Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Pramogos internete

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Pramogos internete

Atsiliepimai apie UAB "Pramogos internete"

Varlė
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Pramogos internete"

Skaiste 2022-12-06 17:50:12
Man jau antras mėnuo nuskaito ir rašiau i gmla. Nereaguoja. Prašau nutraukti prenumerata
Kai nuskaiciuoja pinigus, ar jums mokejimo paskirtyje rodo kam tie pinigai, ir tel nr? Nes as skambinau i ta nr, nekele. Po to is to nr parase man sms, kad nurodyciau uzsakovo varda, pavarde, ir email. As jiems atrasiau sms su savo duomenimis ir man parase, kad nutraukta. Tai paziuresiu ar tikrai nutrauke sutarti.
Nejaugi visiems ir toliau nuskaito pinigus, ar kamnors pavyko atsikratyti a******ų?
Kėkviena savaite nuskaičiuoja už viena kart prenumerata pažiūrėt filma, tragedija atsisakyt nemoku, gal kažkam pavyko nuo ko pradėt?
Inga 2022-11-28 08:23:10
Tai čia visi šiti "https://185.212.128.66/" tipo puslapiai. Tik kai kuriuose rodo nemokamai, kai kuriuose prašo sumokėti 1, 50 e už savaitę ir paskui nuskaičiuoja pinigus be tavo sutikimo ar patvirtinimo.
Sveiki, o gal galėtumete tikslu adresa parasyti, per kur ejote ziureti filma ar ka daryti kur reikejo susimoketi tuos 1, 50 eur?
Nes man ta pati situacija, tik viska istrynes esu ir negaliu atrasti per kur ejau. Dekui
Marius 2022-11-26 22:00:46
O gal pamenate kokia svetainė filmų buvo ?
Inga 2022-11-24 16:59:37
Nuo šios įmonės nukentėjau ir aš. Į laiškus neatsako, abejotinu telefono numeriu nekelia.
Kreipiausi į banką, į VMI
Pinigus automatiškai nuskaičiuoja nuo sąskaitos.
Jei kam nors pavyko nutraukti nuskaitymus iš sąskaitos prašau pasidalinkite
O gal pamenate kokia svetainė filmų buvo ?
Kreipiausi į banką, į VMI
Pinigus automatiškai nuskaičiuoja nuo sąskaitos.
Jei kam nors pavyko nutraukti nuskaitymus iš sąskaitos prašau pasidalinkite
Sveiki, norėjau pasiteirauti, per kuri puslapi jus einate užsisakyti šia paslauga, kurios nebenaudojate? Galbūt išeitu per tą puslapi kuria eijote uzsisakyti sia paslauga?
Prašau nutraukti prenumeratą!
NORIU NUTRAUKTI SUTARTĮ
Nutraukti sutartį
PRAŠAU NUTRAUKTI AUTOMATINIUS MOKEJIMUS, NES PASLAUGA NESINAUJOJU!!!
Sveiki. Kodel man nuo saskaitos yra nuskaitomi pinigai?! Buvau uzsisakius tik viena kartą! Uz 1.5eur ! Ir vel mokejimas nuskaitytas nors jūsų paslaugų aš neužsakineju. Prasau nutraukti man automatinius mokejimus! Nesugrazinus pinigų ir nenutraukus automatinių mokejimų kreipsiuosi į vmi bei vartotojų teises.
NORIU NUTRAUKTI SUTARTĮ
Papuoliau irgi ant kabliuko, nu absurdas visiškas, savaitei užsisakius nuskaito kas savaitę automatiškai. s*****i....!!
Taip ir neaišku, kaip atšaukti !!! Nes man, jau antrą kartą atskaičiavo
Ta pati problema, dėl pinigų nuskaitimo nutraukimo.
Rima Juodgalvienė
2022-11-09 19:12:41 IP 2eehhpel
PRAŠAU NUTRAUKTI NARYSTE DAUGIAU NENORIU NAUDOTIS PASLAOGOMIS VIP FILMŲ PERŽIURAI 1, 5EUR.PRAŠAU SUSISIEKTI IR PRANEŠTI
prasau nutraukti naryste!!! absurdas kazkoks…. pasidalinkit kas nors kaip nutrauket!
Jurgita 2022-10-09 21:29:39
Ta pati problema. Kaip atšaukti narystę?
Sveiki. Kaip galėčiau atšaukti naryte?
Ta pati problema. Kaip atšaukti narystę?
Pas mane panaši situacija, rugsėjo 19d. užsisakiau VIP filmų peržiūrai, 1, 5 euro savaitei. Bet pas mane nuskaito ne tik Pramogos.Online bet ir VFNET, nors jie parašė laišką apie atšaukima automatinių mokėjimų.
Sveiki, pasižiūrėjau banko išrašus taip pat nuskaičiuojami pinigai į mėnesį po 5 kart. Bet tiksliai nežinau ar čia šita sveitainė galit patikslinti pavadinimą?
Asta 2022-08-28 20:03:18
Situacija ta pati vyksta automatiniai pinigų nuskaičiavimai. Rašiau kelis laiškus į jų nurodytą emeilą jokio atsakymo negaunu. Lieka kreiptis į institucijas.Visiški s*****i
Tai kad parašė, kad į vartotojų teises nieko nepadės?
Kaip nutraukti šituos automatinius nuskaičiavimus. Čia parašyta, kad į vartotojų teises nėra ko kreiptis?
TAI YRA VISIŠKI s*****i. KURIE VAGIA MŪSŲ PINIGUS. SVARBU NETYLĖTI. VIEŠINKITE ŠIĄ FILMŲ SVETAINE VISUOSE SOCIALINIUOSE TINKLUOSE IR VISUR KUR GALITE.KREIPKITĖS Į VISAS INSTITUCIJAS. KAD JIE BŪTŲ PAGAUTI IR NUBAUSTI.NES KITAIP DAR DAUG ŽMONIŲ BUS APGAUTŲ. IR MŪSŲ PINIGAI NUOLAT NUSKAIČIUOJAMI. TAIGI SVARBU NETYLĖKIT
Lina Mockune 2022-07-12 06:28:23
Prasau isjunkti mokejimus. Nes nera adreso kur sustabdyti ir kaip tai uzbaigti. Nereguojate i jokias zinutes!
Ar išjungė mokėjimą? Man ta pati situacija ir nežinau kaip elgtis
lina 2022-06-07 23:20:01
Galite isjjnkti automatini mokejima?
Ar išjungė ?
Galite isjjnkti automatini mokejima?
Gr 2022-04-11 08:49:54
Sveiki, o kokiu el. paštu rašėte jiems?
nerasiau as jokiu el pastu, reikia rasyti skunda internetu.
Vikt 2022-01-31 16:47:18
Kreipiausi į vartotojų teises su visais mokėjimų įrodymais, banko išrašais, laišku, kad rašiau jiems ir prašiau nutraukti prenumeratą, po kiek laiko kreipiausi ir į banką, (kadangi man nuskaitydavo nuo banko o ne nuo paypal saskaitos, kaip merginai komentavusiai apacioje) su klausimu ar galima atsisakyti nuolatinio pinigų nuskaitinėjimo, tai pradžiai nelabai ką žadėjo, rekomendavo pasikeisti kortelę tiesiog į naują. Bet prieš kelias dienas mano sumokėti pinigai grįžo man į sąskaitą. Už tris mėnesius. :) Aciu dievui baigesi sita nesamone.
Sveiki, o kokiu el. paštu rašėte jiems?
Sveiki, noriu nutraukti automatinius mokėjimus. Kaip tai padaryti?
Sveiki, norėčiau nutraukti automatinius apmokėjimas.
Sima 2022-01-31 06:22:32
Kaip jums pavyko?
Vikt 2021-12-15 19:39:53
gavau el.laišką, kad automatiniai mokėjimai atšaukti, aleliuja! ????
Kaip jums pavyko?
gavau el.laišką, kad automatiniai mokėjimai atšaukti, aleliuja! ????
Juk viską paaiškino apatiniam komentare.

