Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Prime Leasing, UAB

CityBee

Parašyk savo nuomonę apie Prime Leasing, UAB

Susirupines klientas
2020-07-25 14:35:20 IP 28mdu4ou
Jau mazdaug menesi praejo kaip baigesi karantinas, o citybee dar vis zvejoja klientus su lipdukais "dezinfekuota". isedus i automobili sugalvojau pasmalsauti kaip gi atrodo ta dezinfekcija, nes vidus vis gi purvinas. paskambinus telefonu man paaiskino, kad nuo pat karantino pabaigos dezinfekcija atliekama tik tiems automobiliams, kurie buvo mob patikros punktuose. blem, specialiai rinkaus citybee nes tikejaus, kad rizika minimali, bet "suzvejojo" visgi mane, o pasirodo rizika niekuo nesiskiria nuo kitu nuomos paslaugu. aciu citybee uz suteikta galimybe uzsikresti covid.
Labai dėkojame CityBee komandai. Palikome asmeninius daiktus išnuomotame automobilyje.Labai malonus telefono operatorius, kuris viską sutvarkė. CityBee darbuotojas naktį važiavo į kitą miesto galą (kur stovėjo automobilis), ieškoti mūsų daiktų ir negana to, dar atvežė ir į namus. Ačiū :)
Tragedija ne imone. naudojausi paslaugomis iki "programeles atnaujinimo". Po atnaujinimo naudotis tapo neimanoma, supportas isvis apgailetinas. Linkiu sunkiu laiku ir bankroto sitai kontorai.
Gauja. PVM grobstymo komanda! VMI, FNTT ir kitos strukturos snaudzia...
Atnaujino programėlę ir prasidėjo nesamonės. Nieko neaiškų. Kaip filtrą nustatyri, kaipieškoti? Anksčiau viskas buvo paprasta. Jau antras mėnuo kaip SPARK naudoju.
Tie kas neatgaunat pinigų kreipkites i vartotoju teises, tuoj pat viska sutvarkys, as laukiau pinigu menesi, kreipiausi i vartotoju teises ir sulaukiau iskart zinutes kad pinigai pervesti.
Labai nepatenkintas ir apskritai, darosi kazkokia nevaldoma imone (bent supporto atzvilgiu). Parasiau pretenzija del ju programines irangos klaidos (nuskaite ne nuo tos korteles kuri pazymeta). Laiska rasiau kelis kartus. Visiems dzin. Pridarem bedu - bet poziuris tvarkykis pats.
Aš iš tų patenkintų klientų: visada padeda, visada operatyviai, visada maloniai bendrauja. Skambinau ne kartą ir ne kartą rašiau - atsiliepė ir viską sutvarkė kaskart besikreipiant. :) Ačiū už paslaugą, kurią dangų naudoti.
Erika Kvietkauskaitė
2019-11-14 21:27:30 IP 2ju3kvqc
Labai nemandagiai bendrauja su klientais, nesupranta ko nori klientai, ilgai neatsiliepia į skambutį.
Viskas gerai su tą City Bee, del skolų, kir čia visi rašo, gal jūs įveskite savo el. Pašto adresą, nes na man kas mėnesį ateina 'sąskaitą' už city bee, nors ir nesinaudoju, nors ir sąskaita 0. Šiaip buvo situacija su paspirtuku, kai programėlė patvirtino pridavima, bet kita ryta užėjas pastebėjau, kad 70eu ir vis dar kapsi aktyvus užsakymas, paskambinus viską gražiai sutvarkė, mokėt nereikėjo. P. S Jeigu kažkas netvarkingai priparkavo city bee automobilį, paskambinkit, susitarkite, kad perparkuosit nemokamai, sutiks ne kartą buvę.
Vilma 2019-08-28 17:43:21
Atsakomybes nebuvimas ir neveiklumas begalinis. Trečias mėnuo kaip negražinami pinigai už kurą. Ta pati istorija skambinant ir teiraujantis apie situaciją, jokio rezultato...
Niekas nesikeičia, ta pati situacija. Mėnesiai eina, į klausimus neatsako. Ar nebandėte perduoti konkurencinei tarnybai?
