Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Pigus

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Pigus

Atsiliepimai apie UAB "Pigus"

YAM.LT

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Pigus"

Pirkau vaikšką gultuką iš šios įmonės, kokybė tragiška. Prekes galima grąžinti per 14 darbo dienų, tačiau niekas net neatrašinėja laiškų bei neinformuoja apie grąžinimo sąlygas. Čia ne parduotuvė, bet kinietiškų daiktų turgelis ir ne šiaip kinietiškų, o prastos kokybės kinietiškų daiktų. Užuojauta Jums prigausite žmogų vieną kartą, bet ne kelis....
Alma 2019-04-11 20:32:36
Pirkau rankine, nes suviliojo didele nuolaida.Gavau ja sugadintos formos, baisiai supakuota. Ir dar labai prastos kokybes pati rankine pasirode. Tad grazinau ja atgal, taciau jokios info, o ir pinigu grazinimo nesulaukiu. a*******i, s*****i ir daugiau nieko!
Siūlyčiau irgi kreiptis į vartotojų teises. Gal tokius s*****s pagaliau sutvarkys :)
Jolita 2019-02-26 13:42:17
Pasitikėdama užsisakiau plaukų poliravimo aparatą. Aprašyme parašyta aparato modelis, , Split End Pro'', gavau kažkokį, , UMATE''. Galiausiai plaukų surinkimo kameroje radau kažkieno plauką, plius aparatas apčiupinėtas visas pabraižytas. Tai kaip yra gaunu panaudota aparatą?
Aprašyme parašyta, kad galima grąžinti. Parašiau laišką į nurodyta paštą, iki šiol nesulaukiu atsakymo. Skambinau į abu telefonus, vienas visada užimtas, kitas numeris išvis neegzistuoja. Tikrai kreipsiuosi į vartotojų teisę.
Prie viso to prekė baisiai nekokybiška, kreivas pats tašės stovas ir jos detalės, tai kaip man dabar tokį daiktą dovanoti žmogui? Prie prekės radau ir amazon.uk brošiūrą, dabar aišku iš kur siunčiatės daiktus ir perparduodat žmonėms...
Gailiuosi kad pries pirkdama nepasiskaiciau atsiliepimu apie jusu firma. Uzsisakiau preke, jokio patvirtinancio laisko i el.pasta negavau, nors preke atejo laiku, tačiau as buvau uzsisakiusi juoda tase ant ratuku, o jus man atsiuntete RAUDONA!!! Tai turejo buti DOVANA zmogui, aciu uz sugadinta dovana ir nuotaika. El.pastu man taip pat niekas neatraso, nei yam nei pigus. Kai jus sumaiso su pigu.lt tai ziuriu reaguojate va kaip greitai, iskart atrasote, ginates nepatenkinti, o kai skundai liecia jus - ignoruojate.
Jūs dar ir melagiai.Gal atsiųsti kvitų kopijas registruotų laiškų išsiųstų į Uteną UAB, , Pigus, ,
Vadovas GYTIS ŠALTENIS Įmonės kodas 302739982
PVM mokėtojo kodas LT100008056113
Adresas J. Basanavičiaus g. 58, LT-28194 Utena
Telefonas Pigus Telefonas
Mobilus telefonas Pigus Mobilus telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://yam.lt
Darbuotojai 2 darbuotojai (apdraustieji)
SD draudėjo kodas 2147786
Apyvarta (be PVM) 2017: 100 001 - 200 000 € Apyvartos istorija »
Transportas 2018-10: 1 automobilis (priklauso)
Įvertinimas
123456789104.1 / 10 (įvertino 110)
Įmonės aprašymas:
Valdo interneto parduotuves YAM.LT, nusipirkti.lt.
Įmonės puslapis http://pigusis.lt/
