Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Priedai.lt, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Priedai.lt

Atsiliepimai apie Priedai.lt, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Priedai.lt, UAB

Viskas puiku preke uzsakyta Sestadieni 23 val o gauta antradieni. Viska pranese nuo a iki z. Aciu ir iki kitu sykiu. Rekomenduoju.
Pirmą kartą pasinaudojau šios parduotuvės paslauga ir gavau savo prekę ir laiku, ir kokybišką. Esu patenkinta planšetinio dėklo spalvų gama, nes vienodų spalvų dėklai jau pabodo. Pristatyta gana greitai. Esu dėkinga. Ir toliau gyvuokite.
Keista, kad tiek daug neigiamų atsiliepimų, man ši parduotuvė be priekaištų. Visada profesionaliai aptarnauja Edita parduotuvėje Vilniuje - nuoširdžiai pakonsultuoja ir, jei kas ne taip, visada esu informuojama.
Dekoju uz malonu ir gera aptarnavima. Likau patenkintas pasirinkes Priedai.lt nes turejau galimybe uzsakyti preke kurios net nebuvo pateiktame asortimente. Sioje parduotuveje gavau puikiu patarimu renkantis apsauga telefonui.
Labai kokybiškos prekės, greitas pristatymas. Dažnai naudojuosi Priedai.lt parduodamais įvairiais telefonų priedais ir niekada neteko nusivilti
Nepatarčiau naudotis šios parduotuvės paslaugomis, labai atsainiai atlieka savo įsiparegojimus, nesilaiko pristatymo terminų, neinformuoja apie pasikeitimus, galiausiai dar ir prekės spalvą reikia keisti, kadangi norimos negauna, nors užsakymą ir apmokėjimą priima.Sėkmės prekyboje!!!
Nepirkite Samsung Galaxy S9 stikliukų, parduoda brokuotus ir negrąžina pinigų
Patarčiau nepirkti apsauginių stikliukų telefono ypač s9 plius nes kokybė 0%.po pirmos dienos atsiklijavo.
Liveta Tamašauskaitė
2018-10-17 10:54:24 IP 5f4so9ds
Užsisakiau prekes, laukiau dvi savaites, nors buvo parašyta dvi trya darbo dienos.... Kurjeris atvežė po 18dienų, neėmiau siuntos nes tiesiog per ilgai ėjo, ir nusipirkau iš kitur kur pristatė pažadėtu laiku, visa laimė mokėjimo būdą pasirinkau atsiimant prekes grynais, ir lyg niekur nieko skambina kažkokia asistentė ir užsipuola mane kodėl nepasiėmiau siuntos, ir kad jiems reikės apsimokėti siuntimą, į tai kad vėlavo dvi savaites tik atsakė jog buvo užstrigusi siunta, bet čia jau ne mano problemos, galima ir pranešti vėlavimus. Pasibaisėtinas bendravimas su klientais.
Pirkau šioje parduotuvėje ne vieną kartą. Deja, daugiau nebepirksiu. Nustebino Vilniuje esančios parduotuvės darbuotojos atsainumas ir nepagarba. Užsisakiau prekę, kurią pristato per 4 -14 dienų. Kadangi už savaitės turėjau išvykti atostogų, perspėjau, kad jei sutaps prekės atvykimas, norėsiu pasiimti vėliau, jau grįžus Vilniun (užsakymą pasiimant parduotuvėj). Beatostogaujant sulaukiau skambučio, kad prekė atvyko, turiu atvažiuot pasiimt. Priminiau situaciją, kad galiu pasiimt tik už geros savaitės ir paprašiau palaikyt. Sutiko! Grįžus, iškart paskambinau, patvirtino, kad prekę man atidėjo. Bet atvažiavus atsiimt, staiga paaiškėjo, kad mano užsakymas panaikintas ir prekė jau rezervuota kažkam kitam. Jei nepasitikima pirkėjais, kam reik telefonu kalbėti viena, o elgtis visai kitaip?
