Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Togri, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Togri

Atsiliepimai apie Togri, UAB

Pizza Express

Parašyk savo nuomonę apie Togri, UAB

Klaipėda, Taikos 101, žardės express pica. 2019m vasario 20 diena. 20:20. Labai nemaloni pardavėja, šneka labai nemandagiai, velnias žino ka ir į picą įdėjo, paklausus kiek reikės laukti, atsakė tai galit eiti kitur. Aptarnavimas super. Žiūrėkit ką į darba priemate.
Mariana 2019-02-14 21:46:34
Sveiki. Uzsakeme picas siandien (2019 02 14) - 18.47 val. Praejo 3 val. Niekas nieko nepristate. Net nepranese nieko. Baisu. Kaip dirba zmones. Labai nuvyle!!!
Atsiprašome už nemalonią patirtį. Dėsime visas pastangas, kad ateityje tai nepasikartotų. Kokiame mieste ir kokiu adresu užsisakinėjote, norėtume išsiaiškinti situaciją.
Express pizza Klaipėdoje prie akropolio. Buvome penktadienio vakarą 20:30. Labai nemandagus aptarnarvimas. Atėjome prie kasos užsisakyti, darbuotojos tarpusavyje kalbėjo, teko laukti kol užbaiks savo pokalbį. Aptarnavo mergina juodais plaukais su akiniais.
Rodion 2019-01-25 17:46:47
Viliuje, Taikos g 104 siandien (2019-01-25) kasininke kuri atsisake pasakyt net varda, izuliai kalbedama, kai paaiklausem kokia cia pica pavaizduota paveikslelije? citata: tu ka nematai kas pavaizduota pavekslelije ar svieslenteje nedega sviesa? Klausiu ko taip kalbat su manim? Atsakymas, o kaip man kalbet? Sakau parasysiu skunda. Atsakymas isvis sokiravo mane ir mano zmona. Man 'pohuj' as isvis galiu taves neaptarnaut! Stovejo salia moteria apie 45metus sako, as irgi rasiu ant jusu skunda, ka jus sau leidziate panele? Atsakymas: man pohuj, rasykite ka norit. Cia kas isvis per kasininkes pas jus dirba??? As ten su zmona pastovei perku pica su kelmuciais visai seima ir jau ne pirma karta su ja konfliktai, bet siandien virsune. Prasau issiaskint situacija ir daryt isvadas del tokio darbuotuojo.
Sveiki, Rodionai dėkojame Jums, kad pranešėte apie tai ir labai atsiprašome už nemalonią patirtį.Drausminsime darbuotojus. Dėsime visas pastangas, kad ateityje tokiu situacijų nepasikartotų. Ačiū Jums, kad padedate mums tobulėti. Mums rūpi Jūsų nuomonė.
Donatas 2019-01-18 20:42:40
Sveiki kiek galima kentėt jūsų pardavėja kuri niekada nekelia ragelio Fabijoniškių gatvei dirba siandien 2019-01-18 20:15 tai buvo pastoviai kiek skambini vis atmeta ir kokius 4 kartus jau taip buves nuėjus paklausus kodel nekelia sako neturiu laiko man reikia picas pjaustyt nors stovi ir nieko nedaro visada tik sneka su kepėjais aš nesuprantu kaip toks zmogus dirbt gali
Sveiki, Donatai. Atsiprašome už nemalonią patirtį. Ačiū Jums, kad pranešėte ir padedate mums tobulėti.
Pilaitė 2019-01-19 16:36:31
Gerai, kad Pilaitėje yra dar pora picerijų, kuriose galima užsisakyti maistą. Kitose Express vietose kur kas malonesnės darbuotojos, tačiau Pupoje esančioje picerijoje amžinai picos reikia laukti bent 10min ilgiau nei sakyta, o užsisakant jautiesi kaip kažką negero padaręs pardavėjai... Klientai nėra kalti, jei žmogui nepatinka darbas.
Atsiprašome už nemalonią patirtį. Dėsime visas pastangas, kad ateityje tai nepasikartotų. Dėkojame Jums, kad pranešėte.
Eivinas 2019-01-17 11:50:21