Džiugu, kad plėtojate verslą ir į rinką įvedate naujas technologijas, kaip elektromobiliai ir elektriniai paspirtukai.
Jei kam įdomu strukturizuota info apie citybee https://elv.lt/citybee/
Sveiki. Užpyliau kura kitoje degalinėje, jau antras mėnesis kaip negražina pinigu, rasiau laiskus skambinau belekiek kartu vis sako ta pati kad perduosim administracijai ir jokio atsakymo is jos, visiskai nereguoja.
Nacionalinis.Liuciferis
2019-07-19 11:12:10 IP 2eehheim
anksčiau automobilio netūrėjau tai norėjau nuomotis citybee bet paskaičiavau man parai nuomotis į kaimą plius beveik 200 km. rida bus apie 100 eurų.paskaičiavau, kad neapsimoka.dar drebėti jei apgadinsiu automobilį ten blogas kelias kaime reikės mokėti francižę 300 eurų.prieš 1 mėn. nusipirkau labai pigų seną automobilį su benzininiu varikliu be dujų ir patenkintas negenda. man tas auto beveik nieko nekainuoja nes kai norėsiu parduosiu už tą pačią kainą.pirkau jau buvo su draudimu ir galiojančia TA. ir pilu 98 benziną nes 95 laužo variklį.
Dažnai teikiama klaidinga informacija apie “laisvus dviračius”, o atvykus nerandam nei vieno.
Situacija tokia. 2018m. nepavyko nuskaityti apmokejimo 3.75€ už paslaugas. Jau praėjo metai ir gavau laišką iš antstolių. Taip ir dirba City bee. Užuot parašius el laišką, kad nepavyko nuskaityti juk ir galima paskambinti pasakyti, kad reikėtu atlikti mokėjimą rankiniu būdu. Bet ne, reikia metų laiko tylėjimo ir tada visą atsakomybę nusimetus nuo saves palikti kaltą klientą. Ir viso to pasekoje tai ne tik gadina nuotaiką, bet ir praranda klientus, kurie noriai naudotūsi paslaugomis, jei ne tokios apsurdiškos situacijos.
Prasčiausias klientų aptarnavimas su kokiu teko susidurti. Per jų klaidą man atėjo administracinė bauda, su jais susisiekus 3 kartus patys patvirtino jog aš nekaltas, kaltas po manęs vairavęs asmuo ir tai jų klaida ir kažkoks vadybininkas už tai atsakingas tuoj išspręs šią situaciją, jau 3 mėnesiai kaip niekaip nesugeba išspręsti, o tereikia paskambinti į policiją ir pasakyti kad visgi kitas asmuo ten vairavo... kiek paskambini tiek atsiprašinėja. Tokio neveiklumo reiktų paieškoti
Programėlė rodo klaidingus duomenis. Rodė, jog yra 2 dviračiai, tačiau susiruošus važiuoti ir nuėjus realiai nebuvo nei vieno dviračio. Bandant susisiekti, niekas net nekėlė ragelio. Parašius žinutę irgi buvo atrašyta tik beveik po 7 valandų. Įspūdis nekoks.
Parsisiuntus programėlę prašė kortelės duomenų iškarto nepasitvirtinus antrą kartą vedžiau. Ilgai teko laukti kol patvirtins. O patvirtinus kortelės duomenis antrą sykį tą patį patvirtino. Mokestis nedidelis. Tačiau jei nuo kiekvieno žmogaus tai ir susidaro pinigų. Taigi jeigu jūsų programėlė nepajėgi patvirtinti iš karto duomenų kad žmogui nereiktų antrą kartą vesti ir netekti du kartus pinigų tai patobulinkit ją.
Klaipėdoje dviračių stotelių kelios dešimtys, o dviračių - beveik nerasta. Didžioji dalis jų - neveikiantys, programėlė beveik visados rodo nesąmones. Idėja gera, bet esat stipriai neorganizuoti...
2019.05.13 į ceetybee už pyliau kuro už savo lėšas ir negrąžina pinigu.a*******i.mašinoje kortelė buvo palikta be kodo.skambinu vadovai net nenori bendrauti.
