Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Be kredito, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Be kredito

Atsiliepimai apie Be kredito, UAB

Įsigykite be kredito, naudokitės jau dabar!
Parašyk savo nuomonę apie Be kredito, UAB

Indre 2022-06-21 09:08:26
Kompromiso neieško, bent jau mano atžvilgiu ir norimos prekės neįmanoma isigyti, nes ale sistema nepraleidžia...
Kliente esu kelis metus, bet nuvile jau, sistema neveikia, ir viens per kita meluoja kad paciu kalte.
Edita 2022-04-10 22:51:37
Atsižvelgia į žmogaus galimybes, aptaria individualiai situaciją, visada randamas kompromisas kaip padėti įsigyti norimą daiktą. Puikiai ir lanksčiai dirba konsultantai, rekomenduoju 100 proc.
Puikus pasirinkimas prekiu ir kainu atžvilgiu.
Puikus aptarnavimas, yra galimybė įsigyti prekę išsimokėtinai.Prekės veikia iki šiol.Esu patenkinta.Aciū
Sveiki!
Kolkas priekaištų neturiu.
Gerų darbų!H6z
Ačiū už suteiktas prekes
Kristina Vaicikauskiene
2022-06-12 10:53:02
Gera parduotuve, patogu atsiskaityt, tik kartais uzstringa prisijungimas tai sunku apmoket kai uztringa. Bet laikina paskui leidzia ieit.
Super kaip taip gali pasiimti galetu dar papildyti ir vaikams daugiau kokiu namelių zaidimo aikšteles ar pripučiami batutai
Aptarnavimas geras
Ačiū jau ne vieną prekę imu ir viskas puiku, ir aptarnavimas ir pristatymas.
Ačiū, kad esat. Jau ne pirmą preke imu. Imsiu ir ateityje
Viskas puiku ir bendravimas ir aptarnavimas????bet nelabai tenkina tas sutarties mokiestis
Jau ne vieną prekę perku, visada viskas puikiai, ir aptarnavimas, ir prekių pristatymas. Rekomenduoju 100%
Labai viskas gerai jau nepirma siki.emu ismoketinai nuostabus zmones geri daiktai pas jusu tikrai esu labai patenkinta
Viskas puikiai
Puikus bendravimas ir greiti ir išsamūs atsakymai. Labai džiaugiuosi radusi šią įmonę.
Esu labai patenkintas naudodamas Benedikto paslaugomis malonu kad informuojame apie mokėjimus nes tikrai kartais pasigirsta labai dzioguos kad suteiket man savo paslaugas
Pirkta preke atitiko aprasyma, greitas pristatymas, baldai atkeliavo be jokiu defektu, viskas super rekomduoju.
Esu labai patenkinta aptarnavimu, tikslios informacijos pateikimą, kokybiškų prekių asortimentą, bei greitą pristatymą.
Esu labai patenkinta, sąlygomis ir preke.
Labai džiaugiuosi jūs atradusi.Aciū.
Super ne pirmą prekę imu 10++
Viskas gerai
Labai malonus darbuotojai galima isigyti norima preke išsimokėtinai už simbolini mėnesini mokesti tikrai rekomenduočiau šita firma vertinu 100%.
Esu labai patenkintas. Nedidelis mėnesinės įmokos
Ačiū esu patenkinta jūsų paslaugom
Viskas vyko sklandžiai.
Vitalij Zimnickij
2022-03-21 11:41:24 IP 2e7r3rbn
Prieinamos kainos ir aptarnavimas
Labai patenkinta.
Puikios prekės ir kainos prieinamos.
Esu patenkinta viskuom, puiki įmonė
Labai puiki įmonė, kai nori atsinaujinti, o pinigų neužtenka. Patys geriausi atsiliepimai!
Ričardas Mykolaitis
2022-03-15 12:13:35 IP 29mbaf21
Galiu tik prisidėti prie teigiamų komentarų,
Labai malonūs darbuotojai, laiku gaunamos prekės, malonus aptarnavimas.Džiaugiuosi, kad pasirinkau šią įmonę įsigyti man reikalingiems daiktams.
Malonus aptarnavimas gera kokybė ačiū jums kad yra tokia galimybė įsigyti prekes
Pas juos kainos milžiniškos kaip pavyzdys jei telefonas kainuoje kitoi parduotuvei 300 tai pas be kredito 500 euru siut neperpus brangeu as tai net ne pirkceu is ju ir nepermokeceu dvigubai.
Jau kelintą kartą perku šitoje įmonėje ir esu viskuo labai patenkinta????
Dar nė karto nenuvylė.Labai džiaugiuosi, kad yra tokia įmonė, kurioje galiu nuomotis norimą daiktą, net ir gaudama nedidelias pajemas
Turiu įsigyjusi ne vieną prekę, esu patenkinta
ir prekėmis ir greitu pristatymu????Rekomenduoju visiems ????
Aš patenkinta prekėmis ir aptarnavimu. Aš jau turiu ir išsimokejau 5 prekės.
Viskas gerai, dvi prekes jau issipirkau moku uz trecia, aciu jums.
Pirkau jau tris prekes :-) esu patenkinta viskuo.Rekomenduoju :-)
Sveiki.
Su šia preke viskas gerai ir išsipirkimo paslauga man tinkma.
Mielai pasinaudočiau Jūsų paslaugomis dar kartą bet su prekės pristatymu pas Jus problematiška.
Geros dienos!
Esu patenkinta viskuom, labai geros paslaugos esu patenkinta????????????
Puikus aptarnavimas, labai gera paslauga, esu dekinga☺️
Malonūs darbuotojai viska paaiškino suprantamai isigijau dujine virykle per 90d preke patenkinta viskas veikia puikiai jei neturi sumos visos tai rekomenduoju isigyti dalimis be kredito
Viskas labai puiku.Esu patenkinta viskas aiškiai nurodyta verta rinktis.
Viskas aiškiai aprašyta, supratinga ir sąžininga informacija ir pagalba.
Jei esi sąžininga Ben stengiesi tokiu buti kreipkis del išperkamosios nuomos i Bekredito.lt.
Kai renkiesi svarbiausia neskubėk.
Arvydas Šileika
2022-02-09 14:02:41 IP 4ljho93
Viskas paprasta ir patugu.Ačiū.

Daneka
Virtuvės ir vonios kambario buitinė technika

Adresas: Taikos g. 14-36B, LT-93121 Neringa.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; indai, valgymo įrankiai; mažmeninė prekyba; restoranų, kavinių, barų įranga.
Daneka, UAB - didmeninė prekyba buitine technika bei mažmeninė prekyba buitine technika Kaune, prekyba virtuvės įranga ir kitomis elektros prekėmis virtuvei ir buitinė technika voniai. Naudota buitinė technika ir buitinė technika su defektais prekyba Kaune bei įmontuojama buitinė technika Daneka, UAB virtuvės ir...

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...

Novastar LT
Adresas: Kareivių g. 12, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; kompiuteriai ir programinė įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?