VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Pilaitės terasos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Pilaitės terasos

Atsiliepimai apie Pilaitės terasos, UAB

Big Green Egg Big Green Egg
Parašyk savo nuomonę apie Pilaitės terasos, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Pilates terasos,UAB
2022-05-24 09:51:44 IP 2i250k90
Atsakyti
https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/pilaites-terasu-statytojai-lyg-vaiduoklis-ju-neranda-ir-statybos-inspekcija-56-1683788
15min prenumerata: https://15min.lt/prenumerata/apie
Atsakyti
https://www.tv3.lt/m/amp/naujiena/verslas/vietoje-ikurtuviu-bauda-naujuose-namuose-priversti-gyventi-nelegaliai-o-valdininkai-neturi-laiko-daryti-tvarka-n1134585

Visiems rekomenduoju nepirkti bustų šiame kvartale, tai yra viena didelė sukčių gauja kuri paiima pinigus bent nevygdo įsipareigojimų!!!galite likti or be pinigų ir be bustų!!!
Atsakyti
„PILAITĖS TERASŲ“ GYVENTOJAI - NEVILTYJE: BUTUOSE IR KOTEDŽUOSE NEĮMANOMA GYVENTI:
https://m.diena.lt/naujienos/vilnius/miesto-pulsas/pilaites-terasu-gyventojai-neviltyje-nebaigtuose-statyti-kotedzuose-neimanoma-gyventi-1058343
Atsakyti
Aušra 2021-01-24 09:13:23
Rekomenduoju gerai pagalvoti, ar pirkti būstą čia. Rangovas nesilaiko sutarties sąlygų, būstai neužbaigti, žmonės laukia, laukia, nesulaukia... Černobylio situacija - namai vaiduokliai, pradėti, bet nebaigti.
Feisbuke būstų pirkėjai parašo viešus komentarus, bet iškart viskas būna ištrinta, o jie patys - užblokuoti. Jeigu spėsit perskaityti šitą komentarą, tai skirkit laiko pasidomėti, kur norite sukišti savo pinigus.
Gal galite palikti savo tel nr, norejau pirkti is sios imones buta, bijau nepapulti, noreciau suzinoti daugiau informacijos.
Atsakyti
ЕТО АФЕРИСТЫ!!! КВАРТИРУ НЕ ОФОРМИЛИ ! ДЕНЬГИ НЕ ВОЗВРАЩАЮТ УЖЕ 2 ГОДА ! НА КАЖДЫЙ ЭТАП ОТДЕЛЬНАЯ ФИРМА ! ПОСТОЯННО ОБМАНЫВАЮТ! НЕ ВЕРТЕ ИХ СЛОВАМ !
Atsakyti
Kviečiu paieškoti daugiau informacijos apie šią įmonę. Atkreipti dėmesį, kad jų facebook puslapyje yra ištrinti komentarai (matosi per telefoną, kad yra komentarų, bet jų nerodo). Jie trina visus jiems netinkamus komentarus!
Pati įmonė pažadukai. Pradėjo pardavinėti kotedžus ir butus prieš kokius du metus ir nė vienas pastatas iki šiol nėra priduotas 100 proc. Ir greit nepriduos, nes nėra žadėtų Vilniaus vandenų. Vilniaus vandenys teigia, kad informacijos apie tai, kada statytojas prisijungs prie Bendrovės tinklų neturi, bet šią informaciją kažkodėl turi statytojas. Šiuo metu yra turbūt visi pastatai pajungti ant neregistruoto gręžinio ir yra vietiniai biovalymo įrenginiai, nėra laiku keičiami filtrai, t.y. gręžinys neprižiūrimas. Vanduo prastos kokybės, būtinai reikia investuoti į filtrus. Šiuo metu ties jais kaupiasi užterštas vanduo. 2021.04.16 buvo atvykę gamtosaugininkai paimti mėginius iš šių "balų". Jau „kvepia“ visas mūsų rajonas.
Dabartiniai naujų kotedžų gyventojai gyvena ant statybinės elektros, kuri buvo atjungta jau du kartus. Antrą sykį buvo atjungta dviem parom. Mūsų žiniomis statytojas nemoka už elektrą, tad ji buvo atjungta, nors buvo perspėti. Kotedžuose jau yra įsikūrusios kelios šeimos su vaikais, nėščios. Įsivaizduokit, koks gyvenimas...
Statytojas taip pat nevykdo įsipareigojimų. Gyventojai patys kloja trinkeles, tvarko gerbūvį, įsirengia elektros skydines ir t.t., nesulaukia kompensacijų, netaiso broko.
Visi deadline‘ai vis nustumiami į priekį. Gyvename košmare.
