Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Auto LT, UAB

Atsiliepimai apie Auto LT, UAB

Picerija "Pizza Express"

Parašyk savo nuomonę apie Auto LT, UAB

Ligita 2018-08-16 20:16:31
Sveiki, turiu atsiliepimu is Varniu g, eancios picerijos. Darbuotojos i savo darba ziuri neatsakingai, skambink, neskambinus, gal is 4 karto ir prisiskambinsi, o kai nueini galu gale, pamatai, kad isejusios ruko, arba kalbasi su draugais, arba isvis ignoruoja skambucius. Esu nusivylusi Varniu g, darbuotojomis, ir taip visada. Viena karta isvis atejau jau buvau uzsiakiusi pica, tai viena darbuotoja ta kuri turejo kepti, net nebuvo atsizvelgusi i tai, kad laukiu, o ruke ir bendravo lauke su draugais. Tik po 10min pradejo gaminti man pica.

Ačiū, kad pranešėte. Būtinai atkreipsime dėmesį į Jūsų pastabas ir imsimės priemonių, kad tokie ir panašūs atvejai nepasikartotų ateityje. Ačiū, kad padedate mums tobulėti.

Jovita 2018-08-12 23:03:02
Sveiki, pirkau picą 22h Kaune Baltų pr. didelę su kumpiu ir grybais, kaip ir viskas gerai, gryžus namo atsidarau, o ant picos tik kumpis ir kažkiek prieskonių, grybų ir agurkėlių visiškai nėra. Suprantu, vėlus vakaras, prieš užsidarant, galbūt pasibaigė ar kažkas atsitiko, bet perspėti prieš perkant kad kažko neturime manau reikėtų. Nusivyliau

Atsiprašome už nemalonią patirtį. Gal galėtumėte parašyti el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti pirkimo laiką, norėtume išsiaiškinti šią situaciją. Galbūt buvo sumaišyta Jūsų pica su kito kliento užsakymu.

Express Pizza
Užsisakiau firminę picą su jautiena, maža to kad laukiau 2 valandas, dispečerė kalbėjo nemandagiai, šaukdama sakė kad neturi vištienos, tai ir atvežė puse tešlos, jautienos 3 gabaliukai, apie sūrį išvis nėra kalbos. Už ką aš turiu mokėt pinigus? Puse picos, puse tešlos, net pica pavadint būtų neįmanoma. Jei darbas nepatinka, klientai nekalti:) Klaipėda, Kretingos g Express Pica ;)
Edgaras 2018-07-13 15:32:50
Sveiki, šiandien 2018-07-13 užsisakiau pica express picoje vilijampoles turgavietei, padare viskas ok, bet pica turejo buti didele, o ne maža. O sumokėjau kaip už didele. Aiškinausi su pardavėjom, sake viskas čia gerai, galu gale pasiūle eiti valgyti kitur. Paskui šaipėsi, apkalbinėjo tyliai, juokėsi. Nors pica tikrai buvo maža. Matavau.

Atsiprašome už nemalonią patirtį. Gal galėtumėte parašyti el.paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti informaciją, kelintą valandą užsakinėjote ir atsiųsti nuotraukų, jeigu tokių turite? Ačiū, kad padedate mums tobulėti.

gabriele 2018-07-15 06:00:53
Visu pirma pradesiu nuo to kad niekad nebuvau nusivylusi ir visad su sypsena valgydavau jusu picas, antra tai nesu is tu zmoniu kurie raso neigiamus komentarus, bet cia jau truko kantrybe.. 2018.07.15 Kaune, vaišvydavoje. Su tečiu užsisakeme 2 picas, viena is ju buvo su papildomu draugu, tai kazkas panasau i musyte, nezinau ar cia normalu ir kaip imanoma. Kur higiena? kur atitinkamos insperkcijos! aciu, bet po tokiu dalyku tai niekam nei valgyt pas jus nelinkeciau :) papildomu nuotrauku ir video galiu atsiusti

Ačiū už komentarą. Minėjote, kad turite nuotraukų, gal galėtumėte atsiųsti el. paštu mumsrupi@picagroup.lt? Atsiprašome už nemalonią patirtį.