Visą pastarąjį mėnesį buvo viltis, kad šeip ne taip atveš dviračių į Klaipėdą, nes juk oras superinis, o pažiūrėjus į kitus miestus - dviračiu ne vienetais, dešimtimis, o šimtais. Ką gauna kurortinis miestas, kuriame dviračių turėtų būti daugiausiai? 0 dviračių kiekvienoj stotelėj, dviem žmoniem reikia deginti kurą ir važinėti po visą miestą, ieškoti kur fiziškai yra dviračiai, nes kaip rodo praktika fizinis kiekis nuo kiekio programelėje dažniausiai skiriasi kaip diena ir naktis. Pravažinėta su jumis dešimtys tūkstančių kilometru, bet po tokio neorganizuotumo - krentat akyse.
Aciu City Bee uz tai kad "labai gerai" priziurit savo automobilius, kai jusu automobili paliko skersai isvaziavimo is kiemo automobili ir nei veinas automobilis negalejo isvaziuoti is kiemo. Kai pasiskambinau konsultantui jam buvo nusispjauti ir pasake "kad cia ne mano problemos". Kai paprasiau kompensacijos 20 eur uz taxi, del to kad negalejau isvaziuoti su savo automobiliu is kiemo, vadybininkas numete rageli. Ir kai bandziau prisiskambinti numetenijo rageli. Aciu city uz "puiku aptarnavima". Pinigus kalat ir nusispjauti ant zmoniu, saunuoliai. Kaip Zuokas ir dirbat. Kalbat graziai kai reikia jums "babkiu". Ir netrinkit sito komentaro kaip jus megstat.
Sausio menesi istrauke kad geguze nesugebejo nuskaiciuoti 3 eur. Visos menesio ataskaitos svarios buvo. Iskarto atidave skolu isieskojimui. Susisiekti neimanoma, vis zada kad isspres ir pranes, taip jau antra savaite. Atsargiai su atsiskaitymais!
Ne labiausiai į klientą orientuota firma. Po pirmojo važiavimo paskambinau klientų aptarnavimo skyriui pasidomėti dėl lengvatinių pirmo važiavimo sąlygų. Buvo atsainiai paaiškinta kad yra kažkoks draugo kodas, kurį suvedus prieš važiavimą galioja nuolaida. Paprašiau suprasti mane teisingai, užtrukau netik užvesdamas bet ir kelyje nepratęs naudotis tokia paslauga kaip citybee todėl būčiau likęs patenkintas iššūkiais esant tarpusavio supratimui, jaudinausi daugiau negu jaučiau malonumo, bet iš kito telefono galo išgirdau tik atsainų dūzniantį nee. Na nesižemindamas padėkojau už nuostabią "kaimynystę".
Viskas labai šaunu, tik kad kainos labai pakilusios ir tie 50km nemokami dinge, aišku tai normalu, bet manau vistiek trūksta daugiau akciju ir kad stovint automobiliui tokia pat kaina kaip važiuojant, bent padarytu alternatyva jog kai užsirakini mašina vietoj 0.14ct per min padarytu 0.7ct per min.
Moderni ir kokybiška paslauga. Kainos buvo geros, gal net perdėtos, nesidomėjau, gal net nuostolingai geros :) pasidžiaugėm, mus prisiparatino ir gana. Dabar duokim įmonei uždirbt. Kainos kyla ir tai natūralu, tik norėtųsi lankstesnės kainodaros. Bent Kaune mažesnius atstumus dažnai pigiau nuvažiuoti su estų taksi paslauga :) (įmonės neminėsiu). Tai kam man eit 500-800m. Kad pasiimt mašina, nuvykus į tašką B sukt galva kur palikt Auto, ir dar baimintis, jog tau gali pripaišyti įlengimus ir įbrėžimus, kai už tą pačią sumą atvažiuos vairuotojas prie durų ir paleis prie duru? Nesakau, jog tai visada pigiau, bet taksi kaina negali būti mažesnė už paslaugą kur viską pasidarai pats. Kaip ir minėjau pradžioje, galbūt reikėtų pagalvoti apie lankstesnę kainodarą. Pigiau naktimis, pasyviomis valandomis ir pan.
