Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę PortalPRO, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę PortalPRO

Atsiliepimai apie PortalPRO, UAB

PortalPRO

„PortalPRO“ – platforma, kurioje klientai randa įvairių sričių meistrus, o meistrai darbų pasiūlymus
Parašyk savo nuomonę apie PortalPRO, UAB

Patarimas rimtiems ir tvarkingiems meistrams- GERIAU NEPRASIDEKIT;) nekomentuosiu kodėl ir kaip tiesiog žinutė žmonėms kurie turi proto;)
2022-05-23 11:13:31 IP 28mdu7he
Aleksandr 2022-05-21 17:37:48
Pasiulitas šio portalo meistras atlikdamas darbus subjaurojo brangu buto remonta, nes dirbo be tinkamu įrankių ir kaip išaiškejo iš pokalbio su “pačiu” praktines patirties neturi, nes dirba kitokį darbą o čia jam tik hobis. Padaryta žalą atliginti atsisakė, bet sąskaitą žinoma išrašė ir apgaulės gavo patvirtinimą už atliktą darbą. Apmokėti sąskaitą aš atsisakau ir jau ketvirtą dieną banbau prisiskambinti į portalą nuruodytu tel., bet neįmanoma. Parašiau į e-mail, paprašė nuruodyti užsakymo Nr. Užsakymo Nr. pateikiau tuo ir baigėsi bendravimas. Dabar tik ateina primenimai apmokėti sąskaitą. O meistras klaidą pripažino bet kompensuoti žalą atsisakė ir grąžinti rankpinigius skirtus m-gu nupirkimui taip pat atsisakė (vagystė - apgaulės išvilioti pinigai!). Užsakymo Nr. P22-002851, meistras elektrikas Antanas Augustauskas, Klaipėda.
Labai laukiu skambučio iš portalo administratoriaus.
Apgailestaujame dėl susidariusios situacijos, su jumis susisieks atsakingi mūsų darbuotojai ir tikimės, kad kaip įmanoma greičiau rasime tinkamą sprendimą.
Labai laukiu skambučio iš portalo administratoriaus.
2022-05-18 10:47:22 IP 28mdu7he
tabu 2022-05-10 14:19:22
a*******i kaip reta, visi tie "paskambinkit rytoj" arba tiesiog neatsiliepinėjimas i skambučius tesiasi jau du metai, pinigų už atliktą darbą nė kvapo, o savo komisinius reikalauja sumokėti per anstolius. visa diena bandau prisiskambinti bet +37062333715 piktybiskai neatsiliepia, labai tikuosi kad atsakingos institucijos padarys tam galą. kviečiu visus nukentėjusius nepalikti jų ramybėje ir kreiptis į kontroliuojančias institucijas.
Nesame užfiksavę atvejų, kad į skambučius būtų neatsiliepiama. Su „PortalPRO“ sėkmingai bendradarbiauja jau daugiau nei 2000 skirtingų meistrų. Atkreipiame dėmesį, kad siekiant laiku gauti apmokėjimą, būtina laiku pateikti sąskaitą. Už per praėjusį mėnesį atliktus darbus meistrui apmokame kito mėnesio 10-15 dienomis. Todėl svarbu, kad meistras sąskaitą klientui pateiktų iki kito mėnesio 10 dienos.
2022-05-18 10:43:07 IP 28mdu7he
Buvęs Rangovas 2022-05-12 01:01:42
Už darbus neapmoka, informacijos nepateikia, bet labai puikiai grasina ir pelnosi iš to, kad norint gauti darbą privalai sutikti su "sąžiningomis" jų sąlygomis, kurios sukurtos, kad dar ir prisimokėti už atliktus darbus tenka arba paduos į teismą. Sėkmės, kas liekate šitoje aferoje dirbti toliau, vienu "konkurentu" mažiau. Po tokių laiškų, ištrinu šitą nesamonę, vistiek, kad gauti darbų vadybininkams reikia mokėti kyšius. Daugiabučių gyventojai sumoka 4 kartus: už medžiagas su Mano Būsto antkainiu, 30% programai UAB PortalPRO, vadybiniko kyšiui ir dar dalį darbuotojui, kuris iš tikrųjų atliko darbą. Kad kainos nesiektų Norvegijos kainų, darbuotojo dalis vis labiau mažinama.
Prašome susisiekti su mumis ir pateikti duomenis pagrindžiančius išsakytus teiginius, kitu atveju kreipsimės į atitinkamas institucijas, nes komentaras neatitinka tikrovės ir ją iškraipo. Atvirkščiai, būtent „PortalPRO“ suteikia galimybę meistrams atsisakyti šešėlinės veiklos ir 100 proc. dirbti skaidriai. Su „PortalPRO“ sėkmingai jau dirba 2000 meistrų, o „Rekvizitai.lt“ vertinimu, 2021 metais „PortalPRO“ pateko tarp TOP įmonių Lietuvoje. Tai reiškia, kad įmonė plėtoja skaidrų verslą, puoselėja finansinę reputaciją, konkurencingumą, atsakomybę ir pagarbą verslo aplinkai.
