Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Pigu perku group, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Pigu perku group

Atsiliepimai apie Pigu perku group, UAB

PirkEU prekių pristatymas

Prekių pristatymas iš Vokietijos, Anglijos, Lenkijos, Prancūzijos ir Italijos
Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Pigu perku group, UAB

Pradangino siuntinį, kurio vertė 850 EUR. Siųstas su sekimo numeriu, turiu patvirtinimą, kad buvo priimtas UK sandėlyje. Komunikacija mano iniciatyva, jokio oficialaus atsiprašymo, kompensaciją pasiūlė 10 Eur už 1 kg siuntinio svorio. Teks kreiptis į vartotojų teises ir siekti tinkamos kompensacijos. Mokykitės iš svetimų klaidų, rinkitės kitą tikėją.
Audrone 2020-07-08 22:11:37
Pirk EU paslaugomis naudojausi daug kartų. Visada likdavau patenkinta. Paskutinį siuntinį iš UK Amazon, Kaune atsiiėmiau birželio 11 d. Kadangi virš 30 kg prekės kaina £475, tai už parvežimo iš UK paslaugą sumokėjau 55 EUR. Taip pat pasirinkau 10 EUR draudimo paslaugą. Nors buvo Covid-19 pandemijos laikas ir baiminausi, kad krovinys gali kažkur užstrigti, siuntą gavau gana greitai. Kaune vaikinai dėžę labi greitai pakrovė į mano mašinos bagažinę - ačiū jiems. Tačiau namuose, pamačiau, kad dėžė kelionės metu stipriai nukentėjusi, fasadinis pakuotės paviršius perrėžtas aštriu daiktu. Parašiau Pirk EU komandai laišką ir pridėjau nuotraukas pakuotės ir nuo smūgių pabalusio mano pirkinio plastikinio paviršiaus. Atsakymas buvo, kad jie atidavė tvarkingą pakuotę ir prisegė sandėlio vaizdo kameros nuotrauką su mano dėže. Tik deja jų nuotraukoje užfiksuota ne fasadinis, o nugarinis dėžės paviršius. Paprašius dar kartą peržiūrėti nuotraukas ir grąžinti bent 10 EUR už draudimo paslaugą, jokio atsakymo nesulaukiau. Gaila, kad su metais pasikeitė kompanijos požiūris į klientą. Pagalvosiu ar verta brangų krovinį siųsti per Pirk EU platfarmą, o ir kitus paprotinsiu.
Apgailestaujame dėl nemalonios situacijos. Susisieksime su Jumis asmeniškai.
Stengiamės atsižvelgti į Jūsų pastabas ir gerinti mūsų darbuotojų darbą bei paslaugų kokybę.
Taip pat visuomet klientus skatiname atsiimamas siuntas apsižiūrėti dar atsiėmimo metu, taip išvengiant tolimesnių nesusipratimų.
Paslaugomis naudojuosi jau metus. Dirba gerai. Buvo keltas nesklandumų, bet juos pavyko lengvai išspręsti.
Siunčiausi iš Anglijos (eBay. co. uk) ir esu labai patenkintas kad pasirinkau šią įmonę.
Viskas vyko sklandžiai ir džiaugiuosi prekę greitai gavęs. Ačiū.
Klientas 2020-01-10 17:17:56
Anksciau paslaugu kokybe buvo puiki, galejai po darbo uzsukti preke pasiimti, dirbo net sestadieniais. Dabar deja kokybe prasteja-is pradziu atsiemimas Vilniuje tik iki 5 val vakaro, apie prekes atvykima i Vilniu informuoja tik atsiemimo punktui beuzsidarant, dabar "is vokietijos isvaziuojame 2dieniais ir 4dieniais", bet pranesimas ateina jau tik 3dieni, nors preke jau 2dieni ryte buvo vietoje, dar toliau-visa diena kontaktinis telefonas uzimtas, lyg kazkas su kazkuo plepetu. Zodziu paslaugos kokybe gerokai pagedo. Apsimoka paslauga rinktis tik del kainos, laiko prasme geriau apsimoka preke siusti pastu.
Dėkojame už pastabas, stengiamės į jas atsižvelgti ir tobulinti paslaugų kokybę.
Dėja, kartais dėl didelio siuntų srauto, informuoti apie atvykusią siuntą nepavyksta iškart, tik jai pasiekus atsiėmimo punktą, apgailestaujame dėl nepatogumų.
nokla n95 6g 3sim tv
2019-12-14 13:33:18 IP 2e7r4238
Žiauriai gerai atidirbo abu užsakymus. Dar ir kainos nesikandžioja (kol kas :P - tad rekomenduoju visas įmanomas su pirkiniais susijusias problemėles išsiaiškinti iš anksto, kad nereikėtų diorginti PirkEU kaip aš; jeigu ne jie, aš nžn, kas dar Lietuvoj liks iš normalesnių forwarderių)
Pasinaudojau PirkEu paslaugomis pirmą kartą esu patenkintas aptarnavimo kokybę, greičiu ir pačia idėja. Šaunuoliai ☺️
Siunčiausi auto detalę iš Lenkijos. gavau detalę supakuota su pirkeu pakavimo juosta. Kaip suprantu lenkas supakavo ant d******s o pirkeu supakavo papildomai. Ačiū.