Mašinas pristato KUR REZERVUOTA nežiūri kur. Skambini kad patrauktu mašinaa tai pasiunčia.
Iki naujo kainų skaičiavimo būdo buvau patenkinta citybee paslaugomis, pasikeitus - nusivyliau. Nuomojantis auto parai, gaunasi gerokai brangiau. Teks atsisakyti. Ir komunikacija apie tai nebuvo sąžininga, nors prieš tai labai patiko. Nuliūdusi.
Is pradziu apsidziaugiau, kad sumazino kainas, bet gaunasi taip:su tokia pacia masina is Klaipedos iPalanga 4€ brangiau.Nieko gero.
Turiu labai neigiama atsiliepima. Sumazinus kainas, dingo pirmi 50km nemokamai, kainos kosmines gaunasi. Apgaudinejat zmones.
Žiauri situacija su girtais vairuotojais, turit sutartyse numatyt papildomas nuobaudas tokiems ir autoparką dar labiau atsinaujinsit iš tų nevykėlių piniginių
Pardaviau savo auto, kol dar ne įsigijau kito, naudojau citybee. Esu patenkintas tokia modernia paslauga. Viskas praėjo puikiai, labai svarbu pradžioja apsižiūrėti ar nėra pažeidimų ir iškart pranešti. Rekomenduoju ir siūlau pasinaudot nuolaidos kodu: 4886V
Na, kolkas kažkokių problemų tfu tfu tfu nesu turėjęs. Pirmą kartą naudojantis, kažkaip atsišaukė registracija, nesupratau kas vyksta, paskambinau, perkrovė ten kažkur kažką, tuo metu paaiškino kaip kas vyksta ir nuvažiavau savo reikalais. Kaina irgi nesikandžioja. Nuo mano namų iki oro uosto taksi kaina apie 6 eurus būna, priklausomai pro kur važiuoju. Su citybee nuo Kudirkos aikštės iki Riešės ir nuo Riešės iki namų arba nuo oro uosto arba nuo namų iki Riešės ir atgal iki namų man kaina 6, 90 jei pilu kurą, tai ir 5, 90 nes sutelpu į tuos 50km sumoj ir neviršyju valandos (jei randu 0, 19/min automobilį netoliese)... Aikštelė kur galiu palikti yra realiai kitoje mano namo gatvės pusėje, o visai nesenai pastebėjau kad netgi savo namo kieme galėčiau palikti mašiną, prapletė zonas. Tai... Nežinau net. Man patinka ši paslauga, sakyčiau labai pigi lyginant su taxi nes tas pačias keliones kaip minėjau prieš tai turbūt kokius ir 20eu sumokėčiau jei nedaugiau o čia 6, 90 arba 5, 90.. Gaila tik kad ne visada iš namų jei kažkur reikia važiuoti, mašinos būna šalia, tenka paeiti apie 10min, kartais ir visai netoli būna bet vistiek, kaip visai išlepusiam žmogui, norėtūsi, kad mašina būtų visada po langais :D Suprantu, kad tai sunku padaryti tai ir nezyziu. Žožiu, asmeniškai aš, rekomenduoju išmėginti šią paslaugą. Smagu, kai gali paimti mašiną, nuvažiuoti kur reikia, sumokėti sąlyginai centus, lyginant su taksi ir palikti praktiškai betkur ;)

P.S. Ši paslauga skirta tiem, kieno mašinos servise arba tie kurie išvis neturi nuosavos mašinos, tai nezyskit kad "su nuosava mašina vistiek pigiau ir geriau". Taip, Šerlokai, su nuosava pigiau ir geriau.. ;)
Atsimerk 2017-12-05 11:33:37
Pamiršot Klaipėda? :D visur nauji ir papildomi automobiliai, išskyrus Klaipėdoje. Šiuo metu Palangos kaimas turi daugiau automobilių negu Klaipėdos miestas. Atsibuskit. ;)
Viskas priklauso nuo klientų skaičiaus. Jeigu Palangoje yra daugiau auto - vadinasi ten žmonės atvažiuoja.