Saurida Pažadė
2021-03-08 12:12:05 IP 28mcukom
Atsakyti
Rekomenduoju šią įmonę aplenkti ratu. Kotedžas įsigytas prieš metus, tačiau notarinė sutartis sudaryta su apgaulingais faktais, kurioje nurodoma, jog yra dujos ir elektra. Deja, iki šios dienos nėra dujų, žmonės gyvena su laikina statybine elektra, kurios galingumas ribotas. Dėl riboto galingumo elektrą nuolat išmušinėja, būna dienų, kai ten pasijunginėti ir 20 kartų. Sutartyje turėjo pastatyti dujų katilus, juos pastatė po 10 mėnesių nuo sutarties pasirašymo ir tai po ilgi skambinimo, rašymo ir maldavimo. Dujų dokumentacija žadama sutvarkyti nuo spalio mėnesio, tačiau kovo mėnesį dujos dar neatvestos. Visur skelbiama, kad yra vanduo. tačiau vanduo visam kvartalui tiekiamas ir nelegalaus gręžinio, jis blogai prižiūrimas, iš kranų bėga baisiai rudas vanduo. Statytojas visiškai nesilaiko terminų, jiems pasirašytos sutartys negalioja, bet ir nekomunikuoja jokiomis priemonėmis. Nusipirkus būstą statytojas įsipareigoja per 6 mėnesius priduoti, tačiau kai kurių kotedžų savininkai jau trečius metus nesulaukia pridavimo. Pagal projektą turėtų būti išasfaltuotas visas kvartas, o įvažiavimas padarytas nuo Moki-veži. Deja, kelias tragiškas, duobėtas, netvarkomas. Atkreipkite dėmesį, kad šiame objekte veikia ne viena, o mažiausiai 4 statytojo vardu įkurtos įmonės, kas apsunkina komunikacija, sistemingą ir laiku darbu vykdymą. įsigijus tokį būstą, vien rūpesčiai ir galvos skausmas.
Atsakyti
Papuolėm su kotedžu.. Beveik du metai praėjo, iš statytojo pažadai ir nieko nedarymas. Vanduo šokoladinis, po metų visą santechniką keisti reikia, didelis klausimas ar dar po kelių metų nereiks viso vamzdyno keisti. Vieni nuostoliai. Nepapulkite, prieš darydami sprendimą paskaitykite forumus apie šį projektą ir jo problemas.
Atsakyti
Rekomenduoju gerai pagalvoti, ar pirkti būstą čia. Rangovas nesilaiko sutarties sąlygų, būstai neužbaigti, žmonės laukia, laukia, nesulaukia... Černobylio situacija - namai vaiduokliai, pradėti, bet nebaigti.
Feisbuke būstų pirkėjai parašo viešus komentarus, bet iškart viskas būna ištrinta, o jie patys - užblokuoti. Jeigu spėsit perskaityti šitą komentarą, tai skirkit laiko pasidomėti, kur norite sukišti savo pinigus.
Atsakyti
Tiesiog a*******i!
Nepirkite nes neatgausite savo pinigus!
Notaru sutarti t.p negalesite. Be pinigus ir be busto liksite.
a*******i
Atsakyti
pamatet sitos s*******o kontoros skelbimus, bekite ko toliau, nei pinigu nei buto turesite
Atsakyti
Pagrindinė šio vystytojo problema yra neišpręstas miesto vandentiekio klausimas. Gręžinio vanduo smirda ir jau sunkiai valosi dėl savo rudos spalvos nuo tualetų ir vonių. Namai nepriduoti 100 %, nors notarinėse sutartyse pas pirmuosius gyventojus yra įrašyti terminai iki 2018-12-31.
Atsakyti
Pilaitės terasos, tai jau visiškas kaimas-labai nutolęs nuo miesto, nežinau kas ten gali pirkti nebent kaimiečiai, kurie turi karves ar ožką, nes aplink vien laukai su pavieniais vienkiemiais ir svarbiausia kad tenai šildymas su dujų katilais, šildymas kainuoja brangiai plius priežiūra nepaliksi vienu ir tuos katilus su laiku reikia keisti, jau statytojas pagailėjo pinigų- galėjo įrengti jau pigu geoterminį šildymą, kaip pvz; Gilūžio slėnio butai ir tenai vieta graži netoli ežeras ir susisiekimas su miestu artimesnis ir geresnis, niekad nepirkčiau tame Pilaitės terasos parduodamų butų, tada jau geriau senos statybos mieste, negu tame kaime...

