Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Auto LT, UAB

Picerija "Pizza Express"

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Auto LT, UAB

Marius 2021-06-14 17:59:32
Visikai netikus pica uzsisakiau su pica su kelmuciais antra diena viskas eina pro virsu kazkokie sugede tikriausiai buvo nezinau bet tikrai nemalonu

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, iš kokio telefono numerio skambinote pateikiant užsakymą? Gal turite picos nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją.

Ieva 2021-05-09 15:27:42
Crisperia Šiauliuose. Kažkas baisaus. Užsakius informuoja atvykti po 20 minučių. Atvykus sako ateiti dar po 11 minučių.O realiai nuo užsakymo pradžios jau praėjo 48 minučių ir vis dar laukiu užsakymo.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu info@crisperia.lt ir patikslinti, kurią dieną ir iš kokio telefono numerio užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją.

Traškiai ir gardžiai,
CRISPERIA komanda
Kosmonautas 2021-04-29 17:23:35
Vingio g. 31 Klaipėdoje merginos kepa labai labai skanias picas.

Dėkojame už pagyrimus. Perduosime Jūsų gražius žodžius. Džiaugiamės, kad renkatės mus! Iki skanių susitikimų!

Express Pizza
Vingio g. 31 Klaipėdoje merginos kepa labai labai skanias picas.
gimtadienis 2021-04-26 17:22:44
Ačiū, jūs esat nuostabūs. Skanios picos ir padarėt vieną kartą išmitį - mano prašymu palikot užrašą ant picos, kai paprašiau pageidavimuose gimtadienio proga.

Dėkojame už pagyrimus. Džiaugiamės, kad renkatės mus! Iki skanių susitikimų!

Ramūnas 2021-03-11 20:13:06
Kovo 11 atvažiavau į Vingio 6. Užsisakiau 2 picas. Liepė laukti lauke (suprantama karantinas), susidarė jau kelių žmonių eilė. Lauke pusto, šala, vėjas didelis. Picas išvežimui vežėjas išveža, o klientai negauna. Trūko kantrybė užėjau į vidų, gal jau iškepė. Tuomet picas ištraukė iš kažkokios dėzės. Gryžus namo jos jau buvo šaltos. Manau, kad turėtų pranešti, kad jau iškepė, kažkoks nekultūringas aptarnavimas.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, iš kokio telefono numerio užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją.

Paulina 2020-12-08 23:03:57
Atvažiavau į Kauną net iš Alytaus! Į Lubinų 155 picerija. Labai skanu, gardu, malonus aptarnavimas tiesiog tobula!

Dėkojame už pagyrimus. Džiaugiamės, kad renkatės mus! Iki skanių susitikimų!

Gintarė 2020-11-21 19:56:27
Siandien užsisakiau pica i namus kaune ir pasigailėjau! Pica atvežė per pusantros valandos, jau atšalusia, viena puse buvo prilipusi prie dežės viršaus, padas apdeges. Valgyt buvo neimanoma ačiū už sugadinta vakariene.

Kristina 2020-09-18 21:55:38
Sveiki, 2020 09 18 savanorių pr. 286A užsisakėm pica išsinešimui 42cm fanų/sicilijos su papildomai sūriu apie 20:20 sakė užtruks iki 45 min na viskas gerai, juk penktadienis. Pasiėmę pica draugas matė kad atrodė lyg ir neblogai, bet gryžus namo radome visai kita vaizdą. Pica prilipus prie dėžės, sukepus, visi ingredientai sustumti i vidurį.. imant pica viskas gabalais dideliais krenta. Dirbau su šia stritimi apie 5 metus, bet tokios picos nelabai patinka ir tai tikrai sugadino apetitą..

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Dėsime visas pastangas bei imsimės atitinkamų priemonių, kad ateityje tokie atvejai nepasikartotų ir galėtume pasiūlyti aukščiausią kokybę bei profesionaliausią aptarnavimą. Dėkojame už pranešimą.

Rusiška muzika?? 2020-05-29 17:22:41
Klausykitės prašau, rusiškos muzikos pas save namuose, neverskite kankintis savo klientų Kaune, Lubinų g. picerijoje. Ačiū.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Dėsime visas pastangas bei imsimės atitinkamų priemonių, kad ateityje tokie atvejai nepasikartotų. Dėkojame, kad parašėte ir pranešėte apie šį atvejį.

