Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Auto LT, UAB

Atsiliepimai apie Auto LT, UAB

Picerija "Pizza Express"

Parašyk savo nuomonę apie Auto LT, UAB

Piktas 2018-11-12 22:09:51
Nesuprantu kas dedasi kaune, užsisakius pica i namus ji atkeliauja, bet as moku už pristatyma ne tam kad pats eičiau i mašina pasiimti picos. Darbuotojas atvažiaves paskambina, kad atvežė pica ir nepakelia savo sėdimosios nuo sėdinės atnešti picos.

Atsiprašome už nemalonią patirtį. Gal galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kada ir kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti šį atvejį.

Kristina 2018-10-30 20:37:38
Vilniuje telefonu užsisakinėjam ne pirmą kartą, ir visad užsakymai sumaišyti. Pakartoji pora kartu ko nedėti į užsakymą, jį padaro kitaip arba išvis sumaišo. Porcijos sumažinos, padas plonas... Tai jau ne pirmas kartas ks vyksta ateities g. Labiausiai nuvilia tas, kad praneša, kad picos tiek ir tiek reikės laukti, atvažiuosi pasiimti užsakymą du picų kepėjai rūko ir dar pasako, kad reikės laukti užsakymo. Nors tuo metu žmonių nebuvo daug. Atidžiau dirbkite, nes taip tikrai prarasite savo klientus.
Sveiki, ačiū, kad leidžiate mums tobulėti. Labai atsiprašome, kad taip nutiko. Gal galėtumėte pasakyti, kokią dieną tai nutiko, kad galėtumėme išsiaiškinti situaciją. Rašykite mumsrupi@picagroup.lt. Ačiū
Inesa 2018-10-28 18:14:01
Vilniuje, savanoriu pr 12. telefonu uzsakynejom picas ir sumaiso jau 2 kartus. anksciau nebudavo taip. Vienkart mergina kita karta vaikinas, jei negirdi tai ner ko ir dirbti toki darba. Suprastejo picas, deda skirtingai kartais daug kartais mazai visko... kodel ne vienodai?
Sveiki, ačiū, kad leidžiate mums tobulėti. Labai atsiprašome, kad taip atsitiko. Gal galėtumėte pasakyti, kokią dieną tai nutiko, kad galėtumėme išsiaiškinti situaciją. Atrašykite šituo adresu mumsrupi@picagroup.lt. Ačiū
Anon 2018-10-25 02:55:35
Pica buvo pristatyta po 3, 5 valandu nuo uzsakymo, pica buvo perkepus bei visiskai neskani. Kiek esu sakesis is Pizza Express nesu dar ne karto buves taip nuviltas, dazniausiai uzsakymai pristatomi greiciau nei nustatytas laikas bei picos buna skanios, bet si karta deje likau labai nuviltas. Uzsakymas vyko Kaune.

Atsiprašome už nemalonią patirtį. Gal galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kokiu adresu užsakinėjote, taip pat atsiųsti picos nuotraukų, jei tokių turite. Norėtume išsiaiškinti šią situaciją.

Express Pizza
Nauja picerija Pilaitėje, pc PUPA dirba iki 22h. 21:05 skambinau keletą kartų. susisiekti neįmanoma. Ir ne tik čia taip, visose picerijose taip... Jei skelbiat, kad dirbat iki 22/23h tai ir dirbkit iki nurodyto laiko. Vien dėl to nebekyla ranka skambinti, užsisakinėti ir grįšti dar kartą atsižvelgiant dar ir į suprastėjusią picų kokybę... smarkiai suprastėjusią. :)
Sakykit kokį sūrį pradėjote dėti ant picų? Žinau, kad iki šiol jis nebuvo baisiai geras, nu bet šiandien... pirkau picą Žirmūnų g., dabar ji šiukšledėžėj, nu neįmanoma valgyti, toks jausmas, kad pica su varške. Nu gerai su varške gal net skaniau būtų, bet konsistencija identiška.
Sveiki, siandien buvau nustebes, uzsisakius suktinukus su kumpiu. 2 absoliuciai skirtingi pagal dydi suktinukai...
Adresu Kapsu gatve 2A.
Naujaninkuose.
Rašome be galo pasipiktinę šios įmonės aplaidumu ir požiūriu į klientus. Esame gan dažni "Pizza Express" lankytojai, todėl žinodami, jog šios picerijos darbo laikas 11:00 - 23:00, užsisakėme pristatymą į namus 21:08. Operatorė patikino, jog užsakymas bus pristatytas per 45min - 1h, tačiau iki picerijos darbo pabaigos užsakymo taip ir nesulaukėme. Kadangi tai jau ne pirmas kartas, kai šios įmonės darbuotojai neadekvačiai bendrauja su klientais, nusprendėme apie tai pranešti ir UAB direktoriui puikiai žinodami, kiek valandų, t.y. 23:18. Įdomu tai, jog susisiekę su direktoriumi, atgrasiu tonu sulaukėme atsakymo, "pažiūrėkite kiek valandų, skambinkit rytoj". Taigi apibendrindama norėčiau pasakyti, jog jeigu taip rūpinatės savo laiku, gerb. direktoriau, pagalvokite ir apie savo įmonės klientus, kurie Jums neša pelną, nes mes taip pat kaip ir Jūs skiriame savo laiką bei tikimės sąžiningumo ir malonaus aptarnavimo iš "Pizza Expresss". Būtų malonu, jog tokios apgailėtinos situacijos nepasikartotų.
siandien Vilniuje siaures gatveje uzsisakiau pica pavadinimu egzotiska. express picoje gyvenime nesu turejes problemu kokios picos pavaizduotos tokias ir gaunu o dabar atvaziuoji i sostine ir pasikeicia visas meniu.
Ką tik "apsirijom" picos Palangoje. Užsisakėm į namus. Atvežė daug greičiau nei žadėjo. O picos fantastika ! Su tiek daug gėrio ant picos pado, dar turbūt nevalgiau ☺ nepalyginsi su Vilnium ☺☺ ačiū ! Sėkmės Jums
Ligita 2018-08-16 20:16:31
Sveiki, turiu atsiliepimu is Varniu g, eancios picerijos. Darbuotojos i savo darba ziuri neatsakingai, skambink, neskambinus, gal is 4 karto ir prisiskambinsi, o kai nueini galu gale, pamatai, kad isejusios ruko, arba kalbasi su draugais, arba isvis ignoruoja skambucius. Esu nusivylusi Varniu g, darbuotojomis, ir taip visada. Viena karta isvis atejau jau buvau uzsiakiusi pica, tai viena darbuotoja ta kuri turejo kepti, net nebuvo atsizvelgusi i tai, kad laukiu, o ruke ir bendravo lauke su draugais. Tik po 10min pradejo gaminti man pica.

Ačiū, kad pranešėte. Būtinai atkreipsime dėmesį į Jūsų pastabas ir imsimės priemonių, kad tokie ir panašūs atvejai nepasikartotų ateityje. Ačiū, kad padedate mums tobulėti.

Jovita 2018-08-12 23:03:02
Sveiki, pirkau picą 22h Kaune Baltų pr. didelę su kumpiu ir grybais, kaip ir viskas gerai, gryžus namo atsidarau, o ant picos tik kumpis ir kažkiek prieskonių, grybų ir agurkėlių visiškai nėra. Suprantu, vėlus vakaras, prieš užsidarant, galbūt pasibaigė ar kažkas atsitiko, bet perspėti prieš perkant kad kažko neturime manau reikėtų. Nusivyliau

Atsiprašome už nemalonią patirtį. Gal galėtumėte parašyti el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti pirkimo laiką, norėtume išsiaiškinti šią situaciją. Galbūt buvo sumaišyta Jūsų pica su kito kliento užsakymu.

Express Pizza
Užsisakiau firminę picą su jautiena, maža to kad laukiau 2 valandas, dispečerė kalbėjo nemandagiai, šaukdama sakė kad neturi vištienos, tai ir atvežė puse tešlos, jautienos 3 gabaliukai, apie sūrį išvis nėra kalbos. Už ką aš turiu mokėt pinigus? Puse picos, puse tešlos, net pica pavadint būtų neįmanoma. Jei darbas nepatinka, klientai nekalti:) Klaipėda, Kretingos g Express Pica ;)
Edgaras 2018-07-13 15:32:50
Sveiki, šiandien 2018-07-13 užsisakiau pica express picoje vilijampoles turgavietei, padare viskas ok, bet pica turejo buti didele, o ne maža. O sumokėjau kaip už didele. Aiškinausi su pardavėjom, sake viskas čia gerai, galu gale pasiūle eiti valgyti kitur. Paskui šaipėsi, apkalbinėjo tyliai, juokėsi. Nors pica tikrai buvo maža. Matavau.

Atsiprašome už nemalonią patirtį. Gal galėtumėte parašyti el.paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti informaciją, kelintą valandą užsakinėjote ir atsiųsti nuotraukų, jeigu tokių turite? Ačiū, kad padedate mums tobulėti.

gabriele 2018-07-15 06:00:53
Visu pirma pradesiu nuo to kad niekad nebuvau nusivylusi ir visad su sypsena valgydavau jusu picas, antra tai nesu is tu zmoniu kurie raso neigiamus komentarus, bet cia jau truko kantrybe.. 2018.07.15 Kaune, vaišvydavoje. Su tečiu užsisakeme 2 picas, viena is ju buvo su papildomu draugu, tai kazkas panasau i musyte, nezinau ar cia normalu ir kaip imanoma. Kur higiena? kur atitinkamos insperkcijos! aciu, bet po tokiu dalyku tai niekam nei valgyt pas jus nelinkeciau :) papildomu nuotrauku ir video galiu atsiusti

Ačiū už komentarą. Minėjote, kad turite nuotraukų, gal galėtumėte atsiųsti el. paštu mumsrupi@picagroup.lt? Atsiprašome už nemalonią patirtį.

Mums rūpi,
Express pizza
Sveiki, nesuprantu jusu picerijos darbo laiko. Siandien tai yra 23.07.2018 skambinu I picerija, esancia Antakalnio g, Vilnius, 22.35 ragelio niekas nekelia, skambinau 6 kartus is eiles, yas pats, atsisedau I masyna, nulekiau I picerija 22.43, mane pasiunte namo, pasake kad picerija kau nebedirba, tai iki keliu jus dirbat? Gal tada taip ir rasykit, kad dirbam iki 22.30 kad nepainiotumsavo pastoviu klientu.... Aciu ir gero vakaro.... man ji sugadino jusu picerija
Skalviu express dirbo siandien 3 moteris 2018.07.14 keikesi, tyciojosi, apkalbinejo :) kita karta nufilmuosim ir i interneta idesim ;) geros dienos :)
2018. 07.05 apsilankiau savanorių pr. esančioje picerijoje. Tik atėjus nuliūdino pardavėjos bendravimas. Picų kepėjai taip pat nustebino. Atėjęs vyrukas į virtuvę su treningais pradėjo klausinėti kokio alaus paimti ir pan. Nieko blogo nėra kalbėti apie tai bet ne tuomet kai yra klientų.
Esu labai nusivylęs Palangoje esančia Pizza Express.. Nors skelbiama jog parduodami Kebabai, mėsainiai, bulvytės fri, tačiau per paskutinius puse metų šių patiekalų buvo gal 2-3 kartus.Šiandieną per bene daugiausiai žmonių sutraukiantį ilgąjį savaitgalį norėjom su šeima užsisakyti kebabą lėkšteje su kiauliena ir 2 mėsainius.Iš darbuotojo išgirdome trumpa "Nėra".Suprantu, kad daug žmonių ir panašiai, tačiau aiškiai matosi jog ant iešmo sukasi Kebabo mėsą, matosi sudėtos fri bulvytės, tačiau toje vietoje kur ruošiami šie patiekalai nėra nei vieno darbuotojo.Nenoriu niekam pridaryti problemų, bet manau jeigu yra sakoma jog parduodami tokie dalykai tai ir turėtų jų būti. (Faktas, kad nebėra produktų manau negalioje, kadangi per paskutinius 2 mėnesius Kebabą lėkštėje su kiauliena gavau tik 1 kartą.)
Marius 2018-06-29 19:38:19
Jau kaune savanoriu pr 286a kolektyvas... nemates dar tokiu darbuotoju. Atrodo kaip is gatves surinkti bele kad dirbtu kazkas.. kazkoks vyras po virtuve vaiksto apsirenges "kiemo" rubais is indelio kur pripjaustyta picom gamint suri rankom ima ir i burna deda, picu kepejas atsistojas ausi pakrapste ir iskart eme tesla picai minkyt. Apie ranku plovima net nepagalvojo nors salia stovejau i ji ziurejau. Vieninelis geras dalykas tai kad kita atejus is lauko parukius ar siaip pailsejus tai sugebejo rankas nusiplaut :)

Ačiū už Jūsų pastabas. Taško vadovas įpareigotas pravesti drausminį pokalbį apie vidaus darbo taisykles. Gal galėtumėte parašyti el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną ir valandą lankėtės mūsų picerijoje. Ačiū, kad padedate mums tobulėti.

Express pizza
Sveiki, esu pasipiktinusi dėl Pilaitėje esančios picerijos, aptarnavimas siaubingas iki darbo pabaigos valanda laiko sako kad nebepadarys pica nes nespėja nors stovi juokiasi, vaikšto net nemato kad stovi žmogus laukia atsiėmimo picos, apie 15min reikėjo klausyti apie ką šnekasi kol priėjo kas nors!!!Pati geriausia picerija Pašilaičių, Pavilnionių gatvėje!Ten puikus aptarnavimas.
Sveiki, 2018 06 25d lankiausi Pica express Palangoje šalia PC IKI ir eilini karta atėjus merginos aptarnavimas toks lyg aš bučiau kaltas, kad atejau, žmonių kiekis nedidelis tačiau staliukai prie kurio prisedau nenuvalyti ir nešvarus, o tai neteikia malonumo.. 1 + kad maisto neteko ilgai laukti. Picos ir maistas pas jus skanus, tačiau reiktu darbuotojus pamokyti šiek tiek etiketo o jei darbuotojams darbas nemalonus ir nepatinka tegul išvis nedirba tokio darbo. O ir valdžiai manau reiktu pasitempimo, kad darbuotojai butu laimingesni darbo vietoje. Geros dienos.
2018.06.24 teko apsilankyti Palangoje esančioje jūsų picerijoje. Niekad nerašau neigiamų atsiliepimų, bet šis kartas išvedė iš kantrybės. Pirmas dalykas su kuo susidūrėme apsilankę picerijoje, tai aptarnavimas. Mergina, kuri priėmė užsakymą buvo nemaloni ir vertė jaustis nepatogiai, nes toks jausmas, kad labai sutrukdėme. Turiu patirties klientų aptarnavimo srityje ir žinau, kaip turi atrodyti profesionalus ir malonus aptarnavimas. Užsisakius picas prisėdome prie stalelio. Nei vienas iš trijų apvalių stalelių nebuvo švarus (pilna trupinių, padažo dėmių ir skrudzdėlių). Na ir smagiausia dalis. Užsakant maistą buvome perspėti, kad teks laukti 35min. Su draugų kompanija apsitarėme, kad luktelsim ir paskubom papietausim, nes vienas iš mūsų už valandos turėjo būti darbe. Po 35 min. nuėjome pasiteirauti ir gavome atsakymą, kad dabar eina daryti užsakyto maisto. Po dar 20min. pasiteiravus, kada bus užsakymas, vėl gavome tą patį atsakymą. Tai maistą gavome lygiai už valandos ir 10min. Po tokios patirties laukiant maisto, net ir maistas nebebuvo skanus. Į šią piceriją nebegrįšim ir niekam nerekomenduosim.
Sveiki daznai lankausi jusu picerijoje esančioje salia mano namu A.J.Povilaičio g.20 ir šiandien birželio 22 šiandien mėginau užsisakyti tel. Skambinau kelis kartus bet niekas nekialia ragelio ir atėjus i vieta pamėginus tas pats negirdėjau kad telefonas skambėtų ir niekas neskubėjo priimti užsakymą ir taip nepirma karta
Visada buvome patenkinti picerija esančia Vilniuje, Lazdynų g. Tris metus vis kartas nuo karto užsukdavome, net nežiūrint į pakilusią kainą. Galbūt nuo darbuotojų kaitos picos tai skanesnės tai prastesnės kartais. Iki vakar vakaro (06-20) viskas buvo gerai. Bet kai moki tokius pinigus... o pica pilna plaukų.... na atsiprašau, nežinau, kiek darbuotojai žino apie higieną ir kitus dalykus, bet priminkit, kad plaukai tuti būti surišti, sutvarkyti, paslėpti... Aišku, natūralu, visur gali taip nutikti, bet noro sugrįšti nekelia
Siandien apie 15.30h lankiausi picerijoje adresu- Didlaukio g.
Uzsisakiau 2 seimynines picas, kurios buvo tikrai skanios, bet skania vakieriene apkartino jusu personalas... Mergina, kuri mane aptarnavo ne tik stovejo perkreiptu veidu, kalbejo atsisukusi nugara (todel net nesupratau, ka ji man sake, o perklausius sugebejo tik pazvairuoti), bet ir be jokios kulturos man 30sekundziu suklusus, kai paklause - Kokio padazo nori? (reikejo pamastyt, nes pica uzsakiau vaikams) Slyksciai prunkstelejo. Visas taip vadinamas, , aptarnavimo” reikalas baisiai nuvyle, nes esme, kad visas jusu darbuotojos bendravimas tebuvo kelios replikos ir kainos pasakymas, lydimas cepsejimu.
Aciu uz pica!! Ir fuj, veu uz aptarnavima...
Gaila, kad del to, tai tikrai buvo paskutinis mano kartas cia.
Šiandien apie 18h apsilankę Antakalnyje esančioje Express Pizza aš ir mano draugė apturėjome nemalonią situaciją. Užsisakėme didelę Havajų picą. Mus iškart perspėjo, kad picą pagamins greitai. Man ir po šio pasakymo iškart mintis toptelėjo, kad: “Aš nebūtinai noriu greit. Aš noriu kokybiškai”. Bet pagalvojau, kad gal nereikia to sakyti, nes visi ir visada nori skanios picos ir viskas čia yra suprantama. Taigi, pica pagaminama greit. Vien man ir draugei prieš pradedant valgyti mes iškart pastebime, kaip skurdžiai atrodo pica. (Nesakau, kad taip būna visada). Negana to, pica buvo tokia saldi, nes to saldžiarūgščio padažo buvo tiek daug, kad nebuvo įmanoma jos valgyti, todėl ir valgėme neapsikentę, nes gi jau sumokėjome:))). Aišku, mes puikiai suprantame, kokią picą mes pirkome. Žinome, kad Havajų pica turi būti saldoka, bet taip pat ir žinome, kiek to saldumo turi būti... Bendrai kalbant, tai likome labai nusivylę. Ir aš tikrai neprašau kažkokio materialaus atlyginimo už šią nemalonią situaciją, tačiau tik noriu patarti ir paprašyti vieno: žiūrėkite, ką patiekiate klientui.
2018-06-15 dieną, vakare, apsilankėme Vilniaus pavilnionių gatvėje esančioje picerijoje. Ant picerijos durų užklijuotas lipdukas, kad gyvūnai šioje vietoje yra draudžiami. Tačiau atėjo moteris su berniuku, kurie nešėsi tris šunis. Juos darbuotojos pradėjo glostyti, viena net ant rankų paėmė, glaudė prie savo darbo drabužių. Nesame prieš gyvūnus, bet pradėjome atidžiau stebėti situaciją. Išmylavę gyvūnėlius, jos grįžo prie darbo. Mergina, kuri laikė gyvūną rankose, rankų TIKRAI nenusiplovė ar bent pasivalius būtų aprangą. Tačiau ji ir toliau ėjo pjaustyti picų bei ant jų užpilinėti aliejų. Kita mergina, kuri grynai gamina picas bent jau pirštines užsidėjo, bet ar nusiplovė rankas, mes nematėme. Ant savo picų plaukų neradome, tačiau taip su atsargumu valgėm, kad beveik apetitas dingo. Be to, ant mūsų neužkrito, bet jei ant kitų? Tikiuosi, kad atkreipsite dėmesį.
Sveiki, visada buvom nuolatiniais klientais, kiekviena savaite perkam po pora dideliu picu. Deja, vakar karoliniskese V. Druskio g isikuriusioje picerijoje isigijom didele pica. Pica visada budavo minkstais krastais, o si karta buvo sausa, visiskai. Kitas dalykas, siryt atsikeliau nuo pilvo skausmo ir pykinimo. Draugas taip pat parase, kad negali atsikelti is lovos, nes pykina atsistojus. Pasidomekit prasau, ar produktai vartojami nesugede..labai gaila, buvo patogu arti namu pasiimt pica. Po sio atvejo prisibijosim ir vargu ar uzsuksim i sia picerija
Pasidomėkit savo darbuotojais Klaipėdoje, Liepojos gatvėje. Jau kelintą kartą atėjus į tuščią piceriją gauname atsakymą, kad laukti teks 30 min. Pastebėjome, kad piktybiškai negamina tik gavę užsakymą. Vakar trūko kantrybė, kai pamatėme, kad vidus pilnas, o kepėja ramiai išeina lauk, vėliau pasivaikščiot išėjo ir pardavėja. Savo picą atsiėmeme po 30min, kaip ir tartasi, bet jau visiškai atšalusią.
Aišku, kainos ir kokybės santykis irgi jau ženkliai per didelis. Mokėdavome 5, 80 ir gaudavom picą, kur viskas per kraštus lipo, dabar mokam 7, 50 ir gaunam atšalusią picą sausais kraštais.
Picerijoje esančioje Kaune, Vaišvydavos plente yra skruzdėlių, ant grindų mėtosi musių "lavonėliai". Nepatraukli ir nekviečianti sugrįžti aplinka
Apsilankeme Fabijoniskiu express pica si ryta, teko stipriai nusivilti vienoje picoje radom 3plaukus po ko likusiu picu niekas valgyti nenorejo. Nunesus pica padavejai ji patvirtino taip tai yra plaukas kuris ikepes picos viduje o ne siaip uzkrites ant virsaus. Pasiule mums nemokamos kavos kurios atsisakeme. Aptarnaujantis personalas devejo tik kepureles o ne tinklelius siulyciau daugiau demesio skirti maisto kokybei ir produktams kuriuos naudojate. Slykstu!
Express Pizza 2018-03-12 15:46:22

