Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Matesa, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Matesa

Atsiliepimai apie Matesa, UAB

Pizza Express

Parašyk savo nuomonę apie Matesa, UAB

Rūta 2020-11-13 18:33:29
Visiška tragedija. Telefonu 17:04 užsisakėmė dvi picas nurodėme kad norim atsiimti Ateities plente esančioje picerijoje Kaune. Operatorius patikslino jog laukti reikės 20 min. Po 25 min. atvykus į piceriją darbuotoja paaiškina jog mūsų užsakymas ATŠAUKTAS ir perkeltas į Sukilėlių pr. piceriją, kuri ne tik, kad nepakeliui, bet ir savo lėšų važinėjantis pirmyn atgal po Kauną švaistyti nesinori. Negana to apie užsakymo atšaukimą NIEKAS NEPRANEŠĖ. Po ilgų derybų buvo sutikta picas iškepti ir prašoma palaukti 20 min. Darbuotoja neatsiprašė, tik skundėsi operatorių teikiamais užsakymais. Galiausiai picas atsiėmė 18:30!!!! Po beveik valandos laukimo automobilyje. Tvarkos nulis, sistemingumo nulis. Beje pasirodo ne mes vieni tokie buvome, kiti klientai atvykę į šią piceriją taip pat susidūrė su tokiomis problemomis. Tragedija.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, iš kokio telefono numerio pateikėte užsakymą? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame.

Ruta 2020-09-14 21:17:29
ATSARGIAI LIKSITE BE MAISTO IR BE PINIGŲ
Užsisakiau picą internetu iškarto ir apmokėjau 8.29e, kitaip užsakymo nepadarysi. Informacija pateikiama, kad galėsiu atsiimti po 30 min, o piko metu IKI 60 min. 5 min po apmokėjima sakmbina mergelė, sako galit atvažiuoti po 2 val. savo picos, greičiau nebus - sakau netinka, esu pakeliui namo su mažu vaiku, o 21 val t.y po 2 val nebegalėsiu atvažiuoti... sakau: gražinkit pinigus. Mergelė sako aš negaliu gražinti, tuomet sakau, pristatykit namo, nes 2 val negaliu laukti, o su mažu vaiku pirmyn atgal važinėti taip pat negaliu. Sako:ok. Laukiu...skambina dar po 30 min - sako neatvešim, nes suma turi buti 9, 90, o jūsų per maža.sakau tai gal dėl savo klaidų teiksitės atvežti - sako NE. Vėl sakau gražinkit pinigus, vėl tas pats - gražinti negali. duoda kitą tel nr - skambinu ten - ta pati dainelė, kaip pinigu gražinti negali, gražins kažkada
sugaištas laikas, sumokėti pinigai - nei maisto, nei pinigų gražinimo, nei atsiprašymo
PINIGAI NEGRAŽINTI IKI ŠIOL !
Užsisakinėkit bet kur kitur- tikrai blogiau nei čia būti negali

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrūpi@picagroup.lt ir patikslinti koks Jūsų internetinio užsakymo numeris? Bei iš kokio telefono numerio skambinote? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame.

ATSARGIAI LIKSITE BE MAISTO IR BE PINIGŲ
PINIGAI NEGRAŽINTI IKI ŠIOL !
Užsisakinėkit bet kur kitur- tikrai blogiau nei čia būti negali
Tragedija 2020-08-28 16:31:09
Užsakymų sistema ir terminai tragiški. Express picos skoniu dar nusivilti neteko, tačiau ką vargome su užsakymo pateikimu, tai tikras siaubas. Mano nuomone šios įmonės darbuotojai nesuinteresuoti kokybiškai priimti užsakymus pagal kliento poreikius. Užsakinėjome 11 didelių picų, nepatikėsite tačiau norėdami užsakymą padaryti jau dieną prieš, kad laiku gautume picas, mums nepavyko. Buvo pasakyta, kad nepristatys picų ten kur mes esame, o man pasiūlius sumokėti už pristatymą taip pat atsisakyta, toliau.. užsakymą pasiūlė vadybininkė pateikti telefonu, tačiau nepavyko vienu kartu užsakyti 11 picų, nes užsakymo numeriu galima tik 4 picas, tad kaip alternatyvą gavau pasiūlymą skambinti 3 kartus iš eilės (nepaisant to, kad skambučio laukimas užtrunka apie 10-15 min), o tiesiai picerijoje taip pat nepriimamas toks didelis užsakymas. Dar vienas būdas užsakyti picas internetu, tačiau..jau iš vakaro sudėtas picų krepšelis taip pat nesuveikė, nes puslapis tiesiog neužsikrovė. Šiaip ne taip, jau po keleto skambučių užsakymo priėmimo numeriu vis dėl to priprašiau padaryti užsakymą 11-kai picų, kurias užsakinėjau picerijos darbo metu 11:15 min, vadybininkė pasiteiravo kada norėtume pasiimti picas? Mums tinkamas laikas apie 12 val., kitame ragelio gale gavau atsakymą: "Užsakymas priimtas, picos bus paruoštos", tačiau....ilgai laukus... galiausiai picas gavome nuo užsakymo praėjus 1, 5 val.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kurią dieną ir kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją. Dėkojame.

