Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Togri, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Togri

Atsiliepimai apie Togri, UAB

Pizza Express

Parašyk savo nuomonę apie Togri, UAB

Sandra 2021-05-09 16:10:49
Perdegusi pica, vieni degesiai

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, iš kokio telefono numerio skambinote pateikiant užsakymą ir kokiame padalinyje lankėtės? Norime išsiaiškinti situaciją.

Perdegusi pica, vieni degesiai
Šarūnė 2021-04-28 17:02:57
Picoje rastas nesukramtomas polietileno plevelės gabalas! Ką kita kartą įmesite skanaus???
Pirkta Priegliaus g. PC Pupa

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt. Dėkojame.

Martyna 2021-04-27 20:35:31
Sveiki, pica buvo labai skani, tačiau visą skonį sugadino picoje rastas vielos gabaliukas, telieka svarstyti, kaip jis ten atsirado ir džiaugtis, kad niekas jo nenurijo. Baltų express pica.

Vytautas 2021-04-27 09:54:46
23.04.2021 19.40 užsisakėme dvi picas didelį pepsio ir 4 padažus, prsiatatymas buvo pažadėtas po 90 min, pristatyta buvo už 180 min t.y už 3 h, be to dar nemaloni patirtis su kurjeriu, atvykus atsiskaitinėjome banko kortele, kortele buvo nuskaityta, bet kurjeris pasakė kad kažkas jam nepavyksta tai paprašė apmokėti užsakymą grynais, kvitų už atsikaitymą nedavė, pasitikrinau elektroninę bankininkystę ir pastebėjau kad pinigai yra dar kartą rezervuoti Jūsų įmonei, tai manau 44 eurai už 2 picas tikrai yra daug,

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Gavome Jūsų el. laišką. Išsiaiškinus situaciją, susisieksime su Jumis. Dėkojame už supratingumą.

Pirkta Priegliaus g. PC Pupa
Ritma 2021-04-17 19:53:07
Tai įvyko Šiauliuose tilžės 33g 17val

Dar kartą atsiprašome dėl nemalonios patirties. Dėsime visas pastangas ir imsimės atitinkamų priemonių, kad ateityje tokie atvejai nepasikartotų. Dėkojame, kad pranešėte apie šį atvejį.

Express Pizza 2021-04-16 14:02:12

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt patikslinti, kokiame mieste tai įvyko? Norime išsiaiškinti situaciją.

Tai įvyko Šiauliuose tilžės 33g 17val
Ritma 2021-04-15 17:06:14
Laba diena, jei pristato darbuotojai picas ar kažka kitka pagal užsakyma tai galėtu ir pagal taisykles važinėti kiemuose, katik tilžės 33 namo kieme vos nepertrenke moteriškės ir net atsiprašau nepasakė o išsakė nekokiais žodžiais, ar taip galima per šaligatvius lekti atbulam.

Renata 2021-04-10 21:25:01
....užsakant pica į namus buvo pranešta kad laukti iki 60 min....praejus nustatytam laikui paskambinau pasiteirauti tada pareiškė kad daug užsakymų,...palaukit dar 20 min...paklausus kodėl užsakant nesakė kad tiek teks laukti, pasitiksino ir pasakė kad vairuotojas išvažiavo....ir netrukus bus....nuo picerijos iki namų 6 min kelio....bet gavau už 15 min....kadangi labai alkani buvom picos atrodė skanios, neskaitant to kad padazas ne toks kokį uzsakeme

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, iš kokio telefono numerio skambinote pateikiant užsakymą ir kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją.

A 2021-04-09 19:04:57
Labai keista, bet ką tik telefonu neleido užsisakyti picos, liepė ateiti ir užsakyti vietoje, tada laukti 25 minutes. argumentavo, kad jų sistema neleidžia to padaryti, nors tą pačią picą iš ten užsakinėjam ne vienerius metus, ir visada telefonu. Net, jeigu sugenda IT sistemos gal galima kažkaip užsakymus pateikti virtuvei žodžiu ar raštu nevarinėjant pirkėjo?

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, iš kokio telefono numerio skambinote pateikiant užsakymą ir kuriame padalinyje lankėtės? Norime išsiaiškinti situaciją.