Atsiprašome už nemalonią patirtį. Norime Jums nuraminti ir informuoti, kad skiriame didelį dėmesį produktų kokybei bei tinkamas gamybos ir higienos sąlygas. Galime užtikrinti, kad gaminame tik iš šviežių produktų, o pasiūlyta akcija - tai galimybė susipažinti ir paragauti mūsų naujos picos.
Gal galėtumėte parašyti savo kontaktus mums el. paštu mumsrupi@picagroup.lt, norėtumėme su Jumis susisiekti.

Peciulispaulius@gmail.com
Reda 2018-03-09 21:02:25
Pirma karta uzsisakiau picas seimai, prizadejo atvezti per pusantros val., praejo 3 val o pica musu dar nepasieke....Normalus cia aptarnavimas? Gyvenam Kaune Kreves pr.Daugiau tikrai cia nesikreipsim.Aciu

Apgailestaujame, kad Jums teko atsidurti tokioje situacijoje. Gal galėtumėte parašyti mums el. paštu mumsrupi@picagroup.lt, kada ir kokiu adresu užsakinėjote, taip pat savo kontaktus. Norime išsiaiškinti šį įvykį, kad galėtume ateityje to išvengti.

Paulius 2018-02-28 00:41:18
Labas vakaras. Šita picerija buvo megstamiausia mano. Valgydavau pas juos labai dažnai. Nekreipiau dėmesio i sukeltas kainas viskas gerai, bet iki dabar. Sekmadieni užsimaniau picos nuėjau ir pastebejau akcija atrakcija kad 42cm pica su rukyta karka baravyku padažu kainuoja 5eurus negalejau atsisakyti ir nusipirkau. Parsinešiau namo suvalgiau lygtais viskas buvo gerai ir ziuriu, kad po pusantros valandos man darosi bloga... Vienu žodžiu apsinuodijau as jusu ta pica akcijine. Dar taip gyvenime nebuvo man bloga pasekmiu čia nevardinsiu nes silpnu nervu žmones iskart apsivems. 100% čia nuo jusu picos. Va baigiu jau atsigauti ir pagalvojus apie jusu picas mane jau purtyt net pradeda. Ir šiandien draugas papasakojo tokia pačia istorija kaip ir mano. Isvada tokia jokiu budu nepirkti akcijino patiekalo pas juos nes 100% sugede produktai. Praradot labai gera klientą.