Vyksta natūrali migracija automobilių. Jeigu trūksta automobilių tavo kieme - vadinasi nėra bendraminčių.
Atsibuskit ponas ;)
Būkit geri, įsistatykit alkotesterius automobiliuose, juk matote kas vyksta.
Jau daug metu naudojames CityBee kaip fiziniai asmenys (4 seimos nariai) ir kaip uzsienio firma. Galime tik pagirti CityBee uz puiku servisa ir gera kainodara. Mums daznai skrendant i uzsienius - tai nepamainoma transporto pakaita savo automobiliui.
Kartais stringa App ir buna klaidu saskaitose. Bet parasius el.laiska imone visada viska issprendzia kokybiskai ir skiria kompensaciju Euru i saskaita. Dekojame CityBee !
isbandyk nemokamai :) https://rekomenduok.citybee.lt/81GEDIMINASAQ
Šiuo metu Klaipėdoje tik 12 automobilių??? Visam miestui tik tiek, tai tas pats kas nieko. Nes 7 Palangoje, į kurią pastovei vis išvežama, kokiu tikslu neįsivaizduoju, o likusieji po Klaipėdos rajono kaimukus išsilakstė. Arba didinkite automobilių skaičių, arba palikite prieeigą tik miesto žmonėms ir panaikinkit Palanga.
Alio? Ką veikia stotelių plėtros skyrius?
Kauno miesto gyventojų skaičius mažėja, o Kauno rajono auga. Ir taip jau kokių 10 metų.
Bet Kauno rajone tragiškai prastas viešojo transporto susisiekimas. Iš kokių Užliedžių ar Giratės neįmanoma į centrą nuvažiuoti viešuoju. Būtų gerai jeigu CityBee pagerintų savo stotelių tinklą Kauno rajone, ypač ten kur Vijūkai, Romainiai, Domeikava.
Tomas 2016-04-27 12:12:28
Rašau šį komentarą ne dėl to kad norėčiau ką sumenkinti, o dėl to, kad noriu išsiaiškinti, gal būt kažko nesuprantu. Paaiškinkit man kvailam, kuo ši paslauga geriau nei taxi? Taksi iškvietimas: paskambinu, už 5 min stovi ir laukia. Jokių registracijų, frančizių, gali važiuot išgėręs, nereik rūpintis ribotomis stotelėmis, kaina 0, 49Eur/km. O Citybee - registruokis, drebėk dėl frančizės ar kokio išlieto gėrimo ant sėdynės, eik iki automobilio stovėjimo aikštelės nes ji toli, po to pastatyk mašiną būtinai jų stovėjimo aikštelėj, ir kad pigiau gautūsi aš nesuskaičiuoju. Matau tik didesnį laiko gaišimą ir didesnę kainą, daugiau rūpesčių. Taigi, paaiškinkite man - kuo gi ši paslauga nuostabi, norėčiau ja naudotis, bet nerandu nei vieno pliuso.. na gal pliusas tik tas, kad neturintys automobilio gali pavairuoti kaip savo auto. Gal kažkokį pliusą įžvelgčiau, jeigu citybee būtų prie pat mano namo ir kita stovėjimo aikštelė kur paliksiu automobilį būtų prie pat kito namo. Va skaičiuoju pvz kad man vien iki artimiausios citybee pėsčiomis reiktų eiti 13 min. Kur čia tas laiko taupymas, kai taksi atvažiuoja per 3-5 min? O jeigu lietus? Net autobuso stotelė ir tai patogiau man nes yra prie pat namo.
Paaiškinu:
Išlipu iš lėktuvo Palangoje ir priėjes prie mikro autobuso ant kurio užrašyta "Į KLAIPĖDA" sužinau, kad kelionė iki Klaipėdos kainuoja 9€ asmeniui. Tada šalia autobusiuko stovinčių žmonių paklausiu ar kas sutiktų būti pavežėtas iki Klaipėdos už 5€ ir norinčių atsiranda visas būrys. Citybee prie oro uosto visada yra daug. Keles sekundes "pakrapštau" savo smartfoną ir vualia jau sėdžiu keliu mėnesių senumo "Mini cuperyje" ir su manim kartu sėdi dar trys pakeleiviai kurie man kiša po 5€ už kelionę. Gryžtu į Klaipėdą greičiau nei parveža maršrutkė ir dar iš to užsidirbu. O išlipes iš automobilio ir baigęs kelionę visada nufilmuoju visą automobilį, kad matytūsi, kad automobilio neapgadinau ir kur jį palieku.