Praradote pastovią klientę, priedai.lt
Apie šios parduotuves aptarnavima priekaištų neturiu, kainos irgi prieinamos, bet apie kokybe tai nieko gero pasakyti negaliu.Iphono mobiliam telefonui nusipirkome pakrovėjo laida kuris veikė tik du mėnesius, ir kai atėjau antra karta į šia parduotuvė, mums buvo paaiškinta kad pakrovėjo laidams garantijos nėra, tai mes vėl nusipirkome antra pakrovėjo laida 2017.12.27d kuris vėl nebekrauna mobilaus nepraėjus nei dviem mėnesiams.Niekam nepatariu pirkti IPhone pakrovėjo laidu nes jie tikrai nėra kokybiški ir jų tarnavimo laikas labai trumpas.Turiu visus pirkimo čekius.perkant mums buvo paaiškinta kad šie pakrautuvo laidai yra originalus, kuom aš labai abejoju
Nesiulau pirkti is sios parduotuves. Dabar suprantu, kad as apsikvailinau konkreciai...nupirkau dekla uz ju kosmine kaina 13, 99 eu - tikedamasi kokybes, ir po keliu dienu abejodama ta kokybe uzsukau pasiziureti i Aliexpress kur radau lygiai TOKI PAT!!! dekla uz 2, 60 euru!!!! Prasom nuoroda -Whyes For Xiaomi Mi A1 Case Xiaomi Mi5X Case Carbon Fiber Soft TPU ShockProof Cover Full Protector Case For Xiaomi MiA1 Mi 5X
(from AliExpress Android) As tiesiog sokiruota kaip jie mulkina zmones tas deklas susibraize po savaites ir tai buvo kaip as galvojau "kokybiska" dovana. Ner zodziu...
Užvakar įsiveržėm į Klaipėdoj esančią parduotuvę kelios minutės be 20h kada baigiasi darbo laikas. Buvome ne tik su šypsena sutikti, bet ir maloniai aptarnauti. Mergaitė, (mažytė, tamsi, vardo deja nežinome) aprodė mus dominančias prekes, padėjo išsirinkti ir maloniai mus aptarnavo nepaisant to, kad jau baigėsi jų darbo laikas ir visi nori bėgti namo. Iš parduotuvės išėjome jau keletas minučių po 20h. Į tokią pardutuvę, kur aptarnauja maloniai ir pagarbiai nepaisaint kad užeinama minutę prieš darbo pabaigą - norisi grįžti vėl ir vėl. Super. kad visur taip. Ko didžiausios sėkmės šiai mergaitei ir visam kolektyvui.
Dėkojame už siuntą, kuri atvyko greitai ir gražiai įpakuota. Reikalui esant vėl naudosimes jūsų paslaugomis. Ačiū!
Laba diena. Užsisakiau telefono taip vadinamą išmanujį dėklą. Kadangi reikia laukti 14 dienų, tai tos dienos jau praėjo, todėl liepta laukti toliau:)
Tokie atsakymai į paklausimus:
1.Jūsų užsakyta prekė yra užsakomoji ir jos atvykimo laikas yra nuo 4 iki 14 darbo dienų, šiuo metu ši prekė jau atvyksta į sandėlį. Kai tik gausime prekę iškart Jums išsiųsime.

