Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Auto LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Auto LT

Atsiliepimai apie Auto LT, UAB

Picerija "Pizza Express"

Parašyk savo nuomonę apie Auto LT, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Sveiki, visada buvom nuolatiniais klientais, kiekviena savaite perkam po pora dideliu picu. Deja, vakar karoliniskese V. Druskio g isikuriusioje picerijoje isigijom didele pica. Pica visada budavo minkstais krastais, o si karta buvo sausa, visiskai. Kitas dalykas, siryt atsikeliau nuo pilvo skausmo ir pykinimo. Draugas taip pat parase, kad negali atsikelti is lovos, nes pykina atsistojus. Pasidomekit prasau, ar produktai vartojami nesugede..labai gaila, buvo patogu arti namu pasiimt pica. Po sio atvejo prisibijosim ir vargu ar uzsuksim i sia picerija
Pasidomėkit savo darbuotojais Klaipėdoje, Liepojos gatvėje. Jau kelintą kartą atėjus į tuščią piceriją gauname atsakymą, kad laukti teks 30 min. Pastebėjome, kad piktybiškai negamina tik gavę užsakymą. Vakar trūko kantrybė, kai pamatėme, kad vidus pilnas, o kepėja ramiai išeina lauk, vėliau pasivaikščiot išėjo ir pardavėja. Savo picą atsiėmeme po 30min, kaip ir tartasi, bet jau visiškai atšalusią.
Aišku, kainos ir kokybės santykis irgi jau ženkliai per didelis. Mokėdavome 5, 80 ir gaudavom picą, kur viskas per kraštus lipo, dabar mokam 7, 50 ir gaunam atšalusią picą sausais kraštais.
Picerijoje esančioje Kaune, Vaišvydavos plente yra skruzdėlių, ant grindų mėtosi musių "lavonėliai". Nepatraukli ir nekviečianti sugrįžti aplinka
Apsilankeme Fabijoniskiu express pica si ryta, teko stipriai nusivilti vienoje picoje radom 3plaukus po ko likusiu picu niekas valgyti nenorejo. Nunesus pica padavejai ji patvirtino taip tai yra plaukas kuris ikepes picos viduje o ne siaip uzkrites ant virsaus. Pasiule mums nemokamos kavos kurios atsisakeme. Aptarnaujantis personalas devejo tik kepureles o ne tinklelius siulyciau daugiau demesio skirti maisto kokybei ir produktams kuriuos naudojate. Slykstu!
Express Pizza 2018-03-12 15:46:22

Atsiprašome už nemalonią patirtį. Norime Jums nuraminti ir informuoti, kad skiriame didelį dėmesį produktų kokybei bei tinkamas gamybos ir higienos sąlygas. Galime užtikrinti, kad gaminame tik iš šviežių produktų, o pasiūlyta akcija - tai galimybė susipažinti ir paragauti mūsų naujos picos.
Gal galėtumėte parašyti savo kontaktus mums el. paštu mumsrupi@picagroup.lt, norėtumėme su Jumis susisiekti.

Peciulispaulius@gmail.com
Reda 2018-03-09 21:02:25
Pirma karta uzsisakiau picas seimai, prizadejo atvezti per pusantros val., praejo 3 val o pica musu dar nepasieke....Normalus cia aptarnavimas? Gyvenam Kaune Kreves pr.Daugiau tikrai cia nesikreipsim.Aciu

Apgailestaujame, kad Jums teko atsidurti tokioje situacijoje. Gal galėtumėte parašyti mums el. paštu mumsrupi@picagroup.lt, kada ir kokiu adresu užsakinėjote, taip pat savo kontaktus. Norime išsiaiškinti šį įvykį, kad galėtume ateityje to išvengti.

