Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Auto LT, UAB

Picerija "Pizza Express"

Parašyk savo nuomonę apie Auto LT, UAB

Rusiška muzika??
2020-05-29 17:22:41 IP 2e7r3u8m
Klausykitės prašau, rusiškos muzikos pas save namuose, neverskite kankintis savo klientų Kaune, Lubinų g. picerijoje. Ačiū.
Salsa 2020-01-10 21:52:51
2020-01-10 d. apie 21:00 val. uzsukome i savanoriu prospekte esancia express pizza. Padavejos paklausiau ar salsa padazas yra astrus (nes astriai negaliu valgyti), atsake, kad taip - astrus. Uzsisakeme salsa ir meksikietiska pice per puse, taip pat graziai paprasiau padavejos, kad informuotu kepeja nedeti salsa padazo. Grizus namo ir atsidarius dezute pamaciau, kas vis delto padaza uzdejo. Aciu padavejai uz nesuvalgyta vakariene :) pati dirbu panasaus pobudzio darba, tad zinau, kaip zmonems yra svarbu, kad kazkoks patiekalas butu be tam tikru ingridientu :)

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kuriame mieste ir kurioje picerijoje lankėtės? Taip pat gal turite picos nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją.

2020-01-02 22:53:19
Pica užsakyta 18:19val. Pristatyta tik 20:54val, jums atrodo normalu? Lupat papildomai už pristatymą 4eur neskaitant minimalaus 9.50eur užsakymo ir priverčiat suabejoti ar išvis atkeliaus užsakymas

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją.

Marija 2020-01-01 17:25:43
Picos laukėm 2.5h pica šalta kaip ledas. Skonis iš išvaizda tragedija, antras jau kartas, kaip gaunam tokia pica... 13.4 išmesta į balą.

Aidas 2019-12-20 20:20:49
Pirma karta užsisakem su suriu ir kumpiu, bet atvežė havaju.Antra karta uzsisakem taip pat su suriu ir kumpiu, laukem 3valandas po to paskambinom pica expres ir jie pasake, kad pica bus už 10min.Laukem 50min.bet jokios picos nesulaukem.Tada paskambinom vel ir sake, kad pica yra pristatyta, bet jos negavome.

Buvę klientai 2019-12-10 15:22:11
Ką per nesamonę klaipėdoj darot? Picų nebeįmanoma valgyt, produktų sumažėjo, kainas pakėlėt, dar ir kraštus apdegint sugeba, jau geriau Boso pica ar Dodo. Jei nepasitaisysit prarasit dar daugiau pirkėjų nei mane ir mano draugus.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną ir kurioje picerijoje lankėtės? Taip pat gal turite picos nuotraukų ir galite jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame iš anksto.

Elzbieta 2019-12-05 22:35:37
Su draugu buvome nuolatiniai sios picerijos lankytojai, bet dabar nusprendeme ten nesilankyti. Pica buna sudeginta sonuose, labai mazai padeta ingridientu... Anksciau suvalgius 2 gabaliukus jauciausi soti, o dabar valgai ir nieko... Pica yra labai plona ir labai mazai visko padeta... Tai gal padarykite, kad butu tam tikras picos svoris? Nes pica pabrango, o kokybe suprastejo...

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną ir kurioje picerijoje lankėtės? Taip pat gal turite picos nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame iš anksto.

expertas 2019-11-23 21:31:45
mano vaikas kasdien ateina pavalgyti kai sako namo paruoskit pica be svogunu tai visada ideda, man asmeniskai atsiemant buvo is 5 kartu 3 kart ideta svogunu, as alergiskas, uzsakant namo sako pasukit ten yra 4 ketvertukai numeris kontakto neduoda, o puslapis namo prystatymo nekonkretus, nera tikslios info, bet picos skanios tik nedemesingi darbuotjai poxui..ma ijunge kontroles ner !ieskodamas vakaryi maisto i namus seimai teko cili uzsakyti nes ponia telefoniste nurodede tai susiraskit 4 ketvertukai i namus, da pasla ona i r jus!

Express Pizza
ai kad suidegintos tai cia norma cia ner ko kabintis mazam vaikui iduoda ir dovidziene pox, jis gi nesupranta namo nesa gal sudegino kol nese iki namu
Marija 2019-11-11 13:54:51
Express pizza nusivyliau jūsų picomis, jau ne pirma karta sudegina, nors puikiai mato, jog pica valgys vaikas, nes dažniausiai užsakome būdami su vaiku.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną ir kurioje picerijoje lankėtės? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame iš anksto.