CITY BEE SANTAŽUOJA!!!!! Įspėjimas city bee klientams.
pirmą kartą paėmiau mašiną, viskas buvo gerai. pravažiavau tvarkingai ir atidaviau mašiną. po savaitės skambina man iš kompanijos city bee, ir pasakė, kad aš turiu problemą, jog viršyjau greitį. aš sužinojau, kokioje tikslioje vietoje aš viršyjau ir kaip užfiksuota ir kokie yra įrodymai. po ilgo tylėjimo jis pasakė, jog turi GPS sekiklį ir firma city bee, kaip aš supratau, kad užglaistyt nesklandumus, reikia jiems pamokėt. kaip aš supratau iš jo pokalbio, jeigu aš nesumokėsiu, jie kreipsis į policiją. dabar aš supratau, jog jie gali visose kitose situacijose gali mus santažuoti. dabar paglvokit tie, kurie viršyja greitį ir važiuoja pas meilužes ir t.t.
Su dviračiais viskas šaunu, nors su tais užraktais girdėjau būna problemų, o dėl automobilių tai panašų kad ta jų apyvarta daugiau iš franšižės mokesčių/baudų nei už pravažiavimus surinktų pinigų :))))
Citybee naudotojas
2017-07-14 18:12:15 IP 27t9t6fv
Citybee-paslauga tikrai naudinga kiekvienam asmeniui, kurio automobilis knibinėjamas servise ir, žinoma, tuo atveju, kai asmuo automobilio neturi visai. Bet.... šia paslauga darosi labai sunku pasinaudoti Kaune dėl vienos labai paprastos priežasties-automobilių paprasčiausiai nėra... Pastaruoju metu bandant pasinaudoti citybee paslauga, išmaniojoje programėlėje atsiranda skaičius-14, o Vilniuje automobilių skaičius perkopęs 200, Klaipėdoje taip pat pastebimai daugiau automobilių. Nuo to laiko, kai prasidėjo tarpmiestinės kelionės, automobilių pasiskirstymas tapo nepalankus Kauno miestui. Suprantu, kad šios kontoros tikslas uždirbti kuo daugiau pinigų ir sugalvoti naujų idėjų, kurios, turėtų atnešti pridėtinę vertę, tačiau įgyvendinant idėjas, reiktų apmąstyti ir neigiamus faktorius ir identifikuoti metodus problemoms pašalinti. Šiuo atveju panašu, kad apie klientą negalvojama, svarbu prisikrauti pilnas kišenes pinigų.
Skunduose matyti daug komentarų, kai žmonėms reikia sumokėti 300€ frančizę už tai, kad nežymiai buvo įbrauktas bamperis, kad kažkas pažeidė automobilį, stovintį po paslaugos vartotojo kelionės... atrodo žmogus nekaltas, bet jį juk reikia nubausti, kaip kitaip. Klausimas vienas-kas daroma su ta 300€ frančize, kurios išsireikalaujama? Ogi nieko... automobiliai kaip buvo apdaužyti, aplamdyti ir visaip kitaip apgadinti, taip ir lieka su savo įdomis. Kartais apžiūrint automobilį galima ir praleisti kokį įbrėžimą dėl jų gausos, todėl žmonės ima ir važiuoja automobiliu, o po kelionės jų paprašoma sumokėti 300€ tam, kad kažkas nuvažiuotų prie automobilio ir užklijuotų lipduką "Registruota". Na nieko jau nepasakysi, brangūs tie lipdukai šiais laikais... Kreipiantis į citybee vadovus, linkėčiau priimti daugiau apgalvotų sprendimų, kurie atneštų ilgalaikę naudą, o ne vienkartinius rezultatus ir naudotojų nepasitenkinimą šia paslauga...
