VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės UAB "Prewise" paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės Prewise, UAB paskelbti pranešimai ir naujienos

„Prewise“: įmonės darbuotojus moko pasitelkdamos pažangiausius e-mokymų sprendimus
2019-05-22 15:43

Nuo instrukcijų, kaip elgtis banko apiplėšimo metu, iki e-mokymų apie įmonės vertybes: per 15 metų interaktyvaus turinio kūrėjai „Prewise“ sukūrė daugiau nei 1000 įvairių e-mokymų sprendimų.

„Prewise“ buvo įkurta 2004 m. kaip suomiško kapitalo įmonė. Viena pirmųjų „Prewise“ klientų tapo bendrovė „Nokia“, ieškojusi aukšto lygio interaktyvių sprendimų ir aptarnavimo standarto. Darbas su pasauline įmone padėjo jaunai kompanijai įgyti gerosios „know-how“ ir svarbios patirties kuriant interaktyvų turinį.

Prieš penketą metų „Prewise“ atsiskyrė nuo suomių įmonių grupės ir sėkmingai veikia savarankiškai. Vienas didžiausių bendrovės įvertinimų – įgytas megakoncerno „Siemens AG“ pasitikėjimas: jau keletą metų „Prewise“ yra patikimas šios kompanijos partneris. Projektų netrūksta ir Lietuvoje: „Veiklos pradžioje tekdavo įmones pirmiausia supažindinti su e-mokymų koncepcija, tačiau jau senokai to nebeprireikia.

Maža to – daugėja kompanijų, ieškančių pažangių, išskirtinių, naujausių, būtent jiems pritaikytų e-mokymų sprendimų savo darbuotojams“, – kalba Rita Klybė, „Prewise“ vadovė. Pasak jos, lietuviai ne tik neatsilieka nuo pasaulyje vyraujančių tendencijų, bet ir aktyviai eina į priekį, ieško inovatyvių kelių bei pažangių sprendimų. Ir tai suprantama – tyrimais įrodyta, kad naujų technologinių sprendimų naudojimas įmonių procesuose teigiamai veikia darbuotojų efektyvumą ir produktyvumą.

Nebeužtenka vien gražaus vaizdo

Bendrąja prasme e-mokymai yra bet kokia mokomoji medžiaga, pateikta elektroniniu formatu. Šiuolaikinės galimybės leidžia e-mokymus paversti įdomiu, motyvuojančiu, individualizuotu turiniu. Pasitelkiant įvairias raiškos formas net ir sudėtingus dalykus įmanoma perteikti suprantamai, atsižvelgiant ir į žmones, kurie mokysis, ir į bendrą kompanijos politiką.

„Mes e-mokymus suprantame kaip galimybę žinias perteikti konkrečiai žmonių grupei priimtiniausia forma ir priemonėmis. Dabartinėmis technologijomis galima išgrynintas žinias pateikti įdomiai, panaudojant garsą, vaizdą, interaktyvumą, įtraukiančias istorijas, simuliacijas. Toks turinys žmogui ne tik padeda įsisavinti medžiagą, bet ir motyvuoja“, – dėsto R. Klybė.

Anot jos, įsitraukimas labai svarbu: šiandieniniam vartotojui jau nebeužtenka vien gražaus vaizdo, tad įmonės pageidauja maksimaliai individualizuotų, tikslinės auditorijos ir įmonės poreikius atitinkančių mokymų.

Mokytis ir išmokti ypač padeda žaidybiniai elementai, todėl e-mokymuose jie naudojami dažnai. Kaip vieną efektyviausių žaidybos integravimo atvejų R. Klybė mini „Prewise“ projektą su Utenos A. ir M. Miškinių viešąja biblioteka. Sukurtas edukacinis kompiuterinis žaidimas bei speciali mokytis motyvuojanti metodika skatina vaikus susidomėti bendrojo ugdymo mokyklos programa, siekti gerų mokymosi rezultatų, be to, aktyvina bendradarbiavimą su mokytojais, nes šie vertina edukacinio žaidimo metu įgytas žinias ir paskatina vaikus. Šia kompanijos kurta metodika vėliau pasinaudojo daugybė Lietuvos mokyklų.

Nereikia didelių pradinių investicijų

„Prewise“ kuria e-mokymus pagal bet kokį įmonės pateiktą turinį – nuo darbų saugos mokymų gamybinėje įmonėje iki sudėtingų pinigų plovimo prevencijos mokymų bankų darbuotojams.

Vienas sudėtingesnių netradicinių projektų vykdytas su bendrove „Western Union“ – mokymai apie kompanijos vertybes. 5 dalių mokymo ciklas apėmė ne tik teoriją, bet ir įtraukė darbuotoją kurti sprendimus, mąstyti apie situacijas, daryti išvadas ir visa tai vėliau aptarti su vadovu.

R. Klybė įsitikinusi, kad gyvas pokalbis tam tikrose mokymų temose būtinas, tačiau elektroninis formatas leidžia efektyviau jam pasiruošti, perteikti esminius dalykus bei sutaupyti kaštus, ypač, jei darbuotojai išsiskirstę po padalinius arba jų kaita didelė.