Ka galiu pasakyt apie sia picerija esancia Povilaicio 20. Blogai. Jeigu galeciau nevertinciau isvis. 2019-01-15 apie 21:31h mano zmona uzsakinejo 12 picu 22:50, bet pasake kad jau tokiu laiku nepriima tai uzsake kad butu 22:30.
Atsiradus nelaimingiems nesklandumams teko isvaziuot ir bandem skambint i picerija apie 22h kad negamintu picas.
Ir ka jus manot? Jie atsiliepe? ogi ne:)
Mes zmones, neseniai grize atostogu is uzsienio. Norejom pavalgyt, bet mes saziningi ir atsauksim uzsakyma:)
Uzsienyje nera tokiu problemu, kaip lietuvoje:) nors ar yra zmmogus ar ne, jie priima uzsakyma turedamos ausines ausyse nes tai yra patogu:)
Niekam nesiulau is cia uzsakinet!:)
Eivinas, jus cia nemeluokit gerai?! Du kartus jus skambinot, buvo atsiliepta niekas nesnekejo 3kart skambinot priimtas buvo uzsakymas laikui.Uzsakymas buvo pagamintas ir NIEKAS JO NEATSIEME IR NEPERSKAMBINO NIEKAS.
Negeda cia stumti ant darbuotoju kai net neperskambinot kad niekas neatvyks?
Ir ka jus manot? Jie atsiliepe? ogi ne:)
Niekam nesiulau is cia uzsakinet!:)
ruta 2019-01-08 12:52:45
pries 30 min pasiemiau pica is express picos, naujininkuose. eilini karta sumokejau papildomai uz jalapena 1e, gryzusi namo supratau kad eilini karta likau apgauta, nes JALAPENO NEBUVO! gal pagaliau pradekit daryti normalias picas o ne su dviem gabaliukais mesos ir be jalapeno uz kuri sumokejau papildomai 1e.
Sveiki, Ruta. Atsiprašome už nemalonią patirtį. Gal galėtumėte patikslinti, kokioje picerijoje užsisakinėjote?
Andrius 2018-12-16 14:56:52
Jūsų tinklapyje išsiųsti pranešimo niekaip nepavyksta, tad rašau čia, nes matau, kad reaguojate ir atsakote.
2018-12-15, 18.20 val. užsakiau picą PUPA prekybos centre įsikūrusioje Jūsų picerijoje.
Kaip ir buvo sakyta, atvažiavau už pusvalandžio. Paaiškėjo, kad mano pica atiduota kitam pirkėjui. Kasininkė pasiteisino, kad ji nežino, kur kieno pica ir tai kliento reikalas pasakyti vardą skambinant. Nuskambėjo įdomiai, išgirdau ne atsiprašau, tuoj iškepsime picą, o vietoje to - kaltinimus. Kodėl kasininkė nepaklausia kieno vardu užsakoma pica, o atiduoda bet kam, kieno picos pavadinimas sutampa. Tad teko laukti atvykus, mačiau, kaip prie mano akių pradėjo gaminti picą..
Sveiki Andriau, atsiprašome už nemalonią patirtį, ačiū Jums, kad padedate tobulėti, mums rūpi Jūsų nuomonė ir pastebėjimai. Situaciją išsiaiškinsime.
Pizza express 2018-12-06 12:36:15
Sveiki, atsiprašome už nemalonią patirtį, ačiū Jums, kad padedate tobulėti, mums rūpi Jūsų nuomonė ir pastebėjimai. Gal galėtumėte patikslinti, kokiu adresu užsakinėjote? Norėtume išsiaiškinti šią situaciją.
vilnius justiniskiu g.
siandien 2018-12-04 00:03:42
pardavejai rodidamas 4 pirstus uzsakinejau 4 didelias skirtingas picas tai ta apkalbedama mane nes ne aiskiai jai sakau sugebejo igrust tas picas i dvi padalinus per pus ir rosdami jas dar saipesi kad sake kad 4 o gaus 2vi. teko toki vaizda matit tai
raudonot uz jos bukuma paskambinau i pasilaicius express ir tikrai gavau ka uzsakiau jus man skolingi 1val. vaiko prasikta gimtadieni
Ex klientas 2018-10-30 21:08:02
Pirkdavau pica express ne vienerius metus, ir galiu pasakyt, kad nesu aklas- matau kaip kainos nenustoja kilti. Renkuosi konkurentus.

