Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Be kredito, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Be kredito

Atsiliepimai apie Be kredito, UAB

Įsigykite be kredito, naudokitės jau dabar!
Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Be kredito, UAB

Iš jūsų esu įsigijusi 9 prekes.Esu jomis patenkita.Vadybininkės malonios, mandagios.Tik savitarnoj dažnokai būna klaidų.Ir dar būtų šaunu, kad būtų galima matyti surinktus virtualius eurus, nes dabar reikia skambinėti...
Labai patinka jusu paslaugos man rekomenduociau visiem jus.
Patinka kad prekes galima įsigyti net su bloga kredito istorija, laikai keičiasi, bet bankai į tai neatsižvelgia. Įsigijau prekę, išsimokėjau, labai džiaugiuosi.
Puiki parduotuvė, vertinu 100 balų, man patinka pas jus pirkti
Labai esu patenkinta siomis paslaugomis
REKOMENDUOJU ❤️IR BŪTINAI KREIPSIUOS JEI DAR KAŽKĄ NORĖSIU ĮSIGYTI. AČIŪ JŪSŲ ĮMONEI
Patogu, svarbiausia, kad nereikia jokio banko šiai paslaugai gauti, malonus ir atsakingi darbuotojai.Ačiū.Jums.
Viskas labai puiku, rekomenduoju tikrai ❤️ Aš dar būtinai pasinaudosiu paslaugomis.
Labai gera kompanija viskas puiku nebuvo niekada jokiu problemų grysiu dar ne kartą ☺
Be kredito įmone esu labai patenkinta. ????Malonus aptarnavimas ir prekės labai kokybiškos. AČIŪ jums.
Gera, patikima imone, kokybiskos prekes.
Be kredito, imone patiko todel kad galiu isigyti norima preke, moketi dalimis, ar bet kada isigyti preke sumokant likusią suma is karto
Esame labai patenkinti
Esame šimta procentu patenkinti jūsų paslaugomis.Ačiu jums.
jolanta vasiliauskiene
2021-04-27 15:24:42 IP 4cqubeid
labai patikima, patogu, svarbiausia, kad nereikia jokio banko siai paslaugai gauti.malonus ir atsakingi darbuotojai.aciu Jums, , be kredito komanda, ,
Ačiū jums. Esu labai patenkinta. Prekės kokybiškos. Patogus atsiskaitymas. Malonus bendravimas.
Laba diena. Esu labai patenkinta jūsų paslaugomis. Prekės kokybiškos ir atitinka mano lūkesčius. Ateityje naudosiuosi jūsų paslaugomis, nes planuoju įsigyti indaplovę. Ačiū jums.
Labai esu patenkintas jūsų paslaugomis 100%
Labai esu patenkinta Jusu paslauga.
Viskas kaip ir puiku bet yra ir minusu, užsakiau norima daigta, sumokejau avansa, beliko sulaukti prekes, taip jau gavos kad namie nebūvo interneto kad pasiteiraut savaitei praėjus apie prekes pristatymo diena bei laika, tad pralaukus prekes apie savaite pats jiems paskambinau ir staigmena: užsakius preke spalva ir t.t paaiškėjo kad prekes nėra sandėlyje ir užsakymas neruošiamas ir beveik savaite laukiau neaišku ko, paklausus kaip taip nutiko buvo atsakyta jog prekes nėra sandelyje ir informavo tik el paštu (interneto juk neturejau), keista kad nutikus tokiom situacijom neimformuoja i numeri skambučiu ar sms žinute, juk buna žmonem problemos su internetu, galu gale preke užsakiau iš naujo bet del esamos spalvos pasirinkimo teks moketi kiek brangiau, visiškas nesusikalbejimas....o kas butu jai nebūčiau pats paskambines??? Laukčiau mėnesi nieko....
Rasa 2021-03-30 23:38:13
Noriu padėkoti šiai kompanijai, labai džiaugiuosi už suteiktas paslaugas, įsigijau norimus daiktus, anksčiau issimokejau. Viskas labai gerai. Galbūt jei prireiktų, tikrai vėl kreipiausi ir kitiems rekomenduosiu. Ačiū Jums ir sėkmės.
kiek sumokejo uz atsiliepima ar nuolaida pasiule ??? jei isvis atsiliepimas ne paciu darbuotoju parasytas
Labai patenkinta įsigyta prekę, taip pat labai šaunus kolektyvas, atsako į visus klausymus labai greitai ir aiškiai.
Būtinai sugrįšiu
Sveiki labai aciu be kredit esu patenkinta bendravymu ir prekes pristatymu jokiu problemu, malonus zmones visada atsako greit isklauso kantrus zmones rekomenduociau ir kitiem pasinaudot tai kabai patogu ir patikima
Be kredito 2021-03-30 12:29:07
