Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Matesa, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Matesa

Atsiliepimai apie Matesa, UAB

Pizza Express

Parašyk savo nuomonę apie Matesa, UAB

Viktorija 2022-02-05 11:43:09
Kai užsakai picą, o gauni aliejaus. Ištiesų labai nemalonu kai pusės picos dugnas permirkęs aliejumi.. galbūt atsakingiau reikėtų tepti kraštus arba visiškai netepti.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ir patikslinti, iš kokio telefono numerio skambinote pateikiant užsakymą? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame.

Klientas 2022-02-04 19:32:21
Operatorės 02.04d. Neblaivios, nesiorentuoja ka kalba, užsakymą užsakėm, atvažiavome atsiimti, picerijoje nieko nežino, sugaišome valanda, skambinome pasiteirauti, žadėjo skubos tvarka spręsti, bet nieko nedaro, susikalbėti neįmanoma. Gal panaikinkite šiuos etatus? Palikite tiesiogini užsakyma picerijoje?

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Susisiekėme su Jumis el. paštu.

Alina 2022-01-22 16:50:17
Ka tik gryzau is picerijos, aptarnavimas baisus-negana kad paskambinau sake picos bus uz pusvalandzio tai dar nuejus 15min turejau salti lauke kol dakeps. Padave picas ir neskis?! Kai paprasiau maiselio - numete kai suniui. Cia vilniuje kapsu 2.š*******o kontora!!!!!

Evelina 2021-12-28 20:35:36
Sveiki, esu vegetarė, mėgstujūsu įmonės gaminamas picas.Bet gaila jog tenka nusivilti, Kad jūsu darbuotojai (kepejai)pagamina tris kartus iš eilės pica (kuria dažnai užsisakinėjame Puse tokios kita pusė kitokios) pagamina su mėsa, aiškiai pasakius kad pagamintu taip kaip reikia... šį karta užsisakius jūsu darbuotojas priimantis skambučius del uzsakymu (sakė aiškiai parašys kad jie suprastu kad pagaminti kita puse be mesos) Deja teko stipriai nusivilti, mėsa išmetyta per visa pica trecia karta is eiles.. Paklausus jūsu darbuotojos kodel kitoje puseje primetyta vistienos gabaliuku?Ji man pareiškė:Tai užsisakykite, viena margarita kita havaju ir taip nebus.... Darbuotoja sviesiu plauku su akiniais, Nemokanti bendrauti Lietuviu kalba...Pjausto picas, Vegetariskas Su tuo paciu nenuvalytu picos gabaliuku rutuliniu peiliu, kurie aplipę mėsa taipogi pica nebuvo padalinta lygiai, buvo pjaustyta kaip papuola...Lauksiu atsakymo..

Info naujai priimamiems darbuotojams 2016-11-11 13:36:43
Pilietis M priimantis dirbti į šią įmonę dalina pažadus, kurių vėliau nevykdo, t.y. kas liečia darbo užmokesčio didinimą.
Taip pat naujai priimti į darbą turi nusiteikti dirbti viršvalandžius už kuriuos nėra mokama.
Manau tik laiko klausimas kada tuom susidomės Darbo inspekcija.
Tas pats ir su naujuoju direktorium :) š*******o kontora
Sveiki, venkite šios viešojo maitinimo įstaigos. Ji kasos kvitu Nr. 143932/68 pardavė Nduja pica su supelijusiais pomidorais, tačiau net susisiekus su įmone ir apie tai informavus iki šiol nesugebėjo grąžinti pinigų už parduotą supelijusią picą, į el. laiškus nebereaguoja.
Paulius 2021-07-19 12:29:55
Kvitu Nr. 143932/68 man buvo parduota Nduja pica su supelijusiais pomidorais. Pica paduota be jokiu irankiu jos valgymui, papildomai ju paprasius picerijos darbuotojos gautas atsakymas - imk servetele, irankiu nera.
Patarciau vengti tokiu viesojo maitinimo paslaugos teikeju.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ir patikslinti, kurią dieną, kelintą valandą ir kuriame padalinyje lankėtės? Gal turite pirkimo kvito, picos nuotraukų ir galėtumėte jas atsiųsti? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame.

Express Pizza
Patarciau vengti tokiu viesojo maitinimo paslaugos teikeju.
Rasa 2021-07-02 11:03:52
2021-06-26 užsisakėme "firminę " picą su vištiena, atvežė sudegusią. Parašius jų psl skundą, nulis reakcijos iš jų pusės. Po kelių dienų paskambinus telefonu, paprašė atsiųsti nuotraukas jiems adresu [email protected] Nusiuntus nuotraukas, "sureagavo" atsiuntė frazę " atsiprašome, bla bla.....siunčiame jums kodą, galėsite išsirinkti nemokamą picą...." trečia diena tas kodas NEVEIKIA. Visiškai negerbia klientų, nesigilina į situaciją tik siunčia standartines frazes "Mums rūpi Jūsų nuomonė"... jeigu rūpėtų Jūs taip nesilegtumėte.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Turėjome techninių nesklandumų, tačiau ši problema jau sutvarkyta, galite pasinaudoti nuolaidos kodu. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus ir dėkojame už Jūsų supratingumą.

Edvardas 2021-06-01 19:45:05
Sveiki. Birzelio 1d. Apie 19:00 valanda Klaipedoje Liepojos gatveje Expres picoje vietoje 25min laukimo picos pralaukiau 40min. Atejus pasake kad apipile mano pica su padazu ir kad darys is naujo as jos atsisakiau ir buvau graziai pasisiustas ant triju raidziu. Tikrai niekam nerekomenduoju sios picerijos vien del aptarnavimo kai prie mano akis skambino keli zmones uzsisakyti picos o jie numete telefono skambuti

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ir patikslinti, koks buvo Jūsų užsakymas?. Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame.

Filomena 2021-04-23 20:30:11
Laba diena, 20021 m balandžio mėnesio 23 d. 15.20 val pirkau Havajų picą didelę. Vištiena buvo sūri. Tikrinkit kokybę ir lauksiu atsakymo. Sprangausko g.1, Kaunas.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Dėkojame, kad parašėte ir pranešėte apie šią situaciją. Nuodugniai tikriname produktų kokybę, kreipėmės į tiekėjus ir aiškinsimės priežastis. Dėsime visas pastangas ir imsimės atitinkamų priemonių, kad ateityje tokie atvejai nepasikartotų ir galėtume pasiūlyti aukščiausią kokybę.

Haroldas 2021-04-08 13:37:46
veiki Jums rašo Jūsų ištikimas Pica express klientas, sakausi picas iš jūsų padalinio PC Pupa jau beveik 3 metai kaip gyvenu Pilaitėje, Vilniuje. Apart kad vieną žiemos vakarą buvo pristatyta atšalusi pica, neturėjau jokių nusiskundimų ir galiu pasakyti tik gerą žodį apie skanias picas ir malonius darbuotojus.
Viskas apsivertė aukštyn kojomis kai nusprendžiau išbandyti Jūsų Asia express sušius. Paskambinus užsisakiau suši rinkinį ''Katana set'' perspėjau užsakymų priėmėją Margaritą, jog esu alergiškas krevetėms ir jūrų gėrybėms, ir kad jokiu būdu negali būti netgi liestos krevetės tomis pačiomis pirštinėmis, kadangi esu dėl to atsidūręs ligoninėje. Margarita atsakė, jog patikrins ir jeigu yra viename iš rinkinukų krevetės jie tiesiog bus be jų. Po to man perskambino ir paklausė ar gerai jei bus su lašiša, (kuri nėra jūsų maistas) atsakiau, jog jo viskas gerai. Noriu pabrėžti, jog propaguoju protarpinio badavimo metodą, ir po 24val buvau labai alkanas ir su džiaugsmu ir nekantrumu laukiau skanių sušių.
Pasiėmus sušius ir grįžus namo, pasiruošiau padėklą atsisėdau valgyti, ir jau dėdamas sušį į burną išvydau, jog jis su krevėte, ir vienas iš rinkinukų buvo su krevetėmis.
Norėčiau pažymėti, jog dar niekada savo gyvenime nesu jautęsis taip sukrėstas ir nuliūdintas maisto klausimu, ir jaučiausi LABAI nepatogiai, tiesą pasakius negalėjau suvokti kaip galėjo įvykti toks nesusipratimas kai užsakymo detalės buvo nurodytos labai aiškiai.
Paskambinus į pica express darbuotoja atsiprašė ir nurodė jog perskambins pašnekėjusi su vadove. Perskambinus manęs paklausė : ar galėtų man perdaryti tuos kelis sušiuos kai aiškiai sakiau jog negali būti liesti sušiai tomis pačiomis pirštinėmis kaip ir krevėtes. Vėlgi pasakė, jog perskambins ir perskambinus pasiūlė perdaryti visą rinkinį. Tiesą pasakius buvau pagautas nesaugumo akimirkoje ir tam tikroje nesvarumo būsenoje po tokios šokiruojančios patirties ir tiesiog sutikau, bet po to perskambinau ir pasakiau jog norėčiau kad būtų gražinta bent pusę sumos kas man atrodė sąžininga įvykus tokiai didelei klaidai. Atykus atsiimti sušio man buvo pasakyta jog niekas man nebus grąžinta apart naujo rinkinio, kuriam apetito jau neturėjau po kelionės atgal ir gabenimo rinkinio kuris buvo man asmeniškai pavojingas gyvybei nes dėl krevečių alergijos esu gulėjęs ligoninėje ir daktarė pranešė jog dar kelios valandos uždelsimo ir būčiau miręs :)
Mergaitės ir sušių meistrė atsiėmimo metu labai atsiprašinėjo, bet tas buvo visiškai nenaudinga, man buvo įdomu kieno kaltė buvo visas šitas nesusipratimas. Klaida buvo vienareikšmiškai Margaritos kuri davė blogus nurodymus meistrei, ji sakė jog patikrins kuriuose sušiuose yra krevetės ir kad jų nebūtų, tačiau dėl aplaidumo nepamatė jog ne tik jos nurodytuose meistrei sušiuose yra krevetės, bet dar ir kituose. Yra labai liūdna, jog mergaitės būdamos visiškai nekaltos, nuolat atsiprašinėjo kai žmogus padarė didelę klaidą nerado galimybės perskambinti ir to padaryti. Taip jau sutapo, kad turiu draugų dirbančių Jūsų kompanijoje ir po šio incidento sužinojau kad Margarita darbu nėra patenkinta ir ateities šioje kompanijoje nemato todel sis faktas labai jau sutampa su incidento aplinkybėmis ir sprendimo būdu. Taip pat buvo iskart issiustas email vienam is vadovu vardu Algimantas ir atsakymo iki siol nesulaukta. Siai imonei ne tik nerupi darbuotojai, bet dar labiau jiems nerupi klientai ir ju gerove, viso gero pica express grupe!

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame.

Rūta 2020-11-13 18:33:29
Visiška tragedija. Telefonu 17:04 užsisakėmė dvi picas nurodėme kad norim atsiimti Ateities plente esančioje picerijoje Kaune. Operatorius patikslino jog laukti reikės 20 min. Po 25 min. atvykus į piceriją darbuotoja paaiškina jog mūsų užsakymas ATŠAUKTAS ir perkeltas į Sukilėlių pr. piceriją, kuri ne tik, kad nepakeliui, bet ir savo lėšų važinėjantis pirmyn atgal po Kauną švaistyti nesinori. Negana to apie užsakymo atšaukimą NIEKAS NEPRANEŠĖ. Po ilgų derybų buvo sutikta picas iškepti ir prašoma palaukti 20 min. Darbuotoja neatsiprašė, tik skundėsi operatorių teikiamais užsakymais. Galiausiai picas atsiėmė 18:30!!!! Po beveik valandos laukimo automobilyje. Tvarkos nulis, sistemingumo nulis. Beje pasirodo ne mes vieni tokie buvome, kiti klientai atvykę į šią piceriją taip pat susidūrė su tokiomis problemomis. Tragedija.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ir patikslinti, iš kokio telefono numerio pateikėte užsakymą? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame.

Ruta 2020-09-14 21:17:29
ATSARGIAI LIKSITE BE MAISTO IR BE PINIGŲ
Užsisakiau picą internetu iškarto ir apmokėjau 8.29e, kitaip užsakymo nepadarysi. Informacija pateikiama, kad galėsiu atsiimti po 30 min, o piko metu IKI 60 min. 5 min po apmokėjima sakmbina mergelė, sako galit atvažiuoti po 2 val. savo picos, greičiau nebus - sakau netinka, esu pakeliui namo su mažu vaiku, o 21 val t.y po 2 val nebegalėsiu atvažiuoti... sakau: gražinkit pinigus. Mergelė sako aš negaliu gražinti, tuomet sakau, pristatykit namo, nes 2 val negaliu laukti, o su mažu vaiku pirmyn atgal važinėti taip pat negaliu. Sako:ok. Laukiu...skambina dar po 30 min - sako neatvešim, nes suma turi buti 9, 90, o jūsų per maža.sakau tai gal dėl savo klaidų teiksitės atvežti - sako NE. Vėl sakau gražinkit pinigus, vėl tas pats - gražinti negali. duoda kitą tel nr - skambinu ten - ta pati dainelė, kaip pinigu gražinti negali, gražins kažkada
sugaištas laikas, sumokėti pinigai - nei maisto, nei pinigų gražinimo, nei atsiprašymo
PINIGAI NEGRAŽINTI IKI ŠIOL !
Užsisakinėkit bet kur kitur- tikrai blogiau nei čia būti negali

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrū[email protected] ir patikslinti koks Jūsų internetinio užsakymo numeris? Bei iš kokio telefono numerio skambinote? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame.

ATSARGIAI LIKSITE BE MAISTO IR BE PINIGŲ
PINIGAI NEGRAŽINTI IKI ŠIOL !
Užsisakinėkit bet kur kitur- tikrai blogiau nei čia būti negali
Tragedija 2020-08-28 16:31:09
Užsakymų sistema ir terminai tragiški. Express picos skoniu dar nusivilti neteko, tačiau ką vargome su užsakymo pateikimu, tai tikras siaubas. Mano nuomone šios įmonės darbuotojai nesuinteresuoti kokybiškai priimti užsakymus pagal kliento poreikius. Užsakinėjome 11 didelių picų, nepatikėsite tačiau norėdami užsakymą padaryti jau dieną prieš, kad laiku gautume picas, mums nepavyko. Buvo pasakyta, kad nepristatys picų ten kur mes esame, o man pasiūlius sumokėti už pristatymą taip pat atsisakyta, toliau.. užsakymą pasiūlė vadybininkė pateikti telefonu, tačiau nepavyko vienu kartu užsakyti 11 picų, nes užsakymo numeriu galima tik 4 picas, tad kaip alternatyvą gavau pasiūlymą skambinti 3 kartus iš eilės (nepaisant to, kad skambučio laukimas užtrunka apie 10-15 min), o tiesiai picerijoje taip pat nepriimamas toks didelis užsakymas. Dar vienas būdas užsakyti picas internetu, tačiau..jau iš vakaro sudėtas picų krepšelis taip pat nesuveikė, nes puslapis tiesiog neužsikrovė. Šiaip ne taip, jau po keleto skambučių užsakymo priėmimo numeriu vis dėl to priprašiau padaryti užsakymą 11-kai picų, kurias užsakinėjau picerijos darbo metu 11:15 min, vadybininkė pasiteiravo kada norėtume pasiimti picas? Mums tinkamas laikas apie 12 val., kitame ragelio gale gavau atsakymą: "Užsakymas priimtas, picos bus paruoštos", tačiau....ilgai laukus... galiausiai picas gavome nuo užsakymo praėjus 1, 5 val.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ir patikslinti, kurią dieną ir kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame.

Mantas 2020-08-25 14:11:45
TELEFONU užsakėme 2 picas dideles ir paprašėme jas pristatyti. Tačiau mums buvo pasakyta, jog pristatys 1 valandos bėgyje. Nesulaukus, buvo susisiekta telefonu ir buvo pasakyta kad dar po 20- 25 min tikrai bus, sutikome palaukti, nesulaukėme.. po 35 min paskambinus paklausti kur picos, mums buvo pasakyta kad dar po 25 - 30 min tikrai pristatysime, po daugiau kaip 2 valandų nesugebėjo pristatyti. O paskambinus pasakėme, kad nebepriimsime ir užsisakėme iš kitos picerijos.... labai prastas aptarnavimas, labai esame nusivyle express pica.....