Mums rūpi,
Express pizza
Sveiki, nesuprantu jusu picerijos darbo laiko. Siandien tai yra 23.07.2018 skambinu I picerija, esancia Antakalnio g, Vilnius, 22.35 ragelio niekas nekelia, skambinau 6 kartus is eiles, yas pats, atsisedau I masyna, nulekiau I picerija 22.43, mane pasiunte namo, pasake kad picerija kau nebedirba, tai iki keliu jus dirbat? Gal tada taip ir rasykit, kad dirbam iki 22.30 kad nepainiotumsavo pastoviu klientu.... Aciu ir gero vakaro.... man ji sugadino jusu picerija
Skalviu express dirbo siandien 3 moteris 2018.07.14 keikesi, tyciojosi, apkalbinejo :) kita karta nufilmuosim ir i interneta idesim ;) geros dienos :)
2018. 07.05 apsilankiau savanorių pr. esančioje picerijoje. Tik atėjus nuliūdino pardavėjos bendravimas. Picų kepėjai taip pat nustebino. Atėjęs vyrukas į virtuvę su treningais pradėjo klausinėti kokio alaus paimti ir pan. Nieko blogo nėra kalbėti apie tai bet ne tuomet kai yra klientų.
Esu labai nusivylęs Palangoje esančia Pizza Express.. Nors skelbiama jog parduodami Kebabai, mėsainiai, bulvytės fri, tačiau per paskutinius puse metų šių patiekalų buvo gal 2-3 kartus.Šiandieną per bene daugiausiai žmonių sutraukiantį ilgąjį savaitgalį norėjom su šeima užsisakyti kebabą lėkšteje su kiauliena ir 2 mėsainius.Iš darbuotojo išgirdome trumpa "Nėra".Suprantu, kad daug žmonių ir panašiai, tačiau aiškiai matosi jog ant iešmo sukasi Kebabo mėsą, matosi sudėtos fri bulvytės, tačiau toje vietoje kur ruošiami šie patiekalai nėra nei vieno darbuotojo.Nenoriu niekam pridaryti problemų, bet manau jeigu yra sakoma jog parduodami tokie dalykai tai ir turėtų jų būti. (Faktas, kad nebėra produktų manau negalioje, kadangi per paskutinius 2 mėnesius Kebabą lėkštėje su kiauliena gavau tik 1 kartą.)
Marius 2018-06-29 19:38:19
Jau kaune savanoriu pr 286a kolektyvas... nemates dar tokiu darbuotoju. Atrodo kaip is gatves surinkti bele kad dirbtu kazkas.. kazkoks vyras po virtuve vaiksto apsirenges "kiemo" rubais is indelio kur pripjaustyta picom gamint suri rankom ima ir i burna deda, picu kepejas atsistojas ausi pakrapste ir iskart eme tesla picai minkyt. Apie ranku plovima net nepagalvojo nors salia stovejau i ji ziurejau. Vieninelis geras dalykas tai kad kita atejus is lauko parukius ar siaip pailsejus tai sugebejo rankas nusiplaut :)

Ačiū už Jūsų pastabas. Taško vadovas įpareigotas pravesti drausminį pokalbį apie vidaus darbo taisykles. Gal galėtumėte parašyti el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną ir valandą lankėtės mūsų picerijoje. Ačiū, kad padedate mums tobulėti.