2022-05-09 14:02:41 IP 28mdu7he
Valentas 2022-05-09 13:35:27
Sveiki Siu metu balandzio geg7uzes menesi buvo atliekami darbai silutes pl 12 name dirbo UAB noske esame nepatenkinti ju darbu neatliktu iki galo sugadintu asmeniniu turtu ir kita.
Mums labai svarbi klientų patirtis, todėl kviečiame susisiekti [email protected] arba tel. 862333715 ir patikslinti situaciją, visada įsiklausome į kliento poreikius ir ieškome sprendimų, kad klientas būtų patenkintas. Taip pat džiaugiamės augančių lojalių klientų ratų, kurie paslaugas užsako ne vieną kartą bei rekomenduoja PortalPRO, tai tik dar kartą patvirtina platformos paslaugų kokybę.
dirbdavau, tikrai anksciau iseidavo uzdirbti, dabar beveik du menesius nesumoka uz darbus, skambinu rasau bet kur mano uzdirbti pinigai niekas neatsako.
Vitalij 2021-12-25 13:42:01
Sveiki.Super programa jeigu rankos auga iš ten kur reikia ir turi mąstanti galva tai uždirbsi tiek kiek nori ir kada nori.Dirbu sistemoje virš dvejų metų ir tikrai patenkintas.Prisijink ir tu.
Sveiki norėčiau padirbėti su meistru kuris dirba per se programelia
2021-11-19 15:43:00 IP 28mdu7he
Įmonė 2021-11-19 14:39:37
Bekit kuo toliau nuo jų:) po darbų gali idėjiniai inžinierei iš jų kompanijos reikalauti tiek kad darbo nepriduosite dėl milimetrų, nors avariją ir likviduota ir gyventojai patenkinti:))
Apgailestaujame, jeigu susidūrėte su nesklandumais. Mums labai svarbi partnerių patirtis, todėl kviečiame susisiekti ir aptarti Jūsų situaciją [email protected] arba tel. 862333715. Stengiamės įsiklausyti į visus platformoje dirbančių meistrų pastebėjimus, nes tai leidžia tobulinti procesus ir teikti geriausias paslaugas. Tuo pačiu norime pasidžiaugti, jog prie PortalPRO registruojasi vis daugiau savo srities specialistų, o nemaža dalis jų su mumis bendradarbiauja nuo pat veiklos pradžios.
2021-09-13 18:34:44 IP 28mdu7he
Rolandas 2021-08-31 23:14:19
Skaitydamas komentarus pastebėjau, kad ne tik as negaunu pinigų už atliktus darbus. Atsiskaitymo laukiu jau apie 4men, i laiškus niekas nereguoja, paskambinus visi siunčia vienas pas kita ir niekas nieko nežino, galiausiai pavyko rasti žmogų su kuriuo galima susikalbėti, bet deja iš to jokios naudos.
Sveiki, ačiū, kad informavote. Norime užtikrinti, kad buvo įsivėlusi žmogiškoji klaida. Ji jau ištaisyta ir pinigai pervesti. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus.
Taip pat primename, kad visada atsižvelgiame į partnerių lūkesčius ir nuolat tobuliname „PortalPRO“ platformą, kad paslaugas galėtumėte teikti dar sklandžiau.
2021-03-12 16:44:37 IP 28mdu7he
Rimantas 2021-03-09 17:51:50
nemoka kas savaite reikia laukt pinigu numeta 50e sako avansas po 3 savaiciu darbo. neapsigaukyt pasakoja pasakas.
Sveiki, Rimantai. Maloniai prašome patikslinti informaciją dėl negauto apmokėjimo už atliktus darbus, kadangi sistemoje neradome Jūsų vardu registruotos meistro paskyros. Informuokite mums telefonu +3706233715 arba el.paštu [email protected] apie susiklosčiusią situaciją ir nurodykite konkretų fizinį asmenį ar įmonę kuriems vėluoja mokėjimas, prioriteto tvarka išsiaiškinsime šio nesusipratimo priežastis.
Taip pat atkreipiame Jūsų dėmesį, kad „PortalPRO“ nuolat investuoja į sistemų tobulinimą ir procesų automatizavimą siekdami užtikrinti kuo palankesnę darbo aplinką ir paslaugų kokybę.
Viktoras Bielinis
2021-01-24 08:17:36 IP 2ju3kt3l
Keista skaityti komentarus jog stringa apmokejimai uz atliktus darbus... Matyt esate tik pradeja dirbti ir nelabai ikertat kaip veikia si sistema... Dirbu Portal Pro jau daugiau nei metus ir niekada su apmokejimais uz atliktus darbus problemu nebuvo.
2020-12-31 15:22:08 IP 28mdu7he
Žilvinas 2020-11-30 16:01:51
Neatsiskaito už atliktus darbus, vėluoja jau 30 dienų. 3 savaites skambinu, bet nieko neina išsiaiškinti. Darbai atlikti kokybiškai, priduodi, yra nuotraukos. Kiekvieną kartą paskambinus vis ta pati pasaka, "paskambinkit kitą dieną, gal jau matysim sistemoj". Nuoširdžiai patariu neprasidėti su šita kompanija.