Eltonas 2021-04-08 15:15:17
Uzsisakom picas is fabijoniskiu (ten pacios skaniausios), visad gausiai prideta, gerai iskepusios. Taciau antra karta susiduriame su “plauku prieskoniu” ant picos, kas labai atbaido jas valgyti is sugadina apetita. Patarciau labiau atsizvelgti i galvos kepureles, nes picas jusu dievinam, bet labai atmusa nora tokie radiniai.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną lankėtės? Gal turite picos nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją.

Karina 2021-04-06 11:47:43
Sveiki! Noriu perspėti visus, kurie iš jų užsisakys picos. vėlai vakare šeštadienį picą užsisakėme telefonu iš Klaipėdos Vingio g. 6, nuo pat pradžių kilo tam tikrų problemų dėl bendravimo, pardavėjas vis niekaip negalėjo pateikti mums užsakymo, tačiau tai nėra blogiausias dalykas. Kurjeris ilgą laiką negalėjo rasti mūsų adreso. Tačiau kai gavę užsakymą supratome, kad užsakymas supainiotas ir mums atvežta ne mūsų užsakyta pica, na, mes galvojame, gerai, su kuom nebūna, BET! po Jūsų picos trys žmonės turėjo skrandžio problemų, atsiprašau už pasididžiavimą, BET! 3 dienas nepaliekame tualeto, aš nežinau, kaip jūs gaminate ir ką jūs ten dedate, kad mes apsinuodijome. Labai gaila, kad tokia maistą gaminot! Dabar mes turime išleisti pinigus į tablečių, ačiū Jums! jokiu būdu nerekomenduojama!

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, iš kokio telefono numerio pateikėte užsakymą ir kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją.

Darius 2021-03-26 20:15:30
Gal užteks atsiprašinėti o laikas imtis sprendimų nes jau nusibodo prie durų stovėti. Užsakymų centriukas sumažins klijentura. Atsibuskit

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, iš kokio telefono numerio pateikėte užsakymą ir kuriame padalinyje lankėtės? Norime išsiaiškinti situaciją.

Gretė 2021-03-13 17:23:10
Užsisakiau picą iš Fabijoniškių 75A Express pica. Tai teko labai nusivilti nes pica buvo permirkus riebalais ir per daug padaugintas BBQ padažas pridedu foto.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, iš kokio telefono numerio pateikėte užsakymą? Norime išsiaiškinti situaciją.

Guoda 2021-03-12 21:19:47
Nemaloni situacija... Paskambinus į restorana pasakiau jog noriu atvežimo į namus, mane sujungė su kita linija ten užsisakiau pica į namus, paminėta buvo jog maisto laukti apie valanda. Laukiau valanda ir pralaukiau antra...paskambinau paklausti kur mano užsakymas, atsakymas buvo toks jog buvo skambinta bet aš neatsiliepiau...numeri pasakė ne mano.. tariamai skambinau iš kito.. viena kambaryje su vienu telefonu ir vienu numeriu, alkana penktadienio vakara, kantriai laukiu antro pakartotino atvežimo, skanaus man nes valgysiu manomai šaltą picą! Jeigu dar gausiu tokia....

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Gavome Jūsų laišką el. paštu. Dėkojame.

Džaneta 2021-03-12 20:24:34
Norėčiau išreikšti savo pasipiktinimą dėl užsakymo, pasake kad už 40 minučių ateikit bus paruošta pica paskui atėjom 15 minučių, atėjom tik tada pradėjo ruošti užsakymą. Vėl atėjom sako dar 10 minučių.Jeigu pas jus, , zavalas” pasakykit tikslu laika, nėra noro kas 15minučių bėgioti ir klausinėti kada bus pica pagaminta. Express pizza Naujininkuose.

Marius 2021-03-12 15:23:36
Sveiki, nežinau tiksliai kas ruošė 2021.03.12 prieš 11:30-12:00val. Havajų didelę picą, Mažeikiuose Naftininkų g., bet tam asmeniui ar tai pamainai pakelkite algas ir padėkokite už puikiai atliekamą ir kokybišką darbą, SKANIAUSIA PICA kurią esu ten pirkęs. 10/10.

Dėkojame už pagyrimus. Perduosime Jūsų gražius žodžius. Džiaugiamės, kad renkatės mus! Iki skanių susitikimų!

Inga 2021-03-11 19:21:05
Gaila, kad tik dabar paskaičiau atsiliepimus, būčiau tikrai kitur užsisakiusi. Tragedija ne pica, užsisakiau didelę Salsa, tai gavau ne tik apdegusią, bet dar ir sausą, jau kad vištienos su šonine taupo, tai dar galiu suprasti, gal kepejai nori namo parsinešti, nes neturi ką valgyti, bet dar ir pomidorų vos 5 plonytes riekutes uždėti, ir jos net ne pilnos. Tragedija!!! Pasityčiojimas!!!

