Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Pirktukas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Pirktukas

Atsiliepimai apie UAB "Pirktukas"

Apranga internetu
Aldirma Įmonė brangiai perka miškus!
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Pirktukas"

Norime padekote už labai gražią pavasarinę striukę, tokią pačią matėme akropolyje 15€ brangiau. Gal ne dėl to kad pigiau padeka, del to kaip bendraujate su klientų, visada pirksime pas jus, dar karta ačiū, sėkmės jums didžiausios.
Gavau prekes greitai, labai patiko sis džemperis, labai ačiū!
Rokas 2020-01-21 15:31:43
Nuolat vyksta neteisingas siuntų pristatymas. T.y. gaunamos prekės yra kitos negu užsakyta. Darant grąžinimus atsiranda kitos bėdos. Beto buvo pasakyta man darant grąžinimą, kad jums nieko nekainuoja grąžinimas, bet tuomet kyla klausimas ar pirkėjas išvis turėtų ką nors mokėti už pardavėjo kaltę ir aplaidumą? Man nuolatis prekių grąžinimas atima daug laiko, kelia stresą ir yra kupinas klaustukų. Nematau jokio tobulėjimo ir paguodos niekada nesulaukiau ar tai nuolaidos pasiūlymo, ar tai kažko kito kas padėtų atleisti už patirtą žalą. Užsakymus esu daręs ir su kitais duomenimis, kituose miestuose ir būna tas pats.
Sveiki, jums grąžinimas nieko nekainavo, mes patys padengėme grąžinimo išlaidas, Visiems klientams jeigu tai mūsų klaida siūlome specialius nuolaidos kodus.
Atsiprašome už tokią patirtį, stengiamės ir tobulėjame dėl jūsų ir kokybiško aptarnavimo, kad tokių nesklandumų būtų kuo mažiau.
Geriausi linkėjimai, daug kartų pirkęs, seniai dydį atsigaudęs. iš 15 pirkimų 2 kartus tik keičiau dydį, žiūrėkit nuotraukas, jokių paslapčių ten nėra, viskas aišku kaip 2 kart 2.Gauni greitai, dydis geras, o čia tų bumbeklių tai amžinai bus, dabar įpatingai tik kad apš... žmonės bjaurūs, sėkmės Pirktukas.lt !!!
Pirkau striukę sūnui, skambinau pasiteiraut dėl išmatavimų. Tris kartus klausiau ar striukės dydis atitinka išmatavimus, taip ir nesugebėjo atsakyt. Naujiena buvo, kad striukės dydį nustatinėjo pagal ūgį ir svorį. Toliau klausiau ar tikrai žieminė, patikino, kad taip. Gavom striukę ir ką striukė pavasarinė /rudeninė, bet tikrai ne žieminė arba jie nežino kas tai yra žieminė striukė. Žodžiu ačiū už melą ir sugadinta vaiko staigmeną, pirkau pirmą kartą, bet jis bus paskutinis. Klientų aptarnavimas tragiškas, nes ko paklausi to negausi. Žodžiu žaidžiau vabank ir pralaimėjau.
užsakiau vyrui džemperį, nešioja XL, užsakėme XXL, per mažas, užsakydami prekes būtinai žiūrėkite dydžių lentelę, mūsų atveju prekė stipriai pamažinto dydžio. Susidūriau su problema grąžindama prekę, užpildžiau grąžinimo forma ir jokios informacijos, kad pardavėjas mato, kai paskambinau, tai sako patys grąžinkit, patarė per Lietuvos paštą, kokiu adresu??? darbuotoja padiktavo adresą, nors sutartyje parašyta, kad turi adresą atsiųsti į el. paštą. Nusivyliau
Deimantė 2019-11-30 21:21:48
Gavau prekę, bet kokybė tikrai nuvylė, pairusi siūlė...mokėta kaip už nauja, o atsiūsta brokuota, bei į tokius komentarus net nesuregavo, daugiau nebepirksiu nieko iš tokios parduotuvės.
Laba diena, Deimante, atsiprašome už brokuotą prekę, mes tikrai tokias prekes pakeičiame nemokamai, juk visko pasitaiko, prašome su mumis susisiekti klientų aptarnavimo telefonu.
Gavau gan greitai, kokybe patenkintas tikrai gera uz tokia kaina! Kiek pastebejau produktai i mazesne puse, jei kas galvojat del dydziu visada rinkites geriau didesne, man padejo. Rekomenduoju
Aciu uz puikia striuke, kokybe ir dydis atitiko.
Savo užsakymą gavau greitai, kokybė gera. Norejau paklausti, ar turesite nauju marskiniu papildyma?
gavau striukę, viskas okay, kainos ir kokybės santykis geras, o kokybė kaip visose drabužių parduotuvėse, galiu palyginti su NewYorkeriu ar Crop Town, sekantis pirkinys, dzinsai, jei iki tol bus like nusiziureti. Sekmes
Net du kartus "užmiršo" man išsiųst prekę, o kai pagaliau atsiuntė tai visiškai ne tokia kokia nuotraukoj, eilinis skuduras..
Galiu pasakyti, man labai patinka, patikima parduotuvė iš kurios perku jau gal 6 - 8 kartą, nebuvo niekada jokių nesamonių, 1 kartą tik keičiau švarko dydį, tai čia jau mano pačio klaida, galvojau įtilpsiu :)
Kur mano uzdakymai?
Kiniskas slamstas, dydziai netinka, kokybe labai prasta
Kiek sakesis jokių problemų, bene vienintele parduotuve is e.shopu LT kur kainos normalios, nuolaidos kodai galiojantys ir kokybe gan gera.
