Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Pirktukas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Pirktukas

Atsiliepimai apie UAB "Pirktukas"

Apranga internetu
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Pirktukas"

Gavau brokuota prekė.
Klientų aptarnavimui klientai nėra prioritetas.
Nesiulūlau šios el. parduotuvės.
Ačiū operatorei už lankstumą, kai užsakiau ne tą dydį, greitai pakeitė ir išsiuntė. Ne vieną kartą esu pirkęs, galiu rekomenduoti. Dydžiai kaip kada į mažesnę pusę tai geriau rinktis didesnį jeigu kyla abejonės. Man padeda ! Linkėjimai iš Šiaulių.
Pakeite netinkama dydi per 3 dienas. Malonus aptarnavimas. Esu keleta kartu pirkes ir viena karta teko grazint, tai jokiu problemu.
Helouu, aciu uz greita pristatyma, viskas tiko patiko. Ar galima gauti koki nuolaidos koda kitam pirkiniui?
Užsisakiau striuke, atvežė liemenę, skambinau du kartus kad pristatė liemenę, žadėjo su manim susisiekti, dar vis laukiu.Dirbate labai netvarkingai ir neatsakingai.
Pirmą užsakymą gavau jau kitą dieną. Buvo parašyta sandėlyje. Antrą užsakymą gavau per 3 dienas. Manau viskas čia ok.
paskaiciau, pamasciau, panašu kad menkos bėdos jeigu vieną dieną ilgiau palaukt teko ir jau piktinasi ant viso svieto, kitai pastas i anglija menesi siunta veze, čia rašo, kaltų ieško :D Ne uz viena ne uz kitą aš, nu bet paskaitai... konkrečiai karantinas matosi veikia :D
Peace
Atsiprašome už paštą dar kartą, bet siuntė siuntą paštas, 31 dieną ne mes. Bet tiek to ;) klientas visada teisus ;)
Pirktukas.lt 2021-01-24 22:21:59
Sveiki, Mes issiunteme prekę jums į Angliją per 4 darbo dienas. Ką reiškia daug vėliau?
Paštas į Angliją jums pristatinėjo mėnesį laiko. Ir jūs prašote mūsų kompensuoti visą užsakymo kainą už tai kad paštas jums siuntė prekę į Angliją 30dienų.
Sunku patikėti ką jūs kalbate.. teiravomės ir ieškojome jūsų siuntos tačiau dėl Brexit ir kalėdinio piko ji ėjo 30d, žinoma tarptautinio pašto nepaskubinsi, ne dėl mūsų o pašto kaltės. Paštas siuntą pristatinėjo 9x ilgiau (išsiunteme per 4 darbo dienas - paštas pristatinėjo 31 dieną).
Kur parasyta, kad jus preke galite issiusti per 5 dienas? Savo svetaineje jus deklaruojate, kad siuntiniai pirkejus pasiekia per 5-8 darbo dienas. Tai sios taisykles ir turite laikytis. Nepatinka kaip dirba pastas- patys pristatinekite prekes! Arba savo svetaineje rasykite kad preke pristatysite apytiksliai per menesi.
Linkiu siai imonei ismokti dirbti su klientais! Taip pat rekomenduoju prie kiekvienos prekes parasyti ar siuo metu ja turite ar neturite. Taip neklaidinsite kiti pirkeju!
Ieva 2021-01-23 21:41:19
Niekam nerekomenduoju pirkti is sios el.parduotuves! Neturedami prekes sandelyje-prieme mano uzsakyma, taciau manes neinformavo, kad tuo metu jos neturi. Preke issiunte daug veliau, del ko siuntinys mano namus pasieke tik po daugiau nei 5 savaiciu (savo inter.svetaineje jie deklaruoja, kad prekes pristato per 5-8 darbo dienas). Ir tai ne pasto kalte, kad siuntinys velavo.Parasius el.laiska, isreiskus nepasitenkinima ir paprasius kompensacijos uz negauta siuntini laiku (uzsakyta preke turejo buti dovana)- nesulaukiau ju kaltes pripazinimo ar atsiprasymo. Klientai jiems nera prioritetas. Todel tausodami savo laika, pinigus ir kantrybe niekam nerekomenduoju pirkti sioje el.parduotuveje.
