Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Togri, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Togri

Atsiliepimai apie Togri, UAB

Pizza Express

Parašyk savo nuomonę apie Togri, UAB

Nerekomenduoju kategoriškai pizza express priegliaus g. Pc pupa Vilniuje. Užsakiau picą, pasakė už 50 min atvykti. Atvykom, tada pasakė už 20 min. Priėjus mokėti iš pardavėjos akių galima buvo suprasti, jog pamiršo apie užsakyma. Kažkokia tragedija... tokio dar nemačiau.... aš suprantu daug klientų, bet kad ant tiek.... siaubas
Erneata 2020-05-03 21:37:39
Sveiki, dažnai užsisakome pas Jus picas. Labai džiaugiames, nes tik geri atsiliepimai. Labai dėkojame Ateities g. picerijai Vilniuje. Ačiū! Picos nebūna šaltos ar neskanios.

Dėkojame už pagyrimus. Džiaugiamės, kad renkatės mus! Iki skanių susitikimų!

Pizza 2020-05-01 18:54:50
Užsisakėme internetu, bet negalėjo nurodyti, kad atvežti į namus. Tik užsakius ir sumokėjus atsiųsta lentelė atsiimti patiems.. Paskambinus duotu numeriu į Kauną ir paprašius pristatyti picą į namus buvo atsakyt nieko negalime padaryti... Kaip suprasti negalite padaryti, sakau aš papildomai sumokėsiu už atvežima, sako nieko negalime padaryti apsurdas kažkoks.. Tada pinigus grąžinkite. Su vaikučiu namie automobilio neturi ir dar nesutinka atvežti. Po 2valandu kol radau žmogų kas paims man pica aš ją turiu valgyti šaltą.... Išvis toks negerbimas klientų ir tokie nekompetetingi žmonės dirba, kad nesugeba rasti sprendimo būdo... Apsurdas, kai klientas dar sutinka sumokėti papildomai....

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, koks Jūsų užsakymo numeris bei iš kokio telefono numerio skambinote? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame.

Agne 2020-04-25 14:05:30
Šiandieną užsisakėme trijų suriu pica išsinešimui.
Vilniuje iš taikos g, bet joje neradome nei vieno kedro riešuto, tai jei neturite kažko tai informuokite kai uzsisakyneja žmonės

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną bei kelintą valandą užsakinėjote minėtoje picerijoje? Taip pat gal turite picos nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame.

Express Pizza
Šiandieną užsisakėme trijų suriu pica išsinešimui.
Robertas 2020-04-13 20:31:05
Sveiki, užsisakiau pica į namus. Laukiau 1h 15min
Pica buvo šalta, neskani...

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kokiame mieste ir kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame.

Sveiki, užsisakiau pica į namus. Laukiau 1h 15min
Pica buvo šalta, neskani...
Giedre 2020-03-22 21:11:48
Uzsisakau pica per puse vienos id kita puse kitos. Gaunu 2 gabaliukus vienos. Nesidarykit gedos tikrai jau.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną dieną bei kurioje picerijoje lankėtės? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame.

Diana 2020-03-11 22:19:41
Sveiki.žinokit šian pakraupus nuo jūsų!!! N metų užsakom pas jūs pica, super buvo skani, tikras sūris!ka gavom šian!paemiau Margarita (kaip visada)valgem tik ja (taip išejo, nes atostogavom)ka gavom!!!???vaikas pradejo vemt, karščiuot.nieko nesupratom.nuvarem i ligonine, pas mūs alergija nuo surio gaminio!!!!!ei ka darot!???kainos užkieliam bet keičiam sūrš i gamynį!žinokit surinksiu viska ir paduosiu jūs i teisma.rašot gi kad sūris, o ka dedam?gaminuka!????laukiu iš jūsų atsakymo!

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte su mumis susisiekti el. paštu mumsrupi@picagroup.lt. Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame.

Broneliss 2020-03-04 20:00:35
Kol Vilniuje picas vežiodavote patys buvo super.Kai ZITICITY pradėjo vežioti tai tragedija :) Du kartus užsisakinėjau du kartus teko pica bandyt gelbėt dedant iškarto i orkaite, nes atrodo picos valanda prastovėjusios kambario temepratūroje :) Galbūt tiesiog nepasisekė su kurjeriais, bet merginos šiam darbui netinka :) Su visa pagarba, bet šitas išvežiojimo sprendimas pakenks jūsų verslui :)

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną bei kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame.

Eglė 2020-02-27 22:11:35
Prieš ~40min užsisakėm egzotiška pica su papildomais ananasais, bet kaip eilinį kartą papildomų ananasų negavom, net nebuvo įmušta į čekį nors buvo sakyta du kartus, kad su papildomais ananasais, buvo vos keli gabaliukai ananasu...Prie viso to pardavėja priėmusi užsakymą ir paėmusi pinigus pasake “Nu pizdec kiek žmonių” nesvarbu, kad dar vos ne visą valandą turėjo dirbti. Pasipiktinom pizza express darbuotojų aptarnavimų. Vargu ar daugiau čia besilankysim. Klaipėda, Dubysos g.23

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt? Dėkojame.

