Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Prime Leasing, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Prime Leasing

Atsiliepimai apie Prime Leasing, UAB

CityBee

Parašyk savo nuomonę apie Prime Leasing, UAB

Pamiršot Klaipėda? :D visur nauji ir papildomi automobiliai, išskyrus Klaipėdoje. Šiuo metu Palangos kaimas turi daugiau automobilių negu Klaipėdos miestas. Atsibuskit. ;)
isbandyk nemokamai :) https://rekomenduok.citybee.lt/81GEDIMINASAQ
Šiuo metu Klaipėdoje tik 12 automobilių??? Visam miestui tik tiek, tai tas pats kas nieko. Nes 7 Palangoje, į kurią pastovei vis išvežama, kokiu tikslu neįsivaizduoju, o likusieji po Klaipėdos rajono kaimukus išsilakstė. Arba didinkite automobilių skaičių, arba palikite prieeigą tik miesto žmonėms ir panaikinkit Palanga.
Alio? Ką veikia stotelių plėtros skyrius?
Kauno miesto gyventojų skaičius mažėja, o Kauno rajono auga. Ir taip jau kokių 10 metų.
Bet Kauno rajone tragiškai prastas viešojo transporto susisiekimas. Iš kokių Užliedžių ar Giratės neįmanoma į centrą nuvažiuoti viešuoju. Būtų gerai jeigu CityBee pagerintų savo stotelių tinklą Kauno rajone, ypač ten kur Vijūkai, Romainiai, Domeikava.
Tomas 2016-04-27 12:12:28
Rašau šį komentarą ne dėl to kad norėčiau ką sumenkinti, o dėl to, kad noriu išsiaiškinti, gal būt kažko nesuprantu. Paaiškinkit man kvailam, kuo ši paslauga geriau nei taxi? Taksi iškvietimas: paskambinu, už 5 min stovi ir laukia. Jokių registracijų, frančizių, gali važiuot išgėręs, nereik rūpintis ribotomis stotelėmis, kaina 0, 49Eur/km. O Citybee - registruokis, drebėk dėl frančizės ar kokio išlieto gėrimo ant sėdynės, eik iki automobilio stovėjimo aikštelės nes ji toli, po to pastatyk mašiną būtinai jų stovėjimo aikštelėj, ir kad pigiau gautūsi aš nesuskaičiuoju. Matau tik didesnį laiko gaišimą ir didesnę kainą, daugiau rūpesčių. Taigi, paaiškinkite man - kuo gi ši paslauga nuostabi, norėčiau ja naudotis, bet nerandu nei vieno pliuso.. na gal pliusas tik tas, kad neturintys automobilio gali pavairuoti kaip savo auto. Gal kažkokį pliusą įžvelgčiau, jeigu citybee būtų prie pat mano namo ir kita stovėjimo aikštelė kur paliksiu automobilį būtų prie pat kito namo. Va skaičiuoju pvz kad man vien iki artimiausios citybee pėsčiomis reiktų eiti 13 min. Kur čia tas laiko taupymas, kai taksi atvažiuoja per 3-5 min? O jeigu lietus? Net autobuso stotelė ir tai patogiau man nes yra prie pat namo.
Paaiškinu:
Išlipu iš lėktuvo Palangoje ir priėjes prie mikro autobuso ant kurio užrašyta "Į KLAIPĖDA" sužinau, kad kelionė iki Klaipėdos kainuoja 9€ asmeniui. Tada šalia autobusiuko stovinčių žmonių paklausiu ar kas sutiktų būti pavežėtas iki Klaipėdos už 5€ ir norinčių atsiranda visas būrys. Citybee prie oro uosto visada yra daug. Keles sekundes "pakrapštau" savo smartfoną ir vualia jau sėdžiu keliu mėnesių senumo "Mini cuperyje" ir su manim kartu sėdi dar trys pakeleiviai kurie man kiša po 5€ už kelionę. Gryžtu į Klaipėdą greičiau nei parveža maršrutkė ir dar iš to užsidirbu. O išlipes iš automobilio ir baigęs kelionę visada nufilmuoju visą automobilį, kad matytūsi, kad automobilio neapgadinau ir kur jį palieku.
CITY BEE SANTAŽUOJA!!!!! Įspėjimas city bee klientams.
pirmą kartą paėmiau mašiną, viskas buvo gerai. pravažiavau tvarkingai ir atidaviau mašiną. po savaitės skambina man iš kompanijos city bee, ir pasakė, kad aš turiu problemą, jog viršyjau greitį. aš sužinojau, kokioje tikslioje vietoje aš viršyjau ir kaip užfiksuota ir kokie yra įrodymai. po ilgo tylėjimo jis pasakė, jog turi GPS sekiklį ir firma city bee, kaip aš supratau, kad užglaistyt nesklandumus, reikia jiems pamokėt. kaip aš supratau iš jo pokalbio, jeigu aš nesumokėsiu, jie kreipsis į policiją. dabar aš supratau, jog jie gali visose kitose situacijose gali mus santažuoti. dabar paglvokit tie, kurie viršyja greitį ir važiuoja pas meilužes ir t.t.
Su dviračiais viskas šaunu, nors su tais užraktais girdėjau būna problemų, o dėl automobilių tai panašų kad ta jų apyvarta daugiau iš franšižės mokesčių/baudų nei už pravažiavimus surinktų pinigų :))))
