Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Pigus

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Pigus

Atsiliepimai apie UAB "Pigus"

YAM.LT

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Pigus"

Mark 2020-06-29 10:29:40
Kompanija šalina komentarus, negarbinga... Kagi, pasikartosiu.

Aplaidūs šios kompanijos darbuotoju sprendimai lėmė brangaus Nešiojamo Kompiuterio sunaikinima ir didelę turto žalą.
Dirbant šioje logistikos sferoje negali būti pasiteisinimo jog mes nežinojome apie FedEx politiką, tai tiesioginė SIŪSKPIGIAU Kaltė jog jūs nesidomėjote apie siuntos saugojimo terminus ir atitinkamai ir organizuotai nereagavote.

Buvo prašome peradresuoti siuntą tačiau SIŪSKPIGIAU šio prašumo nesugebėjo atlikti per 30-dienų, dar kartą sakau įsivaizduokite per 30-dienų NESUGEBĖJO, todėl FedEx sunaikino mano siunta su nešiojamu kompiuteriu. Gavau daug APSURDIŠKU pasiteisinimu, teigta jog nežinojo apie tokią grėsmę nes pasikeitė FedEx politika, nepavyko susisiekti su FedEx, visa tai yra apsurdas, aplaidumas, neorganizuotumas.
Apie kokia jus imone cia rasote komentara? Tikrai ne apie musu: UAB PIGUS
Mes su fedex nedirbame, bei mes nesame imone SIŪSKPIGIAU, nei imone UAB PIGU
Kompanija šalina komentarus, negarbinga... Kagi, pasikartosiu.

