Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Togri, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Togri

Atsiliepimai apie Togri, UAB

Pizza Express

Parašyk savo nuomonę apie Togri, UAB

Dovydas 2022-05-22 17:40:06
Jau kelinta karta kurjeris neturi grazos atmesti, ar cia ju tokia schema arbatos gauti. Zodziu papildykit centais savo vairuotojus kiek galima..

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] patikslinti, iš kokio telefono numerio skambinote pateikiant užsakymą ir kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją.

No comunication 2022-05-12 21:29:42
Picos liuks, bet kurjerį reiktų pasikeisti, dažnai užsisakome maistą iš visur, bet vienintelis jūsiškis nesugeba iki durų daeiti. Plius šiuo atveju padažus sumaišė prie topačio. Taip, kad picos 10 balų, kurjeris 1, vien kad sugebejo atvežti iki kiemo. Skirtingos grandys skirtingai žiuri į darbą, galutiniam variante nemaloni patirtis. Iš el.pašto ar aplamai, reakcijos neverta tikėtis deja, nera komunikacijos jokios su kientu nors ir stambesni užsakymai.

Jolita 2022-04-28 12:15:17
Jau susisiekiau su Jumis tą pačią dieną el.paštu, bet atsakymo jokio negavau.
Dar kartą atsiprašome dėl nemalonios patirties ir ilgai laukto mūsų atsakymo. Susisiekėme su Jumis el. paštu.

Express Pizza 2022-04-28 12:12:22

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] patikslinti, iš kokio telefono numerio skambinote pateikiant užsakymą? Gal turite picos nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją.

Express Pizza
Jau susisiekiau su Jumis tą pačią dieną el.paštu, bet atsakymo jokio negavau.
Olga 2022-04-22 20:01:37
Man labai patiko. Užsakeme picas gavome per 20 minučių. Picos buvo karštos ir labai skanios. Dabar uzsakinesiu tik iš Pica express. Ačiū jums!

Dėkojame už pagyrimus! Džiaugiamės, kad renkatės mus. Iki kitų skanių susitikimų!

Baisu 2022-04-24 16:47:40
ilga laiką neužsisakinejau iš pizza express, nes buvau nusivylusi picų kokybę, šiandien nutariau duoti šansą pasitaisyti, ir supratau, kad daugiau čia nei kojos nekelsiu. Ar čia tyčiojamasi iš klientų? paduoti degėsio gabalą. Gaila, kad pamačiau tik tada kai parsivežiau namo. Gėda, visiška nepagarba klientui! ps. pocerija Architektų g. Vilnius

SIMONA 2022-04-12 21:10:50
Šiandiena apsilankius viename iš šiu restorantų tai yra žirmunuose mane aptarnavo labai nemaloni moteris, aš suprantu pavargsti nuo darbo visa diena ant kojų ir panašiai tačiau galima bent šiek tiek palaikyti tą malonesnį elgesį

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] patikslinti, iš kokio telefono numerio skambinote pateikiant užsakymą? Norime išsiaiškinti situaciją.

pirkejas 2022-04-08 16:27:46
ant tiek plonai pjaustomi ingredijantai ipač mesos atžvilgiu kad valgant tu ju net nepajauti ju skonio, jaigu manot kad visi esam k******i tai tik laiko klausimas.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] patikslinti, iš kokio telefono numerio skambinote pateikiant užsakymą ir kuriame padalinyje lankėtės? Ga turite picos nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją.

Kamilė 2022-04-02 20:14:33
40min laukiau picos. Maloniai paklausiau už kiek maždaug laiko kada bus, pasakė už 10min. Gerai, pradėjau eiti link išėjimo, o viena iš darbuotojų nepastebėjus, kad dar išejau sako “rytoj bus” ir nusikrenkštė. Aptarnavimas 10 iš dešim. Dėl laukimo nieko nesakyčiau, bet stovėjo, kalbėjo ir dirbti pradėjo kai priėjau paklausti.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] patikslinti, iš kokio telefono numerio skambinote pateikiant užsakymą ir kuriame padalinyje lankėtės? Norime išsiaiškinti situaciją.

Viktorija Ivčenkaitė 2022-04-02 17:54:14
Užsisakiau pica, o pardavėjos pamiršo apie ja ir turėjau 30min laukt kol pagamins kita.kasininkė grubiai ir nepagarbai elgesį.

Viktorija Ivčenkaitė
2022-04-02 17:54:14 IP 2e7r3ofj
Inga 2022-03-27 21:55:24
Šiandien uzsakinejome pica į namus.picos apdegusios, socioji išvis beveik be faršo, dar Pepsi užmiršo atvežti.jau ne pirmas kartas kai ką nors užmiršta tai padažus pamiršta atvežti.vilnius

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] patikslinti, iš kokio telefono numerio skambinote pateikiant užsakymą ir kokiu adresu užsakinėjote? Gal turite picos nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją.

