Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Prienų r. policijos komisariatas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Prienų r. policijos komisariatas

Atsiliepimai apie Prienų r. policijos komisariatas

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Parašyk savo nuomonę apie Prienų r. policijos komisariatas

Apsilankius Prienu policijos komisariate net juokas paeme, isgirdau grezimo garsa, pagalvojau gal remontuojasi patalpas ar ka, o paejus kiek toliau pamaciau jog jie grezta vietoi skylamusio naudoja bylom susegti... Poziuris i zmogu kuris ateina noredamas parasyti pareiskima irgi nelabai koks, kviecia, klausineja to paties per ta pati po tikrai nemazai kartu, o visa tai atliekama buna pasirodo todel, nes vadinami "tyrejai" nesugeba gerai atlikti savo darbo... Vyksta i ivykio vieta irgi po kelis kartus, daro tas pacias nuotraukas ir viska kas kaip ir priklausytu, bet po pakartotini karta ir jog tai dar nebuvo daryta (atrodo lyg bedarbyste grestu). Esu visiskai nusivyles siuo komisariatu.
Noreciau pasakyti kad uz padilusi padangos vienos krasta man prienu policija vieno pavarde zinau tai Barkauskas. At man jie galejo atimti texnikini uz tai kad buvo padilusi padanga bet padangos leistina dar riba protektoriaus tik kad vienos galines padangos krasto padiles protektorius ar jie gali man anulioti texnikini ar ne?
ypac pasizymi isdidumu, arogancija, izulumu 106 kabineto savininkas[net nesugeba prisistatyti]tarnybiniam kabinete jauciasi tarsi namie.

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
S. Skvernelio vardu pateikta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui"
S. Skvernelio vardu pateikta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui" 12-10 18:02
Lietuvos prekių ženklų duomenų bazėje oficialiai skelbiama, kad gruodžio 2 dieną gauta paraiška registruoti prekės ženklą "Tėvynės labui".
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio statybos konkursą laimėjo "Alvora"
Lietuvos ir Lenkijos dujotiekio statybos konkursą laimėjo "Alvora" 12-10 17:48
GIPL statybos darbų konkursą laimėjo UAB "Alvora". Apie tai antradienį pranešė Lietuvos perdavimo sistemos operatorė AB "Amber Grid".

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Kraft Heinz Co 31,93 +2,70%
Humana 342,28 -1,68%