Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Auto LT, UAB

Atsiliepimai apie Auto LT, UAB

Picerija "Pizza Express"

Parašyk savo nuomonę apie Auto LT, UAB

Gabrielė 2022-05-25 16:28:23
Kiekvieną kartą užsisakant maistą iš Jonavos Crisperijos maistas vis prastesnis, ankščiau kur xxl rinkiniui priklausydavo 4x bulvyčių bei 4x padažų, dabar priklauso tik po 2x ir dar pabrangę. Bulvytes toks vaizdas, kad būtų pašildytos 3 kart ir viduj net viskas išdžiuve.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ir patikslinti, kelintą valandą lankėtės minėtame padalinyje? Norime išsiaiškinti situaciją.

Domantas Šliauteris 2022-05-15 15:31:02
Šis atsiliepimas bus apie Crisperia, esančią Tilžės g. 82, šiauliai. Kartu su mergina dažnai mėgstame pavalgyti ar tai express pica ar tai crisperia. Skanus maistas, nėra prie ko prikibti. Tačiau 2022-05-15 popietę atvykus į Crisperia minėtu adresu likome švelniai tariant nustebę. Labai nemalonus kasininkės bendravimas, dirbama be pirštinių, nesilaikoma higienos normų. Stovint kasoje ir norint užsisakyti gerimo net neprieina, akivaizdžiai ignoruoja klientus. Paklausus ar bus įmanoma užsisakyti, atsakoma:, , šiuo metu jums negaminsiu” su pašiepimu. Maistas skanus, priekabių neturime, tačiau aptarnavimas ir elgesys tragiškas.

Domantas Šliauteris
2022-05-15 15:31:02 IP 5f4sofag
Ieva 2022-02-06 21:26:21
Labai patinka maistas Kretingoje, savaitėje bent kartą visa šeima uzsisakome burgeriu. Netgi palikau gera atsiliepimą 5 zvaigzdes. Keletą kartų atvykus pasiimti užsakymo gavome visiškai atsalusius burgerius. Kitą kartą paskambinus užsisakyti paprasiau, kad nebūtų salti, t.y. kad nedarytų anksčiau laiko, nei yra sutarta pasiimti. Operatorė turbūt perdavė pastabą. Atvykus kasininkė elgesi labai demonstratyviai nemaloniai, stengėsi parodyti, kad įsižeidusi. Nu nieko tokio pagalvojau - emocijos. Ir šiandien uzsisakiau vėl, atvykau pasiimti ir ta pati kasininkė man tik įėjus į patalpas pasižiūrėjo kaip kalėjimo priziuretoja ir dar labiau stengėsi pademonstruoti savo neapykantą. Kalbėjo grubiai, čekį nepadėjo, o trinktelejo ant atleidimo stalo. Praveskit darbo etikos kursus savo astuoniolikinem darbuotojom, kurios dar nelabai supranta kas yra darbas su zmonem ir išsakoma kritika. Tiesa pasakius pasijaučiau taip lyg moku pinigus ir dar turiu bijoti paprasyti, kad maistas nebūtų šaltas. Kitu atveju prarasite pastovius klientus.
Pagarbiai...

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ir patikslinti, iš kokio telefono numerio skambinote pateikiant užsakymą? Norime išsiaiškinti situaciją.

Pagarbiai...
Gabija Labovaitė 2021-12-13 10:53:46
2021-12-10 Lankėmės Jūsų naujai atidarytoje „Crisperia" adresu: Baltijos g.53A. Esame pakraupę kepėjos, kurią galima dažnai pamatyti ir Jonavos „Express Pizza" požiūriu į esamą situaciją. Gaminant picas nedėvėjo apsauginės veido kaukės, bent jau ja būtų paslėpus savo nepatenkintą veido išraišką. Tokie darbuotojai turėtų būti giliai virtuvėje, o ne klientams matomoje vietoje. Sėkmės!