Filosofas 2019-09-11 22:18:53
Sakyciau imone teikia paslauga - pervezima, manau jis ir yra apmokestintas o perkant prekes uzsienyje tu jau lokalu pvm uzsimokejai.
PVM mokėtojas perkant EU PVM nemoka.
Joke service 2018-02-21 11:21:54
Paskambinus pasiteirauti informacijos, viduryje pokalbio išgirdau "viso gero" ir padėjo ragelį :)))
Gal raštu atsakytumėte?
Ar įmonei PVM mokėtojai perkant per jus Vokietijoje prekės bus parduotos be PVM?
PIRKEU pasirinkau galutinai sugedus jų konkurentams ir gailėjausi, kad to nepadariau anksčiau - baigėsi nesklandumai su nuolat besikeičiančiais sandėlių užsienyje adresais ir brangstančiomis nors nekokybiškomis paslaugomis. Šie veikia gerai, stabiliai, kainos padorios Tad dažnai naudojuosi paslaugomis ir esu labai patenkintas. Daugybė siuntų parsiųsta ir net nors ne visi siuntėjai jas buvo gerai supakavę (juk ne vežėjo kaltė jei siuntėjas vazą maišelyje išsiųs) viskas atkeliavo praktiškai be jokių nesklandumų ir nuostolių. Žinoma, atsiėmimo vieta Kaune nėra itin patogi, įvertinant kad ir darbo laikas tik iki 18 val. (jei pats dirbi iki 18 reiškia šeštadienį negalėsi miegoti iki 13 kad bent tada spėtum), bet juk nėra vietos, kuri būtų patogi ir arti visiems. Belieka palinkėti nesugesti, būti tokiems pat darbštiems ir aš vis su džiaugsmu sugrįšiu. Besiskundžiantiems - jūs gal pabandykit kitur šias paslaugas ir pamatysite kaip iš tiesų blogai gali būti. Tad čia jei iš kelių šimtų siuntų su viena įvyks koks nesklandumas tai yra priimtina smulkmena pasitaikanti bet kur. Paštas, siuntų tarnybos - visur visko būna.
Tipinė lietuviška kontora. Mano nupirkta prekė buvo atvežta jų nurodytu adresu, bet priimta jiems "nežinomo"asmens. Ir tai tik mano bėdos, nes jie už nieką neatsako, nesiteikė net susisiekti su pervežėju. Pateikus prekės "trakingo" istoriją, įjungė dar didesnį d******s rėžimą, pradėjo reikalauti sutarčių kopijų tarp parduotuvės ir vežėjo etc.
Naudojuosi ju paslaugomis jau 2 m., viskas labai gerai, pristato per kelias dienas is Anglijos, is Vokietijos per diena. Jeigu antradieni is Vokietijos isvaziuoja jau treciadieni buna Lietuvoje. Jeigu negaunu treciadieni pranesimo, kad atvyko jau atrodo kazkas negerai :)
Esu patenkinta PirkEU platforma. Perku vaikiškus rūbelius, pirkinius parveža gretai, labai malonūs darbuotojai. Didelis ačiū už pagalbą Gintarei.
Š.m 04.24d.užsisakiau malkinę 159e.Atsakė kad atveš 05.18d. Vėliau 05.22. Paskui iš vis nebeliko.
Dariau užsakymą prekėms ir netyčia nuspaudžiau pasiimti Vilnių.Po min parašiau ir paprašiau kad pervestu į Klaipėda.Nepervedė bet 5 dienas kvietė į Vilnių. Esu VIP klientas. Nebesistengia dirbti. Taip ir prarandate klientus.
Perku iš Vokietijos sergančiam vaikui sensorius, esu tikrai labai patenkinta galimybe naudotis tikrai aukštos kokybės nepaprastai reikalingomis paslaugomis.
Kelis kartus užsakiau paslaugą, viskas aukštumoj, greitas klientų aptarnavimas, pozityvus bendravimas. Rekomenduoju
Gal raštu atsakytumėte?
Nepatogi atsiemimo vieta Kaune. Darbuotoju poziuris i klientus - nelankstus
Įmonė tikrai orentuota į savo klientą, ne tik į pelnus. Siunčiausi tikrai nemažai ir lūždančius daiktus, t.y. vonios baldus. Viena siunta buvo brokuota: lūžusi sienelė ir durelės apdaužytos, vienu žodžiu griebiausi už galvos, maniau, kad nieko nepešiu šiuo atveju, nes vežėjų buvo keli. PIRKEU komanda man padėjo, parsigabenti naujas baldų detales, be didelių išlaidų, dėl ko jaučiu jiems didelę pagarbą už tai ir linkiu visokeriopos sekmės bei plėtros.. ir kai sekantį kartą reikės, tikrai kreipsiuosi, tik pas Juos..
Viskas kaip ir gerai išskyrus tai, kad nepalanki atsiėmimo vieta: Ukrainiečių gatvė 4/Ringuvos 51, nes randasi visiškam užkampį palyginus su konkurentais. Tai ateityje būtų labai gerai, kad atsirastų kitas atsiėmimo punktas.
Puikiai dirbate. Naudojuosi jūsų paslaugomis ir aš asmeniškai ir mano įmonė. Operatyviai informuojate apie krovinio buvimo vietą. Su jumis galima tiksliai planuoti.