Mantas 2020-08-25 14:11:45
TELEFONU užsakėme 2 picas dideles ir paprašėme jas pristatyti. Tačiau mums buvo pasakyta, jog pristatys 1 valandos bėgyje. Nesulaukus, buvo susisiekta telefonu ir buvo pasakyta kad dar po 20- 25 min tikrai bus, sutikome palaukti, nesulaukėme.. po 35 min paskambinus paklausti kur picos, mums buvo pasakyta kad dar po 25 - 30 min tikrai pristatysime, po daugiau kaip 2 valandų nesugebėjo pristatyti. O paskambinus pasakėme, kad nebepriimsime ir užsisakėme iš kitos picerijos.... labai prastas aptarnavimas, labai esame nusivyle express pica.....

Modestas 2020-03-13 17:20:20
2020-03-11 atvykę pas Jus į piceriją užsakėme 9 picas ir paprašėme jas pristatyti. Tačiau mums buvo nurodyta, jog mums nepristatys kadangi mes užsakinėjame vietoje.
Tuomet mes skambinome Jūsų užsakymo numeriu ir prašėme atvežti, mums taip pat čia buvo pasakyti, jog neįmanoma pasiskambinti Plungės skyriui ir mums niekas neveš.
Ką gi - važiavome patys pasiimti mums didelio kiekio picų kur mus priėmusi padavėja pareiškė - ar čia jūs tie kur skundėsi?
Taip, tai mes - ir esame labai nepatenkinti labai prastu aptarnavimu, požiūriu į klientus.

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt. Dėkojame.

Rytis 2020-03-01 13:45:00
Sveiki.
Užsisakau picą iš Jūsų jau ne pirmą kartą ir visada buvau labai patenkintas. Vakar dienos (2020-02-29) užsakyta pica irgi buvo puiki, tačiau “Ziteris” (Agnė.P) neturėjo grąžos iš 50€, nors užsakymo metu buvo paminėta ir konsultantės patvirtinta, kad reikės grąžos. Visada palieku arbatpinigių vežėjui (-ai) ir tame nemtau problemos, bet teko nusivilti Jūsų paslaugomis, kai buvau priverstas palikti 8€ ne savo noru, nes kaip teigė Ziterė “Mano pinigai ties čia baigėsi” nors buvo iškart pranešta, kad reikės grąžos.

Reziume - vietoj ~12€ susimokėjau už picą 20€ o tai yra 67% daugiau nei turėjau sumokėti.

Užsakymas: 86

Mokėti Eur: 11, 80€
Kvito Nr: 59945/83
Čekio data ir laikas: 2020-02-29 20:47
2020-01-02 08:09:26
Pica užsakyta 18:19val. Pristatyta tik 20:54val, jums atrodo normalu? Lupat papildomai už pristatymą 4eur neskaitant minimalaus 9.50eur užsakymo ir priverčiat suabejoti ar išvis atkeliaus užsakymas

Atsiprašome dėl nemalonios patirties. Ar galėtumėte susisiekti su mumis el. paštu mumsrupi@picagroup.lt ir patikslinti, kokiu adresu užsakinėjote? Norime išsiaiškinti situaciją.

Info naujai priimamiems darbuotojams
2016-11-11 13:36:43 IP 2e7r3v43
Pilietis M priimantis dirbti į šią įmonę dalina pažadus, kurių vėliau nevykdo, t.y. kas liečia darbo užmokesčio didinimą.
Taip pat naujai priimti į darbą turi nusiteikti dirbti viršvalandžius už kuriuos nėra mokama.
Manau tik laiko klausimas kada tuom susidomės Darbo inspekcija.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Gražinos Starkuvienės firma
kavinė KURŠIS Nidoje

Adresas: Naglių g. 29, LT-93123 Neringa.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maistas į namus, biurą; maisto gamyba; renginių organizavimas.
Pageidaujate skaniai pavalgyti Nidoje? Jus nuolat erzina per didelės kainos ir per mažos porcijos? Neturite kur sutalpinti svečių? Nenusiminkite! Mes padėsime Jums išspręsti visas šias problemas. Pačiame Nidos miestelio centre įsikūrusi kavinė – baras „Kuršis“ savo lankytojus aptarnauja jau 15 metų. Per šį laiką...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

Bagdado tarptautinis oro uostas patyrė ataką
Bagdado tarptautinis oro uostas patyrė ataką 01-23 13:52
Bagdado tarptautinis oro uostas naktį iš penktadienio į šeštadienį buvo atakuotas trimis sviediniais, pranešė Turkijos valstybinė Anatolijos naujienų agentūra, remdamasi Irako gynybos ministerijos...
Per pandemiją m. parašo ir "Smart-ID" naudojimas išaugo 50%
Per pandemiją m. parašo ir "Smart-ID" naudojimas išaugo 50% 01-23 13:34
Operacijų internete, kurios atliktos patvirtinant mobiliuoju parašu ar asmens tapatybės patvirtinimo programėle "Smart-ID", pernai Lietuvoje atlikta beveik 360 mln. Tai 50% daugiau nei 2019 m...
Ministerija: "AstraZeneca" Lietuvai pirmąjį ketvirtį tieks tik penktadalį žadėtų vakcinų 01-23 12:27
Jungtinėje Karalystėje įsikūrusi farmacijos bendrovė "AstraZeneca" Lietuvai pirmąjį šių metų ketvirtį patieks tik penktadalį žadėtų, teigia sveikatos apsaugos ministro atstovė spaudai Aistė Šuksta.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Walmart 146,33 +1,02%
IBM 118,61 -9,91%