Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Pirktukas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Pirktukas

Atsiliepimai apie UAB "Pirktukas"

Apranga internetu
Melga
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Pirktukas"

Labai patenkinta pirkiniu...gailiuos, kad ankščiau nežinojau šios el.parduotuvės.
Norime tarti didelį ačiū už puikiai pagamintus marškinėlius mūsų įmonės renginiui! Puikiai papuošėte mus, ačiū! Juliani
Noriu padekoti už kokybišką sportinį kostiumą ir greitai gautą prekę, apsiperku jau 4 kartą, viskas ok. Esu patenkintas.
Gal baikite tyčiotis iš žmomių!! Iš pigu.lt kur jūs patalpinę skelbimus apie parduodamus drabužius, birželio 9 dieną užsakiau vyriškus džinsus "Folo", pristatymo dieną gaunu emailą prekės nebeturime, parinkome kitą, ji man netinko, tad užsakymas buvo atšauktas. Nors e-parduotuvėjė skelbimas vistiek patalpintas. Pinigų iki šiol negražino.2020-06-13 06:57:41 skelbimas taip pat nebuvo išimtas, paskambinus patiko, partneriams pigu.lt šie patikino, kad Pirktukas Apranga tikrai turi mano norimas prekes, kad jūs pažymėjote, kad prekės yra. Nors dar nesulaukiau pinigų grąžinimo užsakiau iš naujo dvi poras Vyriški juodi džinsai "Folo, bei džemperį ir kius drabužius. Ir ką ateina šiandien emailas džinsų bei džemperio "True", nebeturime. Skelbimai iki šiol kaba, kad visi drabužiai yra ir juos gali pristatyti pirmadienį. Dabar bendraoje sumoje man turite gražinti virš 100 eurų. Jūs ką įsivaizduojate, kad žmonės auksinius kiaušinius deda ir pinigų neskaičiuoja. Patariu visiems nesusidėti su šia UAB "Paspirtukas"
Užsisakai prekes sumoki pinigus, tik tada sužinai kad nėra tos prekes.Čia dar nieko baisaus nebutu abart laiko gaišimo, bet kas įdomiausia tas prekes gali toliau užsisakinėti niekas nepašalina iš tinklapio.Ka žinau idomiai čia.
Labai gera parduotuvė, tiek buvo blogų atsiliepimų, tai bijojau pirkti.
Beeet, kai gavau prekę labai greit ir puikios kokybės, likau labai patenkinta.
Pirksiu dar kartą!
Didelis AČIŪ
Labai esu patenkinta "' Pirktuko'' komanda, tai tikri savo darbo zinovai.Labai rupnasi klientais, puikiai atlieka savo darba.
Rubaivyrams ir pirktukas, ta pati cia imone. Balandzio 6 diena uzsakiau preke ir iki balandzio 29 dienos ji dar nera pristatyta. Jokia informacija apie eiga nebuvo pranesta. Paskambinus nekeliama, rasant i el. Pasta buvo vis atidedinejamas atsiuntimas kitai savaitei. Mat, siuo metu ilgiau keliuja prekes.. Paskutinemis ziniomis is ju preke turetu jau atkeliauti sekancia savaite, bet neaisku kuriuo metu. Rekomenduoju geriau rinktis panasia el. Parduotuve, nors ir uz 10 euru brangesnes prekes, bet bent jau nebus susiduriama su tokiais nepagristais nesusipratimais.
Gavau prekes per savaite, manau normalu kad karantino laikotarpiu viskas veluoja. Prekes tikrai normalios, aptarnavimas irgi, tiesa, matosi kad turit dauk darbo nes sunku priskambinti, tai cia pastaba jums, bet is esmes 9/10 duodu.
Padariau uzsakyma. Pagal ji pristatymas trunka 4-5 darbo dienas.
Sesta diena prekiu ir jokios informacijos is pardavejo nauagnu, tad nusprendziu susisiekti pats.
Gaunu atsakyma - prekes bus issiustos PORYT (astunta darbo diena po uzsakymo). Skambinu, klausiu kodel apie tai suzinau tik paskambines pats, i ka pardavejas atsako tylejimu.
Vakar ryte dar karta pasiskambinu pasitikslinti - siandien issiusime uzsakyma ir gausite siuntos sekimo numeri. Atspekite, ar gavau?
Siandien laukiu iki pietu - tyla. Paskambinu - mes dar negavome prekiu.
Uzsakyma atsaukiu, skambitis - katik gavome prekes (5 minuciu intervalas).
Suprantu, kad karantinas, kad viskas stringa, bet bent nemeluokite. Geda.
Ačiū už žiauriai gerą treningą su Vyčiu! Lauksim vasarinių treningų, nes jūs jų neturite o man labai jo reik! Informuokit prasom, tik isigysiu
Labai gera aprangos parduotuvė, mano manymu lyderiai LT rinkoje šiuo metu. Esu pastovus klientas, sakau ačiū personalui. Ypač sukalbamai operatorei!
Ačiū už puikų aptarnavimą, visada žinau kur apsirenkti kokybiškai ir pigiai!