Tiesa, man pačiai niekaip nepavyksta sugaudyti laisvų konsultantų…
gb 2021-11-13 16:32:39
Atsisakiau gal prieš savaitę su puse ir per ją jau nebenuskaičiuoja pinigų. Nereikėjo kreiptis į jokias instancijas.
Tikiuosi, jog viskas pavyks, ir linkiu nebepakliūti tokiems sukčiams! Sėkmės
Kaip tau pavyko? Gali papasakoti?
Tikiuosi, jog viskas pavyks, ir linkiu nebepakliūti tokiems sukčiams! Sėkmės
Vienu žodžiu, viskas labai paprasta, reikia tik susikurti paypal paskyrą, ji turi būti sukurta su ta pačia kortele, per kurią ir nuskaito pinigus.
Susirašykite su konsultantu, susirašinėjimas vyksta anglų kalba, viską paaiškinus gausite punktus kaip atsisakyti mokėjimo. Užtrukau iki pusvalandžio.
Rašysiu per kelis kartus, nes žinutė būna per ilga.
PAVYKO ATSISAKYTI PRENUMERATOS!!!
el. paštu vėl kreipiausi į VVTAT dėl savo skundo, tai šiandien atrašė, kad yra vertinamas, greitu metu susisieks.
tikslingiausia turbūt būtų buvę visoms rašyti bendrą skundą..????
Lapė 2021-11-02 19:47:30
Gal bandykit dar kartą susisiekti su jeis? Jei kas kas nors ras būdą kaip atsisakyti, praneškit čia ir kitoms.. atsidėkosiu!
Ar dar nieko naujo nežinote? Gal kažkur kažkas kreipėsi?
Vik 2021-11-02 19:36:13
aš kreipiausi i VVTAT, atrašė, ir dabar vėl kuris laikas tyla, nebežinau kur dar kreiptis, nusibodo tie mokėjimai už nieką jau kelis mėnesius.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Jau tris dešimtmečius veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; informacijos teikimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Mokesčių simuliacijos įrankis – Statistikos departamento rankose
Mokesčių simuliacijos įrankis – Statistikos departamento rankose
Pasaulio banko ekspertai perdavė Lietuvos statistikos departamentui mikrosimuliacijos įrankius, kurie padės kuriant teisingesnę ir į verslo augimą orientuotą mokesčių sistemą.
Vadovo akistata su savimi: ko nenori pamatyti lyderis?
Vadovo akistata su savimi: ko nenori pamatyti lyderis?
Vadovams kalbėti apie organizacijos sveikatą ir jos rodiklius atrodo įprastas ir savaime suprantamas dalykas. Tačiau apie poreikį rūpintis savimi ir savo lyderyste sau ir kitiems garsiai...
Inovacijos keičia požiūrį į pakuotes: sukurtas atsparus drėgmei popierius, iki 25 kartų perdirbamas kartonas
Jau ne pirmus metus kalbama apie būtinybę įgyvendinti žiedinės ekonomikos principus šalyje bei Europos Sąjungoje. Lietuvos ekonomika pagal šį rodiklį vis dar gerokai atsilieka nuo ES vidurkio, kur...

Ar ketinate pradėti investuoti?

3M 126,35 +1,42%
Kraft Heinz Co 39,89 +1,19%