Citybee-paslauga tikrai naudinga kiekvienam asmeniui, kurio automobilis knibinėjamas servise ir, žinoma, tuo atveju, kai asmuo automobilio neturi visai. Bet.... šia paslauga darosi labai sunku pasinaudoti Kaune dėl vienos labai paprastos priežasties-automobilių paprasčiausiai nėra... Pastaruoju metu bandant pasinaudoti citybee paslauga, išmaniojoje programėlėje atsiranda skaičius-14, o Vilniuje automobilių skaičius perkopęs 200, Klaipėdoje taip pat pastebimai daugiau automobilių. Nuo to laiko, kai prasidėjo tarpmiestinės kelionės, automobilių pasiskirstymas tapo nepalankus Kauno miestui. Suprantu, kad šios kontoros tikslas uždirbti kuo daugiau pinigų ir sugalvoti naujų idėjų, kurios, turėtų atnešti pridėtinę vertę, tačiau įgyvendinant idėjas, reiktų apmąstyti ir neigiamus faktorius ir identifikuoti metodus problemoms pašalinti. Šiuo atveju panašu, kad apie klientą negalvojama, svarbu prisikrauti pilnas kišenes pinigų.
Skunduose matyti daug komentarų, kai žmonėms reikia sumokėti 300€ frančizę už tai, kad nežymiai buvo įbrauktas bamperis, kad kažkas pažeidė automobilį, stovintį po paslaugos vartotojo kelionės... atrodo žmogus nekaltas, bet jį juk reikia nubausti, kaip kitaip. Klausimas vienas-kas daroma su ta 300€ frančize, kurios išsireikalaujama? Ogi nieko... automobiliai kaip buvo apdaužyti, aplamdyti ir visaip kitaip apgadinti, taip ir lieka su savo įdomis. Kartais apžiūrint automobilį galima ir praleisti kokį įbrėžimą dėl jų gausos, todėl žmonės ima ir važiuoja automobiliu, o po kelionės jų paprašoma sumokėti 300€ tam, kad kažkas nuvažiuotų prie automobilio ir užklijuotų lipduką "Registruota". Na nieko jau nepasakysi, brangūs tie lipdukai šiais laikais... Kreipiantis į citybee vadovus, linkėčiau priimti daugiau apgalvotų sprendimų, kurie atneštų ilgalaikę naudą, o ne vienkartinius rezultatus ir naudotojų nepasitenkinimą šia paslauga...
Issinuomavau automobili keliom minutem is tasko A y taska B. Po savaites laiko skambina is citybee konsultantas ir klausia ar as vaziavau ta diena marsrutu is tasko A y taska B, atsakiau taip. Klause ar apsiziurejau automobili pries kelione, atsakiau kad nepamenu nes pastoviai nauduojosi bet tikriausiai kad taiip nes visad apsiziuriu. Ir ka jus manot? Gavau 300euru bauda, uz tai kad kazkas ivaziavo y automobili tuo metu kai as ji jau buvau palikusi is po savo keliones. Tuomet nusprendziau nemoketi nes as nieko nepadariau ir dar plius gavau is imones SEGEL susimoketi... Zodziu, neapykanta didziule sitai imonei :)
Isnuomuoja visokiem zioplem auto laksto kiemu teritorijoi kaip isproteja daro lenkimo manevrus nemato posukiu, zenklu. Kas buvot su jais susidure rasykit ju tinklalapi nes po sendienos ruosiu straipsni. Pridedu keleta foto
Jau antra diena kaip negaliu nusipirkti dviracio abonemento nes progama ismeta klaida (mokejimo kortele susieta, pinigu joje yra) Facebooke niekas nei nesiteikia perziureti mano zinutes, tai nesivarginau rasyti i emaila. Aciu uz nesuteikta paslauga ir sugadintus du sauletus vakarus. Draugams nerekomenduosiu jusu. P.S. Pasiulymas jums, Citybee, pagalbos skambucius padarykite nemokamus nes jau atsibodo badyti pirstais i jusu problemas ir dar uz tai moketi pinigus.
Kažkoks vaikų darželis. Bandau aktyvuoti įmonės paskyrą jau 3 savaites. Akivcaizdu, kad arba personalo didelės bėdos, arba nesutvarkyti procesai. Kaip tokia įmone pasitikėti?
Gediminas 2017-02-23 13:10:00
SAUGOKITES SITOS IMONES! Pirma (ir paskutini) karta pasiemiau automobili is ju, net neisleido automobilio is city bee stovejimo vietos nes "pamirso" net uzregistruoti numerius prie slagbaumo, teko paciam susimoketi uz ju automobilio parkavima visos dienos nors atvaziavau tik jo pasiimti, tiesa tuos pinigus poto grazino bet ne eurais kaip as mokejau o savo kreditais kurie man yra menkaverciai nes gyvenime nebesinaudosiu ju paslaugomis.
Atvazinejau, grazinau, ta pacia diena is korteles nuskaite pinigus. Ir tuomet prasidejo laisku siuntinejimai su ivairiais raginimais apmoketi, pirmiausia atsiunte automobilio lizingo imokos saskaita kuria atseit esu skolingas nors gyvenime neesu emes automobilio lizingu nei pas juos nei kitur. Tuomet dar po 3 savaiciu gaunu laiska is Sergel skolu isieskojimo firmos kad neesu sumokejes Citybee uz ta savo kelione (kur nuskaiciavo pinigus ta pacia diena) ir turiu 5 dienas dienas sumoketi.
Paskambinus vadybininkai tik kvaksi ir kvailai atsiprasineja atseit suklydo, taciau jei visus tuos pinigus buciau pervedes i nurodytas saskaitas idomu ar kamnors is ju kiltu ranka man juos grazinti ir pasakyti kad suklydo. Greiciausiai ne, tai turbut tik dar vieno pasipinigavimo aferistiniu budu imone.
Gediminai,

