Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Pigu perku, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Pigu perku

Atsiliepimai apie Pigu perku, UAB

PirkEU prekių pristatymas

Prekių pristatymas iš Vokietijos, Anglijos, Lenkijos ir Prancūzijos
Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie Pigu perku, UAB

Filosofas 2019-09-11 22:18:53
Sakyciau imone teikia paslauga - pervezima, manau jis ir yra apmokestintas o perkant prekes uzsienyje tu jau lokalu pvm uzsimokejai.
PVM mokėtojas perkant EU PVM nemoka.
Joke service 2018-02-21 11:21:54
Paskambinus pasiteirauti informacijos, viduryje pokalbio išgirdau "viso gero" ir padėjo ragelį :)))
Gal raštu atsakytumėte?
Ar įmonei PVM mokėtojai perkant per jus Vokietijoje prekės bus parduotos be PVM?
PIRKEU pasirinkau galutinai sugedus jų konkurentams ir gailėjausi, kad to nepadariau anksčiau - baigėsi nesklandumai su nuolat besikeičiančiais sandėlių užsienyje adresais ir brangstančiomis nors nekokybiškomis paslaugomis. Šie veikia gerai, stabiliai, kainos padorios Tad dažnai naudojuosi paslaugomis ir esu labai patenkintas. Daugybė siuntų parsiųsta ir net nors ne visi siuntėjai jas buvo gerai supakavę (juk ne vežėjo kaltė jei siuntėjas vazą maišelyje išsiųs) viskas atkeliavo praktiškai be jokių nesklandumų ir nuostolių. Žinoma, atsiėmimo vieta Kaune nėra itin patogi, įvertinant kad ir darbo laikas tik iki 18 val. (jei pats dirbi iki 18 reiškia šeštadienį negalėsi miegoti iki 13 kad bent tada spėtum), bet juk nėra vietos, kuri būtų patogi ir arti visiems. Belieka palinkėti nesugesti, būti tokiems pat darbštiems ir aš vis su džiaugsmu sugrįšiu. Besiskundžiantiems - jūs gal pabandykit kitur šias paslaugas ir pamatysite kaip iš tiesų blogai gali būti. Tad čia jei iš kelių šimtų siuntų su viena įvyks koks nesklandumas tai yra priimtina smulkmena pasitaikanti bet kur. Paštas, siuntų tarnybos - visur visko būna.
Tipinė lietuviška kontora. Mano nupirkta prekė buvo atvežta jų nurodytu adresu, bet priimta jiems "nežinomo"asmens. Ir tai tik mano bėdos, nes jie už nieką neatsako, nesiteikė net susisiekti su pervežėju. Pateikus prekės "trakingo" istoriją, įjungė dar didesnį d******s rėžimą, pradėjo reikalauti sutarčių kopijų tarp parduotuvės ir vežėjo etc.
Naudojuosi ju paslaugomis jau 2 m., viskas labai gerai, pristato per kelias dienas is Anglijos, is Vokietijos per diena. Jeigu antradieni is Vokietijos isvaziuoja jau treciadieni buna Lietuvoje. Jeigu negaunu treciadieni pranesimo, kad atvyko jau atrodo kazkas negerai :)
Esu patenkinta PirkEU platforma. Perku vaikiškus rūbelius, pirkinius parveža gretai, labai malonūs darbuotojai. Didelis ačiū už pagalbą Gintarei.
Perku iš Vokietijos sergančiam vaikui sensorius, esu tikrai labai patenkinta galimybe naudotis tikrai aukštos kokybės nepaprastai reikalingomis paslaugomis.
Kelis kartus užsakiau paslaugą, viskas aukštumoj, greitas klientų aptarnavimas, pozityvus bendravimas. Rekomenduoju
Gal raštu atsakytumėte?
Nepatogi atsiemimo vieta Kaune. Darbuotoju poziuris i klientus - nelankstus
Įmonė tikrai orentuota į savo klientą, ne tik į pelnus. Siunčiausi tikrai nemažai ir lūždančius daiktus, t.y. vonios baldus. Viena siunta buvo brokuota: lūžusi sienelė ir durelės apdaužytos, vienu žodžiu griebiausi už galvos, maniau, kad nieko nepešiu šiuo atveju, nes vežėjų buvo keli. PIRKEU komanda man padėjo, parsigabenti naujas baldų detales, be didelių išlaidų, dėl ko jaučiu jiems didelę pagarbą už tai ir linkiu visokeriopos sekmės bei plėtros.. ir kai sekantį kartą reikės, tikrai kreipsiuosi, tik pas Juos..
Viskas kaip ir gerai išskyrus tai, kad nepalanki atsiėmimo vieta: Ukrainiečių gatvė 4/Ringuvos 51, nes randasi visiškam užkampį palyginus su konkurentais. Tai ateityje būtų labai gerai, kad atsirastų kitas atsiėmimo punktas.
Puikiai dirbate. Naudojuosi jūsų paslaugomis ir aš asmeniškai ir mano įmonė. Operatyviai informuojate apie krovinio buvimo vietą. Su jumis galima tiksliai planuoti.