Jei vadovas būtų sąžiningas tai susisiektų su pirkėju ir išsiaiškintų situaciją, o ne meluotu. Rašiaiu ir į el paštą ir Yam.LT svetainėje ir į Uteną kur nurodytas susisiekti el.pastu. Esat visa įmonė melagiai ir a*******i pardaviunėjate nekokybiškas prekes. Jokių sąskaitų neina rasti. Mano el. pastas ir telefono numeriai nurodyti, galima ir atsiųsti kaip kad atsiunčia tvarkingai ir sąžiningai dirbančios įmonės. Jei jūs nurodote kaip kontaktą įmonės ir vadovo neegzistuojančius telefono numerius, tai čia daugiau negu aišku, kad jūs apgaudinėjate visus savo pirkėjus ir jus reikia viešinti, kad kuo mažiau nukentėtų nuo tokių apgavikų kaip jūs. Galite atsiųsti kurjerius savo sąskaita ir pasiimti tas nekokybiškas prekes.
Vadovas GYTIS ŠALTENIS Įmonės kodas 302739982
PVM mokėtojo kodas LT100008056113
Adresas J. Basanavičiaus g. 58, LT-28194 Utena
Telefonas Pigus Telefonas
Mobilus telefonas Pigus Mobilus telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://yam.lt
Darbuotojai 2 darbuotojai (apdraustieji)
SD draudėjo kodas 2147786
Apyvarta (be PVM) 2017: 100 001 - 200 000 € Apyvartos istorija »
Transportas 2018-10: 1 automobilis (priklauso)
Įvertinimas
123456789104.1 / 10 (įvertino 110)
Įmonės aprašymas:
Valdo interneto parduotuves YAM.LT, nusipirkti.lt.
Įmonės puslapis http://pigusis.lt/
Gražina 2018-12-12 19:56:38
Sukčių ir a******ų įmonė ir el. parduotuvė. Siunčia nekokybiškas prekes sąskaitų neišrašineja, pinigų už netinkamą prekę negrąžina.susisiekti neįmanoma nurodyti kontaktai negaliojantys, rašiau i el. paštaą irgi kaip i sieną, išsiunčiau 4 registruotus laiškus įmonės vadovui ir nurodytu adresu iš kur atsiųsta prekė. Atsakymo jokio vietoj to atsiuntė antrą prekę tokią pačią irgi neveikiančią irgi be sąskaitos. Visus įsigijimo dokumentus turiu ir ruošiuosi perduoti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai ir Mokesčių inspekcijai kad prekės siunčiamos be sąskaitų tegu papurto tuo s*****s gerai
Laba diena, is Jusu negavome jokio laisko el.pastu info@yam.lt -visa informacija teikiama el.pastu, saskaitas rasite prisijunge prie musu puslapio su duomenimis kuriais uzsiregistravote pirkimo metu.
Nesuprantu kodel taip bjauriai elgiates su savo klientais ir arsiai juos apgaudinejate, gavusi preke netinka nei spalva nei isvaizda, o kokybe vietoj deklaruotosios odines isvis baisi, bjauri juoda cirata net smirda, turiu visus isigijimo dokumentus ir sio reikalo taip nepaliksiu, kreipsiuosi i visas imanomas instancijas, nes tokiu apgautu kaip as labai daug. Telefonai neveikiantys, su klientu niekas nesusisiekia piktybiskai, o tinklapis toliau vylioja aukas pirkti
niekaip neįmanoma prisiskambinti, atsiuntė rankinę-odinę, rankinė ne odinė, o ceratinė, seniai noriu gražinti.reikalauju atsakymo kuo skubiau.
Atsiprašau. Tikrai rašiau apie PIGU o ne jus.
Gerb. Modestai, mes neprekiaujame telefonais. Ar kartais nesumaisete imoniu UAB PIGU ir UAB PIGUS ? is kur jus isigijote telefona? Musu imone yra UAB PIGUS ir mes neprekiaujame telefonais. Kodel rasote skunda pas mus?
Gerb. Jūrate,
Kodėl Jūs rašote skunda čia apie imone UAB PIGU (pigu.lt kaip jus teigiate), jeigu cia yra visai kita įmonė UAB PIGUS?
Dainius 2018-08-17 18:24:41
Sveiki, skambinau daug kartu, niekas nereguoja..
Pirkau iš jūsų telefona 2018-07-19 lizingu.Doogee y6 max 3d.
Jau kaip visas mėnuo aš juo negaliu naudotis nes jis neveikia, mikrofonas.Kalbant su kitu asmeniu, manes negirdi.
Už telefona moku, naudotis negaliu.Jaučiuosi apgautas.
Sakėte, kad atsiųs kurjeri, kad paimtu tvarkyti garantiniam.Niekas neatvażiuoja...
Gerbiamieji, ar jums negėda?