Jūsų situaciją išsprendėme operatyviai, kaip ir visada - stengiamės padėti, kaip galime greičiau. Labai apgailestaujame, kad teko nusvilti mūsų teikiama paslauga.

CityBee komanda
Klientu statymo ipatumai
2017-01-27 21:53:12 IP 78.56.101.190
Jau nepirma karta
Niekam niekada nerekomenduosi turėti bendrų reikalų su šia įmone!
Trijų mėnesių laike nesugeba sąskaitos atsiųsti. Paskambinus, gauni atsakymą, kad supratome atsiųsim (suma 2.54 eur - gal neapsimoka rašyti).
Iš skolų išieskojimo įmonės UAB Sergel gavau jau 12.54 eur.
Esmė ne piniguose, tiesiog nesusitvarko su savo reikalais (apsileidė)
Niekam niekada nerekomenduosi turiti bendru reikalu su sia imone!
Pokalbiai telefonu- iki absurdo! Vadybininkai net nesugeba prisistatyti ir viso pokalbio metu kalba atzagariai, nuteikiant, kad visos kilusios problemos yra tik kliento problemos! Net perskambinusi ta pati vadybininke (alia spresime problema) nesugeba prisistatyti!
Jausmas, kad visi dirbantys sioje imoneje yra bevardziai.
Visiems sios imones klientams rekomenduoju buti labai atidiems, nes si imone dirba ne klientu, o savo labui ir kilusios smulkios problemos yra tik kliento reikalas.
Registravau savo įmonę, sumokėjau simbolinęs sumą per banklink'ą, bet laiško su prisijungimais taip ir negavom.
Praėjus keliems mėnesiams ir nusiuntus kelis laiškus - vis dar nėra registracijos.
Liūdna, kad įmonėms taip apsunkinat gyvenimą.
Norėjau pasiteirauti, ar tai yra normalu, kad noriu priregistruoti savo įmonę Jūsų sistemoje, ir jau 3 savaites mane "maitina" iliuzija, kad tai pagaliau įvyks? Kalbėta gal 3 kartus su bendru supportu, prašyta pagalbos Messengeryje, Help Desk'e, per el. paštą. Į viską gaunu atsakymą:
"Atsiųskite įmonės rekvizitus el paštu ir mes Jus priregistruosime".

