Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Portalas Rekvizitai.lt

Atsiliepimai apie Portalas Rekvizitai.lt

Įmonių katalogas

Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Portalas Rekvizitai.lt

Visiška nekompetencija. Uždrausti dirbti šitai sarlatanei!!!!!!
Atrėipkite dėmesi, kad patys Rekvizitai.lt savo įmonių bazėje turi įmonių apie kurias norint parašyti atsiliepimą esate nukrėiptas į tiesioginę įmonės svetainę. Visada maniau, kad Rekvizitai.lt yra nepriklausoma įmonė, kurioje gali pasiskaityti atsiliepimus apie kitas Lietuvoje veikiančias įmones, tačiau taip nėra. Jeigu skundas yra nukreipiamas tiesiogai į įmonės svetainę apie kurią yra skundas, jos vadovybė jo neviešins. Šneku konkrečiai apie Cgates įmonę, kuri savivaliauja ir įmituoja gedimus.
Rekvizitai LT toleruoja šmeižikiškus atsiliepimus/komentarus apie įmones. Paskambinus sako kad nieko netrinsim, ir neprivalo trinti. Aš parašiau kad ištrintų sakė netrins ir jiems dzin. Linkiu jiems bankrutuoti. Nemoka net bendrauti atsilikėliai.
Sveiki, norejau paklausti kaip pas jus galima parasyti atsiliepima apie tam tikra imone?
Aura Petraityte 2018-04-12 15:56:28
Istryne komentara su tiesioginiu irodymu - email. Manau, kad paeme kysi uz imones reputacijos gerinima.

Idomu, is ko kompanija issilaiko, nes reklamu labai mazai, o imones talpina
Gerb. Aura,

Jūsų komentare buvo pateikti asmens duomenys, kurių viešinimą draudžia Asmens duomenų apsaugos įstatymas, dėl to jis ir buvo pašalintas.

Idomu, is ko kompanija issilaiko, nes reklamu labai mazai, o imones talpina
Petras 2017-06-15 12:13:45
Tikra tiesa. Galiu pridėti apie atsiliepimus, kuriuos talpina apie įmones, siekiant pritraukti reitingus. Ponai Rekvizitai, jei dedate atsiliepimus apie įmones, būkit malonūs, informuokite apie tai įmones, apie kuriuos atsiliepimus patalpinote, ypač užgaulius, gal konkurentų, kurie naudojasi "netvarkingu viešumu". Nesąžininga naudotis kitos įmonės vardu reitingams gerinti. Kada kas nors jumis užsiims?

mes atsiliepimų nerašome ir nededame, tą daro portalo lankytojai, Jūsų klientai ir partneriai. Komentarai neatitinkantys taisyklių www.rekvizitai.lt/taisykles/ gali būti pašalinti įmonės prašymu.

Įmonės gali gauti pranešimą, kai parašytas naujas atsiliepimas, tereikia užsiregistruoti portale.
Noriu informuoti žmones, ieškančius darbo, kad būtų labai atsargūs ir nepasitikėtų UAB "BIMATER", į.k. 304166595, registruota Plungėje, Dariaus ir Girėno 2-2, darbo pasiūlymais. Įdarbina Pramonės 14, Klaipėdoje !!!! METALO KONSTRUKCIJŲ SURINKĖJAIS. Tikrai labai nesąžiningi darbdaviai. Neatveža laiku darbo sutarčių, o kai jas darbuotuojas pamato - pasirodo sutarties data vėlesnė, nei pradėjo žmogus dirbti. Atlygio reikia prašyti kaip IŠMALDOS. Vis žada....nuo pirmadienio iki penktadienio....Žmogui išėjus iš darbo su vengiama atsiskaityti. Dabar mes padavėm Darbo ginčų inspekcijai skundą, dėl nesumokėto atsiskaitymo. Sužinojom, kad tokių bylų yra ir daugiau. Turi įsiskolinimų ir kitom įmonėm. Sulaukiam ir grąsinimų telefonu. BUKITE LABAI ATSARGŪS. Yra daug apgautų ukrainiečių.
Labadiena. Kokia teisinė procedūra turėtų būti atlikta, kad atsisakyti šio portalo paslaugų?
Portalas iš principo nėra blogas, tik jo politika pasenusi. Visi didesnį portalai komentarus ir atsiliepimus panaikina po 3 mėn. kaip neaktualius. Čia jie "kabo" metų metais. Kaip įprasta Lt komentarus rašo tik negatyviai nusiteikę asmenys arba pavydus konkurentai. Gal planuojate tobulinti savo veiklą?
Sakurų sodas, UAB 2016-01-17 09:21:13
Darbo stilius Rekvizitai.vz.lt yra nesuprantamas arba kitaip tariant absurdiškas,
mūsų įmonės atveju nusmukdė ekonominę būklę nuo 5-6 iki 0.
Priežastis paprasta, skola sodrai 1, 03 Eur.
Parašėme atsiliepimą, atsiliepimo žinoma nepaviešino t.y. užblokavo, bet
sulaukėme skambučio ir pasikalbėjome. Buvo tikėtina, kad klaida bus ištaisytas, bet ne jie pasirinko kitą variantą.
Mums užblokavo peržiūrą dėl įmonių kreditingumo.
Tiesiog šaunuoliai, ką čia bepridursi

