Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę PKC Group Lithuania, UAB

Parašyk savo nuomonę apie PKC Group Lithuania, UAB

Turejas eit i mokymus
2021-12-04 11:50:35 IP 6a5cp690
Kamile 2021-11-24 12:06:50
Noreciau ispeti visus kurie, planuoja darbintis i pkc gruop-lietkabelis.ir patikrinti praktiskai.i tuos vadinamus "mokymus " jus eisit nors ir parase prasyma darbintis bet neturedami darbo sutarties.zmogus legaliai pradeda dirbti tik tada kai pasiraso darbo sutarti ir sutartis isigalioja tik kita diena pagal visus istatymus.deja bet ta diena kai ju administracijos darbuotojai vadina "isidarbinimu "jus tik pasirasysit prasyma beje be datos nuo kada pradesit dirbti.klausimas kodel be datos ?o todel kad data bus irasyta uz jus nuo kada bus sudaroma sutartis.as labai uzjauciu visus kas2021. lapkricio 29 diena atsikelsit penkta ryto kad sesta ryto jau butumet mokymuose uz kuriuos gal net nebus sumoketa nes nebusit dirbantys taip pat uzjauciu nes pries tai turesit pasidaryti testa uz savo pinigus kas nesat susivakcinave.man nesuprantama ir gaila kaip zmones neturedami rankose pasirasytos ir isigaliojusios darbo sutarties vyksta i mokymus galvodami kad dirba vien parase pusiau uzpildyta prasyma.sita pandemija visiskai isjunge logini mastyma ir zinojima kad be pasirasytos darbo sutarties zmogus nera dirbantis legaliai.
Taip Kamile, tomis dienomis turejau ir as eit i vadinamus mokymus, viska gerai surasei cia, pildziau prasyma del idarbinimo, praejau vadinama atranka ir sako, tada mokymai, tokia val turi but ten ir ten, visa kita info jum bus pateikta asmeniskai, aisku darbo sutarties nera ir ji bus tik po apmokymu, tai iskylo elementarus klausimas, mokynuosi bet tai darau neoficialiai nes as esu "idarbintas" bet neidarbintas, ismokes uz ta laika ar ne? Nors teigia kad bus apmokama, o jei ne? tavo rankos suristos ir nieko padaryt negalesi, jei tau darbo metu kas nutiks? ir vel atsimusi kaip i siena, juk tu oficialiai nedirbi ten..esu nukentejas nuo tokiu dalyku kai dirbi "juodai" ir sau pasakiau, daugiau jokiu pns dalyku nedarysiu, kad ir paskutinioji patirtis su buvusiu darbdaviu, pradirbau 2 metus, atostoginiu 25dienos ir nedamoketa 200e+, kai isejau, pamirso kad priklauso atostoginiai + kas nedamoketa, paskambinu, o ji sako, tau niekas nepriklauso ir nesiruosiu moket, tada i darbo inspekcija, nukreipe i darbo gincu komisija, susake kokiu popieriu reikia, pristatau ir po 2-3dienu viskas kas priklause buvo mano saskaitoje, stai kodel reikia dirbti legaliai
Su darbu kaip ir viskas gerai, patenkintas. Bet va didziuli minusa turi, kad nera vedinimo per tokius karstus orus... Kaip keptuveje... Ventiliatoriai vos veikiantys pora ant visos patalpos. Sumontuokit zmonem normalia vedinimo sistema.
Sveiki. Kai paskaičiau komentarus pasidarė labai nemalonu pagalvoti, kas bus kai aš ten dirbsiu???
Planuoju eiti dirbti ten, taigi dabar abejoju... :Ddddd
karjeros laiptai
2020-02-08 17:35:37 IP 27tbo46o
pkc jega pinsi kasas is laidu diena ir nakti uz pasalpa, bet greitai kilsi karjeros laiptais uzteks ne tik duonai, o dar ir sviestui na cia teoriskai greiciausiai ne
Brangioji jūs nei dirbate nei dirbote mūsų pamainoje, jei Jums konkrečiai dėl senų nuoskaudų nepatinka tik vienas žmogus (Jurgita) nereikia lieti pykčio ant keletos pamainų. Manau tie kas žino šia situacija žino kas per žmogus čia viską parašė. Jei jūs nesugebate sutarti ir palaikyti draugiškų santykių su niekuom, tai ieškokite savyje problemų ponia Sandra ir jas pati spręskite Violeta kaip meistrė yra teisingas ir i bėdas reaguojantis žmogus visada pasiruošęs padėti. 50 - toje pamainoje visi esame draugiška ir vieninga komanda, jokių skirstymų nėra ir nereikia prisigalvoti.