Sveiki, dėkojame už jūsų komentarą, tačiau norime šiek tiek plačiau paaiškinti šią situaciją. Mūsų paslaugoje jūs tikrai galite be vargo grąžinti arba pasikeisti prekę, bet sutartyje numatyta, jog tai galite padaryti tik tuomet, kai nevėluojate mokėti ir nėra susidariusi skola. Šiuo atveju, kaip pati minėjote ir keli centai jau skaitosi, kaip skola, tad pradelstos sumos nepadengėte, deja, nei nutraukti sutarties, nei pakeisti prekės tiesiog negalime. Visada rekomenduojame laiku atlikti įmokas, tokiu atveju nekils jokių nesusipratimų. O greitam sąskaitų apmokėjimui galite pasinaudoti mūsų savitarna.
Kam iškraipyti tekstą? Ar aš kalbėjau apie grąžininą nesumokėjus ar esant skoloje? Kam rašyti teigiant, jog klientas skoloje, kai to nėra? Ir kaip tada sumokėti tuos 2 centus, jeigu vieną dieną juos sumokėjus, juos gaunate vėliau ir vistiek skaičiuojate delspinigius dėl tariamo vėlavimo? Esate įmonė gaunanti paramą dėl covid'o pandemijos, bet klientus pamirštate, alio, mums irgi gali nutikti nelaimė, saviizoliacija ir pan., kaip tokiu atveju pervesti pinigus, jei turima tik grynaisiais? Aišku jums nusispjauti, svarbu patys gaunate paramą iš valstybės, nors ištiesų tokia net neturėtų priklausyti, kadangi vykdote tik internetinę prekybą. Taip pat darbuotojos labai nemalonios, pastoviai pertraukia, kalba kai klientas kalba. Tiesiog nusivyliau šia įmone ir ateityje nežadu turėti jokių sąsajų su ja ir tikrai NEREKOMENDUOJU, vien tik dėl požiūrio į klientą, jau nekalbant apie 4gubus permokėjimus.
Be kredito 2021-03-30 12:41:37
Sveiki, Viliau, visų pirmą prekių pristatymas mūsų svetainėje neturi terminų, kaip "minimalus" arba "maksimalus" laikotarpis. Buitinės technikos pristatymas 7-9 darbo dienos, baldų 10 darbo dienų, o kai kurių ir 20 darbo dienų. Tad jeigu jūs užsisakėte baldą, pristatymo terminas tikrai toks galėjo būti, bet buitinės technikos - 20 darbo dienų, atleiskit, bet tikrai ne... Tad geriausia būtų, kad parašytumėte mums laiškelį, o tuomet jau išsiaiškinsime per kiek ištikrųjų laiko buvo pristatyta jūsų prekė ir išspręsime visus likusius neaiškumus. Beje, pristatymo kainos mūsų svetainėje viešai prieinamos visiems, tad prieš užsisakant visada galite susipažinti su šia informacija.
sveiki be kredito na as paziuresiu kaip jus per 9dd pristatysit preke kaip cia skelbeties el laiske kury man atsiuntete visai kitaip kalbate ir vos ne atviru tekstu pasiuntete toli toli kad mes nesandelis gausi kada nors
Vilius 2021-02-24 10:54:31
Niekam nerekomenduoju paslaugu! Klientas siukles vietoje, pristatymas max 9 d.d kazkaip stebuklingai patapo iki 20 d.d uz atvezima ima kosminius pinigus ir negali laiku pristatyti. Niekad nebepirksiu is cia ir NIEKAM NEREKOMENDUOJU!
Klientė 2021-01-06 14:48:58
Tikrai negaliu rekomenduoti šios įmonės, darbuotojai neatsižvelgia į situaciją susidariusią visame pasaulyje ir dėl keleto CENTŲ kimba į "atlapus", greičiausiai nutrauksiu sutartį ir nebesinaudosiu niekada jų paslaugomis, o kaip tik galvojau įmonė suteikia progą dažniau keisti pvz. mobilųjį telefoną, nes be vargo gali grąžinti ir imti naujesni modelį, tačiau matau, kad geriau nusipirkti ir nesukt galvos bei nesigadinti sau nuotaikos. NEREKOMENDUOJU!
Sveiki. Pirkau iš be kredito minkšta kampą, kai atvežė buvo defektas sutikau su kompensacija, praėjo pora mėnesių miegamos dalies plokštė ant kurios ji pritvirtinta iluzo, plona... Parašiau pretenzija jiem jie išsiunte tiekėjams nuotraukas ir mano skundą, praėjus savaitei parašė, kad tekejas atmetė mano skundą, vienu žodžiu man už lova mokėt 500 eurų, bet nežinau kada atsikelsiu ant grindų, niekada gyvenime iš jų nieko nepirksiu! Apeikit jų firma.
Kam išeina, apeikit šią bendrovę.. Gražiai šneka tik kol sumoki avansą. sumokejau avansa perke turejo uzsakyti is pigu.lt preke uzsakius 03.19 buvo nurodytas veliausias pristatymo laikas 03.29 siandien sulaukiau is ju laisko kad preke veluos ir kiek suprantu gausiu preke kada nors zodziu nesuprantu as ju delsimo priezasties ir kokia nauda jiems is to
Kam išeina, apeikit šią bendrovę.. Gražiai šneka tik kol sumoki avansą. Vėliau nei prekių nei info nei bendravimo. Kaina už prekes dviguba o aptarnavimas nulinis.