Raktiniai žodžiai-Jau atvyksta

2.atsiprašome, mūsų papildymas pastrigo muitinėje, bandome sulaukti.
Atvyks arba šiomis dienomis, arba kitos savaitės pradžioje tiksliai.

Raktinių žodžių, , Jau atvyksta" nebėra.

Nesinori dėl tokių dalykų pyktis, tai dar lauksime.
Gal ir vartotojų teisės dėl tokių smulkmenų nelabai bus suinteresutos atlikti tyrimą. Dar palauksiu ir patikrinsiu kaip į visą šį procesą reaguos vartotojų teisės.
Sveiki. Buvau labai nepatenkintas priedai.lt komandos Vilniuje, Kalvariju gatveje isikurusios parduotuves darbu. Uzsakiau telefono dekla nes tuo momentu mano norimos spalvos nebuvo. Man pazadejo, jog dvieju savaiciu begyje bus pristatyta ir man paskambinta. Paskambino... po penkiu savaiciu. Aciu jiems, bet atvykes po savaites po skambucio - suzinojau, kad mano uzsakyta preke jau parduota. Taip, kad man asmeniskai si parduotuve prarado savo veida. Manau, ''kad per toki laikotarpi man prekes sekmingai atvyks ir is kinijos is to paties "alis" taip kad lietuviu verslui liudna.
Teko nusivilti tiek pristatymo trukme, tiek pačia preke. Pati prekė (telefono dėkliukas), buvo užsakomoji, todėl kaip ir nurodyta, laukti reikia iki 14 d.d. Bet iš tikrųjų laukti teko 27 d.d. Atvykus atsiimti, man pasakė, kad gautas netoks dėkliukas (norėjau balto, gavau skaidrų, kuris dar ir pigesnis). Sutikau paimti tik todėl, kad nebenorėjau laukti dar mėnesį kol sugebės pakeisti.
Regina Marozaite
2017-04-14 14:45:52 IP 27t9t2hk
Noriu padėkoti Jūsų firmai, gerus darbuotojus, ypač akcentuoju Editą. Bendravimas mandagus, geras, rūpestinga, ir kantrumas besąlygiškas. Ačiū Edita!
Visam Jūsų Kolektyvui -linksmų Šventų Velykų!
Su pagarba Regina.
Sveiki esu patenkintas gavau preke greitai, ačiū jums. ;)
Vakar užsakiau „Mercury” dėklą Sony Xperia X Performance telefonui. Labai apsidžiaugiau greitu prekės pristatymu, nes šiandien ją gavau. Tačiau atplėšus voką, kuriame buvo prekė, teko nusivilti, nes ne tik pati dėklo dėžutė (pakuotė), bet ir dėklas ryškiai pabraižytas ir tikrai nėra naujas. Sumokėjau visgi už naują prekę, o ne dėvėtą, ir tai ne 2 eurai, o beveik 10, todėl tikėjausi visiškai ne to. Savo internetinėje svetainėje Priedai.lt rašo, kad prieš išsiųsdami prekes gerai apžiūri. Gal nusipirkit akinius... Prisegu žemiau gautos prekės nuotraukas.
Gabija 2016-12-16 23:01:52
Užsisakiau šioje el. parduotuvėje selfie lazdą, dėl aptarnavimo nusiskundimų neturiu, buvau informuota, dėl kiekvieno veiksmo. Deja, gauta siunta nenudžiugino, buvo labai aplamdyta dėželė, atplėšta, apsitrynusi, rodos, jau prieš tai buvo išimta ir įdėta atgal. Tai labai sugadino pirmąjį įspūdį, kadangi šį daiktą norėjau padovanoti, dėl šios priežasties negalėsiu, nes pirmas vaizdas visiškai neprimena naujos selfie lazdos.
Sveiki, p. Gabija,

atsiprašome, jog taip vėlai sureagavome į Jūsų atsiliepimą, tačiau, deja, Rekvizitai.lt puslapio atsiliepimų nesekame.
Norime Jūsų paprašyti susisiekti su mumis el. paštu kokybe@priedai.lt bei patikslinti užsakymo numerį ar savo kontaktus, jog galėtume išspręsti šią problemą.

Ateity, Jūsų, o taip pat visų mūsų klientų, turint nusiskundimų dėl prekių ar aptarnavimo kokybės, mielai prašome susisiekti Priedai.lt tinklapyje nurodytais kontaktais - tik taip galėsime operatyviai reaguoti.

Edita B.
UAB Priedai.lt
Labai malonus aptarnavimas, paslaugi konsultantė.10/10. Rekomenduoju visiems. Rasit visko ko reikia!
Sveiki, p. Algirdai,

dėkojame už Jūsų komentarą.
Norime plačiau pakomentuoti Jūsų aprašytą situaciją:
Jums paskambinus mūsų bendruoju telefonu, mūsų konsultantei pasakėte, jog telefonas pilnai neįsistato dėkle. Mūsų konsultantė pasiteiravo Jūsų, gal Jūs turite galimybę nufotografuoti dėklą ir atsiųsti mums el. paštu kokybe@priedai.lt, kad galėtume tiksliai įvertinti situaciją bei operatyviai išspręsti, t.y. taupant Jūsų brangų laiką pakeisti dėklą (nustačius jeigu tai yra brokas), nes Jūs galimybės atvykti į vieną iš mūsų parduotuvių Vilniuje arba Kaune neturite galimybės.