Galiu papasakoti kaip sekasi dirbti pkc.Jeigu kas nors galvojat kada prisijungti prie komandos tai atsargiai, reikia atsargiai dirbti violetos pam.nes ten turi draugę kartu į darbą kartu iš darbo ta draugė Jurgita daro viską ką tik nori, darbus renkasi pati.kita pamaina, yra moteris dirbanti prie komakso daugiau nemoka nieko, nepažysta net aplikatoriaus, nežino net kaip jis reguliuojasi, bet ji meistrės giminaitė ir dirba.51pam prie preso dirba visos draugės instruktorės ir komaksystės visos tik draugės liko kas buvo perkeltos iš kitos pamainos seniai iš jų preso darbai atimti., (kai buvo panaikinta viena pamaina)o viršininkų nėra nes niekam neįdomu, kad draugės liko ir išrinktieji, be to jos dirba kaip tik nori.Galima draugėms ir nedirbti,.Jeigu ką ten niekas instruktorių ar violetos neliečia jų draugės daro ką nori.iš kitų pamainų buvo iškiloti žmonės bet savo vietą gavo tik violetos draugė Jurgita nors ji tinginė dirba ką nori, o 51pam.prie komakso liko irgi išrinktoji kuri daugiau nieko nemoka, bet ji kaip ir kitos instruktorės draugės neliečiamos.Tai va ten toks gyvenimas verda.čia rašau apie kabelių paruošimą.Ateisi iš kitur būsi nustumtas ir nežiūrės kur tau geriau sekasi, nes tu ne draugas (gė).51pam.preso instruktorė visas drauges pasiliko pas save ir nei vienos nepajudins.Aš šiuo metu esu bedarbė ir vien dėl to kad nebuvau instruktorės draugė.Bet šeip nesigailiu, nes kiek žinau ten niekas nepasikeitė draugės ir dirba, ;.draugiškai;
Meistrams poxui nes jiems valdzia pisa prota kad reikia norma padaryt, niekam neidomu o uzjauciu tuos kurie silpni, ir uz save negali pastovet loosers
Noreciau pasakyt del neapmokamos jie sako reiks atidirbt bet pagal lristatymus sito negali buti, perkelimai i kitas pamainas situaciaja kritiska nes verkia kad zmoniu nera, psichologinis smurtas, itampa
Sakyčiau viskas normaliai būtų su darbu, jaunimas galvoja, kad atlyginimas mokamas už atėjimą į darbą, yra ir vyresnių darbuotojų, kurie nesistengia žiūri kaip laiką pratempti neskubant, nedarant kokybiškai.
Bet esu šoke naujokai naujokus mokina, palieka likimo valiai, nors instruktoriai turi mokyti, o jie balsą kelia, kai ne taip padarai tujina šaukia ką čia pridirbai, demonstruoja kaip susinervino.Aš taip supratau, kad ten pirmą dieną nuėjai dirbti jau turi viską mokėti, nors priklauso tris mėnesius mokytis.Instruktorė prilėkusi viską greitai pertvarko neaiškina nei kas nei kaip, jei ko paklausi neatsako.Jei reikalauja normų iš naujokų klausimas kodėl ilgiau dirbantys nepadaro normų, o čia kaip galima to reikalauti iš naujokų?
Darbas tikrai nėra blogas, man net patiko dirbti, bėda meistrai, instruktoriai jauni, su darbuotojais nesiskaito, bijai kviestis, klausti, nes nežinai kokia jų nuotaika tuo metu.
Dėl žmonių kaitos mano toks pastebėjimas, pašalpiniai biržos siųsti, tinginiai, ateina jaunimas vos po mokyklos keikiasi, telefonus maigo, daro ką nori, jei maisto negalima laikyti darbo vietoje, tai būtinai prisikraus, iš pertraukų grįžta kada patogu, grįžę iš pertraukos vėl išeina tai į tualetą, tai atsigerti, ko norėtų, kad nesikeistų darbuotojai.Be to sunku dirbti kai yra žmonių labai žemo intelekto, dantys pas jauną žmogų išpuvę, keikiasi, rėkia, baisu tokiam kažką ne tą pasakyti dar kibs į atlapus, o tokių daug.Išgėrinėjančių nemažai.
