Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Priemiestis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Priemiestis

Atsiliepimai apie Priemiestis, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Priemiestis, UAB

Pavel 2019-03-28 09:11:09
Vytautai, ačiū už Jūsų iniciatyvą. Aš taip pat pastebėjau, kad atsirado nauja eilutė "bendrų objektų priežiūra (profilaktiniai darbai)", kas mano supratimu ir taip jau turėtų būti įtraukta į techninės priežiūros tarifą užvadinta tuo pačiu pavadinimu tik be prierašo skliausteliuose. Juolab jie taiko maksimalius tarifus, nustatytus Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2018-11-21 sprendimu Nr. 1-1830. Jeigu sudėti abi šias eilutes, tai permoka gaunasi jau net ne procentais, o kartais. Manau, yra gerai, kad čia atsirado ši diskusija, gal daugiau žmonių įsitrauks. Minėjote, kad jau rašėte skundus tiek į savivaldybę, tiek į Aplinkos ministeriją. Gal galite trumpai informuoti, kaip jie komentuoja šią situaciją?
Pavel,
Nuo 2018-05-03 d. į techninės priežiūros tarifą įtraukta tik nuolatinių stebėjimų, apžiūrų organizavimas ir vykdymas, privalomųjų dokumentų rengimas, pildymas ir saugojimas. Viso per metus numatyta 40 darbo valandų.Šis aplinkos ministro įstatymas D 1-354, kuris įsigaliojo 2018-05-08 d. įpareigojo administratorių perskaičiuoti tarifą ir vadovaujantis Administravimo nuostatų 3 sk. 6.1 p. 4 sk. 8.2; 8.3; 8.6; 8.7; punktais CK nustatyta tvarka pateikti tvirtinimui patalpų savininkams. Administratorius nuo 2018 m. gegužės iki 2019 m. pradžios techninės priežiūros mokestį rinko senuoju keturis kartus didesniu tarifu lyginant su savivaldybės nustatytu maksimaliu tarifu. Nuo gegužės surinktas lėšas pasisavino, o nuo sausio 2019 m. sugalvojo įvesti naują mokestį už techninę priežiūrą (profilaktiniai darbai) Bendroj sumoj tarifas padidėjo lyginant su senuoju.
Kiti namo atnaujinimo darbai atliekami ne vėliau kaip prieš 3 d.d. pranešus jų mąstą, kainą, lėšų šaltinius, atlikimo terminą, darbų vadovą ir pagaliau prieš tai pateikti sąmatinę darbų kainą ir gauti patalpų savininkų pritarimą.
Administratorius nevykdo ir kitus vyriausybės įstatymus ir nutarimus:
Ilgalaikį planą rengia ne 2 ir daugiau, bet vieneriems metams. Namo priežiūrai planuoja astronomines sumas nepateikdamas plano ir kaupiamosios įmokos tarifo tvirtinti patalpų savininkams.
Teikia namo techninės priežiūros ir kitas su namo bendrojo naudojimo objektu priežiūrą, naudojimu ir atnaujinimu susijusias paslaugas, kai šių paslaugų sąmatos ir tarifai nepateikti patalpų savininkams ir joms nepritarta CK nustatyta tvarka.
Neskelbia informacijos apie savo veiklą.
Lėšų panaudojimas nepagrindžiamas sutartimis, atliktų darbų priėmimo aktais ir kt.
Savivaldybė atsakydama į mano raštą rašo, kad skyriaus specialistų paaiškinimai negali būti laikomi oficialių teisės aktų išaiškinimų, bet tik išsakyta skyriaus nuomone.
Administratorius balandžio mėn privalo surengti susirinkimą, kuriame turi pateikti ataskaitą ir ūkinį finansinį planą kitiems metams. Kai į susirinkimą ateina keli namo gyventojai būsime ir toliau sėkmingai administratoriaus išnaudojami.
Vytautas 2019-03-18 22:10:47
Įsigaliojus L R A M įsakymui Nr. D 1-354 UAB "Priemiestis turėjo nuo gegužės mėn. 2018 m. perskaičiuoti bendrų objektų priežiūros tarifą, nes įsakymu panaikinta didesnė dalis darbų nurodytų ankstesniame tarife, kurių Priemiestis niekad ir nedarė. Iki 2019 metų pabaigos tarifo neperskaičiavo, o mokestį rinko senąja tvarka. 2019 m. sausio-vasario mėn. šalia perskaičiuoto tarifo sugalvojo įvesti naują mokestį bendrų objektų priežiūra (profilaktiniai darbai). Dėl neteisėto mokesčio įvedimo ir permokos nuo gegužės iki sausio 2019 metų surinktas lėšas pasisavinimo. Dėl galimai nusikalstamos veiklos ne kartą kreipiausi į Savivaldybę, Aplinkos ministeriją, bet vietoj teisėtos paramos gaunu atsakymus kurie teisina nusikalstamą veiklą. Be mūsų vieningumo, organizuotumo busime pasmerkti neteisėtam išnaudojimui.
Tragiška apgailėtina įmonė. Tragiškas administravimas prilygstantis kalėjmo telefoniniams sukčiams. Visiškai nekompetetingas personalas. Tiesiog apverktinos kokybes aptarnavimas.
Bozena 2018-07-26 12:11:31
Slykstus aptarnavimas! Paskambini pasiklausto kokiu dokumentu reikia pazymai gauti, o tave apstaugia!
Tai tiesiog kažkas klaikaus, o ne namus administruojanti įmonė. Turi savų žmonių savivaldybėje, dėl to ramūs. Atkreipkite dėmesį į vidutinį atlyginimą "įmonėje" ir tai, kad per kokius 5 metus joje jau pasikeitė mažiausiai 4-5 direktoriai. Paradui įmonėje vadovauja akivaizdžiai alkoholiui net labai neabejingos moterėlės ir kažkoks labai neaiškus tipas pavarde Pūras. "Invalda" visame gražume, vienu žodžiu.
Siaubas,
Nesugeba sąskaitos el. paštų atsiųsti :D aš dar taip nematęs. Visada mokų per Vienasąskaita.lt gaudavau ir apmokėdavau, staiga pasibaigė, nebegavau sąskaitos - paskambinau paprašiau atsiųsti elektroninį variantą - sako gerai, taip ir neatsiuntė. Skambinau 8 ryto ir per visą darbo dieną nesugebėjo vieno laiško atsiųsti. Paskambinau darbo dienos pabaigoj ir man paiškino, jog liko iki darbo pabaigos 10 min ir jau nespėsim nieko padaryti. Buvo 15:50.
Sako man: -mes jums sumą pasakysim jus perveskit :DD Kainas lupa kosmines - aptarnavimas siaubingas.
Laba diena. Vel esu pasipiktines jusu aptarnavimu. Pora dienu skambinau avarines tarnybos telefonu, pakele vyras, papasakojau jog neveikia apsvietimas prie laiptines ir ciurlena radiatorius, ir mano zmonai labai sunku pravaziuoti su su kudinkiu, su vezimeliu, pasake kad viska sutvarkys, BET IKI SIOL NESUTVARKE. Siandien perskabinu vel, klausiu kodel nesutvarke? atsako: jog taip taip, viska zinome, sutvarkisime ir padeda rageli. BET DAR NESPEJAU JAM VISKO PASAKYTI. Perskambinu, klausiu kodel padeda rageli, dar nebaigiau kalbeti. sako: klausau dabar. Papasakoju apie radiatoriu kuris leidzia garsus, ir nesildo, kad nuleistu ora pas kaimynus. Sako: taip taip, viska zinome. Man pasirode keista kad net nepaklause buto numerio bei adreso. Dar perskambinu - NEKELIA.