Labai gaila, kad norite pasirinkti konkurentus. Tikėsimės, kad sugrįšite pas mus atgal.

Express pizza
Saulė 2018-10-23 17:52:14
Po atsinaujinusio meniu picos paskanėjo. Bet jau trečią savaitę imant česnakinį padažą, jis buvo labai aštrus, ko anksčiau nebūdavo.

Ačiū už pranešimą. Gal galėtumėte patikslinti el. paštu mumsrupi@picagroup.lt, kurioje picerijoje lankėtės? Norėtume išsiaiškinti šią situaciją, kadangi padažų receptūra nesikeitė.

Express pizza
Daiva 2018-10-14 20:34:15
Požiūris į klientą nulinis.
Užsakėm vaikų šventei picas su priststymu prieš trys valandas. Nei picų nei skambučio dėl vėlavimo nesulaukėm. O paskambinus po ilgos pauzės pasakė kad užsakimas ruošiamas ir dar kažkur po 25 minučių paruošuos, kai jau šventė jau ir besibaiginėjo ir turėjau visam pulkui vaikų aiškinti kad picos nebus.Tai taip ir sakykit kad užmiršot užsakymą. Visiškas aplaidumas ir kliento negerbimas!

Atsiprašome už nemalonią patirtį. Gal galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti informaciją, kokiame mieste ir kokiu adresu užsakinėjote. Norėtume išsiaiškinti šią situaciją. Ačiū, kad pranešėte, Jūs padedate mums tobulėti.

Express Pizza
Požiūris į klientą nulinis.
Sveiki. 2018m. spalio 07d. apie 14:45 lankiausi "pizza Express" Didlaukio g. 1. Likau nepatenkinta pardavėjos aptarnavimu. Picą užsisakiau telefonu, pokalbia taip pat buvo nemalonus, pardavėja kalbėjo įžūliai. Atėjus atsiimti picos, pagalvojome, jog gal geriau pasiimti abiejų skonių padažus ir vieną įsigyti papildomai, bet pardavėja grubiai atsakė, jog antro neduos. Labai įžūli pardavėja. Pati dirbu klientų aptarnavimo srityje, žinau, ką reiškia nuovargis, bet ši pardavėja elgėsi neadelvačiai.
Labas! Jūsų darbuotojai 2018.07.28 adresu Povelaitsu 20 Vilnius elgėsi ne adykvatno. Buvo laukiami 30 min. nors klientų nebuvo. Pastabos apie paslaugos atsakymą buvo; man pohuji. Tvk jie sakė, kad aš ne kartą atvykau čia. Prašau jus suprasti jūsų sodrudnikami.Ili jie yra jūsų picerijos meistrai?
Nežinau kokius ten užsienietiškus gėrius priėmėt Palangoj, bet picų kokybė kokius dešimt kart pagerėjo. Vakar eilinį kart įsitikinom, kad galima pirštus apsilaižyt! Vyrukai puikiai dirba ir laikykit juos kuo ilgiau! Nepalyginsi dabartinės virtuvės su ta, kur buvo anksčiau (prieš metus, du).
Labai prašau, susitvarkykit savo V. Druskio g.4a, Karoliniškėse esančią vėdinimo sistemą. Jau kelias savaites cypia be sustojimo, neimanoma miegoti.
Klaipedoje. Prie akropolio. Express pica. Lb nemalonus aptarnavimas. Kartais nesuprantu kkodel zmones renkasi dirbt ten. Kur pati purto nuo darbo. Ir dar aplinkai skleidzia ta negatyva
Sveiki birzelio 8 diena vakare apie 21 valanda uzsisakeme 2 dideles picas, kadangi atvaziavo netiketi sveciai ir reikejo greitai pavaisinti kuom nors, likom labai nepatenkinti pagamintomis picomis. Uzsisakeme savanoriu pr 286a kaunas atvaziavus pasiimti jos jau buvo maise supakuotos, parvezus namo labai nemaloniai nustebome viena pica buvo su karka padas visiskai sudeges virsus apjuodaves grybu padazo nebuvo visiskai o karkos pora gabaliuku... Kita pica buvo puse gardzioios puse santafe si buvo dar juodesne ja ant santafe taip pat nebuvo specialaus padazo kuris pilasi ant virsaus. Valgem ir raudonavom pries svecius nes tai buvo ne pica o nuodeguliai, visada tik is jusu uzsisakinejam ir si karta labai nusivyleme, tikiuosi bus atsizvelgta i nusiskundima, prisegsiu nuotraukas kaip atrode pica.
Geriausiai Vilniuje kepa Zirmunu g., palyginus su Zarasu g. 5 kur per pus, jei ne maziau deda visko, nerekomenduoju vaziuoti i Zarasu g.
Šiandien (2018-03-17) Klaipėdoje užsakėme 5 dideles picas į aukštąją mokyklą. Atvežęs picas vaikinas prie mūsų akių padėjo picas ant žemės. Nors buvome paruošę staliuką, žmonių buvo nemažai kas paimti galėjo. Paprašius kvito, liko nepatenkintas, nežinojo kaip elgtis kai reikia čekio žmogui, skambino pasiklausti (dėl to gerai, gal žmogus neseniai dirba), bet kai jam reikėjo parašyti sąskaitą mums grubiu tonu buvo pasakyta tai neškit čia tušinukus, liniuotę jeigu jums reikia, nes aš neturiu. Nemanau, kad tai yra gražus, mandagus bendravimas. Tikrai gėdos ir nemalonios patirties gavome nemažai dėl Jūsų darbuotojo.
Klientas 2018-02-11 22:38:58
Kam Jus rasot kad dirbat iki 23 val???Atejus 22:30 pasako atleiskit, picu nekepam...Pastoviai perkam Jusu picas...na, po sio karto...atleiskite, bet uzsirasykite iki keliu kepat picas, o ne darbo laikas iki 23val...
Ačiū už Jūsų pateiktą informaciją. Gal galite atsiųsti savo kontaktus el. paštu mumsrupi@picagroup.lt, mes susisieksime su Jumis. Atsiprašome už nemalonią patirtį.