kreditingumo informaciją valdo UAB Creditinfo Lietuva, reiktų kreiptis į juos. Rekvizitai.lt nereitinguoja įmonių kreditingumo ir neriboja jų peržiūrų.
Sakurų sodas, UAB
2016-01-17 09:21:13 IP 2i250n56
mūsų įmonės atveju nusmukdė ekonominę būklę nuo 5-6 iki 0.
Priežastis paprasta, skola sodrai 1, 03 Eur.
Parašėme atsiliepimą, atsiliepimo žinoma nepaviešino t.y. užblokavo, bet
Mums užblokavo peržiūrą dėl įmonių kreditingumo.
Tiesiog šaunuoliai, ką čia bepridursi

CV Group
carVertical - automobilio patikra pagal VIN numerį

Adresas: Aukštaičių g. 7, LT-11341 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; automobilių prekyba.
„carVertical“ – transporto priemonių istorijos patikros paslaugas teikianti įmonė. Mes renkame ir apdorojame duomenis iš įvairių nacionalinių ir privačių registrų bei duomenų bazių, kad galėtume pateikti vartotojui išsamią informaciją apie perkamą transporto priemonę. Viskas ko reikia – įvesti transporto priemonės...
Creditinfo Lietuva
Adresas: A. Goštauto g. 40A, LT-03163 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; finansai; konsultacijų paslaugos.
Kredito biuras „Creditinfo“ yra informacijos bankas, į kurį duomenis teikia (ir gauna) finansų, telekomunikacijų, elektros tiekimo ir kitos įmonės. Kredito biuras užima svarbią vietą finansų sistemoje, nes finansų įstaigoms padeda skolinti atsakingai, o patikimam verslui ir patikimiems vartotojams sudaro sąlygas...
Credo Partners
Adresas: Vytauto pr. 23, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: telekomunikacijos, ryšio priemonės; informacijos teikimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Credo Partners“ jau vienuolikti metai sėkmingai teikia kontaktų centro paslaugas, pateisindama užsakovo lūkesčius. Kompanijoje dirba profesionali pardavimų telefonu vadybininkų ir konsultantų komanda, kuriai vadovauja vadovai, turintys daugiametę patirtį efektyvaus kontaktų centro srityse. Kartu su komanda...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; informacijos teikimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...
Kalba.Lt
Edukacinės rinkos lyderis Lietuvoje

Adresas: Vytauto pr. 32, LT-44328 Kaunas.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; informacijos teikimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
UAB “Kalba.Lt” - didžiausią patirtį Lietuvoje turinti edukacijos įmonė, kuri rūpinasi visuomenės pažanga ir tobulėjimu. Įmonė teikia plačią įvairovę edukacinių paslaugų vaikams, paaugliams, suaugusiems ir verslo sektoriui: kalbų kursai, karjeros konsultacijos, tarptautiniai egzaminai, studijų užsienyje...

Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Luxlex LAW Firm Direktorė ir teisininkė Goda Avižienė: Sąvoka „Offshore" pirmą kartą buvo paminėta 1950 m. Jungtinių Amerikos Valstijų (toliau - JAV) Rytų pakrantės laikraštyje...
"Swedbank" pristato Tvarių inovacijų programą – kvies startuolius kurti inovacijas verslui
"Swedbank", bendradarbiaudamas su finansinių technologijų ir tvarių inovacijų centru "Rockit", pristato Tvarių inovacijų programą. Šia programa siekiama ankstyvosios stadijos startuoliams padėti...
"Vilnius Coding School": nuo šiol pilnai finansuojami IT mokymai visų įmonių darbuotojams
Keisti karjerą į technologijų sritį toliau išliekant populiariu pasirinkimu, darbo rinkos žaidėjai ieško sprendimų, ir kaip išspręsti darbuotojų trūkumo problemą, ir kaip suteikti žmonėms įrankius...

Ar ketinate pradėti investuoti?

Meta 123,49 +2,53%
Wells Fargo 45,94 -1,98%