Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Auto LT, UAB

Picerija "Pizza Express"

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Auto LT, UAB

Marius 2019-04-19 18:43:46
Klaipėda, Vingio gatvės picerijoje eilinį syki užsisakai telefonu pasako ateiti po 30 min, atėjus po pusvalandžio dar 40 minučių pralauki. Super, tik įdomu ką reiškia žodis "Express" jūsų pavadinime. :)

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Gal galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną bei valandą lankėtės? Norime išsiaiškinti šią situaciją.

Natalija 2019-04-08 12:04:32
Atėjau šiandien (19.05.08) 11:50h į express pica (Ateities 33g) ir ten pasitiko nelabai maloni darbuotoja. Visa su surugusiu veidu, užsisakeme pica, ji net nepaklause ar čia vietoje valgysime ar išsinešime, o mes su drauge pakalbėjom ir gan garsiai pasakėm kad vietoje valgysime, bet kai pagamino pica, mum ją davė dežeje, vietoj to, kad turėjo atnešti ant padėklo ir padažus. Aptarnavimas nebuvo labai malonus.

Atsiprašome už nemalonią patirtį. Dėkojame, kad pranešėte apie šią situaciją. Dėsime visas pastangas, kad ateityje tai nepasikartotų. Ačiū, kad padedate mums tobulėti!

Express Pizza
Atvykus į piceriją (Ateities g. 33, apie 11:50) užsisakėme picą, darbuotoja nepasiteiravo valgysime vietoje ar išsinešimui, mes nusprendėme kad valgysime vietoje ir garsiai tai pasakėme, tačiau mums pica buvo paruošta išsinešti ir liepė pasiimti picą, aptarnavimas buvo nemalonus.
Agnė 2019-04-04 16:24:18
Iėjus i picerija, pamatau dvi pardavejas už prekystalio ir vyriški išsikrausčiusi ant prekystalio kvepalus, darbuotojos nesisveikina, po kiek laiko tik sureguoja i klienta, užsisakius pica jos toliau domisi kvepalais, paklausus už kiek laiko bus pagaminta pica man atsakyta už 15min. Vaizdas tikrai nekoks.

Atsiprašome už nemalonią patirtį. Gal galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną, valandą ir kurioje picerijoje lankėtės? Norime išsiaiškinti šią situaciją.

Express Pizza
Šiandien 2019.03.19 apie 16val. buvau užsukusi pirma karta į Express piceriją, esanti Žirmūnuose, adresu Žirmūnų g. 48A.
Aptarnavo mane labai maloni panelė su šviesiais plaukais ir gražią šypseną. Užsakiau picą, padarė ją pakankamai greitai. Tai kad noriu padėkoti visam personalui už malonu aptarnavimą ir skania picą. :))))
šiandien2019 03 10 atejau i pica expres esancia zirmunu g prie silo tilto.daznai i sia picerija ussuku visada labai patikdavo aptarnavimas labai malonios moteris dirbdavo ir virukai labai geras picas kepdavo.as i sia picerija galma sakyti nuo pat atidarimo pradzios lankiausi.jai neklystu ši buvo pirma pica expres picerija.mciau kad dar buotojai dirba nebepirmus metus ir tuo dziaugiausi nes cia visda maloniai aptarnaudavo ir kokybe picos nekisdavo.siandien as esu cia ir buvau aptarnautas nemaloniai mergina buvo grubi nemaloni pica buva gera bet netokia kokia darydavo seni darbuotojai.aciu picai expres uz tiek metu kad esate ir tikiu kad nenustosite tobuleti
Užsisakiau pica į namus, kurios pralaukiau 3 val jei ne daugiau.Esu labai pasipiktinus ačiū už sugadinta vakara.Tokio neatsakingumo neesu mačiusi.
Smulkmena, bet labai nemaloni. 2019-02-23 (šeštadienis) vakare apie 17h. Atvykom į " Express picą " Naujininkuose prie " Lidl " parduotuvės. 5 minutes stovėjom prie kasos laukdami kol kas nors priims mūsų užsakymą, dėja, visi darbuotojai nors ir matė, kad jau kuris laikas laukiame, net nesiteikė prieiti (dvi moteriškės ir vienas vyrukas), tik nužvelgė nepasitenkinimo pilnu žvilgsniu ir labai nemaloniai kalbėjosi tarpusavy. Apsisukome ir išėjome nesulaukę nei " Labas vakaras " nei apskritai jokio dėmėsio. Labai nemalonu ir ne tik, kad patys ten nebegrįšime, bet ir kitiems nerekomenduosime, nes toks požiūris į klientą negali būti pateisinamas.
Aurimas 2019-02-20 13:45:42
Šiauliuose užsisakius picos suktinukus su vištiena paprašius kad nedėtu tam tikrų daržovių (organizmas ne visas daržoves toleruoja) sakė kad nededa. Tai paklausiau kas yra deda gavau atsakymą, kad vištiena ir suris. Mane tai tenkino parsivežiau o išsipakavus randu vištieną kaip minėjo sūrį ir plius paprika grybus ir t.t... O mano organizmas netoleruoja grybų tai teko viska išmesti. Tad prašymas apmokykite darbuotojus, kad neklaidintu žmonių!!!!