Express Pizza
Pirkau picą Plungėje Jucio g.Paprašiau padažo paprasto kečupo, bet nedavė.Esu pirkęs anksčiau, buvo kita pamaina, tai nekilo jokių klausimų.Labiausia nustebino paaiškinimas"negalim duot, nes visi sužinojo ir dabar prašo'.Ponai"verslininkai", jei žmonės nori, tai nesuprantama, kam kišti tuos savo česnakinius ar kitokius, čia ne Šiaurės Korėja, ne visi vienodi
Sveiki, dažnai užsisakau iš čia maisto bet pastaruoju metu esu labai nusivylusi. Visuomet prašau ar galima būtų nedėti pievagryvių nes labai nemėgstu ir ką gaunu ogi pievagrybių lyg dvigubai daugiau pridėta negu reikia. Užsakant sako laukti apie 1-1, 5 val tai prie to reik dar pridėti apie pusvalandį ir daugiau ir tada žinosi kiek laukti reiks.. Kuomet užsisakai pačioje picerijoje tai būna padaro labai gerai bet būna ir ne. Kalba eina apie Naujosios vilnios piceriją. Būtų malonu jei atsižvelgtumėte į pageidavimus ir pristatymo kokybę.
Kas per kompanija sunku net komentuoti nekelia ragelio Kreves pr 72 Kaunas, ir seip kiek teko uzsisakyti ir valgyti sioj vietoj pvz imi astria pica ir neideda kaip pvz paprikos net neperspeja. Konkurencija per didele kad toki kietuma rodytu.
Šiandien užsakiau pica Baltupių picerijoje ir likau labai nepatenkinta. Dažnai užsakau šitoje picerijoje, ir visada buvau patenkinta, o šiandien pica buvo labai neskani: tešla buvo labai kieta, ingridientu buvo labai mažai. Jei ragaučiau picą pirmą kartą, daugiau tikrai nepirkčiau pas jus. :- (
Labai keista, kad pas Jus labai daug neigiamų atsiliepimų...Lietuviai jau tokia tauta, kad tik skųstis ir aimanuoti moka, kad viaskas yra blogai, negerai, kad dirbantis personalas neatnešė picos į namus, nors klausimas ar į to personalo darbą įeina picos atnešimas į namus... Esu Jūsų klientė jau daug metų, ir Jūsų picos tikrai labai skanios. Dažniausiai užsisakau iš Justiniškėse esančios picerijos. Ačiū už skanią vakarienę.
Šiandien telefonu užsisakiau picą ir atsiėmiau ją Kapsų gatvėje. Pica buvo tikrai prastoka, labai plona, mažai ingredientų ir padažas buvo labai skystas. Jaučiasi, kad picų kepėjai labai skiriasi. Vieni nuostabiai padaro, o kiti tik gadina Express Pizza vardą ir po tokios picos net nesinori ir vėl užsisakyti. Tikiuosi atsižvelgsite į mano atsiliepimą. Ačiū!
Pavilionių g. 35. 2017-11-01 darbo laikas buvo nurodytas iki 21val. Bandem uzsakyti picas nuo 20.30val, deja ragelio niekas nekele, nusprendem nuvažiuoti patis. Atvykome 20:45val, o darbuotoja pasake, kad užsakymo nepriims nes visi produktai jau paslepti ir jie užsidaro. Paklausius kodel nepriima uzsakymu telefonu, atsove, todel, kad zmones neateina pasiimti picu... tesiog ”superinis” aptarnavimas
Užsisakius picą, buvo pasakyta, kad ją atveš per 1.5 val. Tačiau picos neatvežus per 2.5 val bei paskambinus, ir pasakius, kad jei dar per 20 min. pica nepasieks mūsų, už ją mokama nebus, dispečerė patikino, kad pica jau tikrai pakeliui. Taigi, iš viso, už trijų valandų pagaliau buvo atvežta pica, tačiau atsisakius už ją mokėt, vairuotojas tik pasakė, kad tai nėra jo problemos, ir jokių nuolaidų daryti jis negali. Taip ir likom alkani, nors per tą laiką galėjom pavalgyti bet kur kitur. Labai gaila, kad iki užsienio aptarnavimo lygio Express Picai dar taip toli. Abėjoju, ar daugiau naudosiuosi jūsų paslaugomis.