dainiusb11@gmail.com
Gerb. Redai, TELEFONAIS MES NEPREKIAUJAME!
Jus preke pirkote ne is musu, o is imones GALIMAI UAB PIGU (pigu.lt)
Taip pat daugelis kiti zmones: prasome nerasyti skundus musu vardu, nes tai yra visiskai skirtingos imones.
UAB PIGU ir UAB PIGUS
Suprantame, kad UAB PIGU (pigu.lt) uzdraude savo rekvizitai.lt puslapyje rasyti skundus (sumokejo uz tai pinigus rekvizitai.lt administratoriams), bet prasome Jusu nemaisyti imoniu, nes taip yra klaidinami musu klientai.
Mes garantuojame, kad visas prekes turime sandelyje ir jos yra kokybiskos, jos yra pilno komplekto
Mes dirbame saziningai ir gerbiame savo klientus. Jei pirkdami preke is musu kada nors turesite problemu rasykite mums el.pastu ir mes tikrai ispresime visas problemas.

O dabar siulome Jums apsilankyti musu puslapyje ir issirinkti prekiu :) Pazadame nenuvilsime :)

Aciu!
Sveiki, skambinau daug kartu, niekas nereguoja..
Pirkau iš jūsų telefona 2018-07-19 lizingu.Doogee y6 max 3d.
Už telefona moku, naudotis negaliu.Jaučiuosi apgautas.
Gerbiamieji, ar jums negėda?

dainiusb11@gmail.com
Na o aš pirkau iš tiesų iš šios firmos.Tai a******ų gauja, kuri net telefono ragelio nekelia ir visais kitais būdais nebebendrauja, po to kai parašiau, kad noriu grąžinti nekokybišką prekę.o jie ir toliau reklamuoja savo Robot siurblius, kurie neverti net skatiko.bet tikiuosi vartotojų teises man padės!
Redas kimantas 2018-07-25 23:40:00
Sveiki, nusipirkau prekę gavau ne komplekte, skambinu pagalbos telefonu tai vis laukit ir laukit, ir ko laukit, niekas nieko nežino ir tiek. a******ų šaika, klijantas jiems niekas.
Gerb. Redai, Jus preke pirkote ne is musu, o is imones galimai UAB PIGU (pigu.lt)

Jolanta 2018-07-19 13:05:26
Sveiki, pirkau sofa_lova Jas. 2017.12.28, sveriu 63 kg nuo mano svorio sofa girgzda, suluzo sedimos dalies lenta. Turiu tik pinigu priemimo kvita. Esu labai nusivylusi.
Gerb. Jolanta, Jus preke pirkote ne is musu, o is imones galimai UAB PIGU (pigu.lt)
UAB PIGU ir UAB PIGUS
Mes garantuojame, kad visas prekes turime sandelyje ir jos yra kokybiskos.

