Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Prienų r. policijos komisariatas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Prienų r. policijos komisariatas

Atsiliepimai apie Prienų r. policijos komisariatas

Išregistruotas: juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Parašyk savo nuomonę apie Prienų r. policijos komisariatas

Noreciau pasakyti kad uz padilusi padangos vienos krasta man prienu policija vieno pavarde zinau tai Barkauskas. At man jie galejo atimti texnikini uz tai kad buvo padilusi padanga bet padangos leistina dar riba protektoriaus tik kad vienos galines padangos krasto padiles protektorius ar jie gali man anulioti texnikini ar ne?
ypac pasizymi isdidumu, arogancija, izulumu 106 kabineto savininkas[net nesugeba prisistatyti]tarnybiniam kabinete jauciasi tarsi namie.

Dantų implantacija ir estetinis protezavimas – stulbinanti šypsena per vieną dieną 12-12 08:12
Šypsena yra neatsiejama nuo pasitikėjimo savimi, tai ypač svarbu žmonėms, kurie dirba vadovaujamą darbą arba daug bendrauja su klientais ir kolegomis. Net tyrimai rodo, kad...
"Google" nutraukia projektą "Tango"
"Google" nutraukia projektą "Tango" 12-17 11:30
JAV technologijų gigantė "Google" paskelbė, kad nuo kovo nutraukiamas jos papildytosios realybės projektas "Tango". Vietoje jo jau pradėtas naujas šios srities projektas, pavadintas "ARCore".
Kuriose šalyse yra daugiausia dirbančių 65-ečių
Kuriose šalyse yra daugiausia dirbančių 65-ečių 12-17 00:23
Senėjant visuomenei vis garsiau kalbama apie grėsmes darbo rinkai. Nors vienose šalyse aktyviai kovojama prieš pensinio amžiaus ilginimą, kitose – žmonės skatinami pagaliau ryžtis išeiti į pensiją.

Kaip vertinate naujai išrinkto Seimo pirmuosius darbo metus?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Intel 44,56 +3,01%
Microsoft 86,85 +2,55%