Kai tik atsidare si picerija, picu kokybe buvo stulbinanti. Buvo sotu, skanu ir sviezia! Dabar... Deja iki to toli grazu. Gaila, kad kainos kyla, bet maisto kokybe tik prasteja.
Nidos g. 1 yra Jusu picerija. Telefonu nebeatsimenu kada pavyko prisiskambinti. Pastoviai susiraukusios... Gal pakelkit biski aptarnavimo kartele. Picu kainas pakelet o aptarnavimas manau dar zemesniam lygy nei kaZKADA BUVO.
Nesuprantu kaip tokios š*******o kontoros nebankrutuoja. Atėjus, praktiškai tiesiai šviesiai pasiunčia jus. Norėjom užsisakyti keletą didelių picų gimtadieniui. Atėjus į piceriją sakau, noriu užsakyti bet ne dabar o su atvežimu už valandos. Ištikro net ne su atvežimu o su atnešimu, nes šventėme tame pačiame pastate kaip ir picerija. Pats nenorėjau vaikščioti, nes norėjau švęsti, ir norėjau sumokėti, kad atneštų. Tai merginos sako - ne mes negalim užsakyti ir negalim atvežti, sako skambink centriniu telefonu ir užsakinėk. Aš sakau, kad nepasiėmiau telefono, neturiu su kuo skambinti, gal jūs galite paskambinti už mane? - tos dvi choru net rėkt pradėjo - ne negalim, ne mūsų darbas, tau reikia tu ir skambink. Dar bandžiau kaip nors įkalbėti, bet nu niekaip. Žodžiu personalas čia totaliai padėjęs ant klientų. Gerai, kad yra ir be jūsų dar picerijų, kur nedaro tokiu marazmų iš nieko.
Buvau jūsų ilgalaikis nuolatinis klientas, tačiau kai jūs pakėlėte kainas VISU euru, tuoj pat nustojau pas jus lankytis. Paaiškinkite, prašau, kokią aš, kaip pirkėjas, gaunu pridėtinę naudą už tą papildomai sumokamą eurą? Ogi jokios! Negana to, didžioji dalis nusiskundimų mini jūsų suprastėjusią kokybę, vadinas kainas pakėlėte, o kokybę pabloginote! Dėl jūsų pačių kaltės dabar normaliose picerijose-restoranuose su pilnu aptarnavimu tapo pigiau ir maloniau lanktytis, nei jūsų junk foodo lariokuose. Jūs manote, kad žmonės ėmė kakoti eurais ar kad pas visus algos pakilo taip pat sparčiai? Nieko panašaus.
Per paskuitinuis 2 menesius ne viena karta buvau uzvaziaves i Jusu picerija Siaures g. Vilnius prie Rimi parduotuves.
Visada pries valgi norisi isplauti rankos, vis paklausiu apie tualeta. Atsakimas visada vienodas. "Atsiprasome, sio metu jis neveikia" negaliu suprast jum reikia meistra atsiust? Kaip imanoma per 2 menesius nesutvarkit tualeto.
Rekomenduoju pries uzeinant pagalvot kur apsilankit tualeta.
Na tada turetumete pasigilinti. Nes picerijose yra nurodyta butent dideles ir mazos dezuciu kainos. Atkreipkite kita karta demesi i meniu kainas pateiktas sone, bei lanlstinukuose. O jos yra todel. Kad yra ir restoranai pizza express, kuriuose tos pacios picos nededamos i dezutes o dedamos i lekstes. ;) taip kad jei neapsiziurite nekaltinkite personalo.
Niekam nerekomenduoju uzsisakyt is Pizza Express picerijos. Paskambinus ir uzsisakius pics zadejo, kad pristatys uz 1.3-2 val. Paskambinus uz dvieju su puse valandos paaiskejo, kad picos dar net nepradetos ruosti ir zadejo, kad per 15 min. iskeps pica ir tik tuomet vaziuos pristatyti...