IR TAIP JAU NEBEPIRMA KARTA. buvo iskilusios problemos ir anksciau - aptarnavimas labai blogas.

PRASAU PAAISKINTI SITUACIJA.
Blogai dirbat.pas mus name maži vaikai.šiukšles po 3 menesius puna.už ka tada moket mum pinigus.darikit darba ar mes skusimes toliau.o jei ateisiu tesei pas jus su televizija tada pasoksit.tik kava geriat sedyt kabinetuose.
Laba diena, ar galiu patalpinti visus raštus į iškylusius klausimus su daugiabučio namo nekokybišku administravimu.
UAB"Priemiestis " puikiai atlieka tik vieną paslaugą iš teikiamų paslaugų : "priskaičiavimas gyventojams ir lėšų surinkimas" Pergalės g. 10 name.

Su pagarba
Juozas 2013-12-18 20:42:32

turim klausimą:ar yra dar tokia pareigybė kaip kiemsargiai? ar jie tvarko aplinką apie gyv. namus.
jau Linksmojoje g. 73; 75; namų kiemai panašūs į sąvartynus.

Norėtumėm gauti atsakymą, į šį el. pašto adresą.
pagarbiai namo gyventojai.
Kiemsargių yra, bet tuo užsiima UAB "Stebulė", Tel. (8 5) 2776946
Sovietmecio palikimas.Daug nesiplesiu...Varganas 3-tas is 10-ies.

jau Linksmojoje g. 73; 75; namų kiemai panašūs į sąvartynus.