Jeigu reikia tel paskambini, viska issisprendi, ko negaleciau pasakyti apie kitas parduotuves, arba neatraso arba nekelia, zodziu nezinau man viskas OK, as patenkintas
Perkome keletą kartų viskas ok, ir kokybė ir kaina, gavau per 3 dienas.
Beja aciu operatorei už kantrybę renkantis dydį
Siūlau iškart siūstis iš kinijos, nęs tikrai siunčia taip pat greitai ir operatyviai. Tai gerai pagalvokit ar verta pirkti iš jų
Kiek kartų buvo pirktos prekės visuomet tarsi specialiai atsiunčiami ne tie dydžiai nors užsakomi yra kiti, o norint pasikeisti pats turi mokėti siuntimo išlaidas, nes jie nesirūpina siuntų paėmimo reikalais.
Nesvarbu 2 2019-04-05 09:45:43
Per savaite laiko nesugeba pristatyti prekes. Pirmas ir paskutinis kartas kad is ju kazka pirkciau.
Lygiai taspats.. kiek sakais, tiek ateina zinute, kad prekės nėra.. jau nervu nebera
laukiu siuntos jau 2 dienas ilgiau nei numatyta ir į pašta pareina žinutė jau kelias deinas jei dar negavote siuntinio jis pakeliui, luktelkite viena darbo diena
Rinkęsi, užsakai, o po dienos ra dvieju parašo ir praneša, kad deja tokio dydžio neturi ir siūlo rinktis kanors panašaus.... Ir toks laiko gaišinimas beveik kaskart.
Ačiū už greitą pristatymą bei kokybišką prekę, antrą kartą perku pakolkas tikrai rekomenduoju.
Esu pastovus klientas, nezinau kiek kartu jau pirkau cia, is esmes duodu 9/10, vertinu tikrai neblogai, kartais veluoja pristatyti kurjeris, nors jau ir adresa zino. Kokybe tikrai gera kaip uz tokia kaina, tokios pacios prekes tiek H&M tiek CROPP.
Pirkau pavasarinę striukę. Kainos ir kokybė santykis 1:10. Daugiau nebepirksiu nieko iš jų
Prekę gavau laiku, viskas tiko ir patiko. Užsakymo numeris #94784, ačiū
Taip kiekvieną diena mes papildome naujomis prekėmis, ir jūs galite labai lengvai tai patikrinti, paspauskite naujienos, ryte ir patikrinkite vakare, atsiras labai nemažai naujų modelių, panašu kad šioje vietoje jūs šiek tiek nesusišnekėjote su kolegomis, jeigu jūs laukiate savo dydžio, o tai suprantama, jo galite ir nesulaukti, kadangi tik populiariausiems modeliams (jau prekiautais ankščiau) mes darome papildyma dydžių, tačiau įprastai mes nepildome senų kolekcijų o kaip ir minėjau ankščiau keliame vis naujas.
Natūralu, kad operatorė nežino ar bus papildymas, kadangi papildymai senų modelių būna retai.
Kaip ir minėjome anksčiau, mūsų prioritetas tik nauji modeliai kasdieną, kad Jums pasiūlyti kuo platesnę pasiūlą, kuri yra šiuo metu tikrai milžiniška :)
Stilingų pirkinių ir puikios nuotaikos ! Dirbame Jums! :)
Pirktukas.lt 2018-04-09 20:01:59
Absurdiškas komentaras visiškai neatitinkantis realybės.
Kolekcijas pildome kiekvieną dieną Minimum po 20 / 30 naujų modelių kasdien. Ir mūsų klientai tai puikiai mato, o internetiniams troliams sėkmės ;)
Nu as pasakiau kaip yra o cia kiekviena parduotuve uz neigiama komentara savaime suprantama, kad teisinsis noredami islaikyti gera varda. Nesigincinsiu tik pasakiau taip kaip yra. As savo dydzio marskineliu jau laukiu 3sav kol bus mano dydzio, o administracija kaip minejau vis kartoja jog nezino kada bus nauja siunta :) tai as matau kaip pas jus kasdien po 20/30 nauju modeliu prisipildo. Geros prekybos.
Mantas 2018-04-08 15:57:36
Ne parduotuve cia. Neimanoma nieko nupirkti :) niekad tavo dydziu nera, nauju siuntu negauna. Didesnes nesamones uz sita parduotuve dar nemates. Jeigu parasai administracijai paklausi kada bus nauju dydziu tai net patys nezino. Juokinga :D
Absurdiškas komentaras visiškai neatitinkantis realybės.
Ačiū už nuomonę. Geros Jums dienos.
Kinietiški rūbai kokybiškesni už šituos. Po pirmo skalbimo juos galima naudoti nebent grindims valyti. Kokybė 1/10. Tikiuosi subankruosit kuo greičiau.
Siuntinį gavau laiku, prekės atitiko mano lūkesčius.
Sveiki, deja, tačiau taisyklės visiems yra vienodos. Jeigu jūs būtumėte pranešęs iš anksto mes visada palaukiame ir tikrai visiems keičiame dydžius, tačiau Jūs pats nesilaikote taisyklių ir kreipėtės pakeitimui tik po mėnesio.
Dėl to kaltas tik jūs pats.
Ačiū už nuomonę.
Buvau išvykęs į užsienį, užsisakiau užsienyje prekę, kol grįžau praėjo daugiau nei 14 darbo dienų, paprašiau kad pakeistų dydį, kategoriškai atsisakė, nors prekė nauja išlaikyta taip kaip atvažiavo, nei kiek nepažeista ir t.t. Gaila, kitos e-parduotuvės tai daro su malonumu, nusivyliau, praradau pinigus. (Gal būt mano kaltė kad neperskaičiau grąžinimo garantijos, bet lyg ir nieko nekainuoja pakeisti dydį)

Rašiau laišką, prašiau kad pakeistu dydį, atrašinėjo su pykčiu (DIDŽIOSIOM RAIDĖM IR PIKTAI :D kas kėlė nuostabą)

Tikiuosi ateityje būsite lankstesni, ačiū.
Daugiau čia nerekomenduosiu draugam ir pažįstamiems apsipirkti.
Ačiū už patarimus.
Visos prekės 100% atitinka kokybės reikalavimus, Tai yra elementarus brokas. Turime šimtus modelių, natūralu, kad broko pasitaiko.
Iškvietėme Jums kurjerį, paimsime brokuotą prekę. Geros dienos
man irgi labai gaila, kad nesugebate isiskaitykite i teksta....netik apie kelnes kalba eina............yra dar ir kita preke.......ir trecia...kuri aplamai neatvyko !!!!???.:)))))))))
Gavau prekes, hmm, isties jos turkisko-kinietisko kokybes lygio.....dydziai irgi realiai neatitinkantys...striukes kaina uz tokia kokybe perdidele, europoje no name, no brand preke negali tiek kainuoti-max. 12-20 eur lygyje (moketa 38).....taip, kad cia eilines prigautu pirkeju zvejybos imone....tokiais rubais galite prekiauti tik turgaus lygio paviljonuose, aisku, tik kitomis kainomis...o kur dar prekyba tipo esamomis prekemis, kuriu nera ir pristatymas stringa...... nemanau, kad tokio elektronines imones turi ateiti, geriau apeikit ir aplenkit tokias....
Ruslanas 2017-12-28 11:56:28
Prašau man jei galima pakesti džinsus. Man per dideli. Užsisakiau L34, o reikiaL32. Išanksto dėkingas
Sveiki, taip žinoma galima, susisiekite su klientų aptarnavimu pirktukas@pirktukas.lt arba telefonu +37066352222 su malonumu pakeisime.
Taip gali būti, turime keliasdešimt modelių, visi jie skirtingi, tiek dydžiu. pasiuvimu ir modeliu. Taip pat kiekvieno ranka skirtinga, kiekvienas esame skirtingo sudėjimo, kaip ir minėjome anksčiau, visada pasitaiko kam dydis netinka, tačiau jų yra mažuma, ačiū už nuomonę.
Gražių švenčių!
klijantas 2017-12-17 11:33:31
Jeigu pardavinejat vyriskus svarkus ar kostiumus, tai galetumet nurodyti ir rankoves ploty!! nes gauni svarka y kury negali rankos ykisti... Cia jum ne AFRIKA!! vyrai turi ka valgyt....
pasikeiciau du kartus ta paty svarka!! Pirma karna uzsakiau savo matmenis-viskas gerai tik rankoves siaurutes. Pasikeiciau y didesny, tai pasirodo kad, didesnis tik per ploty o rankoves-tokios pacios!
klijantas 2017-12-17 11:33:31
Na 98% klientų patenkinti mūsų švarkais, nežinome apie kokią afriką Jūs kalbate su sarkazmu.
Visiems klientams suteikiame 14 dienų keitimo grąžinimo-garantija, taigi problemų kilti neturėtų.
Geros dienos.
Tiesog melagiai
Treciadieni uzsisakiau trenigus, pazedejo penktadieni perduoti kurjeriui, bet jau sestadienis ir nei vieno skambucio nesulaukiau, o penktadieni visa diena praskambinejau bet nei atsiliepe nei perskambino. Manau turetumet rodyti pagarba klientui o ne ignoruoti
klientas 2017-01-02 10:34:41