Rasa 2020-02-27 15:40:02
Labai nemalonus aptarnavimas didlaukio picerijoje, kasininke visada nepatenkinta, varto akis pamacius klienta. Siaubinga, isvis daugiau nesilankysiu :)

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną lankėtės minėtoje picerijoje? Norime išsiaiškinti situaciją.

Arūnas 2020-02-23 21:26:03
Buvo pati tobuliausia pica. Buvau įtikėjęs, bet... labai nuvylė. Prieš 4 dienas užsisakiau namo Gardžiąją, mano mėgstamiausią, tik ją mėgstu, nuo picerijos atsidarymo. Kieta, sudžiūvus, sudegus. Labai nusivyliau. Kaunas, Veiverių g.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną lankėtės? Taip pat gal turite picos nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją.

Pica 2020-02-23 01:28:36
Vilnius, Ateites g. picerija.

Kažkokia loterija čia, kai kada pica buna gera (TRIJŲ SŪRIŲ), bet dažniau arba sausa, arba sudegusi...

Taip pat beveik visada trūksta pomidorų padažo ir pica gaunasi sausa

Express Pizza
Vilnius, Ateites g. picerija.

Taip pat beveik visada trūksta pomidorų padažo ir pica gaunasi sausa
..... 2020-02-15 19:51:26
Siaubingas klientų aptarnavimas. Vakar 02.14 dieną, apie 11 h ryte teko užsisakinėti Savanorių pr. esančioje picerijoje. Kasininkė įspėjo, kad reikės laukti 25 minutes. Sutikome. Tačiau užsakymą gavome tik po valandos! Gal buvo galima pasakyti bent jau realesnį užsakymo paruošimo laiką? Nemanau, kad būčiau sitikusi tiek laukti! Dėl tokio tragiško darbuotojų neapdairumo nemanau, kad dar kada nors lankysiuosi jūsų tinklo picerijose.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kokiame mieste lankėtės ir koks tikslus padalinio adresas? Norime išsiaiškinti situaciją.

Vika 2020-02-14 21:12:48
Baisu kas cia per gamyba laukti reik ilgai atveza salta jai neapsidirbat visai nedirbkit zmones negyvuliai

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją.

Ieva 2020-02-12 17:55:30
Labai malonus aptarnavimas, o pica nerealiai skani

Dėkojame už pagyrimus. Džiaugiamės, kad renkatės mus!

Renaldas 2020-02-12 17:59:12
Labas vakaras, penkatdienio vakare apsilankėme raudvanrio pl. picerijoje, labai patiko kasininkės bendravimas, panelė maloni. Pica taip skani.

Dėkojame už pagyrimus. Perduosime darbuotojams Jūsų gražius žodžius. Džiaugiamės, kad renkatės mus!

Labai malonus aptarnavimas, o pica nerealiai skani
Karina 2020-02-08 19:49:13
Pica sudegusi. Klaipėdos pizza express.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną ir kurioje picerijoje lankėtės? Norime išsiaiškinti situaciją.

Express Pizza
Pica sudegusi. Klaipėdos pizza express.
Agne 2020-02-05 18:40:11
Visuomet uzsisakydavome išsinešimui pica iš taikos g Justiniškėse, viskas buvo gerai bet ne iki šio karto..užsakėme pica Margarita didele vaikams, gryze namo akivaizdžiai matosi kad picą ne šviežia o atsildyta..., nes visada būdavo traški o čia net sūris matosi atsildytas patamsejas ne šviezaus kepimo.. Gal ibruko kieno nors užsakyta ir neatsiimta pica, belieka tik spėlioti..

PASKUTINIS KARTAS! 2020-02-04 21:56:06
Uzsisakau pica paskutini karta is express!..pica buvo slapia-gumine surizikavau nes buvau alkanas, siaip vel buciau skambines ir prases pakeisti pica (tokia gaunu ne pirma karta)dabar guliu lovoj su skaudanciu pilvu..Tobulekit!!! Klaipeda

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną ir kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją.

Nuolatinis klientas 2020-01-27 20:55:44
Man labai patinka Pica Express picos - ypač Salsa. Į savaitę bent po 1 kartą užsisakau. Ir atveža labai greitai - paprastai iki 45 min. ir šilta būna (Vilniuje, Fabijoniškėse). Ir kai veža telefone galima matyti, kur yra kurjeris, ir kada jis bus - labai patogu!

Dėkojame už pagyrimus. Džiaugiamės, kad renkatės mus!

