Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Profesiniai kontaktai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Profesiniai kontaktai

Atsiliepimai apie Profesiniai kontaktai, UAB

Contactus

Parašyk savo nuomonę apie Profesiniai kontaktai, UAB

Esu dėkinga atrankų konsultantei Robertai už dalykišką ir tuo pačiu jaukų interviu. Darbo pokalbiai kandidatą verčia jaudintis - nėra kur dėtis, bet Roberta, mano nuomone, tikrai profesionaliai ir organiškai vedė pokalbį, išlaikydama balansą tarp klausimų ir informacijos pateikimo, todėl tai priminė malonią diskusiją užuot įprastą viktoriną :).
Punktuali, išsamiai ir sklandžiai dėstanti mintis, reaguojanti į pašnekovą, profesionali. Ačiū!
Ieškau naujų karjeros iššūkių ir kaip tik pamačiau šios atrankų agentūros darbo skelbimą. Atrankų konsultantė Roberta labai operatyviai su manimi susisiekė, tačiau neturėjau galimybės atsiliepti (telekonferencija darbe). Atkakliai man skambino, kol pavyko suderinti pokalbio laiką. Pokalbis buvo dalykiškai šiltas ir išsamus. Roberta labai profesionali, puikiai išmananti savo darbą specialistė. Labai aiškiai apibūdino poziciją, į kurią kandidatuoju, bei darbdavio lūkesčius. Pokalbio su šia konsultante metu supratau, kad galiu rasti svajonių darbą:-)
Susidūriau su šia įmone, kai ji vykdė atranką į mano kandidatuojamą poziciją. Kadangi esu bendravusi ir su daugiau atrankos įmonių, tai nejaučiau jokios įtampos ir pokalbis su šios įmonės darbuotoja Roberta buvo šiltas, malonus, išsamus ir profesionalus. Pati komunikacija vyko greitai ir sklandžiai.
Nors gavau neigiamą atsakymą dėl pozicijos, darbuotoja nepatingėjo atsakyti plačiau ir padrąsinti nenuleisti rankų. Esu bendravusi su kitomis atrankos įmonėmis bei įvairių organizacijų personalo vadovais, tai po neigiamo atsakymo labai dažnai negauni jokio grįžtamojo ryšio, net ir uždavęs konkrečius klausimus. Šiuo atžvilgiu UAB "Profesiniai kontaktai" požiūris į darbo ieškančius žmones yra pagirtinas ir unikalus. Sėkmės jiems tolesnėje veikloje!
Bendradarbiavimas su įmone UAB "Profesiniai kontaktai" itin maloniai nustebino. Įmonėje dirbantys žmonės (Roberta, Jurgita) labai profesionalūs, sugebantys pasiūlyti pačius tinkamiausius kandidatus į reikiamas pozicijas.
Ačiū ir visokeriopos sėkmės!
Keletą kartų siunčiau savo cv į šios įmonės skelbimus portale cvbankas.lt. Tikrai nesu iš tų žmonių, kurie pretenduoja į darbo vietą kuri nėra susijusi su mano patirtimi. Po keleto kartų pasidaviau, bet vis mačiau, kad ieškomi kandidatai tai pačiai pozicijai tik skirtingais pavadinimais. Susidomėjau ir aplikavau vėl. Galbūt trečias kartas nemeluoja (?) Man paskambino po dviejų savaičių atrankos konsultantė. Iš kart pradėjo klausinėti ar mano patirtis susijusi su darbo poziciją. Man kilo natūralus klausimas į konsultantės klausimą "o ar Jūs matėte mano cv?" į ką konsultantė sureagavo itin aštriai, tikindama mane "ar Jūs įsivaizduojate kiek man tenka cv peržiūrėti per dieną ir kiek iš jų neatitinka realybės?". Po tokio atsakymo aš nebenorėjau tęsti pokalbio ir nenorėjau, kad tokio būdo žmogus vertintų mano kompetenciją. Paprašiau prisistatyti į ką buvo atsakytą, kad neprivaloma, bet vėliau išlemeno vardą Roberta.
Galimai tikiu, kad konsultantei buvo prasta diena, nes iš atsiliepimų matomai dirba profesionaliai (bet vėl gi, man kylą klausimas ar tai tikri komentarai, ar prašyti kitų asmenų).
Lina Slavinskaitė
2021-02-08 19:50:08 IP 2e7r3t95
Rekomenduoja Contactus kaip patikimą partnerį tiek ieškantiems darbo, tiek ieškantiems darbuotojų.
Ačiū Robertai B. už šiltą, sklandžią ir greitą komunikaciją visos atrankos metu!
Mano atsiliepimai tik patys geriausi. Puikiai vykdomos atrankos, dėmesys žmogui, šiltas ir profesionalus bendravimas. Ypač ačiū Robertai už skirtą man laiką! Sėkmės jums!
Labai puikus bendravimas, konkretus poreikių išsiaiškinimas, galimybių pristatymas ir šiltas žmogiškasis ryšys.
Anksčiau gana skeptiškai žiūrėjau į atrankų įmones, labiau vertinau tiesioginį bendravimą su darbdaviu, bet pandemijos metu susidūrus su "Contactus" įmone supratau viena - jeigu ateityje bus poreikis - rinksiuosi tik šią atrankų kompaniją ir visiems rekomenduoju tai daryti. Taip, yra žinomesnių, turtingesnių, bet jeigu norite greičio bei kokybės - šios kompanijos pasirinkimas būtų protingas sprendimas.