Rusiška muzika??
2020-05-29 17:22:41 IP 2e7r3u8m
Salsa 2020-01-10 21:52:51
2020-01-10 d. apie 21:00 val. uzsukome i savanoriu prospekte esancia express pizza. Padavejos paklausiau ar salsa padazas yra astrus (nes astriai negaliu valgyti), atsake, kad taip - astrus. Uzsisakeme salsa ir meksikietiska pice per puse, taip pat graziai paprasiau padavejos, kad informuotu kepeja nedeti salsa padazo. Grizus namo ir atsidarius dezute pamaciau, kas vis delto padaza uzdejo. Aciu padavejai uz nesuvalgyta vakariene :) pati dirbu panasaus pobudzio darba, tad zinau, kaip zmonems yra svarbu, kad kazkoks patiekalas butu be tam tikru ingridientu :)

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kuriame mieste ir kurioje picerijoje lankėtės? Taip pat gal turite picos nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją.

2020-01-02 22:53:19
Pica užsakyta 18:19val. Pristatyta tik 20:54val, jums atrodo normalu? Lupat papildomai už pristatymą 4eur neskaitant minimalaus 9.50eur užsakymo ir priverčiat suabejoti ar išvis atkeliaus užsakymas

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją.

Marija 2020-01-01 17:25:43
Picos laukėm 2.5h pica šalta kaip ledas. Skonis iš išvaizda tragedija, antras jau kartas, kaip gaunam tokia pica... 13.4 išmesta į balą.

Aidas 2019-12-20 20:20:49
Pirma karta užsisakem su suriu ir kumpiu, bet atvežė havaju.Antra karta uzsisakem taip pat su suriu ir kumpiu, laukem 3valandas po to paskambinom pica expres ir jie pasake, kad pica bus už 10min.Laukem 50min.bet jokios picos nesulaukem.Tada paskambinom vel ir sake, kad pica yra pristatyta, bet jos negavome.

Express Pizza

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną ir kurioje picerijoje lankėtės? Taip pat gal turite picos nuotraukų ir galite jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame iš anksto.

Elzbieta 2019-12-05 22:35:37
Su draugu buvome nuolatiniai sios picerijos lankytojai, bet dabar nusprendeme ten nesilankyti. Pica buna sudeginta sonuose, labai mazai padeta ingridientu... Anksciau suvalgius 2 gabaliukus jauciausi soti, o dabar valgai ir nieko... Pica yra labai plona ir labai mazai visko padeta... Tai gal padarykite, kad butu tam tikras picos svoris? Nes pica pabrango, o kokybe suprastejo...

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną ir kurioje picerijoje lankėtės? Taip pat gal turite picos nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame iš anksto.

expertas 2019-11-23 21:31:45
mano vaikas kasdien ateina pavalgyti kai sako namo paruoskit pica be svogunu tai visada ideda, man asmeniskai atsiemant buvo is 5 kartu 3 kart ideta svogunu, as alergiskas, uzsakant namo sako pasukit ten yra 4 ketvertukai numeris kontakto neduoda, o puslapis namo prystatymo nekonkretus, nera tikslios info, bet picos skanios tik nedemesingi darbuotjai poxui..ma ijunge kontroles ner !ieskodamas vakaryi maisto i namus seimai teko cili uzsakyti nes ponia telefoniste nurodede tai susiraskit 4 ketvertukai i namus, da pasla ona i r jus!

Express Pizza
ai kad suidegintos tai cia norma cia ner ko kabintis mazam vaikui iduoda ir dovidziene pox, jis gi nesupranta namo nesa gal sudegino kol nese iki namu
Marija 2019-11-11 13:54:51
Express pizza nusivyliau jūsų picomis, jau ne pirma karta sudegina, nors puikiai mato, jog pica valgys vaikas, nes dažniausiai užsakome būdami su vaiku.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną ir kurioje picerijoje lankėtės? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame iš anksto.

Klientee 2019-11-08 21:32:44
Pica pristate visiskai salta. Baisu. Gyvenime nieko nebe uzsisakinesiu is ten

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną ir kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame iš anksto.

Kliente 2019-11-08 21:15:02
Pica sake pristatys valandos begyje, antra valanda ir picos nematyti. Ir tai jau nepirmas kartas.