Virginijus 2020-06-03 11:17:01
Prekę užsakiau balandžio pradžioje. Turėjo būti balandžio pabaigoje. Pranešė, kad vėluos dvi dienas. Nesulaukiau. Informuoti nesiteikė. Po mano priminimo, nukėlė datą į gegužės 27 d.. Vėl nieko. Informuoti apie nepristatymą ir kada pristatys vėl nesiteikė.
Kitą kartą stipriai pagalvočiau prieš rinkdamasis jų paslaugas. Labai nerimtai atrodo.
Sveiki, jus turbut mus maisote su UAB PIGU. Pas mus UAB PIGUS pristatymas apie 1-2 darbo dienas
Pirkau iš UAB Pigus gultuką kūdikiui, kaip ir dauguma, buvau suklaidintas, kad tai BabyBjorn firmos gultukas. Atkeliavo kažkoks tragiškos kokybės gaminys. Pardavėjas atsisakė priimti prekes, sakydamas, kad vaikiškos prekės negrąžinamos ir daugiau į laiškus neatsakinėjo. Nepatingėjau ir kreipiausi į vartotojų teisių apsaugos tarnybą, po jų kreipimosi į šią kontorą, prekę jau buvo galima grąžinti, pinigus jau atgavau, dabar dar kovoju dėl siuntos kaštų. Visus raginu kreiptis į vartotojų teisių apsaugos tarnybą, turiu pagirti juos, dirba profesonaliai, labai operatyviai atsakinėja į klausimus, konsultuoja. Neleiskime mūsų apgaudinėti! Ir nekreipkite dėmesio ką pardavėjas teigia, nes šnekant apie šią įmonę jie nieko negali, nieko negrąžins, bet kai įsikiša institucijos, tada jau viską gali...
Turiu neigiama atsiliepima apie UAB "Pigu".
Dabar, KARANTINO METU, kada egzistuoja saviizoliacija, PIGU priestarauja valstybes Istatymams.
Reikalauja to, kad zmogus karantino metu negali ivykdyti.
Yra aiškiai parašyta "30 dienų grąžinimo garantija" bet parašius kelis Email ir skabinant, niekas nieko nedaro. Tai kam tada rašyti "30 dienų grąžinimo garantija"? Tas jų Email visiškai pagalba@pigu.lt neveikia. Apgaudinėjimas žmonių ir tiek. Topo Centras ar Senukai ar Varlė 1000% geriau. Ten bent atrašo ir maloniai bendrauja, o parašius Email į pagalba@pigu.lt visiškai nulis atsakymo.Jeigu perkat ką nors iš pigu.lt tai žinokit, ar suges, ar norėsit grąžinti - TO NEBUS, jiems dzin
Gauta prekė su nulaužta rankena per siuntų pristatymo tarnybą. Pateikus foto ir prašymą pakeisti prekę susirašinėjimas vyksta trečią savaitę ir kiekvieną dieną žadama pakeisti prekę. Kurjeris trečią savaitę negali susisiekti stebuklingai su mumis. Situacijos nesprendžia niekas. Kol kas tik pažadai.
Pagarbos klientui nulis. Neigiami atsiliepimai jų el puslapy nei rodomi nei talpinami.
Problema tokia pati, kaip visiems - 99% garantija, kad pristatys. Ateina pristatymo diena, issiprasai is darbo, kaip kvailys lauki pristatymo, kuris neateina. Skambini pavojaus varpais tiesiai is varpines i klientu aptarnavimo skyriu, kuris pasak teksto turetu dirbti visa para, bet zinoma minute po 5h, vos pavykus susisiekti niekas pagalbos rankos neistiese... Nei informacijos apie nauja numatoma pristatymo termina, nei kas nutiko, nei atsiprasymo ar pasiulymo grazinti pinigus uz pristatyma. Tik patvirtinimas, kad ‘pasidomes’. Tik idomu, ka tas pasidomejimas man pakeis? Ar teks dar N kartu susisiekti, paciam ‘pasidometi’...
Sekancia diena, kaip koks svieto lygintojas, nuo pat ryto teisybes jau ieskau per el. pasta. Na ir ka, zmogeliai link darbo dienos pabaigos (3h) atrase, kad vel ‘pasidomes’. Nei numatomo termino, kada susisieks, ar isvis susisieks, nei jokios papildomos informacijos. Ta diena patapo dar juokingesne tuo, kad ta pacia diena siuntini is ITALIJOS pristate per 1 d.d. Bet lietuva juk milziniska, uzsakymu labai daug, kurjeriai uzimti... :)
Na, dabar atejo trecia diena, vel nuo pat ryto skambinu, vel klausimu daugiau negu atsakymu. Tik eilinis patvirtinimas, kad pasidomes ir kazkada gal kazkas atrasys man. Paaiskinau, kad jau laukiu trecia diena ir, kad dabar penktadienis, tai ar nesigaus taip, kad per visa savaitgali teks laukti ir pirmadieni vel is darbo issiprasyti. I toki paaiskinima, nei jokios alternatyvos ieskojimo, apgailestavimo. Nulis emociju, supratingumo.
Is el. parduotuviu uzsisakineju daug ir daznai, tiek lietuvisku, tiek uzsienietisku. Su niekuo panasiu nesu susidures. Tokioje mazoje teritorijoje kaip Lietuva su pilna kurjeriu kompaniju, didziausiu web parduotuviu jau seniausiai kaip minimum turetu buti siuloma tos pacios dienos pristatymas, greitesnio pristatymo pasirinkimai. Bent jau pasirinkti, kad galima butu sestadieni pristatyti. Vistiek beveik visos web. parduotuves prekes pristatot su pigiausiu DPD, kuris seniusiai turi pasirinkima pristatyti sestadieni. Bet cia jau kita tema..
Griztant prie temos, mano manymu visa situacija turejo pasibaigti ties mano pirmu skambuciu i klientu aptarnavimo skyriu, kur man turejo buti pasakytas naujas numatomas pristatymo terminas, pasiulyta sugrazinti pinigus bei atsiprasyta. O dabar gavosi taip, kad paskambinus 0 supratingumo, demesio, isigilinimo i kliento problema, nebuvo pasiulyta jokio problemos sprendimo varianto. Net nebandyta...