Patys geriausi rūbai! Gal kokius 4 sezonus perku, kaina kokybė viskas atitinka mano lūkesčius. Niekada nebuvo jokių problemų, pakeičiau jei netinka rūbai, man keitė du kartus iš M į L. Nusiskundimų neturiu
Norime padekote už labai gražią pavasarinę striukę, tokią pačią matėme akropolyje 15€ brangiau. Gal ne dėl to kad pigiau padeka, del to kaip bendraujate su klientų, visada pirksime pas jus, dar karta ačiū, sėkmės jums didžiausios.
Gavau prekes greitai, labai patiko sis džemperis, labai ačiū!
Rokas 2020-01-21 15:31:43
Nuolat vyksta neteisingas siuntų pristatymas. T.y. gaunamos prekės yra kitos negu užsakyta. Darant grąžinimus atsiranda kitos bėdos. Beto buvo pasakyta man darant grąžinimą, kad jums nieko nekainuoja grąžinimas, bet tuomet kyla klausimas ar pirkėjas išvis turėtų ką nors mokėti už pardavėjo kaltę ir aplaidumą? Man nuolatis prekių grąžinimas atima daug laiko, kelia stresą ir yra kupinas klaustukų. Nematau jokio tobulėjimo ir paguodos niekada nesulaukiau ar tai nuolaidos pasiūlymo, ar tai kažko kito kas padėtų atleisti už patirtą žalą. Užsakymus esu daręs ir su kitais duomenimis, kituose miestuose ir būna tas pats.
Sveiki, jums grąžinimas nieko nekainavo, mes patys padengėme grąžinimo išlaidas, Visiems klientams jeigu tai mūsų klaida siūlome specialius nuolaidos kodus.
Atsiprašome už tokią patirtį, stengiamės ir tobulėjame dėl jūsų ir kokybiško aptarnavimo, kad tokių nesklandumų būtų kuo mažiau.
Geriausi linkėjimai, daug kartų pirkęs, seniai dydį atsigaudęs. iš 15 pirkimų 2 kartus tik keičiau dydį, žiūrėkit nuotraukas, jokių paslapčių ten nėra, viskas aišku kaip 2 kart 2.Gauni greitai, dydis geras, o čia tų bumbeklių tai amžinai bus, dabar įpatingai tik kad apš... žmonės bjaurūs, sėkmės Pirktukas.lt !!!
Pirkau striukę sūnui, skambinau pasiteiraut dėl išmatavimų. Tris kartus klausiau ar striukės dydis atitinka išmatavimus, taip ir nesugebėjo atsakyt. Naujiena buvo, kad striukės dydį nustatinėjo pagal ūgį ir svorį. Toliau klausiau ar tikrai žieminė, patikino, kad taip. Gavom striukę ir ką striukė pavasarinė /rudeninė, bet tikrai ne žieminė arba jie nežino kas tai yra žieminė striukė. Žodžiu ačiū už melą ir sugadinta vaiko staigmeną, pirkau pirmą kartą, bet jis bus paskutinis. Klientų aptarnavimas tragiškas, nes ko paklausi to negausi. Žodžiu žaidžiau vabank ir pralaimėjau.
užsakiau vyrui džemperį, nešioja XL, užsakėme XXL, per mažas, užsakydami prekes būtinai žiūrėkite dydžių lentelę, mūsų atveju prekė stipriai pamažinto dydžio. Susidūriau su problema grąžindama prekę, užpildžiau grąžinimo forma ir jokios informacijos, kad pardavėjas mato, kai paskambinau, tai sako patys grąžinkit, patarė per Lietuvos paštą, kokiu adresu??? darbuotoja padiktavo adresą, nors sutartyje parašyta, kad turi adresą atsiųsti į el. paštą. Nusivyliau
Deimantė 2019-11-30 21:21:48
Gavau prekę, bet kokybė tikrai nuvylė, pairusi siūlė...mokėta kaip už nauja, o atsiūsta brokuota, bei į tokius komentarus net nesuregavo, daugiau nebepirksiu nieko iš tokios parduotuvės.
Laba diena, Deimante, atsiprašome už brokuotą prekę, mes tikrai tokias prekes pakeičiame nemokamai, juk visko pasitaiko, prašome su mumis susisiekti klientų aptarnavimo telefonu.
Gavau gan greitai, kokybe patenkintas tikrai gera uz tokia kaina! Kiek pastebejau produktai i mazesne puse, jei kas galvojat del dydziu visada rinkites geriau didesne, man padejo. Rekomenduoju
Aciu uz puikia striuke, kokybe ir dydis atitiko.
Savo užsakymą gavau greitai, kokybė gera. Norejau paklausti, ar turesite nauju marskiniu papildyma?
gavau striukę, viskas okay, kainos ir kokybės santykis geras, o kokybė kaip visose drabužių parduotuvėse, galiu palyginti su NewYorkeriu ar Crop Town, sekantis pirkinys, dzinsai, jei iki tol bus like nusiziureti. Sekmes
Net du kartus "užmiršo" man išsiųst prekę, o kai pagaliau atsiuntė tai visiškai ne tokia kokia nuotraukoj, eilinis skuduras..
Galiu pasakyti, man labai patinka, patikima parduotuvė iš kurios perku jau gal 6 - 8 kartą, nebuvo niekada jokių nesamonių, 1 kartą tik keičiau švarko dydį, tai čia jau mano pačio klaida, galvojau įtilpsiu :)