Pirmą kart užsakinėjau iš šios įmonės ir manau paskutinį.Prekė užsakiau pirmadienį vakare, šiandien jau penktadienis, paskambinau pasiteirauti kaip mano užsakymas, atsiliepė darbuotoja Danutė, paklausus kaip užsakymas, pareiškė, kad jis yra suruoštas bet neišsiųstas, nors jų parduotuvėje rašoma 2-4darbo dienos prekės pristatomos, jai šitą priminus Danutė pareiškė, kad dar tik juk penktadienis.Paklausiau kodėl taip ilgai neišsiuntė, tai ji vėl man paraeiškė, :-"nežinau, gal laukėm papildymo."Pinigai sumokėti, na ką dar vis laukiam : (
Kiek uzsakinejau viskas ok, man nepapuolė. Patenkintas, todėl rekomenduoju nes iš 6 užsakymų nesklandumų nebuvo. Nu čia kiek žmonių tiek nuomonių.
Nu kas per įmonė..siaubas..Užsisakai prekę, sumoki didžiausius pinigus, po dienos gauni atsakymą jog nėra tokio dydžio ir pasiūlo įsigyti kitą prekę. Galiausiai atsiunčia vistiek ne tokį dydį kurį reikia. Negalima juk taip. NEREKOMENDUOJU! Nejaugi tokie aplaidūs žmonės ten dirba? Tik ima pinigus ir siunčia bet ką? Absurdas..
Norejau uzsisakyti, gerai kad perskaiciau komentarus, da nx su tokiom svetainem, ko nori negauni, aptarnavimas asurdas, komentarai 90 %blogi, nepatariu tureti reikalų su jais UAB pirktukas
Ačiū už greitą mano pirkinių pirstatymą! Mano prašymu issiunte užsakymą per autobusu stoti, labai greit reikejo, norejau padekote operatorei kad viska taip greit suorganizavo.
Prisidedu geru žodžiu ir aš. Pritariu Valentinui, kiek esame pirkę viskas ok, svarbiausia kad įmonė sąžininga, visada galima susisiekti pasiteirauti ir panašiai, man su dydžiu vienu buvo problema, tai papasakojo kaip pakeisti, kur siųsti, žodžiu tikrai esu patenkintas.
Rekomenduoju kitiems, mačiau pradėjo prekiauti turkiškais rūbais, tai kokybė tik į viršų. Sėkmės
Pirkau kelis kartus, pirmąjį viskas idealiai, tiek prekė (pirkau striukę), tiek išsiuntimo laikas - viskas puikiai, gavau greitai, kokybė gera, nešioju viskas puiku. Antrasis kartas šiek tiek kitoks (taip pat pirkau striukę), manau kiek uždelsė su užsakymo išsiuntimu (gal karantinai pristabdė, bet čia jokių pretenzijų, tik šiaip pastebėjimas), šįkart nors prekės kokybė ir gera, teko ją grąžinti (netiko dydis), tad išbandžiau grąžinimo galimybę. Su grąžinimu kilo kiek neaiškumų, internetiniame puslapyje užpildžius grąžinimo formą, pateikiamas pranešimas, kad informacija kur ir kaip siųsti bus atsiųsta į email'ą, bet jos negavau, tad teko informacijos ieškoti papildomai (manau šią vietą pirktukas pasitaisys).
Apibendrinant - prekių kokybė gera, įmonė sąžininga, grąžinimo procesas kiek sudėtingokas bei ilgokas. Visiems rekomenduoju.
Labai patenkinta pirkiniu...gailiuos, kad ankščiau nežinojau šios el.parduotuvės.
Norime tarti didelį ačiū už puikiai pagamintus marškinėlius mūsų įmonės renginiui! Puikiai papuošėte mus, ačiū! Juliani
Noriu padekoti už kokybišką sportinį kostiumą ir greitai gautą prekę, apsiperku jau 4 kartą, viskas ok. Esu patenkintas.