Matyt, kad tipinis variantas, kol imone maza ir svarbu reputacija, tol geras atparnavimas. Tik pasidaro didesne, klientas patampa tik statistika. Juokinga dar tai, kad siandien atsikeles kaip tycia maciau neigiama straipsni apie pigu.lt - daugiausiai vartotoju skundu. Turbut, kad ne veltui.
Is tikro gaila, pigu.lt man patiko del kai kuriu prekiu platesnio pasirinkimo ir 99% pristatymo garantijos. Taciau vidinis balsas vis atkalbedavo nuo brangesniu ir daugiau sverianciu prekiu pirkimo, - ‘na, tikrai sumals su pristatymu ka nors, nepristatys, teks laukt ilgai.’. Pasirodo, neklydau. Pirmas uzsakymas su didesniu bagazu ir viskas, jau problemos... Gerai, kad iMac neuzsakinejau, butu kurjeriai matyt sau pasiime. O tai mano uzsakytu stalu matyt jau dziaugiasi... Begedziai : (
Dar daug cia visko galeciau parasyti, bet faktas, kad susimovete. Visiems pasitaiko, daviau 3 progas pasitaisyti, susisiekdamas su klientu aptarnavimu. Situacija ne palengvejo, netapo aiskesne, o liko tik daugiau klausimu ir darosi dar baisiu, ar tik nebus viena is tu skaitytu situaciju, kur pradingsta pristatymas...
Deja, rimtiems pirkimams lieku prie skytech. Kai noresiu puodelio arba kokio saukstelio tada jau pigu.lt :)
užsakiau vaikišką stalą-piešimo magnetinę lentą. Gavau laiku, bet ne pilnos komplektacijos. Gražinau. Žadėjo gražinti pinigus. Bet nuo 2019 kalėdų turiu aš jų prašyti savo pinigų, Dabar visai padėjo. Būkit atsargūs. Nerimta parduotuvė. Rusijos tipo
Jolita 2019-10-09 12:50:57
Per klaida uzsisakiau gultuka, manydama, kad tai originalus babybjorn. Ta pacia diena kreipiausi, kad net nesiustu uzsakymo, ji atsaukti.Niekas nekelia ragelio, neatraso. Siandien preke atvyko i namus. Vel niekas nekelia, neatraso. Net nebuciau pagalvojus, kad tokiu problemu gali kilti siom dienom, baisiai neorofesionalu. Jei nepavyks susisiekti, butinai skusiu juos visur, kur imanoma.
Sveiki. Aš taip pat užsisakiau gultuką sumaišiusi su babybjorn.. ar ką nors pasiekėme? Išėjo grąžinti prekę?
Lina 2019-09-12 11:52:55
Ne prekes niekas nepriime atgal i telefono skambucius ir emailus jokios reakcijos...
Gal galite duoti savo kontaktus. Arba galite parasyti man 867269255. Nesinori cia viesai skelbt viska. Susijungus i kruva, gal kazka pasieksime ☺
Mantas 2019-09-12 11:41:35
Sveiki. Mes ir pirkome gultuka. Kaip jums baiges visas sis reikalas? Grazinote preke?
Lina 2019-06-20 14:40:51
Pirkau vaikšką gultuką iš šios įmonės, kokybė tragiška. Prekes galima grąžinti per 14 darbo dienų, tačiau niekas net neatrašinėja laiškų bei neinformuoja apie grąžinimo sąlygas. Čia ne parduotuvė, bet kinietiškų daiktų turgelis ir ne šiaip kinietiškų, o prastos kokybės kinietiškų daiktų. Užuojauta Jums prigausite žmogų vieną kartą, bet ne kelis....
Pristatymo terminas nukeltas 7 dienomis be jokių įspėjimų ar klausimų ar prekė dar reikalinga (jau apmokėta, tai aišku, kam čia klausinėti). Visiškas dėjimas ant klientų, kiek girdžiu, tiek visi skundžiasi pristatymu, bet įmonė net nesiruošia nieko daryti. Vien tik kiekiai, jokios kokybės. Laikas užleisti rinką amazonui, jeigu nesusitvarkote su užsakymų terminais ir paprasčiausiu klientų informavimu
Alma 2019-04-11 20:32:36
Pirkau rankine, nes suviliojo didele nuolaida.Gavau ja sugadintos formos, baisiai supakuota. Ir dar labai prastos kokybes pati rankine pasirode. Tad grazinau ja atgal, taciau jokios info, o ir pinigu grazinimo nesulaukiu. a*******i, s*****i ir daugiau nieko!
Siūlyčiau irgi kreiptis į vartotojų teises. Gal tokius s*****s pagaliau sutvarkys :)
Jolita 2019-02-26 13:42:17
Pasitikėdama užsisakiau plaukų poliravimo aparatą. Aprašyme parašyta aparato modelis, , Split End Pro'', gavau kažkokį, , UMATE''. Galiausiai plaukų surinkimo kameroje radau kažkieno plauką, plius aparatas apčiupinėtas visas pabraižytas. Tai kaip yra gaunu panaudota aparatą?
Aprašyme parašyta, kad galima grąžinti. Parašiau laišką į nurodyta paštą, iki šiol nesulaukiu atsakymo. Skambinau į abu telefonus, vienas visada užimtas, kitas numeris išvis neegzistuoja. Tikrai kreipsiuosi į vartotojų teisę.
Prie viso to prekė baisiai nekokybiška, kreivas pats tašės stovas ir jos detalės, tai kaip man dabar tokį daiktą dovanoti žmogui? Prie prekės radau ir amazon.uk brošiūrą, dabar aišku iš kur siunčiatės daiktus ir perparduodat žmonėms...
