Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Polkorpa, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Polkorpa

Atsiliepimai apie Polkorpa, MB

Parašyk savo nuomonę apie Polkorpa, MB

Szymon 2020-12-08 21:56:47
Gdzie byli te materiały, jeżeli już w sklepach mieliście tyle nabrane na kredkę, że niechcieli wam już nic dawać, i też mam na to dowody! Niech lepiej twój Witalik zatrudni formalnie białorusów, a nie wykorzystuje ich. Bo też może raptem zajechać nie tylko darbo inspekcja, ale i ochrona przyrody. Zakanczam ten tak zwany dziecki sad z waszej strony. Pozdrawiam.
Kviečiu ir tave kartu užsukti ir įsitikinti kad eilinį kartą užsiėmi šmeižimu ir klaidingos informacijos skleidimu. Į komentarus kiši pašalinius asmenis, kurie yra nesusiję su tavo nekokybiškų ir ne profesionalių darbo atlikimu, dar kaimynus čia įterpk.
Įdomu kokiuose čia parduotuvėse taip buvo? Žinau, kad važiavai pirkti sau statybinių medžiagų norėdamas mūsų sąskaitą tą padaryti, gavai špygą ir grįžai skolintis pas mus pinigus. Turi įrodymus tik savo sugalvotus, jei ištikrųjų butų tai bėgtum į teismą, tačiau kažkodėl to nepadarei, nes čia tik tavo fantazijos. Aš argumentuotai rašau atsiliepimą apie tavo įmonę, tave ir tavo atliktą nekokybišką darbą (turiu pilną teisę, čia mano nuomonė ir tavo padarytų defektų puokštė) o tu rašai visai apie kažką kitką, savo nesveiką fantaziją. Nesinervuotum jei būtum teisus, laikytumeisi Lietuvos įstatymų ir savanoriškai pašalintum savo padarytus defektus. Gražaus ir ramaus vakaro!
Beata 2020-12-08 21:42:56
Taigi tvirtinai, kad buvo priedas prie sutarties tas kainoraštis kur parašytos kainos be PVM, kai gavai atsakymą, kad tavo įmonė ne PVM mokėtoja ir mano parašo ant priedo nėra be to sutartyje nėra nurodomas priedas tuomet tylėt pradėjai. Negąsdink garso įrašais ir neskleisk melagingos informacijos nes už šmeižimą būsi patrauktas atsakomybėn. Nesiteisink, nes tavo ne profesionalumas atsispindi defektuose! Mokėk priimti ne tik pozityvius komentarus savo atžvilgiu. Medžiagos buvo pirktis laiku, turiu pirkimo kvitus ir tavo darbu atlikimo terminus, kai medžiagos gulėjo mėnesiais.
Įdarbink žmones dirbančius, ar vėl vengi mokesčių? Nes gali netyčia atvykti darbo inspekcija patikrinimui.
Szymon 2020-12-08 20:50:17
Po pierwsze to nie uciekłem z kraju. Jedyne miejsce z którego uciekłem to wasz dom! Ciągłe awantury, czekanie na pieniądze i materiały, nawet pożyczaliście odemnie pieniądze na materiały (też mam nagranie)! I komu tu wstyd? Będzie tobie nie wesoło gdy dostaniesz sprawę do sądu za fałszywe komentarze i obrazę. P.S. Nagle cennik mój się znalazł? Przecież twierdziłaś, że nie masz? Właśnie tak i traktujecie wszystkich! Kłamstwem i oszustwem!
Beata 2020-12-08 20:22:44
Jeigu virš 16000 eurų sumokėtų į rankas jums tai yra nemokamas namo remontas, tai įdomų kiek kainuoja tuomet jūsų paslaugos. Nes jūsų kainoraštyje tokių kainų nėra. O kas liečia mano darbą ir šeimyninį gyvenimą, tai galite pasakų nesekti, suprantu, kad jums nėra malonus šaukimas į teismą, galite šmeižti mane kiek norite. O dėl garso įrašo tai labai abejoju, nes būtent aš turiu garso įrašą, kai jums liepiau išstatyti visas sąskaitas faktūras, kiekius, kainas ir galutinias sumas, ko jūs nepadarėte, motyvuodamas tuo, kad reikės didelius mokesčius sumokėti valstybei, tačiau neneigiat, kad esu atsiskaitusi su jumis. Tai aš sužinojau, kad jus ir jūsų įmonė yra a******ų kompanija, kurie net neturi kvalifikaciją patvirtinančių pažymėjimų. P. S. Ne aš pabėgau iš gimtinės vengdama atsakomybės!
Galite nesižeminti daugiau ir nerašyti nesąmonių. Čia yra vieta kur yra paliekamas atsiliepimas apie jūsų atliktą darbą.