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną, iš kokio telefono numerio pateikėte užsakymą? Gal turite picos nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją.

Deividas Trakimavicius
2021-03-09 10:10:15 IP 28m80i8k
Express Pizza 2021-03-09 09:11:05

Express Pizza
Susisiekiau, o gavau tokia zinute, pridedu ekrano foto. Uzsisakiau pupoj, 860981030 nr
Aida Kaunienė 2021-03-09 08:02:12
2021-03-08 14 val. užsakymas 6 Havajų 42, kaina 8, 50. Žirmūnų 48, Vilnius UAB "Togri" Gavau sausą, pridegusį su trupučiu kur ne kur draskytos, be skonės vištienos (turi būti 150 gramų) ir vos, vos ananasu (turi būti 50 gramų) picos padą ir majonezo padažą. Tai pica net negalima pavadinti, už ką tik pinigus ima?. Kepėjos dirba neprofesionaliai, ankščiau pica buvo žymiai skanesnė.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, iš kokio telefono numerio pateikėte užsakymą? Taip pat gal turite picos nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją.

Deividas Trakimavicius 2021-03-08 15:18:23
Vis veluoja picos. Sako uz 20min ateinu uz 25 jau sako dar uz 10 jau praejo 15 visdar laukiu nesulaukiu galo. Viena kart taip buvo tai pasiule 10procentu nuolaida sekanciai picai, kas gaunasi 85ct nuolaida.Tai kas ta sekanti karta pica pirks jeigu jau antra kart didziausi velavimai. Vietoj to kad masinoj laukciau ateinu laukiu picerijoj, neaisku ko. Zmones juk karantinas.

Express Pizza

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Prašome susisiekite su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt. Dėkojame.

Deividas Trakimavicius
2021-03-08 15:18:23 IP 2ju3kr4n
Susitvarkykite savo kokybės kontrolę, nes taip gali žmogui ir liūdnai baigtis.. Buvau Jūsų nuolatinė klientė pupos express, bet tikrai daugiau nesilankysiu. Antra karta apsinuodijau Jūsų meksikietiška pica.. Pirma kartą praleidau šį atvejį, nes buvau valgiusi ir daugiau ta diena maisto, bet vakar įsitikinau, kad tai pica.. Jeigu jau žmogui net vaistų prireikia vidurį nakties tai nieko gero.. Sėkmės Jums ir tikiuosi tai tik man vienetiniai atvėjai, neduok dieve toks tikriausiai faršas vaikui papultų..
Užsakymas vakar buvo darytas 17:41 numeriu 867868885
Ugnė 2021-02-14 08:51:45
Klaipėdoje, vingio 6g. Gauta apdegusi pica, tai yra apanglijusi. Taip pat užsisakant telefonu per bendra numerį paprašyta papildomai ant picos uždėti žalių paprikų paminėta marinuotų aitriųjų paprikų, ne raudonų ir ne jalapenų. Tai buvau pabrėžusi pokalbio metu.
Nuvykus atsiimti ant picos rasta ne tokių kokių prašiau, o marinuotų raudonų, o paskambinus paklausus, kad aš ne tokių prašiau, buvo atsakyta, kad žalių marinuotų paprikų neturi apart jalapenų, visai. Nors pica gaminate aitrujų paprikų, bent taip parašyta pas jus picų meniu, ir kiek tik buvo užsakyta iš mano pusės aitriųjų paprikų pica visada gauta su žaliom marinuotom nepjaustytom paprikom, bet užsisakant papildomai uždėti jų ant picos neuždeda, galėtų pasakyti tada nors, kad mes nededame papildomai produktų, suprščiau ir viskas būtų gerai, bet dar mokėti pinigus ir negauti tai ko prašai, baisu.
Pokalbio metu operatorė labai nemandagi, kalbėjo nepagarbiai, ir aiškino man, kad tokių paprikų kokių aš prašiau nėra.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, iš kokio telefono numerio pateikėte užsakymą? Ar turite picos nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją.

Yan 2021-02-04 20:39:04
Pristatimas yra siaubingas. Uzsakem internetu, parasyta 60min-90min. Po 95 minuciu skambinu ir man sake laukite dar 35 minutes. Kodel as turiu moket uz toki pristatyma ??? Iki picerijos 10 minuciu pesciom o ja veza 2 valandas.