Gal baikite tyčiotis iš žmomių!! Iš pigu.lt kur jūs patalpinę skelbimus apie parduodamus drabužius, birželio 9 dieną užsakiau vyriškus džinsus "Folo", pristatymo dieną gaunu emailą prekės nebeturime, parinkome kitą, ji man netinko, tad užsakymas buvo atšauktas. Nors e-parduotuvėjė skelbimas vistiek patalpintas. Pinigų iki šiol negražino.2020-06-13 06:57:41 skelbimas taip pat nebuvo išimtas, paskambinus patiko, partneriams pigu.lt šie patikino, kad Pirktukas Apranga tikrai turi mano norimas prekes, kad jūs pažymėjote, kad prekės yra. Nors dar nesulaukiau pinigų grąžinimo užsakiau iš naujo dvi poras Vyriški juodi džinsai "Folo, bei džemperį ir kius drabužius. Ir ką ateina šiandien emailas džinsų bei džemperio "True", nebeturime. Skelbimai iki šiol kaba, kad visi drabužiai yra ir juos gali pristatyti pirmadienį. Dabar bendraoje sumoje man turite gražinti virš 100 eurų. Jūs ką įsivaizduojate, kad žmonės auksinius kiaušinius deda ir pinigų neskaičiuoja. Patariu visiems nesusidėti su šia UAB "Paspirtukas"
Užsisakai prekes sumoki pinigus, tik tada sužinai kad nėra tos prekes.Čia dar nieko baisaus nebutu abart laiko gaišimo, bet kas įdomiausia tas prekes gali toliau užsisakinėti niekas nepašalina iš tinklapio.Ka žinau idomiai čia.
Labai gera parduotuvė, tiek buvo blogų atsiliepimų, tai bijojau pirkti.
Beeet, kai gavau prekę labai greit ir puikios kokybės, likau labai patenkinta.
Pirksiu dar kartą!
Didelis AČIŪ
Labai esu patenkinta "' Pirktuko'' komanda, tai tikri savo darbo zinovai.Labai rupnasi klientais, puikiai atlieka savo darba.
Rubaivyrams ir pirktukas, ta pati cia imone. Balandzio 6 diena uzsakiau preke ir iki balandzio 29 dienos ji dar nera pristatyta. Jokia informacija apie eiga nebuvo pranesta. Paskambinus nekeliama, rasant i el. Pasta buvo vis atidedinejamas atsiuntimas kitai savaitei. Mat, siuo metu ilgiau keliuja prekes.. Paskutinemis ziniomis is ju preke turetu jau atkeliauti sekancia savaite, bet neaisku kuriuo metu. Rekomenduoju geriau rinktis panasia el. Parduotuve, nors ir uz 10 euru brangesnes prekes, bet bent jau nebus susiduriama su tokiais nepagristais nesusipratimais.
Gavau prekes per savaite, manau normalu kad karantino laikotarpiu viskas veluoja. Prekes tikrai normalios, aptarnavimas irgi, tiesa, matosi kad turit dauk darbo nes sunku priskambinti, tai cia pastaba jums, bet is esmes 9/10 duodu.
Padariau uzsakyma. Pagal ji pristatymas trunka 4-5 darbo dienas.
Sesta diena prekiu ir jokios informacijos is pardavejo nauagnu, tad nusprendziu susisiekti pats.
Gaunu atsakyma - prekes bus issiustos PORYT (astunta darbo diena po uzsakymo). Skambinu, klausiu kodel apie tai suzinau tik paskambines pats, i ka pardavejas atsako tylejimu.
Vakar ryte dar karta pasiskambinu pasitikslinti - siandien issiusime uzsakyma ir gausite siuntos sekimo numeri. Atspekite, ar gavau?
Siandien laukiu iki pietu - tyla. Paskambinu - mes dar negavome prekiu.
Uzsakyma atsaukiu, skambitis - katik gavome prekes (5 minuciu intervalas).
Suprantu, kad karantinas, kad viskas stringa, bet bent nemeluokite. Geda.
Ačiū už žiauriai gerą treningą su Vyčiu! Lauksim vasarinių treningų, nes jūs jų neturite o man labai jo reik! Informuokit prasom, tik isigysiu
Labai gera aprangos parduotuvė, mano manymu lyderiai LT rinkoje šiuo metu. Esu pastovus klientas, sakau ačiū personalui. Ypač sukalbamai operatorei!
Ačiū už puikų aptarnavimą, visada žinau kur apsirenkti kokybiškai ir pigiai!
