Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Togri, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Togri

Atsiliepimai apie Togri, UAB

Pizza Express

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Togri, UAB

Viktorija 2020-11-21 18:09:31
Už 17, 50e gauni: 2 šaltas picas, mažai ingridientų ant jų, ne tuos padažus kuriuos užsisakei ir dar valandos laiko laukimą. Labai labai prastai, niekam nerekomenduoju.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną ir kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame.

Rokas 2020-11-20 21:24:46
2020-11-20 20:14 buvo uzsakytos picos su pristatymu i namu, po valandos gaunu skambuti, kad atvyko ir nusileiskit i kiema, paklausus ar neturit uznesti i virsu pasake, kad siuo laikotarpiu negali, nes gresia baudos, o tai woltui, boltui negresia? Tai cia pristatymas i namus ar i kiema?? Nerekomenduoju!!!

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kokiame mieste ir kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame.

Jolita 2020-11-16 17:17:25
Internetu buvo uzsakytos dvi picos su pristatymu i namus, taciau ateje tik prie laiptines paskambino ir reikalavo nusileisti zemyn ir pasiimti savo uzsakyma, kadangi pareiske kad jie iki duru nenesa, tai kam yra paslauga pristatymas i namus uz kuri mes mokame 2, 5e?? Sioje situacijoje zmones buvo saviizoliacijoje todel ir buvo uzsakyta i namus, nes picerija prie pat namu ir butume tikrai nueja pasiimti patys jei tik butu buvusi galimybe!

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame.

Laura 2020-11-13 19:13:39
Baisu ! Uzsisakeme telefonu, patikino, kad atsiimti uz 20min. Velavome ir taip 5min, atvaziavus picos net nebuvo pradetos kepti ! Pralaukus dar puse valandos su mazu vaiku papraseme grazinti pinigus, nes net neaisku kada tos musu picos bus iskeptos, kasininke buvo labai nepatenkinta:) jei nespejate tai perspekite, kad picu reikes laukiti valanda ar dvi.paskutinis kartas sioje piceejoje
Raudondvario pl Kaunas 20-11-13

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, iš kokio telefono numerio pateikėte užsakymą? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame.

Raudondvario pl Kaunas 20-11-13
Aivaras 2020-11-04 20:34:16
Mažas pastėbėjimas, pica perpjauta bent kaip- nesimetriškai! Vienas gabaliukas plonas, kitas į burną netelpa.. Ačiū už supratingumą, dažniausiai užsakinėjome kitur, ir ten viskas mus tenkina.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte su mumis susisiekti el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, ar turite nekokybiškos picos nuotraukų? Norime išsiaiškinti situaciją.

Madlena 2020-10-21 16:35:14
Vilnius, Pilaite.
Priegliaus g. 1.
2020.10.19 Uzsakiau firmine su vistiena, prisiskambinau is antro karto, pasake, teks palaukti iki 25min., atejus po 20min., ir paklausius:
"gal jau yra mano uzsakymas?"
Atsakyma gavau tik "palaukit",
kasininke tik prie manes imuse mano uzsakyma, ir kepeja nuejo gaminti.
Pralaukiau 45min vienos picos, kai saleje nebuvo zmoniu ir kepeja neturejo uzsakymu...
Kasininke galejo bent jau atsiprasyti ir paiskinti, kad pvz.: del prekiu pristatymu pamirso imusti mano uzsakyma, ir kepeja del to nepagamino.
Viska buciau tikrai supratus.

2020.10.21 situacija kartojasi, paskambinome 14.50val., uzsisakem vel firmine su vistiena, pasake palaukti vel gi 25min. Atejus po 25min., pica dar tik buvo pradeta gaminti, kasininke pasake palaukti dar 5min. Zodziu pica gavome uz 45min!
Dar prie to pacio visa prilipus prie dezutes, nes viena puse picos teslos neiskepus!
Apie Priegliaus picerija deja, bet tik blogi atsiliepimai, labai gaila, kad turiu rasyti bloga atsiliepima, taciau LABAI tikiuosi, kad darbuotojai atliks savo pareigas atsakingiau!!!
Labai nusivyliau tokiais darbuotojais, ju neprofesionalumu, kad netgi negali apskaiciuoti tinkamai laiko, pamirsta apie uzsakytus uzsakymus, ir atiduota klientams nekokybiskai iskepta pica!!!