Express pizza
Dažnai perkame jūsų picas Vaišvydavoje, Kaune. Iš pradžių kainos ir kokybės santykis mus labai tenkino. Pica buvo labai skani, daug indgridiantų. Pastebėjome, kad laikui bėgant kaina nuolatos kyla, bet blogiausia yra tai, kad picos kokybė stipriai pablogėjo, turinio kiekis, dedamas ant picos kiekvieną kartą perkant mažėja, atrodo, kad ingridiantų yra dedama vis mažiau ir mažiau. Siūlau padaryti išvadas jeigu norite išlaikyti klientus. Šį dalyką pastebėjome ne mes vieni.
Giedrė 2018-02-22 08:46:32
Mes jau ne vienerius metus uzsisakome is sios picerijos. Taciau jau pries gera pusmeti pastebejome kad pievagrybiu ant picos vis mazeja.taciau kol skonis vis tiek buvo geras per daug nekreipeme demesio i tai.nekreipeme demesio ir i tai kad kaina uzsisakant vis didesne-nes uzsisakome tikrai retai, tai tie pora euru kazkaip nesudarydavo esmes. Bet vakar uzsisakeme pica su kumpiu ir grybais. Grybu dar maziau.krastai picos tusti.paragaujam kumpis toks surus, kad neuzsigerus neimanoma valgyti.marinuoti agurkai nevalgomi..taip ir liko ta pica pusiau valgyta pusiau nesuvalgyta..ieskosime kitos picerijos

Atsiprašome už nemalonią patirtį. Dedame visas pastangas, kad užtikrintume malonų aptarnavimą bei kokybišką ir skanų maistą. Gal galėtumėte pateikti detalesnę informaciją el. paštu mumsrupi@picagroup.lt, kada ir kurioje picerijoje užsakinėjote? Mes norime išsiaiškinti situaciją, kad galėtume ateityje to išvengti.

Express Pizza
Tokio nesirupinimo savo darbuotojais dar neesu mates, jei tai butu mano pirmas darbas, gal labai demesio nekreipciau, bet kai esu pradirbes ne vienoj vietoj, pamaciau kaip valdzia lengva ranka meta darbuotojus, net nepasikalbejus ar paklausus kame problemos, pakeisti zmogu nauju gi lengviau nei gilintis i problemas, tai vat tokiom vertybem ir sukasi ta picerija ;)

Tandemus
MUSHROOMS, BERRIES, IQF PRODUCTS

Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Beta Media
BETA.LT

Adresas: Savanorių pr. 178A, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; fotografijos paslaugos, įranga; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kalbų kursai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kelionės; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; pramogos ir poilsis; spa centrai; teatrai; viešbučiai, moteliai.
UAB „BETA MEDIA“ yra įkurta 2010-07-09. Bendrovė valdo ilgiausiai Lietuvoje veikiančius ir auksčiausią vartotojų patikimumą pelniusius internetinius paslaugų portalus www.beta.lt ir www.grupinis.lt. 2016 metų pradžioje įmonė pradėjo verslo procesų optimizavimo bei verslo administravimo kokybės gerinimo pagal...

Dėl lėktuvo gedimo D. Grybauskaitė neišskrido į Rygą
Dėl lėktuvo gedimo D. Grybauskaitė neišskrido į Rygą 11-18 12:17
Lietuvos delegacija, vadovaujama Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės, dėl netikėto karinių oro pajėgų lėktuvo "Spartan" gedimo negalėjo išskristi į Rygą, kur turėjo dalyvauti Latvijos...
Apie kraujo donorystę primins mineralinis vanduo
Apie kraujo donorystę primins mineralinis vanduo 11-18 11:50
Nacionalinis kraujo centras pradeda bendradarbiauti su mineralinio vandens gamintoju UAB "Birštono mineraliniai vandenys". "Išgelbėk tris gyvybes" – toks šūkis netrukus atsidurs ant riboto leidimo...
Ką daryti, jei verslas nustoja teikti džiaugsmą
Ką daryti, jei verslas nustoja teikti džiaugsmą 11-18 11:23
Kai atsiranda signalų, kad verslas ima strigti, reikia imtis plano B. Kai kuriems verslininkams pavyksta problemas išspręsti ir verslą tęsia toliau, kiti imasi kardinalių pokyčių ir pakeičia...

Ką manote apie ekonominę krizę?

3M 209,00 +2,00%
Walmart 97,69 -1,86%