Express pizza
Sveiki, esu pasipiktinusi dėl Pilaitėje esančios picerijos, aptarnavimas siaubingas iki darbo pabaigos valanda laiko sako kad nebepadarys pica nes nespėja nors stovi juokiasi, vaikšto net nemato kad stovi žmogus laukia atsiėmimo picos, apie 15min reikėjo klausyti apie ką šnekasi kol priėjo kas nors!!!Pati geriausia picerija Pašilaičių, Pavilnionių gatvėje!Ten puikus aptarnavimas.
Sveiki, 2018 06 25d lankiausi Pica express Palangoje šalia PC IKI ir eilini karta atėjus merginos aptarnavimas toks lyg aš bučiau kaltas, kad atejau, žmonių kiekis nedidelis tačiau staliukai prie kurio prisedau nenuvalyti ir nešvarus, o tai neteikia malonumo.. 1 + kad maisto neteko ilgai laukti. Picos ir maistas pas jus skanus, tačiau reiktu darbuotojus pamokyti šiek tiek etiketo o jei darbuotojams darbas nemalonus ir nepatinka tegul išvis nedirba tokio darbo. O ir valdžiai manau reiktu pasitempimo, kad darbuotojai butu laimingesni darbo vietoje. Geros dienos.
2018.06.24 teko apsilankyti Palangoje esančioje jūsų picerijoje. Niekad nerašau neigiamų atsiliepimų, bet šis kartas išvedė iš kantrybės. Pirmas dalykas su kuo susidūrėme apsilankę picerijoje, tai aptarnavimas. Mergina, kuri priėmė užsakymą buvo nemaloni ir vertė jaustis nepatogiai, nes toks jausmas, kad labai sutrukdėme. Turiu patirties klientų aptarnavimo srityje ir žinau, kaip turi atrodyti profesionalus ir malonus aptarnavimas. Užsisakius picas prisėdome prie stalelio. Nei vienas iš trijų apvalių stalelių nebuvo švarus (pilna trupinių, padažo dėmių ir skrudzdėlių). Na ir smagiausia dalis. Užsakant maistą buvome perspėti, kad teks laukti 35min. Su draugų kompanija apsitarėme, kad luktelsim ir paskubom papietausim, nes vienas iš mūsų už valandos turėjo būti darbe. Po 35 min. nuėjome pasiteirauti ir gavome atsakymą, kad dabar eina daryti užsakyto maisto. Po dar 20min. pasiteiravus, kada bus užsakymas, vėl gavome tą patį atsakymą. Tai maistą gavome lygiai už valandos ir 10min. Po tokios patirties laukiant maisto, net ir maistas nebebuvo skanus. Į šią piceriją nebegrįšim ir niekam nerekomenduosim.
Sveiki daznai lankausi jusu picerijoje esančioje salia mano namu A.J.Povilaičio g.20 ir šiandien birželio 22 šiandien mėginau užsisakyti tel. Skambinau kelis kartus bet niekas nekialia ragelio ir atėjus i vieta pamėginus tas pats negirdėjau kad telefonas skambėtų ir niekas neskubėjo priimti užsakymą ir taip nepirma karta
Visada buvome patenkinti picerija esančia Vilniuje, Lazdynų g. Tris metus vis kartas nuo karto užsukdavome, net nežiūrint į pakilusią kainą. Galbūt nuo darbuotojų kaitos picos tai skanesnės tai prastesnės kartais. Iki vakar vakaro (06-20) viskas buvo gerai. Bet kai moki tokius pinigus... o pica pilna plaukų.... na atsiprašau, nežinau, kiek darbuotojai žino apie higieną ir kitus dalykus, bet priminkit, kad plaukai tuti būti surišti, sutvarkyti, paslėpti... Aišku, natūralu, visur gali taip nutikti, bet noro sugrįšti nekelia
Siandien apie 15.30h lankiausi picerijoje adresu- Didlaukio g.
Uzsisakiau 2 seimynines picas, kurios buvo tikrai skanios, bet skania vakieriene apkartino jusu personalas... Mergina, kuri mane aptarnavo ne tik stovejo perkreiptu veidu, kalbejo atsisukusi nugara (todel net nesupratau, ka ji man sake, o perklausius sugebejo tik pazvairuoti), bet ir be jokios kulturos man 30sekundziu suklusus, kai paklause - Kokio padazo nori? (reikejo pamastyt, nes pica uzsakiau vaikams) Slyksciai prunkstelejo. Visas taip vadinamas, , aptarnavimo” reikalas baisiai nuvyle, nes esme, kad visas jusu darbuotojos bendravimas tebuvo kelios replikos ir kainos pasakymas, lydimas cepsejimu.
Aciu uz pica!! Ir fuj, veu uz aptarnavima...
Gaila, kad del to, tai tikrai buvo paskutinis mano kartas cia.