Pica pristate visiskai salta. Baisu. Gyvenime nieko nebe uzsisakinesiu is ten
Kamile 2019-10-31 15:21:08
Uzsakyma atlikau telefonu, skambinau numeriu i V.kreve, kalbejau su darbuotoja priime uzsakyma, klause ar atavziuosiu butent i ta vieta pasiimti, pasakiau, kad taip, sake ~15min uzsakymas bus paruostas. Atvaziavus pasiimti uzsakymo, darbuotoja pasake kad tokio uzsakymo nebuvo, pasakius tikslia valanda ir minutes kada kalbejau kokiu numeriu skambinau ir kiek laiko kalbejau, jos vistiek issisukinejo ir sake, kad uzsakymo nebuvo. Teko uzsisakyti ir dar papildomai laukti. Atsiprasau, bet atsakingumo visiskas 0, jeigu pasakius tikslu laika ir kalbejimo trukme jos vercia akis kad uzsakymo nebuvo. Picerija iskarto krito akyse, o darbuotojoms kaip supratau su atmintim nelabai gerai.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Gal galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt patikslinti, kurią dieną ir iš kokio telefono numerio skambinote? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame iš anksto.

Aistė 2019-10-26 20:05:24
Picos ganėtinai skanios net nepaisant to, kad nesupjaustytos ir viena iš jų buvo pilna jai nepriklausančių priedų gabalėlių. Bet gaila, kad neįmanoma susitarti, kad pristatytų į namus, nors gyvename tikrai ne kaime. Nuvažiavus atsiimti taip pat bendravimas nėra labai malonus. Panašu, kad darbuotojai švenčia šeštadienį, o ne dirba.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Gal galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt patikslinti, kurią dieną ir kurioje picerijoje lankėtės? Taip pat gal turite picos nuotraukų ir galite jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame iš anksto.

Evelina 2019-10-26 12:14:37
Labai greitas pristatymas, tiesiog nuostabi picerija. Užsakymą į namus gavome per 13 min!!! Vilnius

Dėkojame už pagyrimus. Perduosime darbuotojams Jūsų gražius žodžius. Džiaugiamės, kad renkatės mus!

Klientas 2019-10-12 00:27:56
2019 10 11 Klaipedoje užsisakėme pica į namus vakare 21val. Pardaveja paminėjo, kad pica bus pristatyta po poros valandų. Nu ok, laukiam.. 23 val, nieko.. 24val.. nieko. Užsisakėm pica, bet jos taip ir neatvežė. Adresas teisingas, duru kodas teisingas, jei kilo kokiu problemu kurjeriui visada galima susisiekti su klientu, kad bent jau būtumem informuoti, kad pica bus nepristatyta, adresas neteisingas ir panašiai. Juokingai atrodo, kai klientai turi mokyt paslaugos teikėjus klientu aptarnavimo. Geros dienos, tikuosi kiti klientai nepatirs tokios nemalonios patirties. :)

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Gal galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją.

Roberta 2019-10-04 10:55:17
2019 10 03. Klaipėdos r. esančioje picerijoje, kuri yra Slengių Rimi patalpose, apsilankiau vakar, bet likau su neigiama nuomone apie įmonės politiką. Nekalbu apie visu garsu įjungtą muziką, lyg diskotekoj būčiau, vos eina susikalbėti su personalu, bet čia ne apie tai. Paprašiau įleisti į tualetą nors nepirkau picos, pasiūliau susimokėti, bet gavau atsakymą, kad yra griežta įmonės politika neįleisti žmonių, kurie nieko neperka ir nesvarbu, kad norit susimokėti, nespėjau nei gėrimo paprašyti tokiu atvėju, nusisuko mergina ir nuėjo. Nei paklausė ar aš sergu, o gal laukiuosi vaikelio, ir gal man tikrai reikia užeiti į tualetą. Apgailėtina tikrai!

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Dėsime visas pastangas bei imsimės atitinkamų priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų ateityje ir galėtume pasiūlyti savo svečiams aukščiausią kokybę bei profesionaliausią aptarnavimą. Dėkojame, kad parašėte ir pranešėte apie šį atvejį, Jūs padedate mums tobulėti.

Audrius 2019-09-21 22:09:46
Šiaulių tilzes g picerijoje telefonu uzsakyta pica (laukti 15min) nuvaziavus sumoku o picos sako dar palauk. Dar po 20 min paklausus kada bus pica, lig niekur nieko paduoda, paklausus kodel nesake kad jau senai iskepta atsakymas“ nemaciau kad esi“ 20 min sedejau prie kasos. O ponia kasininke net nesugebejo pasakyti atsiprasau. Parsivezus pica, atsalus ir perdziuvus (matomai kai atvaziavau jau buvo iskepta, bet kasininke jos nemate). 1* vien uz tai kad bent nepasiunte ant 3 raidziu. Picos skanios, bet po tokiu pokstu Ačiū nebereikes. Butu juokinga jei nebutu graudu ;)

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Atsakėme Jums į laišką, kurį buvote parašę mums asmeniškai.