Gailiuosi kad pries pirkdama nepasiskaiciau atsiliepimu apie jusu firma. Uzsisakiau preke, jokio patvirtinancio laisko i el.pasta negavau, nors preke atejo laiku, tačiau as buvau uzsisakiusi juoda tase ant ratuku, o jus man atsiuntete RAUDONA!!! Tai turejo buti DOVANA zmogui, aciu uz sugadinta dovana ir nuotaika. El.pastu man taip pat niekas neatraso, nei yam nei pigus. Kai jus sumaiso su pigu.lt tai ziuriu reaguojate va kaip greitai, iskart atrasote, ginates nepatenkinti, o kai skundai liecia jus - ignoruojate.
Jūs dar ir melagiai.Gal atsiųsti kvitų kopijas registruotų laiškų išsiųstų į Uteną UAB, , Pigus, ,
Vadovas GYTIS ŠALTENIS Įmonės kodas 302739982
PVM mokėtojo kodas LT100008056113
Adresas J. Basanavičiaus g. 58, LT-28194 Utena
Telefonas Pigus Telefonas
Mobilus telefonas Pigus Mobilus telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://yam.lt
Darbuotojai 2 darbuotojai (apdraustieji)
SD draudėjo kodas 2147786
Apyvarta (be PVM) 2017: 100 001 - 200 000 € Apyvartos istorija »
Transportas 2018-10: 1 automobilis (priklauso)
Įvertinimas
123456789104.1 / 10 (įvertino 110)
Įmonės aprašymas:
Valdo interneto parduotuves YAM.LT, nusipirkti.lt.
Įmonės puslapis http://pigusis.lt/
Jei vadovas būtų sąžiningas tai susisiektų su pirkėju ir išsiaiškintų situaciją, o ne meluotu. Rašiaiu ir į el paštą ir Yam.LT svetainėje ir į Uteną kur nurodytas susisiekti el.pastu. Esat visa įmonė melagiai ir a*******i pardaviunėjate nekokybiškas prekes. Jokių sąskaitų neina rasti. Mano el. pastas ir telefono numeriai nurodyti, galima ir atsiųsti kaip kad atsiunčia tvarkingai ir sąžiningai dirbančios įmonės. Jei jūs nurodote kaip kontaktą įmonės ir vadovo neegzistuojančius telefono numerius, tai čia daugiau negu aišku, kad jūs apgaudinėjate visus savo pirkėjus ir jus reikia viešinti, kad kuo mažiau nukentėtų nuo tokių apgavikų kaip jūs. Galite atsiųsti kurjerius savo sąskaita ir pasiimti tas nekokybiškas prekes.
Vadovas GYTIS ŠALTENIS Įmonės kodas 302739982
PVM mokėtojo kodas LT100008056113
Adresas J. Basanavičiaus g. 58, LT-28194 Utena
Telefonas Pigus Telefonas
Mobilus telefonas Pigus Mobilus telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://yam.lt
Darbuotojai 2 darbuotojai (apdraustieji)
SD draudėjo kodas 2147786
Apyvarta (be PVM) 2017: 100 001 - 200 000 € Apyvartos istorija »
Transportas 2018-10: 1 automobilis (priklauso)
Įvertinimas
123456789104.1 / 10 (įvertino 110)
Įmonės aprašymas:
Valdo interneto parduotuves YAM.LT, nusipirkti.lt.
Įmonės puslapis http://pigusis.lt/
Gražina 2018-12-12 19:56:38
Sukčių ir a******ų įmonė ir el. parduotuvė. Siunčia nekokybiškas prekes sąskaitų neišrašineja, pinigų už netinkamą prekę negrąžina.susisiekti neįmanoma nurodyti kontaktai negaliojantys, rašiau i el. paštaą irgi kaip i sieną, išsiunčiau 4 registruotus laiškus įmonės vadovui ir nurodytu adresu iš kur atsiųsta prekė. Atsakymo jokio vietoj to atsiuntė antrą prekę tokią pačią irgi neveikiančią irgi be sąskaitos. Visus įsigijimo dokumentus turiu ir ruošiuosi perduoti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai ir Mokesčių inspekcijai kad prekės siunčiamos be sąskaitų tegu papurto tuo s*****s gerai
Laba diena, is Jusu negavome jokio laisko el.pastu info@yam.lt -visa informacija teikiama el.pastu, saskaitas rasite prisijunge prie musu puslapio su duomenimis kuriais uzsiregistravote pirkimo metu.
Nesuprantu kodel taip bjauriai elgiates su savo klientais ir arsiai juos apgaudinejate, gavusi preke netinka nei spalva nei isvaizda, o kokybe vietoj deklaruotosios odines isvis baisi, bjauri juoda cirata net smirda, turiu visus isigijimo dokumentus ir sio reikalo taip nepaliksiu, kreipsiuosi i visas imanomas instancijas, nes tokiu apgautu kaip as labai daug. Telefonai neveikiantys, su klientu niekas nesusisiekia piktybiskai, o tinklapis toliau vylioja aukas pirkti
niekaip neįmanoma prisiskambinti, atsiuntė rankinę-odinę, rankinė ne odinė, o ceratinė, seniai noriu gražinti.reikalauju atsakymo kuo skubiau.
Atsiprašau. Tikrai rašiau apie PIGU o ne jus.
Gerb. Modestai, mes neprekiaujame telefonais. Ar kartais nesumaisete imoniu UAB PIGU ir UAB PIGUS ? is kur jus isigijote telefona? Musu imone yra UAB PIGUS ir mes neprekiaujame telefonais. Kodel rasote skunda pas mus?
Gerb. Jūrate,
Kodėl Jūs rašote skunda čia apie imone UAB PIGU (pigu.lt kaip jus teigiate), jeigu cia yra visai kita įmonė UAB PIGUS?
Dainius 2018-08-17 18:24:41
Sveiki, skambinau daug kartu, niekas nereguoja..
Pirkau iš jūsų telefona 2018-07-19 lizingu.Doogee y6 max 3d.
Jau kaip visas mėnuo aš juo negaliu naudotis nes jis neveikia, mikrofonas.Kalbant su kitu asmeniu, manes negirdi.
Už telefona moku, naudotis negaliu.Jaučiuosi apgautas.
Sakėte, kad atsiųs kurjeri, kad paimtu tvarkyti garantiniam.Niekas neatvażiuoja...
Gerbiamieji, ar jums negėda?