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Prašome susisiekite su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt. Dėkojame.

Viktorija 2020-10-19 19:12:18
Tikėjomės labai skaniai pavalgyti, bet esame nusivylę pristatymu, kadangi visas maistas buvo jau atšalęs.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte su mumis susisiekti el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kuią dieną, kokiame mieste ir kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją.

Vilnius, Pilaite.
Priegliaus g. 1.
"gal jau yra mano uzsakymas?"
Atsakyma gavau tik "palaukit",
kasininke tik prie manes imuse mano uzsakyma, ir kepeja nuejo gaminti.
Viska buciau tikrai supratus.

Gedvile 2020-10-02 23:05:10
Užsisakėme picas išsinešimui, visada užsisakydavom iš švitrigailos gatvės, bet šįkart laaabai nusivylėme, nes picos apdegusios ir neįmanoma valgyt, nes guminės....

Rasa 2020-10-02 22:45:49
Sveiki, esu labai nusivilusi jūsų įstaiga. Užsisakiau po 20.12 provincijos picą ir colos. Man atsakė, kad pristatys po kelių valandų, dėja praėjus kelioms valandoms savo užsakymo negavau. Skambinau pasiteirauti į bendrąjį užsakimų numerį kur mano užsakymas, dėja atsakymas buvo, kad picerija jau nebedirba. Skambinau į kitas picerijas, bet ir kitos man niekuo pagelbėti negalėjo arba tiesiog ignoravo mano skambutį, nors darbo laikas yra iki 23h. Taip ir likau be savo užsakymo. Kadangi laikas buvo vėlus kitur užsisakyti taip pat negalėjau. Esu linkus galvoti, kad jūsų įmonė yra nerimta, nes paskaičius komentarus suprantu, kad apgauta ne aš viena ir tai ne pirmas atvejis, į tai nėra reaguojama. Daugiau iš jūsų nieko neužsakinėsiu ir kitiems nesiūlysiu. Aptarnavimo kokybė yra labai bloga.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte su mumis susisiekti el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kokiame mieste ir kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją.

Edvinas 2020-10-01 20:08:41
Ateities plento picerijos darbuotoja, 2020.10.01 19:00 bendravo labai nemandagiai, pica į pica nepanaši ir net nesupjaustyta. Labai nemalonus aptarnavimas, paprašius nusiraminti, rodė savo nepasitenkinima.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte su mumis susisiekti el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, koks buvo tikslus Jūsų užsakymas? Ar turite picos nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją.

Kris 2020-09-29 13:48:26
GRĄŽINKITE SENĄJĮ PADAŽĄ

Rašau Jums dėl Express Picos pasikeitusio česnakinio padažo. Visa laiką man jūsų picerija buvo nepakeičiama, niekur kitur nevalgiau picų. I savaite bent po keletu kartu butinai uzsiskaydavau. Tačiau jau mėnesis laiko (gal daugiau) pasikeitė padazas. Dievinau jūsų pica su cesnakiniu padažu. Pirma karta galvojau jog gal kas nesigavo. Bet kai pamaciau 3-4 kartus supratau jog kazkas ne taip. Issiaksinau pagaliau jog tiekėjas pasikeitė. Tai dabar jau kuri laiką apeinu picerija vien dėl šio siaubingo padažo. Beje mano draugu pastebėjimai tokie patys... labai gaila jog dėl tokiu menkniekio teks ieškoti vietos: (

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Susisiekėme su Jumis el. paštu. Dėkojame už pranešimą.