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ir patikslinti, iš kokio telefono numerio skambinote pateikiant užsakymą ir kelintą valandą lankėtės minėtame padalinyje? Norime išsiaiškinti situaciją.

Gabija Labovaitė
2021-12-13 10:53:46 IP 2ju3l0te
Linas 2021-10-01 23:51:47
Šendien vakarienei užsisakėm picų exspres picerijoja vingio 31Klaipeda, picos buvo labai skanios greitas aptarnavimas, šauni barmenė maloniai aptarnavo.ačiu jums sugryžim dar.

Dėkojame už pagyrimus. Perduosime Jūsų gražius žodžius. Džiaugiamės, kad renkatės mus! Iki skanių susitikimų!

Marius 2021-06-14 17:59:32
Visikai netikus pica uzsisakiau su pica su kelmuciais antra diena viskas eina pro virsu kazkokie sugede tikriausiai buvo nezinau bet tikrai nemalonu

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ir patikslinti, iš kokio telefono numerio skambinote pateikiant užsakymą? Gal turite picos nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją.

Ieva 2021-05-09 15:27:42
Crisperia Šiauliuose. Kažkas baisaus. Užsakius informuoja atvykti po 20 minučių. Atvykus sako ateiti dar po 11 minučių.O realiai nuo užsakymo pradžios jau praėjo 48 minučių ir vis dar laukiu užsakymo.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ir patikslinti, kurią dieną ir iš kokio telefono numerio užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją.

Traškiai ir gardžiai,
CRISPERIA komanda
Kosmonautas 2021-04-29 17:23:35
Vingio g. 31 Klaipėdoje merginos kepa labai labai skanias picas.

Express Pizza
Vingio g. 31 Klaipėdoje merginos kepa labai labai skanias picas.
gimtadienis 2021-04-26 17:22:44
Ačiū, jūs esat nuostabūs. Skanios picos ir padarėt vieną kartą išmitį - mano prašymu palikot užrašą ant picos, kai paprašiau pageidavimuose gimtadienio proga.

Dėkojame už pagyrimus. Džiaugiamės, kad renkatės mus! Iki skanių susitikimų!

Ramūnas 2021-03-11 20:13:06
Kovo 11 atvažiavau į Vingio 6. Užsisakiau 2 picas. Liepė laukti lauke (suprantama karantinas), susidarė jau kelių žmonių eilė. Lauke pusto, šala, vėjas didelis. Picas išvežimui vežėjas išveža, o klientai negauna. Trūko kantrybė užėjau į vidų, gal jau iškepė. Tuomet picas ištraukė iš kažkokios dėzės. Gryžus namo jos jau buvo šaltos. Manau, kad turėtų pranešti, kad jau iškepė, kažkoks nekultūringas aptarnavimas.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ir patikslinti, iš kokio telefono numerio užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją.

Paulina 2020-12-08 23:03:57
Atvažiavau į Kauną net iš Alytaus! Į Lubinų 155 picerija. Labai skanu, gardu, malonus aptarnavimas tiesiog tobula!

Dėkojame už pagyrimus. Džiaugiamės, kad renkatės mus! Iki skanių susitikimų!

Gintarė 2020-11-21 19:56:27
Siandien užsisakiau pica i namus kaune ir pasigailėjau! Pica atvežė per pusantros valandos, jau atšalusia, viena puse buvo prilipusi prie dežės viršaus, padas apdeges. Valgyt buvo neimanoma ačiū už sugadinta vakariene.

Kristina 2020-09-18 21:55:38
Sveiki, 2020 09 18 savanorių pr. 286A užsisakėm pica išsinešimui 42cm fanų/sicilijos su papildomai sūriu apie 20:20 sakė užtruks iki 45 min na viskas gerai, juk penktadienis. Pasiėmę pica draugas matė kad atrodė lyg ir neblogai, bet gryžus namo radome visai kita vaizdą. Pica prilipus prie dėžės, sukepus, visi ingredientai sustumti i vidurį.. imant pica viskas gabalais dideliais krenta. Dirbau su šia stritimi apie 5 metus, bet tokios picos nelabai patinka ir tai tikrai sugadino apetitą..