Aciu!
Uzsisakiau preke, jokio laisko kad uzsakymas gautas, nieko neatsiunte, o pinigus sumokejau.
Gavau nukoijuotą rankinę 90€ vertės už 29.9€ + siuntimo išlaidos, pasiūtą kažkur Lietuvos pogrindyje be ptekės ženklo, etiketės, adteso, sudėties.. Grandinėlės jungiamosios kilpelės suspaustos galimai replėmis, dirželio siūlės kreivos, pagaminta ne iš odos. Yam.lt nepatikima parduotuvė... Turguje už 33€ galima nusipirkti kokybiškesnę rankinę....
Pirkėjai, neapsigaukite..
Pirmą kartą užsisakiau prekę iš yam.lt. ir labai nusivyliau... Už kelių minučių atsisakius prekės, laiškas nebuvo priimtas, o veliau parašius pakartotinai, gavau laišką, užsakymas priimtas, atsisakius prašome užmokėti siuntimo ir grąžinimo išlaidas, o jeigu nepervesite punigų perduosime antstoliams. Prekė dar nebuvo išsiūsta.
Daugiau su šia yam.lt reikalų neturėsiu ir nesiūlau jos kitiems. Pažiūrėsiu atsiųstos rankinės ķokybę.. kažko nesitikiu, kad tai bus orginalas
Dar tokio aptarnavimo ir prekiu kokybes neteko sutikti...Savaite laiko kasdien rasau laiskus del prekes grazinimo, jokio atsako. Telefono taip pat niekas nekelia..O prekes, baisu!! Visiskai neatitinka to, kas skelbiama, o pakuotes panasu, kad jau daug kartu atidarinetos..juolab kad net nepilna prekiu komplektacija..Manau laikas rimtoms istaigoms patikrinti sios imones veikla ir pasistengti, kad kuo daugiau zmoniu suzinotu darbo specifika ir nebutu kvailinami..Gaila, kad siais laikais tokie "verslai" dar leidziami...
Siunta gavau birzelio 28 d. Preke atrode prastos kokybes, sena. Bandziau susisiekti telefonu -niekas neatsiliepe. Parasiau el. laiska -jokio atsakymo.Manau kad ten dirbantys tik ir iesko kvaileliu kurie sumoka pinigus o veliau gauna preke nekokybiska. Teks vykti i vieta ir viska issiaiskinti. NA O KITIEMS PATARSIU SU SIA IMONE NETURETI JOKIU REIKALU.
Juozas 2018-05-22 20:29:14
Užsakymas firmai pigu.lt Nr. 24259313 buvo pateiktas 2018-04-24, neįvykdė iki 2018-05-22 ir nepateikė jokios informacijos apie užsakymo nevykdymo priežastis ir atšaukimą. Ypatingai bloga prekybos firma.
Gerb. Juozai, kodel rasote neigiama atsiliepima UAB PIGUS, kai jus pirkote is pigu.lt? Siulome uzsukti pas mus i puslapi, uzsakymai visi ivykdomi kiekviena darbo diena.
Suprantame, kad si imone issipirko galimybe panaikinti komentarus, bet rasant pas mus juk nieko nepasieksite :)
Dalia 2018-05-12 09:15:23
Laba diena, sio portalo palaugmis naudojausi gana daznai, bet paskutinius uzsikakymas privede prie pasipiktinimo ir tolesnio atsisakymo bet kokiu paslaugu.Uzsisakiau preke uz 15 euru tai uz atvezima reikalauja 19!!! Apseisiu ir be tokio lupikavimo yra ir normaliai dirbančių žmonių
Gerb. Delia, Jus preke pirkote ne is musu, o is imones galimai UAB PIGU (pigu.lt)
UAB PIGU ir UAB PIGUS
Mes garantuojame, kad visas prekes turime sandelyje!