Kodėl meluojate?:))

Faktai:
Sąskaitą su blogais rekvizitais gavau : 2017 m. rugsėjo 24 d. 22:46 - vėlų vakarą.
2017 m. rugsėjo 25 d. 12:21 - Sekančios dienos pirmoje pusėje pastebėjus neteisingą sąskaitą, kreipiausi į Jus ir paprašiau pakoreguoti, bet net neatrašėte.
Tada parašiau vėl 26 dieną ir net paskambinau- tiesiai šviesiai pasakėte, jog nenorite koreguoti... Supratau, jog pritingėjote pasinaudoti pvz. www.sąskaita123.lt paslaugomis.

Todėl prašau atsakyti, ką reiškia pagal jus: "kreipiausi po kurio laiko?"
Kreipiausi sekančią darbo dieną po naktį gautos blogos sąskaitos ir tai dar net ignoravote mano laišką, tik paskambinus telefonu atsisakėte koreguoti.

Pagal faktus:
2017 m. rugsėjo 24 d. 22:46 išrašyta sąskaita.
2017 m. rugsėjo 25 d. 12:21 kreipiausi dėl koregavimo.

Pagal jus:
Kreipiausi po kurio laiko.. Kada tada reikėjo kreiptis, vidurnaktį?:)) Nes kreipiausi nepraėjus net parai laiko.... Koks Jūsų laiko matas "po kurio laiko"?
Rašote: sąskaitas atidavėme buhalterijai:)) Vidurnaktį atidavėte?
P.S
Sąskaitos buhalterijai atiduodamos už praėjusį mėn. naujojo mėnėsio pirmosiomis sąvaitėmis, nes atiduodama už visą, o ne dalinį mėnesį.
Tad tikrai sąskaitos dar nebuvo atiduotos buhalterijai ir nesuvestos į VMI sistemą, nes buvo dar tik rugsėjo 26 diena:))

Tad šis Jūsų atsakymas vėl parodo, jog bandote išsisukti meluojant... Pritrūko gal drąsos prisipažinti, jog pritingėjote padaryti paprastą korekciją..
Tikiuosi su kitais klientais bent jau taip nesielgsite.... Sėkmės Jums darbuose- tikrai nuoširdžiai.

P.S.
Po šio atvejo naudojuosi tik: www.eshopwedrop.lt. ir nutiko ta pati situacija-blogi duomenys sąskaitoje.
Jie sureagavo per 3 val. nuo užklausos ir atsiuntė pakoreguotą sąskaitą su nuoširdžiais palinkėjimais bendradarbiauti sėkmingai toliau.
Labai džiugu, kad plečiatės, tobulėjat.Viskas organizuota, patikima ir greita.Sėkmés
O https://piguperku.eu/content/8-kontaktai ne Jūsų? :) Bus patogiau jeigu perkelisiu čia:
http://rekvizitai.vz.lt/imone/schindler_projektai/ ? :)
Štai taip supakuotą siuntinį gavau iš šios parduotuvės. Maža to, nesugebėjo priimti dėl to atsakomybės ir bent jau atsiprašyti.

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
V. Ąžuolas: situacija po "Kelių priežiūros" suformavimo nepasikeitė
V. Ąžuolas: situacija po "Kelių priežiūros" suformavimo nepasikeitė 09-18 18:59
Specialiųjų tyrimų tarnybai nustačius, kad valstybės valdomos įmonės "Kelių priežiūra" veikloje 2016-2018 metais trūko skaidrumo, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Valius Ąžuolas...
Verslo atstovai ragina G. Nausėdą efektyvinti viešąjį sektorių
Verslo atstovai ragina G. Nausėdą efektyvinti viešąjį sektorių 09-18 18:26
Verslo atstovai trečiadienį paragino prezidentą Gitaną Nausėdą imtis priemonių efektyvinti viešąjį sektorių – pasak jų, didelė dalis lėšų švietimui ir socialinei apsaugai išleidžiamos neefektyviai.

"Brexit" įvyks..

Nasdaq 102,73 +3,48%