Paulius 2018-02-28 00:41:18
Labas vakaras. Šita picerija buvo megstamiausia mano. Valgydavau pas juos labai dažnai. Nekreipiau dėmesio i sukeltas kainas viskas gerai, bet iki dabar. Sekmadieni užsimaniau picos nuėjau ir pastebejau akcija atrakcija kad 42cm pica su rukyta karka baravyku padažu kainuoja 5eurus negalejau atsisakyti ir nusipirkau. Parsinešiau namo suvalgiau lygtais viskas buvo gerai ir ziuriu, kad po pusantros valandos man darosi bloga... Vienu žodžiu apsinuodijau as jusu ta pica akcijine. Dar taip gyvenime nebuvo man bloga pasekmiu čia nevardinsiu nes silpnu nervu žmones iskart apsivems. 100% čia nuo jusu picos. Va baigiu jau atsigauti ir pagalvojus apie jusu picas mane jau purtyt net pradeda. Ir šiandien draugas papasakojo tokia pačia istorija kaip ir mano. Isvada tokia jokiu budu nepirkti akcijino patiekalo pas juos nes 100% sugede produktai. Praradot labai gera klientą.

Express pizza
Dažnai perkame jūsų picas Vaišvydavoje, Kaune. Iš pradžių kainos ir kokybės santykis mus labai tenkino. Pica buvo labai skani, daug indgridiantų. Pastebėjome, kad laikui bėgant kaina nuolatos kyla, bet blogiausia yra tai, kad picos kokybė stipriai pablogėjo, turinio kiekis, dedamas ant picos kiekvieną kartą perkant mažėja, atrodo, kad ingridiantų yra dedama vis mažiau ir mažiau. Siūlau padaryti išvadas jeigu norite išlaikyti klientus. Šį dalyką pastebėjome ne mes vieni.
Giedrė 2018-02-22 08:46:32
Mes jau ne vienerius metus uzsisakome is sios picerijos. Taciau jau pries gera pusmeti pastebejome kad pievagrybiu ant picos vis mazeja.taciau kol skonis vis tiek buvo geras per daug nekreipeme demesio i tai.nekreipeme demesio ir i tai kad kaina uzsisakant vis didesne-nes uzsisakome tikrai retai, tai tie pora euru kazkaip nesudarydavo esmes. Bet vakar uzsisakeme pica su kumpiu ir grybais. Grybu dar maziau.krastai picos tusti.paragaujam kumpis toks surus, kad neuzsigerus neimanoma valgyti.marinuoti agurkai nevalgomi..taip ir liko ta pica pusiau valgyta pusiau nesuvalgyta..ieskosime kitos picerijos

Atsiprašome už nemalonią patirtį. Dedame visas pastangas, kad užtikrintume malonų aptarnavimą bei kokybišką ir skanų maistą. Gal galėtumėte pateikti detalesnę informaciją el. paštu mumsrupi@picagroup.lt, kada ir kurioje picerijoje užsakinėjote? Mes norime išsiaiškinti situaciją, kad galėtume ateityje to išvengti.