Siuntęs daugiau nei 5 kartus, jau turėtumėte mintinai juos žinoti, bet kažkodėl paskyros vis dar neturiu.

Iš vienos pusės tiesiog juokinga jau darosi, kai skambina eilinė vadybininkė ir rimtu balsu žada sutvarkyti viską per 5 minutes. Iš kitos pusės - tai visiška tragedija.

Jeigu Jūsų apps'e neveikia Juridinių asmenų registracija, tai kam iš viso klaidinate žmones, kad yra galimybė naudotis Jūsų paslaugomis, kaip verslo klientui?

Gal bent jau taip atkreipsite dėmėsį ir pagaliau priregisrtuosite mano įmonėlę.
Kolkas tik geri atsiliepimai. Kadangi Kaune kamsciu nera, dazniausiai telpama i 1, 35e, manau su taxi butu 3 kartus brangiau.
Tik nesuprantu kaip tokios naujos masineles tiek jau apgadinimu turi. Ar jas nuomojasi buliu kautynem? Ar seip tipo krutai kur nors atsitrenkt? Masinos mazos manevringos neisivaizduoju kaip taip gaunasi aplamdyt.
Kas del aptarnavimo tai neturejau problemu, labai malonios merginos dirba ir pakonsultuoja.
Labai patogi paslauga ir svarbiausia kaina tikrai nedidelė, aišku jeigu neteks stovėti kamščiuose. Programėle labai patogu naudotis ir džiugu, kad po truputi daugėja stotelių, kas leis dar labiau sutaupyti. Šaunuoliai!
MELAS_DEL_DRAUDIMO 2015-11-24 09:55:08
Meluoja dėl draudimo!!!
citybee yra kasko draudimas, bet realiai už bet kokį įlenkimą ar įbrėžimą teks jiems mokėti 150€.
Automobilių draudime priimtina, kad jei turi kasko tai realiai gali nesirūpinti dėl avarijos, įlenkimo, įbrėžimo (aiškų, kai nesi apsvaigęs ir pan.).
citybee skelbia:
CityBee pasirupins automobilio:
Draudimu
Degalais
Technine priežiūra

MELAS!!! 145€ nuo Jūsų nuskaičiuos visada.
Tai tas 150 vadinasi Francizė.T. Y. tam tikra motyvacija vairuotojui nedaryt autoįvykių. Arba taisyti automobilį pačiam, jei kainuoja mažiau, kaip 150 €. Visam pasaulį taip. O 150 € 18 000 € nėra daug. Tad viskas čia puiku!
teko pasinauduoti siandiena cytibee.viskas buvo puiku beveik juokiu nesklandumu.nenurodziau atvikimo tasko.tai neleido uzrakinti.paskambinau pagalbai.pakele greitai.uzrakino, kelione 6km 4.20eur viskas kaip ir teisingai uz 20 min.su fiat 500x
bet labiau apsimoka rinktis pigiausia ju auto.tada tikrai maziau nei taxi kainuos
Meluoja dėl draudimo!!!
citybee skelbia:
CityBee pasirupins automobilio:
Draudimu
Degalais
Technine priežiūra