Šiandien apie 18h apsilankę Antakalnyje esančioje Express Pizza aš ir mano draugė apturėjome nemalonią situaciją. Užsisakėme didelę Havajų picą. Mus iškart perspėjo, kad picą pagamins greitai. Man ir po šio pasakymo iškart mintis toptelėjo, kad: “Aš nebūtinai noriu greit. Aš noriu kokybiškai”. Bet pagalvojau, kad gal nereikia to sakyti, nes visi ir visada nori skanios picos ir viskas čia yra suprantama. Taigi, pica pagaminama greit. Vien man ir draugei prieš pradedant valgyti mes iškart pastebime, kaip skurdžiai atrodo pica. (Nesakau, kad taip būna visada). Negana to, pica buvo tokia saldi, nes to saldžiarūgščio padažo buvo tiek daug, kad nebuvo įmanoma jos valgyti, todėl ir valgėme neapsikentę, nes gi jau sumokėjome:))). Aišku, mes puikiai suprantame, kokią picą mes pirkome. Žinome, kad Havajų pica turi būti saldoka, bet taip pat ir žinome, kiek to saldumo turi būti... Bendrai kalbant, tai likome labai nusivylę. Ir aš tikrai neprašau kažkokio materialaus atlyginimo už šią nemalonią situaciją, tačiau tik noriu patarti ir paprašyti vieno: žiūrėkite, ką patiekiate klientui.
2018-06-15 dieną, vakare, apsilankėme Vilniaus pavilnionių gatvėje esančioje picerijoje. Ant picerijos durų užklijuotas lipdukas, kad gyvūnai šioje vietoje yra draudžiami. Tačiau atėjo moteris su berniuku, kurie nešėsi tris šunis. Juos darbuotojos pradėjo glostyti, viena net ant rankų paėmė, glaudė prie savo darbo drabužių. Nesame prieš gyvūnus, bet pradėjome atidžiau stebėti situaciją. Išmylavę gyvūnėlius, jos grįžo prie darbo. Mergina, kuri laikė gyvūną rankose, rankų TIKRAI nenusiplovė ar bent pasivalius būtų aprangą. Tačiau ji ir toliau ėjo pjaustyti picų bei ant jų užpilinėti aliejų. Kita mergina, kuri grynai gamina picas bent jau pirštines užsidėjo, bet ar nusiplovė rankas, mes nematėme. Ant savo picų plaukų neradome, tačiau taip su atsargumu valgėm, kad beveik apetitas dingo. Be to, ant mūsų neužkrito, bet jei ant kitų? Tikiuosi, kad atkreipsite dėmesį.
Sveiki, visada buvom nuolatiniais klientais, kiekviena savaite perkam po pora dideliu picu. Deja, vakar karoliniskese V. Druskio g isikuriusioje picerijoje isigijom didele pica. Pica visada budavo minkstais krastais, o si karta buvo sausa, visiskai. Kitas dalykas, siryt atsikeliau nuo pilvo skausmo ir pykinimo. Draugas taip pat parase, kad negali atsikelti is lovos, nes pykina atsistojus. Pasidomekit prasau, ar produktai vartojami nesugede..labai gaila, buvo patogu arti namu pasiimt pica. Po sio atvejo prisibijosim ir vargu ar uzsuksim i sia picerija
Pasidomėkit savo darbuotojais Klaipėdoje, Liepojos gatvėje. Jau kelintą kartą atėjus į tuščią piceriją gauname atsakymą, kad laukti teks 30 min. Pastebėjome, kad piktybiškai negamina tik gavę užsakymą. Vakar trūko kantrybė, kai pamatėme, kad vidus pilnas, o kepėja ramiai išeina lauk, vėliau pasivaikščiot išėjo ir pardavėja. Savo picą atsiėmeme po 30min, kaip ir tartasi, bet jau visiškai atšalusią.
Aišku, kainos ir kokybės santykis irgi jau ženkliai per didelis. Mokėdavome 5, 80 ir gaudavom picą, kur viskas per kraštus lipo, dabar mokam 7, 50 ir gaunam atšalusią picą sausais kraštais.
Picerijoje esančioje Kaune, Vaišvydavos plente yra skruzdėlių, ant grindų mėtosi musių "lavonėliai". Nepatraukli ir nekviečianti sugrįžti aplinka
Apsilankeme Fabijoniskiu express pica si ryta, teko stipriai nusivilti vienoje picoje radom 3plaukus po ko likusiu picu niekas valgyti nenorejo. Nunesus pica padavejai ji patvirtino taip tai yra plaukas kuris ikepes picos viduje o ne siaip uzkrites ant virsaus. Pasiule mums nemokamos kavos kurios atsisakeme. Aptarnaujantis personalas devejo tik kepureles o ne tinklelius siulyciau daugiau demesio skirti maisto kokybei ir produktams kuriuos naudojate. Slykstu!
Express Pizza 2018-03-12 15:46:22