Bozena 2018-04-24 19:02:31
Esu labai nusivylusi dėl užsakymo įvykdymo. Užsakiau prekė už ja sumokejau.Kad prekės negausiu pranešia tik atsiemimo diena po 17 dienų nuo užsakymo.Dar pradejo meluoti, kad neatsiveže tekejas.Užsakant patikrinau, kad prekė yra sandelyje, todėl ir užsakau.Noriu sužinoti, kodėl ne pranešta iškart, kad prekės nėra, arba jos ilgai laukti.Kodėl išparduodat prekės už kurias jau sumoketa.Žmogus juk laukia, pasitiki.Per ta laika galima užsakyti kitoje internetineje parduotuveje.
Gerb. Bozena, Jus preke pirkote ne is musu, o is imones galimai UAB PIGU (pigu.lt)
UAB PIGU ir UAB PIGUS
Mes garantuojame, kad visas prekes turime sandelyje!

Egle 2018-04-19 15:14:36
Pirkome darbo iranki 1 karta naudojant sugedo. Pranesiau sako pristatykite mum istirsime, kdl as turiu moket uz blogos prekes siuntima vel? Man tas irankis reikalingas darbui o jie ji tikrins maziausiai menesi...nesu is sios parduotuves nusipirkua prekes kokybiskos...cia buvo paskutinis pirkinys is ju..
Gerb. Aldona, Jus preke pirkote ne is musu, o is imones galimai UAB PIGU (pigu.lt)
UAB PIGU ir UAB PIGUS
Mes tikrai neprekiaujame irankiais.

Aciu!
Pirkau rankinuką. Jau pirmą naudojimosi dieną išsitraukė rankena. Nekokybiška prekė. Kaina jau ir ne tokia maža-30 eu
Aldona 2018-04-04 18:55:05
Pirkau 10ltr kibira-praustuva su kranu, o gavau 5ltr kibireli-praustuva tai kaip suprast apvaginejami zmones, nes šio mažo kubiliumi turėtu ir kaina kita buti sumokejau 10, 80
UAB PIGU ir UAB PIGUS
Mes tikrai neprekiaujame kibireliais jokiais.

Aciu!
a*******i, košmaras gavau rankinuka iš klijotes, o reklama odinis už 30 eur, nors būtų iš eko odos, o dabar pagaminta iš paprastos klijotes, gyvenime ne susidūriau su tokiais A********S
Pirkau siurblį robotą, didelė nuolaida, funkcijų aprašymas superinis. Ijungiau 15 min pasisuko vienoje vietoje ir viskas. Parašiau kad noriu grąžinti, tai naudotų nepriima atgal.
Nekokia kompanija
Apgavikų kompanija, vietoj odinio rankinuko, gavau kažkokia parodija į rankinuka
tiesiog 2017-11-16 22:18:21
Visad pirkdavop per Pigu bet pastaruoju metu pristatymo kainos isaugo nesuvokiamai, tiesiog svaistotes klijentais visur kitur pristatymai nemokamai o cia net lojeliems klijentams kainos kaip su pristatymu i zimbabve, turetu buti labai geda logistikai uz toki nekokybiska logistikos darba
Gerb. tiesiog, Jus preke pirkote ne is musu, o is imones greiciausiai UAB PIGU (pigu.lt)
UAB PIGU ir UAB PIGUS
Mes tikrai neprekiaujame nei sofomis, nei virtuvelimas vaikams, nei kompiuteriais ir t.t.
Mes dirbame saziningai ir gerbiame savo klientus. Jei pirkdami preke is musu kada nors turesite problemu rasykite mums el.pastu ir mes tikrai ispresime visas problemas info@yam.lt

mama 2017-12-21 15:08:46
Zmones nepirkite mazu virtuveliu vaikams.Nusivylem begalo.Ant ipakavimo dezes (deze didesne dvigubai nei reiketu) ir internete pavaizduoti dideli indukai, kad vaikas atsistojes gali net zaisti, o nupirkus realiai radome tik miniatiurinius indukus ir vaikas jau antra diena virtuveles koja nulauze.Vaikas 2 metuku, o zaisti turejo klupedama.Ne tik kad kenkia vaiko sveikatai tokie zaislai, stuburui, laikysenai, bet ir pavojingi.Bukite atidus pirkdami vaikam zaislus.Ta virtuvele beverte, o kainavo mums apie 20 euru.
Gerb. Mama, Jus preke pirkote ne is musu, o is imones greiciausiai UAB PIGU (pigu.lt)

