Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Išminčiukai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Išminčiukai

Atsiliepimai apie Išminčiukai, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Išminčiukai, UAB

Lankėm 1 metus.
2022-07-08 11:52:36 IP 2e7r3neq
Mano berniukas jau metus lanko šį darželį ir galiu pasakyti, kad labai likau sužavėta.Švelnios ir geros auklytės.
Švaru ir gražu darželyje. 10 balų, valio.
Darželis yra labai geras, net nesitikėjau, kad taip patiks vaikui. Ugdymas, aplinka, miškas, auklėtojos, veiklos - tik geriausi atsiliepimai. Nors paskaičius kitus blogus komentarus, tikrai nesutikčiau, kas yra sakoma. Sėkmės darželiui!
Lankėme šį darželį 3 metus ir teko išeiti, nes pasikeitė gyvenamoji vieta. Galiu pasakyti, kad tai nerealus darželis su labai puikiomis auklėtojomis (kalbu apie Nemenčinės pl)
Labai daug veiklų vyksta lauke ir labai daug švenčių! Aplinka tobula!! Tikrai rekomenduoju :)
Lankėm ir mes ši darželį.
2022-06-16 15:52:13
Ir mums teko lankyti Nemenčinės pl. darželį. Pritariu mamai dėl auklėtojų atmestinumo. Pats darželis dar normalus, kol direktorė pusvalandį ar valandą lankosi jame, tai auklėtojos pavaizduoja dirbančias. Bet visumoje Ievos su Rita pokalbiai prie kavytės vyksta. Pačios nelabai užsiima su vaikučiais. Veiksmas vyksta tik su atvykstančiais pedagogais.
Simona 2022-06-15 16:43:07
Jau kelinti metai abu vaikai draugauja su šiuo darželiu. Nežinau, kur kitus komentarus rašiusių tėvų akys ir ausys, jei nemato, kad vaikai po darželio grįžta laimingi arba išvis nori jame užsibūti. Auklėtojos puikios, aplinka graži, erdvi, žalia, daug užsiėmimų, geras maistas. Visiškai saugiai jaučiuosi čia palikdamama mažiausius vaikus. O kai paauga edukacija irgi aukštame lygyje. Penkiamečiai mokosi skaityti, rašyti, deklamuoti eilėrašius ar giedoti himną, o kur dar įvairūs pasaulio pažinimo klausimai. Galbūt kartais tėvelių reikalavimai neobjektyvūs, kad tiek kritikos beria auklėtojoms, kurios atiduoda daug savęs dibdamos tokį sunkų darbą. :)
Ar kai pasiimi vaiką iš darželio ir jis atbėga su "džiaugsmo" ašaromis tai ir yra laimė??? Na tikrai ne visų patirtys geriausios šiam darželyje, galbūt auklėtojos pasirenka tėvelius, kurie patinka ir tada globoja tuos vaikučius..? Mūsų patirtis buvo ne kokia ir netgi labai. Reikalavimų auklėtojoms nekėlėme jokių, nes suprantam koks sunkus yra darbas su vaikais. O auklėtojos savo ruožtu gražiai šypsojosi ir pasakojo kaip viskas gerai.
Smagu, kad ginate ir rašote puikius komentarus, bet ne visiems taip pasisekė kaip Jums.
Žydrūnė Šildiajeva
2022-06-15 23:21:54
Mama 2022-06-09 18:53:19
Viskas piešiama gražiomis spalvomis, tačiau toli gražu taip nėra. Auklėtojos dirba atmestinai, tiesiog ateina "atbūti" darbo dieną. Užsiėmimai vyksta tik su atvykstančiais pedagogais. Kalbu apie Nemenčinės pl esantį darželį ir mažųjų grupę. Vargšiukai mažieji, kurie dar negali pasakyti ko nori. Tikrai nesiūloma atsigerti, o ir gertuvės sudėtos virtuvėlėje, tad mažieji negali parodyti. Pastovūs šauksmai ir riksmai, trumpai tariant chaosas! Bet svarbiausia, kad paklausus apie vaiką, visada viskas gerai. Nuoširdus patarimas aplenkite šią įstaigą, na nebent labai patiksite auklėtojoms, pasirodo, kad nuo to priklauso ar vaikas bus prižiūrėtas. O geriausia, kad vaikas sėdėtų kamputyje ir tylėtų ????‍♀️
Noriu replikuoti komentatoriui “ mama”.
Visų pirma, norėtusi, kad žmogus kuris rašo tūrėtų drąsos pasirašyti savo vardą, o nesislėpti. Galbūt tai rašo išėjusi darbuotoja ar išėję tėveliai. Kodėl priekaištai nėra sakomi į akis. Visų antra, norėčiau pabrėžti, kad šitas darželis garsėja dėl nuostabių auklėtojų Ievos ir Ritos ir netgi pradeda lankyti išėjusių vaikų broliai ir sesės. Mes tėveliai dėkojame auklėtojoms už rūpestį, šilumą ir meilę. Tai ką Jūs rašote yra gėdinga ir melaginga.
Patys geriausi atsiliepimai apie “Išminčiukai” darželį! Esu labai patenkinta tvarka, higiena, ugdymo veiklomis programa, maistu ir žinoma auklėtojų nuostabiu darbu! Jų meile mažiesiems ir kantrybe. Tikrai šį darželį rekomenduoju tiems, kas nori, kad jų vaikas būtų laimingas!!! Ačiū, kad esate, o labiausiai ačiū AUKLĖTOJOMS Jūs nuostabios!!!
Kaip ir visur tikriausiai butu galima rasti minusu, bet darzelis is esmes geras, atliepia visus vaiku poreikius - saugumas, edukacija, svara, maistas, pramogos, aukletoju rupestis. Vadovybe stengiasi reaguoti i pastabas, kurias isako tevai.
Darželis yra tikrai labai geroje vietoje, bet auklėtojos dirba atmestinai su pačiais mažiausiais, pampersai nėra keičiami, ant puodukų vaikai nėra pratinami, nesiūloma atsigerti. Lengviau tiems vaikams, kurie moka pasakyti, bet kenčia tie, kurie nekalba. Kas liečia lauko - tai praktiškai priežiūros ir užsiėmimų lauke nėra, vaikai paleisti patys sau, kol auklėtojos šnekučiuojasi.