PASKUTINIS KARTAS!
2020-02-04 21:56:06 IP 2g5vdpfg
Nuolatinis klientas
2020-01-27 20:55:44 IP 1b2ce63v
Patarimas visiem niekas neikit į picerija dirbt nes su žmonėm elgiasi, kaip su šiukšlėm, prašinėjaa papildomai dirbt nors niekooo nemokaaa, išeina darbuotojas, o jie nesugebaa sumokėti uždirbtų pinigų, ką galiuu pasakyt nusivyliau šią picerijaa negalvojauu, kad šitaip žmonių nevertina baisuuuuuu...
Buvusi darbuotoja
2020-01-26 16:09:48 IP 2ju3kq23
Neikit niekas dirbt i šią piceriją vien a*******i, turi art kaip arklys po 12 val, o sumoka tik 300 šimtus eurų, prašinėja vis kad dirbtų papildomai o už jas nieko net nemoka, o jeigu nesutinki papildomai padirbt tai nusiteikia prieš tave. Išėjus iš darbo neišmokėjo uždirbtos algos už sausio mėnesį sakė neužsidirbus. Dabar jau mokesčių inspekcijai perduota
Gintare 2020-01-14 19:25:31
Ar jums pica nuvezt svarbiau ar pesciuju saugumas jau vairuotojai buvo perspeti kad nelakstytu milzinisku greiciu po gyvenamaji rajona ty klaipeda kretingos g 52 pastoviai prauzia nezmonisku greiciu kieme vaikai laksto jau patyliu apie tai kad jusu darbuotojai visada palieka masinas ant saligatvio tikiuosi atsizvelgsite ir perspesit savo vairuotojus nes atsakomybes nulis pas ju.
Cia kalba apie express pica
Ignas 2019-12-31 16:55:00
Sveiki. Esu LABAI pasibaisejes express pizza didlaukio gatveje. Sake 3val laukt! Nuo kada ??!!! Kasininke su akinukais, tamsiu plauku, auksta, stipriai susiraukus, matos megstanti vartyt akis, kazkiek stamboka.
Esu pasipiktines sia picerija, kiek beateini, darbo ner o ilgai laukt. Gerai nauju metu vakare lauksiu is kokio cileko 1, 5-1val laiko nei jusu imoneje. Sekmes jums toliau zlugti.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kelintą valandą lankėtės? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame iš anksto.

Iv 2019-12-30 23:22:22
Ganėtinai dažnai skanaujame picomis iš jūsų įmonės. Bet maldauju neprastinkite skonio pigesniais produktais. Užsakėm neapolio pica ant jos buvo dešra na nemoku apsakyti kokio baisaus skonio......

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną ir kurioje picerijoje lankėtės? Taip pat gal turite picos nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame iš anksto.

Klientas 2019-12-18 14:19:33
Sveiki, esu labai patenkintas Kauno Veiverių gatvėje esančios picerijos picų kepėjo darbu. Picos tiesiog tobulos: tešla skani, nepagailėta sūrio, nėra per daug nereikalingų riebalų. Taip ir toliau!

Ramune 2019-12-15 21:52:06
Kaune Lazertrone sventem vaiko gimtadieni. Suzinojus, kad Lazertronas bendradarbiauja su sia picerija uzsakem picas vaikams. Svente vyko sekmadieni. Penktadieni paskambinom i picerija Varniu gatveje pasiteirauti ar atveza i vieta. Jie nurode, kad uzsisakyti reikia telefonu 8 37 799999. Paskambinom, pasiteiravom ar galima dabar uzsisakyti ar ne per anksti. Opetatore tikino, kad viskas tvarkoje, ne per anksti. Buvo maloni, patare kokias picas uzsisakyti. Pokalbio gale patikslino kur ir kada atvezti, uzsirase mano telefona. Sventes diena praejus 20 min nuo sutarto laiko kada turejo atvezti paskambinau pasiteirauti veluoja ar pamirso mus. Nustebo, aiskinosi, klausinejo finale pasake atsiprasau jusu uzsakymas DINGO... Galim atvezti uz 60 min (jai valanda turbut taip graziau skamba). Pasakiau, kad nereikia nes jau bus pasibaiges musu laikas. Vaikai liko be picu.
Atsiliepimu niekad nerasau, bet po sio ivykio iejau paskaityti atsiliepimus apie sia picerija. Labai nustebau, kad tiek daug blogu. Visur atsipraso, bet ar padarytos isvados??? Manau, kad ne jei blogu atsiliepimu toks kiekis. Liudna...

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis asmeniškai el. paštu mumsrupi@picagroup.lt. Dėkojame iš anksto.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

PSO sako norinti toliau bendradarbiauti su JAV
PSO sako norinti toliau bendradarbiauti su JAV 06-01 21:08
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pirmadienį pareiškė norinti ir toliau bendradarbiauti su Jungtinėmis Valstijomis, nepaisant amerikiečių prezidento Donaldo Trumpo sprendimo nutraukti ryšius...
Ispanijoje pirmąkart nuo kovo neužregistruota naujų mirčių nuo COVID-19
Ispanijoje pirmąkart nuo kovo neužregistruota naujų mirčių nuo COVID-19 06-01 20:26
Ispanijoje pirmąkart nuo kovo nebuvo užfiksuota naujų mirties nuo koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejų, pirmadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.
Kino projektams paskirstyta beveik 400.000 Eur, skirtų kovai su koronaviruso krize 06-01 19:51
26 kino projektams paskirstyti 394.000 Eur, skirtų sektoriui spręsti koronaviruso sukeltas problemas, pirmadienį informavo Lietuvos kino centras (LKC).

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%