MELAS!!! 145€ nuo Jūsų nuskaičiuos visada.
Gal būtų įdomi paslauga. Bet kai išsiaiškinau, jog negaliu automobilio pasiimti viename, o gražinti kitame mieste, ši paslauga prarado prasmę. TIkriausiai aktualiau, jog būtų sukamas laikas miesto kamsčiuose nei važiuoti iš vieno miesto į kitą. Būtų galima įvesti ir kompleksinį apmokęstinimą ir tai būtų patrauklu, tačiau to nėra. Tad city ir lieka city.
NERIZIKUOKITE SU CITYBEE VYKDAMI Į SVARBŲ TIKSLĄ!
Iš patirties patariu nesinaudoti Citybee kai kelionės tikslas yra svarbus ir į jį turite atvykti laiku.
Vykome su Citybee į oro uostą, programėlėje buvome nurodę, kad automobilį paliksime VIP oro uosto aikštelėje, tačiau pastačius šioje aikštelėje mašiną ir bandant ją užrakinti, programėlė vis metė klaidą, kad automobilis stovi netinkamoje vietoje, po to sekė bandymai prisiskambinti konsultantei ir automobilio varinėjimas aikštelės viduje ir net į kitas aikšteles.
Ilgai kovodami su Citybee automobiliu supratome, kad iki lėktuvo vartų uždarymo liko daugiausiai 10min., todėl nusprendėme, kad geriau palikti atrakintą Citybee (su kapsančiais pinigais į mano sąskaitą), negu pavėluoti į lėktuvą.
Beje, besistengiant užrakinti automobilį, lygiagrečiai buvo visą laiką skambinama Citybee konsultantei, tačiau nesėkmingai.. Atbėgus iki vartų ir lipant į lėktuvą šiaip ne taip pakėlė konsultantė ragelį ir užrakino automobilį nuotoliniu būdu, paprašius, kad anuliuotų sumą už laiką, kurį sugaišome varinėdami automobilį, konsultantė pasiūlė parašyti į bendrąjį Citybee informacijos el. paštą ir bus suteikta nuolaida.
Rezultatas: parašyti du laiškai, atsakymo negauta, rašytas trečias laiškas, bet jau mano el. pašto adresas yra įtrauktas į Citybee pašto serverio spam sąrašą, tuomet bandymas rašyti per facebook, žinutė matosi, kad Citybee perskaitė, bet jokio atsakymo, beje nuo pirmo el. laiško išsiuntimo praėjo tikriausiai daugiau nei mėnesis. Tiesa, šią savaitę iš Citybee gavau el. laišką, tačiau jame tik pateikta sąskaita už suteiktas paslaugas be nuolaidos. Štai koks Citybee požiūris į savus klientus.
tragiškas klientų aptarnavimas
mobilus telefonas nurodytas neteisingas, tai yra asmeninis numeris. Prašome skubiai panaikinti

Autolux
Automobilių, mikroautobusų, autobusų nuoma

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42A-301, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
TRUMPALAIKĖ LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ NUOMA Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Neringoje, Pasvalyje, Raseiniuose, Šalčininkuose, Telšiuose, Utenoje, Anykščiuose, Jonavaje, Kelmėje, Kupiškyje, Plungėje, Rietave, Biržuose, Druskininkuose, Jurbarke, Marijampolėje, Palangoje, Skuode, Šilalėje, Tauragėje, Visagine...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Autobanga
Adresas: Arklių g. 24, LT-01305 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; transporto paslaugos.
UAB „Autobanga“ - per ilgą penkiolikos metų laikotarpį didelę patirtį sukaupusi įmonė, savo klientams siūlanti pačių įvairiausių kategorijų ir modelių automobilių nuomą. UAB „Autobanga“ trumpalaikė auto nuoma. Automobilis — dienai, savaitei, savaitgaliui ar mėnesiui — mūsų įmonėje galima lengvai bei už prieinamą...
Admita
Adresas: Oslo g. 5, LT-05129 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių nuoma; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB "ADMITA" car rental Lengvųjų automobilių su ir be vairuotojo nuoma. Automobilių apsaugos sistemos www.admita.lt (mechaninės, elektroninės, centriniai užraktai) - prekyba, montavimas, remontas. Garso, audio aparatūros automobiliams - prekyba, montavimas, garantinis remontas.

Dantų implantacija ir estetinis protezavimas – stulbinanti šypsena per vieną dieną 12-12 08:12
Šypsena yra neatsiejama nuo pasitikėjimo savimi, tai ypač svarbu žmonėms, kurie dirba vadovaujamą darbą arba daug bendrauja su klientais ir kolegomis. Net tyrimai rodo, kad...
"Google" nutraukia projektą "Tango"
"Google" nutraukia projektą "Tango" 12-17 11:30
JAV technologijų gigantė "Google" paskelbė, kad nuo kovo nutraukiamas jos papildytosios realybės projektas "Tango". Vietoje jo jau pradėtas naujas šios srities projektas, pavadintas "ARCore".
Kuriose šalyse yra daugiausia dirbančių 65-ečių
Kuriose šalyse yra daugiausia dirbančių 65-ečių 12-17 00:23
Senėjant visuomenei vis garsiau kalbama apie grėsmes darbo rinkai. Nors vienose šalyse aktyviai kovojama prieš pensinio amžiaus ilginimą, kitose – žmonės skatinami pagaliau ryžtis išeiti į pensiją.

Kaip vertinate naujai išrinkto Seimo pirmuosius darbo metus?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Intel 44,56 +3,01%
Microsoft 86,85 +2,55%