Erika 2022-03-25 19:07:25
Sveiki, šiandien užsakinėja picas savanoriu prospekte (Vilniuj) kas karta perku ten bet šiandien tokios apdegusios ir šlykščios neesu ragavus. Anksciau buvo geresnes tos firmines su vištiena picos. O šiandien labai gaila kad isleidau tiek pinigu už maistą kuri teko tiesiog išmesti

Express Pizza
Niekada nerekomenduosiu eiti dirbti į Express picą Klapėdoje, tvarkos visiškai nėra, darbo laukiu 2 savaites kurio negaliu sulaukti, žmones apgaudinėja kaip tik gali. Grafikai keičiasi į dieną po 10 kartų ir tai nesugeba nuspręsti galutinai, šiukšlynas paskutinis, pažada vieną darbą, dirbi dar 5 (per 1 darbo dieną kurią dirbau per 2 savaites), NEREKOMENDUOJU, traukintės kuo toliau.
Šiandien buvome Vilniuje Priegliaus 1.Atsiimti picu kurios beje taip pat buvo labai skanios.
Bet norėjome pagirti darbuotoja vardu Irina.Teko stebėti šiek tiek susidarusia eilę ir norėjome ja pagirti nes mergina buvo labai mandagi, paslaugi ir gerai išmananti savo darba.
Nuostabus aptarnavimas ir skanios picos.
Klientai 2022-02-18 20:14:07
Sveiki, esame nuolatiniai ekspres picos klientai, bet šiandien kokias gavome picas, ypač firmine su jautiena tai tragedija, viršus sudeges juodi degėsiai, o pats padas net žalias nedakepias, įdaro nėra valgėme panašiai vien blyna, kurį teko neapsikentus išmesti.Gaila išleistų pinigų, nors visada sakydavome kad kaina atitinka kokybę.Šiauliai 2022 02 18 20.00h.

Mantas 2022-02-18 18:17:24
Sveiki. Teko apsilankyti Moravų g. 7 Vilnius picerijoje vasario 16 diena po Lietuvos gimtadienio. Buvome baisiai alkani, laukiame kol ateis kas nors aptarnauti, deja pasirodė po 6 minučių labai nemandagi, matyt po parūkimo pardavėja. užsisakėme pica tuo pačiu metu pribėgo iš kambariuko mergina kuri sakė sakyk pusvalandį!!! Pardavėjos pasakymas: Ar lauksite pusvalandį??? :) Deja atsakymas buvo taip. Akivaiždžiai matyt, kad susitarusios nepriimti užsakymo. Atėjau po
30 min.ir ji dar rėkia, kad nepraėjo 20 min. juk žiūriu į kvita..ten laikas yra... buvome su panele, labai negražu yra kai yra apšnekemas klientas.... Daugiau čia nesilankysiu AČIŪŪŪŪŪ!! DEJA PICA BUVO NESKANI, NES BUVO SUDEGUSI IR APKARPYTA !!! BUVO SUGADINTA NUOTAIKA IŠ TOKIU ŠLYKŠČIU ŽMONIU!!!

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Susisiekėme su Jumis el. paštu.

M 2022-02-17 21:39:46
Man truksta zodziu, visose picerijose, kavinese galima kaip zmonems viduje jaukiai pavalgyti.. o exppress'as apsitveres juostomis ir ileidzia po viena uzsakyti picos, uzsakius pica mane isvyjo laukti jos lauke po lietum :DD nors buvau vienas picerijoje :DDDD
APGAILETINA
Na ir siaip picos ir aptarnavimas liudnas, sekmes...
Vilnius

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ir patikslinti, kurią dieną, kelintą valandą ir kuriame padalinyje lankėtės? Norime išsiaiškinti situaciją.

Andrius 2022-02-16 15:28:45
Telefonu atsisake priimti uzsakyma, atvykus i druskio g.picerija, pardaveja taip pat elgėsi keistai, lyg buciau kazko neįtikes. Pats turejau tartis su kepeju, kad iskeptu pica.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ir patikslinti, iš kokio telefono numerio skambinote pateikiant užsakymą? Norime išsiaiškinti situaciją.

Skaiste 2022-02-14 22:16:14
Labas vakaras, vasario 14 d 19:11 padarytas užsakymas, sakytą atveš į namus per 1, 5h.paskambinus sakė vežėjas galiausiai dar neišvaževes, sakė pritaikys nuolaidą galiausiai paskambinome dar po 40 min tik tada vežėjas buvo išvaževes prasidėjo aiškinimai, kad jokių nuolaidų už velavimą nebebus, susivėpusios nepatenkintos darbuotojos, jeigu trūksta poilsio tegul eina į biliotenį.Povelniais vaikai turi laukti norimos picos 2, 5h kol atveš į namus.pareiškė jums kas nepatinka rašykit skundą į el.paštą tada su jumis susisieks.
Kreipsimės į vartotojų teises, pastoviai kažkokios problemos pas jus ar vietoje užsisakinėjam ar į namus + kaina keičiasi akyse nori pasako su atvežimu galiausiai atvažiuoja kaina sviruoja +-2/3€ daugiau.Kalba eina apie Palangos express picą

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Susisiekėme su Jumis el. paštu.