Arnoldas 2020-09-27 20:22:10
Exspress pizza 2020 09 27, paskambinau uzsakiau pica, pasake kad reikes laukt 40 min, po 40 min atvaziuojiu sako kad mano pica kazkas netycia pasieme, teko laukt dar 50 min, tai kad 1.3h laukiau picos.. Savanoriu pr.12 vilnius

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte su mumis susisiekti el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kelintą valandą lankėtės? Taip pat koks buvo tikslus Jūsų užsakymas ir iš kokio telefono numerio pateikėte užsakymą? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame.

Darius 2020-09-25 21:40:51
2020 09 20 parsivezus pica nusivyleme.... visa skysta, ingridiantai nuplauke i dezes krastus, pirmas kartas su tokiom nesamonem, bet gal nauja kepeja. ar siaip kas nepavyko. sekmes.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte su mumis susisiekti el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kelintą valandą ir kurioje picerijoje lankėtės? Taip pat koks buvo tikslus Jūsų užsakymas? Gal turite picos nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją.

Aliona 2020-09-23 19:41:10
Siandien t.y. 2020.09.23 Kapsu g. Esancioje picerijoje dirbo 2vyrukai, aptarnavimas teagiskas, keiksmazodis po keiksmazodzio... (kaip supratome vienas is kepeju yra ukrainietis). Picos atidave nepatepe krastu aliejum, kad jie butu minksti, plius puse picos krastai sudeginti. Kai mokejome uz pica buvo pasakyta 30min laukti, bet deja laukiame beveik valanda su 2mazais vaikais. Eilini karta nuliudome, kad vel ilgai bus noro grizti.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Dėsime visas pastangas bei imsimės atitinkamų priemonių, kad ateityje tokie atvejai nepasikartotų ir galėtume pasiūlyti aukščiausią kokybę bei profesionaliausią aptarnavimą. Dėkojame, kad parašėte ir pranešėte apie šį atvejį, Jūs padedate mums tobulėti.

Era 2020-09-29 17:09:54
SUGADINTAS SEKMADIENIS!!! Pica išsinešimui, Kapsų g, Vilnius

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte su mumis susisiekti el.paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną ir kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją.

SUGADINTAS SEKMADIENIS!!! Pica išsinešimui, Kapsų g, Vilnius
GRĄŽINKITE SENĄJĮ PADAŽĄ

Galvojau nerašyti atsiliepimo, nes susidariusią situaciją įmonės darbuotojai bandė taisyti ir spręsti problemą. Tačiau tik ir liko kalbomis.
Taigi. Vieną vakarą užsisakėme picų. Vieną didelę Fanų ir kitą mažą su kelmučiais. Darbuotoja sakė lauksime apie 1val. Po maždaug 1.val10min atvyko vairuotojas su viena pica, bet dviejų dalių. Nors buvome užsakę visai kitas. Užsakymo atsisakėme. Vėl skambinome bendruoju telefono numeriu 21val28min ir darbuotojai viską papasakojome. Atsiprašė už nesusipratimą ir pasakė, kad picos yra kepamos ir 30min bėgyje be eilės atveš mums. Picas atvežė 22val. 15min. Gavome pusę užsakymo. Nes pica buvo ne fanų, o santa fe. Su kelmučiais gavome. Picos šaltos buvo. Nei kur pasiskųsti nei ką, nes jau buvo po 22val. Tai gi parašiau el.laišką apie susidariusią situaciją. Po keturių dienų gaunu atsakymą kad patikslinti visą informaciją. Patikslinau. Tada po maždaug 12 dienų gaunu atsakymą, vėl su atsiprašymu ir suteikta 50% norimai picai. Padėkojau ir apsidžiaugiau, kad įmonė tikrai reaguoja į klaidas. Nes kiekvienoje žinutėje jie akcentuoja, kad rūpi kiekvieno kliento nuomonė ir mes jiems padedame tobulėti.
Gavusi nuolaidą sumąstėme su šeimyna užsisakyti picos ir pasinaudoti šia nuolaida. Sąlygos buvo tokios, jog reikia pasiimti užsakymą patiems. Na užsakėme, pasakė jog už 30 min bus paruošta. Atėjome iki Justiniškėse esančios picerijos (Taikos g.) pralaukėme apie 15 min jei ne ilgiau. Atsiskaityti norėjome kortele, nes grynųjų neturime ir nelabai naudojame šiuo metu. Pasakė, kad deja kortelės priimti negalime, sugedo aparatas.
Regimantas 2020-09-18 22:19:08
Uzsisakius pica su kola pasake, kad bus uz valandos laiko, praejus dviem valandom skambinant pasake, jog nebedirba

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte su mumis susisiekti el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną ir kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją.