Issinuomavau automobili keliom minutem is tasko A y taska B. Po savaites laiko skambina is citybee konsultantas ir klausia ar as vaziavau ta diena marsrutu is tasko A y taska B, atsakiau taip. Klause ar apsiziurejau automobili pries kelione, atsakiau kad nepamenu nes pastoviai nauduojosi bet tikriausiai kad taiip nes visad apsiziuriu. Ir ka jus manot? Gavau 300euru bauda, uz tai kad kazkas ivaziavo y automobili tuo metu kai as ji jau buvau palikusi is po savo keliones. Tuomet nusprendziau nemoketi nes as nieko nepadariau ir dar plius gavau is imones SEGEL susimoketi... Zodziu, neapykanta didziule sitai imonei :)
Isnuomuoja visokiem zioplem auto laksto kiemu teritorijoi kaip isproteja daro lenkimo manevrus nemato posukiu, zenklu. Kas buvot su jais susidure rasykit ju tinklalapi nes po sendienos ruosiu straipsni. Pridedu keleta foto
Jau antra diena kaip negaliu nusipirkti dviracio abonemento nes progama ismeta klaida (mokejimo kortele susieta, pinigu joje yra) Facebooke niekas nei nesiteikia perziureti mano zinutes, tai nesivarginau rasyti i emaila. Aciu uz nesuteikta paslauga ir sugadintus du sauletus vakarus. Draugams nerekomenduosiu jusu. P.S. Pasiulymas jums, Citybee, pagalbos skambucius padarykite nemokamus nes jau atsibodo badyti pirstais i jusu problemas ir dar uz tai moketi pinigus.

Junoma
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Geležinkelio g. 12, Varanausko k., LT-64282 Alytaus r.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Autobanga
Adresas: Arklių g. 24, LT-01305 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; transporto paslaugos.
UAB „Autobanga“ - per ilgą penkiolikos metų laikotarpį didelę patirtį sukaupusi įmonė, savo klientams siūlanti pačių įvairiausių kategorijų ir modelių automobilių nuomą. UAB „Autobanga“ trumpalaikė auto nuoma. Automobilis — dienai, savaitei, savaitgaliui ar mėnesiui — mūsų įmonėje galima lengvai bei už prieinamą...
Admita
AUTOMOBILIŲ NUOMA

Adresas: Oslo g. 5, LT-04123 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių nuoma; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB "ADMITA" automobilių nuoma – tai nauji ir patikimi automobiliai Jūsų kelionei. Suprasdami jūsų lūkesčius ir kelionės svarbą, siūlome naujus ir patikimus automobilius – užtikriname geriausią kainą ir malonų aptarnavimą. Paprastas dokumentų pildymas, greitas automobilio paėmimas – grąžinimas oro uoste. UAB...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...

Vilniaus savivaldybė kviečia galutinai pasirinkti sklypą restitucijos procese
Vilniaus savivaldybė kviečia galutinai pasirinkti sklypą restitucijos procese 08-14 15:49
Vilniaus miesto savivaldybė skelbia suformavusi tiek sklypų, kad jų visiškai pakaks visiems laukusiems Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) sudarytame sąraše ir "net šiek tiek daugiau, kad būtų...
Baigti formuoti medikų, kuriems priklauso atostogų kompensacijos, sąrašai
Baigti formuoti medikų, kuriems priklauso atostogų kompensacijos, sąrašai 08-14 15:35
Ekonomikos ir inovacijų ministerija skelbia, kad baigti formuoti iš savivaldybių bei kitų įstaigų gauti medicinos srities darbuotojų, kovojusių su COVID-19 pandemija, sąrašai atostogų...
SEB: euro ir JAV dolerio kursas gali viršyti 1,2
SEB: euro ir JAV dolerio kursas gali viršyti 1,2 08-14 15:22
Šiemet stipriai euro ir kitų pagrindinių prekybos partnerių valiutų atžvilgiu atpigęs JAV doleris vis dar per brangus ir turi potencialo pigti toliau, mano SEB grupės analitikai.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Cisco 42,72 -11,19%