Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Portalas Rekvizitai.lt

Atsiliepimai apie Portalas Rekvizitai.lt

Įmonių katalogas

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Portalas Rekvizitai.lt

Tokią niūrią lietingą dieną noriu pasidžiaugti labai malonia darbuotoja, dirbančia KIKA parduotuvėje, Kauno rajone, Ringauduose. Reikėjo pasirinkti pavadėlį šuniukui vedžioti. Atrodo smulkmena, bet kai manęs paklausė, ar šuniuką vedžiosite tik Jūs, net nesupratau klausimo prasmės :), o pasirodo, turinti daug patirties pardavėja iš karto "pakoregavo" mano pasirinkimą, kad pavadėlio rankena, skirta laikymui delne, tiktų ne tik mano, bet ir vyro rankai (nes dydžiai tai skiriasi :). Tokia smulkmena, bet taip maloniai nuteikė rūpestingumu. Ačiū šiai darbuotojai, vardu Jūratė (vardo kortelėje taip buvo parašyta). Gražios dienos linkiu visam Jūsų kolektyvui.
mano vyrui pastovai skambina, jog jis yra skoloj ir yra savininkas kažkokios įmonės, mes paėmėm naują tele 2 pildyk nr ir prasidėjo ši nesamonė, kaip išjungti ar tik nr išmesti tegalima
Sukurta nauja firmele darbuotoju mulkinimui uab lygra tai veikejo is Mazeikiu buvusios firmeles uab dastas lietuvoj montbygg service Norvegijoj tai tokio veikejo is Mazeikiu Dariaus Linges.
Saugokites yra sukcius pazada po to nebemoka algu. Jau zinau tikrai ne viena apgauta.
Labai norėčiau padėkoti mergaitei, kuri rugsėjo 3 dieną dirbo antroje kasoje senukuose esančiuose Vilniuje Ukmergės gatvėje. Labai greitas, malonus ir profesionalus aptarnavimas. Tikrai manau, kad darbuotojai turi būti būtent tokie. Kuo daugiau tokio aptarnavimo, tuo daugiau pliusų parduotuvei.
UAB "Langė"
Labai nepatikima įmonė. Daviau langų ir balkono išmatavimus suapvalintus į didžiąją pusę bendroje sumoje 0, 5 m2. Aptarėm profilį, komplektavimą- paskaičiavo kainą su montavimu 1750 eurų. Gerai, kaina tiko-sutarėm dėl pamatavimo. Pamatavo ketvirtadienį. Antradienį pavakarį nesulaukęs paskaičiavimo paskambinau, pasakė, kad daug darbo, tikrai tikrai atsiūs į el. paštą trečiadienį. Trečiadienį nesulaukiau, ketvirtadienį 16.30 val. vėl skambinu. Atsiuntė. Kaina labai nustebino 2180 eur. Tai klausimas, kam tie išankstiniai skaičiavimai jei kaina skiriasi 430 eurų.
UAB "Maxima LT", Vilniuje Mokslininkų g-vė 9A.
Turbūt tvarkingiausia šio tinklo parduotuvė Vilniaus mieste.
Švari automobilių aikštelė, ideali švara parduotuvėje, tualete. Prie įėjimo į prekybine sale visada yra dezinfekcinio skysčio, pirštinių. Valomi -dezinfekuojami pirkėjams skirti krepšeliai, vežimėliai. Prekės išdėliotos tvarkingai. Pastoviai perrenkamos daržovės, tikrinamas produktų galiojimo laikas.
Pardavėjos aptarnauja greitai, ypatingai mandagiai.
Taromatas švarus, gerai veikiantis. Jeigu prisipildo, tereikia kreiptis į darbuotojus ir taromatas tuoj pat atlaisvinamas ir vėl galima naudotis.
Apsauga gerai atlieka savo funkcijas. Kai nereikia nematoma - reikalui esant iš karto reaguoja.
Šaunus kolektyvas. Manau kad daug ką lemia ir parduotuvės vadovas kurio dėka gerai organizuojamas kolektyvo darbas, jaučiasi geras mikroklimatas darbuotojų tarpe.
Ačiū ir sėkmės darbuose.
Gal kas nors yra susidūrę su UAB "BURKALIFA"?
Laba vakara. Norėjau paklausti ar karantinos metu Palangos degalinė Circle K neprivalo dėvėti apsauginės kaukės? Nes kiek matau Kretingos degalinė dėvi.
Noriu padekoti Ikejos darbuotojai Ritai is virtuves skyriaus uz gerus ir nuosirdzius patarimus irenginejant virtuve aciu
Norime labai padėkoti čili picerijei esančiai BIG prekybos centre. Už sakėme kebabus išsinešimui. Salė antradienio vakarą buvo nemažai užpildyta. Galvojome lauksime ilgai. Bet gavome labai greitai. Ir labai skanius kebabus. 10balu. Ačiū dar tikrai sugrįšime. Linkime sekmes