Norėtumėm gauti atsakymą, į šį el. pašto adresą.
pagarbiai namo gyventojai.
labai blogai dirba zmones, nesuprantu uz ka gauna atlyginima
Marija Kovtun
Parko g. 43 n. 1 butas
Vilnius

Priemiestis, UAB 2012-10-09
vadovui
p. Rimvydui Ramanauskui

DĖL ELEKTROS SKYDO

Prašau patikrinti elektros skydą Parko 43 1-3 b. laiptinėje. Skydas yra naujas, įrengtas 2011 m. vasarą. Per tą laikotarpį elektra mano bute buvo dingusi jau keturis kartus ir nekada ne suveikė saugiklis. Trys kartus elektra atsirado po jungiklio (juodos rankenos) pasukimo. Š. m. spalio 6 d. grįžau namo 17 val. ir įjungiau tik 2 elektros taškus: elektros viryklės vieną komforkę ir televizorių, maždaug po penkių minučių dingo elektrą. Saugiklis nesuveikė, po jungiklio pasukimo elektra neatsirado. Pradėjau kviesti pagalbos telefonu 880020020, bet vyras, kuris atsiliepė matyt buvo girtas, kadangi trys kartus kartojau jam adresą, o nesulaukus pagalbos, paskambinau vėl ir jis (tas pats balsas) pasakė, kad nebuvo paraiškos. Tada iškviečiau pagalba telefonu 1355 - man kainavo 95 Lt, jie nupjovė po gabaliukus laidų ir prisuko iš naujo.
Aš turiu baimė, kad nebūtų gaisro, kodėl dega laidai? Manau, kad saugikliai nevykdo savo paskirties. Gali būti kad laidai iki mano būto yra sumontuoti su taisyklių pažeidimų.

Marija Kovtun, darbo tel. 2692046, mob. 8 684 29962

kvies@litrail.lt
Laba diena, negalime sulaukti elektriką, kad elektra pataisytu Pergales 16 name, buvusio Parko g.2, čia mes mokame už paslaugos iš savo pinigų, Pone Marija pagarbiai prašome suteikti tokia galimybė ir atsiusti elektriką. Iš anksto dekojame.

Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; pastatų administravimas; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
Vitaresta
Patalpų valymas

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; valymo priemonės.
UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO PASLAUGOS ATLIEKAMOS: verslo centruose, parduotuvėse, prekybos centruose, gamybos įmonėse...
Ainava
Valymo paslaugos, Tekstilinė automobilių plovykla

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai; švaros, valymo paslaugos.
Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 22 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas yra tenkinti klientų užsakymus ir suteikti tokio lygio paslaugas, kad jiems nereiktų ieškoti kitų sprendimų. Šiandien mūsų paslaugomis...
Ofnis
Profesionali valymo įranga

Adresas: Naugarduko g. 29, LT-03227 Vilnius.
Veiklos sritys: autokosmetika; automatizavimas, automatika; automobilių plovyklos; buitinė technika; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; komunalinė technika; komunalinės paslaugos; miško, sodo, vejos technika; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; pramonės įrengimai; statybos technika, įranga, nuoma; švaros, valymo paslaugos; technologinė įranga; valymo priemonės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; žemės ūkio technika.
UAB Ofnis pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba profesionalia valymo įranga, plovimo įranga, aukšto slėgio valymo įranga, komunaline technika bei valymo chemija. Pagrindinės Ofnis prekių grupės: patalpų valymo įranga, plovimo įranga, lauko teritorijų priežiūros įranga, gatvių priežiūros įranga, šlavimo...

"Eika" renkasi vietas bendrabučiams Vilniuje ir Rygoje
"Eika" renkasi vietas bendrabučiams Vilniuje ir Rygoje 04-20 15:36
Vieną bendrabutį su partneriais Kaune atidariusi nekilnojamojo turto (NT) bendrovė "Eika" šiame sektoriuje mato potencialo, todėl planuoja plėtrą.
Daliai parduotuvių dirbant per Velykas, Seime vėl inicijuojamas draudimas
Daliai parduotuvių dirbant per Velykas, Seime vėl inicijuojamas draudimas 04-20 15:30
Kai kuriems prekybos tinklams ketinant dirbti pirmąją Velykų dieną, Seimo nariai žada grįžti prie įstatymo pataisų, uždraudžiant jiems dirbti per šventes ir kai kuriais sekmadieniais.
Finansinė laisvė: jos siekiančių daugėja ir Lietuvoje
Finansinė laisvė: jos siekiančių daugėja ir Lietuvoje 04-20 14:42
Ar nebūtų puiku, jei galėtume visą dėmesį koncentruoti į tai, kaip pinigus išleisti, o ne į tai, kaip juos uždirbti?

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Pfizer 39,38 -1,25%