Jurgita 2018-01-21 22:05:14
Visiskai nesiskaito su klientu...Pirkau sofa aisku atveze ne tokia kokia pavaizduota parasiau jiems atsakymo sulaukiau kad atsiuskit foto kas prekei negerai...Nusiuntus foto daugiau atsakymo negavau...Nepatariu niekam pirkt is sios firmos nieko a*******i o apie pagalveles isvis patyliu tik ismest tokias
Gerb. Jurgita, Jus preke pirkote ne is musu, o is imones greiciausiai UAB PIGU (pigu.lt)

Valdas 2018-02-13 14:28:03
Labai nusivyliau šia įmone, daug metų buvau jų klientas, kol nebuvo problemų, tol viskas buvo gerai. Pirkau iš jų prekę, atsinešus namo ir išpakavus pamačiau, kad labai nekokybiškai pagaminta, todėl net neišbandęs sekančią dieną ją gražinau. Grąžinant pasakė, kad jų garantinis servisas turės apžiūrėti, ar prekė nebuvo naudota ir nesugadinta. Ramus laikiau išvados ir pinigų grąžinimo. Po savaitės gaunu jų serviso atsakymą, kad prekė su aiškiom naudojimo žymėm. Va čia tai išvada! Kadangi tikrai žinau, kad jos nenaudojau, tai tą atsakymą vertinu kaip sukčiavimą, kadangi per tą savaitę kol gulėjo jų pas juos, galėjo ir panaudot. Kreiptasi į VVAT, lauksim.
Gerb. Valdai, Jus preke pirkote ne is musu, o is imones greiciausiai UAB PIGU (pigu.lt)

LAIMUTĖ LIEPINAITIENĖ
2018-01-24 18:06:51 IP 86.100.97.194
Pasiėmiau iš pašto atsiųstą rankinę Ji atsiųsta gerokai sulankstyta.Jeigu nesugebat supakuoti daikto tinkamai, į dėžutę.tai gal nepardavinėkit TOKIĄ rankinę nešiotis aš nenoriu.PRAŠAU grąžinti pinigus
Danute 2018-01-15 19:00:05
Jokio atsakymo i mano rasyta laiska tikrai nerimta firma pagalvikite jei kas noresite uzsisakyti
Jau rasiau sk.

Adresas: Kubiliaus g. 21, LT-09108 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Klaipėdoje rengiasi statyti 54 butų daugiabutį
Klaipėdoje rengiasi statyti 54 butų daugiabutį 07-17 19:00
Uostamiestyje planuojama demontuoti administracinės paskirties pastato konstrukcijas ir jo vietoje pastatyti 9 aukštų B energinės klasės daugiabutį.
Paskelbtos kitų metų Lietuvos mažosios kultūros sostinės
Paskelbtos kitų metų Lietuvos mažosios kultūros sostinės 07-17 18:39
Kultūros ministerija paskelbė visas 2020 m. mažąsias kultūros sostines, nuo 2018 m. Lietuvos kultūros taryba svarbiausiems jų projektams kasmet skiria 50.000 Eur.
Sakartvelo valdžia rems turistus iš Rusijos praradusius viešbučius
Sakartvelo valdžia rems turistus iš Rusijos praradusius viešbučius 07-17 18:24
Sakartvelo ministras pirmininkas Mamuka Bakhtadze teigia, kad vyriausybė sukūrė ir jau ėmėsi įgyvendinti veiksmų planą, skirtą mažinti nuostoliams, patiriamiems sumažėjus turistų srautui iš Rusijos.

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

3M 176,49 +2,11%
Goldman Sachs 215,52 +1,86%