Ką tik grįžau pailsėjusi iš SPA "Amber Palace", Kuršių takas g. 1, Palangoje. Šiltas oras, puikus paplūdimys iki kurio tik keletas žingsnių. Patiko skanus maistas, įvairios procedūros, baseinas ir pirtys., maloniai aptarnaujantis kolektyvas. Rekomenduoju visiems.
Janina ir Nijolė.
Nežinau kodėl, bet kavinė JURGIS IR DRAKONAS Kaune Kurpių gatvėje nenori aptarnauti klientų, atėjusių išgerti kavos su ledais. Vakar liepos 31d. apie 18 val atsisėdome lauke. Kavinė tikrai nebuvo pilna. Po kokių 15min atėjo padvėja su meniu, bet mes pasakėme, kad meniu nereikia, kad norime tik kavos ir ledų. Pralaukėme 40 min, neapsikentėme matydami, kad neša picas klientams, atėjusiems po mūsų, ir išėjome nesulaukę nei kavos, nei picų. Gal reiktų bent įspėti, kad reiks valandą ar daugiau laukti kavos...
Erikos grožio salonas
2019-07-22 15:21:59 IP 2e7r3ubj
Ačiū, už puikų lanką hoop weight!
Geras laikas gamtoje-tvirtinu kūną ir stiprinu sielą
UAB Kailenos kailiai
2019-04-24 17:22:19 IP 5f4smdud
Noriu pasidalinti UAB Kailenos kailiai darbų kokybe, nes paskutinį kartą atvežus kailius išdirbimui išvykau su nuostaba. Nebetenkina šios įmonės kailių išdirbimas. Nebesu tikrai ar atvežus savo kailius atgal išdirbtus atgaunu tikrai tuos, kuriuos pristačiau.
Mindaugas Komskis
2018-12-31 10:37:58 IP 28p99eej
UAB Dubingiai. Nepatikima firma parduodanti kilimines dangas ir paslaugas. Likome apgauti nusipirkę dangą kurios pažadėtą instaliavimą meistras atidėjinėja jau antra savaitė. Dėl to turėjome nukelti įsikraustymą į naujus namus, pratęsti nuomos sutartį ten kur gyvenome ir atšaukti nuomininką kuris turėjo įsikraustyti vietoje mūsų.
Neturėjus kitos išeities teko kilimus klotis patiems.
Tikiuosi praeis šitie barbariški laikai kai su klientu visiškai nesiskaitoma po to kai pinigai sumokėti.
Niekam nelinkiu to į kokią situaciją Dubingių kolektyvas mūsų šeimą pastatė. Niekam nerekomenduoju UAB Dubingiai.
Компания «MEGA Langai», производитель Valentina Consulting. обманщыкй досих пор обманывают закащыков.я подписал договор.9 мая ни окон ни денек.и не отвечает.
Noriu pasidalinti savo įspūdžiais, kuriuos patyriau bendraudama su UAB Amžinasis akmuo vadybininke Algida. Užsakinėjau mirusiam vyrui paminklą. Jokio patyrimo šioje srityje neturiu. Buvau sužavėta darbuotojos profesionalumu ir geranoriškumu. Iki smulkmenų buvo aptartos visos detalės ir net pavėžėjo prie kapų, kad įsivaizduočiau, kaip realiai atrodo įvairūs sprendimai. Paminklas ir visa apdaila pranoko mano lūkesčius. Esu labai dėkingą šiai darbuotojai ir linkiu jai kuo geresnės kloties tolimesniame darbe. Ačiū už viską.
Laaabai rekomenduoju Cili Pica esancia Bige, greitas aptarnavimas, malonus kolektyvas, o Dienos Pietu meniu labai platus ir skanus patiekalai. Pats lankausi cia per pietu pertrauka, ateity planuoju uzsukti vakare futbolo paziureti, padaveja sake rungtyniu metu yra geras pasiulymas uzkandziams prie alaus
Sveiki, norejau paklausti kaip pas jus galima parasyti atsiliepima apie tam tikra imone?
Kiek jums sumokejo UAB Anreka, kad pasalinote atsiliepimus ir dabar rasyti negalima ?
Noriu pasidalinti savo atradimu siltuoju sezonu, nerealus Cili sluoksniuoti ledu desertai, tiesiog atgaiva vasaros vakara, o kad cili esacia pc Big kava pati skaniausia tai jau patikrinti laiko, cia barmenai zino savo darba :)
Noriu padėkoti uab Autoris už gerą, malonų aptarnavimą, geranorišką pagalbą ir kantrybę atsiskaitymo metu. Patiko, kad vadovas nekišo per prievartą ir negyrė mano pasirinkto automobilio, o daugiau klausė apie mano poreikius ir galvojo apie galimybę pasiūlyti tinkamiausią variantą. Ačiū už baltą kaip sniegas opel insignia :-)
Aura Petraityte 2018-04-12 15:56:28
Istryne komentara su tiesioginiu irodymu - email. Manau, kad paeme kysi uz imones reputacijos gerinima.

Idomu, is ko kompanija issilaiko, nes reklamu labai mazai, o imones talpina
Gerb. Aura,

Jūsų komentare buvo pateikti asmens duomenys, kurių viešinimą draudžia Asmens duomenų apsaugos įstatymas, dėl to jis ir buvo pašalintas.

Idomu, is ko kompanija issilaiko, nes reklamu labai mazai, o imones talpina
Petras 2017-06-15 12:13:45
Tikra tiesa. Galiu pridėti apie atsiliepimus, kuriuos talpina apie įmones, siekiant pritraukti reitingus. Ponai Rekvizitai, jei dedate atsiliepimus apie įmones, būkit malonūs, informuokite apie tai įmones, apie kuriuos atsiliepimus patalpinote, ypač užgaulius, gal konkurentų, kurie naudojasi "netvarkingu viešumu". Nesąžininga naudotis kitos įmonės vardu reitingams gerinti. Kada kas nors jumis užsiims?

mes atsiliepimų nerašome ir nededame, tą daro portalo lankytojai, Jūsų klientai ir partneriai. Komentarai neatitinkantys taisyklių www.rekvizitai.lt/taisykles/ gali būti pašalinti įmonės prašymu.

Įmonės gali gauti pranešimą, kai parašytas naujas atsiliepimas, tereikia užsiregistruoti portale.
Noriu informuoti žmones, ieškančius darbo, kad būtų labai atsargūs ir nepasitikėtų UAB "BIMATER", į.k. 304166595, registruota Plungėje, Dariaus ir Girėno 2-2, darbo pasiūlymais. Įdarbina Pramonės 14, Klaipėdoje !!!! METALO KONSTRUKCIJŲ SURINKĖJAIS. Tikrai labai nesąžiningi darbdaviai. Neatveža laiku darbo sutarčių, o kai jas darbuotuojas pamato - pasirodo sutarties data vėlesnė, nei pradėjo žmogus dirbti. Atlygio reikia prašyti kaip IŠMALDOS. Vis žada....nuo pirmadienio iki penktadienio....Žmogui išėjus iš darbo su vengiama atsiskaityti. Dabar mes padavėm Darbo ginčų inspekcijai skundą, dėl nesumokėto atsiskaitymo. Sužinojom, kad tokių bylų yra ir daugiau. Turi įsiskolinimų ir kitom įmonėm. Sulaukiam ir grąsinimų telefonu. BUKITE LABAI ATSARGŪS. Yra daug apgautų ukrainiečių.
Labadiena. Kokia teisinė procedūra turėtų būti atlikta, kad atsisakyti šio portalo paslaugų?
Portalas iš principo nėra blogas, tik jo politika pasenusi. Visi didesnį portalai komentarus ir atsiliepimus panaikina po 3 mėn. kaip neaktualius. Čia jie "kabo" metų metais. Kaip įprasta Lt komentarus rašo tik negatyviai nusiteikę asmenys arba pavydus konkurentai. Gal planuojate tobulinti savo veiklą?
Sakurų sodas, UAB 2016-01-17 09:21:13
Darbo stilius Rekvizitai.vz.lt yra nesuprantamas arba kitaip tariant absurdiškas,
mūsų įmonės atveju nusmukdė ekonominę būklę nuo 5-6 iki 0.
Priežastis paprasta, skola sodrai 1, 03 Eur.
Parašėme atsiliepimą, atsiliepimo žinoma nepaviešino t.y. užblokavo, bet
sulaukėme skambučio ir pasikalbėjome. Buvo tikėtina, kad klaida bus ištaisytas, bet ne jie pasirinko kitą variantą.
Mums užblokavo peržiūrą dėl įmonių kreditingumo.
Tiesiog šaunuoliai, ką čia bepridursi

kreditingumo informaciją valdo UAB Creditinfo Lietuva, reiktų kreiptis į juos. Rekvizitai.lt nereitinguoja įmonių kreditingumo ir neriboja jų peržiūrų.
Sakurų sodas, UAB
2016-01-17 09:21:13 IP 2i250n56
mūsų įmonės atveju nusmukdė ekonominę būklę nuo 5-6 iki 0.
Priežastis paprasta, skola sodrai 1, 03 Eur.
Parašėme atsiliepimą, atsiliepimo žinoma nepaviešino t.y. užblokavo, bet
Mums užblokavo peržiūrą dėl įmonių kreditingumo.
Tiesiog šaunuoliai, ką čia bepridursi

Creditinfo Lietuva
Adresas: A. Goštauto g. 40A, LT-03163 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; finansai; konsultacijų paslaugos.
Kredito biuras „Creditinfo“ yra informacijos bankas, į kurį duomenis teikia (ir gauna) finansų, telekomunikacijų, elektros tiekimo ir kitos įmonės. Kredito biuras užima svarbią vietą finansų sistemoje, nes finansų įstaigoms padeda skolinti atsakingai, o patikimam verslui ir patikimiems vartotojams sudaro sąlygas...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...
Ekspobalta
Adresas: Kauno g. 36, LT-03202 Vilnius.
Veiklos sritys: parodos, mugės; informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas.
Ekspozicijų ir parodinių stendų projektavimas, gamyba, įrengimas ir priežiūra Lietuvoje bei užsienyje. Teikiamos įvairios paslaugos parodų dalyviams: logistika, nestandartinės įrangos, baldų, apšvietimo, audio, video ir multimedijos nuoma. Originalūs kūrybiniai sprendimai: - Mugių stendams; - Parodų ekspozicijoms;...
Ostas
Grindų dangos | Kojų valymo grotelės

Adresas: Gabijos g. 32, LT-06155 Vilnius.
Veiklos sritys: buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; dažai, lakai; didmeninė prekyba; grindys, grindų dangos; informacijos teikimas; mažmeninė prekyba; švaros, valymo paslaugos; ūkio prekės; valymo priemonės.
Įmonės veikla - prekyba įvairiomis grindų dangomis, įėjimo kojų valymo grotelėmis, įrengimo medžiagomis ir Dr. Schutz grindų priežiūros priemonėmis. PVC grindų dangos (didmeninė prekyba ir mažmeninė prekyba) Galite rinktis medžio, akmens, metalo ar stiklo imitacijos dizaino sprendimus, tinkamus sveikatos priežiūros...

JK pareiškė, kad liko tik maždaug savaitė pasiekti susitarimą dėl prekybos po "Brexito" 11-29 18:27
Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretorius sekmadienį pareiškė, kad jo šaliai ir Europos Sąjungai liko maždaug savaitė pasiekti susitarimą dėl prekybos po "Brexit", o didžiausia kliūtis...
Epidemiologai sako su pasibaisėjimu stebintys masinius susibūrimus prie eglučių
Epidemiologai sako su pasibaisėjimu stebintys masinius susibūrimus prie eglučių 11-29 16:55
Epidemiologai sako su pasibaisėjimu stebintys masinius gyventojų susibūrimus prie šeštadienį įžiebtų kalėdinių eglių didmiesčiuose ir perspėja, kad tai netrukus gali dar padidinti užsikrėtusiųjų...
"Panevėžio ketus" senas lydymo krosnis paliks kaip muziejinę vertybę
"Panevėžio ketus" senas lydymo krosnis paliks kaip muziejinę vertybę 11-29 16:10
Nuo praėjusių metų lapkričio ketaus liejinių gamybos UAB "Panevėžio ketus" nutraukė senų koksu kūrenamų ketaus lydymo krosnių eksploatavimą. Tačiau senosios dėl išliekamosios muziejinės vertės...

Karantino metu Jūs:

Adobe Systems 477,03 +1,48%