Kur mano uzdakymai?
Kiniskas slamstas, dydziai netinka, kokybe labai prasta
Kiek sakesis jokių problemų, bene vienintele parduotuve is e.shopu LT kur kainos normalios, nuolaidos kodai galiojantys ir kokybe gan gera.
Jeigu reikia tel paskambini, viska issisprendi, ko negaleciau pasakyti apie kitas parduotuves, arba neatraso arba nekelia, zodziu nezinau man viskas OK, as patenkintas
Perkome keletą kartų viskas ok, ir kokybė ir kaina, gavau per 3 dienas.
Beja aciu operatorei už kantrybę renkantis dydį
Siūlau iškart siūstis iš kinijos, nęs tikrai siunčia taip pat greitai ir operatyviai. Tai gerai pagalvokit ar verta pirkti iš jų
Kiek kartų buvo pirktos prekės visuomet tarsi specialiai atsiunčiami ne tie dydžiai nors užsakomi yra kiti, o norint pasikeisti pats turi mokėti siuntimo išlaidas, nes jie nesirūpina siuntų paėmimo reikalais.
Nesvarbu 2 2019-04-05 09:45:43
Per savaite laiko nesugeba pristatyti prekes. Pirmas ir paskutinis kartas kad is ju kazka pirkciau.
Lygiai taspats.. kiek sakais, tiek ateina zinute, kad prekės nėra.. jau nervu nebera
laukiu siuntos jau 2 dienas ilgiau nei numatyta ir į pašta pareina žinutė jau kelias deinas jei dar negavote siuntinio jis pakeliui, luktelkite viena darbo diena
Rinkęsi, užsakai, o po dienos ra dvieju parašo ir praneša, kad deja tokio dydžio neturi ir siūlo rinktis kanors panašaus.... Ir toks laiko gaišinimas beveik kaskart.
Ačiū už greitą pristatymą bei kokybišką prekę, antrą kartą perku pakolkas tikrai rekomenduoju.
Esu pastovus klientas, nezinau kiek kartu jau pirkau cia, is esmes duodu 9/10, vertinu tikrai neblogai, kartais veluoja pristatyti kurjeris, nors jau ir adresa zino. Kokybe tikrai gera kaip uz tokia kaina, tokios pacios prekes tiek H&M tiek CROPP.
Pirkau pavasarinę striukę. Kainos ir kokybė santykis 1:10. Daugiau nebepirksiu nieko iš jų
Prekę gavau laiku, viskas tiko ir patiko. Užsakymo numeris #94784, ačiū
Taip kiekvieną diena mes papildome naujomis prekėmis, ir jūs galite labai lengvai tai patikrinti, paspauskite naujienos, ryte ir patikrinkite vakare, atsiras labai nemažai naujų modelių, panašu kad šioje vietoje jūs šiek tiek nesusišnekėjote su kolegomis, jeigu jūs laukiate savo dydžio, o tai suprantama, jo galite ir nesulaukti, kadangi tik populiariausiems modeliams (jau prekiautais ankščiau) mes darome papildyma dydžių, tačiau įprastai mes nepildome senų kolekcijų o kaip ir minėjau ankščiau keliame vis naujas.
Natūralu, kad operatorė nežino ar bus papildymas, kadangi papildymai senų modelių būna retai.
Kaip ir minėjome anksčiau, mūsų prioritetas tik nauji modeliai kasdieną, kad Jums pasiūlyti kuo platesnę pasiūlą, kuri yra šiuo metu tikrai milžiniška :)
Stilingų pirkinių ir puikios nuotaikos ! Dirbame Jums! :)
Pirktukas.lt 2018-04-09 20:01:59
Absurdiškas komentaras visiškai neatitinkantis realybės.
Kolekcijas pildome kiekvieną dieną Minimum po 20 / 30 naujų modelių kasdien. Ir mūsų klientai tai puikiai mato, o internetiniams troliams sėkmės ;)
Nu as pasakiau kaip yra o cia kiekviena parduotuve uz neigiama komentara savaime suprantama, kad teisinsis noredami islaikyti gera varda. Nesigincinsiu tik pasakiau taip kaip yra. As savo dydzio marskineliu jau laukiu 3sav kol bus mano dydzio, o administracija kaip minejau vis kartoja jog nezino kada bus nauja siunta :) tai as matau kaip pas jus kasdien po 20/30 nauju modeliu prisipildo. Geros prekybos.
Mantas 2018-04-08 15:57:36
Ne parduotuve cia. Neimanoma nieko nupirkti :) niekad tavo dydziu nera, nauju siuntu negauna. Didesnes nesamones uz sita parduotuve dar nemates. Jeigu parasai administracijai paklausi kada bus nauju dydziu tai net patys nezino. Juokinga :D
Absurdiškas komentaras visiškai neatitinkantis realybės.
Ačiū už nuomonę. Geros Jums dienos.
Kinietiški rūbai kokybiškesni už šituos. Po pirmo skalbimo juos galima naudoti nebent grindims valyti. Kokybė 1/10. Tikiuosi subankruosit kuo greičiau.
Siuntinį gavau laiku, prekės atitiko mano lūkesčius.