Express Pizza
Tokio nesirupinimo savo darbuotojais dar neesu mates, jei tai butu mano pirmas darbas, gal labai demesio nekreipciau, bet kai esu pradirbes ne vienoj vietoj, pamaciau kaip valdzia lengva ranka meta darbuotojus, net nepasikalbejus ar paklausus kame problemos, pakeisti zmogu nauju gi lengviau nei gilintis i problemas, tai vat tokiom vertybem ir sukasi ta picerija ;)
Siandien uzsisakeme pica druskio g. Sake bus paruosta uz 20 min. Atejome uz 25-30, o gauta pica visa salta, sukietejusi, lyg butu pora valandu stovejusi neuzdengta ant stalo. Tai jau ne pirmas kartas, kuomet esame kabai nepatenkinti kokybe (Kaune gauta pica net neprimine esancios paveikslelyje, padrikai sumesta pora produktu, nulis surio). Skonis taip pat labai suprastejes, o kainos pakilusios. Labai gaila, nes anksciau daznai cia apsilankydavome, o dabar ieskosime kitos vietos skaniai pavalgyti.
Šiandien užsisakėme vaišvydavos plente firmine picą su jautiena. Kiek žinau didelė pica yra 42cm, o gavome vos 36cm. Tai net 6cm mažiau! O kaina pakilus. Likome labai nepatenkinti ir nusivylę tuo metu dirbusia kepeja ir be abejo pica.
Šiandien apsilankėme picerijoje Kaune, Veiverių gatvėje ir likome labai nepatenkinti. Atėjus į piceriją išsirinkome picas, priėjome prie kasos, o tuo metu kasininkė atsiliepė į skambutį (supratome, kad gavo užsakymą). Palaukėme kol ji į kompiuterį susives reikiamą informaciją ir jai baigus mes su ja pasisveikinome, o ji tiesiog nuignoravus mus nuėjo... pagalvojom, kad gal labai užsiėmus, nors picerija buvo beveik tuščia. Dar laukėme kokias 5 minutes o ji tik nuėjo pjaustyti picą, ar kažką... Žodžiu apsisukom ir išėjom per šitiek laiko net neužsisakę nieko. Dabar sėdime Bzz picerijoje Europos prospekte, kur su mumis tik įėjus psisveikino, maloniai aptarnavo, ir skaniai vakarieniaujame. Patarimas Express picos valdžiai: susitvarkykite su savo darbuotojais, p ne kainas kelkite ks porą mėnesių, nes greit ten ir tas vienas žmogus nebesėdės picerijoje. Beje picos tai jūsų skanios, gal dėl to ir nepasivarginau parašyti tokį atsiliepimą.
Picerija esanti Kaune, Sukilėliu pr. 84A, šiandien labai nuvylė. Visu pirma atejus 10.58 turėjau laukti už užrakintu duru, o personalas plepėjo ir juokėsi, kuomet atėjusi bandžiau atidaryti duris, buvo išties nemalonu ir jaučiausi pažeminta. Visu antra savo užsakyma gavau veliau, nei po manęs atėjusi mergina, na ir kuomet jau tikėjausi, kad pagaliau gavau SAVO užsakyma grįžusi pamačiau, kad gavau visai kita nei užsisakiau. Buvau užsisakiusi picos suktinukis su kiauliena, o gavau su kumpiu. Jeigu jau iš personalo klientam nėra mandagumo ir elementariu etiketo taisykliu tai bent tikiuosi būti išgirta ir gauti savo užsakyma.
Visada su draugais rinkomės šią picerija. Labai pamėgome picą santa fe. Vakar vakare raudondvario plente užsakėme ją. Užsisakėme didelę santa fe o gavome visai kitą. Kuri mum net nepatiko. O kas svarbiause prieš atiduodant paklausė kokią užsisakėme.
kainas pakele o picos isvaizda kokybes neatitinka, norejau paragaut is naujienu, pirkau Vulkano pica, vien del to krapo padazo kad paragaut kur uzpiltas, bet ant picos kurios gavau ji sunkiai rasti galima, farso irgi pagailejo, ... o kaina bele kokia nori... telefona nekelia priskambint neina. Vingio 6.
gaila kad taip atmusat nora, nes visada patiko jusu picos.
kaip išsinešimui kainos tai kosmosas.
Šiandiena į darbą užsisakėme picas, manoji buvo štai tokia. Prisegu failą. Nesu tos nuomonės, kad turi būti identiška su Jūsų pateiktais paveikslėliais, bet valgyti vien sausoką padą malonumo jokio. Tikiuosi, tai nepasikartos kitiems jūsų klientams. Picerija Savanorių pr. Kaunas.
Nepatingejau ir nusprendziu taipogi parasyti savo patiry apie sita picike kuria vertinau kaip viena is geriausiu kaip kainos ir kokybes santiki.Na kaip tik nueinu i Taikos pr. 101 Klaipeda. taip vis ji tampa plonesne ir plonesne. Igrediientai taipogi vis mazesni ir sksytesni.Paziurejau situacija kitose vietose, nabuvo taip blogai buvo kurkas pica gausesne.

