Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kavinuko prekyba, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kavinuko prekyba

Atsiliepimai apie Kavinuko prekyba, UAB

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Kavinuko prekyba, UAB

Nupirkau "Kalėdinė" malta kava, ARABIKA. Paragavus šlykštesnio skonio turbūt gyvenime nesu ragavus, o dar norėjau nešti dovanų, būčiau tik gėdos turėjus. Skaitau čia atsiliepimus dabar, tai įspūdžio gero nesusidariau, gaila, kad iš savo klaidų teko pasimokyt. Gyvenime jų produkcijos nebepirksiu, nusivyliau visiškai. Žmonės būkite atidūs prieš perkant.
Viena blogiausų įmonių (jei ne pati blogiausia) su kuria teko susidurti, darbuotojams nuolatos pučiama migla į akis, nesilaikoma duoto žodžio. Darbuotojai turi maldauti to kas buvo susitartą ir kas ankščiau įtakojo sprendimą pradėti dirbti įmonėje. Kai kurie darbuotojai bijo nešti atostogų prašymą nes nenori sulaukti komentarų tirados kodėl negali eiti, o jeigu ir atostogauja, nėra jokių garantijų, kad nebus iškviesti į darbą dėl "nepabaigtų darbų". Į darbuotojų tobulėjimą visiškai neinvestuojama, kai kurie dirba virš 10 metų vadyboje ir neturėjo jokių mokymų apie produkciją ar šiaip vadybinio darbo smulkmenas. Įmonės vadovai beveik nesirūpina darbuotojų gerove ir elgiais būtent taip, kad atsirastu tokie komentarai apie įmonę.
nusprendžiau atsigerti GURMANS šokoladinio skonio aromatinės kavos iš 125g. pakelio. Lot: 0067501. Deja.... bjauresnio supelijusios kavos skonio neteko gyvenime ragauti. Geri neįmanoma. Siūlau paragauti ir patiems.
Laba diena, vakar teko kalbetis su atstove Ieva del darbo.Sedejom PC EUROPA vestibiuly, pries mane dvi barmenes vaipesi i akis, mete replikas, tas cirkas tesesi Ievai uz nugaros viso pokalbio metu.Nusipirkau kavos issinesimui, barmene bande buti mandagi, skanaus burbtelejo.Darykit isvadas, kulturinkit kolektyva.
O štai aš noriu pasidalinti iš dalies sugadinta gimtadienio švente. Toje pačioje Presto kavinėje "Akropolis" užsakiau gimtadieniui tortą. Buvau informuota, kad atsiimti turiu vėliau nei 13 val. Priėmusi užsakymą mergina užsirašė mano telefono nr. jei kažkas keistūsi, kad būtų su kuo susisiekti. (Normalu)
Sutartą dieną ateinu atsiimti torto. Beje, savo gimtadienio dieną. Padavėja žiūri į mane abejingu žvilgsniu ir sako nėra jokio torto, jūs neatėjot iki 15 val., o virtuvė išėjo namo. Bet, kad man niekas nė žodžiu neužsiminė, kad turiu ateiti iki 15 val., be to, juk turėjo mano telefono numerį... Baisiai apmaudu, kad šventinė nuotaika buvo sugadinta. Padavėja net nesugebėjo išlementi "atsiprašau", ale ne jų tai problemos eik iš kur atėjusi. Matyt, kad aptarnavimo kultūra ir požiūris į klientą nėra pats svarbiausias šioje įstaigoje.
Su tokiu aptarnavimu linkiu tik kuo greičiau užsidaryti. Tikiuosi niekam daugiau tokia situacija nepasikartos. Nemalonu.
Ne per seniausiai, penktadienio vakarą teko apsilankyti Presto kavinėje Akropolyje, Vilniuje, prie Pegaso knygyno. Likau šokiruota ten susiklosčiusia vakaro situacija. Viena padavėja (kiek vėliau išaiškėjo, kad ji kavinės administratorė!) išėjo iš darbo visa valanda anksčiau ir paliko dirbti vieną padavėją. Mergina pradžioj tvarkėsi puikiai iki 21:30h kuomet atėjo pati kavinės DIREKTORĖ su būriu draugų švęsti gimtadienio! Nors ir pamačiusi, kad kavinėje liko tik viena padavėja ir puikiai žinodama, kad kavinės darbo laikas yra iki 22:00h, ji vis tiek liko ten švęsti. Likau apstulbinta tokio reginio, kuomet darbdavys be jokios sąžinės graužaties šokdino vargšę padavėją, kuri ir be jų dar turėjo kelis staliukus aptarnauti. Nežinau kaip ten viskas baigėsi, nes tvarkingai pavalgiusi ir susimokėjusi laiku išėjau iš kavinės (apie 21:45h), kai tuo metu direktorė su draugais dar tik mėgavosi karšta kava su brendžiu. Ir labai tikiuosi, kad ten dirbusi mergina priėjo teisingas išvadas ir išėjo iš darbo, kuriame pats darbdavys šitaip "nesiskaito" su savo darbuotojais.
Labai nemalonus administratores bendravimas telefonu. Tokia kompanija ir taip nemaloniai bendrauja.