Elis Textile Service
Adresas: Jankiškių g. 52, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; higienos reikmenys; kita veikla; konsultacijų paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
Elis Textile Service, UAB priklauso Elis įmonių grupei, kuri yra pirmaujanti Europoje tekstilės nuomos paslaugų teikėja. Elis veiklą vysto nuo 1883 m. ir šiuo metu siūlo tekstilės, higienos bei saugumo sprendimus 28 pasaulio šalyse. Elis Textile Service, UAB specializuojasi teikti kilimėlių, darbo drabužių nuomos...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
Work by team inhouse logistics
Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 38, LT-44307 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; personalo atranka; sandėliavimas.
Work by team inhouse logistics, UAB pagrindinė veikla – laisvų darbo vietų skelbimas, personalo paieška, atranka ir konsultavimas, vertinimas ir perdavimas į HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH Vokietijoje. Darbo sutartys sudaromos darbo vietoje Vokietijoje. HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH – įmonė, kuri teikia paslaugas...
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...

Vilniaus–Utenos plento rekonstrukciją siekiama baigti 2025 m.
Vilniaus–Utenos plento rekonstrukciją siekiama baigti 2025 m. 06-21 16:24
Susisiekimo ministerija informuoja, kad vienintelį šalies magistralinį kelią su betono danga – A14 Vilnius–Utena – siekiama visiškai rekonstruoti iki 2025 m. pabaigos, Lietuvos automobilių kelių...
Augo "Revolut" nuostoliai
Augo "Revolut" nuostoliai 06-21 16:01
Finansinių paslaugų kompanijos "Revolut Ltd" nuostoliai pernai didėjo dėl sparčios pasaulinės plėtros augant sąnaudoms.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%