Ka galiu pasakyti izvelgiu darbuotoju akivaizdu vagima, nezinau kiek jie algos gauna bet apyvarta gera turi. Tai patys spreskit.
Kitas atvejis kaskada Palangoje buvau uzsisakes maza pica tai buvau sokiruotas vietoj mazos atnese supermaza.:D Stebejausi darbuotoju izulumu, tiesiogine to prasme uzkaitau:) Net nemokejau uz ja, nieko nesake. Poto pagalvoaju turetu man sumoket uz akivizdu apiplesima.Tai va. tikiuosi kai apyvarta sumenks administracija prades kaska daryti. Sekmes!!!
Vis mobilus užimtas, neina prisiskambinti 24 kartus meginau as, o dar kiek vyras bande apie 20 minuciu :) matomai nusistate skrydžio režimą, kad nereiketų dirbti....Klaipeda, liepojos gatves express pica.
Vilnius/ savanoriu prospektas
2017-10-31 10:19:15 IP 188.69.215.213
Labai nemalonios kepejos, padaveja nekelia ragelio, nors skambinau 10 kartu, atejas pasakiau, kad kodel nekelia ragelio, vistiek soko ant ragu. 2017.10.30
Atveze po 2.20 h, atsalusia. Labai nusivylem. Nors picerija yra netoli namu.
Foto neikele kazkodel
Na as pora zodziu taip pat noreciau brukstelti apie Kauno picerija kreves.pr.Uzsakyma prieme ganetinai mandagiai, gal del to, kad irasineja, pica atveze po dvieju valandu atsalusi, sudegusi blyna kuris vadinasi firmine seimynine pica su sauksteliu padazu.Ir tik su atvezimu 9.5euro, cekio net nelauk
ant vegetariškos picos buvo (nežinau ar tyčia ar netyčia) pridrabstyta faršo gabaliukų...... baisu.
atidumo, kepėjai !!
Vilnius, naujininkai express
2017-09-28 17:30:10 IP 88.119.87.106
09.25d, vakare, naujininku express picoje dirbo nuostabi kebabo kepėja. Nuoširdi ir draugiška specialistė! Puošniai ir TIKRAI skaniai pagamino "kėbaba lėkšteje". Pasisėke jums, kad daugiau tokių žmoniu būtų. :)
Aptarnavimas siaubingas. Kelinta karta vilniuje i visorius nesugeba atvezti viso uzsakymo! Tai viena karta uzmirsta visiskai gerimus, kita vos puse atveza ar dar reikalauja susimoket uz atvezima, nors turejo but nemokamas. Apie operatores isvis tyliu. Paskambini pateiki uzsakyma, nori kazko paklaust, tai numetineja rageli.
Vilniuje Ateites g. salia picerijos pasistaciau automobili, atejes po 4 min radau uzstatyta imones firminiu automobiliu, piptelejau, kad patrauktu, taciau picerijos darbuotojas pradejo aiskinti, kad tai ju vietos ir pradejo mane mokyti gyvenimo....nors jokio zenklo iskyrus kazkoki A4 lapa su uzrasu "cia nestatyti neradau".... nerekomenduoju sita marozu picerija niekam!!!!!
Atvykus i picerija 11.30 esancia Klaipedoje prie Akropolio, darbuotojos visiskai nepasiruosusios darbui nors dirba nuo 11.00. Apie 15 min teko laukti kol pasiruos darbui ir padiskutuos apie darbe kylancius konfliktus, galiausiai pica sudegino, teko laukti kol iskeps antra karta
Nesuprantu kaip tokios š*******o kontoros nebankrutuoja. Atėjus, praktiškai tiesiai šviesiai pasiunčia jus. Norėjom užsisakyti keletą didelių picų gimtadieniui. Atėjus į piceriją sakau, noriu užsakyti bet ne dabar o su atvežimu už valandos. Ištikro net ne su atvežimu o su atnešimu, nes šventėme tame pačiame pastate kaip ir picerija. Pats nenorėjau vaikščioti, nes norėjau švęsti, ir norėjau sumokėti, kad atneštų. Tai merginos sako - ne mes negalim užsakyti ir negalim atvežti, sako skambink centriniu telefonu ir užsakinėk. Aš sakau, kad nepasiėmiau telefono, neturiu su kuo skambinti, gal jūs galite paskambinti už mane? - tos dvi choru net rėkt pradėjo - ne negalim, ne mūsų darbas, tau reikia tu ir skambink. Dar bandžiau kaip nors įkalbėti, bet nu niekaip. Žodžiu personalas čia totaliai padėjęs ant klientų. Gerai, kad yra ir be jūsų dar picerijų, kur nedaro tokiu marazmų iš nieko.