Patys geriausi rūbai! Gal kokius 4 sezonus perku, kaina kokybė viskas atitinka mano lūkesčius. Niekada nebuvo jokių problemų, pakeičiau jei netinka rūbai, man keitė du kartus iš M į L. Nusiskundimų neturiu
Norime padekote už labai gražią pavasarinę striukę, tokią pačią matėme akropolyje 15€ brangiau. Gal ne dėl to kad pigiau padeka, del to kaip bendraujate su klientų, visada pirksime pas jus, dar karta ačiū, sėkmės jums didžiausios.
Gavau prekes greitai, labai patiko sis džemperis, labai ačiū!
Rokas 2020-01-21 15:31:43
Nuolat vyksta neteisingas siuntų pristatymas. T.y. gaunamos prekės yra kitos negu užsakyta. Darant grąžinimus atsiranda kitos bėdos. Beto buvo pasakyta man darant grąžinimą, kad jums nieko nekainuoja grąžinimas, bet tuomet kyla klausimas ar pirkėjas išvis turėtų ką nors mokėti už pardavėjo kaltę ir aplaidumą? Man nuolatis prekių grąžinimas atima daug laiko, kelia stresą ir yra kupinas klaustukų. Nematau jokio tobulėjimo ir paguodos niekada nesulaukiau ar tai nuolaidos pasiūlymo, ar tai kažko kito kas padėtų atleisti už patirtą žalą. Užsakymus esu daręs ir su kitais duomenimis, kituose miestuose ir būna tas pats.
Sveiki, jums grąžinimas nieko nekainavo, mes patys padengėme grąžinimo išlaidas, Visiems klientams jeigu tai mūsų klaida siūlome specialius nuolaidos kodus.
Atsiprašome už tokią patirtį, stengiamės ir tobulėjame dėl jūsų ir kokybiško aptarnavimo, kad tokių nesklandumų būtų kuo mažiau.
Geriausi linkėjimai, daug kartų pirkęs, seniai dydį atsigaudęs. iš 15 pirkimų 2 kartus tik keičiau dydį, žiūrėkit nuotraukas, jokių paslapčių ten nėra, viskas aišku kaip 2 kart 2.Gauni greitai, dydis geras, o čia tų bumbeklių tai amžinai bus, dabar įpatingai tik kad apš... žmonės bjaurūs, sėkmės Pirktukas.lt !!!
Pirkau striukę sūnui, skambinau pasiteiraut dėl išmatavimų. Tris kartus klausiau ar striukės dydis atitinka išmatavimus, taip ir nesugebėjo atsakyt. Naujiena buvo, kad striukės dydį nustatinėjo pagal ūgį ir svorį. Toliau klausiau ar tikrai žieminė, patikino, kad taip. Gavom striukę ir ką striukė pavasarinė /rudeninė, bet tikrai ne žieminė arba jie nežino kas tai yra žieminė striukė. Žodžiu ačiū už melą ir sugadinta vaiko staigmeną, pirkau pirmą kartą, bet jis bus paskutinis. Klientų aptarnavimas tragiškas, nes ko paklausi to negausi. Žodžiu žaidžiau vabank ir pralaimėjau.
užsakiau vyrui džemperį, nešioja XL, užsakėme XXL, per mažas, užsakydami prekes būtinai žiūrėkite dydžių lentelę, mūsų atveju prekė stipriai pamažinto dydžio. Susidūriau su problema grąžindama prekę, užpildžiau grąžinimo forma ir jokios informacijos, kad pardavėjas mato, kai paskambinau, tai sako patys grąžinkit, patarė per Lietuvos paštą, kokiu adresu??? darbuotoja padiktavo adresą, nors sutartyje parašyta, kad turi adresą atsiųsti į el. paštą. Nusivyliau
Deimantė 2019-11-30 21:21:48
Gavau prekę, bet kokybė tikrai nuvylė, pairusi siūlė...mokėta kaip už nauja, o atsiūsta brokuota, bei į tokius komentarus net nesuregavo, daugiau nebepirksiu nieko iš tokios parduotuvės.
Laba diena, Deimante, atsiprašome už brokuotą prekę, mes tikrai tokias prekes pakeičiame nemokamai, juk visko pasitaiko, prašome su mumis susisiekti klientų aptarnavimo telefonu.
Gavau gan greitai, kokybe patenkintas tikrai gera uz tokia kaina! Kiek pastebejau produktai i mazesne puse, jei kas galvojat del dydziu visada rinkites geriau didesne, man padejo. Rekomenduoju
Aciu uz puikia striuke, kokybe ir dydis atitiko.