Sveiki, Žilvinai,
Nuoširdžiai apgailestaujame dėl šios susiklosčiusios situacijos. Galime tik patikinti, jog šio atvejo aplinkybes jau išsiaiškinome, mokėjimai buvo atlikti ir tikimės tokių klaidų ateityje išvengti. „PortalPRO“ nuolat investuoja į įvairius automatizavimo bei skaitmeninius sprendimus, kurie meistrams ne tik palengvina naudojimąsi mobiliąja aplikacija, bet ir tobulina atsiskaitymų už atliktus darbus procesus. Visų mūsų inicijuojamų pakeitimų ir tobulinimų tikslas - jums, „PortalPRO“ meistrams, sukurti palankiausią darbo aplinką.
2020-11-18 19:17:13 IP 28mdu7he
Darbuotojas 2020-09-17 20:31:08
Įmonė kaip priklauso - moka už neigiamų atsiliepimų ir nuomonių ištrynimą. Profesionalu :)
Sveiki. Dėkojame už jūsų komentarą, tačiau jame nurodyta klaidinga informacija. PortalPRO nemoka ir niekada nemokės už atsiliepimų ir nuomonių trynimą. Jei jūsų komentaras apie PortalPRO ar kitą šalyje veiklą vykdančią įmonę buvo ištrintas, turėtumėte peržiūrėti Rekvizitai.lt platformos taisykles, kuriose nurodyta: Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo.
2020-11-18 19:15:06 IP 28mdu7he
Tiesa 2020-09-20 20:54:28
Čia ManoBūstas su savo buvusiais kreivarankiais kuriuos atleido ir dabar priglaudė darbui su verslo liudijimais. Kartėliniai susitarimai, išpūstos kainos, atkatai ir jokios kokybės... Taip jug čia Mano Būstas, ir taip jie vėl sumokės už komentarų trynimą
Sveiki. Dėkojame už jūsų komentarą, tačiau jame pateikiate klaidingą informaciją. Pirmiausia, šioje platformoje komentarai negali ir nėra trinami, išskyrus atvejus, kuomet pagal rekvizitai.lt turinio talpinimo taisykles čia yra pateikiama melaginga, įžeidžiančio ar menkinančio turinio informacija, kurią platformos atstovai trina be atskiro perspėjimo.
Prie PortalPRO platformos meistrų visoje Lietuvoje šiuo metu yra prisijungę daugiau nei 400 meistrų, kurie darbus atlieka vykdydami individualią veiklą pagal pažymą, bei daugiau nei 200 įvairių įmonių.
PortalPRO kainodara visuomet yra skaidri ir aiški kiekvienam PortalPRO platformos dalyviui. Kadangi visi prie platformos prisijungiantys meistrai privalo gauti atitinkamus veiklos sertifikatus, PortalPRO visiems atliktiems darbams suteikia garantijas.
2020-11-18 19:09:54 IP 28mdu7he
Virgis 2020-10-16 09:32:57
Jie kalba, kad atsiskaitymas už darbus yra kas savaitę. Tikrai nevykdo savaitinių pavedimų, reikia visada klausti kada perves pinigus. Po mėnesio ir daugiau tenka prašyti, kad pervestu. O jiems už duotus darbus, turi jau kuo greičiau pervesti. Negražiai elgiasi.
Sveiki, Virgi. Norime patikslinti jūsų komentare pateiktą informaciją: pirmiausia, avansiniai mokėjimai už atliktus ir patvirtintus darbus vykdomi kiekvieną savaitę, o galutiniai mokėjimai - per 10 dienų nuo sąskaitų pateikimo buhalterijai dienos. Į atsiskaitymus už darbus žiūrime tikrai labai rimtai, todėl, jei Jūsų atveju iškilo nesusipratimų, labai atsiprašome ir prašome mus informuoti mums el. paštu [email protected] arba tel. 862333715. Esame pasirengę visas problemas kuo greičiau išspręsti.
Rolqndas 2020-10-16 09:49:03
Na ka melagei, maudais po žmogaus šudus, bandai susitarti su visom bobutem kad nekoflikuoti, o pinigu turi ant keliu klauptis kad sumoketu sunkei uzdirbtus eurus, dar del kainu, tai kainos nemazos bet ne kekvienas nori po šuda nardyti
Laba diena, Rolandai. Visi mokėjimai be jokių sutrikimų už atliktus ir patvirtintus darbus vykdomi kiekvieną savaitę. Jei Jūsų atveju iškilo nesusipratimų, labai dėl to apgailestaujame ir norime ne tik padėti juos kuo greičiau išspręsti, bet ir išvengti panašių situacijų ateityje. Maloniai prašome, informuokite mums apie savo problemą el. paštu [email protected] arba tel. 862333715.
Kokie atsiliepimai apie šitą įmonę?