dainiusb11@gmail.com
Gerb. Redai, TELEFONAIS MES NEPREKIAUJAME!
Jus preke pirkote ne is musu, o is imones GALIMAI UAB PIGU (pigu.lt)
Taip pat daugelis kiti zmones: prasome nerasyti skundus musu vardu, nes tai yra visiskai skirtingos imones.
UAB PIGU ir UAB PIGUS
Suprantame, kad UAB PIGU (pigu.lt) uzdraude savo rekvizitai.lt puslapyje rasyti skundus (sumokejo uz tai pinigus rekvizitai.lt administratoriams), bet prasome Jusu nemaisyti imoniu, nes taip yra klaidinami musu klientai.
Mes garantuojame, kad visas prekes turime sandelyje ir jos yra kokybiskos, jos yra pilno komplekto
Mes dirbame saziningai ir gerbiame savo klientus. Jei pirkdami preke is musu kada nors turesite problemu rasykite mums el.pastu ir mes tikrai ispresime visas problemas.

O dabar siulome Jums apsilankyti musu puslapyje ir issirinkti prekiu :) Pazadame nenuvilsime :)

Aciu!
Sveiki, skambinau daug kartu, niekas nereguoja..
Pirkau iš jūsų telefona 2018-07-19 lizingu.Doogee y6 max 3d.
Už telefona moku, naudotis negaliu.Jaučiuosi apgautas.
Gerbiamieji, ar jums negėda?