Ne naujiena 2020-09-15 13:59:42
Ir dar norėjau pridurti dėl krėvės pr.picerijos Kaune, mandagumo darbuotojų pamokinkit, y telefonus įlindusios, cigaretės ant stalo mėtosi, tokiom ne picas kepti, o turguje bulves pardavinėti...nu vaizdas iš šono tai tragiškas...

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte su mumis susisiekti el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną ir kelintą valandą lankėtės? Taip pat koks buvo tikslus Jūsų užsakymas? Norime išsiaiškinti situaciją.

Anonimas 2020-09-15 13:16:33
Šiandien užsisakinejau pica visa permirkus, neskani teko išmesti neina paiimti net į ranką gabaliuko viskas krenta. Anksčiau tokių dalykų nebūdavo Vaisvydavos plentas express pica.Daugiau neuzsisakinesim.. P. S ir šiaip kai atvažiuoji aptarnavimas tragiškas visada nepatenkintos jos ten

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte su mumis susisiekti el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną ir kelintą valandą lankėtės? Taip pat koks buvo tikslus Jūsų užsakymas? Gal turite picos nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją.

Ne naujiena 2020-09-15 13:44:55
Sutinku su jumis, man teko taip pat krėvės pr. Kaune atsiimti pica, čia prieš savaite, tai viršus visas buvo apdeges, kai paprašiau perkepti tai tokios nepatenkintos buvo, perkepė ir numetė, nesugebėjo nei atsiprašau pasakyti, nei viso gero, nei geros dienos pasakyti, tragedija ta express pica.Kokia valdžia, tokie ir darbuotojai....
Anonimas 2020-09-15 13:16:33
Express Pizza 2020-09-14 16:20:27

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną ir kurioje picerijoje lankėtės? Norime išsiaiškinti situaciją.

Express Pizza
Nėr ką aiškintis, visur padažai atvežtiniai Vilniuje vienodi. Kas rinksis ateityje kur pavalgyti, tai dėl express siūlyčiau pagalvoti jau. Nebeliko buvusios kokybės, darbuotojai matosi nemalonūs, matyt dėl prastų darbo sąlygų ir atlygio. Na ką čia ir besakyti. :) Sėkmės visiems.
Asta 2020-09-11 22:33:46
Užsakiau pica internetu 20.36, užsakymą patvirtino, dabar 22.31val taip picos ir nesulaukiau.!!!!!Čia kaip suprast, pinigus nuskaičiavo, o picos kaip suprantu ir nebesulauksiu.Pirma kart tokia bloga patirtis, teks pyktis rytoj.

Indrė L. 2020-09-11 13:59:36
Pizza express visada labai mėgau, bet šiandien labai nusivyliau. Rašau ofise, vis dar laukdama picų, kurias su kolegomis užsisakėme 11:41 ir kurias mums prižadėjo pristatyti 1 valandos bėgyje. Dabar yra 13:55. Nesulaukę picų per 1, 5 valandos, 13:04 dar kartą paskabinome pasiteirauti, koks užsakymo statusas. Mums pasakė, kad picos jau pas kurjerį ir bus pristatytos 30-40 minučių bėgyje. Galiausiai, 13:41 gavome žinutę iš kurjerio, kad picų dar tik važiuojama pasiimti (reiškia, mums antrojo skambučio metu buvo meluojama). Šiuo metu matome, kad planuojamas picų pristatymo laikas yra 14:09-14:39. Dar reikėtų paminėti, kad picas užsisakėme kolegės gimtadienio proga, todėl ši patirtis yra itin nemaloni.