Na nežinau kaip prekių kokybė nes deja, susisiekti su įmone, kad gauti informacijos yra praktiškai neįmanoma. Darbo laikas nuo 9 iki 16 valandos, bet deja nei į laiškus nei į skambučius nereaguojama. Labai gaila, nes tikrai norėjome išbandyti šią parduotuvę, tačiau iš patirties, kur tik pirkome, niekad nebuvo, jog negalima nei per niekur susisiekti, tai ir pirkti manau neverta, nes jei netiks dydis ar kas, tai baisu, nes taip ir liksi be pinigų ir be prekės, dėl neįmanomo susisiekimo su įmone kuri neva yra viena stipriausių Lietuvoje. Na jei esi stipriausias, tai pirmiausia turi būti geras aptarnavimas, kokio čia mano atžvilgiu nėra.
Sveiki, ačiū už nuomonę, mes dirbame nuo 8:00h iki 17:00h, be pietų pertraukos, keista, kad susisiekti nepavyko, dažnai telefonas būna užimtas, kadangi turime daug užklausų, tačiau dėl neįmanomo susisiekimo girdime pirmą kartą. Gal tiesiog reikėtų paskambinti po keletos minučių? :) Maloniai lauksime jūsų klausimų.

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, OZAS PPC, 1 aukštas, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių...

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.
Feel Group
TOP SECRET

Adresas: Molėtų pl. 47F, LT-08409 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Feel.lt – apsipirkimo erdvė, kurioje susivienija kokybė, gera kaina ir pasirinkimo laisvė. Siekiame, kad mūsų internetinėje parduotuvėje visuomet rastumėte tai, ko ieškote, ir džiaugtumėtės maloniais pirkiniais. Feel.lt internetinėje parduotuvėje rasite visame pasaulyje gerai žinomų ir populiarių prekės ženklų...

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; dovanos; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Nereikia būti vyriausiam, kad suprastum šiuolaikines tendencijas. Bet negali būti ką tik gimęs, norėdamas atrodyti patikimas! 15 metų švenčianti GIFTIKA pristato Kalėdinių verslo dovanų sezoną! Daugiau info giftika@giftika.lt

Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti?
Kaip nepatekti į darbdavių pinkles ir gauti viską, ką pavyko išsiderėti? 02-17 11:28
Metų pradžia darbo rinkoje - migracijų laikotarpis. Talentingiausi darbuotojai, ypač pardavimų srityje, „susirenka" metines premijas ir ima dairytis naujų darbo pasiūlymų, didesnių algų...
JAV: Rusija įgyvendina plačios apimties dezinformacijos dėl koronaviruso kampaniją 02-22 19:08
Tūkstančiai su Rusija susijusių socialinės žiniasklaidos paskyrų ėmėsi koordinuotų veiksmų skleisti paniką dėl naujojo koronaviruso plitimo, taip kenkdamos pasaulinėms pastangoms kovoti su...
TVF blogina pasaulio ekonomikos prognozę, bet tiki antru ketvirčiu
TVF blogina pasaulio ekonomikos prognozę, bet tiki antru ketvirčiu 02-22 18:33
Kristalina Georgieva, Tarptautinio valiutos fondo (TVF) generalinė direktorė pareiškė tikinti, kad koronaviruso COVID-19 poveikis pasaulio ekonomikai bus palyginti trumpalaikis, o Kinijos...

Ar reikia didinti greičio matuoklių skaičių keliuose?

Microsoft 178,59 -3,16%