Mažieji šnekučiai
Anglų kalba, stovyklos vaikams

Adresas: Stirnų g. 32-22, LT-08101 Vilnius.
Veiklos sritys: mokymo kursai; kalbų kursai; konsultacijų paslaugos; pramogos ir poilsis; vaikų darželiai.
„Mažieji šnekučiai“ – tai mokyklėlė, kur vyksta smagūs žaidimai, panaudojant anglų kalbos ir lietuvių kalbos žinias. „Mažieji šnekučiai“ specializuojasi ir moko vaikučius Anglų kalbos pamokos 3-7 metų vaikams Letuvių kalbos pamokos 3-7 metų vaikams Hello, vasara! Vasaros anglų kalbos dienos stovykla 5-10 metų...
Prasminga jaunystė
Darželis - pradinė mokykla Prasminga vaikystė

Adresas: Vytauto g. 25, LT-08119 Vilnius.
Veiklos sritys: vaikų darželiai; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
MB Prasminga jaunystė – visuminio ugdymo nuoseklumu besiremiantis vaikų darželis ir pradinė mokykla, kurioje vaikai dienas leidžia prasmingai. Ugdymo įstaigos Prasminga vaikystė idėja remiasi darželio ir pradinės mokyklos nuoseklumu. Čia vaikai ugdomi remiantis šiuolaikiniais inovatyviais ugdymo(si) modeliais...
Abadelės darželis
Adresas: Aukštagirio g. 18-1, LT-10105 Vilnius.
Veiklos sritys: vaikų darželiai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
„ABADELĖ“ – privatus vaikų lopšelio-darželio grupių tinklas Vilniuje. Mūsų stiprybė ir pasidižiavimas – kvalifikuota pačių mažiausių vaikučių (8 mėn.+) priežiūra ypač kokybiškas ankstyvasis ugdymas. Nuo pat įkūrimo ypatingą dėmesį skyrėme darbui su mažaisiais vilniečiais, sukaupėme vertingą patirtį ir užsitarnavome...

Lietuvos energetinę nepriklausomybę savo šešėlyje marina 2 GW "lubos"
Lietuvos energetinę nepriklausomybę savo šešėlyje marina 2 GW "lubos" 08-15 23:35
Atsinaujinančiosios energetikos ekspertai teigia, kad Lietuva – kaip graži panelė, kuri nori dailiai įdegti, bet nedrįsta išeiti į lauką ir slepiasi po monolitinėmis lubomis. Taip ir su mūsų...
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Visa 216,42 +2,41%
Walt Disney 124,26 +2,21%