Audrius 2017-04-22 21:13:15
Vilniuje pilaiteja blogiausi darbininkai visose picerijose.pastoviai paskambinu is anksto bet niekada laiku nepadaro.galima sakyt kad dar ir tyciojasi.pasako kad bus uz 20 min, po 15 ateinu o jie visi sedi ir nieko nedaro.galvoju jau kepa.ne velnio, lieka 2 min tada iseina dviese ir daryt tik pradeda.ir taip jau daug kartu.
buvo ir man kad paskambinau uzsisakem pica pasiimt vietoje (pilaitej) pasake uz 20min, atejome i vieta po 15min, susimokejome nes galvojome kad jau turbut kepa, nuo susimokejimo pralaukeme dar 40min, zmones ateja veliau i picerija gavo picas greiciau uz mus!!!
Skambinau 846444333, 18.39 valanda siandien. Atsiliepusi operatore buvo labai nemandagi, pradejo sarkastiskai aiskinti, kad nemokame skaityti meniu. Zadejome uzsisakyti 5 picas vakareliui, taciau po tokio bendravimo beliko pasakyti viso gero. Nezinau is kur jus gaunate tokius darbuotojus, taciau is cia picos daugiau tikrai neuzsisakysime ir nerekomenduosime.
Sveiki. Rasau noredama pasipiktinti telefonu kalbeki sia jusu operatore. Kalbant ji buvo labai grubi ir akiplesiska, kita karta nenoreciau uzsisakyti picos viena tam kad netektu bendrauti su tokiais zmonemis skambinsiu 16:05 numeriu 852724444
Nežinau kokius jus darbuotojus čia samdot, bet baisu tikrai. Prie akropolio (klaipeda) 07-02 picu kepeja tikriausiai pats nemaloniausias ir pikčiausias žmogus, kasinininkė isterikė, neišgirdau jos klausimo, pradėjo rėkti ant manes. Visu pirma idarbinkit maloniai bendraujančius žmones, kad nebūtu baisu ateiti ir užsisakyti. Nes daugiau į tokia "malonia" aplinka nesinori grįžti. Picos skanios tikrai, bet del darbuotoju reiketu labiau pasistengti :)
Paskambinus į Klaipėdą operatoriai kalba su žmonėmis labai nemandagiai (pvz: nu, mhm, ko nori). Vingio pasaže esantys darbuotojai taip pat nemandagūs ir trūksta bendravimo etiketo. Po tokių įvykių visiškai nesinori naudotis tokios įmonės paslaugomis.
Nusivyliau naujininku express pica, kiekviena karta vis blogeja nuomone kai nusiperku pica. Cesnakinis padazas skystas! Nesijaučia net skonio, jauciasi kad skiestas lyg vandeniu! Fui.
Česnakinis padažas toks skystas... kaip vanduo... slykstu valgyt. Vilnius Naujininkai.
Baisi kokybe picos ir jau nepirma karta kaune topoliu picirijoje, po pasivaisinimo prasmirdusiais kelmuciais viska isvemiau, visada pries mokedami atsidarykite dezute ir paziurekit ka perkat
Gerbiami Express picos gerbėjai. Trečiadienį vakare Klaipėdoje šalia Akropolio užsisakiau pica "Havajų", atvažiavau, pasiėmiau ir grįžes namo atsidaręs pamačiau, kad pica padaryta visiškai ant d******s, kokybės 0. Vištiena pjaustyta, kaip dešra "šlapiankė", keli vargani ananasų gabaliukai, sūrio gal keli gramai. Ir jokio skonio, nors buvau labai alkanas. Tikrai nusivyliau šia picerija ir nerekomenduočiau kitiems. P.S. bent pasižiūrėkite kas slepiasi po dėžute, prieš mokėdami.