Atsiprašome už nemalonią patirtį. Dėsime visas pastangas, kad ateityje tokie ir panašūs atvejai nepasikartotų. Dėkojame Jums, kad pranešėte ir padedate mums tobulėti.

Express Pizza
Šiandien (2018-02-16) užsisakėme telefonu picą (salsa) Povilaičio gatvėje. Nuėjus jos atsiimti gavom pareiškimą, kad jokio užsakymo nėra, neva mes ne ten paskambinom ir nedarysim naujo užsakymo kol neišsiaiškinsim kur Jūs tą picą ištiesų užsisakėt. Grįžom namo pasiimti telefono, atnešėm-parodėm, kad skambinom jiem, tačiau jie savo klaidos vistiek nepripažino. Picos naujos sakė, kad reiks laukt 15minučių, pralaukėm 30. Paprašius bent duoti du padažus už pralauktą laiką, pareiškė, kad priklauso tik vienas. Paklausėm o tai už pralauktą laiką, už Jūsų klaidą nieko? Sako ne. Draugas pasakė, kad daugiau neis pas Jus, tai su šypsena veide pareiškė "gerai, neikit". Tai ir neisim, labai gaila, nes picerijaprie pat namų ir esam dažni lankytojai. Pica esam visada labai patenkinti, bet aptarnavimas 0. Sugadinta nuotaika. Tikiuosi susitvarkysit su savo kolektyvu, kuris drąsiai pareiškia, kad galim daugiau pas Jus neit.
Goda Riaukaitė 2019-01-26 21:22:58
Labas vakaras, noriu palikti pastebėjimą apie Taikos os pr. 117 (Žardėje) esančio express pizza padalinio darbuotojus. 2019 01 26 20:30. Dirbo trys darbuotojai. Žmonių užsėdimo iki mūsų apsilankymo nebuvo. Pradžioje darbuotoja mus sutiko maloniai, iškarto priėmė užsakymą, tačiau po užsakymo priėmimo nė vienas darbuotojas nepradėjo ruoštis jo vykdyti, o vietoje to turėjom stebėti besiglaustančius, besikutenančius darbuotojus. Klausytis jų GARSIŲ diskusijų. Picų teko laukti ilgiau nei įprasta, darbuotojos (šviesiaplaukė ir raudonplaukė merginos) plaikstėsi netvarkingai surišktais į arklio uodegą plaukais. Paklausus ar joms leidžiama taip netvarkingai atrodyto darbo vietoje - atsakė, kad joms viskas leidžiama, o jei netikiu - galiu paskambint vadovams. Pačiam maistui nusiskundimų neturime, vieta mėgiama, ko gero dar ne kartą ten lankysimes, tačiau šį kartą labai nuvylė darbuotojų aptarnavimo lygis, manieros.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Imsimės visų atitinkamų priemonių, kad tai daugiau nepasikartotų.