Karolina 2020-09-09 21:04:38
Uzsisakius pica Vilniuje internetu ir po 2 valandų laukimo, paskambinus pizza ekspress, sužinojome jog laukti teks dar bent pusvalandį :) buvo pasiūlyta alternatyva atvykti i piceriją pasiimti pica patiems, tačiau tokiu atveju sumokėti pinigai už pristatymą negrąžinami. Ka?

Agnietė 2020-09-07 21:43:27
Siandien 2020.09.07 druskio g expresse uzsakinejau pica, sicilija/neapolio per puse. Zmoniu tuo metu isvis nebuvo ir sake laukt 20min.. kasininke irgi nelabai patenkinta buvo, suprantu kad geriau pries 1, 5val iki uzdarymo (jeigu dirbat iki 22val) susitvarkyti. Galiausiai po 20min gavom picas ir aisku isejom, namo grize ir atidarius dezute pamaciau, kad buvo padaryta ne ta pica :) cia gal kerstas ar kaip ? Gavau socioji/neapolio per pus :) taip nieks nedaro :) tikejaus, kad pasikeite jau viskas :)

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, ar tai ta pati situacija apie kurią mums parašėte į el. paštą? Dėkojame.

JZ 2020-09-07 13:35:37
kaip pastovus lankytojas galiu pasakyti - naujas atvežtinis padažas nekažką. Česnako nesijaučia, tai kaip išliko dar pavadinimas česnakinis? Neaišku..

Inesa 2020-09-03 19:16:17
Siandien 2020.09.03 po pietu, vilnius, savanoriu pr 12. Labai ne graziai bendravo kasininke, valgem vietoje, paprasem vienkartiniu stikliniu, valgom ne pirma karta
o labai daznai, ir tikrai viska zinom, tai ji pasake imk pati, o paskui pasake kad gali ir ne duoti, nes ne privalo, kaip cia suprasti?? Kaip man paciai imti eigu dabar vienkartinios medziagos yra pasleptos pas juos.. ir yra istatymas kad del karantino, mes turim prasyti o jie duoti. Su manim kalbejo ant TU, as jai ka drauge?? Nesamone kazkokia, sugadino nuotaika ir apetita... visi kiti darbuotojai visada buvo mandagi, bet dita... valgem labai daznai ten, dabar net nesinori ten eiti...

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte patikslinti, kelintą valandą lankėtės minėtoje picerijoje? Ir koks buvo tikslus Jūsų užsakymas? Norime išsiaiškinti situaciją.Dėkojame.

Asta 2020-09-11 22:33:46
Pataisymas pica gavau 22.40val. nebūtų pikta jei būtų praneše kad vėluos.Aišku picos buvo jau šaltos.Nuvylėt ilgam.
Karolina 2020-09-09 21:04:38
Papildymas. Užsakymas priimtas 19.45. Pica mus pasiekė 21.45. Nežinau juoktis ar verkti, bet ne pati maloniausia patirtis.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

I. Šimonytė pasikalbėjo su EK pirmininke apie vakcinų ir ekonomikos problemas
I. Šimonytė pasikalbėjo su EK pirmininke apie vakcinų ir ekonomikos problemas 11-25 22:11
Europos Komisijos (EK) pirmininkė Ursula von der Leyen su paskirtąja Lietuvos premjere Ingrida Šimonyte telefonu aptarė situaciją dėl vakcinų nuo koronaviruso bei Europos gaivinimo fondą.
Irane kalinta mokslininkė išmainyta į tris iraniečius
Irane kalinta mokslininkė išmainyta į tris iraniečius 11-25 21:07
Britų ir australų akademikė, Melburno universiteto dėstytoja Kylie Moore-Gilbert paleista į laisvę, mainais į tris iraniečius, skalbia Irano žiniasklaida.
A. Merkel parinko Vokietijai rinkimų datą
A. Merkel parinko Vokietijai rinkimų datą 11-25 20:23
Vokietijos kanclerė Angela Merkel siūlo parlamento rinkimus surengti kitų metų rugsėjo 26 d.

Karantino metu Jūs:

Citigroup 57,06 +7,05%