DNV Lithuania
Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: sertifikavimo paslaugos; dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Sistemų registras
Vadybos sistemų sertifikavimas ISO

Adresas: Taikos pr. 131B, LT-51127 Kaunas.
Veiklos sritys: sertifikavimo paslaugos; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
UAB "Sistemų registras" teikiamos paslaugos: vadybos sistemų sertifikavimas pagal ISO (9001, 14001, 45001, 27001, 22000, 50001, 37001, kt.) standartus, paraiškų rengimas ES paramai gauti, neformalių mokymų organizavimas ir vykdymas, kitos paslaugos verslui. UAB "Sistemų registras" teikiamos paslaugos: Vadybos...
Inspekta Con
Inžinerinės paslaugos | Mokymai | Konsultavimas

Adresas: Ukmergės g. 283B, LT-06313 Vilnius.
Veiklos sritys: tyrimai, ekspertizės; darbo sauga; konsultacijų paslaugos; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; sertifikavimo paslaugos; statyba.
Inspekta Con, UAB paslaugos: PASTATŲ IR STATYBOS INŽINERINĖS PASLAUGOS Statinio statybos techninė priežiūra Statinio techninės apžiūros Statinio techninis auditas Energetinis auditas MOKYMAI Formalusis profesinis mokymas Profesinis mokymas Kvalifikacijos tobulinimas KONSULTAVIMAS Darbuotojų saugos ir sveikatos...
EVA King
Oficialus Thermo King atstovas Lietuvoje

Adresas: Kirtimų g. 2, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių šaldymo įranga; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sertifikavimo paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB EVA King jau 20 metų! UAB EVA King nuo 1997m. vieninteli­s oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje...
SDG
Saugaus darbo garantas

Adresas: Draugystės g. 8E, LT-51264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo sauga; apskaita; energetika; gamtos apsauga; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; matavimo prietaisai; mokymo kursai; priešgaisrinė sauga, sistemos; sertifikavimo paslaugos; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
DARBŲ SAUGA Darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos funkcijų vykdymas Darbuotojų saugos ir sveikatos auditai Konsultacijos darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais Konsultacijos tiriant nelaimingus atsitikimus Darbų saugos dokumentai PRIEŠGAISRINĖ IR CIVILINĖ SAUGA Priešgaisrinės saugos būklės kontrolės...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?