Ačiū, kad padeda mums tobulėti
Express Pizza
Ech ir kodel beveik visi tik raso cia blogus atsiliepimus? Nejaugi tik skustis mokame? O as noriu palikti gera atsiliepima ir pagirti merginas dirbancias Povilaicio g. Kiek beateisi jos visada sypsosi. Siandiena pirkau pica visada gaunu ko paprasau, visada smagiai pajuokaujame, ir kepimo (laukimo) laikas neprailgsta. Siandiena net pakele man nuotaika. Aciu, kad esate !!!
Vakar, ir šiandien pirkome laisvės pr. Express pizza picas, aptarnavimas kažkoks pasibaisetinas, vakar pardavėja susiraukus stovi, pasakius ačiū viso gero, net nesugebėjo nieko atsakyti, kitą dieną nuėjus vėl ta pati pardavėja, tik dar blogesnės nuotaikos, bjauriai bendrauja, paklausus ar galima už dvi picas sumokėti atskirai, isreze kad jau anksčiau reikėjo perspėti, nes telefonu užsakinejom, dabar jau tik bendrai mokėti reikia. Tai nesuprantu jau paskambinus iškarto įmušė į kasą, kad jau nebeįmanoma dviejų čekių išmušti. Nesuprantu kodėl žmonės dirba toki darbą, jei stovi susirauke ir nelaimingi.
Nuolatiniai klientai
2019-01-19 20:54:52 IP 84.15.176.67
Sveiki, vis dažniau tenka nusivilti klientų aptarnavimu V. DRUSKIO g esančioje picerijoje. Picerijoje šiuo metu tuščia, tačiau buvome aptarnauti tik po 5min stovėjimo. Vėliau atėjo sekantis klientas prie jo net nebuvo prieita, mergina, kuri priima užsakymus sėdėjo ant kėdės ilindusi į telefoną. Praeitą kartą dirbo kitas kolektyvas, buvo panaši situacija. Po atnaujintos picerijos vis dažniau tenka ja nusivilti
Žirmunu g. 48 expres pica. Užsukome apie 22:00. Buvo dvi darbuotojos ir abi jau tvarkėsi, viena grindis plovė, kita plovė, priiminėjė užsakima, pinigus ir darė picas su tomis pačiomis pirštinėmis. Bet čia gal tik man kažkas netaip.

Atsiprašome už nemalonią patirtį. Gal galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kokiame mieste, kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti šią situaciją. Ačiū, kad pranešėte ir padedate mums tobulėti.

Klientė 2018-12-23 16:32:33
Visada viskas buvo kaip ir gerai, tačiau paskutinius kartus pasako kad pica į namus atves 40 min-1h bėgyje, o praeina 2 valandos ir vis dar nieko nėra. Manau kad šių paslaugų teks atsisakyti nes žmonės taip pat planuojasi savo laiką ir su ne konkrečią imone ryšių nebepalaikysime.

