darbą buvo įkelti Rivilės duomenys į serverį.Ačiū Viphost profesionalams.Rekomenduoju visiems šią pažangią įmonę.
Malonu dirbti su specialistais išmanančiais savo darbą. Pažangi įmonė, greitai atlieka darbus, aukšta darbų kokybė, patraukli
kaina. Profesionali komanda greitai reaguojanti į užklausas. Linkime sėkmės ir daug naujų klientų. Ačiū.
UAB Progresyvūs sprendimai
2020-06-08 12:07:51 IP 2e8onv4q
Linas 2020-05-28 11:41:39
Saugokite, kopijuokite savo svetaines duomenis, nes imone nusiuncia formalu laiska, nesivargina susisiekti telefonu, ir po menesio istrina duomenis negriztamai.
Sveiki Linai,
dėkojame už Jūsų nuomonę.
Prieš panaikindami duomenis mes bandome susisiekti visais Jūsų pateiktais kontaktiniais duomenimis. Deja, nei iš vienu nepavyko susisiekti. Dėl šios priežasties Jūsų paslaugos galiojimas buvo anuliuotas.
Dėkui Viphost kolektyvui už sprendimų radimą, kokybišką, greitą, puikų aptarnavimą.
Noriu padėkoti visam Viphost kolektyvui už greitą, kokybišką ir malonų aptarnavimą ir ypatingai Dmitrijui, kuris visada išklauso ir greitai suranda sprendimą. AČIŪ :)
5 metus dirbame kartu su sia imone. Greiti, operatyvus vaikinai. Prieinamos kainos. Geriausios rekomendacijos!
Didelis ir nuoširdus ačiū VIPhost uz pagalbą ir operatyvų darbą! Duomenų bazę padėjo perkelt be jokių nesklandumų ir atlygio!Be jūsų mes tikrai nebūtume išssivertę! Dar kartelį dėkojame!
Noriu padekoti VIPhost uz nerealiai puiku darba ir pagalba.Ypac DIDZIULIS ACIU Dmitrijui.Super greitas reagavimas, operatyvi pagalba net savaitgalio dienomis.Kadangi pati nelabai daug ka moku ir suprantu kompiuteriniuose reikaluose Dmitrijaus pagalba labai lengviai, greitai ir sklandziai telefonu buvau "pravesta" per visas operacijas (neziurint i tai, kad uz lango- sekmadienis!) VIPhost, Dmitrijau, esat auksciausio lygio profesionalai savo srities! Rekomenduoju visiems!!Geriausi linkejimai is Vokietijos
Noriu Jums padėkoti už operatyvų darbą, visos buhalterijos serverio perkėlimas užtrūko nedaugiau negu 3 valandas, viskas įvyko labai sklandžiai, ypač dėkingi už tai, kad dirbate su "Rivilė", neteko papildomai mokėti jiems už tą darbą. Jūsų dėka susitaupėme, o ir mėnesinis palaikymo mokestis tikrai konkurencingas. Rekomenduoju.
Profesionali komanda, puikus supportas - reaguoja greitai (i laiskus atsake net ir sestadienio vakara) ir nuosirdziai padeda isspresti iskilusias problemas ne tik serverio palaikymo klausimais, bet ir kitais IT klausimais.
Esame labai patekinti UAB Progresyvus Sprendimai aptarnavimu!
Mūsų UAB "Jugma"- buhalterinių paslaugų įmonė, todėl visi Progresyvūs Sprendimai yra tiesiog lengvesnis kelias į finansinę sėkmę. Ačiū vadovui Andriui ir Dmitrijui už nuoširdų ir malonų bendradarbiavimą bei profesionalius patarimus!
Inovatyvi komanda visada pasirengusi atsakyti į visus iškilusius klausimus, malonus bendravimas ir greiti atsakymai.Sėkmės ir didelio ryžto visai VIPhost komandai tolimesniame bendradarbiavime!!!
Puiki įmonė. Greitai, kokybiškai ir profesionaliai atlieka paslaugas. Visada operatyviai padeda iškilus problemai. O be to konkurencingos paslaugų kainos, kurias darbo kokybė lenkia gerokai.
All Time group UAB
2017-11-10 16:25:07 IP 2e8omm36
Profesionalus darbas, naudingi ir inovatyvūs sprendimai ir patarimai, darbuojamės su VIPhost jau eilę metų ir esame labai patenkinti. Rekomenduojame!
Profesionalūs patarimai, bei iškilusių klausymų operatyvūs sprendimai.

Sėkmingo bendradarbiavimo tikimės ir ateityje.

Dėkui
Artūr Andrejev, UAB "EXPOSEIT"
2017-09-21 10:46:25 IP 2i24rtu0
Profesionalus, greitai reaguojantis į užklausas ir lankstus mūsų įmonės partneris jau daugelį metų. Ačiū. Sėkmės darbuose!

Mano planas
Markestro (buvęs myPlan)

Adresas: Perkūnkiemio g. 2, 3 aukštas, LT-12129 Vilnius.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; energetika; interneto paslaugos; televizija ir radijas.
Tam, kad galėtume padėti Jums išsirinkti tinkamiausią paslaugą, kiekvieną dieną dirbame su elektros energijos, interneto, televizijos ir kitų paslaugų teikėjais. Esame puikiai išsinagrinėję daugiau nei 200 jų turimų pasiūlymų. Tai mums leidžia būti nešališkiems ir padėti išsirinkti pasiūlymą, geriausiai atitinkantį...
Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
VERSLO IDĖJŲ PARTNERIAI
Google

Adresas: Kareivių g. 6-402, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; reklamos paslaugos.
GOOGLE ADS REKLAMA Sertifikuota reklama visame Google reklamos tinkle. Reklama paieškoje ir turinyje, Gmail, YouTube, remarketingas. SEO PASLAUGOS IR OPTIMIZAVIMAS Profesionalus interneto svetainių SEO optimizavimas. SEO analizė, vidinis bei išorinis optimizavimas, priežiūra. GOOGLE ANALYTICS IR TAG MANAGER Google...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Pagrindinės CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS, Windows, macOS, Linux) Užsakymų valdymo, gamybos valdymo, sandėlio valdymo sprendimų kūrimas Informacija potencialiems verslo partneriams Reprezentacinių...

Blockchain rinkoje įsitvirtinusi Ada Jonušė: "Tikiuosi, kad Web 3.0 projektuose bus daugiau moterų" 05-23 12:00
Pastarąjį pusmetį įspūdingą veiklos spurtą demonstruojantis "Blockchain centre" jau sudarė kontaktų daugiau nei už 11 milijonų eurų. Centras ne tik pats aktyviai veikia įgyvendinant naujus Web 3.0...
Žemės ūkio ateitis – kaip išgauti daugiau su mažiau?
Žemės ūkio ateitis – kaip išgauti daugiau su mažiau? 05-22 17:34
Žemės ūkis patiria vieną didžiausių iššūkių savo istorijoje – šalia klimato kaitos ir tvarumo reikalavimų, spaudimą kuria geopolitinė situacija ir brangstančios žaliavos. Apie tai, kaip tai...
"Agrochema": šiandien grūdų augintojai turi gerai paskaičiuoti, kurie sprendimai racionalūs 05-22 17:25
Gerardas Brazaitis, skystų azoto trąšų lyderės Lietuvoje ir grūdų supirkimo bendrovės "Agrochema" komercijos direktorius, agroverslo situaciją dėl didelės geopolitinės įtampos, Ukrainoje...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%