Ypatinga pagarba šios įmonės konsultantei Laurai Bachmat. Aukščiausio lygio konsultantė. Ačiū, Laura, už viską! :)
Labai greitas ir profesionalus darbas. Man padėjo darbo paieškoje ir radime. Pasakyčiau kad tai viena iš nedaugelio įmonių, kurioje žmogus atrenkamas, parenkamas ir pasiūlomas remiantis kompetencijomis, o ne vien tik praeityje įgyta patirtimi. Didelis AČIŪ Lurai.
Kontaktas su UAB "Profesiniai kontaktai" itin maloniai nustebino. Noriu padėkoti personalo projektų vadovei Jurgitai Ž. už aukščiausio lygio profesionalumą ir rezultatus, kurie viršijo lūkesčius.
UAB "Profesiniai kontaktai" darbuotojai klientus aptarnauja profesionaliai, dalykiškai. Personalo projektų vadovė Jurgita Žukienė geba išklausyti, suprasti ir paprastai paaiškinti, kokius veiksmus reikia atlikti, ieškant tinkamo darbo ar darbuotojo, suteikia pasitikėjimo savimi ir sužadina norą sistemingai siekti užsibrėžto tikslo. Rekomenduoju naudotis šios įmonės paslaugomis.
Tik geriausi atsiliepimai! Asmeninė padėka keliauja Jurgitai Ž., kuri yra savo srities profesionalė. Nuoširdi, kantri, maloniai, tačiau dalykiškai bendraujanti asmenybė, kuri geba ne tik išsakyti atvirai viską, ką reikia žinoti ieškant darbo, tačiau moka ir išklausyti. Sėkmės darbuose, Jurgita!
Rekomenduoju kreiptis visiems, kurie ieško darbo ar darbuotojų.
Gal ir nieko keisto, bet atsiliepimuose neradau nei vieno blogesnio žodžio. Bet aš taip pat noriu tik pagirti ir pasidžiaugti, kad tokių įmonių yra. Ne su viena agentūra teko susidurti, bet ši išties išsiskiria. Noriu padėkoti Jurgitai Žūkienei už nuoširdų bendravimą ir pagalbą įsidarbinant. Jurgita dirba dalykiškai, bet paprastai ir nuoširdžiai, supranta kandidato lūkesčius, geba išgirsti ir įvertinti, puoselėja atgalinį ryšį. Mane žavi ir jaudina toks atsakingas, profesionalus darbas ir bendravimo kokybė. Contactus - pavyzdys bet kuriai, profesionalumo siekiančiai įmonei. Sėkmės Jums!
Ačiū Jurgitai Ž. už profesionalią, bet kartu ir labai malonią konsultaciją. Nors domiuosi darbo pokalbiais ir jų subtilybėmis, bet Jurgita padėjo pažvelgti į šią sritį visai kitu kampu ir papasakojo nemažai naudingos informacijos, kuri man tikrai padės ieškant darbo. Rekomenduoju šią įmonę :)
Profesionalus požiūris, gili įžvalga, puikus supratimas ko reikia įmonei. Aukščiausi įvertinimai!
Maksimalus įvertinimas iš mano pusės už gebėjimą išgirsti, tinkamai įvertinti, suprasti kandidato lūkesčius ir profesionaliai nukreipti teisingu karjeros keliu. Nemenkas stažas su personalo atrankos organizacijomis (10+ pokalbių) leidžia objektyviai priskirti Profesinius kontaktus savo srities profesionalams, galiu drąsiai rekomenduoti visiems. Asmeninė padėka J. Žukienei už profesionalią karjeros konsultaciją, empatiškumą ir tiesiog už, atvirumu bei nuoširdumu, grįstą bendravimą :)
Giedrė Vaicekauskienė
2017-02-27 15:12:23 IP 66ik97fa
Puikiai atliekamas darbas, profesionalumas bei nuoširdus bendravimas - taip galiu apibūdinti šią įmonę. Esu labai dėkinga už pakvietimą į konkursą ir už suteiktas naujas galimybes. Drąsiai galiu rekomenduoti šią įmonę! Didžiausios sėkmės Jums!
Profesionali komanda, kuri labai dalykiškai, tačiau tuo pat metu ir draugiškai atlieka savo darbą. Esu labai patenkinta, gavau daug naujos patirties, dalyvaudama atrankose. Didžiausios Jums sėkmės!
Labai ačiū įmonei už tarpininkavimą įdarbinant (kokybės vadove, geras atlyginimas). Vyko konstruktyvus ir malonus bendravimas, greitas procesas, įdomūs testai, padedantys pažinti save. Buvo suteikta visa reikalinga informacija tiek man, tiek darbdaviui, atrankų etapai padėjo suprasti būsimo darbo funkcijas bei tinkamai pristatyti save. Sėkmės tarpininkaujant darbo klausimais Profesiniams kontaktams, turiningų sekančių metų! Skaitantiems šį atsiliepimą - drąsiai pasitikėkite ir rekomenduokite draugams!
Labai ačiū Jurgitai už malonų, bei profesionalų bendravimą. Apie darbdavį buvo pateikta visa konkreti informacija, bei atsakyta į visus man rūpimus klausimus. Padėjo įsidarbinti, didelėje bei turintį gerą vardą įmonėje su tikrai gera alga. Ačiū, dar karta, Jurgita.