Express Pizza
Kiek dar gali testis toks aptarnavimas?? Tris kartu paminejau, kad pica turi buti be pievagrybiu, nes esu jiems alergiska.. o ka as gaunu??? Pica su pievagrybiais... o dar pries atsiimdama paklausiau ar pica be pievagrybiu, patiko kad be. Jus juokaujat su tokiu aptarnavimu??? Paskambinu ir pasakius, kad pica su pievagrybiais, darbuotoja man pasako, ne ta uzsakiau. Cia jums normalu??? As nesuprantu kaip Jus dar issilaikot su tokiu poziuriu i klienta. Pica uzsakyta Vilniuje ateities gatveje, 2018.12.22 apie 13:30-13:45
Lankantis, , Pica Exspress” picerijoje, ne pirmą kartą tenka susidurti su, , kultūringais” darbuotojais, kurie matomai dėl nenustojamo naršymo savo telefone, laikrodi supranta savaip ir jiems pasakius, kad pica bus po 20 minučių, klientui reikia traktuoti kaip 1 valandą laukimo, galų gale klientas yra apkaltinamas, kad pasipiktino ta, , NEDIDELE paklaida tarp 20 minučių ir 1 valandos. Tikiuosi atkreipsit dėmesį į V. Druskio g. 4 Vilniuje dirbančius darbuotojus.
Pardziai pasako laukti pusantros h, kad iskeptu viena porcija suktinuku, veliau paduoda apdegusius. Esant kepejos vietoje man jau rankos nekiltu toki produkta duoti klientui.. (Vingio pasazas, Klaipeda) Praktiskai pastoviai laukti tenka po 1h kaip minimum. Idomu ka turima omeny su tuo zodziu pavadinime "express" :)
Anatolijus 2018-12-15 15:54:55
Jeigu perkame pica tai is Pizza express, bet nusipirkus Vilniuje, Siaures gatveje 2018-12-15 buvome nemaloniai nustebinti, tuo kad picos buvo neimanoma valgyti del astrumo. Atvezus pica atgal, kepejos atsisake paragauti ir dar pakelusi balsa draske akis. Manau uzteks mums Pizza express.
Sveiki sakykite prašau kokia pica buvote užsisakė?
Noriu picos 2018-12-16 19:42:40
Esam lojalūs klientai, norėjom užsisakyti picų į namus, kadangi gyvenam jonavos rajone pirmą skambinom Jonavos telefonu
Ten pasakė jog skambintumem į Kauną, paskambinus į Kauną pasakė, kad skambintumem į Jonava. Taip ir likom be picų, ačiū buvo labai skanu

Atsiprašome už nemalonią patirtį. Gal galėtumėte su mumis susisiekti el. paštu mumsrupi@picagroup.lt, norėtume išsiaiškinti šią situaciją nuodugniau.

Vitalij 2018-12-05 19:51:07
Pica buvo nedakepta pica vezta i Kareiviu 2c

Atsiprašome už nemalonią patirtį. Gal galėtumėte su mumis susisiekti el.paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kokiame mieste ir kada užsakinėjote, taip pat gal turite picos nuotraukų?

Pica buvo nedakepta pica vezta i Kareiviu 2c
Mums jau irgi ne pirmas kartas, kai sumaišo užsakymą. Šiandien Klaipėdoje paskambinom į piceriją, paprašėm firminės su vištiena, mergina, kalbėjusi telefonu, dar kartą pasitikslino, ar su vištiena. Atvažiuojam pasiimt, į kasą įmuša irgi firminę su vištiena. Grįžtam namo, valgom, bet kažkaip vištienos nė kvapo nebuvo, nes mūsų picas SUMAIŠĖ. :) seniau labai patikdavo šita picerija, nuolat čia užsisakinėdavom, bet kuo kainos vis labiau kyla, tuo kokybė ir aptarnavimas ir kt. vis prastėja. Tik iš didžiausio noro firminės picos, šiandien čia užsisakėm, bet, matyt, kito karto nebebus :)
Piktas 2018-11-12 22:09:51
Nesuprantu kas dedasi kaune, užsisakius pica i namus ji atkeliauja, bet as moku už pristatyma ne tam kad pats eičiau i mašina pasiimti picos. Darbuotojas atvažiaves paskambina, kad atvežė pica ir nepakelia savo sėdimosios nuo sėdinės atnešti picos.

Atsiprašome už nemalonią patirtį. Gal galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kada ir kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti šį atvejį.