Patarimas valdžiai tegul atsakingi asmenys (meistrai, instruktoriai)padeda mokiniams, o ne šaukia ant jų, palieka vienus pačius mokytis.Bijai klausti prašai pagalbos darbuotojų, retas, kuris nori padėti, arba pataria taip, kad paskui viską taisyti reikia lauki pagalbos rėkia, padarai kaip supranti vėl rėkia.
Visi tik skundziates, idomu kodel jus nesikreipiat i darbo inspekcija. Patys nekovojat už savo teises. Už tad toks meslas ir yra...
Paskambina penktadieni ryte, sako nereikia i popietine, turesi sekmadieni atidirbt. Sekmadieni net nepriklauso pagal grafika dirbti. Nesutinki, liepia atostogu prasyma rasyt, atsisakai rasyti, tada pravaiksta iraso ir atleidzia. Iesko papklusniu aveliu, kurios bijo kazka pries pasakyt...
Argi tai yra normalu?! Kas meistrės puodelį išplauna, kavą padaro, kas neša lauknešėlius - gauna didesnes algas (prirašo valandas). TAD VISI NEŠKIME KYŠIUS IR GAUSIME DIDESNES ALGAS!
Dirbu du metus, tai galiu pasakyti, kad anksčiau žmogui duodavo užsidirbti, ir buvo normali darbo vieta, o dabar tyčiojasi iš žmonių, turi dirbt naktinėm, o jei nenori durys atviros, taip pat raudonų dienų kalendoriuje nėra. Žmogus š... vietoje, padarė suminę darbo laiko apskaitą ir nebenori mokėti pinigų, už šeštadienį buvo dvigubai, dabar 1, 5 ir tai po kelių mėnesių neaišku ar gausi, nes jei jiem reikia turi imti išeigines jeigu nėra darbo. Vienu žodžiu yra ir kitų vietų, gal kur ir geriau, bet ne NGS projekte.
Tvarka bus! 2016-09-13 03:39:29
Bent jau esi baigusi mokykla? Ar tave ismete, nes nelankydavai pamoku... Na jeigu tu negrazi, tai ka zmogus negali pasakyti nuomones... Kaip ir tu cia pasireiski issakydami savo nuomone, anonimiskai bijodama parasyti savo varda, taip ir ji apie tave... Jei mama taves neismoke prisiziureti saves, tai kaltink savo motina :D O kam tau tos atostogos tokiai baisiai, juk visi tik ir apsnekes tave... Geriau sedek cia uzsidarysiu ir sluostik uzpakali vadovui, nes jis tikriausiai tau sumokejo arba parupino daug vietos po stalu, kad parasytum jos varda...Matosi, kad negerai sluoji, tai ir vel kalta tavo motina... Ziurek, savo vaikus mokyk, kad ju niekas nevarynetu sluoti du kartus tos pacios vietos..Wow dar lyg siol nesupranti apie Vip, kad tu esi negrazi, tai taves niekas ir nepriima tenais... Dar tau toli iki Santos ar koks ten jos vardas, kad tau vaziuotu arbuzu pirkti... Mokykis sluoti, gal pasiseks... Jei nera malonu dirbti kaip reikia tai visada tam yra isvada, kad tu tam darbui netinki, tai metas eiti is jo... Ar neini is jo, nes niekam tikusi esi..... Ahhh tas panevezys dunduku miestas..
Linkejimai 60 - ai pamainai ir Didziausi Linkejimai Laimai ;) Tikiuosi, kad susiprotesi ir iseisi is to durnyno, nera cia reikalo aukoti saves del ligoniu. Sekmes dar karteli Laima.
Kaip galima dirbti tokioj imonei kai taip uzgauliojami darbuotojai...
Jeigu esi vadovas tu negali zeminti darbuotoju del to kaip joe atrodo ar kaip apsirenge. Taip ten kiek zinau dauguma pamainos vadoviu elgiasi kaip nederetu per daug sau leidzia. O ka pasake apie zeminimus uzgauliojimus ir del atostogu cia yra visiska tiesa.
