Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Prekysta, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Prekysta

Atsiliepimai apie Prekysta, MB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Prekysta, MB

Mb prekysta pakeite imones "vadova" bei imones pavadinima, dabar ji mb "regasa" ir toliau iesko auku. Neuzkibkit.
Rašau šį atsiliepima, nes esu nukentėjusi nuo šios “kontoros”. Labai mažai tikimybės, kad tai pamatys ateities darbuotojai, bet gal kažkam atversim akis ir nepasimaus, kaip pasimovėme mes. Kaip eina suprasti, visi rašyti komentarai yra iš nukentėjusiú darbuotojú. Visú pirma- įdarbinimo pradžioj meluojamas atlyginimas dvigubai skyrėsi nuo gauto realaus atlyginimo. (Algos dydį taip pat galite matyti rekvizitú skiltyje). Kas vyksta šios įmonės viduje ir kokios pasakos yra sekamos visiškai puikiai matantiems klientams- sunku net nupasakot! Jau pasikartosiu- save vadinanti įmonės “derektorė” sugeba tik žmonėms meluoti apie akiú ligas, jiems išrašomus akinius. Ši įmone prisidengia save kitu įmonės vardu, todėl klientai, priimantys šià įmonę, net nenutuokia, apie esamú darbuotojû “derektoriû” kompetencijà, kurios tiesiog nėra. Esamû darbuotojû šantažavimas, melagystės, mokesčiú slėpimas, juodoji buhalterija tik dalis, kad vyksta kontoros viduje. Išėjus iš darbo, vienintelis būdas “išsimušti” algà, tebuvo kreiptis į du įmonės vadovus (taip yra jie du, bet iki galo neiaišku, kokià funkcijà kiekvienas atlieka. VIENO VADOVO PAVARDĖ IKI ŠIOL NĖRA ŽINOMA) ir pradėti reikalus su inspekcijomis.
Tiesiog, būkime budrūs! Nes apgavikú bei supuvusiú žmoniú yra pilna.
Tikiuosi šie komentarai, atvers akis norintiems įsidarbinti į šią įmonę.
Ne įmonė, o košmaras.
Apgaudinėja ir darbuotojus ir potencialius klientus/pacientus.
Žmonėm įbrukamos nekokybiškos, netinkamai ir aplaidžiai parinktos prekės. Regėjimą nustatinėja specialistai neturintys nei med. išsilavinimo, nei licenzijų. Žmonės perka katę maiše.
Kalbant apie VADOVYBĘ, įmonėje neaišku nei kiek vadovų, nei ka jie veikia, nei žino kaip reikia vairuoti šios įmonės, vairą'
Darbuotojų kaita milžiniška, nes niekas neišdirba, tokioje įtampoje. Direktorės pareigų neišmanymas, nesiskaitymas su darbuotojais, keiksmažodžiai ir tiesioginis menkinimas darbuotojų, neoprgarįsti kaltinimai, bei ĮŽEIDINĖJIMAI, viršvalandziai, neskaidrūs (nepilni) atsiskaitymai.
Atėjus į darbo pokalbį žadama alga ir darbo sąlygos pasilenkė su realybe. Atlyginimas vokelyje. Atlyginimą šioje įmonėje reikia issimušinėti patiems. Per išdirbtą laiką nei karto nebuvo tiksliai paskaičiuotas atlyginimas. Vis pažadai išsiaiškinsim. Pranešiu. Pažiuresiu. Ir taip ateina kitas mėnesis ir vel viskas taip pat.
Darbuotojų kompetencija nulinė. Darbas be licencijų. Darbuotojai paruosiami per savaitę. Žmonėms ibrukami akiniai net tada kai jų dar nereikia. Pasibaisetina
Direktorės kompetencija taip pat nulinė. Nežino nei koks minimalus atlyginimas Lietuvoje, nei kaip skaičiuojasi atostoginiai ar biuleteniai.
Ataku skambučiai nuolatiniai po darbo. Skambina po 14 kartu, jeigu neprisiskambina skambineja iš kitų telefonų. Leidžia sau skambinti ir 21.00 ir 23.00 val. Be jokios rimtos priežasties. Gėdos jokios. Nuolat kelia taip darbuotojų intrigas, pasakoja apie kolegas nebūtus dalykus. Išėjus iš darbo kolegėms pagrasino susidorojimu. Direktorė susipykusi su valdžia jau pasakoja darbuotojams kokie čia įmonėje a*******i. Klausimas tada kaip pasitikėti ir dirbti.
Apibendrinus - darbintis - nerekomenduoju.
Artūras 2019-06-11 16:12:39
Patikrino akis buvo 3, 0 ir 3, 5 o pagamino visai ka kita ir nesulaukiu jokio atsakymo duosiu i vartotuoju teisias
Dėmesio! Būkite atsargūs jei nenorite likti apgauti. Imonė vykdo akių patikras be licenziju apmokyti buitiškai dirba važinėdami į imones, miestus ir kaimus. Imonės " Vadovai" aukščiausio lygio a*******i. Melas nuo pirmojo darbo pokalbio iki kiekvienos darbo užduoties.Melas ir pažadai apie darbo eigą, valandu, viršvalandžiu atlygį procentus už pardavimus ir darbo našumą. Realybė yra kitokia. Geriausiu atveju ką gausite, tai minimuma ir tas pats vokelyje, taip pat kaip ir mano, bei kolegių žadėtas "oficialus atlyginimas" Apgailėtina ir pikta tokiu imonių teikiamomis paslaugomis ir darbuotoju mulkinimu.Tiesa ankščiau ar vėliau išlenda ir tokias imones reikia viešinti jog kuo mažiau nukentėjusiųjų žmonių!
Pasirodo as ne vienas, kuris panoro parasyti atsiliepima :) Is tiesu, labai faini ir zmones ir specialistai. Jeigu trumpai, tai viskas OK !
Gavau akinius! Esu labai labai patenkinta! Aciu darbuotojams, kurie puikiai ismano savo darba!
Šiandien gavau akinius, likau labai patenkinta, ! Nors įmonė neseniai įkurta, tad labai bijojau užsisakyti, bet lūkesčius atitiko! Darbuotojai labai kompetetingi, puikiai paruošti darbui! Ačiū labai!