Savo užsakymą gavau greitai, kokybė gera. Norejau paklausti, ar turesite nauju marskiniu papildyma?
gavau striukę, viskas okay, kainos ir kokybės santykis geras, o kokybė kaip visose drabužių parduotuvėse, galiu palyginti su NewYorkeriu ar Crop Town, sekantis pirkinys, dzinsai, jei iki tol bus like nusiziureti. Sekmes
Net du kartus "užmiršo" man išsiųst prekę, o kai pagaliau atsiuntė tai visiškai ne tokia kokia nuotraukoj, eilinis skuduras..
Galiu pasakyti, man labai patinka, patikima parduotuvė iš kurios perku jau gal 6 - 8 kartą, nebuvo niekada jokių nesamonių, 1 kartą tik keičiau švarko dydį, tai čia jau mano pačio klaida, galvojau įtilpsiu :)
Kur mano uzdakymai?
Kiniskas slamstas, dydziai netinka, kokybe labai prasta
Kiek sakesis jokių problemų, bene vienintele parduotuve is e.shopu LT kur kainos normalios, nuolaidos kodai galiojantys ir kokybe gan gera.
Jeigu reikia tel paskambini, viska issisprendi, ko negaleciau pasakyti apie kitas parduotuves, arba neatraso arba nekelia, zodziu nezinau man viskas OK, as patenkintas

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
UAB „Greater Outdoors“ valdo specializuotas parduotuves „Hiatus“ ir „Hiatus Go“, kuriose prekiaujama pasaulyje gerai žinomų ir pripažintų prekės ženklų „Columbia“, „Didriksons“, „Jack Wolfskin", „Picture“, „Zo-on“, SIGG ir kt. aktyviam laisvalaikiui skirtais drabužiais, avalyne ir aksesuarais vyrams, moterims ir...

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Feel Group
TOP SECRET

Adresas: Perkūnkiemio gatvė 19, LT-12120 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba.
Fizinės parduotuvės rekvizitai: Drabužių, avalynės ir aksesuarų parduotuvė Vilniuje: Parduotuvės adresas: Perkūnkiemio gatvė 19, LT-12120 Vilnius Telefonas: +370 618 70389 El. paštas: perkunkiemis@feel.lt Parduotuvės darbo laikas: I–V 11.00–20.00, VI-VII 11.00–17.00 Feel.lt – apsipirkimo erdvė, kurioje susivienija...

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: dovanos; apranga, drabužiai; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Giftika - verslo dovanos, firminė atributika. Visus katalogus rasite paspaudę ant nuorodų apačioje! Juosteles.lt - kontrolinės juostelės, kaklajuostės, apyrankės, raktų pakabukai, ženkliukai, atšvaitiniai gaminiai, vardo kortelės ir kt. Puodeliai.eu - didžiulis pasirinkimas puodelių, kuriuos galime apipavidalinti...

Žiniasklaida: Prancūzija vilkins finansinių paslaugų derybas su JK dėl žuvininkystės ginčo 05-12 16:42
Prancūzija siekia vilkinti prieigą prie Europos vieningos rinkos Jungtinės Karalystės (JK) finansų įmonėms iki tol, kol Paryžius nebus tikras, kad JK vyriausybė laikosi po "Brexit" prisiimtų...
"Xiaomi" šalinama iš JAV juodojo sąrašo, akcijos šoktelėjo 6%
"Xiaomi" šalinama iš JAV juodojo sąrašo, akcijos šoktelėjo 6% 05-12 16:00
JAV sutiko pašalinti "Xiaomi" iš juodojo sąrašo bendrovių, į kurias draudžiama investuoti amerikiečiams. Kinijos elektronikos milžinės akcijos iš karto po naujienų paskelbimo šoktelėjo 6,5%...
JAV peržiūri sprendimą pasitraukti iš "Atviro dangaus" sutarties
JAV peržiūri sprendimą pasitraukti iš "Atviro dangaus" sutarties 05-12 15:48
Jungtinės Valstijos antradienį pranešė iš naujo vertinančios ankstesnės administracijos sprendimą pasitraukti iš "Atviro dangaus" sutarties, Rusijai pradėjus formaliai trauktis iš šio pakto...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Adobe Systems 485,19 +1,21%
Texas Instruments 183,20 +0,63%