Modestas 2020-03-13 17:20:20
2020-03-11 atvykę pas Jus į piceriją užsakėme 9 picas ir paprašėme jas pristatyti. Tačiau mums buvo nurodyta, jog mums nepristatys kadangi mes užsakinėjame vietoje.
Tuomet mes skambinome Jūsų užsakymo numeriu ir prašėme atvežti, mums taip pat čia buvo pasakyti, jog neįmanoma pasiskambinti Plungės skyriui ir mums niekas neveš.
Ką gi - važiavome patys pasiimti mums didelio kiekio picų kur mus priėmusi padavėja pareiškė - ar čia jūs tie kur skundėsi?
Taip, tai mes - ir esame labai nepatenkinti labai prastu aptarnavimu, požiūriu į klientus.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] Dėkojame.

Rytis 2020-03-01 13:45:00
Sveiki.
Užsisakau picą iš Jūsų jau ne pirmą kartą ir visada buvau labai patenkintas. Vakar dienos (2020-02-29) užsakyta pica irgi buvo puiki, tačiau “Ziteris” (Agnė.P) neturėjo grąžos iš 50€, nors užsakymo metu buvo paminėta ir konsultantės patvirtinta, kad reikės grąžos. Visada palieku arbatpinigių vežėjui (-ai) ir tame nemtau problemos, bet teko nusivilti Jūsų paslaugomis, kai buvau priverstas palikti 8€ ne savo noru, nes kaip teigė Ziterė “Mano pinigai ties čia baigėsi” nors buvo iškart pranešta, kad reikės grąžos.

Reziume - vietoj ~12€ susimokėjau už picą 20€ o tai yra 67% daugiau nei turėjau sumokėti.

Užsakymas: 86

Mokėti Eur: 11, 80€
Kvito Nr: 59945/83
Čekio data ir laikas: 2020-02-29 20:47
2020-01-02 08:09:26
Pica užsakyta 18:19val. Pristatyta tik 20:54val, jums atrodo normalu? Lupat papildomai už pristatymą 4eur neskaitant minimalaus 9.50eur užsakymo ir priverčiat suabejoti ar išvis atkeliaus užsakymas

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu [email protected] ir patikslinti, kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją.

Info naujai priimamiems darbuotojams
2016-11-11 13:36:43 IP 2e7r3v43
Manau tik laiko klausimas kada tuom susidomės Darbo inspekcija.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; gėrimai (alkoholiniai); pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
Villon
Vilnius Grand Resort

Adresas: Ežeraičių g. 2, Ežeraičiai, LT-14200 Vilniaus r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kavinės, klubai, barai, restoranai; nekilnojamasis turtas; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Vilnius Grand Resort“ kambario raktas atrakina daugiau nei duris. Jis atveria mintis naujiems potyriams, įspūdžiams ir emocijoms, subtiliems pojūčiams į supančią aplinką ir kulinarijos meną. „Vilnius Grand Resort“ – laisvalaikio, SPA poilsio, pramogų ir renginių kompleksas, džiuginantis svečius išskirtine...

Tarptautinių sankcijų įgyvendinimas Lietuvoje – kas keičiasi?
Tarptautinių sankcijų įgyvendinimas Lietuvoje – kas keičiasi? 05-17 00:25
Tarptautinės bendruomenės įvestų sankcijų gausa privertė į sankcijų temą atkreipti dėmesį ne tik verslo atstovus, tačiau ir įstatymų leidėjus, kurie stengiasi peržvelgti esamą reguliavimą sankcijų...
Norint eksporto, reikia inovacijų
Norint eksporto, reikia inovacijų 05-17 00:22
Kitąmet trisdešimties metų jubiliejų minėsianti UAB "Henris" iš Šiaulių jau daugelį metų garsėja kaip solidus ir patikimas partneris, teikiantis kvalifikuotas, inovatyvias paslaugas. Įmonė...
Ukrainos karo pamokos: atėjo metas žaliosios energijos proveržiui
Ukrainos karo pamokos: atėjo metas žaliosios energijos proveržiui 05-17 00:08
Dėl prasidėjusio karo Ukrainoje Europos Sąjunga (ES) pasiryžo dar labiau skatinti žaliosios energijos transformaciją. Tokiu būdu ketinama pasiekti strateginių tikslų - drastiškai sumažinti savo...

Ar jau esate suplanavę atostogas šiai vasarai?

Chevron 173,01 +3,06%
AT&T 20,28 +2,22%