Sveiki, gal kas inga likiene pazystate, perduokite, jog jos ieskau
Nekenčiu ožių darbe
anonimas 2016-09-07 10:12:10
Kodel bijot parasyti kad tas zmogus yra vardu Laima.Sesiasdesimtoje pamainoje vadovauja ji o ne brigadininke.Zmones ji engia ir kritikuoja pagal isvaizda.Duoda atostogas ir iseigines isskirtiniams zmones.Netgi arbuzu pirkti galima vaziuoti darbo metu jos draugei vardu Santai, nes mat parduotuveje buvo akcija.Vadovui viska meluoja ir kuria pasakas apie darbuotoju elgesi ir kaip jie dirba.Kai nera darbo jos draugei Santai ir jos VIP stalui galima nedirbti.O dauguma yra stebimos per padidinamaji stikla ir turi viska dirbti nors ir sluoti nors jau ir issluota.Manau atkreipsite demesi ir imsites priemoniu.Nes darbe itampa yra labai didele ir i tokia pamaina kur yra toks zmigus yra labai negera ir nemalonu eiti dirbti.
Rasa 2016-09-01 17:13:19
Gaila kad turiu tai rasyti.bet Panevezio pkc 60 pamainoje ira problema del vieno zmogaus.ir kiek teko jau girdeti.nepadeda jokie skundai.tenka kesti itampa visas 8 val.taip pat pasaipas apie dirbanti zmogu.manau zmones tikrai dirba ir stengiasi.bet niekas neivertina.tad manau ir man teks palikti si darba.nes as neverge esu.o doras lietuvos gyventojas.geda kad taip ziurima I zmogu
kandidatas2 2015-01-19 21:07:54
snd buvau pokalby, viso gal 20 zmoniu, toks absurdas buvo, pirma dave akim testa, tad dar px, o paskui ale fizikos testuka :D su jegom ir pns :D ne pagal darba, sako jei nebus 80proc nebus darbo ;D bet ten grynai is akies renkas..vienu klausia ar eintum naktim ar i estija, kitu ne. graudu krc, aisku gerai butu kad atsijotu, nebutu debilu, bet rozos dirbanciu tai d*****i :D nu gera komedija, dar komandiruotes, jei metam nesiruosi likt tai, teks apmoket paskui paciam :D aj dar, mergu iesko o ne bernu, tai va
Puse panevezio ten dirba.ir vis reikia ir reikia zmoniu neaisku kur ju ten tiek daug telpa.durdomas kazkoks
Apie PKC galiu pasakyti tai kad direktorius visiskas begalvis, ir isnaudotojas zmoniu.pvz kovo menesi per sventine diena ejo visi i darba ir ale sake kad atiduos isegine balandzio 3 diena, tai ka jie sumaste zmones siandien dyrba nuo puse 3 iki 11 savo pamaina ir negana to dirbs dar papyldomai iki 6 ryto nes ale direktorius isakyma dave kad reikia dyrbti siandien.Jei atsisakai dyrbti siandien per nakti tada ateisi ryt (nors prizadejo kad 2015-04-03 bus isegine) tai kur cia yra logika, 18valandu arti kur tik galima 12 pazeidimas iskarto reikia pranesti i darbo inspekcija kad jiem biski ragus tiem Estam apkarpytu.dyrba zmones tokiais tempais o gauna 300eu estes atvaziavusios paklause kiek gauna pinigu pasakiusios darbuotojos kiek gauna, Estes net issiziojo jos gauna po 800eur minimum uz visiskai tapati darba, aciu uz demesi tikiuosi skaitis tie kvailoki PKC direktoriu atstovai ir gal susimastis kad taip daryti negalima nes prisizais patys.
Keista įmonė....skelbimai apie ieškomus darbuotojus eina per visus kanalus, laikraščius, darbo biržą, interneto portalus.....Tai kokios bėdos PKC GROUP vadovai? Norite vergų už 300eur....?
Sėkmingai pabėgęs
2014-12-30 09:46:02 IP 6a5coti3
Iš tiesų sunku pasakyti, ar darbuotojų perdavimas AB "PKC group Lithuania" davė apčiuopiamos naudos ten dirbantiems. Čia labai tinka posakis: "bėgai nuo vilko, pataikei ant meškos". Priimta daug naujų žmonių tiesiog nuo gatvės, pasižyminčiu ypač siauru intelekto lygiu. Tad nereikia stebėtis, kai komandiruotėse vyksta muštynės, išgėrinėjimai iki žemės graibymo ir kiti nuotykiai. Algos darbuotojams santykinai neblogos kaip Panevėžyje: kas dirba, tas tikrai užsidirba, jei broko nedaro. Kita vertus, algos instruktoriams, brigadininkams, specialistams, technologams, vadovams ir kitiems gamyboje besisukantiems žmonėms tokios mažos, kad daugelis jų neužsidirba net 2000 ant popieriaus. Kai toks kosmosas, žmonės net būna atsisako aukštesnių pareigų, nes jie užsidirba žymiai daugiau gamindami pynes ir dar turi galimybę važiuoti į komandiruotes. Gaila man protingų žmonių, tebedirbančių toje įmonėje, nes perspektyvos tai ne kokios. Tyčiojamasi iš žmonių, kai nauji atėję "specialistai" uždirba 2 kartus daugiau, nei identiškas pareigas užimantys senieji darbuotojai, turintys žymiai didesnį žinių bagažą ir patirtį. Ilgai netrauks ši kontora su tokiu požiūriu, greit langus užkalinėt reikės, kai žmonės pradės bėgti.