Miroslav 2021-01-30 20:37:56
2021 01 30 19.30 Užsisakius telefonu pica atvažiavau atsiimti 20.00 val. Atvažiavus namo ir atidarius pica buvo visiškai sudegusi. Atvežęs atgal dar kepė du kartus nes vėl buvo sudegusi kadangi akivaizdžiai matosi degė nuo to kad nevalytas pečius. Taip kad nebūnant žmonių teko laukti 50min....

Ugne 2021-01-29 21:05:41
Labai didelis nusivylimas aptarnavimu ir pristatymo greičiu. Jau kelis kartus iš eilės. Negana to kad pora kartų pasimovėm dėl užsakymo atsiėmimo picerijoje, pasakyta už valandos, o už valandos atvažiavus dar lauki valandą... Tada pradėjom užsakinėt į namus. Vieną kartą atvežė laiku, viskas gerai, antrą kartą kaip puslapyje parašyta 60-90 minučių, pristatė po dviejų valandų... O dabar taip pat laukiam picos jau dvi valandos ir 10minučių ir vis dar nesulaukiam. Arba didinkit pristatymo terminą, arba mažinkit priimamų užsakymų skaičių jei nebesusitvarkot.

Elžbieta 2021-01-23 18:54:25
Užsisakiau telefonu 2 porcijas ruletu, pasake 20min viskas ok atvažiuoju susimoketi ir pasiimti užsakymo, ka gi pamatau virtuves darbuotojas devi kauke nedevi pirštiniu gamina picas kitas darbuotojas žymiai vyresnis devi pirštines bet nusileides kauke ant kaklo. Bet čia dat buvo ne viskas kas labiausiai supykde tai kasininke su tom pačiom rankom kuriom liete mano grynuosius pinigus ju nenusiplovus pakavo į folija mano užsakyma kad galetu perpjauti mano ruletus juos prilaike savo neplautomis rankomis. Ačiū šunys suvalge su malonumu. Daugiau ne kojos pas jus. veiksmas Kalvariju g88, Vilnius 2021-01-23 apie 17:30val.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Susisiekėme su Jumis el. paštu.

Arnas 2021-01-19 19:22:23

Jeigu jau pristatote tik iki pastato, pristatymo kaina 2, 7 euro yra apiplėšimas. Šiuo metu išvis turėtumėte taikyti nemokamą pristatymą nuo dviejų picų, pasimokykite iš Wolt/Bolt paslaugų teikėjo, kaip reikia pritraukti klientus, kuomet maisto užsisakymo į namus paklausa yra padidėjusi rekordiškai.

Padažiukai skanūs, bet būtų dar skanesni be pašalinių plaukų juose.

Picų kokybe neteko nusivilti, kalbant apie Pavilnionių g. 35.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurą dieną iš kokio telefono numerio pateikėte užsakymą ir kokiu adresu užsakinėjote? Gal turite radinio nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...

Registrų centro atstovė ragina gyventojus pasitikrinti duomenis apie savo koronaviruso istoriją 05-17 15:47
Nuo kitos savaitės Lietuvoje ruošiantis pradėti naudoti Galimybių pasą, Registrų centras ragina gyventojus e. sveikatoje pasitikrinti duomenis – ar šioje sistemoje yra suvesti duomenys apie buvusį...
Teismas perpus iki 3 mln. Eur sumažino baudą "Vilniaus vandenims"
Teismas perpus iki 3 mln. Eur sumažino baudą "Vilniaus vandenims" 05-17 15:34
Teismas nuo 7,56 mln. iki 3,02 mln. Eur sumažino Aplinkos apsaugos departamento (AAD) skirtą baudą Vilniaus savivaldybės vandentvarkos įmonei "Vilniaus vandenys" už taršą ftalatais ir fenoliais.
"Lavango Engineering LT" ketvirčio apyvarta - lyg visų pernai metų
"Lavango Engineering LT" ketvirčio apyvarta - lyg visų pernai metų 05-17 14:53
Maisto pramonės įrenginius tarptautinėms rinkoms gaminanti lietuvių įmonė "Lavango Engineering LT" skaičiuoja, kad pirmojo šių metų ketvirčio pardavimų pajamos beveik prilygsta visų praėjusių metų...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Humana 452,75 -0,70%
Walt Disney 173,70 -2,60%