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių...

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Feel Group
TOP SECRET

Adresas: Molėtų pl. 47F, LT-08409 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Feel.lt – apsipirkimo erdvė, kurioje susivienija kokybė, gera kaina ir pasirinkimo laisvė. Siekiame, kad mūsų internetinėje parduotuvėje visuomet rastumėte tai, ko ieškote, ir džiaugtumėtės maloniais pirkiniais. Feel.lt internetinėje parduotuvėje rasite visame pasaulyje gerai žinomų ir populiarių prekės ženklų...

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: dovanos; apranga, drabužiai; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Kalėdinių verslo dovanų katalogų ir teiraukitės giftika@giftika.lt Atnaujintas verslo dovanų asortimentas www.giftika.com

"Scanoramos" rengėjai žada hibridinį festivalį
"Scanoramos" rengėjai žada hibridinį festivalį 10-22 17:15
Lapkričio 4 d. Vilniuje prasidėsiantis Europos šalių kino forumas "Scanorama" žada būti hibridinis: tai reiškia – vykti ir fizinėse kino salėse, ir eiti keliu, kurį užkluptas naujojo koronaviruso...
Senato Teismų komitetas patvirtino D. Trumpo kandidatę į Aukščiausiąjį Teismą
Senato Teismų komitetas patvirtino D. Trumpo kandidatę į Aukščiausiąjį Teismą 10-22 17:00
JAV Senato Teismų komitetas ketvirtadienį patvirtino prezidento Donaldo Trumpo pasiūlytos konservatyvios teisėjos Amy Coney Barrett kandidatūrą į Aukščiausiojo Teismo teisėjus, demokratams...
PEF: po 5 metų žmogaus ir mašinų darbas pasiskirstys po lygiai
PEF: po 5 metų žmogaus ir mašinų darbas pasiskirstys po lygiai 10-22 16:48
Po penkerių metų žmogaus ir mašinų darbas bus paskirstytas po lygiai, skelbia Vokietijos visuomeninė transliuotoja "Deutsche Welle", remdamasi Pasaulio ekonomikos forumo (PEF) prognozėmis.

Už kurią partiją balsuosite antrame rinkimų ture?

eBay 52,82 -2,55%
Moody's 277,16 -2,88%