Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Prekybos automatai

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Prekybos automatai

Atsiliepimai apie UAB "Prekybos automatai"

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Prekybos automatai"

Atliko seo auditą, parengė seo analizę bei sukūrė marketingo planą. Viskas laiku ir konkrečiai.
Alvydas
Visada patars, visada padės, galima kreiptis visais marketingo klausimais. Vertinu labai gerai.
Aukšto lygio Google Ads ir FB paslaugos. Pakėlė mūsų pardavimus keturiais kartais. Ačiū puikiai komandai.
Tiesiog idealios Google Ads paslaugos. Per du mėnesius pakėlėme savo pardavimus į metinį lygį. Nuoširdus ačiū komandai.
Paruošė tinklapio seo strategiją nuo A iki Z. Aukštas lygis, suprantama, atlikta laiku.
Julija.
Viskas vienoje vietoje, patarimai ir sprendimai SEO, ads ir FB. Vienas marketingo specialistas visais klausimais.
Dirbame jau 6 menesius ir rezultatai labai geri.
Nors ir maža įmonė, tačiau savo darbą išmano puikiai. Bendradarbiauju jau 2 metus ir seo rezultatai tinklapiui yra puikūs. Palyginus su konkurentais, tai seo darbų kaina yra keletą kartų mažesnė. Dėkoju už kokybiškas seo paslaugas, tai padeda man plėsti savo verslą.
Darius,

Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
VERSLO IDĖJŲ PARTNERIAI
Google

Adresas: Kareivių g. 6-402, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; reklamos paslaugos.
GOOGLE ADS REKLAMA Sertifikuota reklama visame Google reklamos tinkle. Reklama paieškoje ir turinyje, Gmail, YouTube, remarketingas. SEO PASLAUGOS IR OPTIMIZAVIMAS Profesionalus interneto svetainių SEO optimizavimas. SEO analizė, vidinis bei išorinis optimizavimas, priežiūra. GOOGLE ANALYTICS IR TAG MANAGER Google...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...

Karantino varžtai atleidžiami Norvegijoje ir Ispanijoje, italai grąžina kelionių ribojumus 06-18 21:51
Įvertindamos koronaviruso pandemijos situaciją, vienos valstybės skelbia apie karantino atlaisvinimus, o kitos – ribojimus keliaujantiems.
Austrijos užsienio reikalų ministras skelbia apie ES sutartas sankcijas Baltarusijai 06-18 20:44
Europos Sąjungai pavyko susitarti dėl naujų, "tvirtų ir tikslinių" sankcijų Baltarusijai.
Europoje mažėja šalių, iš kurių atvykus taikomi ribojimai
Europoje mažėja šalių, iš kurių atvykus taikomi ribojimai 06-18 20:28
Reikšmingai pagerėjus epidemiologinei situacijai, dešimt Europos šalių ir trys salos yra išbraukiamos iš paveiktų šalių sąrašo.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Moody's 355,35 +2,44%
Bank of America 39,80 -4,37%