P.S Galiu drąsiai rekomenduoti visus, kad neliksite nusivylę.
Esu patenkintas šios įmonės suteiktomis paslaugomis, tikrai padėjo susirandant darbą, pagal mano norus ir turimą patirtį. Profesionalūs ir aukštas kompetencijas turintys atrankų darbuotojai. Visiems, ieškantiems darbo, rekomenduoju nedvejoti, rinktis šią įmonę kaip geriausią draugą kuriuo galima pilnai pasitikėti, darbo paieškų kelyje. Visada patars, suteiks atgalinį ryšį.
Esu dėkinga Profesiniams kontaktams už įvertinimą ir teigiamą pristatymą jau būsimam darbdaviui. Jurgitos dėka darbą gavau greitai ir būtent tokį, kokio tikėjausi. Malonus ir profesionalus bendravimas, greitas atgalinis ryšys. Sėkmės dorojantis su gyvenimo aprašymų šūsnimis :)
Profesionali, dalykiska, bet tuo paciu draugiska atmosfera atrankos metu, operatyvus susitikimu organizavimas, greitai surastas darbas. Auksto lygio imone. Tikrai rekomenduoju.
Tikrai galiu rekomenduoti šią įdarbinimo agentūrą. Labai patiko pokalbis su p. Jurgita Ž. - buvo išsamus, dalykinis ir tuo pačiu draugiškas. Labai patiko tai, kad buvo keli vertinimo etapai tikslu rasti abejoms pusėms geriausią sprendimą, todėl nuoširdžiai tikiu, kad šios įdarbinimo agentūros dėka surastas mano naujasis darbas atitiks mano ir darbdavio lūkesčius :)
Įvyko dalykinis pokalbis. Man suteikė informaciją apie būsimą darbdavį savo kompetencijos lygyje. Pasikalbėjau su darbdaviu ir startuoju naujame darbe! Dėkui Jurgitai!
Puiki įmonė, profesionalus kolektyvas, malonus dviejų žavių damų priėmimas, bei nuoširdus bendravimas.
Rekomenduoju netgi skeptiškai nusiteikusiems prieš HRM įmones. Padėjo rasti darbo vietą.
Taigi Ačiū Jurgitoms! :)

Norėjau padekoti p.Jurgitai Ž., už man skirtą laiką. Už malonų ir nuoširdų bendravimą ir puikiai man parinktą darbą. Darbas man buvo parinktas profesionaliai ir pilnai atitiko mano lūkesčius.