MB Polkorpa 2020-12-08 19:32:22
Dziękuję Pani Beato, ale pani jako w życiu prywatnym jest wielką aferystką, tak jak i w karierze policjantki. Też nie uczciwym człowiekiem, szkoda że na rekwizyty niemożna zostawić nagrania z Pani głosem gdzie Pani sama mnie namawia żeby faktury nie wystawiać i jak oszukujecie razem z mężem ludzi. Szkoda że na własnej skurze się dowiedziałem jakimi jesteście ludźmi. Trzeba było posłuchać ludzi że nie pierwszego majstra oszukaliście na pieniądze. Tym sposobem prawie że zrobiliście dom za darmo.
Beata 2020-12-02 18:32:34
Taip pat nukentėjau nuo MB Polkorpa. Sutartis buvo pasirašyta, atliekamų darbų kainos nenurodytos, įmonės direktorius pasakė viską sutarsime žodžių, eigoje. Galiausiai mokėtą buvo kiekvieną mėnesį pagal surašytus įmonės direktoriaus popieriukus, visas sąskaitas ir pinigų gavimo kvitus už pilnai atliktą darbą žadėjo pabaigoje. Arčiau pabaigos pradėjau reikalauti sąskaitų, tuomet nepabaigę darbų, palikę didžiūlę betvarkę namuose, nesilaikydami savo sutarties punktu pabėgo. Defektų pilna, niekas jų neištaiso, nors pagal sutartį ir įstatymą privalo ištaisyti neatlygintinai. Szymon Dębowski (direktorius) ne sąžiningas, konfliktiškas ir visiškai nekompetetingas šioje srytyje asmuo. Būkite būdrus, reikalaukite iškarto sutarties, nemokėkite pinigų kol neišrašys sąskaitos ir pinigų gavimo kvito. Šį įmonė nėra PVM mokėtoja, nors gąsdina, kad jei išrašys sąskaitą už atliktą darbą tai reikės susimokėti papildomai PVM. Neapsigaukite, asmuo pasižymėjęs melagis Lietuvoje taip pat ir gimtajame krašte.
Perskaičiau ankstesnius komentarus ir kilo noras palikti savąjį. Su ankstesniais komentarais visiškai nesutinku. Darėme viso buto remontą - nuo grindų betonavimo, laidų išvedžiojimo iki dažymo, durų įstatymo ir t.t. Po remonto praėjo apie 1, 5metų.
1) Visi darbai buvo atliekami pagal susitarimą, laiku. Kadangi vyras yra išvykęs ir daugelį dalykų reikėjo pirkti pačiai, Szymonas mane konsultuodavo nuo A iki Z, galėjau paskambinti bet kuriuo metu iš bet kurios parduotuvės.
2) Visus pažadus, kurių nespėjo padaryti remonto metu, atvažiuodavo ir pabaigdavo (pvz. duris pirkau žymiai vėliau, nei buvo atliekamas pagrindinis remontas)
3) Per šiuos metus teko skambinti ne kartą - tai katilas "keistai" veikia, tai dar kas nors nutinka - Szymonas ne kartą padėjo ir atvažiavo apžiūrėti (nors reakiai nepriklausė)
4) O kas svarbiausia - Visi darbai atlikti kokybiškai ir pagal visus standartus. Buvome sutarę konkretų darbų pradėjimo terminą ir apytikslį pabaigos. Visų terminų buvo laikytąsi.
Edgar Vrublevski
2020-11-16 18:28:41 IP 2anaqi1l
Su MB "Polkorpa" turėjau reikalų. Paprašiau suremontuoti koridorį bute bei įstatyti duris. Sutarėme kainą, žadėjo 10m garantiją atliktiems darbams. Jokios sutarties rašytinės sudaryta nebuvo (dl šito labai gailiuosi). Remontą padarė, nors ne kiekvieną dieną dirbdavo. Paprašė visų pinigų su durų įstatymu, nors durų atvežtų nebuvo. Sakė kai atveš, atvažiuos sumontuoti. Atvežė duris, atvažiuoja montuoti. Aj ne sako, daug darbo čia ir nesitarėme sako dėl durų įstatymo. Neva ne taip supratau. Apsisuko ir išvažiavo. Po pusmečio ant lubų gipsas įtruko. Skambinu, sakau perdarykite. Atsako man, kad darbo daug ir neturi laiko. Po mėnesio beveik susisieks. Praėjo tris mėnesiais, jokių žinių. Skambinu, labai užimti. Po dar poros mėnesių tas pats. Taip man nieks nieko neperdarė.
Reziume: sudarynėkite su jais darbų atlikimo sutartį, nurodykite visus darbus, dėl kurių atlikimo ir kainos susitarėte. O svarbiausia - terminai atlikimo, delspinigiai + garantija darbams ir per kiek laiko po trūkumo nustatymo turi perdaryti.

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 25-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
LAISKA
STATYBOS PASLAUGAS TEIKIANTI ĮMONĖ

Adresas: Tilžės g. 121, LT-91100 Klaipėda.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB LAISKA - 2012 m. įsteigta statybos įmonė, kurios įvykdytų projektų sąrašuose, įvairios paskirties objektai – nuo gyvenamosios paskirties iki komercinių bei pramoninių statinių. Įmonė teikia platų statybinių paslaugų paketą, apimantį betonavimo, individualių namų statybos, bendrastatybinius bei kitus darbus. UAB...
Fortesta LT
Adresas: Sakalų g. 6-34, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba.
“Fortesta LT”, UAB teikia kokybiškas monolitinio ir surenkamo gelžbetonio įrengimo, metalo konstrukcijų montavimo paslaugas. Patenkinti reikliausių klientų lūkesčius mums leidžia: - aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys darbuotojai; - betarpiškas bendravimas su klientu; - mūsų darbuotojų...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...

"Schenker" sėkmingai įveikė permainų etapą: tapo lankstesni ir priartėjo prie klientų 01-28 00:56
Logistikos ir transporto rinka 2020-aisiais, paženklintais pandemijos, išgyveno didelių transformacijų, o rinkoje veikiančioms bendrovėms teko nedelsiant prie jų prisitaikyti. Bendrovė "Schenker"...
INVEGOS tiesiogiai teikiamos lengvatinės COVID 19 paskolos – apyvartinėms išlaidoms finansuoti 01-28 00:24
Nacionalinės plėtros įstaigos "Investicijų ir verslo garantijos" (INVEGOS) Priemonių valdymo skyriaus vyresniosios projektų vadovės Sigitos Rutkauskaitės teigimu, š. m. sausio 20 d. startavusi...
ES reikalauja, kad "AstraZeneca" tiektų vakcinas iš JK fabrikų
ES reikalauja, kad "AstraZeneca" tiektų vakcinas iš JK fabrikų 01-27 23:23
Vakcinos nuo COVID-19 stygiaus akivaizdoje ES pareikalavo, kad farmacijos kompanija "AstraZeneca" tiektų Bendrijai žadėtus skiepus iš Jungtinėje Karalystėje (JK) esančių fabrikų. Tačiau kompanija...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Wells Fargo 31,38 -2,67%
American Express 116,15 -4,13%