Sugadino visą vakarą. Jei nenorite turėti bėdų, rekomenduoju sakytis iš kitos, tik ne šios picerijos.

Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Beta Media
BETA.LT

Adresas: Savanorių pr. 178A, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; fotografijos paslaugos, įranga; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kalbų kursai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kelionės; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; pramogos ir poilsis; spa centrai; teatrai; viešbučiai, moteliai.
UAB „BETA MEDIA“ yra įkurta 2010-07-09. Bendrovė valdo ilgiausiai Lietuvoje veikiančius ir auksčiausią vartotojų patikimumą pelniusius internetinius paslaugų portalus www.beta.lt ir www.grupinis.lt. 2016 metų pradžioje įmonė pradėjo verslo procesų optimizavimo bei verslo administravimo kokybės gerinimo pagal...
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...

Anglų ir rusų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su galimybe gauti iki 80% išlaidų kompensaciją 03-18 12:40
Užsienio kalbos žinios - įmonės sėkmės kriterijus Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau daugiau kaip keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik...
Lazerinis sezonas atidarytas
Lazerinis sezonas atidarytas 03-18 09:53
Išsiplėtę kojų kapiliarai vargina daugelį žmonių, ypač moteris. Tikriausiai kas antra moteris pastebi keletą, keliolika ar kelis šimtus išsiplėtusių kapiliarų kojų odoje...
"Lietuvos geležinkeliai" ir "Lineka" sutarė plėtoti įvairiarūšių krovinių projektus 03-22 10:30
Bendrovė "Lietuvos geležinkeliai" ir Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija "Lineka" sutarė kartu plėtoti įvairiarūšių krovinių pervežimo projektus Lietuvoje ir Vidurio Europoje...

Kuris kandidatas gautų Jūsų balsą, jei Prezidento rinkimai vyktų rytoj?

Walt Disney 108,66 -1,21%
JPMorgan 102,87 -1,58%