Atsiprašome už nemalonią patirtį. Norime Jums nuraminti ir informuoti, kad skiriame didelį dėmesį produktų kokybei bei tinkamas gamybos ir higienos sąlygas. Galime užtikrinti, kad gaminame tik iš šviežių produktų, o pasiūlyta akcija - tai galimybė susipažinti ir paragauti mūsų naujos picos.
Gal galėtumėte parašyti savo kontaktus mums el. paštu mumsrupi@picagroup.lt, norėtumėme su Jumis susisiekti.

Peciulispaulius@gmail.com
Reda 2018-03-09 21:02:25
Pirma karta uzsisakiau picas seimai, prizadejo atvezti per pusantros val., praejo 3 val o pica musu dar nepasieke....Normalus cia aptarnavimas? Gyvenam Kaune Kreves pr.Daugiau tikrai cia nesikreipsim.Aciu

Apgailestaujame, kad Jums teko atsidurti tokioje situacijoje. Gal galėtumėte parašyti mums el. paštu mumsrupi@picagroup.lt, kada ir kokiu adresu užsakinėjote, taip pat savo kontaktus. Norime išsiaiškinti šį įvykį, kad galėtume ateityje to išvengti.

Paulius 2018-02-28 00:41:18
Labas vakaras. Šita picerija buvo megstamiausia mano. Valgydavau pas juos labai dažnai. Nekreipiau dėmesio i sukeltas kainas viskas gerai, bet iki dabar. Sekmadieni užsimaniau picos nuėjau ir pastebejau akcija atrakcija kad 42cm pica su rukyta karka baravyku padažu kainuoja 5eurus negalejau atsisakyti ir nusipirkau. Parsinešiau namo suvalgiau lygtais viskas buvo gerai ir ziuriu, kad po pusantros valandos man darosi bloga... Vienu žodžiu apsinuodijau as jusu ta pica akcijine. Dar taip gyvenime nebuvo man bloga pasekmiu čia nevardinsiu nes silpnu nervu žmones iskart apsivems. 100% čia nuo jusu picos. Va baigiu jau atsigauti ir pagalvojus apie jusu picas mane jau purtyt net pradeda. Ir šiandien draugas papasakojo tokia pačia istorija kaip ir mano. Isvada tokia jokiu budu nepirkti akcijino patiekalo pas juos nes 100% sugede produktai. Praradot labai gera klientą.

Express pizza
Dažnai perkame jūsų picas Vaišvydavoje, Kaune. Iš pradžių kainos ir kokybės santykis mus labai tenkino. Pica buvo labai skani, daug indgridiantų. Pastebėjome, kad laikui bėgant kaina nuolatos kyla, bet blogiausia yra tai, kad picos kokybė stipriai pablogėjo, turinio kiekis, dedamas ant picos kiekvieną kartą perkant mažėja, atrodo, kad ingridiantų yra dedama vis mažiau ir mažiau. Siūlau padaryti išvadas jeigu norite išlaikyti klientus. Šį dalyką pastebėjome ne mes vieni.
Giedrė 2018-02-22 08:46:32
Mes jau ne vienerius metus uzsisakome is sios picerijos. Taciau jau pries gera pusmeti pastebejome kad pievagrybiu ant picos vis mazeja.taciau kol skonis vis tiek buvo geras per daug nekreipeme demesio i tai.nekreipeme demesio ir i tai kad kaina uzsisakant vis didesne-nes uzsisakome tikrai retai, tai tie pora euru kazkaip nesudarydavo esmes. Bet vakar uzsisakeme pica su kumpiu ir grybais. Grybu dar maziau.krastai picos tusti.paragaujam kumpis toks surus, kad neuzsigerus neimanoma valgyti.marinuoti agurkai nevalgomi..taip ir liko ta pica pusiau valgyta pusiau nesuvalgyta..ieskosime kitos picerijos

Atsiprašome už nemalonią patirtį. Dedame visas pastangas, kad užtikrintume malonų aptarnavimą bei kokybišką ir skanų maistą. Gal galėtumėte pateikti detalesnę informaciją el. paštu mumsrupi@picagroup.lt, kada ir kurioje picerijoje užsakinėjote? Mes norime išsiaiškinti situaciją, kad galėtume ateityje to išvengti.