Oliveris
Biuro ir mokyklinės prekės

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: biuro įranga; dovanos; gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; interneto parduotuvės; kanceliarijos prekės; kava, arbata; kompiuteriai ir programinė įranga; konditerija, saldumynai; maisto produktai; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; vaikų prekės; valymo priemonės.
Oliver.lt - el. parduotuvė, kuri padeda lengviau įveikti sunkumus aptarnaujant biurą būtiniausiomis priemonėmis - kanceliarinėmis prekėmis, konferencijų technika ir įranga, maisto prekėmis, buities ir elektronikos prietaisais. Jokio vargo: nereikia ieškoti prekių skirtingose parduotuvėse - užtenka kelių mygtukų...
Coffee Address
Kava, kavos aparatų nuoma ir aptarnavimas

Adresas: Mindaugo g. 42, LT-03210 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (nealkoholiniai); kava, arbata; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto produktai; pardavimo automatai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Mes, „Coffee Address“, esame kavos įmonė, kurios misija – paprasta ir aiški: pasiūlyti jums tokį kavos puodelį biure ar išsinešti, kokį patys norėtume gerti. Coffee Address, UAB Karštų ir šaltų gėrimų, užkandžių prekybos automatų eksploatacija privačiose įmonėse ir viešose vietose. Kavos paslauga biurams: kavos...
Ambertonas
Adresas: Taikos pr. 98, LT-51176 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; higienos reikmenys; importas; indai, valgymo įrankiai; interjero apdailos medžiagos; kava, arbata; konditerija, saldumynai; kosmetika, parfumerija; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; maisto produktai; popierius, jo gaminiai; trąšos; ūkio prekės.
"AMBERTONAS" - didmeninės prekybos įmonė savo veiklą pradėjo 1995 metais. Nuosekliai augant įmonei, bendradarbiaujant su vis platesniu partnerių ratu, didėjo prekių asortimentas, prekybos apimtys ir pardavimai, susiformavo efektyvi pristatymo ir logistikos sistema: didmeninė prekyba higienos prekėmis ir reikmenimis...

V. Zelenskis nepriėmė premjero O. Hončaruko atsistatydinimo
V. Zelenskis nepriėmė premjero O. Hončaruko atsistatydinimo 01-17 20:23
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis penktadienį nesutiko patenkinti savo premjero atsistatydinimo prašymo ir teigė norintis suteikti Oleksijui Hončarukui "antrą šansą".
D. Trumpą per teismą Senate gins garsenybių advokatas A. Dershowitzas
D. Trumpą per teismą Senate gins garsenybių advokatas A. Dershowitzas 01-17 19:23
Garsiausias JAV įžymybių advokatas Alanas Dershowitzas penktadienį pareiškė, kad dirbs prezidentą Donaldą Trumpą ginsiančioje teisininkų komandoje per apkaltos teismą Senate.
"Fiat Chrysler" ir "Foxconn" derasi dėl bendros elektromobilių gamybos įmonės įkūrimo 01-17 18:57
Italijos ir JAV automobilių koncernas "Fiat Chrysler Automobiles" (FCA) bei didžiausia pasaulyje elektronikos gamintoja, Taivano grupė "Foxconn Technology Group", derasi dėl bendros įmonės...

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Citigroup 81,00 -0,30%