Mindaugas 2019-09-14 16:22:51
09-14 uzsisakiau pica i namus Klaipedoje is Vingio picerijos. Vairuotojas atvaziaves nesugebejo
pasibelsti i duris ir pristatyti picos. Pripazistu mano kalte jog i telefona neprisiskambino ir duru skambutis neveike. Po 2 valandu prisiskambinau picerijai atgal ir man pasiule atvesti salta pica, - nesutikau ir paprasiau svezios. Operatore nesutiko daryti sviezios ir nusprendziau picos isvis nebeuzsisakyti. Jai operatore butu sutikusi butumete issaugoje klienta ir picas buciau uzsisakinejes ne viena karta. Dabar del vienos picos praradote klienta. Manau jai darbuotojai rupetu jos darbas ji stengtusi issaugoti klientus. Negana to, operatore nesake savo vardo ir paprasius duoti pasneketi jos vadova ignoavo ir toliau sarkastiskai ir su pasisaipymu atsakinejo i mano klausimus. Kas
Per darbuotoja dirbo sia data 09-14 Klaipedoje ir kas jos vadovas? Idomu ar vadovui irgi taip pat nerupi klientai ir jo darbas??

Nikadita
Event Guru

Adresas: Vytauto g. 37-1, LT-08122 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Apie mus 2011 m. vasario mėn. duris atvėrė restoranas "Natali" Žalgirio g. 92, Vilnius, "Kernavės verslo centre", II aukšte. Jūsų paslaugoms erdvi salė (galime priimti: banketo metu - iki 150 svečių, furšeto metu - iki 250 svečių). VIDEO: http://youtu.be/FOx4w7g_gvY Šaunus restoranų "Natali" kolektyvas padės Jums...
BGC SERVICE
BGCPARDUOTUVE

Adresas: A.V.Graičiūno g. 32, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: daržovės; maistas į namus, biurą; maisto parduotuvės; sveiki produktai; vaisiai.
Vaisiai ir Daržoves ,Riešutai internetu ,džiovintos uogos, džiovinti vaisiai ,šokoladiniai riešutai,sėklos ,Liofilizuotos ,užkandžiai ,egzotiniai ,tropiniai ,ekologiški i namus, internetu, urmu ,i ofisą ,i biurą, be cukraus ,pigiau ,šokolade ,akcija ,rūšys ,pristatymas ,apvalkale ,dovanoms. Natūralus džiovinti...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Sraigių delikatesai
Sraigių degustacijos

Adresas: Rasytės g. 24-59, LT-48118 Kaunas.
Veiklos sritys: sveiki produktai; kavinės, klubai, barai, restoranai; maistas į namus, biurą; maisto produktai; pramogos ir poilsis.
SRAIGIŲ DEGUSTACIJOS BEI SRAIGIŲ SU BURGINDIŠKU PADAŽU PREKYBA Atstovaujame Lietuvos sraigių augintojus, kurie augina Helix Aspersa Maxima sraiges. UNIKALI UŽSAKOMOJI SRAIGIŲ DEGUSTACIJA Sraigių degustacija įmonių šventėse Sraigių degustacija vestuvėse Sraigių degustacija krikštynose Sraigių degustacija...

Per penkerius metus įkuriamų verslų skaičius išaugo trečdaliu
Per penkerius metus įkuriamų verslų skaičius išaugo trečdaliu 06-19 16:25
Pandemijos iššūkiai nesustabė aktyvumo kurti verslą. Pernai naujų įmonių įkurta daugiau negu ikipandeminiais metais, o skaičiuojant naujų įregistruotų įmonių pokytį per metus, pernai jų įsteigta...
Irano prezidentu išrinktas ultrakonservatyviojo sparno dvasininkas E. Raisi
Irano prezidentu išrinktas ultrakonservatyviojo sparno dvasininkas E. Raisi 06-19 16:25
Irano ultrakonservatyviojo sparno dvasininkas Ebrahimas Raisi buvo išrinktas šalies prezidentu, gavęs 61,95% balsų, rodo šeštadienį šalies vidaus reikalų paskelbti oficialūs rezultatai.
Lietuvos socialdemokratų darbo partijai vadovaus J. Pinskus
Lietuvos socialdemokratų darbo partijai vadovaus J. Pinskus 06-19 15:28
Lietuvos socialdemokratų darbo partijai (LSDDP) nuo šiol vadovaus Seimo narys Jonas Pinskus, pareigose pakeisiantis Gediminą Kirkilą.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%