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Dėsime visas pastangas bei imsimės atitinkamų priemonių, kad ateityje tokie atvejai nepasikartotų ir galėtume pasiūlyti aukščiausią kokybę bei profesionaliausią aptarnavimą. Dėkojame už pranešimą.

Rusiška muzika?? 2020-05-29 17:22:41
Klausykitės prašau, rusiškos muzikos pas save namuose, neverskite kankintis savo klientų Kaune, Lubinų g. picerijoje. Ačiū.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Dėsime visas pastangas bei imsimės atitinkamų priemonių, kad ateityje tokie atvejai nepasikartotų. Dėkojame, kad parašėte ir pranešėte apie šį atvejį.

Rusiška muzika??
2020-05-29 17:22:41 IP 2e7r3u8m
Salsa 2020-01-10 21:52:51
2020-01-10 d. apie 21:00 val. uzsukome i savanoriu prospekte esancia express pizza. Padavejos paklausiau ar salsa padazas yra astrus (nes astriai negaliu valgyti), atsake, kad taip - astrus. Uzsisakeme salsa ir meksikietiska pice per puse, taip pat graziai paprasiau padavejos, kad informuotu kepeja nedeti salsa padazo. Grizus namo ir atsidarius dezute pamaciau, kas vis delto padaza uzdejo. Aciu padavejai uz nesuvalgyta vakariene :) pati dirbu panasaus pobudzio darba, tad zinau, kaip zmonems yra svarbu, kad kazkoks patiekalas butu be tam tikru ingridientu :)

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ir patikslinti, kuriame mieste ir kurioje picerijoje lankėtės? Taip pat gal turite picos nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją.

2020-01-02 22:53:19
Pica užsakyta 18:19val. Pristatyta tik 20:54val, jums atrodo normalu? Lupat papildomai už pristatymą 4eur neskaitant minimalaus 9.50eur užsakymo ir priverčiat suabejoti ar išvis atkeliaus užsakymas

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ir patikslinti, kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją.

Marija 2020-01-01 17:25:43
Picos laukėm 2.5h pica šalta kaip ledas. Skonis iš išvaizda tragedija, antras jau kartas, kaip gaunam tokia pica... 13.4 išmesta į balą.

Aidas 2019-12-20 20:20:49
Pirma karta užsisakem su suriu ir kumpiu, bet atvežė havaju.Antra karta uzsisakem taip pat su suriu ir kumpiu, laukem 3valandas po to paskambinom pica expres ir jie pasake, kad pica bus už 10min.Laukem 50min.bet jokios picos nesulaukem.Tada paskambinom vel ir sake, kad pica yra pristatyta, bet jos negavome.

Express Pizza

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ir patikslinti, kurią dieną ir kurioje picerijoje lankėtės? Taip pat gal turite picos nuotraukų ir galite jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame iš anksto.

Elzbieta 2019-12-05 22:35:37
Su draugu buvome nuolatiniai sios picerijos lankytojai, bet dabar nusprendeme ten nesilankyti. Pica buna sudeginta sonuose, labai mazai padeta ingridientu... Anksciau suvalgius 2 gabaliukus jauciausi soti, o dabar valgai ir nieko... Pica yra labai plona ir labai mazai visko padeta... Tai gal padarykite, kad butu tam tikras picos svoris? Nes pica pabrango, o kokybe suprastejo...