Klientee 2019-11-08 21:32:44
Pica pristate visiskai salta. Baisu. Gyvenime nieko nebe uzsisakinesiu is ten

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną ir kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame iš anksto.

Kliente 2019-11-08 21:15:02
Pica sake pristatys valandos begyje, antra valanda ir picos nematyti. Ir tai jau nepirmas kartas.

Pica pristate visiskai salta. Baisu. Gyvenime nieko nebe uzsisakinesiu is ten
Kamile 2019-10-31 15:21:08
Uzsakyma atlikau telefonu, skambinau numeriu i V.kreve, kalbejau su darbuotoja priime uzsakyma, klause ar atavziuosiu butent i ta vieta pasiimti, pasakiau, kad taip, sake ~15min uzsakymas bus paruostas. Atvaziavus pasiimti uzsakymo, darbuotoja pasake kad tokio uzsakymo nebuvo, pasakius tikslia valanda ir minutes kada kalbejau kokiu numeriu skambinau ir kiek laiko kalbejau, jos vistiek issisukinejo ir sake, kad uzsakymo nebuvo. Teko uzsisakyti ir dar papildomai laukti. Atsiprasau, bet atsakingumo visiskas 0, jeigu pasakius tikslu laika ir kalbejimo trukme jos vercia akis kad uzsakymo nebuvo. Picerija iskarto krito akyse, o darbuotojoms kaip supratau su atmintim nelabai gerai.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Gal galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt patikslinti, kurią dieną ir iš kokio telefono numerio skambinote? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame iš anksto.

Aistė 2019-10-26 20:05:24
Picos ganėtinai skanios net nepaisant to, kad nesupjaustytos ir viena iš jų buvo pilna jai nepriklausančių priedų gabalėlių. Bet gaila, kad neįmanoma susitarti, kad pristatytų į namus, nors gyvename tikrai ne kaime. Nuvažiavus atsiimti taip pat bendravimas nėra labai malonus. Panašu, kad darbuotojai švenčia šeštadienį, o ne dirba.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Gal galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt patikslinti, kurią dieną ir kurioje picerijoje lankėtės? Taip pat gal turite picos nuotraukų ir galite jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame iš anksto.

Evelina 2019-10-26 12:14:37
Labai greitas pristatymas, tiesiog nuostabi picerija. Užsakymą į namus gavome per 13 min!!! Vilnius

Dėkojame už pagyrimus. Perduosime darbuotojams Jūsų gražius žodžius. Džiaugiamės, kad renkatės mus!

Klientas 2019-10-12 00:27:56
2019 10 11 Klaipedoje užsisakėme pica į namus vakare 21val. Pardaveja paminėjo, kad pica bus pristatyta po poros valandų. Nu ok, laukiam.. 23 val, nieko.. 24val.. nieko. Užsisakėm pica, bet jos taip ir neatvežė. Adresas teisingas, duru kodas teisingas, jei kilo kokiu problemu kurjeriui visada galima susisiekti su klientu, kad bent jau būtumem informuoti, kad pica bus nepristatyta, adresas neteisingas ir panašiai. Juokingai atrodo, kai klientai turi mokyt paslaugos teikėjus klientu aptarnavimo. Geros dienos, tikuosi kiti klientai nepatirs tokios nemalonios patirties. :)

Roberta 2019-10-04 10:55:17
2019 10 03. Klaipėdos r. esančioje picerijoje, kuri yra Slengių Rimi patalpose, apsilankiau vakar, bet likau su neigiama nuomone apie įmonės politiką. Nekalbu apie visu garsu įjungtą muziką, lyg diskotekoj būčiau, vos eina susikalbėti su personalu, bet čia ne apie tai. Paprašiau įleisti į tualetą nors nepirkau picos, pasiūliau susimokėti, bet gavau atsakymą, kad yra griežta įmonės politika neįleisti žmonių, kurie nieko neperka ir nesvarbu, kad norit susimokėti, nespėjau nei gėrimo paprašyti tokiu atvėju, nusisuko mergina ir nuėjo. Nei paklausė ar aš sergu, o gal laukiuosi vaikelio, ir gal man tikrai reikia užeiti į tualetą. Apgailėtina tikrai!

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Dėsime visas pastangas bei imsimės atitinkamų priemonių, kad tokie atvejai nepasikartotų ateityje ir galėtume pasiūlyti savo svečiams aukščiausią kokybę bei profesionaliausią aptarnavimą. Dėkojame, kad parašėte ir pranešėte apie šį atvejį, Jūs padedate mums tobulėti.