Taip pat rekomenduojame

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Pamiškės g. 2B, Miškinių k., LT-21119 Trakų r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nauji butai Vilniuje

Adresas: Draugystės g. 17-1, LT-51229 Kaunas.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Lithome
Nekilnojamojo turto vystymas

Adresas: Kareivių g. 11B-4a, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas.
Rūpestingai apgalvoti namai – mūsų išskirtinis požiūris į būsto rinką. Darome viską, jog šeimų gyvenimas būtų patogus – kruopščiai apgalvojame projektų lokaciją mieste, renkamės tik puikiu susisiekimu ir saugia kaimynyste pasižyminčius rajonus. Siekiame, jog naujakuriai su džiaugsmu grįžtų namo – pasirūpiname...
CITUS
Būsto projektų valdymas

Adresas: Lvivo g. 25-701, LT-09320 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; pastatų administravimas; patalpų nuoma.
#CitusDNR Dar vos prieš kelis metus tebuvome NT vystymo kompanija. Šiandien esame išskirtinių būsto projektų bei lanksčių sprendimų verslui generatoriai ir įgyvendintojai, miestų miestuose kūrėjai, interjerų magai. Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Ilgą laiką medicinoje naudota trombocitais papildyta plazma (PRP) buvo vienintelis trombocitų kilmės produktas, skirtas audiniams gydyti. 2013 m. prancūzų profesorius anesteziologijos gydytojas ir...
Poilsio ir pramogų tandemas "NoriuNoriuNoriu" bei "Laisvalaikio dovanos" – jau ir "Ozo" prekybos centre
Poilsio ir pramogų tandemas "NoriuNoriuNoriu" bei "Laisvalaikio dovanos" – jau ir "Ozo" prekybos centre 06-28 15:11
Poilsio ir pramogų elektroninė parduotuvė "NoriuNoriuNoriu" žengia į didžiuosius prekybos centrus. Nuo šiol platų poilsio, viešbučių, pramogų ir kelionių pasiūlymų pasirinkimą bus galima įsigyti...
Aukštos kvalifikacijos specialistų migracija į Lietuvą: finansinės paskatos darbdaviams ir darbuotojams
Aukštos kvalifikacijos specialistų migracija į Lietuvą: finansinės paskatos darbdaviams ir darbuotojams 06-28 10:47
Nuo 2022 m. liepos 1 d. įsigalioja Užimtumo įstatymo pakeitimai, padedantys Lietuvos Respublikos darbdaviams pritraukti trūkstamus aukštos kvalifikacijos specialistus iš užsienio, įskaitant nuo...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Akcijų kainos

Xerox 16,22 +2,72%
Exxon Mobil 89,03 +2,45%
Chevron 147,57 +1,93%
Humana 464,39 +1,66%
Nike 110,50 -2,13%
Amazon.com 113,22 -2,78%
eBay 44,38 -2,82%
Macy's 20,20 -3,63%

Žaliavų kainos pasaulyje

Apelsinai 0,92 +1,10%
Dyzelis 4,65 +15,10%
Cukrus 0,80 -1,23%
Kava 5,74 -1,88%
Anglis 196,95 +16,09%
Varis 9377,15 -7,72%
Vištiena 3,70 +0,82%
Auksas 1848,50 -4,56%