Kristina 2018-10-30 20:37:38
Vilniuje telefonu užsisakinėjam ne pirmą kartą, ir visad užsakymai sumaišyti. Pakartoji pora kartu ko nedėti į užsakymą, jį padaro kitaip arba išvis sumaišo. Porcijos sumažinos, padas plonas... Tai jau ne pirmas kartas ks vyksta ateities g. Labiausiai nuvilia tas, kad praneša, kad picos tiek ir tiek reikės laukti, atvažiuosi pasiimti užsakymą du picų kepėjai rūko ir dar pasako, kad reikės laukti užsakymo. Nors tuo metu žmonių nebuvo daug. Atidžiau dirbkite, nes taip tikrai prarasite savo klientus.
Sveiki, ačiū, kad leidžiate mums tobulėti. Labai atsiprašome, kad taip nutiko. Gal galėtumėte pasakyti, kokią dieną tai nutiko, kad galėtumėme išsiaiškinti situaciją. Rašykite mumsrupi@picagroup.lt. Ačiū
Inesa 2018-10-28 18:14:01
Vilniuje, savanoriu pr 12. telefonu uzsakynejom picas ir sumaiso jau 2 kartus. anksciau nebudavo taip. Vienkart mergina kita karta vaikinas, jei negirdi tai ner ko ir dirbti toki darba. Suprastejo picas, deda skirtingai kartais daug kartais mazai visko... kodel ne vienodai?
Sveiki, ačiū, kad leidžiate mums tobulėti. Labai atsiprašome, kad taip atsitiko. Gal galėtumėte pasakyti, kokią dieną tai nutiko, kad galėtumėme išsiaiškinti situaciją. Atrašykite šituo adresu mumsrupi@picagroup.lt. Ačiū
Anon 2018-10-25 02:55:35
Pica buvo pristatyta po 3, 5 valandu nuo uzsakymo, pica buvo perkepus bei visiskai neskani. Kiek esu sakesis is Pizza Express nesu dar ne karto buves taip nuviltas, dazniausiai uzsakymai pristatomi greiciau nei nustatytas laikas bei picos buna skanios, bet si karta deje likau labai nuviltas. Uzsakymas vyko Kaune.

Atsiprašome už nemalonią patirtį. Gal galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kokiu adresu užsakinėjote, taip pat atsiųsti picos nuotraukų, jei tokių turite. Norėtume išsiaiškinti šią situaciją.