Audrius 2019-09-21 22:09:46
Šiaulių tilzes g picerijoje telefonu uzsakyta pica (laukti 15min) nuvaziavus sumoku o picos sako dar palauk. Dar po 20 min paklausus kada bus pica, lig niekur nieko paduoda, paklausus kodel nesake kad jau senai iskepta atsakymas“ nemaciau kad esi“ 20 min sedejau prie kasos. O ponia kasininke net nesugebejo pasakyti atsiprasau. Parsivezus pica, atsalus ir perdziuvus (matomai kai atvaziavau jau buvo iskepta, bet kasininke jos nemate). 1* vien uz tai kad bent nepasiunte ant 3 raidziu. Picos skanios, bet po tokiu pokstu Ačiū nebereikes. Butu juokinga jei nebutu graudu ;)

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Atsakėme Jums į laišką, kurį buvote parašę mums asmeniškai.

Mindaugas 2019-09-14 16:22:51
09-14 uzsisakiau pica i namus Klaipedoje is Vingio picerijos. Vairuotojas atvaziaves nesugebejo
pasibelsti i duris ir pristatyti picos. Pripazistu mano kalte jog i telefona neprisiskambino ir duru skambutis neveike. Po 2 valandu prisiskambinau picerijai atgal ir man pasiule atvesti salta pica, - nesutikau ir paprasiau svezios. Operatore nesutiko daryti sviezios ir nusprendziau picos isvis nebeuzsisakyti. Jai operatore butu sutikusi butumete issaugoje klienta ir picas buciau uzsisakinejes ne viena karta. Dabar del vienos picos praradote klienta. Manau jai darbuotojai rupetu jos darbas ji stengtusi issaugoti klientus. Negana to, operatore nesake savo vardo ir paprasius duoti pasneketi jos vadova ignoavo ir toliau sarkastiskai ir su pasisaipymu atsakinejo i mano klausimus. Kas
Per darbuotoja dirbo sia data 09-14 Klaipedoje ir kas jos vadovas? Idomu ar vadovui irgi taip pat nerupi klientai ir jo darbas??

Monika 2019-09-11 19:21:10
Uzsisakeme picas i namus, tai viena nebuvo net nesupjaustyta, bet cia nieko tokio. O abi picos teslos buvo net neiskepusios. Toks jausmas, kad nusipirkau picos pada idejau ja i mikrobange ir viskas.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Gal galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną, kokiame mieste ir kokiu adresu užsakinėjote? Taip pat gal turite picos nuotraukų ir galite jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti šią situaciją. Dėkojame iš anksto.

Express Pizza
Esu labai nusivylus, daugiau dirbti tikrai nenoreciau cia. Dirbi daug valandu, per diena realiai 13 valandu gaunasi, uz papildoma valanda niekas nemoka. Zada vienoki darbo uzmokesti, galiausiai sumoka kitoki. Isejus is daro sumoka tik po 3 SAVAICIU beveik nuo isejimo. Ir tai perveda tokia alga, kad valandinis uzmokestis tik 1, 3 euro gaunasi. Na jei kam patinka vos ne dykai dirbti tai tie gal ir pasilieka cia ilgiau
Gabija 2019-08-14 22:12:04
Jau 3 kartus bandau užsisakyti picą į namus ir nei karto neišgirdau patvirtinto užsakymo. Skambinu daugiau nei VALANDA prieš nurodyta uždarymo valandą ir vis išgirstu kad nespės atvežti iki centro (jiems tereikia nusileisti nuo kalno). Jeigu tingite dirbti - nedirbkite.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Gal galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kokiame mieste ir kokiu adresu bandote užsisakyti? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame iš anksto.

Giedrius 2019-08-06 19:56:59
Pica I namus velavo 35 minutes, BET buvo dar silta ir skani.su pristatymu dar reiktu pasitempti :)

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Gal galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame iš anksto.

Povilas 2019-07-27 19:05:16
Kepėja esanti didlaukio gatvė 1 yra šlykstus žmogus.Mes dažnai perkam picas iš čia.Bent karta per savaite karta ar 2 ir paskutiniu metu dirba viena vienintele kepėja. (picas daro ji neblogai, kartais būna ne išvalyta krosnis, nes buna pridege miltai, bet čia dar maža bėda).Esme tame, kad toki žmogu reikia izoliuot nuo visuomenes, nes kekviena karta ateje išgirstam replika "Kaip ju dar vemt neverčia jos""Kiek galima jau užkniso jie" arba "Nu čia jie dar ir sumasto valgyt naktimis..." (nors ta karta nebuvo net 22h).Ir vis kažka naujo ižeidžiančio sugalvoja.Seniau kartais išgirsdavom, dabar kekviena karta replikuoja.ji seniau dirbo ir užsakymu priemėja, tai ten išvis būdavo nemalonu važiuoti, nes dar telefonu suspėdavo kažka smagaus pakomentuot.Aš supraščiau, kad jeigu mes su drauge būtume nemalonus žmonės priekaištautumėm ar nesisveikintumem, bet taip nei karto nera buve.Nežinau kodėl jus toki žmogu kuriam nepatinka jam jo darbas ir svarbiausia negerbia klientu laikot darbe.Ne pirmi metai ji dirba ir ne pirmus metus ji taip elgiasi.Tikrai tikiu kad vien dėl jos, dalis žmoniu važiuoja i kitas picerijas

Brigita 2019-06-20 16:58:05
Noriu pagirti sushi express kavinuke prie Palangos tilto!
Super aptarnavo mus berniukas, maistas tobulai skanus, taip ir tokiau!:)

Dėkojame Jums už pagyrimus, perduosime Jūsų gražius žodžius. Džiaugiamės, kad renkatės mus!

Gabrielė 2019-06-24 00:18:17
Dar taip nebuvome nusivylę Pizza Express picomis. (Krėvės pr, Kaunas) Visada užsisakome ten, nes arčiausiai namų. Šiandien su atvežimu viskas gerai, net nustebino, kad taip greitai. Pica buvo šilta. Na bet pati pica... viena pusė labai apkepusi, net juodi krašteliai. Ingredientai sumesti į vieną krūvą, patys turėjome išsidėlioti kaip norėjome. Labai prastai. Jau mąstome apie kitos picerijos paieškas. Nuvylė smarkiai. Aišku, skonis buvo kaip visada, tik teko patiems įdėti darbo, kad viskas būtų tikrai skanu.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kokiu adresu užsakinėjote? Taip pat gal turite picos nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti?

Express Pizza
Noriu pagirti sushi express kavinuke prie Palangos tilto!
Super aptarnavo mus berniukas, maistas tobulai skanus, taip ir tokiau!:)
Nesvarbu. 2019-06-15 22:49:42
Nuo.keliu iki keliu priimami uzsakymai? Bo skambinta nuo 22.25 iki 22.45 niekas nepakele. Atvykus i vieta is picos kepejos iskrato pasipyle aiskinimai, kodel skambinu, ir kad nuo 22.30 uzsakymu nebepriema, telefonu. Fabijoniskiu g 75a. Labai nemandagios, jau nepirma karta,

Atsiprašome už nemalonią patirtį. Gal galėtumėte su mumis susisiekti el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir parašyti iš kokio telefono numerio skambinote? Norime išsiaiškinti šią situaciją. Taip pat norime informuoti, jog paskutiniai picų pagaminimo užsakymai telefonu priimami likus 30 min iki darbo pabaigos, o atvykus pasiimti likus 10 min. Dėkojame, kad parašėte ir pranešėte apie šį atvejį, Jūs padedate mums tobulėti!

Hilla
Riešutai Jums

Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Tandemus
MUSHROOMS, BERRIES, IQF PRODUCTS

Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...

PSO sako norinti toliau bendradarbiauti su JAV
PSO sako norinti toliau bendradarbiauti su JAV 06-01 21:08
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pirmadienį pareiškė norinti ir toliau bendradarbiauti su Jungtinėmis Valstijomis, nepaisant amerikiečių prezidento Donaldo Trumpo sprendimo nutraukti ryšius...
Ispanijoje pirmąkart nuo kovo neužregistruota naujų mirčių nuo COVID-19
Ispanijoje pirmąkart nuo kovo neužregistruota naujų mirčių nuo COVID-19 06-01 20:26
Ispanijoje pirmąkart nuo kovo nebuvo užfiksuota naujų mirties nuo koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejų, pirmadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.
Kino projektams paskirstyta beveik 400.000 Eur, skirtų kovai su koronaviruso krize 06-01 19:51
26 kino projektams paskirstyti 394.000 Eur, skirtų sektoriui spręsti koronaviruso sukeltas problemas, pirmadienį informavo Lietuvos kino centras (LKC).

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%