Kodėl meluojate?:))

Faktai:
Sąskaitą su blogais rekvizitais gavau : 2017 m. rugsėjo 24 d. 22:46 - vėlų vakarą.
2017 m. rugsėjo 25 d. 12:21 - Sekančios dienos pirmoje pusėje pastebėjus neteisingą sąskaitą, kreipiausi į Jus ir paprašiau pakoreguoti, bet net neatrašėte.
Tada parašiau vėl 26 dieną ir net paskambinau- tiesiai šviesiai pasakėte, jog nenorite koreguoti... Supratau, jog pritingėjote pasinaudoti pvz. www.sąskaita123.lt paslaugomis.

Todėl prašau atsakyti, ką reiškia pagal jus: "kreipiausi po kurio laiko?"
Kreipiausi sekančią darbo dieną po naktį gautos blogos sąskaitos ir tai dar net ignoravote mano laišką, tik paskambinus telefonu atsisakėte koreguoti.

Pagal faktus:
2017 m. rugsėjo 24 d. 22:46 išrašyta sąskaita.
2017 m. rugsėjo 25 d. 12:21 kreipiausi dėl koregavimo.

Pagal jus:
Kreipiausi po kurio laiko.. Kada tada reikėjo kreiptis, vidurnaktį?:)) Nes kreipiausi nepraėjus net parai laiko.... Koks Jūsų laiko matas "po kurio laiko"?
Rašote: sąskaitas atidavėme buhalterijai:)) Vidurnaktį atidavėte?
P.S
Sąskaitos buhalterijai atiduodamos už praėjusį mėn. naujojo mėnėsio pirmosiomis sąvaitėmis, nes atiduodama už visą, o ne dalinį mėnesį.
Tad tikrai sąskaitos dar nebuvo atiduotos buhalterijai ir nesuvestos į VMI sistemą, nes buvo dar tik rugsėjo 26 diena:))

Tad šis Jūsų atsakymas vėl parodo, jog bandote išsisukti meluojant... Pritrūko gal drąsos prisipažinti, jog pritingėjote padaryti paprastą korekciją..
Tikiuosi su kitais klientais bent jau taip nesielgsite.... Sėkmės Jums darbuose- tikrai nuoširdžiai.

P.S.
Po šio atvejo naudojuosi tik: www.eshopwedrop.lt. ir nutiko ta pati situacija-blogi duomenys sąskaitoje.
Jie sureagavo per 3 val. nuo užklausos ir atsiuntė pakoreguotą sąskaitą su nuoširdžiais palinkėjimais bendradarbiauti sėkmingai toliau.
Labai džiugu, kad plečiatės, tobulėjat.Viskas organizuota, patikima ir greita.Sėkmés
O https://piguperku.eu/content/8-kontaktai ne Jūsų? :) Bus patogiau jeigu perkelisiu čia:
http://rekvizitai.vz.lt/imone/schindler_projektai/ ? :)
Štai taip supakuotą siuntinį gavau iš šios parduotuvės. Maža to, nesugebėjo priimti dėl to atsakomybės ir bent jau atsiprašyti.

Prancūzijoje užsikrėtimų rekordas, šalis skelbia apie naujus suvaržymus
Prancūzijoje užsikrėtimų rekordas, šalis skelbia apie naujus suvaržymus 09-25 07:09
Prancūzijoje ketvirtadienį užregistruota rekordiškai daug užsikrėtimo koronavirusu atvejų. Premjeras žada daugiau pagalbos įmonėms, kurios priverstos apriboti savo veiklą.
"Thermo Fisher Scientific": Vilniuje nėra gaminamos koronaviruso vakcinos
"Thermo Fisher Scientific": Vilniuje nėra gaminamos koronaviruso vakcinos 09-24 21:27
Biotechnologijų įmonė "Thermo Fisher Scientific" teigia, kad Vilniaus padalinyje nėra gaminamos vakcinos nuo koronaviruso, tačiau tiekiami reagentai, kurie gali būti naudojami vystant vakcinas.
Istorinis IPO – "galvojantiems savo galva"
Istorinis IPO – "galvojantiems savo galva" 09-24 21:13
Nuo senų laikų "Verslo žinių" šūkis yra "galvojantiems savo galva". Jis dabar kaip niekada aktualus.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Goldman Sachs 195,11 +4,83%