Olga P.
Rekomenduoju šia įmonę, nes darbuotojos yra profesonalios, maloniai bendrauja. Atrankos aukšto lygio. Labai džiugu, kad yra tokiu įmoniù. Dar kartà ačiū Jums, kad padèjote rasti darbà :)
Pavadinimas atitinka tikrovę- tikrai profesionalus bendravimas, kompetentingi darbuotojai! Jūsų dėka darbuojuosi naujoje įmonėje! Nuoširdžiai ačiū!
Aukščiausio lygio vykdoma atranka. Nuoširdus ir tikslus bendravimas. Rekomenduoju!!!
Visada skeptiškai žiūrėjau į tokias įmones. Tačiau mano nuomonė pasikeitė, kai šios įmonės darbuotoja susisiekė su manimi (radę mano CV internete) ir pasiūlė dalyvauti atrankoje. Rezultatas viršijo mano lūkesčius.
Galiu drąsiai teigti, kad ši įmonė vykdo tikrai profesionalią atranką (atrankos etapai net keli ir tai ne tik paprastas pokalbis), bendravimas labai nuoširdus ir šiltas, visada tave pasiekia atgalinė informacija.
Tikrai rekomenduoju kreiptis į šią įmonę. Sėkmės kolektyvui toliau dirbant šioje srityje!
Labai profesionaliai dirbanti personalo atrankos imone. Rekomenduoju!

Nermeka
HireLabas Group

Adresas: Vasaros g. 24, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas Grupė – tai tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Ukrainoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog...
Headex
HEADEX Group

Adresas: Švitrigailos g. 11B, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; personalo atranka.
Viena didžiausių Lietuvoje sėkmingai veikianti tarptautinė įmonių grupė teikianti darbuotojų nuomos, kitaip vadinamos personalo nuoma ar laikinu įdarbinimu, paslaugas.
Work by team inhouse logistics
Adresas: Taikos pr. 52C-708, LT-91184 Klaipėda.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; personalo atranka; sandėliavimas.
Work by team inhouse logistics, UAB pagrindinė veikla – laisvų darbo vietų skelbimas, personalo paieška, atranka ir konsultavimas, vertinimas ir perdavimas į HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH Vokietijoje. Darbo sutartys sudaromos darbo vietoje Vokietijoje. HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH – įmonė, kuri teikia paslaugas...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VAIRUOTOJAMS, VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: H. Manto g. 22-416 (Herkaus galerija 4 a.), LT-92445 Klaipėda.
Veiklos sritys: personalo atranka; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Didžiausią vertę įmonėms sukuria žmonės. Šiandien kompanijų vadovai susiduria su iššūkiais: kaip laimėti kovą dėl talentų? Jau 12 metų Lietuvoje veikianti skandinaviško kapitalo įmonė, tarptautinė personalo valdymo ir atrankų kompanija „Soprana Personnel International“ žino patikimus metodus, kaip rasti ir...

Pavasarį bus pradėtas tvarkyti Nemuno laivybos kelias
Pavasarį bus pradėtas tvarkyti Nemuno laivybos kelias 03-06 18:18
Vyriausybei planuojant modernizuoti vidaus vandenų kelius ir jų uostus bei prieplaukas, pavasarį bus pradėti pagrindinio laivybos kelio Nemuno upe tvarkymo darbai.
Vokiečiai greituosius COVID-19 testus išpirko per kelias valandas
Vokiečiai greituosius COVID-19 testus išpirko per kelias valandas 03-06 16:20
Šeštadienį vokiečiai plūstelėjo į prekybos centrų tinklo "Aldi" parduotuves, norėdami įsigyti parduotuvių lentynose pasirodžiusių pirmųjų greitųjų COVID-19 testų.
Kinijos kibernetinio šnipinėjimo padalinys aktyviai atakuoja JAV organizacijas
Kinijos kibernetinio šnipinėjimo padalinys aktyviai atakuoja JAV organizacijas 03-06 15:33
Mažiausiai 30 tūkst. JAV organizacijų, įskaitant vietos valdžios institucijas, pastarosiomis dienomis tapo "neįprastai agresyvios" Kinijos kibernetinio šnipinėjimo kampanijos taikiniais, pranešė...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Oracle 69,97 +6,65%
Goldman Sachs 327,37 -0,58%