Norėčiau parašyti apie Vilniuje Savanorių prospekte 12 esančią piceriją. Tikrai picos visada labai skanios, jokių priekaištų nėra. Tačiau aptarnavimas vienos pardavėjos/padavėjos (apie 20-ties metų) yra labai prastas. Jau praeitą kartą užsisakius picą buvo pasakyta, kad bus pica po 15-20min. Atėjom žymiai anksčiau, o pica jau buvo padaryta ir žymiai pravėsusi. Šiandien skambinom telefonu norėdami užsisakyti, tačiau nieks nepakėlė. Tuomet atvažiavome. Klientų nebuvo praktiškai, bet užsisakius picą išsinešimui buvo pasakyta, kad bus padaryta po 15-20min. Grįžo draugas žinodamas, jog padaro anksčiau po 10minučių, paprašė picos, bet jam jaunos padavėjos buvo piktu tonu buvo pasakyta, kad dar nėra ir lauktų. Tačiau kita padavėja atsiminė ir pasakė, kad padaryta ta pica ir jau įdėta į spintelę. Jaunoji mano minėta padavėja tiesiogine ta žodžio prasme "šveitė" tą picą ant stalo, padažai turėjo būti skirtingi, tačiau įdėjo vienodus. Taip pat kol primygtinai nepaprašėme net į maišelį nesudėjo visko. Bendravimas yra labai nemalonus net nesinori daugiau grįžti su tokiu padavėjos aptarnavimu, nes mano nuomone dirbant padavėja tavo darbas maloniai aptarnauti klientus, o ne dirbti priverstinai ir savo pyktį rodyti kitiems.
75 proc. visų „Pizza Express“ pizzų (nes mes juk anglai) yra iš SŪRIO PRODUKTO!! Mano nuomone tai yra žema ir yra DUGNAS. Net labdaros, varguolių valgyklose tokių prastesnės kokybės produktų nenaudoja! GĖDA. Pradėkit dar šaldytom pizzom prekiauti, tada išvis bus LYGIS. Jau geriau nedėk padažo indelio nemokamo, bet tikrą SŪRĮ dėk ant PICOS, žmogau! Gerbk save! p.s. darbuotojai Kaune atrodo kaip iškastruoti - lyg žemę pardavę ar kas būtų numiręs...
Visu pirma Jusu picos tikrai skanios. Taciau siandien noreciau pasidalinti labai nemalonia patirtimi. Buvo užsakytos 9 picos (santariškių g 2.; 5 auskta). Atvykus vairuotojui jis pasakė pasiimti picas pirmame aukste. Aš paklausiau ir paprašiau ar negaletumete užkilti liftu iki 5 aukšto. Vairuotojas PAVELAS pasake "O kas jeigu neuzkilsiu. Čia vairuotojas nusprendžia". Aš esu sokiruota tokiu elgesiu ir abejingumu. As esu salia artimo zmogaus reanimacijos skyriuje ir tomis picomis tenorejau atsidekoti nuostabiems zmoniems, kurie priziuri mano artima. Aš turėjau visą savo istoriją papasakoti, kad vairuotojas PAVELAS su manimi užkiltu i 5 aukšta. Labai nemalonus ir prastas aptarnavimas. Baisu.
Ir toks retorinis klausimas/pasvarstymas...jei fabijoniskese gyvendamas 12 aukšte užsisakai pica ar net visas 9...turesi pats leistis į kiemą jų pasiimti.
Tai pasvarstykite prieš užsisakydami.
Katik nupirkau kebabus, kaune ringauduose, kopustu 90%, kuriu nemegstu ir mesos trys gabaliukai, mesoje radau daug mazu kauliuku, vos danties neisilauziau, vyras vos atsikandes pakrapste kebaba, vaizdas nekoks agurkai suvyte, kopustu visas pagrindas, nei vieno pomidoro nieko mesos tustuma, ismetem i siuksliadeze, ar jus taipor toliau gaminsite "maista"? Ar jusu darbuotos nekvalifikuotos??visa uzdusus iteike kebabus, bile tik pinigus pajimti, o kebabas kaip is sieno!!!!! Daugiau nebesilankysime pas jus !!!
Esu nusivylus Nidos g. 1 Pizza Express. Picos ne tik kad pabrango, bet ir jau ne tokios skanios kaip buvo kažkada. Už tokią kainą pica neverta tiek pinigų. Būtų gerai kad nors senas kainas gražintumėt. Dar ir darbuotojai labai nemandagūs ir be nuotaikos, ypač mergina su rudais plaukais stovinti prie kasos. Nesugeba mandagiai aptarnauti! Visada piktai atsako!
Ne tokia pica atveze, paprasius, kad uz savo klaidas padarytu nuolaidele - nesutiko. Zmones visi mes skubame, turejome laukti, kol iskeps nauja, o netikusia - grazint. Klaipeda.
Taikos pr.101 niekada nekelia ragelio. Paskambinus pagrindiniu tel.nr ir užsisakius pasako už 15min.bus o jie nekelia nes daug darbo turi. Nuvažiavom, nei vienas nedirbo visi rūkė lauke. Pralaukus 30min.niekas net neskubėjo pradet daryt picos nes reikės pirmiausia pasikalbėt kaip tavo brolis ir sesuo gyvena.