APGAILETINA
Na ir siaip picos ir aptarnavimas liudnas, sekmes...
Vilnius
Darius 2022-01-22 16:57:55
Negraziai bendrauja, issinesimui serveteliu neidejo, pica iki galo nesupjaustyta.... Turi plesyti kaip lavaso gabala. Drausmes darbuotuojoms!!! Kreipsimes i vartotoju teises, nes jau atsibodo pastovus atsikalbinejimas uz joms duota pastaba, o pastaba duodama ne be reikalo!!!

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ir patikslinti, iš kokio telefono numerio skambinote pateikiant užsakymą ir kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją.

Pavel 2022-01-23 17:24:09
Uzsakiau 2 dideles picas. Maza to, kad davė viena ne pagal užsakymą tai antra sudegusia ir apkarpyta. Personalas buvo neblaivus.

Express Pizza
Ka tik gryzau is picerijos, aptarnavimas baisus-negana kad paskambinau sake picos bus uz pusvalandzio tai dar nuejus 15min turejau salti lauke kol dakeps. Padave picas ir neskis?! Kai paprasiau maiselio - numete kai suniui. Cia vilniuje kapsu 2.š*******o kontora!!!!!
Alina 2022-01-06 18:42:45
Sveiki. Uzsakymas 2022.01.06. Uzsakymas is Moravu g. Atsiprasau, bet nepatiko. Pica pusiau sudeginta, pusiau nedakepta. Bet tuo paciu ir riebi ir slapia....

Teresa 2022-01-06 22:21:54
Uzsakymas per bolt is Zarasu str. Vilnius. Uzsakem per puse americano su peperoni. Gavome nesuprast ka! Vietoj peperoni kita desra ir dar astri, ingredientai is americano sudeti ant peperoni. Tik ismest! Vietoj garlic padazo idejo mild.

Brigita 2022-01-09 22:30:00
Užsisakėme firminę vištienos picą išsinešimui, parsinešus ir pradėjus valgyti picą pajautėme bei pastebėjome jog šioje picoje tiek grybų jog galima pasakyti pica paskandinta grybuose, net nebesijaute nieko kito kas tūrėjo būti šioje picoje, nei vištienos, nieko, vien grybai. Pasibjaurėtina...

Express Pizza
Užsakiau 2 picas.Mokėjau kortele ir atskaičiavo 2kartus.Kada susisieksite ir grąžinsite pinigus.

Gabrielė 2022-01-01 17:57:05
Negana to kad laukiau picos 3 valandas. Atveze ja visa šlape, plius ji buvo visa šalta. Atidarius pica ji atrode nepanaši i pica.Baisu.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ir patikslinti, iš kokio telefono numerio skambinote pateikiant užsakymą ir kokiu adresu užsakinėjote? Gal turite picos nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją.

Express Pizza
Vakar užsisakiau pica 18:20 ir pica sakė pristatys nuo valandos iki pusantros užsakyma gavau 21:10. Nekalbant apie tai kad pica buvo užsakyta Palangoje ir pristatymas buvo Palangoje ir už pristatymą teko susimokėti 3 eurus

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; gėrimai (alkoholiniai); pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
Villon
Vilnius Grand Resort

Adresas: Ežeraičių g. 2, Ežeraičiai, LT-14200 Vilniaus r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kavinės, klubai, barai, restoranai; nekilnojamasis turtas; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Vilnius Grand Resort“ kambario raktas atrakina daugiau nei duris. Jis atveria mintis naujiems potyriams, įspūdžiams ir emocijoms, subtiliems pojūčiams į supančią aplinką ir kulinarijos meną. „Vilnius Grand Resort“ – laisvalaikio, SPA poilsio, pramogų ir renginių kompleksas, džiuginantis svečius išskirtine...

Blockchain rinkoje įsitvirtinusi Ada Jonušė: "Tikiuosi, kad Web 3.0 projektuose bus daugiau moterų" 05-23 12:00
Pastarąjį pusmetį įspūdingą veiklos spurtą demonstruojantis "Blockchain centre" jau sudarė kontaktų daugiau nei už 11 milijonų eurų. Centras ne tik pats aktyviai veikia įgyvendinant naujus Web 3.0...
Žemės ūkio ateitis – kaip išgauti daugiau su mažiau?
Žemės ūkio ateitis – kaip išgauti daugiau su mažiau? 05-22 17:34
Žemės ūkis patiria vieną didžiausių iššūkių savo istorijoje – šalia klimato kaitos ir tvarumo reikalavimų, spaudimą kuria geopolitinė situacija ir brangstančios žaliavos. Apie tai, kaip tai...
"Agrochema": šiandien grūdų augintojai turi gerai paskaičiuoti, kurie sprendimai racionalūs 05-22 17:25
Gerardas Brazaitis, skystų azoto trąšų lyderės Lietuvoje ir grūdų supirkimo bendrovės "Agrochema" komercijos direktorius, agroverslo situaciją dėl didelės geopolitinės įtampos, Ukrainoje...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 42,94 +2,92%
Oracle 68,63 +2,37%