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ir patikslinti, kurią dieną ir kurioje picerijoje lankėtės? Taip pat gal turite picos nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame iš anksto.

expertas 2019-11-23 21:31:45
mano vaikas kasdien ateina pavalgyti kai sako namo paruoskit pica be svogunu tai visada ideda, man asmeniskai atsiemant buvo is 5 kartu 3 kart ideta svogunu, as alergiskas, uzsakant namo sako pasukit ten yra 4 ketvertukai numeris kontakto neduoda, o puslapis namo prystatymo nekonkretus, nera tikslios info, bet picos skanios tik nedemesingi darbuotjai poxui..ma ijunge kontroles ner !ieskodamas vakaryi maisto i namus seimai teko cili uzsakyti nes ponia telefoniste nurodede tai susiraskit 4 ketvertukai i namus, da pasla ona i r jus!

Express Pizza
ai kad suidegintos tai cia norma cia ner ko kabintis mazam vaikui iduoda ir dovidziene pox, jis gi nesupranta namo nesa gal sudegino kol nese iki namu
Marija 2019-11-11 13:54:51
Express pizza nusivyliau jūsų picomis, jau ne pirma karta sudegina, nors puikiai mato, jog pica valgys vaikas, nes dažniausiai užsakome būdami su vaiku.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ir patikslinti, kurią dieną ir kurioje picerijoje lankėtės? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame iš anksto.

Klientee 2019-11-08 21:32:44
Pica pristate visiskai salta. Baisu. Gyvenime nieko nebe uzsisakinesiu is ten

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ir patikslinti, kurią dieną ir kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame iš anksto.

Kliente 2019-11-08 21:15:02
Pica sake pristatys valandos begyje, antra valanda ir picos nematyti. Ir tai jau nepirmas kartas.

Pica pristate visiskai salta. Baisu. Gyvenime nieko nebe uzsisakinesiu is ten
Kamile 2019-10-31 15:21:08
Uzsakyma atlikau telefonu, skambinau numeriu i V.kreve, kalbejau su darbuotoja priime uzsakyma, klause ar atavziuosiu butent i ta vieta pasiimti, pasakiau, kad taip, sake ~15min uzsakymas bus paruostas. Atvaziavus pasiimti uzsakymo, darbuotoja pasake kad tokio uzsakymo nebuvo, pasakius tikslia valanda ir minutes kada kalbejau kokiu numeriu skambinau ir kiek laiko kalbejau, jos vistiek issisukinejo ir sake, kad uzsakymo nebuvo. Teko uzsisakyti ir dar papildomai laukti. Atsiprasau, bet atsakingumo visiskas 0, jeigu pasakius tikslu laika ir kalbejimo trukme jos vercia akis kad uzsakymo nebuvo. Picerija iskarto krito akyse, o darbuotojoms kaip supratau su atmintim nelabai gerai.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Gal galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] patikslinti, kurią dieną ir iš kokio telefono numerio skambinote? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame iš anksto.

Nikadita
Event Guru

Adresas: Vytauto g. 37-1, LT-08122 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Apie mus 2011 m. vasario mėn. duris atvėrė restoranas "Natali" Žalgirio g. 92, Vilnius, "Kernavės verslo centre", II aukšte. Jūsų paslaugoms erdvi salė (galime priimti: banketo metu - iki 150 svečių, furšeto metu - iki 250 svečių). VIDEO: http://youtu.be/FOx4w7g_gvY Šaunus restoranų "Natali" kolektyvas padės Jums...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas 07-04 00:43
Vienoje kredito bendrovėje kelerius metus dirbęs Matas Kadžiulis netruko suprasti, kad rinkoje konkurencija įtempta, o kai kuriais atvejais tereikia geriau paieškoti ir paskolą, lizingą ar kitokio...
Investavimas į NT: kodėl vis daugiau investuotojų renkasi sutelktinio investavimo platformas vietoj tiesioginio būstų pirkimo? 07-04 00:37
Beveik istorinius rekordus siekiantys lietuvių indėliai bankuose, kurių bendra suma šiandien, Lietuvos banko duomenimis, siekia beveik 20 mlrd. eurų, kelia ne džiaugsmą, o galvos skausmą daugeliui...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?