dainiusb11@gmail.com
Na o aš pirkau iš tiesų iš šios firmos.Tai a******ų gauja, kuri net telefono ragelio nekelia ir visais kitais būdais nebebendrauja, po to kai parašiau, kad noriu grąžinti nekokybišką prekę.o jie ir toliau reklamuoja savo Robot siurblius, kurie neverti net skatiko.bet tikiuosi vartotojų teises man padės!
Redas kimantas 2018-07-25 23:40:00
Sveiki, nusipirkau prekę gavau ne komplekte, skambinu pagalbos telefonu tai vis laukit ir laukit, ir ko laukit, niekas nieko nežino ir tiek. a******ų šaika, klijantas jiems niekas.
Gerb. Redai, Jus preke pirkote ne is musu, o is imones galimai UAB PIGU (pigu.lt)

Jolanta 2018-07-19 13:05:26
Sveiki, pirkau sofa_lova Jas. 2017.12.28, sveriu 63 kg nuo mano svorio sofa girgzda, suluzo sedimos dalies lenta. Turiu tik pinigu priemimo kvita. Esu labai nusivylusi.
Gerb. Jolanta, Jus preke pirkote ne is musu, o is imones galimai UAB PIGU (pigu.lt)
UAB PIGU ir UAB PIGUS
Mes garantuojame, kad visas prekes turime sandelyje ir jos yra kokybiskos.

Aciu!
Uzsisakiau preke, jokio laisko kad uzsakymas gautas, nieko neatsiunte, o pinigus sumokejau.
Gavau nukoijuotą rankinę 90€ vertės už 29.9€ + siuntimo išlaidos, pasiūtą kažkur Lietuvos pogrindyje be ptekės ženklo, etiketės, adteso, sudėties.. Grandinėlės jungiamosios kilpelės suspaustos galimai replėmis, dirželio siūlės kreivos, pagaminta ne iš odos. Yam.lt nepatikima parduotuvė... Turguje už 33€ galima nusipirkti kokybiškesnę rankinę....
Pirkėjai, neapsigaukite..
Pirmą kartą užsisakiau prekę iš yam.lt. ir labai nusivyliau... Už kelių minučių atsisakius prekės, laiškas nebuvo priimtas, o veliau parašius pakartotinai, gavau laišką, užsakymas priimtas, atsisakius prašome užmokėti siuntimo ir grąžinimo išlaidas, o jeigu nepervesite punigų perduosime antstoliams. Prekė dar nebuvo išsiūsta.
Daugiau su šia yam.lt reikalų neturėsiu ir nesiūlau jos kitiems. Pažiūrėsiu atsiųstos rankinės ķokybę.. kažko nesitikiu, kad tai bus orginalas
Dar tokio aptarnavimo ir prekiu kokybes neteko sutikti...Savaite laiko kasdien rasau laiskus del prekes grazinimo, jokio atsako. Telefono taip pat niekas nekelia..O prekes, baisu!! Visiskai neatitinka to, kas skelbiama, o pakuotes panasu, kad jau daug kartu atidarinetos..juolab kad net nepilna prekiu komplektacija..Manau laikas rimtoms istaigoms patikrinti sios imones veikla ir pasistengti, kad kuo daugiau zmoniu suzinotu darbo specifika ir nebutu kvailinami..Gaila, kad siais laikais tokie "verslai" dar leidziami...
Siunta gavau birzelio 28 d. Preke atrode prastos kokybes, sena. Bandziau susisiekti telefonu -niekas neatsiliepe. Parasiau el. laiska -jokio atsakymo.Manau kad ten dirbantys tik ir iesko kvaileliu kurie sumoka pinigus o veliau gauna preke nekokybiska. Teks vykti i vieta ir viska issiaiskinti. NA O KITIEMS PATARSIU SU SIA IMONE NETURETI JOKIU REIKALU.
Juozas 2018-05-22 20:29:14
Užsakymas firmai pigu.lt Nr. 24259313 buvo pateiktas 2018-04-24, neįvykdė iki 2018-05-22 ir nepateikė jokios informacijos apie užsakymo nevykdymo priežastis ir atšaukimą. Ypatingai bloga prekybos firma.
Gerb. Juozai, kodel rasote neigiama atsiliepima UAB PIGUS, kai jus pirkote is pigu.lt? Siulome uzsukti pas mus i puslapi, uzsakymai visi ivykdomi kiekviena darbo diena.
Suprantame, kad si imone issipirko galimybe panaikinti komentarus, bet rasant pas mus juk nieko nepasieksite :)
Dalia 2018-05-12 09:15:23
Laba diena, sio portalo palaugmis naudojausi gana daznai, bet paskutinius uzsikakymas privede prie pasipiktinimo ir tolesnio atsisakymo bet kokiu paslaugu.Uzsisakiau preke uz 15 euru tai uz atvezima reikalauja 19!!! Apseisiu ir be tokio lupikavimo yra ir normaliai dirbančių žmonių
Gerb. Delia, Jus preke pirkote ne is musu, o is imones galimai UAB PIGU (pigu.lt)
UAB PIGU ir UAB PIGUS
Mes garantuojame, kad visas prekes turime sandelyje!

Bozena 2018-04-24 19:02:31
Esu labai nusivylusi dėl užsakymo įvykdymo. Užsakiau prekė už ja sumokejau.Kad prekės negausiu pranešia tik atsiemimo diena po 17 dienų nuo užsakymo.Dar pradejo meluoti, kad neatsiveže tekejas.Užsakant patikrinau, kad prekė yra sandelyje, todėl ir užsakau.Noriu sužinoti, kodėl ne pranešta iškart, kad prekės nėra, arba jos ilgai laukti.Kodėl išparduodat prekės už kurias jau sumoketa.Žmogus juk laukia, pasitiki.Per ta laika galima užsakyti kitoje internetineje parduotuveje.
Gerb. Bozena, Jus preke pirkote ne is musu, o is imones galimai UAB PIGU (pigu.lt)
UAB PIGU ir UAB PIGUS
Mes garantuojame, kad visas prekes turime sandelyje!

Egle 2018-04-19 15:14:36
Pirkome darbo iranki 1 karta naudojant sugedo. Pranesiau sako pristatykite mum istirsime, kdl as turiu moket uz blogos prekes siuntima vel? Man tas irankis reikalingas darbui o jie ji tikrins maziausiai menesi...nesu is sios parduotuves nusipirkua prekes kokybiskos...cia buvo paskutinis pirkinys is ju..
Gerb. Aldona, Jus preke pirkote ne is musu, o is imones galimai UAB PIGU (pigu.lt)
UAB PIGU ir UAB PIGUS
Mes tikrai neprekiaujame irankiais.

Aciu!

Adresas: Vienybės g. 102, LT-70152 Vilkaviškis.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Apklausa: verslo turizmas Europoje atsigauna dvigubai sparčiau nei Šiaurės Amerikoje 07-11 01:31
Verslo turizmas Europoje atsigauna dvigubai greičiau nei Šiaurės Amerikoje. Korporacijų, kurių darbuotojai jau vyksta arba per artimiausius tris mėnesius rengiasi vykti į verslo keliones skaičius...
Hush.lt valdytojai – 9.700 Eur bauda už vartotojų klaidinimą
Hush.lt valdytojai – 9.700 Eur bauda už vartotojų klaidinimą 07-11 01:30
Internetinę parduotuvę hush.lt valdančiai bendrovei "Odomena" Vartotojų teisių apsaugos tarnyba skyrė 9.700 Eur baudą už vartotojų klaidinimą skelbiant apie akcijas prekėms.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

AIG 30,10 +7,50%
Citigroup 52,65 +6,47%