Express Pizza
Nauja picerija Pilaitėje, pc PUPA dirba iki 22h. 21:05 skambinau keletą kartų. susisiekti neįmanoma. Ir ne tik čia taip, visose picerijose taip... Jei skelbiat, kad dirbat iki 22/23h tai ir dirbkit iki nurodyto laiko. Vien dėl to nebekyla ranka skambinti, užsisakinėti ir grįšti dar kartą atsižvelgiant dar ir į suprastėjusią picų kokybę... smarkiai suprastėjusią. :)
Sakykit kokį sūrį pradėjote dėti ant picų? Žinau, kad iki šiol jis nebuvo baisiai geras, nu bet šiandien... pirkau picą Žirmūnų g., dabar ji šiukšledėžėj, nu neįmanoma valgyti, toks jausmas, kad pica su varške. Nu gerai su varške gal net skaniau būtų, bet konsistencija identiška.
Sveiki, siandien buvau nustebes, uzsisakius suktinukus su kumpiu. 2 absoliuciai skirtingi pagal dydi suktinukai...
Adresu Kapsu gatve 2A.
Naujaninkuose.
Rašome be galo pasipiktinę šios įmonės aplaidumu ir požiūriu į klientus. Esame gan dažni "Pizza Express" lankytojai, todėl žinodami, jog šios picerijos darbo laikas 11:00 - 23:00, užsisakėme pristatymą į namus 21:08. Operatorė patikino, jog užsakymas bus pristatytas per 45min - 1h, tačiau iki picerijos darbo pabaigos užsakymo taip ir nesulaukėme. Kadangi tai jau ne pirmas kartas, kai šios įmonės darbuotojai neadekvačiai bendrauja su klientais, nusprendėme apie tai pranešti ir UAB direktoriui puikiai žinodami, kiek valandų, t.y. 23:18. Įdomu tai, jog susisiekę su direktoriumi, atgrasiu tonu sulaukėme atsakymo, "pažiūrėkite kiek valandų, skambinkit rytoj". Taigi apibendrindama norėčiau pasakyti, jog jeigu taip rūpinatės savo laiku, gerb. direktoriau, pagalvokite ir apie savo įmonės klientus, kurie Jums neša pelną, nes mes taip pat kaip ir Jūs skiriame savo laiką bei tikimės sąžiningumo ir malonaus aptarnavimo iš "Pizza Expresss". Būtų malonu, jog tokios apgailėtinos situacijos nepasikartotų.
siandien Vilniuje siaures gatveje uzsisakiau pica pavadinimu egzotiska. express picoje gyvenime nesu turejes problemu kokios picos pavaizduotos tokias ir gaunu o dabar atvaziuoji i sostine ir pasikeicia visas meniu.
Ką tik "apsirijom" picos Palangoje. Užsisakėm į namus. Atvežė daug greičiau nei žadėjo. O picos fantastika ! Su tiek daug gėrio ant picos pado, dar turbūt nevalgiau ☺ nepalyginsi su Vilnium ☺☺ ačiū ! Sėkmės Jums
Ligita 2018-08-16 20:16:31
Sveiki, turiu atsiliepimu is Varniu g, eancios picerijos. Darbuotojos i savo darba ziuri neatsakingai, skambink, neskambinus, gal is 4 karto ir prisiskambinsi, o kai nueini galu gale, pamatai, kad isejusios ruko, arba kalbasi su draugais, arba isvis ignoruoja skambucius. Esu nusivylusi Varniu g, darbuotojomis, ir taip visada. Viena karta isvis atejau jau buvau uzsiakiusi pica, tai viena darbuotoja ta kuri turejo kepti, net nebuvo atsizvelgusi i tai, kad laukiu, o ruke ir bendravo lauke su draugais. Tik po 10min pradejo gaminti man pica.

Ačiū, kad pranešėte. Būtinai atkreipsime dėmesį į Jūsų pastabas ir imsimės priemonių, kad tokie ir panašūs atvejai nepasikartotų ateityje. Ačiū, kad padedate mums tobulėti.

Jovita 2018-08-12 23:03:02
Sveiki, pirkau picą 22h Kaune Baltų pr. didelę su kumpiu ir grybais, kaip ir viskas gerai, gryžus namo atsidarau, o ant picos tik kumpis ir kažkiek prieskonių, grybų ir agurkėlių visiškai nėra. Suprantu, vėlus vakaras, prieš užsidarant, galbūt pasibaigė ar kažkas atsitiko, bet perspėti prieš perkant kad kažko neturime manau reikėtų. Nusivyliau

Atsiprašome už nemalonią patirtį. Gal galėtumėte parašyti el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti pirkimo laiką, norėtume išsiaiškinti šią situaciją. Galbūt buvo sumaišyta Jūsų pica su kito kliento užsakymu.

Tandemus
MUSHROOMS, BERRIES, IQF PRODUCTS

Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Beta Media
BETA.LT

Adresas: Savanorių pr. 178A, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; fotografijos paslaugos, įranga; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kalbų kursai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kelionės; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; pramogos ir poilsis; spa centrai; teatrai; viešbučiai, moteliai.
UAB „BETA MEDIA“ yra įkurta 2010-07-09. Bendrovė valdo ilgiausiai Lietuvoje veikiančius ir auksčiausią vartotojų patikimumą pelniusius internetinius paslaugų portalus www.beta.lt ir www.grupinis.lt. 2016 metų pradžioje įmonė pradėjo verslo procesų optimizavimo bei verslo administravimo kokybės gerinimo pagal...

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%