Pašnekovė sako, kad nors Lietuvoje apie e-mokymus žinoma daug, tačiau potencialo šioje rinkoje tikrai yra. „Neretai nuogąstaujama, kad tai labai brangu, tačiau išties nusprendusiai skaitmenizuotis įmonei didelių pradinių investicijų nereikia. Galima pradėti nuo nesudėtingo pilotinio projekto: darbų saugos, klientų aptarnavimo standarto, naujų darbuotojų mokymų, o įsitikinus atnešama nauda, judėti toliau“, – mitą, kad e-mokymų pradžia finansiškai skausminga, paneigia „Prewise“ vadovė.

Turint gerą idėją, puikų rezultatą galima pasiekti net ir visiškai paprastomis priemonėmis: vienas nebrangių, bet tobulai pavykusių bendrovės projektų buvo banko užsakymu kurti mokymai apie darbuotojų veiksmus apiplėšimo metu. Mokymų medžiaga paruošta įtraukiant pačius darbuotojus – jie vaidino įvairias situacijas, vėliau nuotraukos sukomponuotos į intriguojantį e-mokymą, įtraukiant atitinkamą garsinį foną, žaidimo elementus. Puikūs bendrovės darbuotojų atsiliepimai pasiekė net bankų asociaciją, tad vėliau šiuo e-mokymu pasinaudojo ir kiti bankai.

Interaktyviai galima perteikti bet kokią kompanijos žinutę, kurią norima iškomunikuoti savo darbuotojams – tai gali būti ne tik mokomoji medžiaga, bet ir pranešimas apie svarbų įvykį bendrovės gyvenime, tarkime, planuojamą įsigijimą ar susijungimą. Tad interaktyvus turinys gali tapti tiesiog įrankiu, padedančiu efektyviai ir nuosekliai komunikuoti organizacijos viduje.Plačiau: https://www.vz.lt/paslaugos/2019/04/03/1845/prewise-imones-darbuotojus-moko-pasitelkdamos-pazangiausius-e-mokymu-sprendimus#ixzz5oemzzTjc

Kiti PREWISE pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Taip pat rekomenduojame

Kilobaitas
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Savanorių pr. 213, LT-50182 Kaunas.
Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...
VARLE
VARLE.LT

Adresas: Ukmergės g. 241, LT-07160 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
KAI REIKIA KAINOS IR PATARIMO VARLE.LT – užsakomųjų parduotuvėlių tinklas, kuriose galima užsisakyti ir atsiimti didžiumą kompiuterinės ir buitinės technikos prekių už internetinę kainą. Mes esame tarsi tarpinis variantas tarp didelių prekybos centrų ir internetinių parduotuvių. VARLĖS dirba su didžiaisiais...
MK TRADE LT
RDE.LT | Internetinė parduotuvė

Adresas: S. Konarskio g. 2-99, LT-03122 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Internetinė parduotuvė www.rde.lt – vieno iš didžiausių Latvijoje prekybos tinklo „RD Electronics“ atstovas Lietuvoje. Prekiaujame populiariausių prekės ženklų kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais, stambiąja ir smulkiąja buitine technika. RDE.LT yra oficialus 250 gamintojų atstovas, todėl savo klientams galime...
DIRECTO
Adresas: J. Balčikonio g. 9, LT-08318 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...
Pigu
Pigu.lt

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; baldai (prekyba); buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kosmetika, parfumerija; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Po nuoseklių pasiruošimo darbų, visuomenei internetinė parduotuvė Pigu.lt pristatyta jau 2008-aisiais. 2009-aisiais Pigu.lt pirkėjų pripažinta geriausia interneto parduotuve Lietuvoje, 2012 m. paskelbta, kaip sparčiausiai augusi įmonė Vilniaus apskrityje ir apdovanota...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai
Jau galite sužinoti ar statybos įmonėse dirba Statybininko korteles turintys darbininkai 06-20 19:05
Nuo šiol mūsų portale galėsite ne tik rasti informaciją apie statybos sektoriaus įmonių apyvartą, vidutinį atlyginimą ar darbuotojų skaičių, bet ir sužinoti ar įmonėje dirba darbininkai su...
Nustatė vaistų rūšis, kurios didina riziką susirgti demencija
Nustatė vaistų rūšis, kurios didina riziką susirgti demencija 06-25 19:22
Na, pirmiausia neišsigąskite, net jeigu naudojate antidepresantus — jie yra įvardijami tarp vaistų, kuriuos ilgainiui vartojant gali išsivystyti silpnaprotystė. Britų mokslininkai, ilgai ieškoję...
Gruzijos viešbučiai rusų atsiveš autobusais
Gruzijos viešbučiai rusų atsiveš autobusais 06-25 17:55
Rusijai nuo liepos 8 d. uždraudus skrydžius į Gruziją, Gruzijos viešbučių ir restoranų asociacijos vadovas Shalva Alaverdashvili siūlo iš Baku, Jerevano ir Turkijos Trabzono oro uostų paleisti...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kur atostogausite šią vasarą?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Western Digital 41,03 +2,47%
Twitter 35,58 +1,60%
Colgate-Palmolive 73,97 +1,40%
Oracle 56,74 +1,10%
Nokia 5,04 -2,33%
FedEx 160,90 -2,69%
Kraft Heinz Co 30,52 -3,05%
Harley-Davidson 35,30 -3,66%

Žaliavų kainos pasaulyje

Ryžiai 409,00 -0,97%
Cukrus 0,58 -1,69%
Sidabras 14,66 -2,66%
Kava 2,66 -0,37%
Benzinas 1,92 -5,88%
Varis 6017,90 -6,53%
Anglis 82,32 -5,13%
Nafta 57,43 +1,38%