Express Pizza
Tokio nesirupinimo savo darbuotojais dar neesu mates, jei tai butu mano pirmas darbas, gal labai demesio nekreipciau, bet kai esu pradirbes ne vienoj vietoj, pamaciau kaip valdzia lengva ranka meta darbuotojus, net nepasikalbejus ar paklausus kame problemos, pakeisti zmogu nauju gi lengviau nei gilintis i problemas, tai vat tokiom vertybem ir sukasi ta picerija ;)
Siandien uzsisakeme pica druskio g. Sake bus paruosta uz 20 min. Atejome uz 25-30, o gauta pica visa salta, sukietejusi, lyg butu pora valandu stovejusi neuzdengta ant stalo. Tai jau ne pirmas kartas, kuomet esame kabai nepatenkinti kokybe (Kaune gauta pica net neprimine esancios paveikslelyje, padrikai sumesta pora produktu, nulis surio). Skonis taip pat labai suprastejes, o kainos pakilusios. Labai gaila, nes anksciau daznai cia apsilankydavome, o dabar ieskosime kitos vietos skaniai pavalgyti.
Šiandien užsisakėme vaišvydavos plente firmine picą su jautiena. Kiek žinau didelė pica yra 42cm, o gavome vos 36cm. Tai net 6cm mažiau! O kaina pakilus. Likome labai nepatenkinti ir nusivylę tuo metu dirbusia kepeja ir be abejo pica.
Šiandien apsilankėme picerijoje Kaune, Veiverių gatvėje ir likome labai nepatenkinti. Atėjus į piceriją išsirinkome picas, priėjome prie kasos, o tuo metu kasininkė atsiliepė į skambutį (supratome, kad gavo užsakymą). Palaukėme kol ji į kompiuterį susives reikiamą informaciją ir jai baigus mes su ja pasisveikinome, o ji tiesiog nuignoravus mus nuėjo... pagalvojom, kad gal labai užsiėmus, nors picerija buvo beveik tuščia. Dar laukėme kokias 5 minutes o ji tik nuėjo pjaustyti picą, ar kažką... Žodžiu apsisukom ir išėjom per šitiek laiko net neužsisakę nieko. Dabar sėdime Bzz picerijoje Europos prospekte, kur su mumis tik įėjus psisveikino, maloniai aptarnavo, ir skaniai vakarieniaujame. Patarimas Express picos valdžiai: susitvarkykite su savo darbuotojais, p ne kainas kelkite ks porą mėnesių, nes greit ten ir tas vienas žmogus nebesėdės picerijoje. Beje picos tai jūsų skanios, gal dėl to ir nepasivarginau parašyti tokį atsiliepimą.
Picerija esanti Kaune, Sukilėliu pr. 84A, šiandien labai nuvylė. Visu pirma atejus 10.58 turėjau laukti už užrakintu duru, o personalas plepėjo ir juokėsi, kuomet atėjusi bandžiau atidaryti duris, buvo išties nemalonu ir jaučiausi pažeminta. Visu antra savo užsakyma gavau veliau, nei po manęs atėjusi mergina, na ir kuomet jau tikėjausi, kad pagaliau gavau SAVO užsakyma grįžusi pamačiau, kad gavau visai kita nei užsisakiau. Buvau užsisakiusi picos suktinukis su kiauliena, o gavau su kumpiu. Jeigu jau iš personalo klientam nėra mandagumo ir elementariu etiketo taisykliu tai bent tikiuosi būti išgirta ir gauti savo užsakyma.
Visada su draugais rinkomės šią picerija. Labai pamėgome picą santa fe. Vakar vakare raudondvario plente užsakėme ją. Užsisakėme didelę santa fe o gavome visai kitą. Kuri mum net nepatiko. O kas svarbiause prieš atiduodant paklausė kokią užsisakėme.
kainas pakele o picos isvaizda kokybes neatitinka, norejau paragaut is naujienu, pirkau Vulkano pica, vien del to krapo padazo kad paragaut kur uzpiltas, bet ant picos kurios gavau ji sunkiai rasti galima, farso irgi pagailejo, ... o kaina bele kokia nori... telefona nekelia priskambint neina. Vingio 6.
gaila kad taip atmusat nora, nes visada patiko jusu picos.
kaip išsinešimui kainos tai kosmosas.
Šiandiena į darbą užsisakėme picas, manoji buvo štai tokia. Prisegu failą. Nesu tos nuomonės, kad turi būti identiška su Jūsų pateiktais paveikslėliais, bet valgyti vien sausoką padą malonumo jokio. Tikiuosi, tai nepasikartos kitiems jūsų klientams. Picerija Savanorių pr. Kaunas.
Nepatingejau ir nusprendziu taipogi parasyti savo patiry apie sita picike kuria vertinau kaip viena is geriausiu kaip kainos ir kokybes santiki.Na kaip tik nueinu i Taikos pr. 101 Klaipeda. taip vis ji tampa plonesne ir plonesne. Igrediientai taipogi vis mazesni ir sksytesni.Paziurejau situacija kitose vietose, nabuvo taip blogai buvo kurkas pica gausesne.