Jei tu dirbi taip, kaip ir rašai, tai nieko keisto, kad "normaliai" neišmoka...
Bardakas toj imonei...as be zdz kas ten viksta... net zmonempriklausanciu pinigu normaliai ismoketi nesugeba...
Galetumet informacinius tel. numerius teisingus nurodyti, tai nera kaip susisiekti. Tokia imone, bet tvarka????

Elis Textile Service
Adresas: Jankiškių g. 52, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; higienos reikmenys; kita veikla; konsultacijų paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
Elis Textile Service, UAB priklauso Elis įmonių grupei, kuri yra pirmaujanti Europoje tekstilės nuomos paslaugų teikėja. Elis veiklą vysto nuo 1883 m. ir šiuo metu siūlo tekstilės, higienos bei saugumo sprendimus 28 pasaulio šalyse. Elis Textile Service, UAB specializuojasi teikti kilimėlių, darbo drabužių nuomos...
Kamida
Adresas: Jovarų g. 2A, LT-47193 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; didmeninė prekyba; ekspedijavimas; kita veikla; logistikos paslaugos; mažmeninė prekyba; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Kamida, UAB veikla - krovininio transporto paslaugos. Krovinių gabenimas standartiniais ir mega vilkikais, pilnų ir sukomplektuotų bei dalinių krovinių gabenimas. Mūsų veiklos spektrą sudaro krovinių gabenimas tentinėmis puspriekabėmis, savivartėmis puspriekabėmis, dviaukštėmis puspriekabėmis, cisternomis (vežame...
Euroliuksas
Santechnikos prekės ir internetinė prekyba

Adresas: Stoties g. 5, LT-90115 Plungė.
Veiklos sritys: santechnika; apranga, drabužiai; baldai (prekyba); betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; pirtys ir baseinai; pramonės įrengimai; sporto, turizmo reikmenys; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; tvirtinimo detalės, elementai; ūkio prekės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas; židiniai, krosnys.
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
Work by team inhouse logistics
Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 38, LT-44307 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; personalo atranka; sandėliavimas.
Mes, work by team inhouse logistics, UAB, vykdome darbuotojų paiešką ir atranką vokiško kapitalo įmonėms. Ieškome vadovų, kvalifikuotų ir nekvalifikuotų darbuotojų darbui logistikos sektoriaus sandėliuose Vokietijoje. Galime pasiūlyti konkurencingus darbo pasiūlymus tiek vyrams, tiek moterims, tiek poroms, kurios...

Alytaus rajono savivaldybė pramonės zonos kūrimui skirs 100.000 Eur
Alytaus rajono savivaldybė pramonės zonos kūrimui skirs 100.000 Eur 01-16 19:40
Alytaus rajono savivaldybė pramonės zonos kūrimui šiemet skirs 100.000 Eur, tai numatyta savivaldybės šių metų biudžeto projekte.
Įmonė nebereikalinga? 4 veiklos sustabdymo žingsniai
Įmonė nebereikalinga? 4 veiklos sustabdymo žingsniai 01-16 18:51
Metams prasidėjus, peržiūrimi ir verslo tikslai. Jeigu nuosava veikla netenkina, išvargina, o gal – reikia tik poilsio, bet įmonės veiklą galima kuriam laikui sustabdyti.
Naujokė "Boozt" stiprių konkurentų nesibaimina
Naujokė "Boozt" stiprių konkurentų nesibaimina 01-16 17:37
Augant e. prekybai, Lietuvoje vis stiprėja ir konkurencija mados sekmente. Savo kąsnį viliasi atsiriekti ir Skandinavijos e. prekybos platforma "Boozt".

Ar buvo šiemet Jūsų įmonės kalėdinis vakarėlis?

Keurig Dr Pepper 39,28 +2,16%
Goldman Sachs 380,94 -2,52%