Tandemus
Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Beta Media
BETA.LT

Adresas: Savanorių pr. 178A, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; fotografijos paslaugos, įranga; grožio salonai ir kirpyklos; interneto parduotuvės; kalbų kursai; kavinės, klubai, barai, restoranai; kelionės; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; pramogos ir poilsis; spa centrai; teatrai; viešbučiai, moteliai.
UAB „Beta Media“ – įmonė, valdanti ilgiausiai Lietuvoje veikiančius internetinių paslaugų portalus Beta.lt, Grupinis.lt. Nuo 2017 m. birželio įmonė rinkai pateikė naują prekės ženklą – Triplovers.lt – nišinį portalą, skirtą kelionių mėgėjams bei planuotojams. 2017 metų spalio mėn. „Verslo žinių” oficialiais...

Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija
Anglų kalbos mokymai įmonių darbuotojams su 80% išlaidų kompensacija 05-15 15:59
Užsienio kalbos kompetencijos - įmonės sėkmės garantas Niekas nenuginčys fakto, kad anglų kalba jau keli dešimtmečiai yra tapusi universalia verslo kalba, kuri vartojama beveik visame...
Čempionų lygą po G. Bale'o benefiso laimėjo Madrido "Real”
Čempionų lygą po G. Bale'o benefiso laimėjo Madrido "Real” 05-27 00:04
UEFA Čempionų lygos čempionų titulą šiemet vėl iškovojo Madrido "Real” futbolininkai,turnyro finale rezultatu 3:1 įveikę Liverpulio "Liverpool” komandą. Madrido klubui tai yra trečias Čempionų...
Airijos sprendimas: abortų draudimas turi būti panaikintas
Airijos sprendimas: abortų draudimas turi būti panaikintas 05-26 20:57
Airijoje, kurioje lig šiol yra vieni griežčiausių Europoje abortų draudimai, padėtis keičiasi: referendumo dauguma nusprendė, kad abortai neturi būti draudžiami.

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda