Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Portalas Rekvizitai.lt

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Portalas Rekvizitai.lt

Atsiliepimai apie Portalas Rekvizitai.lt

Įmonių katalogas

Parašyk savo nuomonę apie Portalas Rekvizitai.lt

Sveiki.Būkit atsargūs ir venkit MAREK LIPNEVIČ, surenka avansus ir veliau paskelbia bankrotą.Taip buvo su UAB LOVA, dabar įmone DELKANTUS..Neturekit jokių reikalų,
UAB Dubingiai. Nepatikima firma parduodanti kilimines dangas ir paslaugas. Likome apgauti nusipirkę dangą kurios pažadėtą instaliavimą meistras atidėjinėja jau antra savaitė. Dėl to turėjome nukelti įsikraustymą į naujus namus, pratęsti nuomos sutartį ten kur gyvenome ir atšaukti nuomininką kuris turėjo įsikraustyti vietoje mūsų.
Neturėjus kitos išeities teko kilimus klotis patiems.
Tikiuosi praeis šitie barbariški laikai kai su klientu visiškai nesiskaitoma po to kai pinigai sumokėti.
Niekam nelinkiu to į kokią situaciją Dubingių kolektyvas mūsų šeimą pastatė. Niekam nerekomenduoju UAB Dubingiai.
Компания «MEGA Langai», производитель Valentina Consulting. обманщыкй досих пор обманывают закащыков.я подписал договор.9 мая ни окон ни денек.и не отвечает.
KAZIMIERO PETREIKIO II
2018-08-16 09:42:16 IP 78.60.178.159
Nustebau kad 2018.08.15 dienai mano imone virs 300 EUR skoloje Sodrai, nors.Sodrai nesu skolingas.
Prisegu Sodros israsa
Linkiu portalui buti patikimu
Noriu pasidalinti savo įspūdžiais, kuriuos patyriau bendraudama su UAB Amžinasis akmuo vadybininke Algida. Užsakinėjau mirusiam vyrui paminklą. Jokio patyrimo šioje srityje neturiu. Buvau sužavėta darbuotojos profesionalumu ir geranoriškumu. Iki smulkmenų buvo aptartos visos detalės ir net pavėžėjo prie kapų, kad įsivaizduočiau, kaip realiai atrodo įvairūs sprendimai. Paminklas ir visa apdaila pranoko mano lūkesčius. Esu labai dėkingą šiai darbuotojai ir linkiu jai kuo geresnės kloties tolimesniame darbe. Ačiū už viską.
Laaabai rekomenduoju Cili Pica esancia Bige, greitas aptarnavimas, malonus kolektyvas, o Dienos Pietu meniu labai platus ir skanus patiekalai. Pats lankausi cia per pietu pertrauka, ateity planuoju uzsukti vakare futbolo paziureti, padaveja sake rungtyniu metu yra geras pasiulymas uzkandziams prie alaus
Sveiki, norejau paklausti kaip pas jus galima parasyti atsiliepima apie tam tikra imone?
Kiek jums sumokejo UAB Anreka, kad pasalinote atsiliepimus ir dabar rasyti negalima ?
Noriu pasidalinti savo atradimu siltuoju sezonu, nerealus Cili sluoksniuoti ledu desertai, tiesiog atgaiva vasaros vakara, o kad cili esacia pc Big kava pati skaniausia tai jau patikrinti laiko, cia barmenai zino savo darba :)
Noriu padėkoti uab Autoris už gerą, malonų aptarnavimą, geranorišką pagalbą ir kantrybę atsiskaitymo metu. Patiko, kad vadovas nekišo per prievartą ir negyrė mano pasirinkto automobilio, o daugiau klausė apie mano poreikius ir galvojo apie galimybę pasiūlyti tinkamiausią variantą. Ačiū už baltą kaip sniegas opel insignia :-)
Aura Petraityte 2018-04-12 15:56:28
Istryne komentara su tiesioginiu irodymu - email. Manau, kad paeme kysi uz imones reputacijos gerinima.

Idomu, is ko kompanija issilaiko, nes reklamu labai mazai, o imones talpina
Gerb. Aura,

Jūsų komentare buvo pateikti asmens duomenys, kurių viešinimą draudžia Asmens duomenų apsaugos įstatymas, dėl to jis ir buvo pašalintas.

Idomu, is ko kompanija issilaiko, nes reklamu labai mazai, o imones talpina
Pakeitėte atsiliepimų tvarką apie įmonę pigu.lt. Taip išbalansavote teisę vienodai būti įverintiems visiems juridiniams objektams. Beje, dabartinė tvarka negarantuoja, kad neigiamas atsiliepimas (po 7-ių dienų) paklius viešumon. Esate vertinamas puslapis, tad išlaikytite šį lygį
Petras 2017-06-15 12:13:45
Tikra tiesa. Galiu pridėti apie atsiliepimus, kuriuos talpina apie įmones, siekiant pritraukti reitingus. Ponai Rekvizitai, jei dedate atsiliepimus apie įmones, būkit malonūs, informuokite apie tai įmones, apie kuriuos atsiliepimus patalpinote, ypač užgaulius, gal konkurentų, kurie naudojasi "netvarkingu viešumu". Nesąžininga naudotis kitos įmonės vardu reitingams gerinti. Kada kas nors jumis užsiims?

mes atsiliepimų nerašome ir nededame, tą daro portalo lankytojai, Jūsų klientai ir partneriai. Komentarai neatitinkantys taisyklių www.rekvizitai.lt/taisykles/ gali būti pašalinti įmonės prašymu.

Įmonės gali gauti pranešimą, kai parašytas naujas atsiliepimas, tereikia užsiregistruoti portale.
Egidijus 2015-04-03 12:03:17
Keista, kad patys rekvizitai.lt neskelbia pagrindinių duomenų apie save. Skiltys “Vadovas”, “Darbuotojai” atrodo gan keistai. Mano nuomone, jeigu bandote skelbti kaip galima daugiau informacijos apie kitas įmones, visų pirma reikėtų pradėti nuo savęs.
Noriu informuoti žmones, ieškančius darbo, kad būtų labai atsargūs ir nepasitikėtų UAB "BIMATER", į.k. 304166595, registruota Plungėje, Dariaus ir Girėno 2-2, darbo pasiūlymais. Įdarbina Pramonės 14, Klaipėdoje !!!! METALO KONSTRUKCIJŲ SURINKĖJAIS. Tikrai labai nesąžiningi darbdaviai. Neatveža laiku darbo sutarčių, o kai jas darbuotuojas pamato - pasirodo sutarties data vėlesnė, nei pradėjo žmogus dirbti. Atlygio reikia prašyti kaip IŠMALDOS. Vis žada....nuo pirmadienio iki penktadienio....Žmogui išėjus iš darbo su vengiama atsiskaityti. Dabar mes padavėm Darbo ginčų inspekcijai skundą, dėl nesumokėto atsiskaitymo. Sužinojom, kad tokių bylų yra ir daugiau. Turi įsiskolinimų ir kitom įmonėm. Sulaukiam ir grąsinimų telefonu. BUKITE LABAI ATSARGŪS. Yra daug apgautų ukrainiečių.
Labadiena. Kokia teisinė procedūra turėtų būti atlikta, kad atsisakyti šio portalo paslaugų?
Portalas iš principo nėra blogas, tik jo politika pasenusi. Visi didesnį portalai komentarus ir atsiliepimus panaikina po 3 mėn. kaip neaktualius. Čia jie "kabo" metų metais. Kaip įprasta Lt komentarus rašo tik negatyviai nusiteikę asmenys arba pavydus konkurentai. Gal planuojate tobulinti savo veiklą?
Sakurų sodas, UAB 2016-01-17 09:21:13
Darbo stilius Rekvizitai.vz.lt yra nesuprantamas arba kitaip tariant absurdiškas,
mūsų įmonės atveju nusmukdė ekonominę būklę nuo 5-6 iki 0.
Priežastis paprasta, skola sodrai 1, 03 Eur.
Parašėme atsiliepimą, atsiliepimo žinoma nepaviešino t.y. užblokavo, bet
sulaukėme skambučio ir pasikalbėjome. Buvo tikėtina, kad klaida bus ištaisytas, bet ne jie pasirinko kitą variantą.
Mums užblokavo peržiūrą dėl įmonių kreditingumo.
Tiesiog šaunuoliai, ką čia bepridursi

kreditingumo informaciją valdo UAB Creditinfo Lietuva, reiktų kreiptis į juos. Rekvizitai.lt nereitinguoja įmonių kreditingumo ir neriboja jų peržiūrų.
mūsų įmonės atveju nusmukdė ekonominę būklę nuo 5-6 iki 0.
Priežastis paprasta, skola sodrai 1, 03 Eur.
Parašėme atsiliepimą, atsiliepimo žinoma nepaviešino t.y. užblokavo, bet
Mums užblokavo peržiūrą dėl įmonių kreditingumo.
Tiesiog šaunuoliai, ką čia bepridursi

plačiau apie įmonę pateikta informacija čia http://rekvizitai.vz.lt/imone/rekvizitai/
Egidijus 2015-04-03 12:03:17
Šauniai pasakyta :)
Kaip gali save gerbiantis portalas leist tokias klaidas kaip "pagrYsti".. :) Lietuvių kalbos reiktų dar pasimokyt :)
Arūnas 2014-10-23 14:41:07
Tikrovės neatitinkančių duomenų platintojai darantys iš to biznį.
Klysti žmogiška, bet bent pralement žodį atsiprašau reiktų pasimokyti. Apgailėtina.
Gaila, bet deja nėra LT ekspertų, kurie sugebėtų įvertinti tokių info platintojų padarytą žalą įmonei.
JAR neturi tokios info, kurią Jūs platinate viešai jau 4 mėnesiai.
Kažin ar bent apsidraudę civilinę atsakomybę?

pagarbiai,
Arūnas

dėkojame, kad kreipiatės.
Visą JAR informaciją galime pagrįsti dokumentais. Jeigu JAR daro klaidas - apie tai praneškite mums.
Tikrovės neatitinkančių duomenų platintojai darantys iš to biznį.
JAR neturi tokios info, kurią Jūs platinate viešai jau 4 mėnesiai.
Kažin ar bent apsidraudę civilinę atsakomybę?

pagarbiai,
Arūnas
Gina 2014-07-24 11:33:50
Jokio lankstumo! Jie patys susideda informaciją apie įmones, net negavę leidimo. Vėliau, kai bandai kalbėtis dėl vartotojų prirašytų skundų apie įmonę (ne apie mūsų, o mūsų partnerių), kurie skirti ne mums, o patalpinti prie mūsų įmonės atsiliepimų, pašalinimo - visiškai nereaguoja, nors jų taisyklėse nurodyta kitaip. Įdomu kas dirba ir atrašinėja laiškus šioje įmonėje, nes pagarbos aukštesniems visiškai nejaučia. Gėda! Tikra š*******o kontora. Pažiūrėsim ar šio komentaro apie save, patys neišsitrins :)
Kaip tokios Ginos gyvenimą trumpina...
Gina 2014-07-24 11:33:50
Gerb. Gina,

Jūs taip greit skubate, kad net nesulaukėte atsakymo dėl komentarų. Atsakyta buvo per vieną darbo dieną, o Jūs jau spėjote prirašyti komentarų apie mus. Visgi dėkojame už dėmesį ir linkime sėkmės.

Creditinfo Lietuva
Adresas: Goštauto g. 40A, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; informacijos teikimas; konsultacijų paslaugos.
Kredito biuras „Creditinfo“ yra informacijos bankas, į kurį duomenis teikia (ir gauna) finansų, telekomunikacijų, elektros tiekimo ir kitos įmonės. Kredito biuras užima svarbią vietą finansų sistemoje, nes finansų įstaigoms padeda skolinti atsakingai, o patikimam verslui ir patikimiems vartotojams sudaro sąlygas...
Mercell Lithuania
Veiklos sritys: informacijos teikimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos; statyba; statybinės medžiagos; valstybinės institucijos.
Mercell tai įrankis, skirtas tik reikiamos informacijos apie pirkimus stebėjimui. Susipažinkite išbandydami paslaugas nemokamai. Bandomojo laikotarpio metu Jūs: Matysite, ką šiuo metu perka viešosios ir privačios organizacijos tik pagal Jūsų veiklos sritį; Matysite, kokius pirkimus organizacijos dar tik planuoja...
Kastu International
Adresas: Gedimino pr. 28/2, LT-01104 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; informacijos teikimas.
Studijos užsienyje. Planuoji mokytis užsienyje? Nežinai nuo ko pradėti? Mes tau patarsime ir padėsime! Kastu International – tai komanda jaunų profesionalų, kuri padės ne tik įstoti studijuoti į užsienio aukštąją, bet padės įstoti ten, kur atsivers Tavęs vertos galimybės! Esame ilgametę patirtį sukaupusi ir itin...
DIRECTO
Adresas: J. Balčikonio g. 9, LT-08318 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...
Ekspobalta
Adresas: Kauno g. 36, LT-03202 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kelionės; konsultacijų paslaugos; parodos, mugės; projektavimas; reklamos paslaugos; renginių organizavimas.
Ekspozicijų ir parodinių stendų projektavimas, gamyba, įrengimas ir priežiūra Lietuvoje bei užsienyje. Teikiamos įvairios paslaugos parodų dalyviams: logistika, nestandartinės įrangos, baldų, apšvietimo, audio, video ir multimedijos nuoma. Originalūs kūrybiniai sprendimai: - Mugių stendams; - Parodų ekspozicijoms;...

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
Lengvinamas pramogai skirtų laivų naudojimas
Lengvinamas pramogai skirtų laivų naudojimas 03-20 17:50
Pramogai skirtų vidaus vandens transporto priemonių naudojimas tampa paprastesnis, praneša Susisiekimo ministerija, kurios siūlymams trečiadienį pritarė Vyriausybė.

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Walt Disney 110,00 -2,76%