Ka galiu pasakyti izvelgiu darbuotoju akivaizdu vagima, nezinau kiek jie algos gauna bet apyvarta gera turi. Tai patys spreskit.
Kitas atvejis kaskada Palangoje buvau uzsisakes maza pica tai buvau sokiruotas vietoj mazos atnese supermaza.:D Stebejausi darbuotoju izulumu, tiesiogine to prasme uzkaitau:) Net nemokejau uz ja, nieko nesake. Poto pagalvoaju turetu man sumoket uz akivizdu apiplesima.Tai va. tikiuosi kai apyvarta sumenks administracija prades kaska daryti. Sekmes!!!
Vis mobilus užimtas, neina prisiskambinti 24 kartus meginau as, o dar kiek vyras bande apie 20 minuciu :) matomai nusistate skrydžio režimą, kad nereiketų dirbti....Klaipeda, liepojos gatves express pica.
Vilnius/ savanoriu prospektas
2017-10-31 10:19:15 IP 188.69.215.213
Labai nemalonios kepejos, padaveja nekelia ragelio, nors skambinau 10 kartu, atejas pasakiau, kad kodel nekelia ragelio, vistiek soko ant ragu. 2017.10.30
Atveze po 2.20 h, atsalusia. Labai nusivylem. Nors picerija yra netoli namu.
Foto neikele kazkodel
Na as pora zodziu taip pat noreciau brukstelti apie Kauno picerija kreves.pr.Uzsakyma prieme ganetinai mandagiai, gal del to, kad irasineja, pica atveze po dvieju valandu atsalusi, sudegusi blyna kuris vadinasi firmine seimynine pica su sauksteliu padazu.Ir tik su atvezimu 9.5euro, cekio net nelauk

Tandemus
Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Beta Media
BETA.LT

Adresas: Savanorių pr. 178A, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; fotografijos paslaugos, įranga; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kalbų kursai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kelionės; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; pramogos ir poilsis; spa centrai; teatrai; viešbučiai, moteliai.
UAB „Beta Media“ – įmonė, valdanti ilgiausiai Lietuvoje veikiančius internetinių paslaugų portalus Beta.lt, Grupinis.lt. Nuo 2017 m. birželio įmonė rinkai pateikė naują prekės ženklą – Triplovers.lt – nišinį portalą, skirtą kelionių mėgėjams bei planuotojams. 2017 metų spalio mėn. „Verslo žinių” oficialiais...

Šifravimo sprendimai – "žemiausiai kabantys vaisiai" ir apsauga debesyse
Šifravimo sprendimai – "žemiausiai kabantys vaisiai" ir apsauga debesyse 08-20 10:37
Duomenų šifravimo sprendimai nėra vaistas nuo visų kibernetinių grėsmių, tačiau jie gali padėti ir įmonėms, ir debesijos paslaugų tiekėjams geriau atitikti Bendrojo duomenų apsaugos reglamento...
Įtakingiausias visuomenininkas – A. Bumblauskas
Įtakingiausias visuomenininkas – A. Bumblauskas 08-20 10:34
Įtakingiausiu visuomenininku žmonės Lietuvoje laiko Vilniaus universiteto istoriką Alfredą Bumblauską, rodo pirmadienį delfi.lt skelbiama bendrovės "Spinter tyrimai" apklausa.
Kaune iki trečiadienio negalimas eismas Savanorių prospekto kalnu
Kaune iki trečiadienio negalimas eismas Savanorių prospekto kalnu 08-20 10:16
Kauno m. savivaldybė pranešė, kad dėl rekonstrukcijos darbų šį pirmadienį ir antradienį nebus galimas transporto eismas vadinamajame Savanorių prospekto kalne. Šia atkarpa galės važiuoti tik...

Primenybe teikiate..

Skoda