Madaris
Adresas: Mockaičių k. 9, Mockaičiai, LT-96260 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; daržininkystė, sodininkystė; gėlės ir dekoratyviniai augalai; interjero apdailos medžiagos; inžineriniai tinklai ir sistemos; kelių tiesimas, remontas, tiltai; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB „Madaris“ įkurta 2008 metais. Įmonėje dirba tik patyrę atestuoti specialistai ir mechanizatoriai. Madaris įsikūrusi Klaipėdoje, bet paslaugas teikia visame vakarų Lietuvos regione. Dirbame su europiniais ir privačių investuotojų objektais. Atliekame paruošiamuosius statybos ir aplinkos tvarkymo darbus. Turime...
Emolus
Activit organinės trašos | Hecht sodo technika

Adresas: A. Stulginskio g. 41A, LT-48313 Kaunas.
Veiklos sritys: trąšos; chemijos pramonė, gaminiai; darbo apranga; daržininkystė, sodininkystė; gėlės ir dekoratyviniai augalai; interneto parduotuvės; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; miško, sodo, vejos technika; statybos technika, įranga, nuoma; ūkio prekės.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba sodo bei daržo prekėmis, pagrindinė “Emolus” firmos veikla. Esame ekologiškų organinių trąšų Activit importuotojai ir atstovai Lietuvoje. Taip pat oficialūs Čekų kompanijos prekinio ženklo Hecht atstovai Lietuvoje. “EMOLUS” VEIKLOS KRYPTYS DIDMENINĖ, MAŽMENINĖ PREKYBA TRĄŠOMIS...
Emivela
Adresas: Sodų g. 23, Tartoko k., LT-17127 Šalčininkų r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; gamyba; gėlės ir dekoratyviniai augalai.
UAB „Emivela“ nuo 2010 m. verčiasi vėlinių (kapų) žvakių ir įdėklų gamyba bei prekybą. Siekdami patenkinti savo pirkėjų lūkesčius, kiekvienais veiklos metais praplėsdavome siūlomų žvakių bei kitų prekių asortimentą. Atsižvelgdami į labai didelę dirbtinių gėlių paklausą mūsų regiono rinkoje, siūlomų prekių...
Dorovalė
Laidojimo paslaugos, kremavimas, reikmenys

Adresas: Partizanų g. 19, LT-49477 Kaunas.
Veiklos sritys: laidojimo paslaugos, kremavimas; gėlės ir dekoratyviniai augalai; religinės organizacijos; renginių organizavimas.
Dorovalė, UAB laidojimo paslaugas teikianti įmonė. Visos laidojimo paslaugos Kaune, laidojimo reikmenys bei kremavimo paslaugos. Šarvojimas, šarvojimo salės, šarvojimo salių nuoma Kaune, šarvojimo salė Partizanų g. 19 Kaune ĮMONĖ TEIKIANTI ŠIAS LAIDOJIMO PASLAUGAS: Pensininkų, invalidų, socialiai remtinų asmenų...
Aplinkos paslaugos
Želda.lt

Adresas: Lazūnų g. 32, LT-50140 Kaunas.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; daržininkystė, sodininkystė; gėlės ir dekoratyviniai augalai; inžineriniai tinklai ir sistemos.
UAB “Aplinkos paslaugos” jau daugiau nei 10 metų patirties apželdinimo srityje turinti komanda, kuri kiekvienais metais išsikelia naujus tikslus tam, kad tobulėtų. Idėjos, išskirtinumas ir inovacijos yra tai, ko mes siekiame kiekviename savo įgyvendintame projekte. Pasirūpinsime Jūsų aplinka nuo pat reljefo...

Vartotojų pasitikėjimo rodiklis rugsėjį padidėjo 2 punktais
Vartotojų pasitikėjimo rodiklis rugsėjį padidėjo 2 punktais 09-28 13:15
Vartotojų pasitikėjimo rodiklis rugsėjį, palyginti su rugpjūčiu, padidėjo dviem procentiniais punktais iki nulio, pranešė Statistikos departamentas. Per metus – rugsėjį, palyginti su praėjusių...
Armėnija ir Azerbaidžanas vėl apsikeitė ugnimi, pranešama apie naujas aukas
Armėnija ir Azerbaidžanas vėl apsikeitė ugnimi, pranešama apie naujas aukas 09-28 12:59
Armėnijos ir Azerbaidžano ginkluotosios pajėgos pirmadienį, jau antrą dieną iš eilės, apsikeitė ugnimi dėl vėl atsinaujinusio Kalnų Karabacho teritorinio ginčo. Abi pusės kaltina viena kitą...
"Siemens" padalinio debiutas biržoje – su nusivylimu
"Siemens" padalinio debiutas biržoje – su nusivylimu 09-28 12:55
Pirmadienį biržoje debiutavo "Siemens" koncerno padalinys "Siemens Energy", kurio įvertis biržoje iškart sumenko.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Auksas 1968,63 +6,61%