Jūs atsisakėte fotografuoti, nors mūsų konsultantė Jums maloniai paaiškino, kad, kaip jau minėjome aukščiau, tai padėtų tiesiog greičiau nustatyti, gal dėklas tikrai brokuotas, gal užsakytas ne tas modelis. Tuomet, konsultantė paprašė Jūsų atsiųsti paštu mums pačią prekę paštu ir informavo apie grąžinimo taisykles (kurios taip pat pateiktos mūsų el. parduotuvės puslapyje), kad esant brokui, mes grąžiname pinigus už Jūsų pašto patirtas išlaidas ir atsiunčiame naują tinkamos kokybės prekę (arba Jums pageidaujant grąžiname pinigus ir už patį dėklą), o nenustačius broko ar nesant mūsų klaidos (pvz.: Jūs užsakėte tiesiog ne tą modelį), tuomet pašto išlaidų mes nekompensuojame, t.y. apmokėti teks Jums.

Jūs padėjote telefono ragelį taip nutraukdami mūsų konsultantės pastangas Jums padėti. Taip pat verta paminėti, kad šiai dienai mes iš Jūsų negavome nei pačio dėklo, nei nuotraukų.

Be to norime pabrėžti, jog trečiųjų šalių puslapiuose nesilankome, o šį Jūsų komentarą pastebėjome atsitiktinai, todėl negalėjome operatyviai atsakyti.
Kaip ir teigiame mūsų el. parduotuvės puslapyje, visada laukiame visų klientų atsiliepimų apie aptarnavimo ir prekių kokybę mūsų el. paštu: kokybe@priedai.lt

Taip pat esame pasiruošę padėti kilus klausimams ir bendruoju mūsų el. paštu info@priedai.lt bei nurodytais telefonų numeriais.

Marijus P.
UAB Priedai.lt
Esu pasipiktines prekes kokybe. Uzsakiau telefono dekla Motorola Nexsus 6. Telefonas pilnai neisistato, sokteli lauk uzdengdamas reguluojamus klavisus. Ymone teigia, kad patikrina prekes, tai neteisybe. Ant deklo pakuotes uzrasas piestuku LG teigia ka kitka. Juokingiausia, kad pakeisti preke teks ilgai ir nubodziai, teks siusti nuotraukas, filmuka kaip neteisingai isistato telefonas. Konsultantas bandys teigti, kad nemokame istatyti telefono. Juokas ima. Grazinimo taisyklese pasakyta, kad neyrodzius broko uz siuntima mokesite patys. Parasysiu ir i Vartotoju Teises Inspekcija, o jus klijentai bukite budrus. Su pagarba Algirdas.
Arturas Stankevicius
2016-07-02 14:35:29 IP 5f4sodcv
Siandien gavau siuntini. Viskas gerai kaip nuotraukose, esu labai patenkintas ir pirksiu dar kart.
Aciu.
sia savaite buvau uzsukus i kauno parduotuve, buvau maloniai sutikta greitai mane aptarnavo. Nepalyginsi su mobilia linia nes Kaune nera jokios parduotuves kur normaliai viskas butu vietoj ko man reikejo. Siaip labai patiko

Mobile Technics
GSMarena.lt

Adresas: Gedimino pr. 45-4, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Prekiaujame mobiliaisiais telefonais mažiausiomis kainomis Lietuvoje. GSMarena.lt siūlo platų mobiliųjų telefonų pasirinkimą. GSMarena.lt užtikrina savo klientams mažiausias kainas bei didžiausią prekių asortimentą. Mūsų prekybos salonai yra didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje ir Kaune. Prekybos salonas...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Adresas: V. Krėvės pr. 82B-22, LT-50385 Kaunas.

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

Konstitucinis Teismas atsisakė priimti individualų skundą dėl karantino
Konstitucinis Teismas atsisakė priimti individualų skundą dėl karantino 07-05 18:07
Konstitucinis Teismas atsisakė nagrinėti individualų skundą dėl Vyriausybės įvestų judėjimo apribojimų karantino metu.
Paryžiaus Luvras vėl atveria duris
Paryžiaus Luvras vėl atveria duris 07-05 12:33
Paryžiaus Luvras – gausiausiai lankomas pasaulio muziejus – pirmadienį vėl atvers duris, tačiau dėl koronaviruso galios tam tikri apribojimai, o ir kai kurios komplekso dalys bus uždarytos...
Per parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai
Per parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai 07-05 11:22
Per praėjusią parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai, bendras skaičius išaugo iki 1.836, sekmadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%